2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,869 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.Önder BALTACI
Doktor Psikolojik Danışman - Kırşehir
Çocuk Resimleri Yorumlama Eğitmeni - Psikolojik Testler Eğitmeni

Önder BALTACI Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.Önder BALTACI

Şehir

Kırşehir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

12

[Dr.Psk.Dnş.Önder BALTACI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.Önder BALTACI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

23
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Dr.Önder BALTACI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.Önder BALTACI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, yalnız olmadığınızı bilmenizi isterim. Telefon ile istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Sizlerin ve çocuklarınızın yaşam kalitesini yükseltmek adına psikolojik destek konularında yanınızdayım.

Dr.Önder BALTACI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Resimlerinin Psikopedagojik Analizi
--
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Eş ve Aile Terapisi
--
İnternet Bağımlılığı
Oyun Bağımlılığı
--
Davranış Bozuklukları
Depresyon ve Stres
Sosyal Kaygı
Yas ile Başaçıkma
--
Öğrenme ve Hafıza Çalışmaları
Dikkat Çalışmaları
--
Zeka Testleri
Kişilik Testleri
Projektif Testler

Dr.Önder BALTACI Tavsiye Yazıları Dr.Önder BALTACI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Neriman düzenli (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.170.150.BY

23-09-2017
 TavsiyeNo: 99263
Psikolojik danışman Önder baltacıdan aile resim yorumlama eğitimi aldım ve aldığım eğitim benim okuldaki akademik başarıma yüksek düzeyde katkı sağladı. Verilen eğitim de hocamız samimi ve işinde gayet yetkindi. Bu alana ilgi duyan herkese öneriyorum. Şunu da belirtmeliyim ki eğitimimiz tamamlandıktan sonra hocamız bize iletişim adreslerini vererek her zaman mutlaka geri dönüş yaptı ve yardımcı oldu. Benim açımdan fazlasıyla verimli olan bu eğitim için hocamıza tekrardan teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Asude Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.177.173.FL

10-04-2017
 TavsiyeNo: 95879
Psikolojik Danışman Önder Baltacı'dan bir bildiri hazırlığında yardım aldım. Hazırladığım bildiri göç eden çocukları ve yasadiklari bu olaylarin onlarinin resimlerine nasil yansidigini iceriyordu. Önder hoca ulastığım resimleri yorumlamada ve bildiri özetini yazmamda bana yardimci oldu. Sadece resimleri yorumlarken degil araştırma sürecinde de desteğini geri çekmedi. Çalışmamız hala devam ediyor. Önder hoca bizimle beraber tüm aşamaları takip edip her türlü eksiğimizi tamamlamamiz icin çaba gösteriyor. Bana bu yardimindan dolayi ona teşekkür ediyorum, sizlerin de tanismanizi ve bilgilerinden yararlanmanizi tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Veysel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.182.CC

06-04-2017
 TavsiyeNo: 95785
Önder Hocayla ben Kırşehir'de öğrencilik yıllarımda tanıştım. Bir Psikolojik Danışmanda bulunması gereken mesleki yetkinlik, dürüstlük, bireysel ve kültürel farklılıklar konusunda bütün donanımlara sahip olduğunu düşünüyorum. Ayrıca alan ile ilgili sürekli bilgilerini güncellediğini düşünüyorum. Her kongreye katılmaya çalışıyor. Ben kendisinden D10 Projektif Çizim Testi eğitimini aldım. Bu eğitimin bana fazlasıyla faydalı olduğunu düşünüyorum. Farkındalığımı arttırdığı içinde tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.
     5 Beğeni    

 Ceren Erdoğan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.7.ZJF

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95781
Ben Ahi Evran Üniversitesi Pdr mezunuyum. Önder hocamla Ahi Evran Üniversitesindeki öğrencilik dönemimde tanıştım. Öğrenciliğimin sonlarına doğru her yönüyle tam bir "psikolojik danışman " olduğunu keşfedebildiğim bir uzman :) Öğrencilik dönemim ve sonrasında ne zaman alanımla ilgili iyi bir iş yapmaya kalkışsam onunla karşılaştım. Hiç ummadığım zamanlarda varlığı ile hem bireysel hem mesleki olarak özellikle güven ve cesaret verme yönünde bana çok şey kattı. Yani her şeyden önce kişiliği ile mesleğine uygun bir uzman oluşunun, psikolojik destek hizmetlerinde en önemli kriter olduğuna inanarak değerli görülmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca kendisinden d10 projektif çizim testi & resim yorumlama eğitimi aldım. Mezun olduktan sonra da özellikle mesleki alanda çok işime yarayan bir eğitim oldu. Hele ki çocukları tanımada resimin dili her seferinde yeni keşif kapıları açıyor. Bu eğitim 1 gün sürmüş olsa da hayatmda zaman zaman ortaya çıkarak dallanıp budaklanmaya, yeni öğrenme ortamları hazırlamaya devam ediyor. Belki de ömür boyunca süregelen bi keşif kapısı olarak devam edecek. Benim için eğitimin en heyecan verici yönü bu özelliği oldu. Tabi ki eğitime böyle bir bakış açısıyla bakmam da Önder hocamın eğitim verirken kullandığı hep o ucu açık düşünceler bırakan mesleki üslubu oldu. Hem bir o kadar net ve sınırları belli hem de içine girildiğinde alabildiğine özgür bir üslup. Eğitimi ondan almanın farkı da bu üslupta gizli ;) Her zaman ve her yerdeki samimiyeti ve doğallığı ile kısa sürede yardım almanıza olanak sağlayan bir yapıya sahip olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim : ) Onu tanımlayabileceğim 3 sıfat : Samimi , doğal, eğlenceli :) Bu vesile ile hayatıma yaptığı ve yapacağını bildiğim katkılardan dolayı Önder hocama içtenlikle teşekkür ederim : )
     7 Beğeni    

 Orhan Seyfettin KABALI (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.145.YFW

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95780
Önder hocayla kırıkkalede d10 resim yorumlama ve projektif testler eğitiminde tanışma imkanı buldum kendisi psikolojik danışma alanında uzman olduğu kadar resim yorumlama ve testlerde de uzman kendine özgün anlasilir anlatımı konuya hakimiyeti gayet iyiydi özellikle çocukların gizli dünyalarını anlamaya yarar sağlayan resim yorumlama eğitiminden aldığı sonuclari psikolojik danismayla bagdastirarak sorunlara çözüm yolları üretmesi gayet başarılı başka bir eğitimde karşılaşmak dileğiyle.
     6 Beğeni    

 Özge (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.195.YJL

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95774
Önder Baltacı ile Muğla PDR Kongresinde D10 Projektif Çizim Testi Çalıştayında tanışma imkanımız oldu. Konuya hakim oluşu, akıcı ve anlaşılır bir dil de sunuyu sunması dikkatimizi toplamamıza yeterli olmuştu. Kısa zamanda olabildiğince bilgiyi verdiği kanısındayım. Güler yüzlü ve samimi bir şekilde öğrencileri konuya dahil etmeye çalışması ve çeşitli örnekleri ile merak uyandırıcıydı. Ayrıca kongrede aldığımız eğitimlerden en iyisiydi diyebilirim. Önder hocanın da kendini geliştirdiği ve mesleğini severek yaptığı aşikar.
     8 Beğeni    

 Aybike (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.175.229.CW

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95723
Resimlerin bu kadar anlamlı olduğunu eğitiminiz öncesinde bilmediğimi farkettim..Güler yüzünüzle keyiflenen eğitimle birlikte resimlere farklı gözle bakma olanağım oldu. Dolu dolu,etkin ve etkili, bir o kadar renkli eğitiminiz katılımcılara farklı bakış açıları kattı. Kullandığınız teknik ve yöntemler oldukça başarılı buldum. Eğitiminiz sonrasında heryerde siz ve eğitiminizden söz eder oldum.. farklı yaklaşım ve sunum teknikleri ile akıllara yer eden bu eğitim için sizlere teşekkür ederim.. emeğinize sağlık.. başka eğitimlerinizi sabırsızlıkla beklemekteyiz..
     7 Beğeni    

 Nilgün Ergün (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.112.ZCJ

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95721
Daha önce katıldığım eğitim ve seminerlerde bazı konular hep es geçilmişti, fakat her konuya özellikle çizim testlerine değinmesinin faydalarını görüyorum. Gerek resimli sunum şekli gerekse anlatım şekli eğitimi başarılı kıldı. Güleryüzü, ilgisi, etkili sunum tekniğiyle anlama ve yorumlama katarak sunuma başarı katarak örnek bir sunumda olmalıdır. Katıldığım diğer eğitimde fark edemediğim eksiklerimi bu eğitimde anlamış ve farkındalık yaratmıştır. Tüm eğitimlerin bu tarzda olması dileğimle emeğinize ve gönlünüze sağlık. Teşekkürler..
     8 Beğeni    

 kubilay E. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.223.YL

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95720
Birçok eğitime katıldım, özellikle sunum tekniği konusunda sizleri kutluyorum. Bu eğitim sayesinde analizlerimin daha verimli olacağına inanıyorum. Diğer eğitim çalışmalarım ile kıyaslamak gerekirse, çok verimliydi. Diğer eğitimcilerde olmayan bir teknik, vücut dili, ve iletişim.. Güler yüz.. Konuşmacı, anlayışlı. Nokta atışı dediğimiz şey bu olsa gerek. Konu içeriği yeterliydi, resimler ile bütünleşmesi. Herkese tavsiye ederim. Her şey için minnettarım. Teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 Cemre (Danışan)
 IP: 188.57.59.ZYZ

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95718
Önder Baltacı ile Muğla Pdr Kongresi çalıştayında tanıştık. Resim Yorumlama Eğitimi ile ilgili bir çalıştay idi. Konuya hakim oluşu, sunum şekli, akıcı uslubu gayet guzeldi. Kısa zamanda farklı ve guzel şeyler kattı bizlere. Gayet güleryüzlü, konuşkan biri. Cocuk resimlerini yorumlama ile ilgili kendini gelistirmis, uzman biri. Herkesi konuya dahil etmeye calismasi, ilgi cekici ornekler vermesi calistayi daha da guzellestirdi. Kisitli zamanda yapabileceginin en iyisini yapti bence. Belki sure daha uzun olsaydi bizlere daha fazla soru sorarak, resimler hakkinda bizlere biraz daha fazla konusma hakki verebilirdi ama zamanimiz kisitli idi. Kendisi basarili bir egitimci.
     9 Beğeni    

 D.S. (Danışan)
 IP: 88.240.128.FZ

18-11-2013
 TavsiyeNo: 64114
Önder Bey değil Önder Hocam demek istiyorum çünkü öğrencilik yıllarımda onun güler yüzlülüğü samimiyeti ve kendine has duruşu bana her zaman ilham vermiştir, onu örnek almışımdır. Kendini sürekli geliştirmeyi seven yanıyla zekası da birleşince hiç korkmadan gidebileceğiniz Kırşehir'deki bildiğim tek adres. Önder Beyin burda kendini tanıtırken Yabancı dil bölümüne duyguların dili yazısını görünce içimde tavsiye yazma ihtiyacı oluştu.Çünkü en önemli şey duygularımız ama bizler bunun farkına bile varamıyoruz, onlara biraz olsun güvene bilsek düşüncelerimizin ne kadar kolay değiştiğine biz de inanamayacağız. İnsan hayattan ne bekler değişir ama mutlu olmak istediğimiz kesin ; işte bu noktada Önder Bey bize kendimizi tanımayı , kendimizi sevmeyi olaylara bir de başka boyuttan bakabilmeyi vaad ediyor.
     21 Beğeni    

 ESRA (Danışan)
 IP: 109.228.238.ZJ

31-05-2013
 TavsiyeNo: 61115
Önder beyi hayatımın zor ve çıkmazda olduğu bir dönemde, bir danışmana ihtiyacım olduğunu, yalnız başıma işin içinden çıkamayacağımı anladığım bir zamanda internet üzerinden buldum. Hiç bir zaman destek alma konusunda bir kararsızlığım olmadı kendimden yana ama onu tanıdığımda inancım ve güvenim daha fazla tazelendi. Tanımadığınız bir insana oturup tüm hayatınızı yaşadıklarınızı çıkmazlarınızı anlatmak hiç kolay değildir diye düşünürsünüz ya işte bu hiç öyle olmadı. Önder beyle tanıştıktan sonra adeta bi an önce herşeyi anlatmayı ve yükümü hafifletmesini istedim ve böylede oldu. Bana hiç bir zaman hiç birşeyi unutmamamı aksine yaşadığım herşeyden farklı bir güçle ayakta durabildiğimi gösterdi. Kendinizi görmek istediğiniz noktada onun sakinliği, verdiği güveni ile bunu başarmanız an meselesi tıpkı benim gibi. Hiç tanımadığım halde karşımda sanki yıllardır tanıdığım birisinin sıcaklığını ve saygısını görmek aynı zamanda aradığım tüm çözümü Önder beyin aracılığı ile kendimde bulmak, yolunda gitmeyen herşeyi yoluna sokmak şansını yakaladım. Önder Baltacı dediğimde aklıma sadece psikolojik danışmanım demiyorum aynı zamanda her sıkıntıya destek olabilecek çözüm aşamasında aklıma ilk gelebilecek isim diyorum. Tavsiyelerin en büyüğünü size de ettiğim için bence sizde çok şanslısınız diyorum :)
     21 Beğeni    

Dr.Önder BALTACI'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ
TÜRK PDR DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Üniversite
Kırşehir
(Lütfen iletişim kurunuz.)


Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1985
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2007
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Doktora
Gazi Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Doktora (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabı

Dr.Önder BALTACI'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
Duyguların Dili :)


Dr.Önder BALTACI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.Önder BALTACI Mesleki Videolar Videoları
-22:22
Top