2007'den Bugüne 74,783 Tavsiye, 24,656 Uzman ve 16,927 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Pınar ARTUKOĞLU

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Pınar ARTUKOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pınar ARTUKOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarPınar ARTUKOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Pınar ARTUKOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Ege Üniversitesi Psikoloji mezunyum. Dokuz Eylül Üniversite'si Halk Sağlığı A.B.D 'de yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Aile danışmanlığı ve bilişsel davranışçı terapi alanında çalışıyorum. Çocuk,ergen,yetişkin ve çiftlerle çalışıyorum.

Pınar ARTUKOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Terapi (Çocuk, Ergen ve Yetişkinlerle)
Aile Terapisi
Aile Danışmanlığı
Boşanma Danışmanlığı

Pınar ARTUKOĞLU'nun Makaleleri Pınar ARTUKOĞLU'nun Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Pınar ARTUKOĞLU Tavsiye Yazıları Pınar ARTUKOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Süleyman Türkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.59.BC

18-02-2018
 TavsiyeNo: 102152
Meslektaşım, dostum, arkadaşım olan Pınar Artukoğlu'nun mesleki yeterlilik düzeyine, kendini geliştirme hızına, anlayışı ve nezaketine bizzat kefilim. Kendini geliştirmek adına gösterdiği çabaları, inanılmaz motivasyonunu sürekli görmekteyim. Üniversite yıllarında ve sonrasında kendine sürekli bir şeyler eklemiş olup bunu sürekli hale getirerek mesleki yeterliliğini sürekli arttırmaktadır. Mesleki etik ilkelerine bağlı, düzgün ahlakı ve örnek kişiliğiyle sizlere her türlü yardımda bulunabilecek kapasitededir. Kendisine başvurduysanız çok iyi bir tercih yaptığınıza emin olabilirsiniz.
     Beğenin    

 Nurşen Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.232.J

17-02-2018
 TavsiyeNo: 102138
Mesleki bilgisinin yanında anlayis odakli kisiligi ve öğrenmeye hiç ara vermeyen mesleki bakış acısıyla insanlarla iletişimi güçlü bir psikolog olan Pınar hanım, sevecen tavrı ve ilgisi ile de alanında son derece güvenilir bir uzmandır.ozellikle çocuklarla kurduğu özel iletişim becerisi onu mesleğinde de çok özel kılıyor. Pınar hanimi mesleki donanımlı sabırlı ve sevgi dolu bir psikolog olarak tanımlayabilirim.psikolog olmanın insan ruhuna yakınlaşma gerektiren empati kurmayı zorunlu kılan yönü acısından da son derece basarili biri .önyargıları olmayan ,insan sevgisi odaklı bir uzman pınar hanım. Yanında kendinizi rahatca ifade edebiliyor ve konuştuğunuzda sizi anladığını yardımcı olmak istediğini yürekten hissedebiliyorsunuz.
     Beğenin    

 G.F. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 93.39.218.JZ

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102119
Meslektaşım Pınarı 6 senedir tanıyorum. Kendisini ilk günden beri eğitimlere, konferanslara ve çok farklı alanlarda stajlara gitmeyi seven, elinde kitabı eksik olmayan bir insan olarak tanıdım ve 6 senedir bu azmin ona kattığı yenilik ve değişimleri şahsi olarak gözlemleme şansına sahip olmuş insanlardan birisiyim. Kendisi, her zaman insanlarla iletişimde ılımlı, anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımını analitik zekasıyla harmanlamış birisidir, bu yüzdendir ki küçük büyük fark etmeden her yaştan ve kültürden insanla gelişim odaklı bir iletişim kurabileceğine inancım tamdır.
     Beğenin    

 Psikolog Selin Şencer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.114.WF

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102118
Pınar ile aynı üniversiteden mezunuz. Kendisini birçok alanda geliştirmeyi seven ve çevresini de bu yönde motive eden birisidir. Sürekli olarak okumayı ve araştırmayı seven, eğitimin hayat boyu devam edeceğinin farkında olan ve alan bilgilerini güncel tutan, edindiği bilgileri paylaşmaktan haz alan bir psikoloğun sahip olabileceği en iyi meslektaşlardan biridir ve dosttur. İnsanlarla iletişimi gerçekçidir. Aile danışmanlığı konusunda yeterli donanıma sahiptir. Bilişsel davranışçı terapi konusunda çocuklarla, yetişkinlerle ilgili bilgi birikimi, aldığı eğitimler danışan olarak rahatlıkla güven duyulacak bir psikologtur.
     Beğenin    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-

Pınar ARTUKOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Pınar ARTUKOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Pınar ARTUKOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, izmir psikolog, danışmanlık, terapi, uzman psikolog, psikolog izmir, online terapi, izmirde psikolog arıyorum, izmir uzman psikolog, izmir psikologlar, izmir psikologlar listesi, izmir çocuk psikoloğu, izmirde çocuk psikoloğu, çocuk psikoloğu izmir, izmir panik atak tedavisi, izmirde terapist, terapist izmir, izmir aile terapisti, izmirde aile terapisti, aile terapisti izmir, izmir evlilik terapisti, izmirde evlilik terapisti, izmir yaşam koçu, izmirde yaşam koçu, yaşam koçu izmir, oyun terapisti izmir, aile psikoloğu, izmir psikolog seansları, izmir ergen psikoloğu, ergen psikoloğu izmir, izmirdeki psikologlar, zeka testi izmir, aile danışmanı izmir, izmir aile danışmanı, izmirde aile danışmanı, hiperaktivite tedavisi, boşanma danışmanlığı, alsancak psikolog, psikolog alsancak, sınav kaygısı, izmir sınav kaygısı, uzman psikolog izmir


06:42
Top