TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nedime KEKEÇOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Nedime KEKEÇOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nedime KEKEÇOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
Ayşe YILMAZ FotoğrafUzm.Psk.Ayşe YILMAZ
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Ayşe Yılmaz, mesleki donanım anlamında kendini geliştirmiş ve gelişime de açık biridir. Mesleğini severek yapmakta ve...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, psikolojik sorunlarınızı birlikte aşabiliriz. Bunun için cep telefonumdan randevu alabilirsiniz. Uzm. Klinik Psikolog Nedime Kekeçoğlu

Nedime KEKEÇOĞLU Tavsiye Yazıları Nedime KEKEÇOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Ozkan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.212.DJ

27-01-2017
 TavsiyeNo: 94116
Yeğenimin psikolojik rahatsızlığı sebebiyle bir tavsiye üzerine tanıştık. Kendim de bir eğitimci olduğumdan yeğenimi ben götürüp görüşmek istedim. Alanına hakim ve mesleğini seven hastalarına karşı çok samimi bir o kadar da hastasına güven veren bir uzman. Bir kaç seans sonra yeğenim kendini topladı. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen ne zaman arasak yardımcı olmaktadır. Paradan önce meslek aşkı ağır basan bir hocamız. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Ödül ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 193.104.201.ZC

27-01-2017
 TavsiyeNo: 94093
Sevgili Nedime ile kızımın okulunda çalışması vasıtası ile 4 yıl önce tanıştık. Önceden sadece danıştığım bir psikologken şimdi bana yol gösteren bir arkadaş/dost. Sevgili Nedime'nin işini ve insanları ne kadar sevdiğini üçüzleri + 1 çocuğu ile yüksek lisansa başlaması hatta devam etmesi hatta ve hatta hastaları ile buluştuğunda ne kadar mutlu olduğunu anlatışında, gözlerindeki ışığa tanık olduğumda anladım. Bir insan ne iş yapıyorsa yapsın o işi seviyorsa bence tamamdır. Hem donanımlı hem işini seven, mütevazılığı, bitmeyen öğrenme isteği, merakı, umudu, enerjisi ile tanıdığım en iyi psikologlardan birisidir. İyi insan, gerçek dost Nedimeyi yürekten tavsiye ediyorum. Size de yardımcı olabileceğine eminim.
     15 Beğeni    

 Andaç (Danışan)
 IP: 94.55.211.CZ

21-01-2017
 TavsiyeNo: 93970
Güler yüzlü yaklaşımı kızıma çok iyi geldi. Kızımda dikkat eksiliğinden şüpheleniyorduk. Yardım için kendisine başvurduğumuzda önce hasta ile görüşme yaptı. Sonra konu ile ilgili bir test uyguladı. Test sonucuna göre ise dikkatekksikliği değil bilakis dikkali bir çocuk olduğu ortaya çıktı. Kızımda öğrenme güçlüğü olduğu saptandı test sonuçları yorumlanarak. Bu durumun doğumla geldiği psikolojil olmadığını hem bize hem kızıma uygun dil kullanılarak anlattı. Yaptığı test sonuçlarına göre ailecek uyguladığımız önerileri ile sorunumuzu kısa sürede çözümledik. Kesinlikle tavsiye ederim.
     12 Beğeni    

 Çiğdem (Danışan)
 IP: 176.54.91.L

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93948
Nedime Hanım ile tanışmam bir arkadaşın tavsiyesi uzerine 2010 yılın da oldu. Kendi problemlerimle başlayıp çocuklarla devam ettik. Kendisi çok sıcak, bir psikolog gibi değil bi arkadaş gibi yaklaşımı o süreci çabuk atlatmayı sağladı, her zaman arayıp konasabilecegim biri, bu mesleği para kazanmak amacıyla tüccar zihniyetiyle yapmayan nadir insanlardan. Mesleğinde profosyonel, sıra dışı ödevler veren, gerek yetişkin gerek çocuklarla iletişimi çok iyi olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim değerli bir profosyonel.
     13 Beğeni    

 Melike Karakuş (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.160.ZW

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93939
Nedime Kekeçoğlu benim çok sevdiğim bir yakınım. Ancak bu tavsiye mektubunu yazmamın asıl amacı onu sevmem değil onun mesleğindeki başarılı duruşu. Üniversite, yüksek lisans, çeşitli kurslar, aldığı sertifikalar... Ancak psikolojiden bahsederken psikoloğun kişiliği de hayli önemlidir. Onun 4 çocuk yetiştirmesi, evine eşine çocuklarına bağlılığı, insanlara ılımlı yaklaşımı, evet o benim halam ancak daha çok bir abla gibi beni her zaman araması, yaptığım yanlışları yargılamadan düzeltmeme yardım etmesi... Umarım sizlere yardımcı olabilir.
     14 Beğeni    

 Dilek ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.27.YW

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93928
Nedime Hanım ile kızım dolayısıyla 3-4 sene önce tanıştık. Sorunlarımızı çözmemizde bize çok yardımcı oldu. Bir ebeveyn olarak kendisinden çok şey öğrendik. Küçük dediğimiz şeylerin nasıl soruna veya çözüme dönüşebileceğini bize o kadar güzel gösterdi ki; hala günlük hayatımızda bu yöntemler yol göstericimiz... Danışan, doktor ilişkisini koruyarak aileden biri olmayı başarabilen bir uzman bana göre. Nedime hanımın danışanlarına gerçekten yardımcı olabileceğine eminim.
     17 Beğeni    

Ayşe KAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Ayşe KAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-01-2017
 TavsiyeNo: 93910
Nedime Hanımla yaklaşık 10 yıldır tanışıyoruz. Bir dönem aynı iş yerinde çalıştık. Mesleğini ne kadar sevdiğine ve işinin hakkını ne kadar vermeye çalıştığına bizzat şahit olmuşumdur. Özellikle çocuk ve ergen alanında çok iyidir diyebilirim. Çocuklara olan sevgisi ve yaklaşımını hem mesleki hemde anneliği konusunda takdir etmişimdir. Hele ki üçüz çocuğu olan bir anne olmasına rağmen üç çocuğuna da gösterdiği sabrı, yaklaşımı, sevgisi ve ilgisini beğenmiş ve üçüz bebeklerinin gözlerindeki pırıltı ve mutluluğa hayran kalmışımdır. Nedime Hanım ı Çocuğu için destek almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     13 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pakua Danışmanlık
Ginza Lavinya Park Beylikdüzü / İstanbul
İstanbul
(Arayıp randevu almanız gerekiyor)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 468 47 20
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1983
(34 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2005
(12 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
 

Nedime KEKEÇOĞLU Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Nedime KEKEÇOĞLU Mesleki Videolar Videolar
-

Nedime KEKEÇOĞLU  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
kaygı, psikolog, dikkat eksikliği, hiperaktivite, depresyon, istanbul psikolog, beylikdüzü psikolog, avcılar psikolog, bahçelievler psikolog, sınav kaygısı, panik bozukluğu, büyükçekmece psikolog, ders başarısı, çocuk psikolojisi, yetişkin psikolojisi

11:42
Top