2007'den Bugüne 81,441 Tavsiye, 25,868 Uzman ve 18,111 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sevcan KARABULUT USLU
Uzman Psikolojik Danışman - Hatay
Bireysel, Aile ve Çift Terapisti (Sistemik Psikoterapi Enstitüsü)

Sevcan KARABULUT USLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sevcan KARABULUT USLU

Şehir

Hatay

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Dnş.Sevcan KARABULUT USLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Sevcan KARABULUT USLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sevcan KARABULUT USLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz ERDİNUzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Filiz Erdin'i hem bir dost olarak tanıma fırsatım oldu hem de bir meslektaş olarak. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum ve gönül rahatlığı ile bu ko...
Uzm.Psk.Dnş.Ayşegül ERÇEVİK
Ayşegül Erçevik ile hangi vesile ile tanışırsanız tanışın onunla iyi bir iletişim kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Samimi bir insan oluşu, güven ve...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Profesyonel yardım almaya karar vermek iyi olmak için atılan ilk adımdır.

Sevcan KARABULUT USLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Aile Terapisi
Çift Terapisi
Ergenlik Dönemi
Sınav Kaygısı

Sevcan KARABULUT USLU'nun Makaleleri Sevcan KARABULUT USLU'nun Makale ve Yazıları
3 Yazı/Döküman

Sevcan KARABULUT USLU Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Sevcan KARABULUT USLU'nun Özgeçmişi
Akademik
2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans eğitimi.
2017
yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi
Sistemik Psikoterapi Enstitüsü aracılığıyla IF Weinheim Aile Terapisi Enstitüsünde psikoterapi eğitimi.(eğitim ve süpervizyon almaya devam ediyor)
2013 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Nevin Dölek)

Sevcan KARABULUT USLU Tavsiye Yazıları Sevcan KARABULUT USLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Hüsniye TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.117.C

12-02-2019
 TavsiyeNo: 108266
Çocukluk Ve Bilinçaltı Herkesin hayatında pürüzler vardır.Önemli olan onları fark etmek ve fark ettiklerimizi temizlemektir ya da rafa kaldırmaktır. Ben senelerdir çocukluğumda yaşadığım bir olayın etkisindeymişim. Aslında bunun bazen farkındaydım ama hayatımda nelere etki ettiğini tam olarak bilmiyordum. İşte bana bunları ve kendimde bilmediğim bir çok şeyi fark etmemi sağladı SEVCAN Hanım oldu. Sevcan hanımla , yaklaşık 1 sene oldu tanışalı bu zamanlarda seanslarımız başlamıştı. 4 ay boyunca seanlarımız oldu ve her seans bitiminde bana sihirli bir kutu veriyor gibiydi. Eve gittiğimde kutuları her açtığım bana gerçekleri gösteriyor ve şaşkınlık içinde bir bulmaca gibi kendimi keşfetme mutluluğunu yaşıyordum. Ben iskenedrun'da ne istediğini bilmeden üniversite hayatını yaşamaya çalışan biriydim. Bir çok yeteneğim olmasına rağmen Kim olduğumu ne olmak istediğimi bilmiyordum.Çünkü bilinç anltında beni tutan bir çocuk vardı hep. Arkadaşlıklarım uzun sürmüyordu,Sevgili ilşkilerimi bitiriyordum. Bir an önce işe girmem lazım aileden uzaklaşıp özgür hayatı yaşamalıyım ,annemle anlaşamıyorum .. gibi birsürü şey vardı.İşte bunları düzetmemi sağlayan Sevcan hanım oldu. Annemle hala anlaşamıyoruz ama ortak noktamız sevgi ve artık çoğu zaman gülüyoruz halimize. Bana bunu sağlamama yardımcı olan Sevcan hanım oldu işte. Sevgilim hala yok ama gerçek aşkıda, sevgiyide önce kendimde sonra sanatımda sonrada ailemde buldum. Dostlarım var artık mesela .. En önemlisi de 7 sene boyunca ne istediğini bilmeden mühendislik okumaya çalışan ben, seanslarımın bitiminden kısa bir süre sonra;1 günde grafik tasarımcısı olmaya kara verdim. 1 hafta içinde İzmir'de eğitim alacağım kurumu belirledim ve kalacak bir yurt ayarladım. Ailemden bana bu konuda destek vermelerinı rica ettim.20 gün sonra İzmir'deydim. 5 ay sonra eğitimim bitti ve sertifikalarımı belgelerimi aldım .Artık Grafik tasarımcısıyım . Sadece hala iş bulamadım :) Bunların hepsini ben başardım ama omuzlarımdan tutup bana destek veren , içten ve samimi bir şekilde 'sen yaparsın ve güçlüsün ' diyen bir doktorum yani ; Sevcan Karabulut sayesinde yaptım . Hislerimin kuvvetli olduğunu fark ettirmişti bana ve sevcan hanımı hislerime güvenerek bulmuştum.İyiki de tanıştım kendisiyle. Yüreğimin en derinlerinden teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    

Filiz ERDİN Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-02-2019
 TavsiyeNo: 108255
Sevcan ile tanışıklığımız uzun yıllar öncesine dayanıyor.Farklı mesleki eğitim ve grup çalışmalarında başlayan tanışıklığımız, hala devam eden bir arkadaş ve dostluğa dönüştü.Mesleki olarak kendini geliştirmeye, dönüştürmeye, bilgi ve tecrübesini arttırmaya devam ediyor. Empatik yaklaşımları, dinginliği ve kapsayıcılığı da bu alanda ilerlemesine katkı sağlayacak öne çıkan kişisel özellikleri. Kendi dinamiklerinin farkında olan, kendini tanıma süreçlerini de karşılayan arkadaşımı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 B.K. (Danışan)
 IP: 88.248.215.ZF

02-04-2017
 TavsiyeNo: 95676
Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciyim.Çok sıkıntılı olduğum zamanda kuzenimin tavsiyesiyle tanıştım.Hocamız çok güleryüzlü iyimser ilgili ve konuşkan biridir.İşini çok severek yapıyor.Danışanına arkadaş gibi yaklaşıyor ve stresini sorununu daha iyi anlamaya çalışıyor.Yaptığımız terapilerle beni sınav stresinden ve kaygısından kurtardı.Son derece memnun kaldım ve zor zamanımda çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim ve benim gibi sınav stresi yaşayan öğrencilerin gönül rahatlığıyla Sevcan hocayla görüşmelerini tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Uzm.Psk.Dnş.Ayşegül ERÇEVİK
Amasya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-06-2016
 TavsiyeNo: 88937
Çok kıymetli meslektaşım ve sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. Birlikte bir çok eğitime katıldık. Bu eğitimlerde danışanlarımıza nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz üzerine düşünürken değerli tavsiyelerini aldığım, yaratıcı önerileri bulunan bir psikoterapisttir. İskenderun'da olmasının oradaki kişiler için bir şans olduğunu düşünüyorum. Güleryüzlü, samimi ve işini severek yapan birini arıyorsanız bence Sevcan bu anlamda hem iyi bir meslektaş hem de iyi bir psikolojik danışmandır.
     1 Beğeni    

Sevcan KARABULUT USLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 328 74 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(32 yaşında)
Doğum Yeri
Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Çukurova Üniversitesi Eğitim Bilimleri Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sevcan KARABULUT USLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sevcan KARABULUT USLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sevcan KARABULUT USLU Mesleki Videolar Videoları
-15:59
Top