2007'den Bugüne 83,101 Tavsiye, 26,201 Uzman ve 18,431 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hülya ARSLAN KABA
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog/ Çift ve Aile Terapisti/ Cinsel Terapist/Yetişkin Terapisti

Hülya ARSLAN KABA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi93 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Hülya ARSLAN KABA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

93

[Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hülya ARSLAN KABA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

150
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Hülya ARSLAN KABA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Hülya ARSLAN KABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hülya ARSLAN KABA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
Aile ve Çift Danışmanlığı
Evlilik Danışmanlığı
Evlilik Öncesi Danışmanlığı
İlişki Danışmanlığı
Cinsel Danışmanlık
Vajinismus
Boşanma Danışmanlığı
Eğitim Uzmanlığı

Hülya ARSLAN KABA Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA'nın Özgeçmişi
1975 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini, Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Aile ve Çift Danışmanlığı alanında yüksek lisans yaparak “Uzman Psikolog “ ünvanını almıştır. 2.yüksek lisansını Esenyurt Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına çocuk danışmanı olarak başlamıştır. Bu doğrultuda oyun danışmanlığı, Denver II Testi, Gessell, Goodenough, Frostig Görsel Algı Testi, Peabody, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama testi, Stanford Binet Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, WISC-R çocuklar için zeka testi, Löisa Düs ve CAT testi eğitimlerini almıştır.

Mutlu çocuklar için mutlu ailelere ihtiyaç olduğu düşüncesiyle rotasını Çift ve Aile Danışmanlığına doğru yönlendirmiştir. Görüşmelerinde , eğitimini almış olduğu, Stratejik Aile Danışmanlığı, Bilişsel Aile Danışmanlığı , Duygu Odaklı Çift Danışmanlığı, Gottman Çift Danışmanlığı ,Çözüm Odaklı Aile Danışmanlığı ve Sistemik Aile Danışmanlığı yöntemlerinden yararlanmaktadır. Aile ve çift Danışmanlığında, 18.000 üzerinde danışmanlık tecrübesi bulunmaktadır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CISED) cinsel danışmanlık eğitimlerini tamamlamış olup, Cinsel Danışman’ ünvanını almıştır. Aile ve Çift Danışmanlığını Cinsel Danışmanlık ile birleştirmektedir. Cinsel İşlev Bozukluğunda 400’ün üzerinde Vajinismus Danışmanlığı yapmıştır.

EMDR derneğinde travma eğitimi almıştır. Travma sonrası stres bozukluğunda EMDR uygulamaktadır.

Boşanma Danışmanlığı sertifikasına sahiptir. Boşanma Danışmanlığını, boşanma öncesi, boşanma süreci ve boşanma sonrası olmak üzere 3 aşamada yapmaktadır.

Ailelere, yetişkinlere ve alanda çalışan uzmanlara çok çeşitli konularda eğitim ve seminer çalışmaları yürütmüştür, halen eğitim ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma alanları; Bireysel Danışmanlık, Evlilik Öncesi Danışmanlığı, Çift ve Aile Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Vajinismus, İş Analizi, İlişkide problem çözebilme becerileri, Boşanma Danışmanlığı,

Mesleki platformda; Türk Psikologlar Derneği, Çift ve Aile Danışmanlığı Derneği (ÇATED),
EMDR Türkiye Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği(CİSED) üyesidir.

Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi’nin Genel Koordinatörüdür.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Hülya ARSLAN KABA Tavsiye Yazıları Hülya ARSLAN KABA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nurcan sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.233.10.ZYW

13-08-2019
 TavsiyeNo: 111031
Muhtaçlık,eksiklik,boşluk ve tutunma isteğimin en üst noktada olduğu bir zaman annem sayesinde buldum ve sekreteri akşam 9.30 10 gibi aradım hemen sonraki güne randevu istedim yoktu yer tabi, rica ettim ve karşımdaki kişi mesleğindeki farkındalıktan ve insanlığının kişiliğinin ona kattığı mükemmel kalbinden ötürü benim için bir saat erken geldi ofise.. Böyle tanıştık,iki yıla yakındır birlikteyiz ve hayatımın her alanında kendisiyle olan birlikteliğimizi devam ettirmek istiyorum. Çünkü,benim kurtuluşum ayağa kalkmam kendimi tanımam kendime güvenmem hayatımın şekillenmesi ve en önemlisi ne istediğimden daha çok ne istemediğimi bilmeme ve daha bir çok şeye öncü oldu. Göz göze geldiğimizde hiçbir şey söylemesem ne demek istediğimi anlar,hep şükür ettiğim aklımdan asla gitmeyecek asla unutmayacağım ve her zaman minnettar olacağım biridir kendisi. Bende psikoloji öğrencisiyim ve kendisi sayesinde mesleğime saygım isteğim farkındalığım arttı çünkü çok başarılı bilgisiyle kültürüyle mesleğine olan saygısıyla kendime örnek aldığım biri. Şuan bunları gözümden yaşlar akıtarak yazıyorum eğer okuyorsan, her şey için hayatımı bana kazandırdığın ve beni ben yapan şeyleri keşfetmeme yol yardımcı olduğun için teşekkür ederim seni çok seviyorum vw hayatımdaki en güzel iyiliklerimden birisin 🙏🙏💕
     1 Beğeni    

 Tuna TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.80.YYB

03-01-2019
 TavsiyeNo: 107650
Geçirdiğim Major Depresyon ve çeşitli sorunlardan sonra bana adeta annelik yapan kusursuz mükemmel bir insan. Okul rehberlik servisinin bana psikoloğa gitmen gerekiyor dediğinde bir akrabamın araştırmaları ile bulduğum biri. Her zorlu anlarımda benim yanımda durmuş mesleğinde kusursuz mükemmel biri. Samimiyetiyle insanın kilidini açan, güler yüzlülüğü ile insanı rahatlatan, ses tonu ve mimikleriyle, bilgisi ve içtenliliği ile size ışık tutan insan. Bir umut, bir dayanak, bir ışık. Ne denebilirki kusursuz... İyi ki varsınız!
     3 Beğeni    

 Latife G. (Danışan)
 IP: 78.181.252.YCF

27-07-2017
 TavsiyeNo: 98119
Bir KADIN OLARAK VE EN ÖNEMLİSİ BİR ANNE OLARAK; Bazen yorulursunuz , bu yorgunluk ile aslında hiç kapanmamış sizi incitmiş ve hala incitmeye devam eden anılar birden ortaya çıkıverir ☺ Tam zamanıymış gibi 😧 Bilirsinizki artık iyileşmeli ve kapanmalı geçmiş hesaplar. Şanslı iseniz HÜLYA HANIM gibi işini sevgi ile yapan bir uzman ile karşılaşırsınız. Size dokunur , yaralarınızı iyileştirenileceğiniz gücü çıkarır ortaya ve bir gün bakmışsınızki kendi elleriniz ile kendi yaranıza dokunup dahası kendinizi iyileştiriyorsunuz .... bir yabancının size öğrettiği bu tecrübe ve kendinizin dahi yapamadığı fakat onun ortaya çıkarttığı kendi gücünüz , bence mucize denebilecek kadar EŞŞİZDİR .... Bu mucize için sonsuz teşekkürüm Hülya Hanım 'a sonsuz sevgiler ....
     8 Beğeni    

 Fatma İ (Danışan)
 IP: 212.252.142.YZL

03-02-2017
 TavsiyeNo: 94273
Hülya hanımı tavsiyeediyorum.com adresinden buldum. Hayatımdaki zorlukların üst üste geldiği, iş, evlilik, sağlık yani pekçok konuda sıkıntı yaşadığım, en yakınlarımla bile iletişim problemlerimin en üst düzeye çıktığı bir dönemde -pek işe yarayacağına inanmamakla birlikte- son çare olarak ve aileminde ısrarıyla destek almaya karar verdim. Psikolojik destek alma konusu benim için çok zor oldu çünkü bunu kendime yetememek ve kendi problemlerimi çözememek olarak görüyordum. İlk görüşmeye giderken ayaklarım geri geri girmişti sanki, önce Hülya hanımın güleryüzlü asistanı karşıladı beni ve sonra Hülya hanımla tanıştım. İstemeyerek gittiğim ilk görüşmeden sonra bişeylerin değişip değişmeyeceğini merak etmeye başladım yani umutsuzluk yerini acabaya bıraktı daha sonra bikaç görüşme sonrasında hayatımı yoluna koyabileceğime inanmaya başladım. Hayatımı yönetebilmeye başladım ve en önemlisi yaşadığım problemlerinin kaynağını bulmakla ilgili çalışmalardan sonra kendimi yeniden keşfetmeye başladım. Ailemide rahatsız edecek derecede öfke ve kaygı problemleri yaşarken bunlarında zaman içinde azaldığını hep beraber gözlemledik. Artık Hülya hanımla her görüşmemize keyifle gidiyorum. Onun güleryüzlü, sabırlı ve profesyonel bir psikolog olmasından dolayı kendimi ve hayatımı rahatlıkla açabiliyorum. Kendimi yeniden keşfe çıktığım bu süreçte profesyonel bir yol arkadaşı ve sırdaşım olan Hülya ARSLAN KABA ya çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Mina kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.137.ZBW

03-02-2015
 TavsiyeNo: 75725
2013 ün tam yaz ayların ortasında evde çok çaresiz kalmıştım ne yapıcağımı bilememiştim, ilk defa cesaretimi toplayıp internetten psikolog aramıştım, aslında kendime de söylemeyi cesaret edememiştim çünkü herkes hep delilerin psikologlarla görüştüğünü söylerdi, ve bende kendime sormuştum acaba bende mi delirdim? Ama hayır ben deli değilim dedim ben bunu yapmak istiyorum. Telefonu aldım aradım randevu aldım ama sonra hayır olmaz gidemem dedim ama annem herşey denemeye değer dedi ve iyiki gelmişim. Kafam karma karışıktı artık neye inanıcağımı bilemiyordum çünkü bir uçurumda gibi hissediyordum kendimi. Aslında biz insanlar hep başkaları için yaşıyoruz, bunu fark etmiştim. Hep insanların ne söyleyicekleri bizler için önemliydi. İnsanlar ne düşünür acaba diye düşünüyoruz. Aslında kimseyi ilgilendirmiyor bizim nasıl yaşıyıcağımız, kendimizi nasıl huzurlu hissediyorsak öyle yaşamalıyız. Kime göre doğruyuz yada yanlış? Herkezin kendine göre doğru yanlışları vardır. 2011 hazıranda istanbula yeni taşınmıştım, herşey çok garip geliyordu, yeni bir kültür yeni insanlar yeni bir dil ve yeni bir ülke, ve bu herhangi bir yer değildi! İSTANBULDU. Son bir kaç senedir hep içimde bir şüphe vardı, evde konuşulanlar açaba doğru mu diye düşünüyordum. Aslında gerçekleri duymaktan korkuyordum. Yavaş yavaş sorular sormaya başlamıştım annemle babama ama her seferinde beni susturmuşlardı. Bende onlara güvendiğim için onlar öyle söylüyorlarsa öyledir diye düşündüm ama sonra olaylar daha farklı olmaya başladı. Ailecek gittiğimiz her yerde ben ve abimin çok benzediğini söylüyorlardı ama ablamın bize benzemediğini söylüyorlardı, hep kadınların aralarında bir fısıltı vardı. Ben bunları duydukça üzülüyordum. Bir sene sonrası ablam evlendi, ve ben ablamın ablam olmadığını, aslında halamın kızı olduğunu öğrenmiştim düğünden bir kaç gün önce. Hayal kırıklığına uğramıştım, inanmak istememiştim ve kabullenemedim, çünkü onu kaybetmekten korkmuştum. Annemle babamın çoçuğu olmuyor diye halamın ikiz kızından birisini almıştı annem çünkü bebekleri çok seviyordu ve çok istiyordu kendisininde olmasını. İyiki almış ablamı. Almasaydı bügün benim bir ablam olmazdı ve ben hiç teyze olamazdım. Bu süreçte Hülya hanım benim hep yanımda olmuştu ve halada yanımda, dönem dönem okulda zorlandım, ve bunları Hülya hanımın yardımlarıyla bügün mimarım. İyi yada kötü olduğunu bilmemize rağmen hayatta bazen ileri adımlar atarız bazen o adımlar bizi beklemediğimiz bir yere götürür ve bizi değişir. Bazen bir damla göz yaşı akar bazen bir gülücük oluşur yüzümüzde. Hayatta ilk defa cesaretimi toplayıp ileri bir adım attım ve bu beni bir melekle buluşturdu. Bu melek bulutlar gibi beyazdır. Güneş gibi ışıktır, baharda açan pembe güller gibi tatlıdır, okyanus kadar huzurludur, kar gibi temizdir, ağaçta açan yeşil yapraklar kadar güzeldir. Karıncanın gücü gibi güç verir insana. Kuşlar kanatlarını açtığında huzurlu hissederler, ve ben Hülya hanımı gördüğümde huzurlu ve iyi hissediyorum kendimi. Onu görmek için sabır... [DEVAMI..]
     8 Beğeni    

 BETÜL ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 109.228.202.YZC

04-12-2014
 TavsiyeNo: 73796
Hülya Hanımla tanışmam, kendini tvlerde,gazetelerde uzman psikolog olarak tanıtan eğitim fakültesinde eğitimini alıp katılım belgeleriyle 'psikolog' olduğunu iddia eden isim de veriyorum Site Editörleri Tarafından Kapatıldı adındaki şahısın o zamanki nişanlıma benden ayrılmasını söylemesi,beni görmeden tanımadan karakter bozukluğu teşhisi koymasıyla başladı. Onu dava etmek istedim, Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Derneğine telefon ettim ve gerçek bir uzman olmadığı sonucuna ulaştım,oradan aldığım tavsiye üzerine de Hülya Hanımla tanıştım..-kendim ve hayatım için aldığım en güzel kararlardan biriydi- Nişanlısından 'karakter bozukluğu' teşhisi üzerine ayrılmış,türlü çeşit haksızlıklara uğramış psikolojik anlamda çökmüş bir insan olarak psikolojim küçücük bir kız çocuğununkinden daha zayıftı.. Hülya hanım bir hamuru şekillendirircesine o küçücük kızın psikolojisini olması gerektiği şekile getirdi. Abarttığımı düşünebilirsiniz,ama hayır kesinlikle böyleydi. Yeri geldi aile bireylerimle görüştü,onların sıkıntılarıyla da ilgilendi.Gün içinde saat kaç olursa olsun beni dinlemekten hiçbir zaman gocunmadı..İşini severek yaptığını ve danışanlarına sonsuz yardımcı olma isteğini gerek maddi konulardaki tutumu gerekse akşam 9 da görüşmek istiyorum dediğimde ailesinden bile fedakarlık etmesinden anlıyorum. Hem olması gereken mesafeyi koruyup hem de nasıl bu kadar dost, arkadaş, anne, olabilmeyi başardığını hala merak ediyorum:) tanıştığımız yıllarda ben Anadolu yakasında Maltepede otururken o şişli de çalışmaktaydı 1.5 yıl boyunca her hafta koşa koşa büyük bir keyifle gittim ofisine.o kahvenin kokusu ve şişli hala bana o acılı-kendi içimdeki acılar ve sıkıntılardan dolayı-ve inanılmaz keyifli günleri hatırlatır. Çevremdeki herkesin onunla bir kere de olsa görüşmesini isterdim..öğrencilerime,velilerime,arkadaşlarıma hep tavsiye ediyorum ve sonuç hiç değişmiyor herkes çok memnun.. Onunla geçirdiğim her dakika çok kıymetliydi,seanslarımız biteli 3 yıl oldu, hala görüşüp konuşur o günleri yad ederiz. üstelik o da beni arar nasıl gidiyor diye:) bir çok psikoloğa gittim ama hiçbirinin eski danışanını arayıp nasılsın diye sorduğunu hatırlamam. Şimdi Hülya KABA denildiğinde işini gerçekten severek yapan,danışanlarının sorunlarıyla adeta kendi sorunlarıymışçasına ilgilenen,hem cana yakın sevecen,hem mesafeli, profesyonel anlamda tüm teknik ve yöntemlerden yararlanan yani işini hakkıyla yapan,'uzman' ünvanını hakkıyla hakeden bir psikolog geliyor aklıma..Herkese tavsiye ediyorum,kendiniz için, hiçbir sorununuz yoksa bile hayatınızı yönlendirmek adına onunla bir kere de olsa görüşün... :)
     17 Beğeni    

 Mucize (Danışan)
 IP: 5.176.12.DC

06-05-2017
 TavsiyeNo: 96502
Merhabalar. Hülya Hanım ile bir seneden fazla bir zaman önce tanıştım. Üç yıllık evliyim ve maalesef vaginusmus hastasıydım. Daha önce bir kaç psikoloğa gittim fakat kendimi hiç rahat hissedememiştim. Hülya Hanımın sıcak, ilgili yaklaşımı sayesinde kendimi rahat ve huzurlu hissettim. Herşeyi rahatlıkla konuşuyorduk. Çok çalışkan bir öğrenci olmamama rağmen beni hiç sıkmadı. Tavsiyelerini ağır ağır uyguluyor olsam da, bana hep yol gösterici oldu. Sayesinde ilerleme yaşadım. Ve şuan 8 aylık hamileyim. Kendisine güleryüzü, samimiyeti ve ilgili olmasından dolayı teşekkür ederim. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Benim durumumda olan hiç kimse pes etmesin. İyi bir yol arkadaşı ile birlikte herşey çözülür. Kendisini benim gibi olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Umut herzaman olmalı.. Hoşça kalın.. Sevgiler..
     2 Beğeni    

 ŞÜKRAN (Danışan)
 IP: 78.184.104.CW

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93838
Merhaba inanın nerden başlayacağımı bilmiyorum.Ben 6 sene önce mutlu bir şekilde evlendim.Tabi ilk gece o ana kadar. Daha önce adını bile duymadığım sorun gelip bizi bulana kadar. Evet maalesef vajinismustum.İlk zamanlar heyecandandir diye ertelediğimiz sorun git gide içinden çıkılmaz bi hale donusuyordu. Sonra gittiğimizde doktorlar paramızı alip bir çözüme ulastirmadan kapıyı yüzümüze kapatiyorlarDi. Hani bir tabir varya Denize düşen yılana sarılır diye kulaktan duyma her doktora her hocaya gittik.Bu süreçte eşim hep yanimdaydi ve en büyük destekcim esimdi. Bu yönden çok şanslıyım. Sonra hülya hanımı duydum ve ne kaybedicez diyerek gittiğimiz hülya hanım hayatımın en kötü günlerini bitirmemde bana çok yardımcı oldu. Güler yüzlü, sevecen tavrı ve sıcacık sohbetiyle sanki psikoloğa değilde ablamla sohbet etmeye gidiyormusum gibi hissediyordum. Ve sonunda bu sorunumdan kurtuldum.Bu sorununla boğuşan herkese tek tavsiyem daha fazla zaman kaybetmeden hülya hanımın kapısını calip bi kahvesini icmeleridir.Aklıma geldiğinde bile yüzümde tebessüme sebep olan hülya hanıma çok çok teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    

 Hanife K (Danışan)
 IP: 91.93.158.YFB

15-01-2015
 TavsiyeNo: 75050
Merhaba Ben Hülya Hanım'dan 2 sene önce eşimle beraber psikolojik destek aldım. Çok zor zamanımda tanıdım kendisini. Eşim tarafından aldatılmıştım. Eşimle boşanmaya düşünüyordum. Boşanmadan önce kurtarabilir miyiz ? diye gittik. Eşim terapileri gereksiz bulduğu için gelmek istemedi ama Hülya Hanım ile tanıştıktan sonra benden daha hevesli geldi terapilere.İlk tanıştığınız anda hissettirdiği sıcaklık ve güler yüzle inanılmaz güven sağladı. İlk seanstan çıktığımızda birşeylerin düzeleceğine inandırdı bizi. Çok zor ama bir o kadarda güzel bir yolculuk yaptık. Biz bile inanamadık olan değişimlere. Şimdi eşimle Hülya Hanım'ın söylediği gibi ' problemsiz bir çift değil ama çok iyi problem çözen çifte ' dönüştük. Seanslar bitmesine rağmen hala ailemizden biri Hülya Hanım.Çok yoğun olmasına rağmen, her telefonumuza cevap verip . bizi sabırla ve incelikle dinleyen birisi. Biz iyiki tanışmışız , iyiki yollarımız kesişmiz, iyi ki bize destek olmuş diye düşündük her zaman. Kendisine mesleki duruşu ve güler yüzü için sonsuz teşekkür etmek isterim. Gönül rahatlığı ile herkese teşekkür ederim
     9 Beğeni    

 Danışan (Danışan)
 IP: 176.88.27.YDZ

12-03-2018
 TavsiyeNo: 102568
Hülya hanımı tavsiyeediyorum.com adresinden buldum. Kendisi ile tanıştığımda 1.5 yıllık vajinusmus hastasıydım ve tamamen kendime olan güvenimin tükendiği, her gün üzüldüğüm her an kendimi eksik hissettiğim bir dönemden geçiyordum. Evlenip bu hastalık başıma gelene kadar böyle bir rahatsızlıktan haberdar değildim. İnternetten araştırdığımda bir eğitmen olarak nasıl böyle bir rahatsızlığı hiç duymamış olduğum için içinde bulunduğum durumu kabul edemiyordum. İlk zamanlar sürekli bir gün kendi kendine olacak diye kendimi kandırmaya başlamıştım. Ve günler, aylar geçtikçe bir uzman desteği almaya karar verdim. İlk seanstan sonra eve geldiğimde yine kendime güvenmiyordum fakat verilen ödevleri yaptıkça kendime olan güvenim yerine geldi. Pes etmeden eşimin de desteği ile tüm ödevleri yerine getirdik. 6 seansta artık sona gelmiştik. Artık yüzüm gülmeye hayattan zevk almaya başlar olmuştum.. Hülya hanımın samimiyeti, naifliği ve mesleki bilgileri bana hayatımın en güzel noktası için yol gösterici ve kurtarıcı olmuştu. Yardımcısı Görkem hanımın güler yüzü ile açılan bir kapıdan içeri giriyorsunuz ve Hülya hanımın bir doktordan çok daha fazla verdiği samimiyet sizi sonuca ulaştırıyor. Sohbetler eşliğinde içilen kahveler size bir ablanız ile sohbet ediyorsunuz hissi oluşturuyor. Vajinusmus olan tüm bayanların yolunun Hülya hanım ile kesişmesini dilerim. İçerisinde bulunduğunuz durum kesinlikle uzman desteği almadan aşılacak bir durum değil. Arya danışmanlığa gelmeniz, ödevlerinizi yerine getirmeniz yeterli olacaktır. Eşiniz ile en güzel günleriniz mutsuz geçmesin sizlerde destek alın. İki ay öncesine kadar bende bu sitede yorumları okuyarak sonuca ulaşanlar İçin hayretler ediyordum. Şimdi ise bebek düşüncelerimiz ile mutlu bir aile olduk. Tüm kadınlar çok değerlidir en güzel günlerinizi boşa heba etmeyin...
     2 Beğeni    

 Medine (Danışan)
 IP: 88.233.76.BF

09-02-2017
 TavsiyeNo: 94453
Merhabalar. Bir bucuk yıllık eviliyim ve esimle severek evlendik. Hersey çok güzeldi başta ta ki VAJiNiSMUS olduğumu ogrenene kadar. Hayatımız bi an da tepe taklak oldu. Cok zor zamanlardan geçtik. Vajinismus hastalarinin hepsinde oldugu gibi. Eşimle çoğu kes hastanelere gitmeyi düşündük randevu da aldik ama bir türlü gitmek nasip olmadı. Evlilijmizin 14.ayindan sonra canimiza tak etti ve internette araştırmaya basladik iyi uzmanları. Eşim Hülya hanımı gördu ve bana anlattı. Gördükten hemen sonra acilen randevu alıp gittik. Sansliydik ki ilk uzmanımız Hulya hanımdı.Onu ilk görüşumuzde Samimiyeti, cana yakın, tatlı gülüşüyle bize cok moral verdi. Onu çok sevdik. Bize verdigi güven ve moralle kendimize geldik ve başarıya dogru yol aldık sadece 3 seansta basariya ulaştık. Simdi mutluyuz ve hayatimiz duzene girdi. İyi ki onu tanımisiz. Kesinlikle Hülya hanimi tavsiye ediyorum. Şu an bu yazıyı okuyan vajinismus hastalari varsa bi saniye bile düşünmeden hemen Hulya hanıma ulasmalilar. Yeter ki kendinize inanin ve verilen odevli dogru bi sekilde yerine getirin gerisi kendiliğinden geliyor inanin. Hulya Hanima asistani Görkem hanima cok teşekkür ediyoruz ve sizi cok seviyoruz
     8 Beğeni    

 Ezgi (Danışan)
 IP: 212.252.136.CW

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93829
Kesinlikle tavsiye ediyorum... Hülya hanımın yaklaşık 1 yıldır danışanıyım. Yaşım genç olmasına rağmen bugüne kadar çok fazla uzmana başvurdum. Ancak Hülya Hanım gerekse kurduğu mesafeyle, samimiyetiyle ve olaylara farklı bakış açısıyla beni diğer uzmanlara göre çok daha fazla etkiledi. Yurt dışında eğitim almış olması ve bitirdiği üniversite, bireysel terapist olmasının yanısıra aile terapisti, cinsel terapist, çift ve çocuk terapisti olması beni ona götüren etkenlerden biri oldu. Ben Hülya hanıma bir tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Karşılaması, anlayışı gerçekten çok güzel. Ses tonuyla ve sakin duruşuyla söylediklerini çok etkin bir biçimde karşı tarafa aktarıyor. Hülya hanımla konuşurken sanki Bir doktorla konuşuyor gibi değil de çok yakın olduğunuz biriyle sohbet ediyor gibi hissediyorsunuz :) kesinlikle baskı yapmıyor, dediklerini yaptırma çabası yok ve en önemlisi anlık çözümler sunmuyor. Problemin çözümünü söylemek yerine sizi kendi problemlerinizi çözebilecek hale getiriyor. Önceden küçük şeyler kafamı çok kurcalardı, en ufak bir şeyi bile büyütürdüm. Hülya hanım sayesinde birçok şeyi hafife almayı öğrendim. Sadece konuşma olarak değil, karşılanma biçiminiz, ofisinin konumu ve iç dizaynı da gerçekten çok huzur verici. Bir gittiğinizde bir daha gitmek isteyeceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum, Hülya hanım bu meslekteki en iyilerden biri :)
     2 Beğeni    

 fulya (Danışan)
 IP: 37.154.130.DC

26-11-2016
 TavsiyeNo: 92336
15 aylık evliyim ve eşimle severek evlendik.Hiç aklıma gelmezdi böyle bi problem yasayacagim ama maalesef yasadim.Basta kabullenemedim bugün olur yarın olur diye hep erteledik ve psikoloğa gitmeyi gerek görmedik ama çok büyük bi hata yapmışız.Her denememiz hüsran la sonuçlandı ve sonunda bi uzmandan destek almaya karar verdik.İnternette araştırma yaparken Hülya hanim i buldum iyiki de bulmuşum daha ilk seansta güler yuzlulugu ve tatlı yaklaşımı ile kendimi çok iyi hissetmemi sağladı.Tabi canım eşim de herzaman yanımda oldu anlayisliligi sayesinde bu rahatsızlığı 5 seansta atlattim.Evet 15 ay sonra evli ve kadın olduğumu hissettim.Hülya hanima ne kadar teşekkür etsem azdır onun sayesinde bu rahatsizliktan kurtuldum.
     1 Beğeni    

 Goldie (Danışan)
 IP: 88.234.6.ZZF

15-10-2016
 TavsiyeNo: 91066
Hülya hanım; kendisini bu sitede yapılan yorumları okuduktan sonra tanıdım ve iyiki tanıdım. Karakterimden gelen ve beni yıpratan mükemmeliyetci yapının artık bana zarar vermeye başladığını anlamistim. ve bu duygunun yarattığı korkular her geçen gün artıyordu. Sonunda bunu sadece ilaçla yenmenin doğru olmadığına inandım ve kendimi hülya hanımın karşısında otururken buldum. Terapilerin bana göre en önemli başarısı yaşadığınız tüm duyguların normal ve yenilebileceğine sizi inandırması... sizi dinlerken not tutmayıp, size dair herseyi hatırlaması takdir edilecek en önemli özelliklerinden... çünkü göz temasıni herzaman koruyorsunuz. İyi bir anne olmasi bence onu diger teorinin icinde bogulmus psikologlardan ayiriyor. Kendiniz icin güzel bir hamle yapın ve ilaclarla korkularınızdan kurtulmak yerine, hülya hanimla tanisin derim Dip not : hulya hanimin asistani gorkem hanim... simsicacik gulumseyisiyle sizi karsiliyor ve kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardimci oluyor. Yaptigi bitki caylari meshur... hayatima iyiki katildilar...mutluyum...
     2 Beğeni    

 Reyhan kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.154.162.LJ

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91010
Merhabalar , Ben esinle beraber basladim hulya hanimdan yardim almaya bole yazdigima bakmayin bunun ne kadar yararli oldugunu bilsemde onyargilarimla gittim ve inanin cok sorunlu bir kisilige sahibim hulya hanimin anliyamadigim bir gucu var bu yuzden ben cok cabuk etkisini gordum diyebilirim her danisan farkli yorumlar yapmistir cunku hulya hanim sizi taniyor ve size gore tepkiler veriyor ses tonu konusmasi hatta mimikleri bile size ozel buda durumu degistiriyor bence farki ortaya koyuyor onceleri sunu dusunmustup evet gidip konusuyoruz bize yapmamiz gerekeni soyluyor bizde yaparsak iyi oluyoruz yani hersey bizde bitiyor . Asla ole degil size yapmaniz gerkeni degil hayata buda var bu secenegi de dusunuebilirsiniz diyor farkindaliklarinizi arttiyor ve siz farkina basladiginiz anda hayatiniz bir anda bambaska boyutlari ile yasiyorsunuz .gittigim sure boyunca hic olumsuz bir an yasamadim hersey seffaf ve guzeldi daha cok cok sevdiginiz bir arkadasiniz ama olmasi gereken sinirlariniz olan biri gbi aslinda tum insanlarlada bole olmaniz gerekmez mi ben tavsiye ediyorum cunku hayatin ve yasamin her aninin farkinda olun ...
     1 Beğeni    

 N.M. (Danışan)
 IP: 85.105.126.YJ

22-04-2016
 TavsiyeNo: 87388
Vajinusmus Tedavisi İçin Danışman Arama Yolundayken Tamamen Tesadüfi Bir Şekilde Hülya Hanımı İnternet'te Araştırma Yaparken Buldum. Ve İyi Ki Buldum İyi Ki Tanıdım. Harika Bir Danışman, Tedavi Sürecim Boyunca Her defasında Koşarak Gittim Seanaslarına ve verdiği Tüm Ödevleri Yerine Getirdim :) Sonuç 5 Seansta Bu Soruna Son Verdim. Danışanları Motive Etme Şekli, Dialogları Harikaydı... Çok Doğru Bir Seçimdi... Gözünüz Kapalı Gidebileceğiniz Tek Adres Diyebilirim.. Ama Lütfen Verilen Ödevleri İtina İle Yerine Getirelim :) :)
     1 Beğeni    

 Can-can (Danışan)
 IP: 78.188.35.ZZC

04-11-2015
 TavsiyeNo: 82828
Merhaba.Ben Hülya hanımını belki en zor zmanım sayılacak bir dönemimde tanıdım yenı evli ve gerçekten eşine her konuda alışmaya çalışan biri olarak kendimi en eksik gördüğüm bir zman.. Evet yazıma başalayacak olursam ben bir VAJİNUSMUS vakasıydım.aslında kendini etiketlemenın yanlış olduğunu düşünüyorum geçici bir korku diyelim.bu korku eksik bilgi ve gözümüzde bazı şeyleri büyütmemizden kaynaklanıyor.biz oyle aylarca beklemedik balayından sonra ilk işimiz bir jinekoloğa gitmek oldu ardın dan bir psikoloğa.. Bana kalsa internette bulduğum ilk psikoloğa gidecektim fakat eşim gerçekten günlerce araştırma yaptı ve Hülya hanımı buldu. iyiki de öle yapmış verdiğimiz en iyi karar oldu karşımıza çıkması yoksa bu süreç bize iyice sıkmaya başlamıştı. ( uykusuz geceler -ağlama krizleri-ne yapacağını bilememe-özel bir konu herkese söyleyemeyip ne yapacağımızı bilememiz-her deneme de yaşanılan hayal kırıklıkları vs.) çok uzatmayıp kısa bir kaç şey söyleyip yazımı tamamlıycam.Hülya hanım gerçekten bu konuda çok iyi bir uzman 3 ayda bu sorunumuz ortdan kalktı( arada boşluklar olmasına rağmen ) çok şükür.kesinlikle terettüt etmeden gidin uzatmanın hiçbir faydası yok tam tersi ilişkinize zararı var.biz çok mutluyuz şuan her şey yoluna girdi.inanın geldğiniz noktayı siz bile inanmacaksınız.ve nasıl olduğunu anlayamayacaksınız.Yaşadığınız sorun eşiniz aranızda sır olarak kalsın sadece Hülya hanımın bilmesi yeterli yoksa bu süreçte daha çok yıpranabilirsiniz.İnşallah bu yazdıklarımın size bir faydası olur.Panik yok Hülya hanım bu işte çoook iyi.zaten güler yüzü ve işindeki hassasiyetini görmek için bir kere gitmeniz yeterli. Not : verilen ödevleri zamnında ve büyük bir sabırla yaparsanız daha kısa bile sürebilir.Tabi kide eşinizin desteği her şeyden önce geliyor.birbirinizi üzmeden kırmadan güzel bir tedavi süreci diliyorum..
     8 Beğeni    

 gozde (Danışan)
 IP: 5.46.190.FF

27-03-2015
 TavsiyeNo: 77487
Biz 8 aylik evli bir ciftiz suan bu yaziyi da esimle birlikte yaziyoruz.Hersey cok yolunda giderken evlendigimiz gun malesef hic aklimiza gelmeyecek bir seyle karsilastik ve vajinismus hastasi oldugumu ogrendim.Fiziksel olarak bir problem yoktu durum tamamen psikolojikti daha dogrusu hulya hanim sayesinde bunun farkina vardik.Onceleri bu durumu kabullenmedik zamanla gecebilecegini dusunerek erteledik ta ki bir aksam aglama krizlerine girene kadar... Esim de benim durumumun farkina vardi ve arastirmaya basladik hulya hanimla ilgili olumlu seyler okuduk ve kendisiyle gorusmek icin randevu aldik. Ilk gittigim zaman aslinda kendime inancim yoktu sadece inaniyor gibi davraniyordum esime karsi oyleydim. Hulya hanim o kadar cok guven duygusunu hissettirdii ki cok rahat her seyi anlatabildik esimle.Hulya hanim 5-6 seansta durumu duzeltebilecegini soyledi ilk seansimiz baslamisti bile.. Her seansta kendime olan inancim artti kesinlikle yapamam edemem dedigim seyleri yapmaya baslamistim artik.. iki hafta once son seansimiza gittik tamamen sorun cozuldu ve suan cok mutluyuz iyiki yollarimiz kesisti hulya hanim iyiki varsiniz tekrar cooookkk tesekkur ederiz:)
     15 Beğeni    

 A.D. (Danışan)
 IP: 95.10.92.YC

10-11-2014
 TavsiyeNo: 73092
Zor bir süreç geçiriyor idim.Ne yapacağımı bilmiyor , tutunacak bir dal arıyordum.Yalnızca bir arkadaşım , dostum ile paylaşabilmiş idim gönlümü ve yaşanmışlıkları.Arkadaşım da ben de işin içinden çıkamadık uzun bir süreçten sonra.Sanki benim için bir çare yok gibi idi. Sonunda, direnmekten vazgeçebildim. Arkadaşımın tavsiyesi ile uzman psikolog Hülya hanım ile tanışma fırsatım oldu , arkadaşım da aynı benim ruhi durumumdaki iken tanımıştı kendisini.Arkadaşım ile birbirimizi destekler ve durumlarımızın üstesinden gelebilir düşüncesi ile , bir uzmanın yardımını hep ötelemiştik.Şimdi anlıyorum ki yalnızca zaman kaybetmiş ve çıkmazın içine girecek kadar hırpalamışız kendimizi.Bazen dostllar da farkında olmadan birbirine zarar verebiliyormuş anlaşılan.Çünkü dostumla birbirimizin hayatının içinde iken tarafsız olamamışız.Uzman danışmanımız Hülya hanım sayesinde artık dostum ile dertlerimizden çok daha fazlasını , hayatımızın göremediğimiz güzelliklerini paylaşıyoruz kahve keyfi zamanlarımızda. 42 yaşında , gecikmeli olarak öğrenmiş olduğum şu dur ki , hayatın içinde iken gözümüz ve gönlümüz kör olabiliyor .Dışarıdan bir uzman yardımı ile içimizdeki gizlerin dışarı çıkması ve her kapının aşılabilir , açılabilir ve hayatın yolunun aslında düşündüğümüz kadar da zorlu bir yol olmadığının farkına varmak çok daha kolay oluyor , üstelik bir çoğumuza maddi olarak ulaşılmaz , imkansız gibi görünen uzman desteğinin , ürkek adımlarla gidip , girmiş olduğum kapıdan çıkarken hiç de öyle olmadığını fark edebiliyorsunuz.Hülya hanım , mesleği gereği profesyonelliğinin yanı sıra , maneviyatı ile de hayatın bir başka yönünü farketmemi sağladı. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.Hayattan vazgeçmek üzere iken , karşıma böylesi bir uzmanın çıkmış olmasının dahi ne kadar şanslı bir insan olduğumun farkına varabileceğim kıvamdayım artık. Hayat güzel hem de çok........ Ben ve benim gibi hayattan vazgeçmiş çok kişinin gerçekleri görebileceği pencereyi açmanın hiç de zor olmadığının farkına varmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum Artık daha verimli ve mutlu bir anne , eş , herşeyden ötesi ben.......
     7 Beğeni    

 Fatma B. (Danışan)
 IP: 151.250.48.CY

24-12-2014
 TavsiyeNo: 74456
Köşeye sıkıştığım , kime neyi nasıl anlatacağımı bilemediğim ama en zoru da yalnız kaldığım bir dönemde tanıştım Hülya hanımla . . İlk kez bir psikolog desteği alacaktım . Bu ilk deneyimi , desteğini seans saatleriyle sınırlamayacak kadar özverili davranan bir uzman tarafından aldığım için çok şanslıyım . Her seans sonrası hissettiğim şey derin bir huzur . Hani herkesin içinde şefkatle büyütülmeyi bekleyen bir çocuk vardır ya ; ben içimdeki çocuk için aradığım şefkati Hülya hanımda buldum . Yoluma tuttuğu ışık , zor zamanlarımın sakin bir şekilde geçmesini sağladı , hala da sağlıyor . Durduğum yeri değiştirdim , değiştirdiğim yerde güçlendim . Bir sonraki seansı heyecanla , istekle bekler oldum =) Hülya hanım ' Hayatıma iyi ki girmiş . ' dediğim insanlardan . .
     9 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 31.206.4.ZCY

12-10-2016
 TavsiyeNo: 90981
Esimle birlikte bir yola cikmaya hazirlaniyorduk. Tatli telaslar yasiyorduk. Imzalar atildi iyi gunde kotu gunde diyerek. Hersey iyi gidiyordu cok guzeldi. Ve evimizi kurduk. O guzel olan gunler bir anda husrana ugradi. İliski yasayamiyorduk bugun yarin derken seneler gecti. Esim benim aglamalarima dayanamiyordu.Artik bir kabus cökmustu evimizin ustune vajinusmus. . Vajinusmus oldugumu anladigimda şaşkindim nasil olur diye. Utandim herkesden ailemden etrafimdakilerden kimseye soyleyemiyordum. Gecelerce agladim uykularim tedirgin. Hep dua ediyordum. Allahim bu skntidan kurtulayim diye. Cok sukur ki internette arastirma yaparken hulya hanimi buldum. Ve seanalara basladik esimle beraber. Guler yuzle karsilandik. Iyi sohbetler yapdik. Odevlerimizi verdi hulya hanim. Odevlerimin tamamini guzel bir sekilde tamamladim. Esimin destegiyle tabiki. 6 yillik evliligim ya biticekti yada devam edicekti. Ve hulya hanim sayesinde biz evliligimizi kurtardik bu evlilikte emegi olan hulya hanima cok tesekkur ediyorum. Ayrica bir tesekkurde gorkem hanim icin yuregi guzel anne :) tavsiyem şuki once kendine guven onemli gerisi hulya hanimin yardimiyla oluyor zaten.
     3 Beğeni    

 Ö.C. (Danışan)
 IP: 178.240.28.YDD

18-11-2014
 TavsiyeNo: 73345
Hülya Hanım'dan evlilik terapisi aldık eşimle beraber. Bizim evliliğimiz bitmek üzereyken son bir kurtarma denemesi ile Hülya Hanım'a gittik. Daha önce Hülya hanıma giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hülya hanıma gittik. Aslında hiç rahat değildik sorunlarımızın başka birisinin bilmesinden ama Hülya hanım çok profesyonel bir psikoloğ profesyonelliği, güler yüzü, almış olduğu eğitimler ve bilgileriyle bizi tatmin etti. Şimdi eskisindende iyi bir evlilik hayatımız var. Size çok teşekkür ederiz Hülya Hanım, kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     10 Beğeni    

 S.A (Danışan)
 IP: 176.54.102.FW

26-12-2019
 TavsiyeNo: 112870
Merhaba ben 22 yaşındayım ve 6 aylık evliyim eşimle ne kadar uğraşsakta cinsel birliktelik yaşayamadık benim korkularım yüzünden 1 ay 2 ay derken zaman hızla geçiyor internetten araştırma yaparken Hülya hanım’ı buldum yorumlarını okudum çok ümitlendim hemen arayıp randevu aldım. Gittiğimiz de asistanı bizi çok güzel karşıladı.Çok heyecanlı ve hevesliydim. Sonra Hülya hanım ile tanıştık kendisi çok Güler yüzlü ve cana yakındı bizimle konuştu neler yapıp yapmamız gerektiğini anlattı her verdiği ödevde nasıl yapıcam diye tereddüt ettim ama hepsini de teker teker yaptım Hülya hanım’ın desteğiyle. Ve sonuca 5 seans kadar kısa bir süre de vardık ve ben vajinusmusu yendim. Yersiz korkularım gitti belki biraz klasik olacak ama bu muymuş benim korktuğum şey dedim. şu an çok mutluyum iyi ki Hülya hanım’ı tanımışım ona gitmişim. Ben yaptıysam herkes yapar vajinusmus tedavisi olan birşey boşa vakit kaybetmeyin Hülya hanım ile iletişime geçin. Kesinlikle pişman olmazsınız 🥰🙏
     Beğenin    

 Ö.Doğu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.182.228.WY

11-12-2019
 TavsiyeNo: 112667
Merhaba, Hülya hanımı iyi tanıdığımı düşünüyorum. İnsanlara olan yaklaşımınından, sezgisel olarak düşünceleri, insanların psikolojisine yaklaşımını kolaylaştırdığına inanıyorum. Çünkü, insanlarla olan dialoğu gerçekten çok kuvvetlidir. Danışanlarının düşüncelerinin derinliklerine vardıkça, sezgilerindeki doğruluğun ispatı kendisine olan güvenini daha da tetikliyor.. İnsanların düşünceleri, davranışları, yaklaşımlarını çözmek kendini mesleğinden öte o yaşamın içindeki yolculuğun bir parçası olarak görmesidir... Yani insan psikolojisine yaklaşımları, karşısındaki kişinin düşüncesini anlayarak, faydalı çözümler getirmeyi kendine idol edinmiştir. Hülya hanım için herşeyden önce insanların sıkıntıları her ne konuda olursa olsun çözülebilir ve yerini mutluluğa bırakır... Ben kendisiyle çalışmaktan,konuşmaktan,güler yüzünden inanılmaz keyif alıyorum. Bir bakımdan kendimi çok şanslıda hissediyorum. Sizlerin de Hülya hanımın yaklaşımından,verdiği pozitif enerjiden fazlasıyla memnun kalacağını düşünüyorum. İşini severek, benimseyerek yapan nadir insanlardan biridir. Huzurlu, sağlıklı günleriniz için tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

 irem (Danışan)
 IP: 151.135.83.LC

28-08-2019
 TavsiyeNo: 111184
Hülya hanımla hayatımız bir noktada kesiştiği için çok şanslıyım. Beni tüm tereddütler, olamamisliklar (olumsuz herşeyi sıfırladığım için negatif hiçbir kelimeyi yazmak bile istemedim ) vb. zincirinden çıkartıp direk özüme döndürdü. Anlattığınız her hikayeyi sizden iyi anlayıp ,uzatmadan net ve doğru noktalara ufak temaslarla sizin gerçeği keşfetmenizi sağlıyor. Çift olarak ve tek olarak danısani oldum ,iyi ki onu tanıdım. Mutluyum hemde çok, hayat üzülmek için çok kısa, ihtiyaç duyan herkese yürekten tavsiye ediyorum .
     Beğenin    

 GULHAN Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.188.164.J

29-03-2018
 TavsiyeNo: 102971
Merhabalar , 6 aylık evliyim fakat evliliğimizin ilk gününde ilişkiye girememenin korkusunu yaşadım ,aslında en başından biliyordum belkide ,hep canım çok yanıcakmış gibi hissederdim ama durumun bu kadar vahim olacagını tabıkı düşünmemiştim . Balayımız çokta istediğimiz gibi geçmemişti aslında ..Balayından sonra hemen bır Jinekologa gıttım ve tedavı oldum , herşey normaldi ..ama normal olmayan hala birşeyler vardı , biz ilişkiye giremiyorduk . Arkadaşımla paylaşınca onunda bir arkadasının basından buna benzer birşey gectıgını ve bu hastalıgın adının Vajinusmus oldugunu soyledi. Hiç vakıt kaybetmeden internetten evime yakın yerler arastırmaya başladım kı o an tavsiyeediyorum.com'dan Hulya hn linkini gördüm . Çok pozitif güleryüzlü bir tanışmanın ardından derslerımıze başladık , ilk zamanlar çok uğraştım -1 haftada bıtırmem gereken ödevi 3 haftada bitirdim , zaman zaman ben başaramayacağım galiba diye düşünürken her gittiğim seansta Hulya hn'dan öylesine güzel pozitif güven aldım ki her başa döndüğümde yeni bir başarıyla ilerlemenin keyifini yaşıyordum :) Eşimle olan katılımlı seansların ardından başarıya dahada yakınlaştıgımı hissediyordum -eşim bana çok iyi geliyordu , o inanmasa ve bana bu desteği vermese belkide daha çook uzun sürecekti. 10 seansın ardından hedefe ulaşmıstık ve sonuc başarılı olmuştu ve çok mutluyduk :) Bu kadar zor görünen şeyin aslında bu kadar basit olduğunu anlamıştım. Yeter ki kendinize inanin ve verilen odevli dogru bi sekilde yerine getirin gerisi kendiliğinden geliyor inanin . Hulya hn' a sonsuz teşekkurlerımı iletiyorum -Müthiş pozitif yüklü ve enerjisi sayesinde bu başarayı onun sayesinde ulaştık . Yardımcısı Görkem hn'da sonsuz teşekkurlerimi iletiyorum ,özel nedenlerden dolayı bır çok seansa katılamadım ve kendısı o güleryüzüyle her zaman destek oldu . Yolunuz bir yerlerde düşerse mutlaka Hulya Arslankabaya tanışma fırsatı edinin .. Sevgiler ..
     Beğenin    

 N.T (Danışan)
 IP: 178.245.62.YYB

13-11-2017
 TavsiyeNo: 100249
Hülya hanımı çok çaresiz bir animda internetten bir uzman ararken buldum yorumları okudum ve kendisine gitmeye karar verdik. Problemimiz ne yazık ki VAJINISMUSTU . Gitmekte çok fazla çekindim kimi zaman ise yaramayacağını düşündüm umutsuzluklar yaşadım takı gidene kadar O kadar talihli ve güzel bir seçim yapmışız ki 6 seans da verdiği güven tatlı dili yaklaşım biçimiyle sorunumuzu çözdü . Sevecen işinde 1 numara mükemmel bi insan . Kendisine ve yanında çalışan Görkem hanim a güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 HandanE. (Danışan)
 IP: 94.123.204.ZJY

13-09-2017
 TavsiyeNo: 99053
merhabalar 5 yıllık sevgililik dönemimizin sonunda evlenmiştik eşimle. evlenir evlenmez de hiç aklımıza gelmicek bi sıkıntıyla vajinismusla tanıştık.kulaktan duyma bilgiler kurkulu rüyam olmuştu. 7 ay boyunca kendi başımıza bu sorunla uğraşmaya çalıştık fakat başarılı olamadık. tavsiyeediyorum.com daki yorumları da görünce Hülya hanıma geldik. hem asistanı çok güler yüzlüydü hemde Hülya hanım o yüzden de hemen ısınmıştık ortama. hem çok umutluydum hemde korkularım umudumun önüne geçiyordu. tedirgin başladık terapiye ama eşim en büyük destekçim oldu her zaman beni hep yönlendirip güç verdi bana cesaretlendirdi ve onun bu desteğinin boşa çıkmaması için bende Hülya hanımın ödevlerini her zaman zamanında yaptım ve hedeflediğimiz tarihten bile önce sonuçlandı dört seansta kurtulmuştum vajinismus hastalığından. bende bumuymuş dedim. etrafımdaki kimselerle paylaşmamıştım bu hastalığımı ve yeni evlenen herkese bize yapılanın aksine destek olup onları korkutmuyorum. herşey yolunda olcak korkulcak bişey yok diyorum. zamanında bizi de böyle yönlendirselerdi böyle bi hastalıkla karşılaşmayabilirdik. neyse ki ben kurtuldum umarım başına gelen herkes kurtulur. Hülya hanım gerçekten çok güzel yönlendirdi. ona çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    

 S. Mavi (Danışan)
 IP: 91.93.112.ZCJ

23-06-2017
 TavsiyeNo: 97569
Hülya hanımı bu sayfa sayesinde buldum. Yapilan yorumlari olumlu hasta/danisan görüslerinden etkilenmistim. Bir uzmana ihtiyacim vardi.kendisiyle tanismadan burda okudugum yorumlar beni ona goturdu. İyikide onunla tanismisim. Bir abla-anne sefkatiyle yaklasan, samimi icten biri. Bi karar vermeliydim onun yardimi olmadan veremeyecegim bi karardi.o karar hayatimi baska bi yone goturecekti.asla dedigim bi durumda beni ikna etmeyi basardi. kendisine cok tesekkur ediyorum.
     3 Beğeni    

 Marry (Danışan)
 IP: 178.245.39.WB

01-06-2017
 TavsiyeNo: 97070
1 sene once cok Severek evlendik, eşimle evlenmeden öncede sonrada hep mutlu enerjik bir çifttik.fakat tek sorun benim cinsellige isteksizligim ve eşimi cok sevdigim halde dokunmasinin verdigi rahatsizlikdi. Uzun süre isterim, düzelir olur dedim . Eşimde hic bir zaman sikayet etmedi ama ben rahatsiz oldum Bu durumdan . Hülya hanim bi arkadasimi vajinusmustan kurtarmisti ve onunda tavsiyesiyle evliligimizin 7. Ayindan İtibaren gittik. Hülya hanim-bilmedigim bir cok konuda beni aydinlatti bazi seyleri ortaya cikardi . En onemlisi cinsellik icin yorgunlugun hastaligin birer bahane olmadigini . Eşiminde ustume her zamankinden daha az dusmesini sagladi ona verdigi tavsiyeler dengeleri kurduk. Kendisine cok tesekkur ederiz ... iyiki gitmisiz .
     Beğenin    

 Ayşegül ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.175.203.ZZ

31-05-2017
 TavsiyeNo: 97042
Hülya Hanım'la tanısmam cok uzun bir zaman once olmadı. Birkac aydır suregelen bir yolculuga basladık beraber. Genellikle kendini guclu hisseden, hayata karsi dik durmaya calisan biriyimdir ama hayatınızda bazı donemler geliyor ki kendinizi dunyanın en gucsuz insanı gibi hissediyorsunuz. Kolunuz kanadınız kırılıyor, sevilmediginizi, yalnız kalmakla cezalandırıldıgınızı dusunuyorsunuz. Ben şu anda oyle bir dönemden geçiyorum. Hayalkırıklıkları yaşadım, yaralarımı sarmaya çalışıyorum. Hülya Hanım gerçekten çok pozitif, ilgiyle dinleyen ve sizi tanımaya, anlamaya çalışan biri ve her hafta yaptıgımız buluşmalarda dünyanın aslında yaşanabilecek bir yer oldugunu, yeni bir gune uyandıkça umutlu olmak gerektiğini hissediyorum. Belki kendimi daha iyi hissetmem biraz zaman alacak, ama inanıyorum herseyin ustesinden gelebildiğim gibi şu anki sorunlarımın da üstesinden gelecegim. Hülya Hanım'a yanımda olduğu için cok tesekkur ederim, eğer kendinizi çaresiz hissediyorsanız bence kendisiyle tanışmalı, sohbet etmeli ve destek almalısınız..
     Beğenin    

 ŞULE ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.100.YBD

26-05-2017
 TavsiyeNo: 96956
Hülya Hanım ile tanışmamız; Kızım Eylemin ilk kreş hayatına başlaması ile oldu. Zor bir süreci sayesinde atlattık. Karşınızdayken asla sizi kasmayan, olduğunuz gibi görünmekten çekinmeyeceğiniz, değer verdiğiniz insanları rahatlıkla teslim edeceğiz çok güzel bir insan.... Hülya Kaba'nın hayatımda varolduğunu bilmek, bir telefon kadar yakın olduğunu bilmek, bir anne olarak bana büyük bir rahatlık hissettiriyor.Kızımla birlikte önümüzdeki uzun yolda yaşanabilecek sıkıntılarda yardım alabileceğim, sevgi dolu,sıcacık,samimi ve aynı zamanda mesleğini layıkıyle yapan bir uzman*dost.. Sevgili asistanı Görkem Hanım'da kapıdan içeriye girdiğinizde herdaim samimi gülümsemesiyle sizi rahatlatan çok değerli bir insan... Sevgiler.....
     Beğenin    

 Sıkıntılı hatun (Danışan)
 IP: 37.154.179.LZ

13-05-2017
 TavsiyeNo: 96678
Hülya Hanım hayatımda tanıdığım en pozitif enerjili insan. Mesleğini layıkıyla yerine getiren,güleryüzlü, dikkatli biri.Evliliğimin sıkıntılı bir zamanın da tanıştık ve ne zaman gergin olarak gitsem yanına hep hafiflemiş ve gülerek ayrıldım. Sizi anlayan ve çözüm üreten bir insan.Herşeyden inçe insanın kendisini mutlu etmeyi becerebilmesini başarıyor.Hülya Hanımla konuşmak insanı negatif düşüncelerden uzaklaştırıyor. Kendisine çok teşekkür ederim 🙃
     Beğenin    

 Gülay (Danışan)
 IP: 176.54.64.YBW

28-04-2017
 TavsiyeNo: 96349
Ben Hülya hanımı internet aracılığıyla buldum çok güleryüzlü tatlı bir insan kendisi çok sevdim işini gerçekten hakkıyla yapabilen çok samimi bi insan ben Hülya hanımdan sonra çok değiştim eşimle ailemle çocuklarımla iletişimim güçlendi hatta Hülya hanımın beni değiştirmesiyle 4. Çocuğu yapma kararı aldık artık pozitif bi insan oldum hayatı seviyorum çok üzüleceğim bi olay bile beni çok sarsmıyor artık problemleri daha kolay çözüyorum hayatı çok seviyorum artık her anın tadını çıkarmaya başladım teşekkür ederim Hülya hanım sizi tanıdığım için çok şanslıyım
     Beğenin    

 A.S (Danışan)
 IP: 178.245.36.YYY

27-04-2017
 TavsiyeNo: 96310
Merhabalar Hülya hanımla ilk tanışmam kızımın yaş sendromları ile ilgili yardım almak için olmuştu.kendisi kızımla ilgili tüm testleri yaparak onun bütün gelişimini gözden geçirdi.kizimin bana anlatmadığı pek çok şeyi Hülya hanım sayesinde öğrendim ve bu konuda bana ne yapmam gerektiğini çok sabırla ve incelikle anlatti.bu süreçte kızımın babasıyla boşandık ve çok sıkıntılı bir süreç daha gecirdik.ama kendisinden asla vazgeçmedim.o bize hep bir köprü oldu hep bir yol gösterdi ve belki yalnız olsam bu süreçte atlatamayacagimiz sıkıntıların içinde bulabilirdik kendimizi.kendisi hem çok sabırlı hem sakin hemde gerçekten bir yoldaş sırdaş oldu bana.4 yıl oldu tanışalı kendisiyle ve ondan başka kimseye bu kadar içtenlikle anlatıp rahatlamadim.suan ikinci evliliğimi yaptım ve inanın herşey hiç abartmıyorum onun sayesinde bu kadar düzgün ve duzenli.hem kızım hem ben hemde eşim Hülya hanıma gerçekten çok teşekkür ediyoruz . Bir anne olarak tavsiye edeceğim tek kişi diyerek sozumu bitirmek istiyorum.Hulya hanım ve asistanı Görkem hanıma çok teşekkür ediyorum.Guzel insanliklari ve destekleri icin..
     2 Beğeni    

 E. V. (Danışan)
 IP: 78.190.227.YCZ

22-04-2017
 TavsiyeNo: 96194
Eşim ile çok sıkıntılı bir dönem geçiriyorduk. Yakın çevremin tavsiyesi ile Hülya Hanimla tanıştık.ikimizinde iş hayatı çok yoğundu. Bu yoğunluktan artık birbirimize vakit ayıramiyorduk birbirimizi anlayamaz hale gelmiştik. Birbirimizin her söylediği sözle tartışmaya başlıyordu. Konuşamaz hale gelmiştik. Hülya hanim yanlış davranislarimizi bizi hiç kırmadan ama açıkça söyledi bize. Dışardan bakınca gerçekleri daha net gördük. Artık birimize karşı daha saygılı ve anlayisliyiz. Yitirdiğimiz saygımızı sevgimizi tekrar kazandık. İşimiz ne kadar yoğun olursa olun birbirimize mutlaka vakit ayırıyoruz minik sürprizlerle birbirimizi mutlu ediyoruz. Hülya hanim bize kattıklarıniz için çok teşekkür ederiz
     Beğenin    

 E.Ş. (Danışan)
 IP: 176.54.94.ZCZ

22-04-2017
 TavsiyeNo: 96193
Çok sancılı bir sınav süreci yaşıyordum. Deneme sınavlarımda bildiklerimi stres yüzünden yapamıyordum. Bir çözüm arayışındayken araştırma sürecinde onu buldum ve sonu güzel bitecek bir yola girdim. Tedavi sürecinin ilaçsız olması ve tedavinin yakın zamanda işe yaraması deneneme sınavlarımda başarımı arttırdı. Önümdeki sınavlara onun sayesinde emin adımlarla ilerliyorum. Hedefime ulaşırsam bunda benim emeğim kadar onun katkıları da ön plandadır. Bu tarz problemler yaşayan bireyler için kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Endemolll (Danışan)
 IP: 178.245.56.LL

22-04-2017
 TavsiyeNo: 96192
İşsiz kaldığım zamanlarda yaşadığım problemleri çözmeme yardımcı olan psikoloğum Hülya Hanıma sonsuz teşekkürler. Hayata dair motivasyonumu yükselten ve dikkat dağınıklığını ortadan kaldıran doktorumu, dostlarıma ve yakın çevremdeki insanlara tavsiye ediyorum. Seanslardaki güler yüzü ve samimiyeti ile pozitif düşünce ilk seansta başlıyor. Ayrıca asistanı olan Görkem Hanıma da ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum. Şimdi daha dikkatli ve duyarlıyım iş ve özel hayatımda. Benim gibi sıkıntı içinde olanlar ve bir çıkış yolu arayanlara destekçi olması için muhakkak psikolojik destek almalarını ve bunun bir sağlık hastalığı olduğunu kabul etmeleri için rica ediyorum.
     Beğenin    

 î.b. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.176.81.LJ

21-04-2017
 TavsiyeNo: 96169
Merhaba Hülya Hanımı 4 yıl once kızım vasıtasıyla tanıdım. Kizimin cok yakin bir arkadaşı. Kendileriyle sık sık görüşüyoruz. Çok saygılı güler yüzlü içten bir insan, kızımdan farkı kalmadı benim için. Benim gördüğüm en başta çok iyi bir anne, çok yoğun çalışıyor ama çocuklarını ve esini hicbir zaman ihmal etmiyor.Herzaman işinde kendini geliştirmeye çalışıyor, hep daha iyisini yapmak için çok çalışıyor. Kimin sıkıntısı olsa yetişmeye çalışıyor. Hülya kızım başarılarının diler gözlerinden öperim.
     Beğenin    

 D.Ö (Danışan)
 IP: 176.43.142.ZC

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96161
2 yıllık evliyiz. 6 aylık bir bebeğimiz var. Özellikle bebek olduktan sonra eşimle çok fazla fikir ayrılıklarımız başladı.Çok zor bir lohusalık dönemi geçirdim. Eşim zamanla benden daha çok uzaklaşmıştı.Ayrılmaya karar vermiştik.O an ikimiz içinde en doğrusu bu gibi gelmişti. Avukat görüşmesine gittiğimizde bizi aile danışmanına yönlendirdi. İnternette araştırırken Web sitesi aracılığıyla Hülya hanıma gitmeye karar verdik. Eşimi sadece tek seanslık için ikna edebilmiştim.İkimiz de artık evliliğimiz için yapacak bişey yokmuş gibi geliyordu.Hülya hanım la ilk seansımızdaki samimiyeti,içtenliği ve önerdiği tavsiyeleri ile bizi çok etkiledi .Çok çekimser başladığımız seansın sonuna doğru sanki aileden biriyle dertleşiyormuş hale geldik.ikimizi de çok iyi anladı ve bizi orta bir noktada buluşturdu. Bize Hayatımıza başka bir pencereden bakmayı gösterdi. Kontrol seanslarımıza halen gidiyoruz. Hatta gitmeyi iple çekiyoruz, çok eğlenceli oyunlar oynuyoruz, hayatımıza renk katan ödevlerimiz oluyor.Bebeğimizle birlikte çok mutlu bir hayatımız oldu. Bizi toparladığınız için çok ama çok teşekkür ederiz.
     Beğenin    

 D.S (Danışan)
 IP: 195.87.192.DZ

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96144
Merhaba, Hülya hanım ile tanışmamızın açıkçası eşim ve benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum, kendisini tanıyana kadar ne kadar çok konuda eksiklerimizin olduğunu farkına varmamızı sağladı, adıma söylemek isterim ki, kendisi ile konuşunca eksik olduğunu düşündüğüm konuların üzerine daha kararlı bir şekilde gidebiliyorum ve bu durumu düzelen aile hayatımla birlikte hızlı bir şekilde işlerime de yansıyor olması gerçekten takdire şayan. Hayata bakış açımı değiştirdiği için çok teşekkür ederim.
     Beğenin    

 F.E (Danışan)
 IP: 178.240.61.B

20-04-2017
 TavsiyeNo: 96133
Merhaba ben hülya hanımda 5-6 ay gibi bir süre tedavi gördüm onun sayesinde herşey yolunda bütün şikayetlerimi atlattım. Problemlerimin çözümü oldu. Gittiğim hergün hep olumluklarla döndüm . kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum . iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma girmiş. Geleceğimin olumlu olmasında ki en büyük güzel etkenim canım psikoloğum Güzel sonuçlarınızın olmasını istiyorsanız psikoloğum en doğru adrestir. Ben psikoloğumu seçerek en güzel seçimi yaptım iyi ki de yapmışım
     Beğenin    

 İsmail kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.90.YCB

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96108
3 yıl önce eşim ile ayrılmıştık, kızlarımla aramızda hep problemler vardı, kızımın tavsiyesiyle Hülya Hanımla tanışmaya karar verdim. Güzel yüzlü, içten ve çok kibardı. Birkaç görüşme benimle birkaç görüşme kızlarımla yaptı. Bizim gibi yaşını almış insanlar psikoloğun bir faydası olmayanı düşünür, bende aynı düşüncedeydim. Beni ve kızlarımı çok iyi anladı, yanlıs davranışlarımızı çok kibar bir şekilde bizleri kırmadan bizlere gösterdi. Şimdi birbirimizi daha iyi anlıyoruz. Hülya Hanıma teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..
     Beğenin    

 Sedat ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.73.ZYC

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96107
Hülya Hanıma kızımın okulu tavsiyesiyle gittik. Kızım 8 yaşında 1,5 yaşında bir kardeşi var. Son zamanlar çok hırçınlaştı, ders çalışmaz söz dinlemez oldu, okuldaki rehber öğretmenimiz artık bir destek almamız gerektiğini söyledi. Kızımla bu kadar iyi anlaşacaklarını, kızımın bizlere anlatmadığı duygularını düşüncelerini Hülya hanıma bu kadar detaylı anlatacağını tahmin bile edemezdim. Bizimde onu anlayamadığımız birçok yerler varmış, şimdi birbirimize daha destek oluyoruz, birbirimizi daha iyi anlıyoruz. 15 dakikamızı bile daha verimli geçirmeyi öğrendik Okulda ve evde sıkıntılarımız hırçınlıkları bitti çok şükür. Hülya hanıma çok teşekkür ederiz, herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 E.İ. (Danışan)
 IP: 178.243.94.YFC

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96099
Hülya Hanım'dan hayatımın en ihtiyaç duyduğum döneminde yardım aldım. Eşim tarafından aldatilmistim. Kendimi dibe vurmuş hissediyordum. Neredeyse her gün ağlıyordum. O günler hiç bitmeyecek zannediyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisini buldum. Şimdi şükrediyorum. İyi ki onunla tanışmışız. İyi ki danisani olmuşum. Şimdi dünyanın en mutlu insanıyım. Boşandım ama çok mutlu ve huzurluyum. Teşekkür ederim Hülya Hanım, sonsuz defa teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...
     Beğenin    

 N.P. (Danışan)
 IP: 95.10.3.ZJB

17-04-2017
 TavsiyeNo: 96064
Merhabalar. Eşimle olan sorunlarımla ilgili bir terapistten yardım almaya karar verdiğim sırada bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hülya Hanıma başvurdum. Seans öncesi ne yapacağımı bilemiyordum. Mutlu değildim fakat ayrılacak cesaretim de yoktu. 3 çocuk annesiyim ve ev hanımıydım. İkimizin arasındaki sorunlar çocuklarımızı da etkiliyordu. Çevremden gelecek tepkileri düşündükçe kriz dolu 5 yılı eşimle geçirdim. Fakat Hülya Hanım düşüncelerimi değiştirdi ve hayatım da değişti. Bana güç aşıladı her seansta. Ve sonunda hayatıma tek başıma dimdik devam ediyorum. Bu süreçte seanslarda bana doğru karar almamı sağlayan Hülya Hanıma teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Serkan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.98.ZYD

17-04-2017
 TavsiyeNo: 96059
Hülya hanıma internette aile danışmanlığı ile ilgilenen psikolog tavsiyelerini araştırırken bu sitedeki yorumlar sayesinde ulaştım. Bu yorumların ne kadar önemli olduğunu anladığım için bende mutlaka yazmak istedim. Nişanlımla 8 yıldır birlikteyiz çok mutluyduk ama son zamanlarda o kadar çok tartışıyorduk ki ayrılmayı düşünmeye başlamıştık. Sonra çare olarak Hülya Hanımdan destek almaya karar verdik. Hayatımızdaki en doğru kararlardan biri oldu, çünkü Hülya hanım, hayat telaşından unuttuğumuz, birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi bize hatırlattı, öyle güzel küçük tiyolar veriyorki siz gerçekten ne kadar kolaymış mutlu olmak diyorsunuz. Kendisine Bizi Bize tekrar hatırlattığı ve hayatımıza dokunduğu için çok ama çok teşekkür ederiz. Sayesinde şimdi çok mutluyuz birbirimizi idare etmeyi öğrendik. Yakında düğünümüz var Hülya Hanım Herşey için çok teşekkür eder başarılarınızı devamını dileriz.
     Beğenin    

 Ö. (Danışan)
 IP: 78.176.201.L

11-04-2017
 TavsiyeNo: 95916
Merhaba, Hülya Hanımla tanışmama bu site vesile oldu.Hayatımda son damlayı taşıran olayla birlikte destek almayı düsündüm.Kolay kendimi ifade edebilen biri degildim ve kontrollü sert yapıma rağmen Hülya Hanım hayatıma dokundu birlikte güzel bir yola çıktım.Merhametli vicdanli yanıyla bir cok konuda bana yol gösterdi.Her sey icin tesekkur ederim . Ayrıca asistanı Görkem Hanım 'ın guler yuzuyle karsilamasina da tesekkur ederim. Sevgiyle kalın.Sizi iyi ki tanımısım.😊
     Beğenin    

 Y.z (Danışan)
 IP: 78.191.105.YZF

20-03-2017
 TavsiyeNo: 95405
Merhaba.9 aylık evli ve bir vajinismus hastasıyken internetten araştırmalarım sonucu rastladım hülya hanıma..İleri derecede bir vaka olmama rağmen hülya hanımın verdiği telkinler sayesinde geldiğim noktaya kendim bile inanamadım:) Herşeyden önce kendisinin ve asistanının inanılmaz ilgisi ve güleryüzü sayesinde baştan bir kere başaracağınıza inanıyorsunuz.. Ben boşuna geçen vaktime üzülüyorum keşke daha önce gitseymişim hülya hanıma..Burada ki tavsiyeri okurken iç geçirip bir gün bende acaba mutluluğumu paylaşabilcekmiyim diye düşünüyordum..Çok şükür nasip oldu.. Kendilerine buradan sevgilerimi iletiyorum:)
     Beğenin    

 Mihriban Z. (Danışan)
 IP: 88.233.16.YCW

10-03-2017
 TavsiyeNo: 95168
1,5 senedir evliyim. Evliliğimizin en başından Hülya Hanım'a gelmeye başladığımız ana kadar yaşadığımız problemler saymakla bitmeyecek kadar fazla. 1,5 yıl gibi kısa bir sürede sebepsiz yere çıkan kıskançlık krizleri, öfke problemleri gibi bir çok problem yaşadık eşimle. En sonunda kendi aramızda sakince konuşup çözebileceğimiz gibi bir durumun olmadığının farkına vardık ve internetteki tavsiyelere vs. bakarak Hülya Hanım'ı bulduk. İyi ki bulmuşuz, sayesinde şu anda neredeyse eşimle kavga etmiyoruz diyebilirim. :) Ya da ettiğimiz kavgalarda önceden olduğu gibi bağrış çağrış olmuyor. Sakince konuşabiliyoruz. Önceki zamanlar olsa sakin problem çözmesi imkansız iki insandık eşim de, ben de. :) Yine önceden yapmış olduğum kıskançlık krizlerinin gereksiz, boş yere olduğunu öğrenmiş oldum. Çok gariptir ki uçan dişi sineği kıskanan ben şu anda oldukça rahat bir yapıdayım. :)) Şu anda hem problemlerimizin çoğu çözüldüğünden hem de bazı özel sebeplerden dolayı ara vermek zorunda kaldık. Ancak en kısa zamanda daha daha iyi olabilmek adına tekrar Hülya Hanım'a gitmeyi planlıyoruz. İşinde anlattıklarımdan da anlayacağınız gibi oldukça başarılı, sıcak kanlı, ilgili biri ve çevremde de bu gibi problemler yaşayan insanlara kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog. :)
     Beğenin    

 Ç.S (Danışan)
 IP: 176.54.92.YB

25-02-2017
 TavsiyeNo: 94846
6 senelik sevgili dönemi yaşadıktan sonra eşimle sonunda evlenmistik ikimizde cok mutluyduk heyecanliydik dugunumuz harika olmuştu ve sonunda ilk geceye gelmiştik balayinda bize tatsız anılar bırakan hastalık vajinismus ne yapicagimizi bilmiyorduk eşim anlayisliydi ama ben kendimi kötü hissediyordum.tatil dönüşü internette araştırma yaptik hulya hanımla karşılaştık eşimle gittigimizde gergindik hülya hanimla karşılaşana kadar güler yüzlü sicak kanlı danışmanımız kendime güvenim geldi bu sorununun bittiğinde bumuymus digceksin demişti ve artık diyorum bumuymus korktugum :)) hulya hanima ne kadar teşekkür etsek az kalır iyiki karşılaştık :)
     Beğenin    

 SEYHAN FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.109.JZ

02-02-2017
 TavsiyeNo: 94254
Babamın vefatından sonra sıkıntılı bir dönemde kendisiyle tanıştım. İyi ki tanışmışım kendisiyle aramızda iyi bir ilişki kuruldu.sıkıntılı dönemimi kolay bir şekilde atlamamı sağladı.işini severek yapıyor. Daha sonra oğlumuda kendisiyle tanıştırdım.oğlumun sorunlarıyla da yakından ilgilendi. Ailecek kendisiyle sıcak bir ilişki kurduk.Cana yakın ve güler yüzlü.. Yanında çalışan hanımefendi de güleryüzlü ve ilgili bir kişi iyi ki kendilerini tanımışım... Yakınımdaki ihtiyacı olan kişilere tavsiye ederim...
     1 Beğeni    

 Sinem TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 199.115.114.ZYF

31-01-2017
 TavsiyeNo: 94203
Benim 2 sene önce beyin damarım tıkandı ve sağ tarafımdan felç geçirmiştim.Bu benim başıma nasıl gelebilir diye kendimi sorgulamaya başlamıştım. Ağabeyim Hülya Hanım'ın ismini sizin sitenizden bulmuş ve bu sayede kendisiyle tanıştım. Alanında çok uzman, bilgili, (Ayrıca asistanı samimi ve içten).Psikolog olarak mesleği ile ilgili her türlü yeniliği takip ediyor... Kendisinden çok memnun kaldım. Hülya Hanımı 3 kelime ile özetlersem Alanında Uzman, Yenilikçi ve Samimi. Şiddetle tavsiye ediyorum :)
     Beğenin    

 burcu (Danışan)
 IP: 78.180.210.ZZJ

31-01-2017
 TavsiyeNo: 94186
Pek de iyi hissetmediğim bir zamanda, arkadaş dışında konuşabileceğim birisini ararken rast geldim Hülya Hanım'a. Daha doğrusu nasıl hissettiğimden bile emin olmadığım; Kendimden kilometrelerce uzakta, sadece bir beden içinde var olan ve kendinden hoşnut olmayan bir ruhtan ibaret hissederken tanıştık. 7/24 aynı bedende olan birinin yapması gerekeni, kendimi sevmeyi öğrenmeme eşlik etti. Seansların en acı aynı zamanda en haz veren tarafı yıllarca kendime haksızlık yapmamla yüzleşmemdi. Zaman zaman sorgulamalarım, bunun bana faydası olmayacak dediğim zamanlarım olsa da sonunda kapılar 'iyi ki'lere çıktı. İyi ki o gün o kapıdan içeri girdim. Hülya Kaba Arslan'a ve her daim yardımcı olmaya, şartları kolaylaştırmaya çalışan Görkem Hanım'a teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    

 H.M.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.140.CW

27-01-2017
 TavsiyeNo: 94117
Hülya hanımla tanışmam bu site sayesinde oldu.Daha önce bir psikiyatr desteği almıştım. Özellikle oğlumun doğumundan sonraki zorlu sürece iş stresimde eklenince evde ister istemez gerginlikler artmaya sesler yükselmeye kırıcı olma yolundaki serzenişler artmaya başlamıştı. Daha önceki tecrübemide göz önüne alarak bu kez doktora gimeyi reddettim. Eşimle aramdaki gerginlik oğlum tarafından hissedilmeye başladığında onun daha fazla etkilenmemesi için bir psikoloğa birlikte gitmek şartıyla karar verdik. Daha ilk randevuda bize olan sıcak güleryüzlü sohbeiyle kendimi sorguda gibi hissetmeden sohbet tadında tamamlanan seanstan bi rahatlama hissine ulaştık. Başlangıç için çok önemliydi. Oğlumla ilgili tedirginliğimi anlattığımda onu da görmek istedi. Birlikte geçirdikleri zamanın sonunda söyledikleri içimi rahatlattı. Birbirimizle konuşmayı ve tartışmayı dinlemeyi ama sız sohbet etmeyi yer yer öfke kontrolünde yaptıgı yönlendirmelerle profesyonel yaklaşımı bize çok şey kattı. Nöbet yoğunluğumu çalışma düzenimi ve sıkıntılarımı anlayan bir sonraki randevuyu iple çekmeme sebep olan Hülya hanıma ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum
     Beğenin    

 YU (Danışan)
 IP: 176.55.86.ZBL

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93839
Öncelikler merhaba. 1 ay önce Hülya ARSLAN KABA dan psikolojik destek aldım. Üniversite öğrencisiyim ailemden ilk defa uzakta kalıyorum. Ve bu durum beni çok fazla sıkıntıya sokuyordu. Ne derslerime odaklana biliyordum. Nede uyku uyuya biliyordum. Kendimi yalnız hissedip günden güne daha kötü oluyodum. Gezsem de oturup kitap okusamda hiç bişey hissetmiyordum açıkcası. Bu iş canımı sıkmaya başlamıştı. Ve Hülya ARSLAN KABA dan destek almaya başladım. İnanın o kadar iyi gelmeye başladıki anlatamam. Günden güne daha iyi oluyodum. Eskisi gibi negatif değildim. Hem derslerimde başarı elde ediyordum. Hemde yalnız hissetmiyordum. Verdiği her tavsiye çok işime yaradı. Tekrar burdan ona çok çok teşekkür ediyorum. Ve tavsiye ediyorum. Kendinize iyi bakın görüşmek üzere :)
     Beğenin    

 diloş (Danışan)
 IP: 95.15.249.YDW

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93833
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yollarımız kesişti Hülya hanımla. kendisinden çok memnun kaldığı için bana da tavsiye etti. iyi ki de tavsiye etmiş. Sadece nefes aldığım için yaşayabildiğim bir hayatım vardı. beklentisiz ümitsiz hevessiz mutsuz. herşeyin üst üste geldiği zamanlardan sonra yaşadığım o ağır depresyon dönemi. Hülya hanım nereden başlamam gerektiğini gösterdi bana. yargılamadan yaptığım yanlışları yüzüme vurmadan önce benliğimi uyandırdı. sonra özgüvenimi ve cesaretimi. samimiyetiyle yalın olmamı sağladı. çorap söküğü gibi gelen acılardan sonra çorap söküğü gibi gelen mutluluklarım oldu. inancımı yeniden kazandırdı... şuan yaşadığım herşeyden tad alabiliyorsam Hülya hanımın sayesinde. tekrardan teşekkürler dost yaklaşımınız için ;)
     Beğenin    

 Pelin Y. (Danışan)
 IP: 212.252.164.YJL

16-01-2017
 TavsiyeNo: 93802
Anne ve babamın boşanma kararı beni çok korkutmuştu tamamen içime kapandım ve kelimenin tam anlamıyla kafayı yemek üzereydim. aynen bu durumu çevrem de farketmişti kendimden çok çevremdeki insanları üzdüğümün bilincindeydim ama elimden bişey gelmiyordu. hele ki babamın yanına yerleştirilceğimi duymak benim için kabus gibiydi. babamla ankaraya yerleşmeden önce ufak bir araştırma yaptım ve Hülya Hanımı buldum , biraz endişeliydim sonuç alabileceğime pek inanmıyordum doğrusu. ama Hülya hanım benim bütün endişelerimi yerle bir etti içinde bulunduğum durumu kabullenmekten öte keyif aldığımı farkettim. Gerçeği söylemek gerekirse Hüya Hanım bir arkadaşımdan farksız, beni dinliyor benimle uzun uzun sohbet ediyordu. Bense sihirli değnek gibi birşey bekliyordum yada daha başka birşey... tedavi süreci denilen şey tamamen ikili sohbetlerden ve gülüşmelerden ibaretti. bu sürecin sonunda yıkılmış bir Pelin değil dimdik duran ve hatta mutlu bir şekilde hayatına devam eden bir Pelin vardı tüm herşey için çok teşekkür ediyorum
     Beğenin    

 G.Ç (Danışan)
 IP: 212.252.164.YJL

16-01-2017
 TavsiyeNo: 93801
Merhabalar , ailem ile aramda şiddetli geçimsizlik yaşadığım bir dönemde Hülya Hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdum. Arkadaşım sevgilisinin aldatması üzerine çok zorlu bir dönemden geçmişti ve bu zamanları Hülya Hanım sayesinde atlattı. Onun tavsiyesi üzerine çekinerek de olsa Hülya Hanıma başvurdum tüm endişelerimin yersiz olduğunu onu ilk gördüğümde anladım Güleryüzle,sevecen bir şekilde yaklaşması beni asıl rahatlatan nokta oldu. Tek başıma olsam krize çevireceğim durumları Hülya Hanım sayesinde atlattım. Çok teşekkür ediyorum ve herkese kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 Melek (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.163.YY

16-01-2017
 TavsiyeNo: 93795
Merhaba, Hülya Hanım ile hayattan vazgeçmek üzereyken tanıştım. Kendisini internetté Son bir çıkış ararken buldum. Maddi manevi inanılmaz bir sıkıntı içindeydik, söylemesi zor ama ölümü bile düşünmeye başlamıştım.utanarak soyluyorum sırf kendimi değil oğlumda yanımda götürecektim, o kadar herseyin bittiğini düşünüyordum.buradaki yorumlar öyle güzeldiki kendime Son bir şans vermek için Hülya Hanımà gittim. Şükürler olsunki onu tanıdım, hayata bağlandım, calismaya başladım aslında sıfırdan başladım.şimdi sıkıntımiz borcumuz yok mu? Tabiki var ama onlarla başa çıkmayı, hepsinin geçici olduğunu gösterdi bana .Şükürler olsun oğlumun bizim sağlığımiz yerinde, okadar bunalmistimki hayatımda iyi olan şeyleri görememeye başlamıştım. Hülya hanımın sayesinde artık herseyin farkındayım .hayata daha çok sarıldım, sıkıntıların borçların beni yenmesine izin vermiyorum artık. Sayenizde çok mutluyum.ictenliginiz, samimiyetiniz, bana güç verdiginiz icin cok ama cok tesekkur ederim. (Soyleyecek çok şey var ama sizleri bunaltmayim:)tekrar çok ama çok teşekkür ederim sevgiler:))
     Beğenin    

 Müzeyyen cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 24.133.142.CF

13-01-2017
 TavsiyeNo: 93744
Gittiğinin 3. Seferinde gözlerimin daha güçlü baktığını,göz kapaklarımin daha net açıldığını yani gözlerime fer geldiğini farkettim.Bana tavsiye ettiği kitapları zevkle okudum.Her olay daha bir çözülür olmuştu hayatımda.Sohbetlerimizde kendimi anlattıkça rahatliyor, ve yeni şeyleri hayatıma katmana yardımcı oluyordu. İlgi alanlarıma göre beni yönlendirip zamanımı daha kaliteli geçirmemi sağladı.Simdi sanki çaya, sohbette gidercesine mutlu gidiyorum seanslara. Çok teşekkürler.
     Beğenin    

 A.A. (Danışan)
 IP: 176.54.127.LD

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93714
merhabalar, hayatımı bana geri veren Hülya Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. tam bitti derken herşeye yeniden başlamak gibisi yok. zorlu yolculuğumda beni yalnız bırakmayan, her zaman ulaşabildiğim, kendimi bulmama yardımcı olan bu güzel insan için ne söylesem az... çekinmeyin gidin, ruhumuzun buna ihtiyacı var... ben iyiyim diyip gitmeyi reddettiğim zamanlar için çok pişmanım. her sorununuzu çekinmeden konuşabileceğiniz, sizi yargılamayan, bir abla gibi yol gösteren Hülya Hanım, iyi varsınız...
     1 Beğeni    

 Begüm (Danışan)
 IP: 5.46.171.Y

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93708
Hülya Hanımla tanısmadan önce arkadasım sayesinde tanıyor gibiydim. Ne kadar yardımcı oldugunu danısanlarına nasıl yaklastıgını onun anlatmalarından ondan yardım almadan anlamıstım zaten. Aslında cokta bir sorunum yoktu ancak her zaman herkesin bir psikologa danısmana gitmesi gerektiğinin kanaatindeydim. Arkadasımda Hülya Hanımdan bu denli bahsettikten sonra kendimi bir seansında buluverdim. Aslında bir sıkıntımın olmadıgını düsünüyordum icten ice ama onun sayesinde kendimi buldum diyebilirm. İnsanlara fevri yaklastıgımı ve güven problemimin oldugunu anladım ve bu konuda kendisinin cok yardımı oldu. Herkese Hülya Hanımı öneriyorum. Gönül rahatlıgıyla kendinizi ona bırakabilrsiniz.
     Beğenin    

 Deniz (Danışan)
 IP: 176.54.67.ZZ

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93705
Merhabalar, yaşadığım olumsuz olaylardan dolayı gerçekten çok bunalmıştım hayatım inanılmaz derecede sıkıcı olmaya başlamıştı işten eve evden işe giden biri olmuştum hatta bunu bile yapasım yoktu taa ki Hülya Arslan KABA yı tanıyıncaya kadar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendileriyle görüşme imkanı buldum ilk günden samimi ve içten olduğunu gösterdi. Belirli aralıklarla gitmeye başladım olumlu sonuçlar almaya başlamıştım tavsiye ve uygulamalarıyla tekrar hayata bağlandım ve şuan gerçekten mutluyum ve mutluda olacağım.
     Beğenin    

 S.Ö (Danışan)
 IP: 176.54.125.DZ

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93701
Merhaba. Bundan iki sene önce 7 senelik iliskim olan erkek arkadasımdan ayrılmıstım. Manevi anlamda cok kötü cöküntüler icindeydim. Bu olayın arkasından babamı kanserden kaybettim. Ve aradıgım ilk insan o olmustu. Kendisinden de sadece tek bi cümle almıstım ikinci kez yıkıldıgım anlardan biriydi. Dısarı cıkmak istemiyor kendimi cok mutsuz hissediyordum arkadaslarımdan bile sogumustum. okul is vs bunlara kafamı veremiyordum. Sonra bir büyügüm psikologa danısmamı söyledi basta biraz cekinsemde duygularımı paylasmakta sonradan mantıklı geldi. Birkac arastırma sonucu Psikolog Hülya Arslan Kaba hanımı kesfettim. İlk seanslarda bu kadar iyi bi sonuc alacagımı hic tahmin etmemistim. Kendisi o kadar sevecen güleryüzlü yaklasıyordu ki insanın konustukca konusası herseyi dile getiresi geliyordu. Kendisinin görüsleri yaklasımlar yol gösterimleri sayesinde bugün suan kendimi cok iyi hissediyorum.Aslında basımıza gelen olaylara hep kötü acıdan bakıyormusuz ve bana kendisi bu olaylara bircok farklı yönden bakmamı sagladı. Suan hem kendimi seviyor hem de yasanan kötü olaylardan soyutluyorum. Kendisine cok tesekkür ederim ne kadar iyi durumda da olsam asla kendisi beni aramaktan halimi hatrımı sormaktan vazgecmez. Tabi bende onu ziyaret etmekten :)
     Beğenin    

 ezgi (Danışan)
 IP: 5.46.252.Y

12-01-2017
 TavsiyeNo: 93700
5 yıllık evliydim. eşimden psikolojik şiddet görüyordum. kendisine sürekli yardım almamız gerektiğini söylesem de beni reddediyordu. yaptığı baskılardan artık çok yorulmuştum ve artık boşanma kararı almıştım. eşime bunu söylediğimde intihar edeceğini söyledi sonra Hülya hanıma başvurduk. önccelikle eşimde kaygı bozukluğu olduğunu teşhisi koyuldu sonrasında önce tek kişişk ve sonra çift olarak terapiler aldık. terapiler sonrasında bir çok problemimiz çözüldü. hala devam ediyoruz. kendisinden çok mümnunuz . ilişkimizi düzelttiği için ve eşimi normale döndürdüğü için ben ayrıca mutlyum :)
     Beğenin    

 Aytül B (Danışan)
 IP: 212.252.142.FL

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93656
Merhaba, Hülya Hanımı tavsiye ediyorum sitesindeki yorumlar sayesinde buldum. Yorumları okurken acaba gidenler abartıyor mu diye tereddüt ettim ama ilk tanıştığımız gün yapılan yorumların az bile olduğunu düşündüm. Seansa girdiği anda o inanılmaz pozitif enerjisi ile kendimi inanılmaz rahatlamış hissettim. Eşimle çok zor zamanlar geçirdik ve ben ne yapacağımı bilemez bir durumda seansa başladım. Aklımda bu evlilikte ne yapmayalım sorusu vardı, boşanmalı mıyım? yoksa çocuklar dolayısıyla devam mı etmeliyim? Hülya Hanımdan bu konuda destek aldım. Hülya Hanımın mesleki geçmişi çocuk terapisinden geldiği için konuyu her açıdan değerlendirmemi sağladı. Ve kendi çocukluk geçmişimi EMDR tekniği ile çözümlememe yardımcı oldu. Benim için çok güzel bir deneyim oldu. Kendimi keşfetmeme çok yardımcı oldu. Yaşadığım problemin evlilik olduğunu zannederken bambaşka sebeplere ulaştık. Hülya Hanım işini büyük bir sevgiyle yapan, çok profesyonel ve inanılmaz güler yüzlü bir psikolog. İyi ki kendisini tanıma fırsatım olmuş.Ben kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada asistanı Görkem Hanımın canı yakınlığından ve her zaman yardımcı olmaya çalışan tavrından dolayı da çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    

 Ezgi ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.32.F

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91021
Merhaba, ben hamileligimden sonra en caresiz kaldıgım noktada tavsiye üzerine eşimle beraber gittik ve Hülya hanım'ı ilk ozmanlar tanım ve oğlum şuan 22aylık ve en önemlisi o da bi anne ve olaylara objektif bakabiliyor.Güleryüzüyle,samimiyetiyle,ilgisiyle,dürüstlügüyle herşeyden önce yanında cok rahatız uzmanlık alanı dışında güncel olan herşeyi konuşabiliyoruz benim bi ablam yok ama ben iyi bi abla edindim.benim en cıkmazda kaldıgım an da ben ve eşime cok yardımcı oldu ,destek oldu sabırla dinledi hakkını asla ama asla ödüyemem biz eşimle hülya hanımı tanıdıgımıza cok mutluyuz ve destek almaya ihtiyacı olanlar hic beklemeyin her bireyin buna günümüz şartlarında cok ihtiyacı var diye düşünüyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum .Ve Hülya Hnm size sonsuz tşkler sizi cok sewiyoruz 🙏🏽
     Beğenin    

 S.Ş (Danışan)
 IP: 5.46.228.WB

02-10-2016
 TavsiyeNo: 90649
Hülya hanımla tanısmam iki seneye dayanıyor. Deprem korkum hayatımı mahvetmişti. Kendi evimde bir odadan baska odaya gecemeuevek hale gelmistim , bu olay evliligimi cocuklarımla olan her ilişkimi bozma noktasına gelmişti. Evde yapılması gereken hicbir isimi yapamıyordum. Bunlar buyuk sorunlar yaratıyordu. Evde ki yapılabilecek en basit işleri bile yapamaz hale gelmiştim cok doktorlar gezdim ama sakinleştiriciden baska bir sey vermediler. Hic kimseyle dogru duzgun iletisime gecememistim. Hulya hanımla tanısıp onun terapilerine duzenli olarak devam ettim. Onun samimi cana yakın guler yuzlu olması beni cok rahatlattı. Guzel iletisime gectik. Bosanma noktasına gelmis oldugum esimle evliligimizi hulya hanım sayesinde kurtardım. Kendime kaybolmuş guvenimi geri kazandım. Korkularım gunn gectikce azalıyor. Esimle cocuklarımla eski duzenime kavustum. Siddetle herkese de tavsiye ediyorum. Ne kadar tesekkur etsem azdır.
     1 Beğeni    

 Doğa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.183.50.Z

12-03-2016
 TavsiyeNo: 86501
Merhaba ben Hülya Hanımla tanışmamızı Allah'ın bir mucizesi olarak gorüyorum. Hayatım cok karışıktı,herşeyin üst üste geldiği ve ters gittiği, hayattan hiç bir beklentimin kalmadığı bir dönemde tesadüfen tanıştık. O gün bugündür biran olsun desteğini üzerimden çekmedi. Eşimle birlikte geçmişte yaptığımız hatalardan dolayı maddi manevi büyük sıkıntıya girmiştik. Yolun sonu olduğunu sanıyor Allah'a dua ediyordum bir yol göstermesi için. Şükürler olsun ki Hülya Hanımla tanıştım. Kendisini 1 yıldır tanıyorum. Keşke daha önce tanışsaydık. Mesleki eğitimler tabikli etkili ama ne insanlar görüyoruz her türlü eğitimi almış ama hiçbir sey olamamış. Hülya Hanım hem eğitimli hemde insanları anlama sakinleştirme, dinleme ve herşeyden önce merhametli sevgi dolu bir insan. İşini sadece para kazanmak için değil insanların mutluğu için yapması çevresinden aldığı dualar onu ayrı kılıyor bence. Az çok aile yaşantılarını biliyorum. Bu kadar yoğunluğun arasında hem çok iyi ilgili bir anne hem çok iyi bir eş. Sayesinde ayaklarım yere sağlam basıyor bende eski ben e kavuştum. Sizi çok seviyorum. Sonsuza dek birlikte olmak dileğiyle sevgiler😍
     2 Beğeni    

 Özge (Danışan)
 IP: 78.182.226.JF

11-12-2015
 TavsiyeNo: 84039
Merhaba. Acı ve cahilce bir düşünce tarzı ama psikolog bana ne yapabilir ki mantığını benimsemiş biriydim...kendi kendime çözümler bulmaya çalışıp olduğum yerde sayıklıyordum üzerine birde aşk acısı eklenince bu durumla baş edemez oldum ve çevremin ısrarı ile destek almak için araştırma yaptım internet ortamında buldum hülya hanımı ve aradım randevu aldım ilk gittiğimde ki verdiği pozitif enerji anlatılmaz yalnız olmadığımı ve bu sorunla başa çıkabileceğimi anladım işe gitmiyor evden çıkmıyor yemek yemiyordum onun sayesinde birçok sorunu aştım daha sonraki görüşmelerimizde durum daha da farklı oldu hiç bitmeyecek sandığım acılar artık yoklar. İşlerim ve hayatım artık yolunda.. Hülya hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır onun sayesinde yeniden kendime geldim... sorunu olan veya olmayan herkesin bence Hülya Hanımla tanışması gerek işinde ki uzmanlığı dışında da mükemmel bir insan
     4 Beğeni    

 hülya (Danışan)
 IP: 82.222.187.YD

13-05-2015
 TavsiyeNo: 78689
Merhabalar.hülya hanımla geçen sene tanıştım ve büyük bir sıkıntımdan beni sadece 1 ayda kurtardı.daha sonrasında seanslarıma devam etmeye başladım.bana iyi geldiğini hissediyordum..birgün kızkardeşim bana hayretle artık anlatıyosun konuşuyosun deyince değiştiğimi iyice farkettim.ben konuşmaz ve anlatmazdım hiçbir sıkıntımı.hülya hanımla aştım artık bunu.konuştukca hafifliyodum artık ve hala hülya hanımla görüşmeye fikirlerini almaya devam ediyorum.ne zaman kafam karıssa konuşmak istesem anlatmak istesem hemen yanındayım.uzun bir sürede bu böle olacak sanırım.iyiki yanıştım sizinle herşey için teşekkürler..
     2 Beğeni    

 Fatoş (Danışan)
 IP: 212.252.141.CZ

23-03-2015
 TavsiyeNo: 77351
Hülya Arslan Kaba..Bir anne olarak kendimi en çaresiz en mutsuz hissettiğim, üzüntüden ve acıdan kıvrandığım bir anda koştu imdadıma. profesyonel liginin yanı sıra olaylara bir anne olarak bakması ve karşısındaki ile empati yapması müthiş huzur ve güven verip suçluluk duygumu yenmeme sebep oldu.. Bu ilk buluşmamızdı . Cep telefonuna cektiğim " iyi değilim" mesajı ile saat gözetmeksızın soluğu yanımda alması " doğru adreste ve emin ellerdeyim" duygusunun verdiği rahatlık Yıllardır kendime bile söylemeye cesaret edemediğim itirafların bir bir sıralamasına sebep oldu.. terapi ( bana göre sohbet) bittiğinde yine hafiflemiş arınmış dinlenmiş olarak 2. Buluşmamız da sona erdi ... Mesleğinin hakkını sonuna kadar veren iyi bir uzman psikoloğun yanı sıra zor anlarımda yanımda olacağına inandığım bir dost kazandığımı düşünüyorum. Hülya Arslan Kaba' yı kesinlikle tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    

 aslı (Danışan)
 IP: 78.175.41.DY

05-02-2015
 TavsiyeNo: 75812
Hülya hanımla 1,5 yıl önce tanıştık, eşimin daha nişanlıyken var olan kıskançlıkları evlendikten sonra daha da artarak devam etmişti, aşırı kıskançlıkları güvensizliği artık evliliğimizi bitirme noktasına getirmişti ki bir arkadaşımın önerisi üzerine kendisine gitmeye karar verdik eşimi götürmem çok kolay olmadı ama Hülya hanımda öyle bir enerji yakaladık ki seanslarımız çok keyifli geçiyordu eşim benden daha istekli gider olmuştu :) hihayet eşimin kıskaçlıkları , güvensizlik sorunlarını çözdük benim bozulan psikolojim düzeldi. şimdi evliliğimizin tadını çıkartıyoruz birlikte dışarı çıkıp kalabalıklara karışıyoruz, ve en güzeli bir çocuğumuz oldu. Eşiyle problem yaşayan evliliğine bir şans vermek isteyen herkes Hülya hanıma mutlaka gitmeli, güler yüzü, samimiyeti olaylara yaklaşımı profesyonelce. artık sadece danışmanım değil en iyi sırdaşım diyebilirim :) kendisine tekrar teşekkür ederim iyiki tanıdım sizi..
     2 Beğeni    

 Hüseyin D. (Danışan)
 IP: 213.43.41.DW

27-01-2015
 TavsiyeNo: 75506
Eşimle sıkıntı yaşadığımız bir dönemde , tavsiye üzerine Hülya hanım ile tanışma fırsatı bulduk.İlk zamanlar konuşmalarımız pek de çözüme ulaşabileceğimizi düşündürmedi bana , verilen ödevler ve tanımlamalar anlamsız geliyordu ama yine de uygulamalıydık.Son olarak bu yoluda denemeliydikve Hülya hanım başardı .6. seansın sonunda da eşimle el ele çıktık Hülya hanımın ofisinden.Kendisine sonsuz teşekkürler...Mesleki tecrübesi, güler yüzü , yaklaşımları ve en önemlisi güven veren tavrı ile üstesinden gelemediğinizi düşündüğünüz her konuda destek alabileceğiniz bir uzman olduğu kanısındayım.
     3 Beğeni    

 Nur A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.138.CD

30-12-2014
 TavsiyeNo: 74635
Hülya hanımla çocuklarımız vasıtasıyla tanıştık ve birkaç yıllık süreç boyunca ondan profesyonel olarak danışmanlık almasam da evliliğimin son süreçlerinde,çevremden gelen tepkilerden bunaldığımda,boşanma aşamasında çocuklarımın kabullenme süreçlerinde sık sık beni dinleyen ;bu uzun süren dönemimde arayıp,soran,beni konuşturan,yargısız,sıcak ve içten bir şekilde dinleyen ve bunların sonucunda farkındalıklar yaşamamı sağlayan bir arkadaşımdır.Ben kendisiyle yeni tanıştığım dönemlerde başka psikolog ve danişmanlara gitmiş ve genelde yarım bırakmıştım.Çünkü,benim yapımda birinin içini dökmesi,mutsuzluğunu anlatması zordu;hele ki yakınlık ve sıcaklık duymadığı birine.Ama ben onunla bu kendimi kapatma ve uykuya kaçmalarımı yendim.Ayrıca onun içtenliği ve sıcaklığının,işinin ehli olmasının sonuçlarını tavsiye ettiğim kişiler üzerinde gözlemlemiş birisiyim.Mesleğini seven,sürekli araştıran,okuyan ,aile ve arkadaş bağları kuvvetli olan arkadaşımı tüm çevreme tavsiye ettiğim gibi burada da tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Dilek ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.167.Z

27-12-2014
 TavsiyeNo: 74562
Hülya hanima annemin bir tanıdığı sayesinde geldim. Hayatima verdiğim önem azalmışken, kendimi tamamiyle bitik hissederken, Hülya hanimin desteği sayesinde şimdi çok iyiyim. Özel yasatimdan, aile yasantima kadar her konuda bana yardımcı oldu. Iliskimdeki problemleri cozmemizde erkek arkadasima ve bana büyük desteği oldu. Simdi hayatım düzene girdi ve daha mutluyum. Attığım adımların dogrulugundan Hülya hanim sayesinde eminim. Hülya hanimi herkese tavsiye ediyorum. Tatlı diliyle, güler yüzüyle ve profesyonelligiyle cozemeyeceği problem yok.
     2 Beğeni    

 VİLDAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.45.19.YW

01-12-2014
 TavsiyeNo: 73710
Hülya hanımı çok uzun zamandan beri tanıyorum. Bir terapistin sahip olması gereken özellikleri hep taşımıştır. Kendisine çok yakıştığını düşündüğüm mesleğini aldığı eğitimlerle de başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen telefonla bile kendime özgüvenimi getiren rahat iletişim kurabildiğim bir insan olarak desteği, pozitifliği ve dostluğu için çok teşekkür ediyorum. Artık hayatımda olayların sonuçlarını gerçekte olduklarından daha kötü bir şekilde değerlendirmiyor ve başarısızlıktan korkmuyorsam onun sayesindedir. Mesleki tecrübesi ile insanların kendilerini güvenerek teslim edeceği başarılı bir psikolog olarak ihtiyacı olan herkese tüm kalbimle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 kadir (Danışan)
 IP: 78.178.252.ZCJ

27-11-2014
 TavsiyeNo: 73586
Merhaba İlk psikologa gitmeye karar vermem oldukça zor oldu, Hülya hanıma arkadaşım vasıtasıyla,tabiri caizse zoruyla gittim .ilk başta çok tedirgin olarak gitmiş olduğum muayenehanesine ilk seans dan sonra gitmem diye düşünürken aslında kendim için hayatımda yapmam gerekipte ihmal etmiş olduğum yaşarken kaçırdığım fırsatları görmeme kendimi çok daha iyi hissetmeme sebep oldu . insanların hayatında dedikleri gibi bazı dönüm noktaları vardır benimde Hulya hn ile tanışmam ve hastası olmam benim için kesinlikle bir dönüm noktasıydı, Bu gün kendimi çok daha pozitif,mutlu ve anlayışlı birisi olmama vesile olan Hulya hanıma çok teşekkürederim . Saygılarımla Kadir ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    

 L.S (Danışan)
 IP: 188.179.127.WZ

18-11-2014
 TavsiyeNo: 73356
Psikolog Hülya hocamı bundan 2 yıl önce bir arkadaşımın sayesinde tanıdım. Özel hayatım tek kelimeyle çok kötüydü, özgüvenini yitirmis, hayattan bıkmış , yaptığı hiç bir işten zevk almayan biriydim. Hulya hocam bana 6 ay bir terapi uyguladı. Terapiye gidecegim günü iple çekiyordum. Onun sayesinde tekrar hayatta döndüm, özgüvenimi kazandım ve şimdi sevdiğim insanla evlilik hazırlıklarını yapıyorum😊😊😊. Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı ve özel his ediyorum. Çok teşekkür ederim hocam. Herkese güvenle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 turkan k. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.64.ZZZ

16-11-2014
 TavsiyeNo: 73294
64 yaşında ev hanımıyım. bundan 3 yıl önce 12 yaşındaki yeğenimin ergenlik sürecini çok ağır geçirmesi sebebiyle bir psikoloğa başvurdular. seanslar, analizler sonucu kardeşim ve eşinin, o evde yaşamayanların dışardan anlayamadığı ailesel problemeri olduğu sonucuna varıldı. terapist (kendisi bu sitede olmadığı için adını vermiyorum) onları Hülya hanıma yönlendirdi. Başlarda kardeşim ve eşi hülya hanımla çift terapisine başladı. Sandığımızdan uzun bir süreç oldu ama onlar terapiye gittikçe yeğenimdeki değişim bile gözle görülür oldu. terapiye birebir katılmış biri değilim ama terapiye katılanlardaki değişimi birebir yakından gözlemleme şansım oldu. Problemin kaynağını ortadan kaldırdı yani. Aile ve çift terapisine kardeşimi ve eşini ikna etme sürecinde çok sıkıntı yaşadık onlar problemin kendilerinde olduğunu kabul etmek istemediler, ama tüm problemlerin hallolduğunu görmek gerçekten hepsine değidi. hülya hanım aile ve çift terapisi konusunda uzman olduğunu bize kanıtladı. doğru analiz olmazsa doğru sonuç da olmaz diye düşünüyorum. umarım burdan da aynı durumda olanlara bu yazıyla biraz yardımcı olabilirim.
     5 Beğeni    

 Emine (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.19.ZZL

13-12-2014
 TavsiyeNo: 74099
Uzman ile çocuklarımız aracılığıyla tanıştık,iyiki tanışmışız hayatımda gördüğüm,tanıdığım,en samimi en içten en pozitif,yardımsever ve çok kıymetli bir insan ...çok değerli bir arkadaşım.Sizinle konuşurken öyle iyi bir empati kuruyor ki , adeta rolleri değiştiriyorsunuz ,sanki karşınızdaki kendinizmişsiniz gibi hissediyorsunuz..önerdiğim tüm kişiler son derece memnun olduklarını ifade ediyorlar..güvenilir,pozitif,mükemmel...çalıştığı yeri tıpkı kendi gibi çok sıcakkanlı ve samimi düzenlemiş..
     7 Beğeni    

 Burçin K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.49.YYL

11-12-2014
 TavsiyeNo: 74043
Hülya Hanım'ı yakından tanıma fırsatını yakaladığım için kendi adıma çok mutluyum.İyimser kişiliği, pozitif yaklaşımı ve problem çözme becerisine aynı iş aktivitesi içinde yakınen şahit oldum. Daima güleryüzlü, güçlü ve çözüm odaklı çalışan bir uzman.En umulmadık vakaları bile sıkıntısız çözen bir danışman. Başarı istatistiğini tutan biri olarak kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, başarı oranı en iyi uzmanlardan biri.O sebeple kendisini tavsiye etmekten büyük gurur duyarım.
     2 Beğeni    

 sel özbakır (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.232.194.WD

04-02-2015
 TavsiyeNo: 75766
Her daim kaybettiğim eşim ve beni anladığın için sana hep teşekkür ediyorum..O zamanlarda bu mesleği seçmemiştin...Sadece bir oğlun Alimert vardı..Tatlı Kağan henüz dünyada değildi...Çok harika bir eş ve anneydin yavrum...Seninle dertleştiğim zaman beni anladığın ve huzur duyduğum ve sırlarımı sana anlattığım için bu gün dahil hiç pişman olmadım...Demek o zamanlar, senin dahi adını koyamadığın bir mesleğin, kalbin ve beyninde oluşmuştu...Derdim olunca sana söylerim kimse duymaz rahatlarım hep...Sırrım senin her zaman sırrın olmuştur..Sen harika bir anne ve harika bir dost olduğun ve bunun kıymetini bildiğin için gurur duyuyorum güzelim benim...Mesleğin hususunda bir eğitim görmeden ve mesleğini seçmeden önce bile senin kalbin ve ruhun şu an yapmakta olduğun mesleğini seçmişti bence...Sen harika bir uzmansın halen senden destek alıyorum...Bundan sonra daha da alacağım...İnsanı rahatlatan bir dinleyiş tarzın ve ritmin var...Keşke herkes sana anlatsa ve seni dinlese...Seninle hepimiz gurur duyuyoruz güzel ve sırdaş ve yön veren psikoloğumuz...Canımız....
     1 Beğeni    

 Yasemin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.33.15.YJ

27-12-2014
 TavsiyeNo: 74566
Hülya Hanım benim benim çok eski kadim dostumdur. Bu mesleğine vermiş olduğu özen ve sürekli kendisine yeni donanımlar katmasına hayranlık duymamak açıkçası mümkün değil.Hülya her daim profesyonel olmuştur. Asla çizgilerin dışına çıkmayarak çok yüksek sayıda danışanına gerçek bir hayat görüşü ve duruşu sağlamıştır. Ayrıca bana vermiş olduğun tavsiyeler ve yol göstermene de çok teşekkür ederim. Bundan sonraki mesleki hayatında sana sonsuz başarılar dilerim.... Herkese tavsiye ederim ki; çıkmazlar yaşıyorsanız hayatınızda mutlaka Uzman olan Hülya Arslan Kaba'dan yolunuzu geçirin.
     1 Beğeni    

 İ.T (Danışan)
 IP: 5.47.1.ZYJ

12-11-2014
 TavsiyeNo: 73207
Üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim. Sınava hazırlanırken içine girdiğim yoğunluk, sinirsel ve bedensel büyük zorluklar yaşadığım dönemde tavsiye üzerine kedisine ulaştım. Hülya hanımdan önce gittiğim psikologlar bana faydalı olmadığı için tereddütteydim. Seansına girmeye başladıktan sonra sınava daha sıkı çalışırken, kendime de vakit ayırmaya başladım. Sınava daha hırsla çalışıp, hırslarımı kontrol etmeyi öğrendim.hayatım için dönüm noktası olan Hülya hanıma çok teşekkür ederim. Burda sayfasını görünce hemen yazmak istedim. Eminim benim gibi hazırlık surecinde zorlanan çok kişi vardır.
     2 Beğeni    

 sibel mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.121.161.YJL

09-11-2014
 TavsiyeNo: 73063
Hülya hanimi zor bir zamanimda tesadüfen tanıdım. Hem zihinsel hem fiziksel olarak dibe vurduğumu düşündüğüm bir zamanda bulunduğum durumdan kurtulmamı sağlayan yegane etmendir kendisi. Çevremde daha önceden psikolojik yardim almış olan tanidiklarimın deneyimleriyle kıyasladığımda verimli ve en önemlisi sonuç verici bir süreç olduğunu söylemeliyim. Çünkü bu tarz tedavilerin faydalı olmayacağını düşünen biriydim. Bu sitede yer aldığını görünce tavsiyemi eklemek istedim. İşini iyi bilen karşısındakini iyi analiz edebilen, mesleğinin hakkını veren bir psikologtur.
     9 Beğeni    

Meltem RUMELLİ Fotoğraf  Psk.Meltem RUMELLİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

26-10-2015
 TavsiyeNo: 82559
Hülya hanımla uzun süredir farklı alanlarda hem çalışma arkadaşı hem meslektaşı olarak birçok paylaşımda bulunmaktayım. Çok iyi bir psikolog olmaktan öte iyi bir öğretici, azimli ve mesleğine aşık bir uzman. İşine sadece iş, danışanlara sadece danışan gözüyle bakmayan, insanı önemseyen, olaylara çok farklı açılarla yaklaşıp durumu her açıdan ele alan, her daim araştıran, kendini geliştiren ve size pozitif duygular aşılayan; benim için önemli bir rol model ve oldukça başarılı psikolog.
     3 Beğeni    

 Yavuz ESER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.219.167.YDW

15-12-2014
 TavsiyeNo: 74144
Uzun yıllardır tanıdığım, azmine, çalışma ve iş ahlakına hayranlık duyduğum yol arkadaşı. İşinde son derece sabırlı, azimli... Aldığı profesyonel eğitimlerle sürekli kendini geliştiren, danışanları ile sıcak, sempatik ve güven veren güçlü bir ilişki kurabilen, terapi sürecinde danışan yakınları ile kurduğu olumlu ilişkilerle tedaviyi güçlendiren... Rahatlatıcı ve sakin bir enerjiye sahip, mesleğini ve hepsinden öte kendisine gelen insanı ciddiye alan, asla yorulmayan bir psikolog.
     4 Beğeni    

 AyşeGül Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.251.126.BW

04-12-2014
 TavsiyeNo: 73822
Hülya Hanım ile aile eğitimi ve danışmanlığı yüksek lisans programında tanıştık. Alanında gerçekten çok tecrübeli, bilgili ve iletişim becerileri en üst düzeyde uzman psikolog arkadaşım. İyi ki onunla tanışmışım. Sürekli güler yüzlü oluşu ,samimiyeti, hastalarıyla mesai düşüncesi olmadan ilgilenmesi, İşine olan saygısının her şeyin ötesinde oluşu ve işinden keyif alması, bunu bir zorunluluk değil de mutluluk vesilesi görmesi beni oldukça etkiledi.Başarılarının daim olmasını dileyerek tereddütsüz herkese önerebileceğim Uzman Psikolog arkadaşım Hülya Arslan Kaba'dır.
     6 Beğeni    

 Z&Ö&B (Danışan)
 IP: 78.180.219.YYB

19-04-2015
 TavsiyeNo: 78160
Anlatilmasi zor yasanmasi bir o kadar zor olan bir hastaligin magduruyduk biz 2 yillik evli bir ciftiz hayatimizin en guzel ve mutlu olacagimiza inandığımız günleri sabirsizlikla bekliyorduk eşimle evlenmiştik taki hastaligimi o zaman anlamistik en basta erteleme psikolojisi saniyordum ama günden gune evligimizin en güzel gunleri olan cicim aylarimiz bile işkence gibi geciyor aci veriyordu bize o zaman bu hastalık nedir diye cok araştırmaktan ziyade hep esimle ister istemez tartismalar yasiyorduk daha sonra öğrendik ki ben bir vajinismus hastasiymisim tarifler ve yasayan insalarin tarif ettikleri beni anlatiyordu cok üzülüyorum günler gecti aylar gecti ve mutlu bir haber almıştım esimle iliskiye giremesemde allahin bana bir hediyesiydi o hamileydim cok seviniyordum günden güne hayata daha cok tutunmaya başladım seviniyordum bebegim olacak ve bir sekilde bir yandan benim bu hastaligima allahimin bana bir yol ve bir çıkış gösteren kapisiydi esim ve ben cok seviniyorduk bebegimiz olucak ve bir yandan bu guzel allahin bize vermis olduğu evladimiz guzel bebegimiz sayesinde zor olan hastaligi yenecegim düşüncesi ile sabirsizlikla bekliyorduk dogumu ama bebegim.normal doğum yaptim aradan zaman gecti tekrar denedik ama ben hala hazir değildim tekrar yenik düştüm bu hastaliga kendime ve hayata küsmüştum taki bir gün esim hulya hanimdan randevu alana kadar. Bir gün esim randevu ayarladigini söyledi ve ben ogün bile dediginde hala içimde kendime olan guvensizligimden dolayi basaramayacagimi hissediyordum ilk seans günü gelmiş catmisti seansa gidiyordum ama icimde korku hala vardi ya basarisiz olursam diye esimle de paylpaylaşmaktan çekiniyordum ama hulya hanimi gördüm ve onunla tanistim kendisi cok tatli bir hanim efendi guzel güleç yüzlü cana yakın bir kisi derdimizi anlattik ve bize gülerek iyimser bir sekilde sizi bu sorundan bu derten kurtaracagim dedi kendinize inanin bana inanin gerisi kolay demişti ona kendimi biraktim artik onun agzindan cikicak her kelimeyi dikkatle dinliyor ve bu hastaligi yenmek.istiyordum allah ondan binlercekez razi olsun çünkü verdiği görevleri ödevleri yerine getirdikce ben kendime daha cok güveniyordum ve bana daha cok güven veriyordu o benim yeri geliyor ablam yeri geliyor doktorum oluyordu çünkü ben kimse ile paylasamadigim derdimi ona dile getirdim ve iyiki onunla tanistim artik basarmistik sona yaklasiyordum gorevler ödevler bitiyor asil gorevi bekliyordum eşimle ve asıl görevi bize vermişti başarmıştım o gün yeniden doğmuştum allahim iyiki onu karsimiza cikardi seni cok seviyoruz hülya hanim. Sizi hic bir zaman unutmayacagim iyiki sizi tanidim herkeze sizi gönül rahatligi ile tavsiye edebileceğim biriydi sizi tanımak cok güzeldi bu sorunu yasayan insanlar lütfen daha fazla beklemeyin çekinmeyin hülya hanim bu konuda en güzel destekciniz olucagina eminim mesleğinizde basarinizin devamıni diliyorum ve yazima Son veriyorum
     33 Beğeni    

 Feyza (Danışan)
 IP: 82.222.140.YCF

04-12-2014
 TavsiyeNo: 73823
Yavaş yavaş büyümeye başlıyorsunuzdur.Neredeyse her şeye öfkelisinizdir ve öfkenizle bir çok yanlış yaparsınız.kafanız karışır,kaygılarınız artar,korkuyorsunuzdur en mühimi de kendinize küsmeye başlıyorsunuzdur.o zamanlarda bir Kapıdan girersiniz,bir el sıkarsınız ve sonra hayatınız değişir..:Hülya Hanım kendi dünya da beni bulmamı sağlayan ve bana ihtiyacım olanı Gösteren tek insan...objektifliği,duyarlılığı,güvenilirliği ve doğruluğu ile bu meslekte duayen bir insan...kesinlikle tavsiye ediyorum
     8 Beğeni    

 Umut GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 37.75.14.Z

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96105
Hülya Hanıma kızımın okulu tavsiyesiyle gittik. Kızım 8 yaşında 1,5 yaşında bir kardeşi var. Son zamanlar çok hırçınlaştı, ders çalışmaz söz dinlemez oldu, okuldaki rehber öğretmenimiz artık bir destek almamız gerektiğini söyledi. Kızımla bu kadar iyi anlaşacaklarını, kızımın bizlere anlatmadığı duygularını düşüncelerini Hülya hanıma bu kadar detaylı anlatacağını tahmin bile edemezdim. Bizimde onu anlayamadığımız birçok yerler varmış, şimdi birbirimize daha destek oluyoruz, birbirimizi daha iyi anlıyoruz. 15 dakikamızı bile daha verimli geçirmeyi öğrendik Okulda ve evde sıkıntılarımız hırçınlıkları bitti çok şükür. Hülya hanıma çok teşekkür ederiz, herkese içtenlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

Hülya ARSLAN KABA'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Mesleki platformda; Türk Psikologlar Derneği, Çift ve Aile Terapisi Derneği (ÇATED),
EMDR Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği(CİSED) üyesidir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul.Perlavista Residence A Blok Kat:11 Daire:101 Beylikdüzü/Beykent
İstanbul
(Perlavista Alışveriş Merkezi Üzeri)


Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 873 61 01

Telefon 2 :
0(533) 938 10 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1975
(45 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Hülya ARSLAN KABA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Hülya ARSLAN KABA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Hülya ARSLAN KABA Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

beylikdüzü psikolog, ataköy psikolog, ıstanbul psikolog, esenyurt psikolog, avcılar psikolog, silivri psikolog, büyükçekmece psikolog, çatalca psikolog, ataköy cinsel terapist, büyükçekmece cinsel terap, florya psikolog, küçükçekmece psikolog, şirinevler psikolog, bakırköy psikolog, bahçelievler psikolog, uzman psikolog, psikolog, terapist, evlilik terapisti, aile danışmanı, boşanma, boşanma danışmsnı, aldatma, ilişki terapisti, evlilik öncesi, vajinismus, cinsel terapist, bireysel terapist, depresyon, mutluluk, psikolog ataköy, cinsel terapist istanbul, cinsel terapist beylikdüz, cinsel terapi beylikdüzü, cinsel terapi ataköy, evlilik terapisi ıstanbul, bireysel terapi istanbul, vajınismus tedavi, vajinismus tedavi istanbu, vajinismus beylikdüzü, beylikdüzü aile terapisti, beylikdüzü aile danışmanı, beylikdüzü çift terapisi, avcılar çift terapisi, beykent psikolog, beykent evlilik danışmanı, beykent cinsel terapi, bahçeşehir psikolog, bahçeşehir cinsel terapis, bahçeşehir terapist


03:02
Top