2007'den Bugüne 88,148 Tavsiye, 27,306 Uzman ve 19,454 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Asiye Nurnihan YURDAKUL
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog

Asiye Nurnihan YURDAKUL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Asiye Nurnihan YURDAKUL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Asiye Nurnihan YURDAKUL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Asiye Nurnihan YURDAKUL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Asiye Nurnihan YURDAKUL'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Optima Psikoloji Merkezi
Büyükşehir Mah.Cumhuriyet Cad. Ekinoks Residance No 137 beylikdüzü İstanbul 
Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikoloji (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Asiye Nurnihan YURDAKUL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL'un Özgeçmişi
2010 yılında Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi başta olmak üzere çeşitli hastane ve kurumda stajını tamamlamıştır. Özel bir hastanede psikolog olarak çalışmıştır. Yüksek lisans eğitimini Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Bilişsel davranışçı terapi, EMDR terapisi, stratejik aile terapisi, çözüm odaklı terapi, şema terapi ve obezite tedavisinde bilişsel teknikler eğitimlerini tamamlamıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde psikodrama eğitimine devam etmektedir.

İstanbul kalkınma ajansının desteklediği, İstanbul İl Özel İdaresi bünyesinde oluşturulan Cinsel İstismara Uğramış Çocukların Rehabilitasyonu Projesinde psikoterapist olarak görev yapmıştır.
...[Devamı...]

Asiye Nurnihan YURDAKUL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Beyza ERGEN Fotoğraf
Uzm.Psk.Beyza ERGEN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98435
Asiye ile lisans döneminde tanıştık ve sonra aynı iş yerinde çalıştık. Kendisi bilimsel gelişmeleri takip eden, okuyan ve kendini sürekli geliştiren, okumayı ve güncel bilgileri takip etmeyi seven bir meslektaşımdır. Aynı zamanda danışanlarına faydalı, sıcak tutumu ile karşısındakine rahat hissettiren, objektif bakabilen, olayları iyi analiz edebilen enerjisi yüksek bir terapisttir. Birlikte çalıştığımız dönemde kurum içerisinde danışanlarının oldukça verim aldığını gözlemledim. Kendisinden yardım talep edebilirsiniz. Sorunlarınızın çözümü konusunda size destek olacaktır.
     1 Beğeni    
Handan ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97392
Asiye benim hem lisanstan hem de yüksek lisanstan tanıdığım bir arkadaşım. Mesleki bilgi ve becerilerine güvendiğim, etik değerlerinden ödün vermeden çalışan ve danışanlarıyla pozitif ilişkiler kuran bir terapisttir. Gelişime ve yeniliğe açık, sorun değil çözüm odaklı olması onu diğer psikologlardan ayıran bir özelliği. Çocuk, yetişkin ve çift terapisi desteği isteyenlere tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Empatik, iyi bir dinleyici ve güleryüzlü bir uzman ile çalışmak isteyenlere Asiye'yi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Mehlika KARTÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95767
Uzman Klinik Psikolog Asiye Yurdakul yüksek lisanstan arkadaşım ve meslektaşımdır. Kendisi etik değerlere bağlı, mesleki yetkinliğe sahip ve alanında uzman bir klinik psikologdur. Özellikle yeme bozuklukları, kaygı, depresyon ve diğer psikolojik problemler için kendisine başvurulabilir. Bilişsel-davranışcı terapi eğitimi almış olup psikoterapi seansları uygulamaktadır. İstanbul'da alanında uzman psikolog arayanlar için öneririm. Mesleğinde başarılar diliyorum.
     1 Beğeni    
Elif Erenoğlu
4.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95735
Asiye Nurnihan YURDAKUL hanım ile Kariyer Danışmanı olarak çalıştığım kurumda tanıştım. Mesleki ve Bireysel anlamda psikolojik tedavi ihtiyacı nedeni ile ilerleme sağlayamadığımız ögrencilerimizi kendisi ile tanıştırdım ve kısa sürede olumlu sonuçlar gözlemledim, öğrencilerin memnuniyetlerine şahit oldum. Kendisini kişisel özellikleri olarak çok değerli bulmanın yanı sıra psikoloji bilimine olan sevgisi ve gayretleri ile de (sosyal ve akademik) cok başarılı bulmakta ve calışmalarını takip etmekteyim. Bu nedenle; pozitif enerjisi, güler yüzü ile daha odasına adım atar atmaz rahatlamış hissetmek ve eğitim kalitesi ile güvende olmak isteyen bütün dostlarıma Asiye hanımı tavsiye ettim ve herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Güllü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95711
Bir hocamın yönlendirmesiyle danışanı olduğum Asiye hanım ilk görüşmemizde anlattıklarıma karşılık tavsiyeleriyle, samimi konuşmalarıyla bana kendini yakın hissettirdi. İlgili, iyi bir dinleyici ve iyi bir çözücü olması benim de yasadığım sorunları çözmeme yardımcı oldu. Tedavi sürecinde beni sorunlarımla yüzleştirdi. Doktor-hasta ilişkisinin yanı sıra arkadaşımla dertleşiyormuşcasına rahattım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve Asiye hanımı iyi olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. :)
     2 Beğeni    
Esma
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95709
Hayatımızda bebeklik, çocukluk, ergenlik, yetişkinlik dönemleri farketmeksizin farklı şeylere her zaman ihtiyaç duyarız. Tüm dönemlerde ki ortak ihtiyacımız ise destek görmektir. Asiye hanım akademik bilgisi, tecrübeleri ve en çokta güzel kalbini birleşetererek size gerçek bir profesyonel destek sunabilecek biri. Sizi dinlemeye her zaman sizden daha istekli, kendinize ve etrafınıza olan farkındalığınızı artıran, size yeni bakış açıları katan, size hayatınızı kendinizin bile daha önce hiç bakmadığı açılardan gösteren, samimiyetine her zaman yürekten inanıp güvenebilceğiniz, her şeyi konuşabileceğiniz çok zor bulunan, buluncada hiç bırakmak istemiyeceğiniz en büyük yardımcınızdır.
     1 Beğeni    
Rümeysa Biçer
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95708
Asiye hoca ile üniversite okuduğum zamanlarda tanıştım, Klinik Psikoloji alanında uzmanlığını tamamlamış,uzun yıllardır alanda çalışan tecrübeli bir psikologdur. Aynı zamanda ülkemizde yeni filizlenmeye başlayan beslenme psikologluğunun öncülerindendir. Bu konuda bir çok diyetisyen tarafından da tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte Asiye Hoca bir çok farklı alan ile ilgili çalışmalar ve araştırmalar yapan,zamanın gerisinde kalmayan bir psikologdur. Oldukça özverili, mesleğini önemseyen sorumluluk sahibi birisidir.
     2 Beğeni    
Beyzanur KINAY Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Beyzanur KINAY
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95705
Asiye Hanımla, yetim çocuklara verilen bir psikososyal eğitim projesinde tanıştık. Mesleki açıdan çok donanımlı, güvenilir biridir. Kendisinden eğitim aldım, canayakın ve samimi biridir. Ruh sağlığı ile ilgili her konuda kendisine danışabilirsiniz. Özellikle travma sonrası stres bozukluğu, stres, sınav kaygısı, obezite ve beslenme sorunları, aile danışmanlığı, depresyon gibi konular uzmanlık alanıdır. Seminerler, bireysel ve grup danışmanlıkları yapmaktadır.
     1 Beğeni    
Şule Kara
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95704
Uzm. Klinik Psikolog Asiye Nurnihan Akkoyun'dan birçok eğitim almış ve daha sonradan yakinen tanımış ve çok sevmiş bir öğrencisi olarak , ben kendisinden çok şey öğrendim. Üzerinde çalıştığı konuları mutlaka farklı bilimsel kaynaklardan araştırmalarla kendi süzgecinden geçirerek özveriyle oluşturan, ve bunu karşısındakine oldukça anlaşılır bir dille aktarabilen birisi. Araştırmacı ve okumayı seven yapısı nedeniyle öğrendikleriyle tatmin olmayan ve güncel yayınlarla bilgi dağarcığını devamlı geliştiren bir psikolog. Bu bakımdan kendisinden yardım almayı düşünen kişilere kesinlikle tavsiye ediyorum ve oldukça profesyonel bir destek sağlayabileceğini düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Nazlı Turk
3.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95703
Kendisi uzun yıllar birlikte çalıştığım mesai arkadaşımdır. Özellikle CBT alanında cok başarılı terapilere imza atmıştır. Kendisini geliştirmeyi, akademik alanda kendisini donatmayı gerçek anlamda başarmış olan uzman; mesleğine karşı büyük bir saygı beslemektedir. Travmatik süreçlerin sizi olumsuz etkilediğini düşünüyorsanız, EMDR Terapisini de etkin ve başarıyla uygulayan Uzman Paikolog Asiye Yurdakul'dan destek almanızı özellikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Optima Psikoloji Merkezi
Büyükşehir Mah.Cumhuriyet Cad. Ekinoks Residance No 137 beylikdüzü İstanbul 
Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 219 02 15
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Asiye Nurnihan YURDAKUL Mesleki Videolar Videoları
-

14:49
Top