2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Beyza ERGEN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Beyza ERGEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beyza ERGEN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Beyza ERGEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Beyza ERGEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Asiye Nurnihan YURDAKUL
Asiye ile lisans döneminde tanıştık ve sonra aynı iş yerinde çalıştık. Kendisi bilimsel gelişmeleri takip eden, okuyan ve kendini sürekli geliştiren, ...
Merve EKŞİUzm.Psk.Merve EKŞİ
Sevgili meslektaşım Merve ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi derslerde ve terapi uygulamalarında oldukça başarılı, özgüvenli ve yaptığı iş...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yetişkin ve ergen psikoterapi desteği sunmakta olan Beyza Ergen, Klinik Psikoloji yüksek lisans ve doktora eğitimlerinde Türkiye'nin saygın terapistlerinden süpervizyon eğitimi almıştır. Psikoterapide etik ilkelere önem veren bir terapi anlayışı ile çalışmaktadır. Psikodinamik Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve EMDR yöntemleriyle çalışmaktadır.

Beyza ERGEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ÇALIŞTIĞI ALANLAR:
Kaygı Bozuklukları, Depresyon Bozuklukları, Bipolar Bozukluklar, Obsesif -Kompulsif ve İlişkili Bozukluklar, Travma ve Stres ile İlişkili Bozukluklar, Bedensel Belirti Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Dürtü Kontrol Bozuklukları, Kişilik Bozuklukları gibi tanı alınmış durumlara ek olarak Ruminasyon, Mükemmeliyetçilik, Öfke Yönetimi, Cinsel Kimlik/Cinsel Yönelim ile İlgili Algılanan Sorunlar, Evlilik, İlişki ve Aile Problemleri, Hamilelik ve Doğum Sonrası Stres, İş Stresi ve benzeri yaşamda karşılaşılabilecek sorunlar konusunda da destek vermektedir.

Beyza ERGEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Beyza ERGEN'in Özgeçmişi
Beyza ERGEN
Uzman Klinik Psikolog

Klinik Psikoloji Doktora Eğitimine İstanbul Arel Üniversitesi’nde devam etmekte olan Psikolog Beyza Ergen, 2010 yılında Fatih Üniversitesi Psikoloji bölümünü (İngilizce%100) bitirdikten sonra Okan Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek lisansını Yetişkin Odaklı Bilişsel Davranışçı Terapi üzerine tamamlayıp Uzman Klinik Psikolog unvanını almıştır. Yüksek Lisans ve Doktora sürecinde Dr. Psk. Bahar Köse Karaca, Dr. Psk. Ahmet Tosun, Dr. Psk. Kuntay Arcan, Dr. Psk. Başak Bahtiyar ve Prof. Dr. Perin Yolaç’tan süpervizyon eğitimi almıştır. Psikodinamik Psikoterapi, Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR yöntemleri ile çalışmaktadır. Psikanalize Giriş Eğitimleri almakta, aynı zamanda yetkin bir Psikanalist desteği ile kendi psikoterapi (analiz) sürecinden geçmektedir.
2011 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde vaka görmeye başlamış, ardından Yedikule Tıp Merkezi ve Rubi Tıp merkezlerinde görev almıştır. 2018 yılı itibariyle Adel Psikolojik Danışmanlık merkezinde çalışmaktadır. Buna ek olarak İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yarı zamanlı Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.
KATILDIĞI PROJELER: İl Özel İdaresinin yürüttüğü ‘Çocuk İstismarı ile Mücadele Projesi’ Kapsamında Travma Odaklı Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Prof. Dr. Gökhan Oral'dan Çocuk İstismarı ve Pedofili, Prof. Dr. Ümran Korkmazlar'dan EMDR'ın çocuklarla uygulanması eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca ‘Yüz Yüze Projesi’ kapsamında İnternet Bağımlılığını Önleme eğitimlerini Dr. Mehmet Dinç’ten almıştır.
ALDIĞI EĞİTİMLER VE SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR:
• Psikanalize Giriş Seminerleri, İstanbul Psikanaliz Derneği, 2019
• EMDR 1. Düzey Eğitimi (Yetişkin & Çocuk), Davranış Bilimleri Enstitüsü,2012
• Şema Terapi, Alp Karaosmanoğlu, 2012 & Bahar Köse Karaca, 2017
• Aile ve Çift Terapisi Eğitimi (100 saat), IFT-I Terapi Prof. Murat Dokur, 2011
• Cinsel Terapi, Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2011, Dr. Oya Güçlü Gönüllü 2017
• Stratejik Aile Terapisi, Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2012
• Bilişsel Davranışçı Terapi, Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2012
• Çocuk İstismarı ve Adli Tıp Eğitim Programı, İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
• Çözüm Odaklı Terapi, Brief-London, Davranış Bilimleri Enstitüsü, 2011
• Wechsler Çocuklar İçin Zekâ Testi 4 (WÇZÖ4), Türk Psikologlar Derneği, 2016
• Minnesota Çok yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), Türk Psikologlar Derneği, 2014
UYGULAMA YETKİNLİĞİ OLDUĞU TESTLER:
• MMPI
• WISC4
• Nöropsikolojik Testler

Beyza ERGEN Tavsiye Yazıları Beyza ERGEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Merve EKŞİ Fotoğraf  Uzm.Psk.Merve EKŞİ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

16-11-2016
 TavsiyeNo: 92010
Sevgili arkadaşım Beyza ile yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Mesleğini etik kurallar içinde yapmaya çalışan, güvenilir, güler yüzlü, içten ve kendini sürekli gelişmek için çabalayan çok saygı duyduğum bir meslektaşımdır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlardan hep olumlu geri bildirimler aldım. Çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır ve çok sayıda psikoterapi modeline hakimdir. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum ve hayatta başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    

 neil (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.156.125.J

14-01-2016
 TavsiyeNo: 84948
Beyza Ergen ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık merkezinde birlikte çalıştık. Benim için her zaman iyi bir çalışma arkadaşı ve sonrasında da onu daha yakından tanıdıkça iyi bir dost olmuştur.Kapsayıcı, soğuk kanlı, problemlere çözüm üretebilen, samimi ve sakin duruşu işinde olduğu kadar çevresi içinde her zaman rahatlatıcı olmuştur. Mesleki donanımına önem veren, kendini geliştiren ve etik çalışmaya özen gösteren iyi bir psikolog olduğunu her daim belli etmiştir.
     4 Beğeni    

 Bhr (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.13.ZYB

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84853
Beyza Ergen ile aynı iş yerinde çalıştık. Pozitif kişiliğiyle ve samimiyetiyle insanları etkilemeyi başaran bir insan. Kesinlikle olumlu etki yaratıyor ve bu şekilde başarılı olduğuna şahit oldum. Onunla çalışmak benim için güzel bir deneyim oldu. Almış olduğu eğitim ve bunun üzerine eklenen tecrübesiyle daha birçok başarıyı yakalayacağına eminim. İş ahlakına ve disiplinine uygun çalışmaları benim onda takdir ettiğim en önemli özelliği. Yeri geldiğinde benim de bazı sorunlarıma çözüm buldu. İş arkadaşı olmama rağmen bunu tecrübe ettim ve bizzat şahit oldum. Eğer iyi bir psikolog arayışı içerisindeyseniz mutlaka Beyza Ergen ' e uğramanızı tavsiye ederim. Tecrübelerinden faydalanacağınıza ve memnun kalıp başkalarına da tavsiye edeceğinize eminim.
     3 Beğeni    

Beyza ERGEN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Adel Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Bahçelievler Mahallesi, Şair Orhan Veli Sk. No:10, 34188 Bahçelievler/İstanbul
 

Adres 2:
Değişim Psikolojik Danışmanlık
İncirli Caddesi, İlkel Apartmanı, No: 38, Kat: 1, Daire: 5, Bakırköy
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 153 05 99  
(Telefon Sadece Randevu Düzenleme İçin Kullanılır. Telefonda Soru-Cevap Görüşmesi Yapılmamaktadır.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(32 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi- Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi- Klinik Psikoloji (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Beyza ERGEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fransızca


Beyza ERGEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Beyza ERGEN Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

göktürk psikolog, yetişkin psikolog, panik tedavi, paranoya, stres, avrupa yakası psikolog, bilişsel davranışçı terap, panik atak tedavisi, paranoid kişilik bozukluğ, öfke, emdr, eşcinsellik psikolog, depresyon tedavisi, sınav kaygısı, mükemmeliyetçilik, lgbti psikolog, cinsel yönelim psikolog, mani tedavisi, aile terapisi, obsesif kompulsif, bakırköy psikolog, klinik psikolog, bipolar bozukluk, çift terapisi, dikkat eksikliği, kemerburgaz psikolog, cinsel kimlik psikolog, zeka testi psikolog, vajinismus, hiperaktivite, incirli psikolog, vajinismus psikolog, bipolar terapi, wisc4, mecidiyeköy psikolog, bahçelievler psikolog, sosyal fobi, ergen terapi, uçak fobisi, lgbti, sınav stresi psikolog, asansör fobisi psikolog, zeka testi, fobi, levent psikolog, takıntı psikolog, borderline terapi, kaygı yönetimi, agorafobi, cinsel terapi


06:41
Top