TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!Asiye Nurnihan YURDAKUL
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Asiye Nurnihan YURDAKUL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Asiye Nurnihan YURDAKUL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Asiye Nurnihan YURDAKUL Tavsiye Yazıları Asiye Nurnihan YURDAKUL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Mehlika Kartöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 82.222.217.JY

05-04-2017
 TavsiyeNo: 95767
Uzman Klinik Psikolog Asiye Yurdakul yüksek lisanstan arkadaşım ve meslektaşımdır. Kendisi etik değerlere bağlı, mesleki yetkinliğe sahip ve alanında uzman bir klinik psikologdur. Özellikle yeme bozuklukları, kaygı, depresyon ve diğer psikolojik problemler için kendisine başvurulabilir. Bilişsel-davranışcı terapi eğitimi almış olup psikoterapi seansları uygulamaktadır. İstanbul'da alanında uzman psikolog arayanlar için öneririm. Mesleğinde başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    

 Elif Erenoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.123.WZ

04-04-2017
 TavsiyeNo: 95735
Asiye Nurnihan YURDAKUL hanım ile Kariyer Danışmanı olarak çalıştığım kurumda tanıştım. Mesleki ve Bireysel anlamda psikolojik tedavi ihtiyacı nedeni ile ilerleme sağlayamadığımız ögrencilerimizi kendisi ile tanıştırdım ve kısa sürede olumlu sonuçlar gözlemledim, öğrencilerin memnuniyetlerine şahit oldum. Kendisini kişisel özellikleri olarak çok değerli bulmanın yanı sıra psikoloji bilimine olan sevgisi ve gayretleri ile de (sosyal ve akademik) cok başarılı bulmakta ve calışmalarını takip etmekteyim. Bu nedenle; pozitif enerjisi, güler yüzü ile daha odasına adım atar atmaz rahatlamış hissetmek ve eğitim kalitesi ile güvende olmak isteyen bütün dostlarıma Asiye hanımı tavsiye ettim ve herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Güllü (Danışan)
 IP: 85.102.12.YDD

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95711
Bir hocamın yönlendirmesiyle danışanı olduğum Asiye hanım ilk görüşmemizde anlattıklarıma karşılık tavsiyeleriyle, samimi konuşmalarıyla bana kendini yakın hissettirdi. İlgili, iyi bir dinleyici ve iyi bir çözücü olması benim de yasadığım sorunları çözmeme yardımcı oldu. Tedavi sürecinde beni sorunlarımla yüzleştirdi. Doktor-hasta ilişkisinin yanı sıra arkadaşımla dertleşiyormuşcasına rahattım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve Asiye hanımı iyi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. :)
     2 Beğeni    

 Esma (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.172.BZ

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95709
Hayatımızda bebeklik, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik dönemleri farketmeksizin farklı şeylere her zaman ihtiyaç duyarız. Tüm dönemlerde ki ortak ihtiyacımız ise destek görmektir. Asiye hanım akademik bilgisi, tecrübeleri ve en çokta güzel kalbini birleşetererek size gerçek bir profesyonel destek sunabilecek biri. Sizi dinlemeye her zaman sizden daha istekli, kendinize ve etrafınıza olan farkındalığınızı artıran, size yeni bakış açıları katan, size hayatınızı kendinizin bile daha önce hiç bakmadığı açılardan gösteren, samimiyetine her zaman yürekten inanıp güvenebilceğiniz, her şeyi konuşabileceğiniz çok zor bulunan, buluncada hiç bırakmak istemiyeceğiniz en büyük yardımcınızdır.
     1 Beğeni    

 Rümeysa Biçer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.233.126.ZJL

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95708
Asiye hoca ile üniversite okuduğum zamanlarda tanıştım, Klinik Psikoloji alanında uzmanlığını tamamlamış,uzun yıllardır alanda çalışan tecrübeli bir psikologdur. Aynı zamanda ülkemizde yeni filizlenmeye başlayan beslenme psikologluğunun öncülerindendir. Bu konuda bir çok diyetisyen tarafından da tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte Asiye Hoca bir çok farklı alan ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapan,zamanın gerisinde kalmayan bir psikologdur. Oldukça özverili, mesleğini önemseyen sorumluluk sahibi birisidir.
     2 Beğeni    

 Beyzanur Kınay (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.96.146.YC

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95705
Asiye Hanımla, yetim çocuklara verilen bir psikososyal eğitim projesinde tanıştık. Mesleki açıdan çok donanımlı, güvenilir biridir. Kendisinden eğitim aldım, canayakın ve samimi biridir. Ruh sağlığı ile ilgili her konuda kendisine danışabilirsiniz. Özellikle travma sonrası stres bozukluğu, stres, sınav kaygısı, obezite ve beslenme sorunları, aile danışmanlığı, depresyon gibi konular uzmanlık alanıdır. Seminerler, bireysel ve grup danışmanlıkları yapmaktadır.
     1 Beğeni    

 Şule Kara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.233.126.ZJL

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95704
Uzm. Klinik Psikolog Asiye Nurnihan Akkoyun'dan birçok eğitim almış ve daha sonradan yakinen tanımış ve çok sevmiş bir öğrencisi olarak , ben kendisinden çok şey öğrendim. Üzerinde çalıştığı konuları mutlaka farklı bilimsel kaynaklardan araştırmalarla kendi süzgecinden geçirerek özveriyle oluşturan, ve bunu karşısındakine oldukça anlaşılır bir dille aktarabilen birisi. Araştırmacı ve okumayı seven yapısı nedeniyle öğrendikleriyle tatmin olmayan ve güncel yayınlarla bilgi dağarcığını devamlı geliştiren bir psikolog. Bu bakımdan kendisinden yardım almayı düşünen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum ve oldukça profesyonel bir destek sağlayabileceğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    

 Nazlı Turk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.235.69.ZYY

03-04-2017
 TavsiyeNo: 95703
Kendisi uzun yıllar birlikte çalıştığım mesai arkadaşımdır. Özellikle CBT alanında cok başarılı terapilere imza atmıştır. Kendisini geliştirmeyi, akademik alanda kendisini donatmayı gerçek anlamda başarmış olan uzman; mesleğine karşı büyük bir saygı beslemektedir. Travmatik süreçlerin sizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsanız, EMDR Terapisini de etkin ve başarıyla uygulayan Uzman Paikolog Asiye Yurdakul'dan destek almanızı özellikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Asiye Nurnihan YURDAKUL Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
2010 yılında Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi başta olmak üzere çeşitli hastane ve kurumda stajını tamamlamıştır. Özel bir hastanede psikolog olarak çalışmıştır. Yüksek lisans eğitimini Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Bilişsel davranışçı terapi, EMDR terapisi, stratejik aile terapisi, çözüm odaklı terapi, şema terapi ve obezite tedavisinde bilişsel teknikler eğitimlerini tamamlamıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde psikodrama eğitimine devam etmektedir.

İstanbul kalkınma ajansının desteklediği, İstanbul İl Özel İdaresi bünyesinde oluşturulan Cinsel İstismara Uğramış Çocukların Rehabilitasyonu Projesinde psikoterapist olarak görev yapmıştır.

2011 yılında meydana gelen Van depreminden hemen sonra Van ve Erçiş’te psikolojik ilk yardım faaliyetlerinde (travma sonrası stres bozukluğunun tedavisine yönelik seminerler, bireysel ve grup terapileri) bulunmuş, psikososyal müdahaleleri organize etmiştir. 2014 yılında Filipinler’de “Haiyan Tayfunun”dan zarar gören Filipin halkına psikolojik destek vermek için gönüllü Travma Psikoterapisti olarak “Bireysel” ve “Grup Psikoterapi” seansları uygulamıştır. 2015 Ocak ayında Uganda’da yetimhanelere psikososyal destek çalışmaları projesinde koordinatör olarak gönüllü çalışmalar yürütmüştür. 2016 yılında Nepal’de meydana gelen depremden sonra bölgede gönüllü psikososyal destek (travma sonrası stres bozukluğunun tedavisine yönelik seminerler, bireysel ve grup terapileri) çalışmalarında bulunmuştur.

Türkiye’nin çeşitli illerinde stres, sınav kaygısı ve depresyondan korunma yolları üzerine seminerler vermekte ve çeşitli yayın organlarında yazılar yazmaktadır.

Klinik psikoloji pratiğinin yanında obezite ve duygusal beslenme özel çalışma alanıdır. Duygusal beslenme üzerine 2012 yılında bilimsel bir araştırma yürütmüş olup, obezite ve duygusal beslenme üzerine çeşitli yayın organlarında yazılar yazmakta ve TV programlarına katılmaktadır.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ortaklar Caddesi Kemal Bey Apartmanı No:24 Daire:8 Kat:3 Mecidiyeköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 219 02 15
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(7 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji (2016 Mezunu)
Yabancı Dil
İngilizce

Asiye Nurnihan YURDAKUL Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Asiye Nurnihan YURDAKUL Mesleki Videolar Videolar
-

Asiye Nurnihan YURDAKUL  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

14:50
Top