2007'den Bugüne 83,873 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Esra AYVALI ÇETİN
Uzman Klinik Psikolog - Edirne

Esra AYVALI ÇETİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Esra AYVALI ÇETİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Esra AYVALI ÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AYVALI ÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla hanımın bir staj duyurusu üzerine tanışma fırsatım oldu.Yaklaşık 5 aydır tanımakta olup yanında staj yapmaktayım.Adım psikoloji ve dil konuşma m...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çocuklar donmamış beton gibidir, üzerine ne düşse iz bırakır. (Haim Jinott)
Esra AYVALI ÇETİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Patika Aile Danışma ve Çocuk Gelişim Merkezi
Fatih Mahallesi İbrahim Ay Caddesi Altınkent Sitesi B Blok Daire 2 Edirne Merkez 
Uzm.Psk.Esra AYVALI ÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (27 yaşında)
Doğum Yeri : Afyonkarahisar
Yabancı Dil : İngilizce(Pre Intermediate)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji (2015 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Esra AYVALI ÇETİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
UYGULANAN TESTLER
-Moxo Dikkat Eksikliği - Hiperaktivite Testi
-Porteus Labirentleri Testi
-Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama Testi
- Benton Görsel Bellek Testi
-Cattel 2A Testi
-Cattel 3A Testi
- Peabody Resim Kelime Testi
-Frostig Görsel Algılama Testi
- Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
- Gessel Gelişim Figürleri Testi
- Good-Enough Harris Bir İnsan Çiz Testi
-Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE) Testi
-Denver II Gelişimsel Tarama Testi

Esra AYVALI ÇETİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Esra AYVALI ÇETİN'in Özgeçmişi
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden başarı bursu (%100) kazanarak, bölüm birinciliği ile lisans derecesini almıştır. Lisans eğitimi sırasında Canan Ersoy Çocuk Evleri, Çapa Tıp Fakültesi, Afyonkarahisar Adalet Sarayı, Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Florence Nightingale Hastaneleri'nde staj ve gönüllü mesleki gözlem çalışmalarına katılmıştır. Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji(tezli) yüksek lisans programından mezun olmuştur....[Devamı...]

Esra AYVALI ÇETİN'in Makaleleri Esra AYVALI ÇETİN'in Makale ve Yazıları
1 Makale
3 Yazı/Döküman

Esra AYVALI ÇETİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Canan ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111118
oğlumun 1 yıllık süren kaka probleminden dolayı internette bir araştırma sürecine girmiştim. hatta oyun terapisi diye birşey varmış onuda araştırma yaparken öğrendim.. 4 yaşındaki oğlumun geciken tuvalet eğitimi en son bezden kurtulma sürecimiz fakat bambaşka bir problem ile karşımıza çıkan kaka olayı çişini wc ye yapan oğlum kesinlikle ne oyunlar ne lazımlıklar ne ödüller neler neler denememize rağmen kesinlikle kakasını tuvalete yapmadı.. oğlum tam 1 yıl külotuna kaka yaptı ve bir anne olarak benim psikolojimi bir düşünün... taa ki psikolog esra ayvalı ile tanışana kadar haftada bir gittiğimiz terapide oyuncak dolu bir odada oğlumun çok eğlenerek vakit geçirdiği esra ablası çok severek koşa koşa gidiyordu yanına... terapi için oğlumu götürdüm ama asıl bana terapi oldu esra hanım sağolsun her konuda destek oldu ve 2 gün önce son terapimize gittik veeeee oğlum artık yaklaşık 3 haftadır kakasını tuvalete yapıyor benim mutluluğumu inanın size tarif edemem iyiki esra ayvalı yolumuza çıkmış hem oğluma hemde bana müthiş bir terapi oldu... allah yolunu gönlünü bahtını açık eylesin hep dualarımda olacaksınız... herkese kesinlikle tavsiye ederim. sevgiyle kalın
     4 Beğeni    
Petek Özer
20.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107405
Esra ile tanışıklığım yüksek lisans eğitimi esnasında oldu.İyi ki hayatıma girdi diyebildiğim cana yakın ve sevgi dolu bir dosttur kendisi. Öncelikle mesleki anlamda araştırmacı, kendini geliştirmeye istekli, etik kurallara dikkat eden, işini çok severek yaptığına şahit olduğum, şimdiki başarılarına gelecekte de başarılar ekleyecek olan bir psikologtur. Enerjik, cana yakın tavrı ve koşulsuz kabulü ile tüm danışanlarının gönlünde eminim 1 numaraya sahiptir. İleride adını herkesin sıkça duyacağı bir uzman olacağını umut ederim.Zira Psikolog Esra Ayvalı ile desteğe ihtiyacı olan herkesin tanışması gerektiğini düşünüyorum. Ben de böyle bir meslektaşa sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarının devamı dilerim canım arkadaşım..
     Beğenin    
G.
18.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106756
Psikolog Esra Ayvalı ile yaklaşık 10 seanslık bir görüşmemiz oldu. Ilk görüşmemiz kendimi tanıtmam şeklinde geçti. Esra Hanım'ın enerjisi, sıcakkanlılığı daha ilk seanstan rahatlamamı sağladı. Kendisi ile çok güzel ve faydalı seanslar geçirdiğimi düşünüyorum. Sorunlarıma verdiği tavsiyeler son derece faydalı oldu, sorunlarıma farklı bir açıdan bakmamı sağladı. Seans bitiminde kendimdeki gelişmeleri net bir şekilde farkettim. Aynı şekilde de çevremdeki insanlardan da olumlu dönüşler aldım. Kendisinden çok memnun kaldım. Kendisini samimiyetle ve içtenlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şerife Erten
31.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106419
Esra ile tanışmamız çok uzun yıllara dayanmaktadır. Her şeyden önce hayatımda olmazsa olmazlardan birisidir. Onun bendeki yeri çok farklıdır ve çok özeldir. Yanında kendimi en rahat ifade ettiğim ve böyle hissetmem için elinden geleni yapan güvenilir, merhametli,saygılı,çok eğlenceli konuşmadan da hisseden mutluluğumu hüznümü paylaştığım her zaman her durumda yan yana omuz omuza olduğum dostumdur.Candır kısacası.. Şeffaf olmam gerekirse arkadaşlığımızı bi kenara bırakarak gözlemlerimden bahsedecek olursam işi konusunda çok hassas, detaylar çok önemli işini aşkla yapan nadir insanlardan biridir.mesleki anlamda çok iyi seviyede sürekli kendini yenileyen konferans seminer eğitimler kongreler yeni kitaplar makaleler onun gelişimi için imkanlar dahilinde katılmaya çalışmaktadır.uzmanlığı için de çok güzel çalışmalar yapmaktadır. Etik kuralları esas alan duygularını ikinci plana alan oldukça objektif elinden gelen tüm özveriyle gelen danışanın kendini farkına varması kendini gerçekleştirmesi için elinden geleni yapan düzenli disiplinli çok mu çok çalışkandır..ve öncelikli hedefi hep gelişmektir..Meslek hayatında başarılar dilerim ve inanıyorum ki daha çok danışana ulaşıp iyi gelecektir..
     Beğenin    
Emine Şahin
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106386
Esra hocam ile çalışma hayatında kısa süreli sonraki eğitim süreçlerinde daha uzun birlikteliklerimiz oldu.Mesleki deneyimi ve öngörülerinden sık sık faydalandığım yakın çevremden bir çok danışanı yönlendirdiğim ve çok güzel sonuçlar aldığımız faydalı zamanlar geçirdik. İstanbulda yönlendirebileceğim danışanlar oluyordu Esra hocam İstanbul a yerleşme kararı aldıktan sonra yönlendirilen danışanların hemen hepsi şifalanmış, problemlerinin çoğunu aşmış ve çok memnun ayrıldı.Kendisini tanımak ve çalışmalarından faydalanmak büyük ayrıcalık. Bundan sonra da sık sık iletişimde kalmayı temenni eder başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Elif Şahin
17.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94649
6-7 ay oldu Esra Hocam ile tanışalı. Ve kendisini tanımanın gerçekten bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.Her yönüyle mükemmel bir insan diyebilirim. Mesleğindeki yaratıcılığı, mesleğini aşkla yapması, kendini geliştirme tutkusu, öğrenme azmi, her zaman 'Nasıl daha iyi olabilirim?' düşüncesi onun daha da başarılı olmasında çok önemli rol oynuyor. Her yerde başarılı olduğu kadar bir o kadar da mütevazi. Esra Hocam gittiği her, tanıştığı herkes için büyük bir şans bence.Samimi yaklaşımı, özverisi, güler yüzlülüğü ve daha birçok sayamadığım yönleri için Esra Hocama teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
M.Ç
7.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93595
Esra ile yaklaşık olarak 10 yıldır tanışıyorum diyebilirim onunla tanışmamız lise zamanında oldu ve bunca zaman boyunca iletişimimiz hiç kopmadı. Kendisi son derece arkadaş canlısı ve sevecen birisidir. Tanıdığım süre zarfında da onun ne kadar bilgili ve donanımlı olduğunu anladım. Gerçekten işini büyük bir özveri ve itinayla yerine getiren ve ciddi anlamda işini seven, işine adeta aşkla bağlı biri diyebilirim. Bunun en önemli göstergesi de hep kendini geliştirmek için eğitimlerden eğitimlere koştuğuna şahit olmam. Esra'nın işine gösterdiği özenine şahit olmamdan dolayı işine gösterdiği özene büyük bir saygım var. Mesleki açıdan onun danışanlarına ve ilgilendiği kişilere karşı merhametli ve sevecen olması, karşısındaki kişiyi sonuna kadar dinleyebilmesi açısından çok başarılı bulmaktayım. Esrayı tanımlayacak 3 sıfat seçseydim eğer bunlar kesinlikle ilgili,merhametli ve objektif olurdu. Esra'nın en temel özelliği ise bir sorunun nedenini derinlemesine araştırarak o soruna çözüm üretme çabası beni etkilemiştir. Okulundan mezun olalı henüz 1.5 sene olmasına rağmen ben büyük işler yaptığına inanıyorum ve bundan sonrası için de daha da büyüğünü yapacağından şüphem yoktur. Son olarak da Esrayı kesinlikle tavsiye ediyorum ve çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum.
     6 Beğeni    
Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80679
Esrayı kurumumuzda staj yaptığı dönemde tanıma şansım oldu. Bu tam anlamıyla bir şans diyebilirim. Bu dönemde çalışkan, disiplinli ve verilen görevi sonuna kadar yerine getiren bilinçli hali tüm uzmanların dikkatini çekti. Çocukların da çok sevdiği Esra Ablası aileler ve çocukların da izniyle seanslara gözlemci olarak girebildi. Her zaman merak ettiği soruları sordu ve bilmediği konuları sürekli araştırdı. Okulunu birincilikle bitiren ve eğitimlerini almaya devam eden meslektaşımın ileride referans olarak vaka yönlendirebileceğim bir psikoterapist olacağına inancım tam. Genç meslektaşıma alanda bol şans diliyorum.
     12 Beğeni    

Esra AYVALI ÇETİN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Filmler : Deney,The Piano Teacher, Into The Wıld,Rain Man,Her Çocuk Özeldir,12 Angry Men,Coco Chanel,V For Vendetta,3 İdiots,Guguk Kuşu,Düşes,American Beauty, My Name İs Khan, PK, Kaybedenler Kulübü, Mary and Max


Esra AYVALI ÇETİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
• Türk Psikologlar Derneği
• Çocuk ve Ergen Psikolojik Eğitimler Derneği

Esra AYVALI ÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Esra AYVALI ÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla hanımın bir staj duyurusu üzerine tanışma fırsatım oldu.Yaklaşık 5 aydır tanımakta olup yanında staj yapmaktayım.Adım psikoloji ve dil konuşma m...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Patika Aile Danışma ve Çocuk Gelişim Merkezi
Fatih Mahallesi İbrahim Ay Caddesi Altınkent Sitesi B Blok Daire 2 Edirne Merkez 
Uzm.Psk.Esra AYVALI ÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(284) 236 36 35  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Doğum Yeri
Afyonkarahisar
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Uzm.Psk.Esra AYVALI ÇETİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce(Pre Intermediate)

Esra AYVALI ÇETİN Mesleki Videolar Videoları
-

05:08
Top