2007'den Bugüne 82,385 Tavsiye, 26,095 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gökçe SABANCI

Şehir

Isparta

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dnş.Gökçe SABANCI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökçe SABANCI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Gökçe SABANCI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gökçe SABANCI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gökçe SABANCI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yeditepe Üniversite'si Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunu.Gelişim psikolojisi Alanında Maltepe Üniversitesinde yüksek lisans yapıyor.Süleyman Demirel Üniversitesinde Aile Danışmanlığı eğitimi Aldı.
Adnan Menderes Üniversitesi Wisc-r Testi uygulayıcısı eğitimi aldı.

Gökçe SABANCI'nın Makaleleri Gökçe SABANCI'nın Makale ve Yazıları
3 Makale

Gökçe SABANCI Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Gökçe SABANCI'nın Özgeçmişi
Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nde tamamladı. Eğitimi sırasında çeşitli derneklerde, okullarda ve sosyal sorumluluk projelerinde yetişkinlerin, çocukların ve farklı gelişen çocukların (otizmli) psiko-eğitsel ve sosyal gelişimlerini desteklemek amacıyla gönüllü olarak projelerde yer aldı. 2012 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı eğitimi aldı. Adnan Menderes Üniversitesinde Wisc-r çocuklar için zeka ölçeği testi uygulayıcı eğitimi aldı.2012-2014 yılları arasında İstanbul’da özel bir anaokulunda okul psikolojik danışmanı olarak çalıştı. Aynı zamanda Maltepe Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi üzerine yüksek lisansına devam etmektedir.

Gökçe SABANCI Tavsiye Yazıları Gökçe SABANCI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Bayram (Danışan)
 IP: 37.155.47.ZF

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87136
Her insanın farklı sebeplerden dolayı yardıma ihtiyac duyduğu zamanlar olur.Eğer profesyonel bir yardım almak istiyorsanız gökçe abladan daha iyi birisini bulmaniz imkansıza yakındır.Gerçekten içten,samimi,anlayıslı ve yardım sever kişiliğiyle hayatınıza cok fazla sey katabilecek bir insan.Kendi adıma konuşmam gerekirse gökçe ablayla tanıstıgım için cok mutluyum.Kısacası hayatınıza ışık tutabilecek birisini arıyorsanız çok fazla düsünmeden gökçe ablayla iletişime geçin derim :)
     6 Beğeni    

 Y.Ş. (Danışan)
 IP: 88.224.229.YLL

10-04-2016
 TavsiyeNo: 87121
Gökçe abla diyorum kendisine çünkü çok samimi ve içten biri. Her insanın hayatında belli başlı sorunları olur , benimde var . Ancak bu sorunları Gökçe Ablam ile çözüme kavuşturuyorum . Seyanslara ilk başladığımız günden beri hayatımla ve kendimle ilgili bir çok sorunu çözdüm ve ilerleme kaydettim . Her seansımızı iple çekiyorum . Oranın ortamı dahi huzur veriyor . İnsan bi amaç buluyor kendine yaşamak için . Kesinlikle herkesin ihtiyacı olan bir bilim dalı ve bu işi en iyi yapanların başında Gökçe Sabancı gelir. Kendisine sonsuz teşekkürler .
     4 Beğeni    

 önder (Danışan)
 IP: 37.155.50.YZD

09-03-2015
 TavsiyeNo: 76839
Gökçe hanımı gerçek bir uzman.Bireysel Danışmanlık ta profesyonel.Konusuna çok hakim.Gelişim Psikolojisi alanında da uzman olması bir artı.Güleryüz ve samimiyeti insanı çok iyi hissettiriyor.Güven duygusu hissi uyandırıyor.Herzaman her konuda hiç sıkılmadan kendisini ziyaret edebilirsiniz.Aldığınız danışmanlıktan çok memnun kalacağınıza eminim.Ayrıca klinik ortamı çok güzel.Rahat ve nezih bir ortam var. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.Kendisine teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Tan Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Yayla Mahallesi 111. Cadde No:4 Kat:1
Isparta

Adres 2:
Özel Tan Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Yayla Mahallesi 111. Cadde Sakarya Pasajı No:4 Kat:1
Isparta

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(246) 232 26 66

Telefon 2 :
0(552) 385 66 26  
(Mobil)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2012
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal instagram hesabı

Gökçe SABANCI'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gökçe SABANCI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gökçe SABANCI Mesleki Videolar Videoları
-

psikolojik danışman, aile danışmanlığı, çocuk gelişimi, ısparta psikolojik, ısparta danışman, bireysel danışmanlık, oyun terapisi, hiperaktivite, davranış bozuklukları, ergenlik sorunları, depresyon, panik atak, sınav kaygısı, psikolojik testler, ısparta, ısparta aile danışmanı, ısparta çocuk danışman, ısparta psikolog, aile danısmanlıgı, ısparta yetişkin psikolog, çocuk psikolog, pedagog, çift danışmanlığı, ergen danışmanlığı, aile sorunları, ısparta uzman, psikolog, ısparta pedagog, ısparta psikiyatrist, ısparta çocuk psikolog, ısparta çocuk psikoloğu, ısparta ergen psikolog, ısparta evlilik öncesi, ısparta eğitim danışmanı, ısparta eğitim koçu, ısparta yaşam koçu, ısparta zeka testi, ısparta terapi, burdur psikolog, burdur çocuk psikolog, burdur psikolojik danışma, burdur terapi, ısparta wisc-r testi, burdur wisc-r testi


15:42
Top