2007'den Bugüne 74,765 Tavsiye, 24,653 Uzman ve 16,925 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Belkıs ABACI

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Belkıs ABACI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBelkıs ABACI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Belkıs ABACI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman Klinik Psikolog Belkıs Abacı, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji alanında İstanbul Esenyurt Üniversitesinde yapmıştır. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi ve çift - aile terapisi uygulamaktadır. Psikolojik testler yapmaktadır. Ebeveyn danışmanlığı ve anne- baba eğitimleri vermektedir.

Belkıs ABACI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Oyun Terapisi
*Çocuk Bilişsel Davranışçı Terapi
*Aile Danışmanlığı
*Çocuk Psikolojik Testleri
*Çift Terapisi

Belkıs ABACI Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Belkıs ABACI'nın Özgeçmişi
2013 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur.Lisans eğitimi esnasında İ.Ü Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı A.B.D da staj yapmıştır.Mezun olduktan sonra çeşitli kurumlarda “Okul Psikologu” olarak hizmet vermiştir. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde “Pedagojik Formasyon Eğitimi” almaya başlamış ve yine aynı zamanda İstanbul Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaya başlamıştır. ilkokul ve okulöncesi çocuklarla yaptığı çalışmaların yanı sıra, yüksek lisans süpervizyonunu çiftlerle tamamlamıştır.. Yüksek lisans eğitiminden sonra yapılan Manisa’da gerçekleştirilen “Disleksi Farkındalık Eğitimi”nde eğitmen olarak görev almıştır.

Belkıs ABACI Tavsiye Yazıları Belkıs ABACI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Fahrunisa y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.241.15.ZZL

16-02-2018
 TavsiyeNo: 102112
Mesleki bilgisi ve çalışkanlığının yanısıra işine ve danışanlarına duyduğu sevgi ile başarılı olduğunu düşünüyorum. Sadece meslek olarak danışanlarına değil sosyal hayatında da insanlara karşı çok ilgili ve alakalı birisi. Özellikle çocuklarla kurduğu kuvvetli iletişim sayesinde zor çocuklarda bile olumlu sonuçlar alabiliyor. Bir diyetisyen olarak danışanlarda en sık karşılaştığımız psikolojik sebeplere bağlı yeme bozukluğu durumunda kendisine danıştığım biridir. Başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    

 Nergiz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.41.30.YD

15-02-2018
 TavsiyeNo: 102073
Mesleki yönden çok güvendiğim, güler yüzüyle karşı tarafa samimiyetini ve sıcaklığını hissettiren ve bu özellikleriyle karşısındaki kişiyle iletişimi çok kuvvetli . Çocuklara karşı tutumu ve aileye çocuk ile ilgili ulaşma konusunda çok başarılı. Çalıştığı alanı benimsemiş, sorumluluklarını bilen ve elinden gelenin fazlasını yapmak için çabalayan bir psikolog. Sürekli kendini geliştirmeye yönelmiş ve bilgisini kullanmayı çok iyi bilen bir meslektaşımdır..
     1 Beğeni    

 Hacer Esra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.244.102.ZCB

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102065
Merhabalar, kendisini universite ikinci sınıftan beri tanımaktayım. Hiç şüphe etmeden mesleğini severek yaptığıni soyleyebilirim. O zamandan beri alanı üzerine kendini gelistirmeye cabaladiğina yakinen şahit oldum. Bu hususta her turlu fedakarligi yapmis, daha cok sey ogrenebilmek icin canla basla calismistir. Bundan dolayi bilimsel anlamda kendisini cok guzel gelistirdigine hic suphem yok. Bununla birlikte guzel huyu, samimiyeti, oturmus karakteri ile etrafindaki herkese ayrim yapmadan yardimci olmus, kendi derdi gibi sahiplenip her zaman cozum aramıstir. Bu meslek icin bicilmis kaftan oldugunu dusundugum Belkıs Hanim danisanlarina da ayni samimette yaklasmakta, onlar icin her turlu yardimda bulunmaktadir. Tüm bu yardımlari bilimsel calısmalarin suzgecinden gecirerek yapan, lisans yuksek lisans egitimi disinda bircok farkli egitime katilip farkli bakis acilarini da edinen Belkis Abaci icin hic tereddut etmeden gidebileceginiz bir psikolog oldugunu soyleyebilirim. Samimiyeti, guler yuzu, neseli hali ile konustugunuz zaman size aile yakinligini hissettirecek Belkis Hanim'in size bircok noktada yardimci olabilecigine inanip, hic tereddut etmeden kendisine danisabilirsiniz :)
     1 Beğeni    

 Tuba S. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.89.YCB

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102064
Belkis Hanim benim universiteden beri en yakin arkadasimdir. Sosyal hayatinda oldukca ozverili, ince dusunceli, guvenilir, yardimsever, ayrintilara onem veren ve dikkat eden ayrica guzel bir dinleyici ve yolgosterici bir kisilige sahiptir. Sosyal hayatinda gosterdigi bu titizligi mesleki hayatinda da gosterdiginden eminim. Uzmanlik alani dogrultusunda hem katilimci hem de konusmaci olarak katildigi egitim ve seminerler meslegine verdigi onemi ve emegi gosteren unsurlardir. Gonul rahatligi ile danismanligindan faydalanabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Zeynep çrk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.135.164.DC

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102060
Belkıs hanım kızımızın sıkıntılı dönemlerinde yol göstericimiz oldu. 2 yaş sendromunda elimiz kolumuz bağlıyken yolumuzu aydınlatan ileri görüşlü, sevecen , içten tavrıyla hem kızımızı hemde bizi zor zamanımızda rahatlattı. Çocuklara olan yaklaşımı , önerileri , alternatif çözümleri uzman bakış açısı , doğru ve yanlışlarımızı görmemizi sağladı . Anne ve baba olarak yapmamız gerekenleri incelikle sabırla anlattı . Onun gibi donanımlı birinin hayatımızda olması bizim için çok büyük bir şans . Belkıs hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim iyi ki hayatımıza dokundu....
     1 Beğeni    

 Mine Arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.227.47.ZB

14-02-2018
 TavsiyeNo: 102056
Belkıs Hanım üniversite lisans eğitiminden bu yana tanıdığım bir meslektaşımdır. Kendisi öğrenmeye ve gelişmeye istekli, çalışkan ve azimli biridir. Lisans sırasında yaptığımız ortak projelerde ve araştırmalarda, grubu bilgilendiren, yönlendiren, motive eden katkılarıyla ve neşelendiren yapısıyla çalışmanın verimli ve keyifli geçmesini sağlardı. Sorumluluk sahibi olmasının yanında esnek ve uyumlu yapısıyla çalışmalarımızın aranan yüzü olmuştur daima. Belkıs Hanım lisans sonrası aldığı eğitimler, Yüksek Lisans süreci ile de gelişmeye açık olduğunu, ruh sağlığı alanında yaşam boyu öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu kavramış ve bunu mesleki bir etik olarak disipline etmiş bir Psikolog tur. Çalışmalarınıza katkıları değerli bir fark yaratacaktır. Başarılar dilerim. Uzman Psikolog Mine Arslan
     1 Beğeni    

Belkıs ABACI'nın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2013
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Belkıs ABACI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Belkıs ABACI Mesleki Videolar Videoları
-

izmir psikolog, izmirde terapist, izmirde evlilik danışmanı, zeka testi izmir, sınav kaygısı, psikolog izmir, terapist izmir, izmir yaşam koçu, aile danışmanı izmir, öğrenme güçlüğü, izmirde psikolog, izmir aile terapisti, izmirde yaşam koçu, izmir aile danışmanı, kardeş kıskançlığı, izmirde psikolog arıyorum, izmirde aile terapisti, yaşam koçu izmir, izmirde aile danışmanı, evlilik çatışması, izmir uzman psikolog, aile terapisti izmir, oyun terapisti izmir, hiperaktivite tedavisi, klinik psikolog, izmir psikologlar, izmir evlilik terapisti, aile psikologu, boşanma danışmanlığı, izmir psikolog listesi, izmirde evlilik terapisti, izmir psikolog seansları, alsancak psikolog, izmir çocuk psikoloğu, evlilik terapisti izmir, izmir ergen psikoloğu, psikolog alsancak, izmirde çocuk psikoloğu, izmir evlilik danışmanı, ergen psikoloğu izmir, uzman psikolog izmir, izmir çocuk psikologu, evlilik danışmanı izmir, izmirdeki psikologlar, disleksi


20:29
Top