2007'den Bugüne 82,718 Tavsiye, 26,146 Uzman ve 18,356 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Abidin KUL

Şehir

Malatya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Abidin KUL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Abidin KUL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAbidin KUL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Abidin KUL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Abidin KUL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Anksiyete
Panik atak
Sınav kaygısı
Sosyal fobi
Panik bozukluk
Mınnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri
Stanford Binet Zeka Testi
WISC-R
Bender Gestalt ( Görsel Motor Algılama Testi)
Porteus Labirentleri ( ZEKA TESTİ )
Catell 2A ( Zeka Testi )
Ankara Gelişim Envanteri
GESSEL (Gelişim Testi)
Metropolitan (Okul olgunluğu testi)
Peabody (Kelime Anlama Testi )
Benton(Görsel Bellek Testi)
Frosting(Görsel Algı Testi)
Kent Egy (Zeka Testi)
SDÖT (Bellek ve Öğrenme Testi )
Kinder Angst(Korku Ölçeği)
Burdon(Dikkat Testi)

Abidin KUL Özgeçmiş CV Psk.Abidin KUL'un Özgeçmişi
2015-2016 -2017 Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezi ( Stajyer Psikolog)

2017- Avcılar Belediyesi Çocuk evi (Stajyer Psikolog)


2017-2018 Türk Silahlı Kuvvetleri (Psikolog)

2018 - Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğtim Merkezi ( Psikolog)

Abidin KUL Tavsiye Yazıları Abidin KUL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Duygu (Danışan)
 IP: 37.155.156.FC

12-02-2020
 TavsiyeNo: 113589
Bu yazıyı okuyacak kişilere gönülden tavsiye ediyorum. Kendime karşı olan ön yagımın çok fazla olması ve düzelmeme olan inancımın olmamasına rağmen 8 seansta, bu kadar kısa sürede toparlayacağımı beklemiyordum. Abidin Bey'in sakin ve güvenilir yaklaşımı sayesinde kısa sürede toparladım kendimi. İnsana; gerçek düşünceyi ve düşünce kontrolünü en iyi yolla öğreten bir uzman. Verdiği ödevler ve yaklaşımı ile farkındalığım çok gelişti. Her şeyin düşüncede başlayıp, düşüncede bittiği bu önemli konuda herkese içtenlikle tavsiye ediyorum. Abidin Bey'e çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

  Kağan KIRMIZIGÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.153.125.LF

04-02-2020
 TavsiyeNo: 113430
Yaklaşımları , yetkinliği , yapmış olduğu çalışmalar ve kendini geliştirme konusunda sarf ettiği emeği ile aldığı donanımla kendini alanında geliştiren yetiştiren pozitif bilime gönül vermiş alanında Uzman , Malatya için faydalı işler yapan ve yapmaya devam eden benimde gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim alanında uzman olan bir meslektaşımdır kendisi profesyonel yardıma ihtiyaç duyan herkeze tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 F.A. (Danışan)
 IP: 46.221.203.YCW

15-01-2020
 TavsiyeNo: 113129
Abidin hocayla tanışmadan önce hayatımdan vazgeçmiştim son bi şans verdim kendime ve kendisine ulaştım. Bi aile yakınımız aile yakınımız tavsiye etmişti. Sabirla ilgiyle dinledi. Sakinliği beni dinlemesi ile bana fark ettirdikleri sayesinde artık hayata 4 elle sarıldım. Düşüncelerimin bana ve çevremdekilere zarar verdiğini o kötü düşünceleri nasil yenebileceğimi anlattı. 3 senedir hiçbir sosyal ortama giremez korkuyorken bunu yenip tekrardan iş ortamani dönmemi sağladı. Benim için bi mucize oldu. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim. Kendisine birkez daha teşekkürler.
     1 Beğeni    

 Y.d (Danışan)
 IP: 5.24.142.BL

19-10-2019
 TavsiyeNo: 111909
Abidin hocam gerçekten işini iyi bilen tecrübeli bi uzman ben sosyal fobi için gitmiştim seanslarda fobi olmadığını bana kanıtladı psikiyatri doktorları bana soysal fobi tanısı koydular bir çok ilaç kullandım faydası olmadı gitmek isteyen arkadaşlarıma gerçekten tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum hastalariyla yakından ve samimiyetle arkadaşı gibi davranıyor 6 seans yaptık yanına her gidişimde kendimi daha iyi hissediyordum verdiği ödevlerin bir kisminida beraber yaparak üstesinden geldik abidin hocama çok teşekkür ediyorum iyiki tanimisim abidin kul hocamı
     5 Beğeni    

 "Gökyüzü" (Danışan)
 IP: 176.40.226.YWC

29-08-2019
 TavsiyeNo: 111203
Değerli "tavsiyeediyorum.com" okuyucuları, öncelikle herkese merhaba; Sayın Abidin Kul hocamız ile tanışmamız, sorunuma yanıt bulacak psikolog arayışım neticesinde, yeğenimin kendilerinin danışanı olduğu için bana önermesi ile gerçekleşti. İlk tanıştığımızda karşımda genç bir psikolog olması sanki biraz çekimser bıraktı, ancak seviyeli ve resmi duruşu , sorunuma ciddiyetle yaklaşıp beni kaygıya düşürmeden esnek bir yaklaşım sergiledi, güven duygumu pekiştirdi. Psikoloğuma " obsesif ve kaygısı yüksek " bir danışan olarak başvurdum, Verdiği ödevleri birebir uyguladım, ben ödev diyorum taktik veya öneride diyebiliriz. Şu an obsesyonla nasıl başedip,kaygımı daha gerçekçi nasıl tolere edebileceğimi biliyorum İşinin ehli olmakla beraber, mesleki duruşunu bertaraf etmeyerek danışanlarına yaklaşımı, sorunu öteletmeye çalışmadan yardımcı olmaya çalışması tavsiye etmem için önemli bir etken. Takdir edersiniz ki hangi meslekte olursa olsun daha çok hizmet daha da mükemmeliyeti getirir. Başarılı, saygılı, gerçekçi, güleryüzlü, konuşkan, sorunlara karşı ciddi yaklaşan insan canlısı değerli bir insan. Kapıda beklenerek karşılanmak çok güzel, güleryüz hakim. Başarılarının devamı dileğimle, desteklerinden dolayı teşekkür ederim
     6 Beğeni    

 Smyya (Danışan)
 IP: 46.155.5.YJZ

18-05-2019
 TavsiyeNo: 109791
Abindin hocamla arkadaş aracı ile tanistim. Uzun zamandır psikolog desteği almak istiyordum ama ön yargilarim olduğu için sürekli erteliyordum ama Abidin hocamla yaptığım ilk on seans sonrası cesaretimi toplayıp seanslara basladim. Herşeyden önce benim için iyi bir arkadaş oldu tarafsız şekilde sorunlarima bakabiliyor ve benimde objektif olmama yardımcı oluyor. Her insanın sıkıntıları olabilir önemli olan bu sorunlar karşısında ne yapman gerektigidir . Bende tam olarak seanslar sonrasında sorun karşısında panik ve telaş yerine onunla baş etmeyi öğrendim . Henüz çok uzun süre olmadı seanslara başlayalı ama benim kendime olan guvenim arttı ve korkmak yerine yüzleşmeye başladım . Sakin ve telaşlı değil çok iyi bir dinleyici karşısında konuşurken gerçekten dinlendigimi hissedip rahatliyorum.Tüm bunların farkına varmama sebep olduğun için teşekkürler hocam.
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğtim Merkezi
Çilesiz Mahallesi Mazi Sokak Beyazkule Gold Palas No: 5/A Yeşilyurt / Malatya, Malatya, Turkey, Malatya, Turkey
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(553) 899 43 46

Telefon 2 :
0(422) 324 44 33
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-


Abidin KUL'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Abidin KUL Mesleki Videolar Videoları
-09:50
Top