2007'den Bugüne 83,873 Tavsiye, 26,322 Uzman ve 18,762 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sevcan KARABULUT USLU
Uzman Psikolojik Danışman - Eskişehir
Bireysel, Aile ve Çift Terapisti (Sistemik Psikoterapi Enstitüsü)

Sevcan KARABULUT USLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Sevcan KARABULUT USLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sevcan KARABULUT USLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz ERDİNUzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Filiz Erdin'i hem bir dost olarak tanıma fırsatım oldu hem de bir meslektaş olarak. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum ve gönül rahatlığı ile bu ko...
Uzm.Psk.Dnş.Ayşegül ERÇEVİK
Ayşegül Erçevik ile hangi vesile ile tanışırsanız tanışın onunla iyi bir iletişim kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Samimi bir insan oluşu, güven ve...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Profesyonel yardım almaya karar vermek iyi olmak için atılan ilk adımdır.
Sevcan KARABULUT USLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Atölye Sobe
Sümer Mahallesi, Doğuhan Sokak No:5 
Eskişehir
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Manisa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Çukurova Üniversitesi Eğitim Bilimleri Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sevcan KARABULUT USLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi
Aile Terapisi
Çift Terapisi
Ergenlik Dönemi
Sınav Kaygısı

Sevcan KARABULUT USLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Dnş.Sevcan KARABULUT USLU'nun Özgeçmişi
Akademik
2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünde lisans eğitimi.
2017
yılında Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında yüksek lisans eğitimi
Sistemik Psikoterapi Enstitüsü aracılığıyla IF Weinheim Aile Terapisi Enstitüsünde psikoterapi eğitimi.(eğitim ve süpervizyon almaya devam ediyor)
2013 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Nevin Dölek)

Sevcan KARABULUT USLU'nun Makaleleri Sevcan KARABULUT USLU'nun Makale ve Yazıları
3 Yazı/Döküman

Sevcan KARABULUT USLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
F.K.
YENİ15.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115196
Yıllar boyunca Fibromiyalji rahatsızlığımdan dolayı kas agrilarim vardı ve türlü ilaçlar kullanıyordum.Bu ilaçları bırakmak istiyordum.En önemlisi sosyal hayatta duygu ve düşüncelerimi rahatça ifade edemiyordum ve iç dünyamda huzursuzluk yaşıyordum.Hayattan keyif alamıyordum ve ilişkilerimde çokça vericiydim,bu da beni tuketiyordu.Sevcan hanımla kızımın araştırması ve tavsiyesi üzerine tanıştık.Bakış açımı değiştirmeme ve potansiyelimi farketmeme yardımcı oldu,özgüvenim ve neşem arttı.Dünyaya pozitif bakmamı sağladı,aile iliskilerim daha derin ve keyifli oldu. Kelebek etkisi gibi bu iyileşme hepimize yansıdı.İlaclarima ihtiyacım günden güne azaldı ve bıraktım. Ağrılarım sırtımda hissettiğim yüklerden kurtulunca gitti.Sevcan hanım tüm bu süreçte bana karşı çok sevecen , samimi,gerçekçi ve çözüm odaklı yaklaştı,meslegini severek yapan ve hakkını veren biri.İyi ki onunla tanışmışım.Herkese onu gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hüsniye TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108266
Çocukluk Ve Bilinçaltı Herkesin hayatında pürüzler vardır.Önemli olan onları fark etmek ve fark ettiklerimizi temizlemektir ya da rafa kaldırmaktır. Ben senelerdir çocukluğumda yaşadığım bir olayın etkisindeymişim. Aslında bunun bazen farkındaydım ama hayatımda nelere etki ettiğini tam olarak bilmiyordum. İşte bana bunları ve kendimde bilmediğim bir çok şeyi fark etmemi sağladı SEVCAN Hanım oldu. Sevcan hanımla , yaklaşık 1 sene oldu tanışalı bu zamanlarda seanslarımız başlamıştı. 4 ay boyunca seanlarımız oldu ve her seans bitiminde bana sihirli bir kutu veriyor gibiydi. Eve gittiğimde kutuları her açtığım bana gerçekleri gösteriyor ve şaşkınlık içinde bir bulmaca gibi kendimi keşfetme mutluluğunu yaşıyordum. Ben iskenedrun'da ne istediğini bilmeden üniversite hayatını yaşamaya çalışan biriydim. Bir çok yeteneğim olmasına rağmen Kim olduğumu ne olmak istediğimi bilmiyordum.Çünkü bilinç anltında beni tutan bir çocuk vardı hep. Arkadaşlıklarım uzun sürmüyordu,Sevgili ilşkilerimi bitiriyordum. Bir an önce işe girmem lazım aileden uzaklaşıp özgür hayatı yaşamalıyım ,annemle anlaşamıyorum .. gibi birsürü şey vardı.İşte bunları düzetmemi sağlayan Sevcan hanım oldu. Annemle hala anlaşamıyoruz ama ortak noktamız sevgi ve artık çoğu zaman gülüyoruz halimize. Bana bunu sağlamama yardımcı olan Sevcan hanım oldu işte. Sevgilim hala yok ama gerçek aşkıda, sevgiyide önce kendimde sonra sanatımda sonrada ailemde buldum. Dostlarım var artık mesela .. En önemlisi de 7 sene boyunca ne istediğini bilmeden mühendislik okumaya çalışan ben, seanslarımın bitiminden kısa bir süre sonra;1 günde grafik tasarımcısı olmaya kara verdim. 1 hafta içinde İzmir'de eğitim alacağım kurumu belirledim ve kalacak bir yurt ayarladım. Ailemden bana bu konuda destek vermelerinı rica ettim.20 gün sonra İzmir'deydim. 5 ay sonra eğitimim bitti ve sertifikalarımı belgelerimi aldım .Artık Grafik tasarımcısıyım . Sadece hala iş bulamadım :) Bunların hepsini ben başardım ama omuzlarımdan tutup bana destek veren , içten ve samimi bir şekilde 'sen yaparsın ve güçlüsün ' diyen bir doktorum yani ; Sevcan Karabulut sayesinde yaptım . Hislerimin kuvvetli olduğunu fark ettirmişti bana ve sevcan hanımı hislerime güvenerek bulmuştum.İyiki de tanıştım kendisiyle. Yüreğimin en derinlerinden teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Filiz ERDİN Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108255
Sevcan ile tanışıklığımız uzun yıllar öncesine dayanıyor.Farklı mesleki eğitim ve grup çalışmalarında başlayan tanışıklığımız, hala devam eden bir arkadaş ve dostluğa dönüştü.Mesleki olarak kendini geliştirmeye, dönüştürmeye, bilgi ve tecrübesini arttırmaya devam ediyor. Empatik yaklaşımları, dinginliği ve kapsayıcılığı da bu alanda ilerlemesine katkı sağlayacak öne çıkan kişisel özellikleri. Kendi dinamiklerinin farkında olan, kendini tanıma süreçlerini de karşılayan arkadaşımı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
B.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95676
Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrenciyim.Çok sıkıntılı olduğum zamanda kuzenimin tavsiyesiyle tanıştım.Hocamız çok güleryüzlü iyimser ilgili ve konuşkan biridir.İşini çok severek yapıyor.Danışanına arkadaş gibi yaklaşıyor ve stresini sorununu daha iyi anlamaya çalışıyor.Yaptığımız terapilerle beni sınav stresinden ve kaygısından kurtardı.Son derece memnun kaldım ve zor zamanımda çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederim ve benim gibi sınav stresi yaşayan öğrencilerin gönül rahatlığıyla Sevcan hocayla görüşmelerini tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ayşegül ERÇEVİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88937
Çok kıymetli meslektaşım ve sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi. Birlikte bir çok eğitime katıldık. Bu eğitimlerde danışanlarımıza nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz üzerine düşünürken değerli tavsiyelerini aldığım, yaratıcı önerileri bulunan bir psikoterapisttir. İskenderun'da olmasının oradaki kişiler için bir şans olduğunu düşünüyorum. Güleryüzlü, samimi ve işini severek yapan birini arıyorsanız bence Sevcan bu anlamda hem iyi bir meslektaş hem de iyi bir psikolojik danışmandır.
     1 Beğeni    

Sevcan KARABULUT USLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği

Sevcan KARABULUT USLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sevcan KARABULUT USLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz ERDİN
Uzm.Psk.Dnş.Filiz ERDİN
Filiz Erdin'i hem bir dost olarak tanıma fırsatım oldu hem de bir meslektaş olarak. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum ve gönül rahatlığı ile bu ko...
Ayşegül ERÇEVİK
Uzm.Psk.Dnş.Ayşegül ERÇEVİK
Ayşegül Erçevik ile hangi vesile ile tanışırsanız tanışın onunla iyi bir iletişim kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Samimi bir insan oluşu, güven ve...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atölye Sobe
Sümer Mahallesi, Doğuhan Sokak No:5 
Eskişehir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(506) 328 74 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Çukurova Üniversitesi Eğitim Bilimleri Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Dnş.Sevcan KARABULUT USLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Sevcan KARABULUT USLU Mesleki Videolar Videoları
-

06:17
Top