2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Pakize ALKIN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Dnş.Pakize ALKIN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pakize ALKIN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Pakize ALKIN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pakize ALKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Zülal ERİKPsk.Zülal ERİK
Merhaba.Zülal ERİK ile iki yıl önce tanıştım.ikimizde halen aynı ofiste çalışıyoruz.Mesleği ile ilgili aşırı titiz,kendini sürekli eğitimlerle yeniley...

Pakize ALKIN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
transaksiyonel analiz

Pakize ALKIN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Pakize ALKIN'ın Özgeçmişi
çözüm odaklı terapi
transaksiyonel analiz Temel eğitimi ve süpervizyon eğitimi
Travma sonrası stress tepkileri
öfke yönetimi
ergenlerle iletişim
çocuklarda davranış problemleri
prof. Hürol FIŞILOĞLU 1 VE 2 Düzey evlilik ve ilişki terapisi eğitimi
AÇEV Anne destek programı eğitimi
7-19 yaş aile eğitimi
EMDR 1 DÜZEY Eğitimi( Davranış Bilimleri Enstitüsü)

Pakize ALKIN Tavsiye Yazıları Pakize ALKIN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 özlem (Danışan)
 IP: 88.230.193.ZB

04-04-2018
 TavsiyeNo: 103097
Ortaokul 5. sınıfa giden kızımın sınav kaygısı ile başlayan sıkıntılı bir dönemde tanıdık Pakize Hanım 'ı .İki psikoloğa danıştık. her ikisi de psikiyatriye gitmemizi ilaç kullanmamız gerektiğini söyledi. Bu kesinlikle istemediğim bir tedaviydi. Sevgili Pakize Hanım'ı tavsiye üzerine tanımış olmaktan çok mutluyum. Çok kısa bir sürede Pakize Hanım 'ın terapileri sayesinde hiç ilaç kullanmadan kızımın sınav kaygısı geçti . Şuan sınavlar artık onun için çok normal. Ayrıca kendine olan özgüveni ,ilişkileri çok değişti. Yaşam kalitesi arttı. Biz bu dönemi Pakize Hanım'ın uzmanlığı yanında, gösterdiği sevgi, samimiyeti, güleryüzü sayeside çok keyifli geçirdik. Kızımın sınav döneminde kusma ,ağlama , iştahsızlık , kilo kaybı beni o kadar çok endişelendirmişti ki , geçmeyecek diye düşünürken Pakize Hanımın sayesinde çok çabuk geçmesi beni çok mutlu etti. İyi ki tanıdık. Muhteşem enerjisi ve sevgi dolu yüreğine sağlık. Kızımın sorununu çözerken ben de bir çok şey öğrendim kendisinden. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok başarılı ,enerjisi yüksek, içten, O'nunla konuşurken kendinizi çok iyi hissedeceğiniz harika bir psikolog. Mutlaka desteği çok işinize yarayacak.
     2 Beğeni    

 Nur Seden Güvenç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.144.YY

30-03-2018
 TavsiyeNo: 103001
Ben bir 3. Sınıf psikoloji öğrencisi olarak Pakize Hanım'ın yanında yaklaşık 6 aydır staj yapıyorum. Konusunda uzman, bir çok eğitimi olan bir psikologdur. Yıllardır bu mesleği yapmış olmasından kaynaklı bilgili, bilgilerini aktarmaya çok açık ve danışanları ile çok ilgili bir psikologdur. Yaptığı işi önemser ve emek harcar. Kendisi oldukça profesyoneldir. Ben Pakize hanımdan öğrenecek daha çok şeyim olduğunu biliyorum ve kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Begüm hSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.197.233.JD

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101104
Pakize Hanım ile patronum vasıtası ile tanıştım ve kendisi ile uzun bir terapi sürecinden geçtim. Mesleki anlamda donanımlı bir psikolojik danışman. Birlikte geçirdiğimiz terapi süreci boyunca kendimdeki değişimi açık ve net bir şekilde gördüm. Kullandığı teknikler ve uygulama şekli benim için çok etkiliydi. güçlü ve zayıf yanlarımı keşfetmemi ve kendilik sürecimi tanımamı sağladı. Güler yüzlülüğün ve ilgiside hiçbir zaman eksik olmadı. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 B.m.d. (Danışan)
 IP: 176.54.173.YJF

22-12-2017
 TavsiyeNo: 101068
Merhaba. Ben kızımın özel durumuyla ilgili destek almak için Pakize Hanim a gittim. Ama benim hayata bakış açım tamamen değişti. Bu çok keyifli bir yolculuk oldu. Kaygı ve endişelerle nasıl başa çıkabileceğini öğrendim. İzmir de oturan ve danismana ihtiyacı olan herkese kendisini tavsiye ediyorum. Veli ve öğrencilerimi de yönlendiriyorum. On on iki seans kadar birlikte olduk kendisiyle. Bu seanslarda bazen ağladım, bazen güldüm bazen de çok şaşırdım kendime. Terapi almak ve kendine izin vermek süpermiş
     3 Beğeni    

 İlknur İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.227.YBD

22-12-2017
 TavsiyeNo: 101067
Öğretmenimiz tavsiyesi ile Pakize hanıma ulaştık.İyi ki de ulaşmışız. ilk iki terapiden sonra hızlı bir değişim başladı. Yaşamın içinde kurumuş bir bitki gibi yaşarken bana ve kızıma can suyu olan,yaşamın güzelliklerini keşfetmemizde bize ışık olan ve yolumuzu açan harika bir rehber.Profesyonelliğin ötesinde asıl ihtiyacımız olan samimiyet,şefkat ve yalın olmasıyla yaşam güvenimizi tazeleyen harika insan.Ben ve kızım size minnettarız.İyi ki varsın.Seni seviyoruz.Desteğin için teşekkür ederiz.Sizi ihtiyacı olan tüm insanlara tavsiye ediyoruz.Yolun her daim açık olsun.
     3 Beğeni    

 Semiha Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.197.140.BY

21-12-2017
 TavsiyeNo: 101062
Pakize Hanım ile yolumun kesişmesi benim için nir dönüm noktası idi.Hani dibi görmeden yükseğe sıçrayamazsınızya işte ben de tam bu noktada idim. Bi dala, güvenli bir limana ve sert bir duvara ihtiyacım vardı. Kendisine teşekkür ediyorum bu saydıklarımı onda buldum ve hayat sıçrayışımı yaptım. Savruldum, dalgalandım, eğildim ve sonunda güvenli limana ulaştım. Nirvanadayım desem abartmam. Herşey gönlünce olsun Pakize Hanım. İhtiyacı olan herkesin Pakize Alkın ile yollarının kesişmesi tavsyesiyle...
     3 Beğeni    

Zülal ERİK Fotoğraf  Psk.Zülal ERİK
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-08-2017
 TavsiyeNo: 98283
Beraber çalışmaktan keyif aldığım, işine bağlı, profesyonel heyecanını hiç yitirmeyen, kullandığı TA yönteminde oldukça başarılı olduğunu; sakin, kendine güvenen, ilkeli, sıcak, güleryüzlü yapısı ile danışanlarına güven verdiğini gözlemlediğim; katıldığım bir atölyesinde eğitimci yönünün de çok güçlü olduğunu gördüğüm değerli bir meslektaşımdır kendisi. Mesleki alandaki paylaşımlarımızın ve dostluğumuzun uzun yıllar güçlenerek devam edeceğini düşünüyorum. Tavsiye ediyorum tüm danışanlara.
     4 Beğeni    

 Erhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 149.140.54.YYB

05-01-2017
 TavsiyeNo: 93559
Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Pakize Hanımın danışanlarıyla iletişimine, etik yaklaşımına, mücadeleci yapısına, mesleki donanımına ve danışanlarında ki ilk görüşmeden itibaren büyük değişimlerine bizzat şahit oldum. Alanında başarılarını takdir ettiğim, mesleki bilgi ve tecrübesinin yanında güleryüzlü, samimi ve güven veren kişiliği ile çok değerli meslektaşımı psikolojik destek arayan en yakınlarım dahil herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 banu öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.166.B

04-01-2017
 TavsiyeNo: 93526
Fikirlerine ve yaşama bakış açısına ,işine olan saygısına ve sevgisine ayrıca uzun zamadır mesleki gelişimine bizzat tanıklık ettiğim yol arkadaşım.meslekteki 16 yıllık deneyimi ,özellikle ergenlik sorunları , depresyon ve akademik başarısı hedef belirleme ile ilgili danışma süreçlerinde kullandığı yöntemlerle etkin ve kalıcı olumlu yaşantılara dönüştürebilmeyi başardığına bizzat şahit olduğum meslektaşımdır ve dostumdur..Özellikle ergen depresyonu ve aile içinde çatışma yaşayan öğrencilerimi yönlendirdiğim bir danışman olarak pakize arkadaşımı tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Pakize ALKIN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : seyahat etmek,kitap okumak,doğa yürüyüşleri

Sevdiği Yazarlar : irvin yalom...winnicot..ahmet ümit..yaşar KEMAL

Sevdiği Muzikler : klasik müzik,Türk halk müziği

Sevdiği Sözler : Bir ağaç gibi tek ve hür,bir orman gibi kardeşcesine...» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(505) 502 10 32
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1979
(40 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Onsekiz Mart ūniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2000
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Pakize ALKIN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Pakize ALKIN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pakize ALKIN Mesleki Videolar Videoları
-05:06
Top