2007'den Bugüne 81,758 Tavsiye, 25,959 Uzman ve 18,160 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sinem CİVA

Şehir

Diyarbakır

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

29

[Uzm.Psk.Sinem CİVA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sinem CİVA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sinem CİVA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sinem CİVA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gül Yankı ERDÖNMEZGül Yankı ERDÖNMEZ
Yankı ile üniversitede tanıştık ve hala dostluğumuz devam ediyor. Pozitif ve güler yüzlü , iletişimi kuvvetli biridir. Ayrıca en önemli şey kişinin me...

Sinem CİVA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞMA ALANLARI
*Dil ve Konuşma Bozuklukları
*Çocuk Psikolojisi
*Çocuklarda Davranış Problemleri
*Özgüven problemleri
*Boşanma ve Çocuklar
*Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu
*Öğrenme Bozukluğu
*Davranım Bozuklukları
*Tırnak Yeme
*Alt ıslatma / Dışkı Kaçırma
*Ergenlik Problemleri
*Sınav Kaygısı ve Ders Çalışma
*Okul başarısızlığı- Aile Danışmanlığı
UYGULADIĞI TESTLER
*Denver II
*Catell 2-A /3-A
* Gessel gelişim figürleri
* Goodenought Harris bir insan çiz
* Peabody resim kelime eşleştirme,
* Metropolitan okul olgunluğu,
* Frostig gelişimsel- görsel algı
* Benton görsel bellek
* Agte
* Porteus labirentleri
* Bender gestalt görsel motor

Sinem CİVA'nın Makaleleri Sinem CİVA'nın Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Sinem CİVA Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Sinem CİVA'nın Özgeçmişi
İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuş olup şuan Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimi sürecinde farklı kurumlarda (İstanbul Adalet Sarayı, Çocuk Bilim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi, Esra Erol Umut Evi) gönüllü hizmetler vermiş olup bu kurumlardan çocuk psikoterapisine dair deneyimler kazanmıştır. Lisans eğitimi bitirme projesini “Öfke İfade Tarzları, Medeni Durum ve Cinsiyet Faktörlerinin Çatışma Çözüm Stratejileri Üzerindeki Etkisinin İçe Dönük ve Dışa Dönük Kişilik Özellikleri Bakımından Araştırılması” üzerine gerçekleştirmiştir. Özel Türk Anneler Derneği Rehabilitasyon Merkezinde ve Yuvam İstanbul Anaokulunda Psikolog olarak çalışmıştır. Şuan ise Avrupa Çocuk Rehabilitasyon merkezinde 0-6 yaş gelişim problemleri ile dil ve konuşma alanı üzerine çalışmalarını yürütmektedir...[Devamı...]

Sinem CİVA Tavsiye Yazıları Sinem CİVA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yasin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.107.YWJ

16-03-2019
 TavsiyeNo: 108806
Iki çocuğumda Sinem Hocamıza geldi 2 yıldır geliyorlar. Birinde özel öğrenme güçlüğü var diğerinde gecikmiş konuşma var. Ikisinlede o kadar iyi ilgilendi ki çocuklarım geldiğimiz günden daha iyi seviyede. Rehabilitasyon merkezlerinde bu kadar iyi psikologların olması çok önemli. Cunku her iki cocugum da farkli huylara sahip o buyuk sabirla sevgiyle cocuklarima egitim verdi. Tüm özel gereksinim gösteren çocukların ailelerine Sinem Hocamızı tavsiye ederim. Allah herkesin çocuğuna sağlık versin.
     1 Beğeni    

 Sinem Refref (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.249.ZD

19-12-2018
 TavsiyeNo: 107368
Merhabalar , Sinem Hanımı gittiğim kurum sayesinde tanıdım. Kızımın artikilasyon bozukluğu var 8 aydır dil ve konuşma eğitimi alıyor. Konuşmasında epeyce ilerleme kaydettik kızım derslere çok severek ve istekli olarak gidiyor .Sinem öğretmeniyle birlikte olmaktan mutlu olduğunu söylüyor. Bu yüzden de aldığı eğitim daha verimli geçiyor.Kızım ilk kez böyle bir eğitim alıcaktı benim tedirginlikliklerim ve kızımında çekimserligi vardı.Fakat Sinem öğretmenimizle eğitimlerimiz başladıktan sonra her iki durumda ortadan kalktı. Samimiyeti ve güzel enerjisi bize güven verdi bu yüzden kendisine teşekkürlerimizi sunar meslek hayatında başarıların devamını dileriz .
     2 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 176.33.252.JL

07-03-2018
 TavsiyeNo: 102467
Merhaba, sinem hanım dan 27 aylık epilepsi hastası olan kızımın gelişim takibi için denver testi yapılmasına ilişkin bir hizmet aldık. Testi yapabilmek için ofisine gittiğimizde, bizi çok sıcak kanlı karşıladı, ofis çok kolay ulaşılır bir yerde, ev sıcaklığında tertemiz bir yer, kızım bulunduğu ortamı hiç yadırgamadı, misafirliğe gitmiş gibiydik. Sinem hanım bizi dikkatle dinledi ve tüm sorularımıza zaman kaygısı olmadan, ilgiyle cevap verdi,yaptığı yönlendirmelerden fayda göreceğimizi düşünüyorum. Kendisinden bir derdim olduğunda yine destek almak isteyebilecek bir hizmet aldım. Cana yakınlığı, güler yüzü, profesyonel bakış açısıyla, sinem hanımı Sizlere tereddütsüz tavsiye ediyorum,
     3 Beğeni    

 ebru c (Danışan)
 IP: 176.33.22.JJ

18-02-2018
 TavsiyeNo: 102153
okulumuzun pedagogunun vasitasiyla tanidim kendisini.ilk kez gitmemize rağmen çok samimi cana yakın ve güler yuzluguyle benim butun stresimi daha kapidan girerken aldi.hersey için burdan tekrar teşekkür ediyorum çok memnun kaldım.bizim için sadece testi yapıp bitirebilirdi ama sinem hmm testin öncesi ve sonrasında da çok ilgilendi.Buyudukcede neler yapabileceği hakkında bilgiler verdi ve her zaman iletişime gidebileceğimizi söyledi çok tesekkurler gerçekten samimiyetiniz icin:))
     2 Beğeni    

 İlkay yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.9.ZJC

13-02-2018
 TavsiyeNo: 102033
Kendisi üniversitemizde öğrenci idi ,ilk yıllardan beri okuduğu bölüme ve mesleğine olan sevgisi onu şimdi genç ,başarılı ve idealist bir psikolog yaptı . Her konuya pozitif ve profesyonel yaklaşımı en önemli özelliğidir. Gönül rahatlığıyla hastası olabilir ve profesyonel çözümü alabilirsiniz. Hastalarına karşı aileden biri gibi davranması ,sabır ve güler yüzü en çok dikkat çeken özelliğidir . Lisans öğreniminden sonra lisans üstü öğrenimine devam etmesi daha pek çok başarıya imza atacağının göstergesidir .
     1 Beğeni    

 M.K (Danışan)
 IP: 176.42.134.ZJ

26-08-2017
 TavsiyeNo: 98798
Sinem Hanım'dan birkaç seans psikolojik terapi aldım. Çok memnun kaldım ve kendisini tanıma imkanı buldum ve belli aralıklarla kendisinden hizmet aldım. Benim durumumdaki insanlara; umudunun kaybetmemenin ve hangi şartlarda olursa olsun ümit etmenin mümkün olduğunu herkesle paylaşmak istedim. Bunun önemine gerçekten inanıyorum. Sinem Hanım’ın değerli tavsiyeleri ve yerli yerinde yönlendirmeleriyle iç huzurum yerine geldi. Günlük hayattaki kişisel ilişkilerimdeki sorunlarım de ciddi anlamda düzeldi ve iyi bir gidişata kavuştu. Kendisine minnet borçluyum. Ona güvenebileceğimi ve bir başlangıçla tüm hayatımı güzel bir şekilde düzenleyebileceğimi en başta bile hissetmiştim. Şimdi bu hislerimin doğru olduğunu görüp, buna şahit oldum. Duygularını çok da belli edemeyen biri olarak, bu tür şeylerden bahsetmem benim için çok iyi bir adım ve memnun edici bir gelişme oldu. İhtiyacı olan herkesin böyle bir değişimi yaşamasını isterim.
     3 Beğeni    

 Abdulkadir Dinç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.160.183.YDB

13-06-2017
 TavsiyeNo: 97360
Öncelikle sevgili Sinem hocama selamlarımı iletiyorum . Kendisi ile 4-5 aylık çalışma fırsatım oldu .Gerek Alanımla ilgili gerek insanı olarak birçok tecrübeler edindim.Cocuklara karşı doğru davranma daha olumlu davranma şeklini öğrenmiş oldum . İnsan ilişkilerinde kendilerinden tespitlerim oldu ve kendime rol model olarak gördüm kendilerini.Calismayi seven ve azimli kişiliği karşısında kimi zaman mahcup oldum. Azimli oluşu ve isteği acaba ben daha çok nasıl çalışırım hissi uyandırdı bende. Kendilerinin ileride çok iyi bir psikolog olacağı konusunda hiçbir tereddütum olmadığı gibi daha birçok alanda da kendilerinin başarılı olacağını düşünüyorum. Birgün umarım tekrar kendileri ile tekrar çalışma imkanı bulurum ümidi ile kendilerine sonsuz şükran ve saygılarımı iletiyorum .
     6 Beğeni    

 burak koç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.54.ZJZ

08-06-2017
 TavsiyeNo: 97213
Sinem hanımın yaklaşık yarım dönem yanında staj yapma olanağında bulunmuştum.Staj yaparken bilgilerinden, deneyimlerinden çok fazla yararlandım.Bana çok şey kattı.Kendisini geliştirmiş ve durmadan da geliştirmeye devam eden bir psikolog.İşini severek yapıyor.Çalıştığı kurumda her çocuğa şefkat ile yaklaşıyor.Çocuklara karşı çok ilgili.Çalıştığı çocuklara sürekli bir şeyler öğreten, çabalayan, onlara yardım eden, sorunlarının giderilmesine yardımcı olan bir psikologtur.Her seansında samimi, canlı veiçtendir.İşinde gerçekten çok başarılı.Umarım yolu hep açık olur.
     4 Beğeni    

 Merve (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.53.ZCC

29-05-2017
 TavsiyeNo: 96990
Sinem hocam kısa bir süreliğine de olsa stajeriniz olarak yanınızda çalışma fırsatı buldum. Sayenizde çocuklara karşı ilgili özel çocuklara karşı duyarlı olmayı öğrendim. Onların farklı olduklarını kendilerine göre iç dünyalarının olduğunu ve bu dünyaya onların gözünden bakmayı öğrendim. Alanınızda başarılısınız. Her konu için kendinizi geliştiriyorsunuz ve bu yönünüz insanlar da umut kaynagi oluyor. Gençlerin önünü açıyor düşüncelerini bakış açılarını değiştiriyorsunuz. Yaptığınız işe saygınız ve sonsuz sevginiz var. Sayeniz de bu alana ilgim oldu ve bende en az sizin gibi başarılı bir psikolog olmak için çabalayacağım. Hayatınızın her daim başarı getirmesi dileğiyle.
     3 Beğeni    

 yasemin (Danışan)
 IP: 78.167.210.ZJ

22-02-2017
 TavsiyeNo: 94782
oglum 6 yasinda ve %30 olarak konusma engeli oldugu belirlendi daha dogrusu bazi harfleri cikartamiyor du bunun uzerine rehabilitasyon merkezine basvurduk ve ozel derslere baslamistik bu oglum icin gercekten cok onemliydi ozguven,gelisme,cevre acisindan.ben sadece dua ediyordum Rabbim bizim karsimiza oglum icin en hayirlisini cikarsin diyodum ve oldu da Sinem Civa yla tanistik baslamamiz yaklasik 6 ay olmasina ragmen oglumda ciddi bir ilerleme goruyorum konusmada zorluk cektigi icin her ortama girmezdi konusmazdi ama simdi susturamiyorum sinem hanim sayesinde oldu bunlar cok cana yakin oglumla ilgilendigi kadar banada vaktini ayirip ilgilenir dertlesir bazi konularda yonlendirir gercekten Allah gonlumuze gore verdi oglum okula gitmedigi zamanlar bile merak eder arar neden gelmedi diye gercekten isini cok severek yapar daha dogrusu isi degilde ailesinden biri gibi ilgilenir bizimle ustun koru dersi anlatip da gule gule demez.hem psikolog hem abla gibi davraniyo ogluma oglum da onun yaninda cok rahat insaallah hic ayrilmadan devam ederiz...
     5 Beğeni    

 Mehtap DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.72.F

08-01-2017
 TavsiyeNo: 93604
Sayın Sinem Civa hanımı yaklasık 9 ay önce avrupa rehabilitasyon merkezinde işitme kaybı olan oğluma dil eğitimi dersi vermesi sebebiyle tanıdım.Sinem hanım oğluma sadece dil eğitimi vermekle kalmadı.Ogluma çok iyi bir psikolog oldu. Oğlumun konuşması gayet ilerledi.Aynı zamanda algıları kendine olan özgüveni gelişti.Sinem hn bir evebeyn olarak benide fazlasıyla aydınlattı ve banada çok mükemmel bir yol gösterici oldu.Meslegine aşık ,seviyesini her zaman koruyan , sevecen, araştırmacı ve bilgilendirici yanlarıyla ileride daha başarılı bir seviyeye geleceğine inandığım bir eğitimci olan sinem hanımı tanımak oğlum ve benim icin büyük bir şanstır.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.Sinem hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum...Başarılarının devamını diliyorum...
     4 Beğeni    

 Büşra Keskin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.139.YJL

12-12-2016
 TavsiyeNo: 92776
Sinem Civa, yaklasik olarak 10 yildir tanidigim, baglantimin hic kopmadigi bir arkadasimdir. Kendisiyle liselere hazirlanirken dershanede tanistik ve o gunden bu gune ona olan sevgim ve saygim hep ayni kalmistir. Daima sicak, guleryuzlu, vefakar, yardimsever kisiligiyle beni hep kendine hayran birakan dehset renkli bir karakterdir. Her insan gibi sikintilarim oldugu zamanlarda aklima gelen oncelikli isimlerden biri olmustur. Ne sikintim varsa beni sukunetle dinleyip yardimci olmaya calismistir. Onun en sevdigim yönü her ne olursa olsun pozitif enerjisiyle gulumseherek dolasmasidir. Karakterine uygun olan bu meslegi secmesine sahsim adina hic sasirmadim ve destekcisiyim. Bu alana ciddi anlamda gönül vermiş, işini severek yapan birisidir. İşine olan sevgisi ve sadakati sebebiyle kendini geliştirmek için sınırlarını zorlamakdan çekinmeyecek kadar da cesurdur. Tek derdi insanlara yararlı ve faydalı işler yapmak, bu sebeple de alanında uzman olmak olan Sinem Civa'ya kendinizi ve çocuklarınızı tereddütsüz emanet edebilirsiniz.
     3 Beğeni    

 Can bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.189.ZYD

15-09-2016
 TavsiyeNo: 90278
Ben ilk okul 4.sınıfta Beni bir ögretmen şiddet kullanarak korkudan kekemelik basladi Ben çok kuruma gittim en sonunda avrupa cocuk rehabilitasyon merkezinde tanıştik Sinem civa hem psikolog hemde dil 've konusma alanında profesyonelleşmiş bir öğretmendir öğrencileriyle samimi ve sevgi şevkat gosteriyor ögrencileriyle sırdaş birisidir güler yüzlü derdine derman olan birisidir bu Benim nacize düşüncem Ben kekemeydim beni akıcı konuşma haline getirdi çok teşekkür ediyorum 've dil 've konuşma 've psikolog arayan herkese tavsiye ederim
     3 Beğeni    

Toğrul SALAMZADE Fotoğraf  Psk.Toğrul SALAMZADE
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-09-2016
 TavsiyeNo: 90272
Sinem'i kısa bir süredir tanıyorum ama mesleğini nasıl ciddiye aldığını ve sevdiğini yeterince öğrendim. Meslektaşım olduğu için mesleğimizin ne kadar zor olduğunu biliyorum ama Sinem bu konuda asla şikayet etmedi; hatta çok enerjik olduğunu gösterdi. Öz geçmişindeki becerileri de oldukça sağlam; yani kendisinin bilgili ve yetenekli olduğu hemen belli oluyor. Şu ana kadar tanımış olduğum en iyi, yetenekli, bilgili ve mesleğini seven psikologlardan biridir.
     2 Beğeni    

 İlker (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.91.ZCY

14-09-2016
 TavsiyeNo: 90261
Herkese iyi günler diliyorum. Psikolog Sinem Civa bir psikologdan çok hastalarının derdini kendi derdi bilmiş,hastalarının iyi olması için her türlü kitap,kaynak vs. üzerinde bir bilgisi bulunan yardımcı olmak için herşeyi yapmaya çalışan tertemiz kalbi olan bir psikologdur.Güler yüzlülüğü ile,tatlı diliyle dertlere derman olmaya çalışan Sinem Hanım işini çok seven,yardım etmeyi işi için değil resmen kendi karakteri bunu istiyormuşcasına elinden geleni yapmak için can atar.Kısacası Sinem Hanım bu ünvanı taşımasa bile bu işi canı gönülden yapabilecek biridir. Tavsiyem ise hastalara; Hiç düşünmeden yüz yüze konuşmaları,Sinem Hanım"ın güleryüzlülüğünden,bilgisinden,temiz kalbinden faydalanmalarını tavsiye ederim. Tüm hastalara acil şifalar dilerim. İyi günler...
     2 Beğeni    

 vecdi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.30.YD

14-09-2016
 TavsiyeNo: 90260
Ayni çalışma ortamında bulundum.Yüreğine ve kalbine inandığım bir insan. İşine sevgi ve saygıyla yaklaşıyor. Mesleki açıdan kendini geliştirmeye de acik. Gelişim testlerinin uygulanmasında, aile psikolojisi cocuk psikolojisi ergen psikolojisi vb psikoloji alanlarında çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Uç sıfatla kendisini anlatmak gerekirse sevgi, saygı ve vicdan olurdu bu kelimeler Hayatında başarılı olacağına inanıyorum yinede başarılar diliyorum...
     3 Beğeni    

 Özer (Danışan)
 IP: 5.47.4.YLZ

31-07-2016
 TavsiyeNo: 89486
Bir psikologdan çok kendisi bir arkadaş gibi açıkcası.samimi Güler yüzlü ve çok içten.kendisine kısa hedefler koymayıp daima kişisel gelişimine önem veren birisi.mesai bitimine kadar psikolog mesai bitimi arkadaşınız :) bana göre en çok dikkat çekici özelliği ise bulunduğu konuma gelene kadar karşılaştığı zorluklar yani hayatı göğüslemiş bi psikolog.hayatınızın enerjisi bitse bile sizi ayağa kaldırabilecek birisi.kendinize iyi bir psikolog bulmaktan ziyade iyi bir arkadaş seçmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Gamze ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.246.LJ

05-01-2016
 TavsiyeNo: 84673
Ilk stajyerlik deneyimimi Sinem Hoca önderliğinde yaptım. Bu süreç içinde bana çok yardımcı oldu. Gerektiğinde mesleğimin gerekliliklerini anlattı, gerektiğinde bana kişisel sorunlarimda yardımcı oldu. Merak edip sorduğum her konuda bana profesyonel olarak cevap verdi. Yaklaşık 3- 4 aylık staj süresince ondan çok şey öğrendim. Yine staj yapma şansım olsa , yine danışman olarak onu seçerdim. O çok iyi bir danışman, o gayet iyi bir eğitimci. Bilgi seviyesiyle kesinlikle tavsiye edebileceğim kriterlere sahip.
     7 Beğeni    

 Ayşegül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.63.ZY

17-09-2015
 TavsiyeNo: 81505
Kafamıza herşeyi ,her soyleneni iki gün sonra adını hatırlamayacağınız kişilerin o laflarını bakışlarını takar dururuz sonra buyutur buyutur mutsuz oluruz işte sinem hanım burda devreye gırer size oyle bi enerji verir ve oyle bir bakış acısı gosterir ki gülersiniz halinize neden kendımı bu kadar uzmuşum ki dersiniz Hayatta dert olmayan dertlerı kafamıza takmamamız gerektiğini tüm samimiyeti ile üzerine basa basa anlatışı iyi ki hayatımda dedirten kişi TEŞEKKÜRLER
     4 Beğeni    

 C.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.240.155.YZW

17-09-2015
 TavsiyeNo: 81503
Özel bir kurumda kendisinin bir süre stajyerliğini yaptım , prensipli çalışması ve terapilerde kullandığı doğru yöntemler sayesinde cok kazanımım oldu ve birçok danışana aşama kaydettircek boyutta faydası olduğuna şahidim.Zeka testlerinin neredeyse çoğuna hakim , hem bilişsel hem davranışsal terapi hakkında bilgi sahibi ve seminerleri takip eden formasyonlu bir psikologtur Sinem hanım.Dinleme ve doğru noktalara deyinip soru sorma yeteneği oldukça güçlüdür.Anlık durum kurtarmaktan ziyade kalıcı çözüm odaklı bir terapisttir.
     3 Beğeni    

 Ömer FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.171.225.ZCY

10-08-2015
 TavsiyeNo: 80597
Sinem hoca bir psikologdan çok bir arkadaş gibidir insanları dinlerken onlara arkadaşlık duygusunu da yaşatır anlayışlı sempatik yapısı onu bu alanda iyi yapan özelliklerinden ayrıca kişilik olarak ta yardımsever olması bu konuda ona yardım eden özelliklerinden diğer psikologlardan ayıran özelliği ise daha sempatik olması gayet sempatik ve samimi yaklaşabiliyor insanlara kısacası psikolog diyince benim aklıma gelen kişi diyebilirim. Ayrıca yapmacıklığa çok dikkat eden birisiyim ben ama sinem hocada sıfır yapmacıklık ve bu da onu o yapan özelliklerinden ve benim ilgimi çeken özelliklerinden eminim bu özellikleri sizinde dikkatinizi çekecektir bu özellikleri bulmak maalesef her psikolgta mümkün değil ayrıca geniş bir beyninvar çok geniş düşünebiliyor
     3 Beğeni    

 Eyüp Eyüpoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.209.JZ

10-08-2015
 TavsiyeNo: 80593
Psikolog arkadaşım Sinem CİVA ile iş arkadaşıyız.Yaklaşık olarak 5 aydır kendisiyle çalışmaktayım.Ilk günden itibaren yardımseverliğini ve profesyonel iş disiplinini gösterdi.Yeniliklere açık ve çözüm odaklıdır.Öğrenciler hakkındakı düşünceleri çok değerli olduğu için herzaman ona danışmaktayım.Yorulmak bilmez yapısı ile okuldaki herkesin yardımına koşar.Okulumuzda herkes tarafından sevilen bir psikoloğumuzdur.İnşallah dilediği,hakettiği mevkilere ulaşır.üç kelime ile kendisini tanımlarsam ;çalışkan,güler yüzlü ve profesyonel olarak tanımlarım.Kendisiyle daha uzun yıllar çalışmak dileğiyle...
     2 Beğeni    

 Ceren (Danışan)
 IP: 78.184.31.CF

10-08-2015
 TavsiyeNo: 80592
Sinem Abla ile tanışmam psikolojiyle ilk tanıştığım zamanlarda başladı. Ve hep ilk andan itibaren büyük destekçilerimden bana yardım eden birisi oldu. Hem bir abla olarak hem de bu konu da uzmanlaşman biri olarak onun yardımları eğitim hayatımda da iş hayatımda da bana büyük faydası olucağını biliyorum. Çalıştığı kurumda beni yanına stajer psikolog olarak aldığı zamanlar da gözlemdiğim şeylerden en çok dikkatimi çeken şey işini sadece iş olduğu için değil severek yapması insanlara gerçekten sevgi ile yaklaşıyor olmasıydı.Oralar da öğrendiğim kazandığım tecrübeleri belki de hiç bir yerde kazanamam. Kendisi harika bir abla cok iyi bir dinleyici iyi bir yol gösterici kendisinin hem bir öğrencisi hem de çalıştığı yerde gözemleyen biri olarak söyleyebilirim ki kendisi psikoloji alanında kuşkusuz güvenilebilicek biri.
     8 Beğeni    

 bilge ciftci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.175.ZZ

26-08-2014
 TavsiyeNo: 71227
Cana yakin, yardimsever, hosgorulu ve iyi kalpli insan denildi mi akla gelen ilk isimlerden biridir o. meslegine bu kadar yakisan , meslegini bu kadar seven nadir insanlardan ,ogrencilik hayatindan itibaren o psikolog ruhuyla yardima ihtiyac duyan herkese tum kalbiyle yardim etmeye calisirdi ve eminim ki yillar gectikce mesleginde cok basarili olacak. Her psikolog hastasina yakin olamaz onu tam olarak anlayamaz ama sinem baska . karsisina gelen kisiyi daima o guzel yuregiyle ve uzmanligiyla karsilar ..
     3 Beğeni    

Gül Yankı ERDÖNMEZ Fotoğraf  Gül Yankı ERDÖNMEZ
Samsun - Psikolog / Psk.Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-08-2014
 TavsiyeNo: 71138
Sinem'le 4 sene önce psikolojiyle kucaklaştığımızda tanıştık. Güler yüzlü, pozitif, sıcakkanlı olmasıyla çevresindeki insanları kendine hayran bırakan, herkese çok çabuk uyum sağlayabilen, psikolojiyi çok seven, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an size koşarak gelebilen sevgi dolu arkadaşım ve meslektaşımdır. Aldığı eğitimler, 4 sene boyunca durmadan, kendini geliştirmek adına sürekli stajlara ve gözlemlere gitmesi aslında mesleğini ne kadar sevdiğini ve ne kadar ilerleyeceğini bize gösterdi. Bir tanıdığımın ihtiyacı olduğunda Sinem şüphe etmeden tavsiye edebileceğim bir meslektaşım.
     5 Beğeni    

 yasemin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.30.ZY

20-08-2014
 TavsiyeNo: 71092
Sinem benim hem arkadaşım hem de aile dostumuzdur.çocukluğumuz ve yetişkinliğimiz hep beraber geçmiştir oyuzden kendisini iyi tanıyorum.Çok samimi çok içten ve güler yüzlüdür.her zaman bir sıkıntım bir derdim olduğunda beni dinleyip çözümler bulup destek olmuştur.Mesleki açıdan baktığımda ise gerçek anlamda kendini geliştirip yetiştirmiş iyi bir psikologdur.Çözüm bulma araştırma ve yöntem uygulamada kesinlikle başarılı olduğunu düşünüyorum ve Sn psikolog sinem CiVA'ya arkadaşıma başarılar diliyorum..
     4 Beğeni    

 B.tatar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.106.142.ZB

20-08-2014
 TavsiyeNo: 71074
Psikolog hanım sinem civa çok sevdiğim çocukluk arkadaşımdır her zaman dinleyici ve çözüm arayıcı olmuştur sorunlarımda. 2 sene önce ailemle aram hiç iyi değildi eve bile gitmez hale gelmiştim artık haftadan haftaya anca görür olmuştum annemi babamı. Taki bu durumu arkadaşım sinemle konuşana kadardı meğerse haksız olan tek benmişim kendimi ailemin yerine koyupta hiç o gözle bakmamıştım. Ailemin haklı olduğunu anlayınca aramı düzeltip özür diledim hiç üzmüyorum artık onları çok seviyorum :) Bana bu konuda yardımcı olunca ne para talebi nede başka bir karşılık için yapmıştı sadece mesleğini sevdiği için bunu yaparken keyif aldığın için yapmıştı hiç birşey beklemeden. Çünkü bu onun yapısında var çevresindekilere arkadaşlarına insanlara hep yardım etmek ne zaman onu görüp oturup konuşsam dertleşsem güler yüzü her zamn mıtlu ediyor beni ne olursa olsun hayata hep tutulmayı mutlu olmayı gülmeyi öğretiyor bana.
     5 Beğeni    

 Esma ege (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.185.170.ZJB

20-08-2014
 TavsiyeNo: 71073
Sinem hayatıma 3 sene önce girdi iyiki de girmiş diyorum 3 sene içerisinde yargılamadan doğrularımla yanlışlarımla yanımda oldu asıl arkadaşlık benim gözümde buydu saygı duymak aslında sinem insanları tanıdığı andan itibaren nasıl bir karakter oldunu anlıyor ve kişiye göre davranıyor şimdi sinem bir psikolog oldu ve bende o eğitimini tamamlarken ondan cok şey öğrendim cocuğuma nasıl davranacağımı sinem için söylenecek cok sey var aslında ama bu satırlar yetmez bu siteyi takip eden aileler gönül rahatlığıyla belki bir arkadaş diyebilirsiniz ama herşeyden önce ben bir anneyim ve cocuğum var ve sinem benim cocuğuma davranışlarıyla öğrettikleriyle küçükte olsa nasıl davranacağını öğreti ve bir çok sey ve nisanur sinemi çok seviyor ve tabi bende
     2 Beğeni    

 nuray dikel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.217.J

19-08-2014
 TavsiyeNo: 71063
Sinemi çocukluğumdan bu yana tanıyorum o zaman oldugu gibi şimdide iyi niyetli güler yüzlü samimi biri gercekten bulunmasi zor bir dinleyici ve arkadas bu yönden biraz şanslyim sanırım psikolog olarakda cok başarılı buluyorum çocuklarla sorunu varmış gibi konusmak yerine önce güler yüzlü olup ilgi göstermesi rahatlatmasi onun iyi deneyimli bir psikolog oldugunun kanıtıdır. En beğendim yönü çocukları çok sevmesidir. Gerçekten bu siteyi takip eden ailelere samimiyetimle çok rahat tavsiye edebilirim. Kesin sonuç alıp şüphesiz memnun kalacağınızdan eminin :)
     5 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diopsit Beslenme ve Danışmanlık Merkezi
Medya Mahallesi Tekel Caddesi Hayat 2 Sitesi A Blok Kat:1 No:1, Diyarbakır
 
(Pazartesi - Pazar 10:00 - 21:00 Salı, Cuma, Cumartesi 19:00- 21:00)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(551) 253 12 03
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1991
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Çatalca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Kültür Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabı instagram hesabı


Sinem CİVA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sinem CİVA Mesleki Videolar Videoları
-09:39
Top