2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emine SOYBAY
Uzman Klinik Psikolog - Muğla
Yetişkin Psikolojik Danışman

Emine SOYBAY Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine SOYBAY Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

40
(%97.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emine SOYBAY'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine SOYBAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esin YILDIZPsk.Esin YILDIZ
Esin Hanım, etik kurallar çerçevesinde çalışmaya özen gösteren, "Her insan biriciktir." kavramını önem vererek danışanlarını tanısal olarak değerlendi...
Şeyda UNCUUzm.Psk.Şeyda UNCU
Şeyda Hanım, mesleki anlamda kendisini sürekli geliştiren, yenilikleri takip eden, araştırmacı bir kişiliğe sahip. Kendisi insan ruh sağlığı üzerinde ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her insan biriciktir ve her insan bireysel olarak anlaşılmayı hak eder.
 
Emine SOYBAY'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Klinik Psikolog Emine Soybay Afyonluoğlu
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Dizdar Apt, Park Sk. D:1, 48200 Milas/Muğla
(05455809547)
Uzm.Psk.Emine SOYBAY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (35 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emine SOYBAY Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sistem Dizimi (Aile Dizimi)
Kişilik Bozuklukları
Depresyon
Panik atak
Psikoonkoloji
Sosyal fobi
Uçak korkusu
Diğer fobiler
Kaygı bozuklukları
Yeme bozuklukları
Psikosomatik (Organik nedeni bulunamayan) bedensel şikayetler
Takıntılarİlişkisel zorluklar
Özgüven eksikliği
Karar verme güçlüğü
Kayıp ve yas
İlişkisel uyum zorlukları
Bağlanma sorunları
Öfke kontrolü
Travmatik yaşantılar
Kendini tanıma
Huzursuzluk, can sıkıntısı
İsteksizlik hali ve hayat enerjisinin düşmesi
Kronik yorgunluk hali
Yetersiz ya da fazla uyuma
Yalnızlık ve anlaşılmama hissi
Duygu düzenlemesinde yaşanan zorluklar
Yoğun duygusal iniş çıkışlar
Yoğun çaresizlik hissi
Sorunların üstesinden gelememe
MMPI testi

Emine SOYBAY Özgeçmis CV Uzm.Psk.Emine SOYBAY'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Emine SOYBAY
E-mail: psk.eminesoybay@gmail.com


1989 yılında Kilis'te dünyaya geldim. Psikoloji bilimine olan ilgim nedeni ile devam etmekte olduğum endüstri mühendisliğini bırakarak, 2010 yılında psikoloji bölümüne geçiş yaptım. İnsanlara sadece "insan" olarak bakabilmenin, yargılarımdan kurtulmanın, insanları anlayıp onlara yardım edebilecek olmanın bana verdiği şevk ile her zaman daha çok motive oldum ve mesleğimi her geçen gün daha çok sevdim. "Eğer insanlara yardım edeceksem önce kendi sorunlarımla yüzleşip, kendi ruh dünyamı anlamalıyım." düşüncesi birinci prensibim oldu ve eğitim hayatım boyunca ilk danışan olarak kendimi ele aldım. Bu süreç danışan ile kurduğum terapötik ilişkinin de daha sağlıklı ve güçlü olmasına katkı sağladı. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimimi de tamamlayarak mesleki olarak daha etkin yol almaya devam etmekteyim.

KULLANDIĞI YAKLAŞIM VE METODLAR...[Devamı...]

Emine SOYBAY Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114809
Emine hanıma sosyal medya aracılığı ile ulaştım. Öğrenci olduğum için bana her konuda çok yardımcı oldu. Yaşadığım travma süreci devam ederken iletişimimiz başladı. Sonrasında bu süreci onun desteği ile bitirdim ve tedaviye başladık.Tedavi sürecinde hep güler yüzlü ve samimi davranışları ona güvenmemi sağlayarak süreci hızlanırdı. Bana kitap önerilerinde bulunarak terapiler dışında da yeni şeyler öğrenmemi sağladı ve hayata bakış açımı değiştirdi. Emdr terapileri sonucunda yeni bir hayata başladım. Terapi sürecinde yaşanan küresel salgın, karantina dönemi hiçbir zaman engel olmadı ve online seanslar ile iletişimimize devam ettik. Online seanslar konusunda kesinlikle şüpheniz olmasın Emine hanım işinde gerçekten çok başarılı ve terapiler uzak olsanız da aynı samimiyetiyle devam ediyor. Psikolojik destek almak hayatınızı yenileyen bir durumdur ve buna ihtiyaç duyan herkes Emine hanım ile iletişime geçebilir. Kesinlikle hayatınızda iyi ki tanımışım diyebileceğiniz biri.
     Beğenin    
Sühan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114806
Emine Hanım ile ilk tanışmamız bir arkadaşımın tavsiyesiyle aile dizimi seansını katılmakla başladı. Itiraf edeyim aile dizimin ne olduğunu bilmiyordum. Kısacası ben arızalı biri olarak yaşam amacımın ne olduğunu bilmiyormuşum. Akabinde Klinik Psikolog destek alarak olayları bakış acımı değiştirerek geçmişimle yüzleşememe en önemlisi hayatim boyunca içimdeki farketmedigim çocuğu görmemi sağladı.Kendimin değerli olduğumu hissettirdi. Geçmişimle ilgili ailevi, akrabaya dayanan ve tekrar eden sorunlarımı görmemi sağladı. Emine Hanım; gözlem ve görüşlerini net bir şekilde ifade eden, dikkatli, gerçekçi, açık fikirli ve en önemlisi açık sözlü bir yapıya sahip. Insani geçmişi ve gerçeklerle yüzleştiriyor.
     Beğenin    
M. Başkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111586
Merhabalar, öncelikle Emine Hanım'ı tanıdığım için çok memnunum. İşini son derece profesyonelce yapan uzman biri. Sınav stresim için uzman arıyordum, telefonda benim sorunuma yönelik tatmin edici diyalok kurdu. Sınav esnasında stres korku kaygı donup kalma halimi Emine Hanım sayesinde çok şükür yendim. 9 yıldır bu sorunla mücadele etmeye çalışıyordum. Keşke daha önce tanısaydım 🤗 iyiki tanımışım. ŞİDDETLE SINAV KAYGISI OLAN KİŞİLERE tavsiye ediyorum. Bu arada kişilik olarak da güzel kalpli pozitif biri 😍
     Beğenin    
Science
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104532
Emine Hanım ile tanışmam Florence Nightingale doktorlarını internet üzerinden araştırmamla başladı. İş stresi ve özel hayatımdaki durgunluğu bilinçli haraketlendirmek için kendisiyle görüşmeye başladım. Psikolog ve ayrıca yaşam koçu kimliğiyle çok değerli tavsiyeleri bulunmaktadır. Anlayışlı ve samimi bir kişiliğe sahiptir. Mesleği adına en başarılı bulduğum konu sıcak kanlılığı ve samimi tavsiyeleridir. Kendisine tüm çalışma ve özel hayatında başarılarının devamını dilerim.
     2 Beğeni    
Ece A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104288
Bana gercekte kim oldugumu anlatma beni ben yapan özelliklerimi keşfetme konusunda her zaman yanimda oldu... Kendisini önce insan sonrasında psikolog olarak cok seviyorum... Destege ihtiyacı olan kendini anlamak isteyen bir sırdaş arıyorsanız kesinlikle dogru bir isimdir. Yurekten tavsiye ederim. Kendisi güleryüzlü, alaninda oldukça basarili ve uzmandır. Empati yeteneği yüksek algıları açıktır. Tepsitleri yerinde ve aydınlaticidir. Önerdiği kitaplar yol gösterir.
     1 Beğeni    
Zehra MüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104272
Sevgili Emine Soybay ile bir tavsiye üzerine tanıştım. Beni öyle içten samimi ve güler güzle karşıladı ki bu benim için en önemli şeydi. Emine hanım sayesinde yıllardır baş edemediğim bütün sosyal yaşantımı etkileyen hiç bir şekilde atlatamayacağım sandığım korkularimdan kurtuldum. Hemde okadar kısa sürede gerçekleşti ki Emine hanımın hoşgörüsü sabrı içtenliği olmasa belki de bu kadar kısa sürede atlatamazdım. Sayesinde kendimi daha özgür ve daha güvende hissediyorum. Mucize olması gerek dedigim şeye Emine hanım sayesinde kavuştum. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum minnettarım.
     1 Beğeni    
B.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104261
Emine Hanımla kendimi tamamen boşlukta hissettiğim bir dönemde karşılaştım.Onunla tanismamiz hayatimda yasadigim en buyuk sansti benim icin.Bence bir insan karşısindakine gercekten güvendiğinde ona duyduğu sevgi de karşılıksiz ve sonsuz oluyor.Eger ki Emine Hanimla danisani olarak degil de baska bir sekilde tanismis olsaydim onu yine ayni sekilde derinden seviyor olurdum.Çünkü o benim için psikologum olmaktan cok öteydi.En zor zamanimda karşima cikan eşsiz bir dosttu ve hayatim boyunca asla unutamayacagim dostum olarak da kalacak. Onun sayesinde kendimi bana ait olmayan tüm o kötü ve karanlık duygulardan kurtardım ve kendi içime doğru dunyanin en guzel yolculuguna ciktim.Insan kendini taniyamadan dunyayi hicbir sekilde taniyamiyor ve bu belirsizlik onu yiyip bitiriyor. Iste daha 18 yasimda olmama ragmen bana tum o sevecenligiyle,samimiyetiyle,önyargisiz olusu ve karsisindakinin duygularina gosterdigi saygiyla belki de omrum boyunca tasiyacagim bu guzel duygularin ve dusuncelerin sahibi olma sansini yasattigi icin ona besledigim sevgi hic bitmeyecek.
     Beğenin    
Pınar GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2018
TavsiyeNo: 104259
Emine hanım benim icin çok değerli çünkü beni gerçekten anlayan ve çıkmaza girdiğim noktalarda bana eşlik ederek oradan çıkmama yardımcı olan biri. Kesinlikle herkesin hayatının zor dönemini birlikte atlatabileceği bir uzman. Yaptığı analizler çok etkileyici. Seanslardan çıktıktan sonra mutlaka üzerine düşünülmesi gereken cümleler kurar. Neden sonuç ilişkilerini çok güzel değerlendirir. Yargılamaz, sır tutar. Kendimi ona teslim ederken asla tereddüt etmedim aynı zamanda teopatik ilişkilerde çok kuralcı ve prensip sahibidir. İyi bir psikoloğun sahip olması gereken tüm niteliklere vakıf bir danışmandır. Benim ve kızımın hayatına dokundu ve iz bıraktı. Bizler için çok kıymetli kendisine çok teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
C.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100616
Bu site veya benzeri bir mecrada kendisi için yapılan yorum ve tavsiye dikkatimi çekti ve irtibata geçtim, beklentimin üzerinde fayda gördüm. Bir yıldan fazla danışanıydım, Herşeyi bildiğimi düşündüğüm ama içinden çıkamadığım bir zamanda çok yardımı oldu Mesleğini mecburiyet veya gelir kaygısı dışında, severek çalışan birisi, Zeki, dikkatli ve samimi birisi Hayatımda ciddi farkındalıklar yaşamamı sağladı, kazandığım farkındalık ve huzur benim için paha biçilemez. Minnettarım.
     1 Beğeni    
Şükriye GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99885
Emine Hanım'la 2016 Mayıs ayında ağır depresyon ve sinir nöbeti geçirdiğim bir dönemde tanıştım. İnternetten yaptığım bir arama sonucunda bilgilerine ulaştım. İlk tercihim olma sebebi tamamiyle bana olan mesafesi olmasına rağmen, içinde bulunduğum durumu kavramam, durumumun nedenlerini sorgulamam ve bunlara karşı savunmalar geliştirmem de kısa zamanda aldığımız hızlı yolculuk ona olan mesleki güvenimin oluşmasına neden oldu. Kişilik bozukluğu, güven sorunu, öz güven eksikliği, depresyon, öfke kontrolü, kaygı bozukluğu, travmatik yaşantı, yoğun duygusal iniş çıkışlar, sorunların üstesinden gelememe, yalnızlık ve anlaşılmama hissi, kendini tanıma, ilişkisel uyum zorlukları, karar verme güçlüğü gibi sorunlarımı EFT Tekniği, Aile (sistem) Dizilimi, EMDR, ve MMPI Testi gibi tanı ve uygulamalarla halen çözümlemeye devam ediyoruz. Danışan - Psikolog ilişkisinde sağladığı başarılı mesafe, bu sağlıklı mesafeye rağmen onunla geçirdiğiniz her an hissettiğiniz samimiyet ve cana yakınlık, danışanına hissettirdiği güven, kendisine ve mesleki yeterliliklerine olan güveni, gelişim için hastalarına ve kendisine olan inancı, yeterliliklerini arttırmak için sürekli eğitim görmesi bana göre kendisinin en başarılı olduğu ve onu diğer meslektaşlarından ayıran konular. Emine Hanım'ı en kısa şekilde "Güvenilir", "Ön Yargısız" ve "Çalışkan" sıfatları ile özetleyebilirim. Şuan kendisi gibi sadece iyi insanlar tarafından danışmanlık hizmeti veren Kiron Danışmanlık'ta, danışanlarına destek olmaya devam ediyor. Burası kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güven hissi uyandıran ve bulunduğunuzda sizi mutsuz hissettirmeyecek bir yer. Kendisinden danışmanlık almaya başladığımda, sinir nöbeti geçirdiğim bir anda, ondan her şeyi bir anda düzeltebilmesini istemiştim. Bana cevabı "Şükriye Hanım elimizde bir sihirli değnek yok ve yıllardır yaşadıklarınızı bir anda aşamayız, bu nedenle sabırlı olmalısınız" demişti. Bu gün onun hayatımın "sihirli değneği" olduğunu düşünüyorum. Psikolojide "Her İnsan Biriciktir" isimli bir felsefe olduğunu, daha da önemlisi benim, onun ve diğer insanlarında biricik olduğunu öğrenmemi kendisiyle tanışmama borçluyum. Normalleşme sürecimde yanımda olduğu, kendimi kısa sürede anlamam ve bulmam için harcadığı caba ve emekleri için ona her zaman minnettar kalacağım.
     Beğenin    
Şeyda UNCU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99368
Emine Hanımın klinik psikopatoloji bilgisi, psikoterapi yetisinin ve aynı zamanda danışanlarla kurduğu psikoterapötik ilişkisinin her zaman bireyin faydası etrafında oluşturduğunu görmekteyim. Psikoloji biliminin daha fazla böyle meslektaşlarımızla mesleki etik çerçevesine özen göstermesini dilemekle beraber kendisine bu hassasiyeti ve aynı zamanda bilime yaptığı katkısından dolayı teşekkür etmek isterim. Kendisi meslektaşım olmakla birlikte öznel ilişkimde de hayatıma eşlik eden biri olarak bu mesleki yetisinin “insan olmak” sürecinin bir parçası olarak evrildiğini görmek “ neden bu meslek?” sorusunun yeniden yanıtını vermektedir. Sevgilerle,
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ct
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93531
Emine Hanımdan terapi almaya narsistik kişilik bozukluğu olan biriyle ilişkim sürecinde tamamen çökmüş olduğum zaman başladım. Bu teşhisi yalnızca birkaç seansta 'ona' Emine hanım koydu ve bana kitaplar tavsiye etti. Terapi ve kitaplar sayesinde duruma dışarıdan bakabildim, çok büyük bir farkındalık yaşadım ve bu ilişkiden birkaç ay içinde kurtulmayı başardım. Bu arada bu tarz bir ilişkiye çekilmemin ve günlük hayatta yaşadığım zorlanmaların çocukluğa hatta bebekliğe dayanan sebepler olduğunu da yine kısa sürede keşfettik ve kimi seanslarımızda günlük meseleleri konuşurken kiminde çok daha derine de inmeye başladık. Onunla birçok konuda rahatça konuşabiliyorum çünkü kendisini birçok alanda geliştirmiş ve geliştirmeye de devam ediyor. İnanıyorum ki aslında tüm hayatımı bugüne kadar etkilemiş bu bebeklik/çocukluk travmalarımı çözebildiğimiz zaman, bundan sonraki hayatım da çok farklı olacak. Bu güne kadar çok kez depresyona girmiş, ilaç kullanmış ve terapi almış biri olarak diyorum ki iyi ki sonunda Emine hanımla tanışmışım. Benim için büyük bir şans ve umuyorum ki bu terapiler hayatımın dönüm noktası olacak. Kendisine sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Esin YILDIZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93343
Meslektaşım Emine Soybay'ı üniversite yıllarından beri tanırım. kendisi genç bir psikolog olmasına rağmen yalnızca kişilik özellikleriyle değil mesleki ve akademik anlamda da artıları olan kariyer hayatında oldukça başarılı, azimli, alanında yetkin, yenilikleri takip eden ve mesleki becerisini her geçen gün biraz daha geliştiren, analitik düşünme becerisine sahip, idealist bir psikologdur. Tereddüt etmeden psikolojik yardım alınabilecek başarılı ve alanına hakim olan Emine Hanım'ı İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Eby
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92946
Emine Hanım ile düğün sürecimde tanıştım. Hayatımın sanıyorum en zorlu süreciydi. Anksiyete atakları geçirirken kendisini buldum ve ilk tanışmamız ilk randevumuzda bana hemen ufak çözümlerle kendimi dügün sürecinde nasıl rahatlatmam gerektiğini anlattı ve çok yardımcı oldu. Daha sonra devam etmeye karar verdim bu durumların kendi kendine geçmeyeceğini biliyordum. Kendimi her zaman güvensiz hissetmeme rağmen Emine Hanım'ın bana çok güvende hissettiriyor. O bağı çok iyi bir şekilde kurdu aramızda. 3 aydır tedaviye devam ediyoruz çok kısa bir süre olmasına rağmen oldukca aşama kaydettiğimi hissediyorum. Daha önce başka uzmanlar ile görüştüğümde direkt ilaç tedavisine yönlendirmeye çalıştı bir çoğu. Ben bunu hiç bir zaman istemedim. Emine Hanım ile ilaçsız oldukça iyi aşama kaydedebiliyoruz. Kendisi ortamda bir soğukluk olmasına asla izin vermiyor oldukça arkadaş canlısı. İyi ki tanıdım onu iyi ki var. :)
     1 Beğeni    

Emine SOYBAY'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
EMDR Türkiye Derneği

Emine SOYBAY'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emine SOYBAY'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esin YILDIZ
Psk.Esin YILDIZ
Esin Hanım, etik kurallar çerçevesinde çalışmaya özen gösteren, "Her insan biriciktir." kavramını önem vererek danışanlarını tanısal olarak değerlendi...
Şeyda UNCU
Uzm.Psk.Şeyda UNCU
Şeyda Hanım, mesleki anlamda kendisini sürekli geliştiren, yenilikleri takip eden, araştırmacı bir kişiliğe sahip. Kendisi insan ruh sağlığı üzerinde ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Klinik Psikolog Emine Soybay Afyonluoğlu
Ahmet Çavuş Hayıtlı, Dizdar Apt, Park Sk. D:1, 48200 Milas/Muğla
(05455809547)
Uzm.Psk.Emine SOYBAY internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 580 95 47
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(35 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Emine SOYBAY Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emine SOYBAY Mesleki Videolar Videoları
-
emdr denizli, emdr terapisi, intihar düşüncesi, kişilik bozuklukları, aile dizimi terapisi, çamlık emdr, hipnoz ile zayıflama, hipnoz zayıflama, istanbul psikolog, beşiktaş psikolog, emdr büyükçekmece, yükseklik fobisi, esenkent psikolog, ölüm korkusu, aile dizimi, emdr ile sigara bırakma, yaşlanma korkusu, sistem dizimi, bağımlılıktan kurtulma, aldatılma, denizli psikolog, intihar, yenişehir psikolog, intihar etme, kendine zarar verme, intihar eğilimi, servergazi psikolog, çift terapisi, istanbul emdr, fobiden kurtulma yolları, denizli kadın psikolog, çift terapisti, ergen terapisti, bireysel terapist, yetişkin terapisti, acıpayam psikolog, takıntı hastalığı, cevizlibağ psikolog, okmeydanı psikolog, çağlayan psikolog, depresyon tedavisi, beykent psikolog, tavsiye ediyorum psikolog, tavsiyeediyorum psikolog, şişli psikolog, yas tutma, depresyon, beylikdüzü emdr, emdr ile zayıflama, grup terapisi

05:20
Top