2007'den Bugüne 81,994 Tavsiye, 25,999 Uzman ve 18,205 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Şengül DEMİRSOY BÖCÜ
Uzman Psikolog - Samsun
Sertifikalı EMDR Uygulayıcısı

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi17 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

17

[Uzm.Psk.Şengül DEMİRSOY BÖCÜ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikolojisi
Anksiyete Bozuklukları (OKB,Depresyon,Panik Atak, Fobiler,Sınav Kaygısı) Cinsel Terapi, Çift ve Aile Terapisi
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu ( DEHB )
Bilişsel Terapi / Bilişsel- Davranışçı Terapi
"EMDR (Göz Hareketleri Duyarsızlaştırma ve Yeniden
Düzenleme), I. Düzey Eğitimi " ve Süpervizyonu Davranış Bilimleri Enstitüsü / İstanbul
"EMDR (Göz Hareketleri Duyarsızlaştırma ve Yeniden
Düzenleme), II. Düzey Eğitimi " ve Süpervizyonu Davranış Bilimleri Enstitüsü / İstanbul
"ÇOCUK VE ERGENLERLE EMDR (Göz Hareketleri Duyarsızlaştırma ve Yeniden Düzenleme), I.Düzey Eğitimi " ve süpervizyonu
Davranış Bilimleri Enstitüsü / İstanbul
Erken Dönem Travmaları ve EMDR Eğitimi, Prof. Dr. Ümran Korkmazlar / İstanbul
0-3 Yaş EMDR Eğitimi, Prof. Dr. Ümran Korkmazlar/İstanbul...[Devamı...]

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Makaleleri Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Makale ve Yazıları
3 Makale

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Özgeçmişi
1988 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. 1992 yılında Ankara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Eğitimde Psikolojik Hizmetler ABD'dan uzmanlığımı aldım. Meslekte 27. yılımı tamamladım. Eşimin görevi nedeniyle yurdun değişik illerinde görev yaptım. Mesleğime ilk önce Ankara' da başladım. Daha sonra sırasıyla Erzurum, Çankırı, Bursa ve sonra da Bakırköy Akıl Hastalıkları Hastanesinde çalıştım. Sağlık Bakanlığında, hem çocuk servisinde, hem de yetişkin psikiyatri servislerinde ve Bursa Devlet Hastanesinde de psikolog görevimin yanı sıra Hasta Hakları Birim Sorumlusu olarak görev yaptım. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinden emekli oldum. Özel Samsun Psikomer Psikiyatri Merkezinde Uzman Psikolog olarak çalıştım. On Dokuz Mayıs Üniversitesi Ve Özel Canik Başarı Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yaptım. Halen Özel FBM Tıp Merkezinde uzman psikolog olarak çalışmaktayım...[Devamı...]

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Tavsiye Yazıları Şengül DEMİRSOY BÖCÜ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Deniz (Danışan)
 IP: 88.232.34.YL

22-11-2018
 TavsiyeNo: 106809
Sengul hanim herkesinde söylediği gibi benim için şanstır hemde büyük şans.4 sene boyunca gitmediğim psikolog ve psikiyatr kalmamıştı ,takıntılarım günden güne artıyor , hayat kalitem git gide düşüyor "ben bu dünyaya niye geldim ki ,neden ben ,bu hayattaki sınavım daha ne olacak " diye kendi kendime olumsuz eleştiriler yapmakla mesgulken nerdeyse hayattan zevk alacak bir durumum daha doğrusu düşüncem yokken elimden tutan, bana benimde değerli olduğumu tüm bu kötü düşüncelerin aslında OKB'nin beni ele geçirmesinden kaynaklı olduğunu gösteren kişidir .Bugünlerde rahatlıkla işe gidebiliyor isem, arkadaslarimla buluştuğumda kafamda olumsuz dönüp duran düşünceler olmadan gülebiliyorsam sevdiğim insanlara güzel vakitlerimi ayırabiliyorsam onun sayesindedir ,şiddetle tavsiye ederim :)
     Beğenin    

 Nisa Bendeş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.169.WL

16-02-2017
 TavsiyeNo: 94646
Şengül hocamın dersini sadece son sene alabilmiş olsam da kendimi çok şanslı hissediyorum. Alana çıktığımda neler yapmam gerektiğiyle ilgili tüm kaygılarımı yok eden can hocamdır. Mesleki deneyim ve tecrübesi, etik ahlakı, ilkeleri olan bir psikolog olması, bilgilerini en güzel şekilde aktarması,aktarma biçimi, aktarmayı sevmesi ve aynı zamanda da ses tonunda ki vurgularda bile donanımını bir bütün olarak yansıtması fazlasıyla kendisine hayran bırakır.İşini sadece iş olarak görmeyen, işine aşık ve insanların hayatına dokunurken ne kadar özenli davranılması gerektiğinin farkında olan işinin ehli bir psikologdur. Mesleğimle ilgili iyikilerimi artırdığınız için minnettarım. Bilgi,tecrübe ve samimiyetiyle herkesin gönül rahat rahatlığıyla tercih edebileceği profesyonel bir psikolog.
     Beğenin    

 Ayşenur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.5.51.YCL

16-02-2017
 TavsiyeNo: 94632
Şengül hoca üniversitemizde bizim için kesinlikle bir şanstı. Psikoloji adına öğrendiğim ilk ve en değerli bilgileri kendisinden öğrendim.Dertlerimizi önemli önemsiz diye ayırmadan hep büyük bir samimiyetle dinledi.Bizi öğrenciden ziyade geleceğin psikologları olarak gördü ve bizi bu yönde eşsiz , birbirinden değerli, kıymetli bilgileriyle ve elindeki tüm imkanlarla bizi daima ileri götürmek için daima çabaladı.Nasıl bir psikolog olmalıyım ve nasıl bir psikolog olmamalıyım arasındaki ince çizgiyi ayırt etmemizi sağlayan ve bizleri bu yönde de daima ileriye taşıyacak bilgilerle donattı.Kensini tanımak, öğrencisi olmak ve hatta ileride meslektaşı olacağımızı bilmek benim için bir gurur.İyi ki Şengül hoca gibi duruşuyla, bakışıyla bile bile gerçek bir psikolog olduğunu kanıtlayan bir psikologla ve akademisyenle yollarımız kesişmiş.
     Beğenin    

 Betul SEVİNÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.163.136.B

15-02-2017
 TavsiyeNo: 94630
Şengül Demirsoy Bocu lisans egitimimde derslerini büyük bir istek ve memnuniyetle aldığım çok değerli bir hocamdir.Mükemmel klinik bilgisini bizlere hem teorik hem uygulamali olarak cok iyi bir sekilde öğretmiştir.Hem cocuk hem de yetiskin psikolojisi uzerine oldukca deneyimli ve başarılı bir psikolog olması ile bana hep rehber ve ışık kaynağı olmuştur.Değerli hocama hala engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilmek için çalışmakta olduğum hastane polikliniginde yaşamış olduğum problem ve mesleki yetersizliklerimde danisirim ve kendisi de yardımsever ve mesleki tatmini yüksek ve bunlari paylasmayi seven birisi olarak her zaman yardimci olur, yanimdadir.Psikoloji alanında gerçekten uzman ve klinik deneyimi üst düzeyde olan bir psikologtan yardım almak isteyen herkese Şengül hocamin samimiyetle yardımcı olacağını belirtmek isterim.
     Beğenin    

 G.A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.5.52.DY

15-02-2017
 TavsiyeNo: 94627
Bir psikoloji öğrencesi olarak söyleyebilirim ki Şengül hocam benim en büyük şansım oldu.Gerek verdiği eğitim gerekse kendi kişiliği ile bizlere pek çok şey öğretti.Bir psikolog nasıl olmalı ,neler yapmalı neleri yapmamalı,kimler bu işi yapmalı ,kimler yapmamalı gibi pek çok konuda bizleri aydınlattı.Kendisi tamamıyla mesleğine aşık bir insan.Sayesinde birçok öğrencinin yüreğindeki ateş alevlendi.Psikoloji alanına hakimiyeti ,mesleki donanım ve tecrübesi kesinlikle size güven aşılayacak ,naif ,samimi ve sıcakkanlı kişiliği ile kendi önyargılarınızı yıkmanıza yardım olabilecek bir psikolog.Hakkı olana hakkını veren,haksızlığa karşı dimdik duran,öğrencilerine hep özverili davranan ,öğrencisi öğrenmek istediğinde seve seve ona destek olan bir psikolog bir öğretmen ve çok değerli bir insan.Danışanlarına karşı saygılı,empati kurabilen ,danışanın mahremiyeti gibi etik konulara önem veren işinin ehli bir psikolog aynı zamanda.Mesleki kimliğine fazlasıyla bağlı ,işini iş olduğu için yapan bir psikolog değil.Biz öğrencileri de onun izinden gitmeye çalışıyoruz.Hayatımızdan iyi ki Şengül Demirsoy Böcü geçti dediğim her cümlemde tekrar tekrar minnet duyuyorum sevgili hocama.Sizler de hayatınızın bir köşesinde gönül rahatlığıyla psikolojik destek alabilirsiniz.Küçük dokunuşlar yepyeni yollar açar .Kendinize bu şansı vermelisiniz.Şengül hocama sevgilerimle.. .
     Beğenin    

 Fulden (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 159.146.9.ZC

15-02-2017
 TavsiyeNo: 94626
Şengül Hocam benim üniversitede tanıma fırsatı bulduğum ve kendisinden çok şey öğrendiğim akademik anlamdaki bilgisi donanımı ve uzmanlığıyla tecrübelerinden yararlandığım okuldan ayrıldıktan sonra bile kendisine telefonla ulaşarak bilgisine sığındım çok kıymetli bir hocamdır. Kendisinin öğrencisi olmak bana büyük bir şanstı meslekteki ilkeli ve etik duruşuyla bilgisiyle ve tecrübesiyle her konuda bizleri aydınlatan yol ve yöntemler konusunda zengin bilimsel argümanlar sunarak samimiyeti ve yetkinliği ile bizlere örnek olmuştur. Yumuşak ses tonu ve içten gülümsemesiyle yüreklere dokunur. Samsunda kalsaydım hocamın yanında kalmak ister hatta yanından hiç ayrılmayarak mesleğe dair daha birçok şey öğrenmek isterdim, kendisi devamlı gelişen ve geliştiren yetkin ve yeterliliği ile lisans öğrencilerine idol bir hocadır ne mutlu bana ki alanımızda yetkin yeterli disiplinli etik duruşlu ve ilkeli bir hocanın öğrencisi olup her aklıma takılan sorunda aydınlanma fırsatı buldum yürekten tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki Şengül hocam sorunlara adeta bir ışık tutarak sizi ve önünüzü aydınlatır.
     Beğenin    

 Çağla İz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.9.63.ZBJ

28-11-2015
 TavsiyeNo: 83650
Şengül Demirsoy Böcü başta benim hocam sonra benden desteğini, bilgisini hiçbir zaman esirgemeyen meslektaşımdır. Yılların getirdiği mesleki tecrübenin, bilgi birikiminin yanında işini yaparkenki motivasyonu sizi kendisine hayran bırakır. Samimi ve neşelidir yanından ayrıldığınızda daha güçlü hissederken bulursunuz kendinizi ve mutlaka yeni bir şeyler öğrenmişsinizdir. Bundan daha değerli ne olabilir ki... Samsun'da psikolog arayışı içinde olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ali uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.3.183.YFC

25-11-2015
 TavsiyeNo: 83586
Şengül hanım ile tanışmadan önce bir kaç psikolog ve psikiyatrist'ede muayene olmuştum ama sonuç alamamıştım fakat şengül aslanın sıcak kanlılığı sevecenligi güler yüzlülüğü ve içten yaklaşımı sayesinde sanki ailemde biri görmüştüm annem ile babam ile konusamadıklarımı onun ile çok rahat konuşabiliyordum bugünlere geldiysem onun sayesinde gelmişimdir tedavimin bitmesinin üstünden uzun zaman geçsede halen görüşürüz fikirlerini alırım.ışinde gerçekten çok profesyonel o olmasaydı belkide sokak serserilerinden hiç bir farkım kalmazdı.
     Beğenin    

 Uğur ŞERBETÇİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.212.101.FW

07-10-2013
 TavsiyeNo: 63296
Şengül Hocamdan başka mesleğine bu kadar yakışan başka birini daha tanımıyorum. Kendisinin öğrencisi olmak hakikaten büyük onur. Tüm pozitifliği ile hiç tanımayan birisinin dahi ilk tanıştığı anda kendisiyle çok güzel bir iletişim kurabileceğinin garantisini verebilirim. Mesleki anlamda da profesyonelliği herkesin fark edeceği kanısındayım. Şu an bir meslektaşı olarak söylüyorum, ben psikolojik yardım alacak olsam meslekteki hakimiyetine bakardım. Ancak bunun yanısıra iletişimi de aynı derecede önemserdim. Ki onları da Şengül Hocamda muazzam bir şekilde görüyorum :) Saygılarımla..
     10 Beğeni    

 Caner ÇAKIR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.212.101.WC

28-08-2013
 TavsiyeNo: 62563
Merhabalar. Öncelikle doğru ismi incelemekte olduğunuzu belirtmek isterim. Size tavsiyem; Şengül Hanımın gerçekten size yardım edip edemeyeceğini görmeniz için sadece gidin ve onunla tanışın, sohbet edin. Zaten onunla tanışır tanışmaz ne kadar sıcak kanlı, güler yüzlü ve "sevimli" bir insan olduğunu, bunun yanında profesyonel bir uzman psikolog olarak yeteneklerini hayatının her alanına nasıl tesir ettirdiğini hemen fark edeceksiniz. Benim hayatımda tanıdığım "insana insan olduğu" için değer veren nadir insanlardan birisidir. Bence bir psikologda olması gereken kişilik özelliklerinin tamamını taşıyor. Ayrıca CV sine ve aldığı eğitimlere/yeterlilik sertifikalarına baktığımızda aslında bana fazla bir söz düşmüyor. Eğer amacınız profesyonel yardım almak ve sorunlarınızla yakından ilgilenerek beraber çözüm arayacağınız bir psikolog ise; bu işi her anlamda layıkıyla yerine getirebilen saygıdeğer hocam ve meslektaşım Uzm. Psk. Şengül DEMİRSOY 'u gönül rahatlığıyla, seve seve sizlere tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 enise öziç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.40.6.ZL

26-07-2013
 TavsiyeNo: 62037
Merhabalar; Kendisiyle ilk tanışmam Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde oldu. orada ilk karşılaşmamız olmasına rağmen bizlere karşı gösterdiği ilgi ve alaka beni çok mutlu etmişti. zaman geçtikçe onun o günkü davranışlarının karakterinin bir parçası olduğunu farkettim. ardından da bu güzel özelliğini mesleki deneyim ve tecrübeleriyle birleştirerek hastalarına profesyonel hizmet sunduğundan emin oldum. kesinlikle gözü kapalı gidilebilecek ve güvenilecek içten ve profesyonel bir Psikolog. kendisine içten sevgilerimi sunuyorum..
     3 Beğeni    

 Esra Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.168.ZJZ

22-07-2013
 TavsiyeNo: 61943
Şengül Demirsoy Böcü benim hocamdır.Gülebilmeyi özleyenler için tavsiyem olacak !!! Bazen içinde bulunduğumuz koşullar öyle bir noktaya getirir ki bizi yalnız, mutsuz , suskun ve yaşamaktan korkar hale geliriz. Önce bulunduğumuz şehre sıkışırız sonra bulunduğumuz mahalleye sonra apartmana , daireye , hatta evimizin bir odasına..Aynalarla konuşuruz duvarlar üstümüze yıkılıp yıkılıp tekrar eski halini alır bitmeyen bir işkence gibi..Klasik müzik dinleriz orkestra şefi gibi tencerelere , perdelere , kapılara yön verir bitmeyen bir gürültü çıkarırız bazen de bitkin düşer o gürültüye rağmen yıkılıp kalırız..Kapımıza bir umut gelse de ruhumuzu özgür bıraksa..Çok şey değil ki istediğimiz..Bunu yapacak kişi uzakta değil.Bilgisine ve tecrübesine güvendiğim hocam , bitmeyen enerjisi ve güleryüzüyle sizlere destek olcaktır. Gülebilmeniz dileğiyle...
     3 Beğeni    

 pınar ışıker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.43.178.YY

21-07-2013
 TavsiyeNo: 61926
Şengül Hocamla üniversite de derslerime girmesi vasıtasıyla tanıştım. Güleryüzü , desteği ve tecrübesiyle dolu dolu bir psikolog olan Şengül Hocamı ben de yeni bir psikolog olarak idolüm olarak görüyorum.Okul dışında yaptığımız çok kısa görüşmelerde dahi geleceğe dair umutsuz bakışıma çok etkili destekleri oldu. Sahip olduğu içgörü , olaylara bakış açısı, empati yeteneği ,teorik ve uygulamaya dayalı gerek klinik gerek sosyal alanda 25 yıllık tecrübenin sonucunda sorunlarınız için kesinlikle doğru psikolog olduğunu düşünüyorum. Kendisine minnettarım..
     2 Beğeni    

 Yasemin Kamalı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.233.8.ZD

20-07-2013
 TavsiyeNo: 61914
Merhaba, Şengül Hocamla tanışmam okul kapsamındaki dersime girmesiyle oldu. Alanda çalışması dolayısıyla teorik ve pratik bilgiyi profesyonelce birleştirip bize aktardığında onun hem çok iyi bir akademisyen olduğu hemde çok iyi bir psikolog olduğunu gördüm. 24 yıllık meslek hayatında bir çok eğitim almış bir çok yerde çalışmış ve deneyim kazanmış ve bunları hastalarına yardımcı olamak amacıyla terapötik sürece profesyonelce aktardığını anlattığı vakalardan anlayabiliyoduk(hastanın kimliğini gizleyerek). Şengül hocam sadece psikolog olarak değil bana insan olarak da çok fazla şey katmış bir insandır. Sevecen samimi içten gerek ses tonu gerek da konuşma tarzıyla sizi yargılanmayacağından emin olduğunuz bir ortam yaratıyor. Bizlere tanıdan çok sürecin önemli olduğunu ve bunu için iyi bir gözlemci olmamız gerektiğini her konuşmasında aktarmıştır. Farklı bakış açıları sunmasıyla Ben kendisinden çok şey aldım kazandım ve danışanı olabilecek herkesin de bu terapötik yolculukta çok şey alabileceklerini keşfedeceklerini düşünüyorum ve tereddütsüz danışanı olabilecek herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 hilal taşkıran (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.217.JJ

18-12-2012
 TavsiyeNo: 56377
Meslek hayatıma başladığım yıllarda şengül hanım'la çalışma şansına eriştim.şans diyorum, çünkü kendisi, danışanlarına olan ilgisi,desteği, güleryüzü; iş disiplini; psikoloji bilgisi-yeteneği gibi birçok konuda bana model olmuştur.psikolojik destek almak isteyen herkese şengül hanım'la çalışmalarını tavsiye ediyorum, böylece problemlerinize uzman bakışının yanısıra, insancıl ve sıcacık bir yaklaşım ve anlaşılmanın vazgeçilmez güzelliğini de deneyimlemiş olacaksınız..
     4 Beğeni    

 AYSEN KIZILASLAN (Danışan)
 IP: 78.177.184.ZZD

11-10-2012
 TavsiyeNo: 54664
Merhaba, Şengül hanım’la bir doktor yakınımız vasıtasıyla tanıştık. Oldukça iyi giden bir hamileliğin son haftasında bebeğimi kaybettim ve doğal olarak da psikolojik olarak ciddi anlamda sıkıntılı bir süreç başladı. Bu süreçte Şengül hanım’ın çok büyük desteğini gördüm. Uzmanlığının ve mesleki başarısının yanı sıra dostluğunun bana büyük katkısı oldu. Yıllar önce kendisinden destek almış olmama rağmen, desteği ve dostluğuyla hala yanımda olduğunu biliyorum. Bunu bilmek de bana hala güven ve ayrı bir mutluluk veriyor. Teşekkürler Şengül hanım.
     4 Beğeni    

 cüneyt Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.248.161.ZC

05-10-2012
 TavsiyeNo: 54487
Şengül Hanım'a teşekkür ve aile bireylerine de selam ederek başlamak istiyorum. Görevi itibariyle ne zaman ne şekilde ihtiyacınız olacağını bilmediğiniz ama ihtiyaç duyduğunuzda da büyük bir özveri, ciddiyet ve samimiyetle kendisinden destek alabileceğiniz bir uzman olduğunu belirtmek isterim. Doğum öncesi bebek kaybı sebebiyle, referansla kendisine ulaşmış, eşim için Şengül Hanım'ın desteğine başvurmuştuk. Tedavi süreci sonrasında da dostluğumuzun devam etmesinin de ayrı bir mutluluk kaynağımız olduğunu da ayrıca belitmek istiyorum.
     Beğenin    

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Muzikler : Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Özgün Müzik.

Sevdiği Filmler : Babam ve Oğlum, Selvi Boylum Al Yazmalım


Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Kitap ve Yayınları Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Basılı Kitap ve Yayınları
Öner Kültür, Politika ve Aktüalite Dergisi, Ekim 2003, Bursa : Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
88 Kadın 8 Aşk- Goa Yayınları Popüler Kültür Dizisi, 2012, Editör: Tarık Solmuş
Kadın Gözüyle Aşk- Yitik Ülke Yayınları, 2013, Editör: Tarık Solmuş
Kadınlardan Erkeklere Empati Mektupları - Doruk Yayınları Psikoloji Dizisi, 2014, Editör: Tarık Solmuş
Samsun Haber Dergisi, Aralık-Ocak 2018, Şiddetin Nedenleri
Samsun Haber Dergisi, Şubat-Mart-2018, Mutlu Evliliğin Formülü
Samsun Haber Dergisi, Nisan- Mayıs-2018, Anne Olmak Bir Sanat, Bir Beceri midir?
Samsun Haber Dergisi, Haziran-Temmuz-2018, Seçim Psikolojisi
Samsun Haber Dergisi,Ağustos-Eylül,2018, Linç Kültürü

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ( 2014-2016)
Türk Psikologlar Derneği Etik Kurul Üyesi (2016-2018)
Türk Psikologlar Derneği Samsun Şube Kurucu Üyesi
EMDR TÜRKİYE DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Fbm Tıp Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 400 Atakum
Samsun

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(362) 444 13 26
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1967
(52 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1988
(31 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ankara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Eğitimde Psikolojik Hizmetler (1992 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı


Şengül DEMİRSOY BÖCÜ'nün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şengül DEMİRSOY BÖCÜ Mesleki Videolar Videoları
-


18:01
Top