2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilara IŞIK
Psikolog - İstanbul

Dilara IŞIK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilara IŞIK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilara IŞIK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilara IŞIK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sümeyye ARSLANUzm.Psk.Sümeyye ARSLAN
Kendisiyle tanisikligimiz üniversite sıralarına dayanır gerek bilimsel bilgiye olan inancı gerek çalışma azmi ve öğrenme içgüdüsü yüksek olan insanî d...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Birinin önyargı ile bakmayarak, sizin yerinize sorumluluk almaya ve bir kalıba sokmaya çalışmayarak sizi gerçekten dinlemesi gibi yoktur. " Carl Rogers.
 
Dilara IŞIK'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Toros Cad. Başakşehir Mah. Arterium 4 Ofis Bina No: 1 Kat 8 Daire 69 Mado Dondurma Karşısı Başakşehir 1 Etap Karşısı ● İstanbul
Adres 2:
Torkam E5 Residence
Torkam E5 Residence. E5 Yanyolu Kartaltepe Mah. Küçükçekmece/İstanbul. Arel Üniversitesi Karşısı 
Psk.Dilara IŞIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilara IŞIK Özgeçmis CV Psk.Dilara IŞIK'ın Özgeçmişi
DİLARA IŞIK

Psikolog
İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji Bölümünden 2014 yılında mezun olmuştur. Lisans döneminde staj çalışmalarını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler / Nöropsikoloji Bölümünde başarı ile tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi alarak Özel kurumlarda görev almış ve çeşitli gönüllülük esaslı projede çalışarak, mesleki anlamda aldığı eğitimlerle daima kendisini geliştirmeyi hedeflemiştir. Alan çalışmalarında pek çok kişiye ulaşmayı hedefleyerek, çok sayıda aileye ve öğrenciye psikoeğitim vermiştir. Esenyurt Üniversite’si klinik Psikoloji yüksek lisans programına katılan Dilara IŞIK çalışmalarına ve eğitim hayatına devam etmektedir.
PROJELER, ARAŞTIRMALAR
"GENOM-İST" İSTANBUL KALKINMA AJANSI VE ADALET BAKANLIĞI kapsamında İstanbul Üniversitesi’nin yürütücülüğünü yaptığı "Hayata Bir Çocuk,Bir Çocuğa Hayat" projesi –PSİKOLOG (https://hayatvecocuk.net)
...[Devamı...]

Dilara IŞIK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ece Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ9.Ocak.2023
TavsiyeNo: 124979
Merhabalar Dilara hanıma bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştık (iyi ki de ulaştık :) Çok ılımlı çok sakin çocuk dilinden çok iyi anlayan bir uzman. ilk seanstan çıktıktan sonra oğlum tekrar gidelim, tekrar ne zaman geleceğiz gibi sorular sormaya başladı bu da Dilara hanımın iletişim başarısını gösteriyor. Daha da ilginç olanı 3 seansta 7 yıllık sorunumuzu çözmesi oldu keşke daha önce gitseymisiz diyorum kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Ayrıca asistanı da çok nazik ve çok naif bir beyefendi danışanlarla yüz yüze ayrı telefonla ayrı tek tek ilgileniyor. Kapıdan girer girmez doğru yerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Teşekkürler çapa psikoloji ⚓
     2 Beğeni    
Eren ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122888
Aile içi sorunum olduğu için kendisine gittim. Pek çok konuda destek aldım aile içinde sorunlar yaşadığımız bir dönemdi ve benimde sonradan dikkat eksikligim olduğunu öğrendim. Gerekli testler yapıldı ve ortaya çıktı terapi ile hallettim. Benim yapmakta zorlandığım sıkıntılar vardı mesela sipariş veremiyor kaygı yaşıyordum. Şimdi odevlerle bunu hallettim. Bir adım attım benim gibi adım atmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum. Sizde sorun yaşıyor halledemiyorsaniz destek alın iyi günler.
     3 Beğeni    
Bilgen GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122379
Dilara hanım, yaklaşımı ile çok sakinleştirici, samimi ve sıcakkanlı bir tavırla yaklaşıyor. Pandemi sonrası oğlumun korkularını ifade edip , rahatlaması sürecinde destek oluyor. Bağ kurması ve onu çok kısa zamanda anlaması da süreci olumlu etkiledi. Kum terapisi aracılığı , oyunlar ve resim aracılığı ile çocuğun bilinçaltına rahatlıkla ulaşarak, rahatlamasına destek oldu. Oğlum seanslara severek geliyor. Bu da günlük yaşadığı sorunları aşmasında , duygularını ifade etmesinde destek oluyor. Biz memnunuz, düşünenlere tavsiye ederiz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Melike
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121094
Dilara hanım, çok güler yüzlü ve kibar bir hanımefendi. Anlık bir cesaretle gittim kendisine. Başta çok çekindim. Acaba gitsem mi gitmesem mi ama sonradan iyiki de gitmişim diyorum. Daha yolun başındayım ama şimdiden hayatımda yük olarak taşıdığım çoğu şeyi o odada bırakıp gittim. Dilara hanım, ne yaşarsanız yaşayın sizi asla yargılamaz, empati yeteneği oldukça gelişmiştir, anlayışlıdır, sorunlarınıza oldukça ilgilive çözüm odaklı bir psikologtur.
     11 Beğeni    
T.O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119969
Dilara hanımla çok kısa süre önce tanışıp çok yol katettik.İşini başarıyla yapan ve danışanı olarak her zaman samimiyetini çok beğendiğim biri.İlk başta nasıl olur diye kararsız kalsamda gitmeye karar verdim ve iyiki kendisi ile seanslara başladım ve beraber çok yol ilerledik .Güler yüzlü ve çok sıcakkanlı birisi. Ayrıca seanslarla beraber kendimi tanımamı sağladı. sayesinde hayatım daki çoğu şeyi düzene koydum. Hem de hayatımdaki sorunlarda düzelmeye,sonuç bulmaya başladı .Kendisine çok teşşekkür ederim .Eğer bir yardım almak isterseniz , Dilara Hanımı kesinlikle tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Dilek MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2021
TavsiyeNo: 119510
Ben arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim ve kendisi ile tanışma fırsatını buldum.iyiki de gitmişim.Psikolog Dilara hanım alanında bilgili ve tecrübeli biz çok faydasını gördük yavrumuz eski sağlığına kavuştu sorunlarını ve problemlerini çözdü.Güleryüzlü,ciddi ve işinde çok başarılı.ilgisi ve sevecenliği saygısı bizi çok memnun etti.Ben herkese tavsiye ediyorum .Parlak Hayatlar psikoterapi merkezi gerçekten konusunda başarılı bir merkez.Dilara hanıma hayatında başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    
Sema
7.Mart.2021
TavsiyeNo: 119340
Kendisi ile benim öğretmenlik yaptığım özel bir kolejde birlikte çalıştığımız dönemde tanıştım. Öğretmenlik yaptığım kurumda kendisi rehberlik servisinde çalışmaktaydı. Öğrencilerle ve arkadaşlarıyla olan iletişimi her zaman samimi ve içten olmuştur. Özellikle danışmanlığını yaptığım sınıftaki öğrencilere nasıl yardımcı olduğuna doğrudan şahit oldum. Bir çok farklı sorunu öğrencilerimiz mevcuttu cinsel taciz, şiddet, odaklanma sorunu, aile ile iletişim bozukluğu yaşayan genç öğrencilerimize sabır ve özveri ile yardımcı olmaya çalıştığını ve olduğunu biliyorum. Birlikten çalıştığımız dönemde bir çok öğrencimin geleceğini kurtardı. Mesleğini icra ederken izlediği ilk adım öğrencileri anlamaktı. Neyi niçin ve neden yaptı? Sonrasında farkındalık oluşturdu ve çözüm bulmalarına yardımcı yardımcı oldu. Bir psikiloji eğitimim veya herhangi bir alt yapım yok fakat kendimce söyleyebilirim ki; kendisindeki sabır, anlayış, iyi bir dinleyici olması ve analiz yapabilmesi mesleğinde kendisiyle bütünleşmiş özellikleridir. Yalnızca öğrencilere yardımcı olması üzerinden değil ikili ilişkimiz üzerinden de bu yorumu rahatlıkla yapabiliyorum. Kendisi uzman olarak yardım ettiklerinin yanı sıra arkadaş olarakta iyi bir dinleyici ve yol göstericidir. Mesleki olarak en taktir ettiğim noktası uzman olmadığı hiç bir noktada hasta kabul etmemekte, yardımcı olamayacağını bildiği noktalarda kesinlikle daha çok yardımı olacağına inandığı kişilere hastayı yönlendirmektedir. Bu onun mesleğini kesinlikle danışanlarına yardımcı olmak için yaptığını gösteriyor benim nazarımda. Güler yüzü , samimiyeti ve içtenliği ile birleşen insan sevgisi , değer yargıları kesinlikle onu mesleğindeki diğer çalışma arkadaşlarından farklı kılıyor. İyiki birlikte çalışma olanağımız olmuş diyebilirim. Kendisi sayesinde bir çok genç öğrencimizin hayatları değişti.
     5 Beğeni    
E.E
26.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119159
Dilara Hanım’ı alanında yaptığı çalışmalarla tanıma fırsatım oldu. Kendisi etik değerlerine bağlı,kendini geliştirmeyi seven,pozitif,güler yüzlü ve yaptığı işi severek yapan kendini daima geliştirmeyi ilke edinmiş bir uzman. Güler yüzlü pozitif olması ile destek almak isteyen kişilerin kendini rahatlıkla ifade edebileceği onları anlayabilecek ve destek sağlayabilecek donanımda olan Dilara hanıma alanında başarılar diliyorum. Danışanlarına karşı güler yüzlü daima pozitif olan Dilara Hanımdan herkes içtenlikle gönül rahatlığıyla destek alabilir bu anlamda kendisini tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

Dilara IŞIK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilara IŞIK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Sümeyye ARSLAN
Uzm.Psk.Sümeyye ARSLAN
Kendisiyle tanisikligimiz üniversite sıralarına dayanır gerek bilimsel bilgiye olan inancı gerek çalışma azmi ve öğrenme içgüdüsü yüksek olan insanî d...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Parlak Hayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Toros Cad. Başakşehir Mah. Arterium 4 Ofis Bina No: 1 Kat 8 Daire 69 Mado Dondurma Karşısı Başakşehir 1 Etap Karşısı ● İstanbul
Adres 2:
Torkam E5 Residence
Torkam E5 Residence. E5 Yanyolu Kartaltepe Mah. Küçükçekmece/İstanbul. Arel Üniversitesi Karşısı 
Psk.Dilara IŞIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 486 35 15
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilim Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dilara IŞIK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Dilara IŞIK Mesleki Videolar Videoları
-
atakent psikolog, sefaköy psikolog, küçükçekmece psikolog, başakşehir psikolog, çocukpsikolojisi, online terapi, sınav kaygısı, özgüven eksikliği, bakırköy psikolog, ataköy psikolog, çapa psikolog, asperger bozukluğu, çift terapisti, çift terapisi, aile terapisi, aile terapisi atakent, cinsel terapist, cinsel terapi, boşanma, obsesif kompulsif bozukluk, dikkat eksikliği, hiperaktivite, uzmanpsikolog, dikkat arttırma, attentioner, algı ve konsantrasyon, ruh sağlığı, terapist, psikoterapist, atakent terapi, atakent terapist, atakent çocuk psikoloğu, atakent çift terapisi, atakent aile terapisi, sefaköy çift terapisi, sefaköy çocuk terapisi, küçükçekmece cinsel terapist, küçükçekmece çift terapisi, çocuk psikolojisi, ataköy cinsel terapist, florya terapi, florya psikolog, florya çocuk psikoloğu, florya cinselpsikolog, florya ailesi terapisti, florya çift terapisi, florya emdr, florya terapist, florya psikoterapist, florya aile terapisi

08:52
Top