2007'den Bugüne 90,337 Tavsiye, 27,806 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Beria Nur GÜRKAN
Psikolojik Danışman - Sakarya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Beria Nur GÜRKAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Beria Nur GÜRKAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Beria Nur GÜRKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Beria Nur GÜRKAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Miftah Psikoloji Danışmanlık ve Akademi
Vatan Mahallesi, Süleyman Binek Caddesi, Yavuz Tok İş Merkezi, No:79, D:1, Sakarya/Serdivan 
Psk.Dnş.Beria Nur GÜRKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Miftah Psikoloji)
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Beria Nur GÜRKAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Manevî Yönelimli Danışmanlık

* Bireysel Psikolojik Danışmanlık
Kaygı bozuklukları
Depresyon
Bipolar bozukluk
Obsesif kompulsif bozukluk
İlişkisel problemler
Ergenlik dönemi problemleri
Stres Yönetimi
Kendini keşif
Özgüven sorunu
Kendini aşırı eleştirme sorunu

* Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı
Sınav kaygısı
Zaman yönetimi
Kariyer planlama

* Evlilik ve Aile Danışmanlığı
Evlilik öncesi danışmanlık
Aile içi iletişim sorunları
Ebeveynlik sorunları
Çatışma çözümü
Boşanma
Aldatma

* Ergen Danışmanlığı
* Ebeveyn Danışmanlığı
* Oyun Terapisi
* Çocuk Resmi Analizi

Beria Nur GÜRKAN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Beria Nur GÜRKAN'ın Özgeçmişi
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladı. Bu sırada birtakım dergi yayın faaliyetlerinde yer aldı. Mezuniyetinin ardından bir süre özel bir okulda Okul Psikolojik Danışmanlığı yaptı. Çocuk kitaplarına olan ilgisi sebebiyle bu alanda yazarlık ve çizerlik eğitimleri aldı ve çocuk kitaplarını pedagojik açıdan ele alan çalışmalarını yürütmeye başladı. Oyun Terapisi ve Çocuk Resimleri Analizi eğitimlerini aldı. Ardından Ankara Bilim Üniversitesinde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamladı. Halihazırda Manevi Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans ile birlikte Çocuk Gelişimi eğitimine devam ediyor.
Meslektaşı olan eşi ile kurmuş olduğu Miftâh Psikolojik Danışmanlık bünyesinde ergen, yetişkin ve ailelere yönelik online ve yüz yüze psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Tek bir yönteminin her hastada etkili olduğuna inanmadığı için eklektik bir yaklaşımla çalışmakta ve manevi yönelimli danışmanlık hizmeti vermektedir.

Beria Nur GÜRKAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124634
Beria hocam ile düzenlediği evlilik konulu online seminerlerde tanıştım; güler yüzü, samimiyeti ile evvelden tanışıyormuşuz hissi uyandırmıştı bende. Yıllardır aklımın bi' köşesini kurcalayan kendimde değiştirmek istediklerimi gerçekleştirmek için aradığım yol göstericiyi bulmuştum. Böylece o uzun ve meşakkatli yola birlikte çıktık, bana cevapları veren değil soruları sormayı öğreten bilgeliği ile arağım sevginin kaynağını gösteren muhabbeti ile, düştüğümde elimden tutan o şefkati ile rehberimi ne kadar doğru seçtiğimi her daim hissettirdi. Bu yol tüm zorluklara rağmen yürümeye değdi ve rehberini doğru seçince insan her adım da bir sonraki için daha da hevesli oluyor. Bana kattığı tüm güzellikler için ona hep minnettar kalacağım.
     2 Beğeni    
Melike OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124352
İnsan aciz(her alanda yeterli olamayan) bir varlık olduğu için, ayağına takılıp düşmesine sebep olan bir taş gibi; aklına da duygularına düşüncelerine de takılan ve ilerlemesine engel olan bazı durumlar yaşayabiliyor. Düştüğü anlarda elinden tutup kalkmasına vesile olacak birine veya kişinin kendi mücadelesiyle kalkabileceğini hatırlatacak birine ihtiyaç duyabiliyor. İşte böyle bir anımda tüm samimiyetiyle, tebessümüyle,alanında uzmanlık bilgisiyle yanımda olduğunu hissettiğim; beni "kendimi kendime hatırlatmama" vesile olan, amacımı gerçekleştirebilmek için hayatımda bir çok seçeneğin olduğunu farketmeme vesile olan, bir danışmandan daha ötesi diyebileceğim biri Beria Nur Gürkan hocam..
     3 Beğeni    
Habibe NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123698
Uzun bir arayış içinde olduğum sırada Beria Hocamla tanıştık. Kendimi tanıma niyetiyle çıktığım yolculuğumda kimi zaman yoldaş, kimi zaman rehber kimi zaman sıcak bir dost oldu. Seanslara başladığım günden bitene kadar ki süreçte her buluşmamızı iple çektim. Alanında ki donanımı, güzel yüzü ve samimiyeti ile her konuda yardımcı oldu. Özellikle içinden çıkılmaz gibi gelen pek çok yerde birlikte çıktık. Mesleki yeterlilikten daha fazlasına sahip bir danışman. Kendisine ve sonrasında ekibine teşekkür ederim. Sizinle yolculuk yapmak paha biçilemezdi...
     5 Beğeni    
Sıla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123558
Merhabalar. Beria Hocamı kişisel gelişim amaçlı faydalı bir semineriyle tanıdım. Normalde kendi başıma başa çıkabileceğimi düşündüğüm sorunlarım vardı. Ancak çeşitli olaylarla bu sorunlar başa çıkamayacağım bir hale geldi. Kendisinden online seans almaya başladım. Başlarda kaygılarım vs. gibi yoğun duygularımın hiç geçmeyecek bir raddede olduğunu düşünüyordum. Ancak yaptığımız çeşitli çalışmalarla farkındalığımızı artırıp yaşadığımız olay ne olursa olsun kalıcı bir başa çıkma yöntemi sunuyor. Çoğu nöropsikoloğun insan beyin yapısını anlatma şeklini Beria Hocamız anlayacağımız ve hayatımıza direkt adapte edebileceğimiz yöntemleri bize sunuyor. Bu süreçte yalnız hissettirmiyor, yargılamıyor, yanınızda oluyor, sabırla dinliyor, ancak kendinizin bir birey olduğunuzu da hissettirerek o ince danışan/danışman ilişkisini çok güzel koruyor. Herkesin para kazanmaya ihtiyacı var ve bu da onun işi, ancak sırf para kazanmak için değil işini hakkıyla yapıyor. Sırf para kazanmak için seans uzatan bir danışman değil. Bu konuda içiniz rahat olsun asla kul hakkı yemeyen bundan sakınan birisi. Kendi istediğim yönelimler konusunda büyük adımlar atmamı sağladı. Artık yardımlarıyla seansların sonuna geldiğimizde ayrılacağımıza bayağı üzüldüm, ancak öğrettiği farkındalık sayesinde olması gerekenin bu olduğunu biliyordum. Şimdi çok daha iyiyim, öğrendiklerimle çok daha ileriye adım atacağıma inanıyorum elhamdülillah. Bizim hayırlı yola iletilmemizde büyük bir vesile olması gibi Allahım onu da hep hayırlı yollara iletir inşallah 💜
     7 Beğeni    
B. D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123552
Beria hocayla beni anlayabileceğini düşündüğüm için çalışmak istemiştim. Çok doğru bir karar vermişim. Başlangıçta ve son durumdaki hallerimi düşündüğümde aradaki fark için şükrediyorum. Kendimi tanımama maneviyatımı yükseltmeme vesile olduğunu düşünüyorum. Kaygımı yönetemediğim için başlamıştım. Fakat beraberinde birçok sorunu çözmüş olduk. Hem psikolojik destek hem manevi desteğini çok hissettim. Kendimle barışmayı öğrendim. Kendimi sevmeyi ve değer vermeyi öğrendim. Normalde kendimi açamıyorum karşımdaki psikolog da olsa. Fakat Beria hoca güven verdiği için zor da olsa kendimi dökebildim. Bu benim için çok önemliydi. Karşımda ablam var ve onunla konuşuyormuş gibi rahat hissettim.
     7 Beğeni    
Z.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2022
TavsiyeNo: 123289
Beria nur hanımı çocuk kitapları ile ilgili bir atölyesine katılarak tanıdım. Boşanma sonrasında yaşadığım sıkıntılarla birlikte hayatımla ilgili çıkmaza girince kendisinden terapi almaya karar verdim. manevi yönelimli terapi yaptığı için ve samimi geldiği için tercih ettim. Yaklaşık 8 ay devam eden bir sürecimiz oldu. Bana çok çok iyi geldi, duygularımı ve içinde bulunduğum durumu anlamlandırmama yardım etti. kendimi onunlayken çok rahat hissediyorum. Doğru noktalara değindiğini ve isabetli tespitler yaptığını düşünüyorum. Terapi süreci aralıklı olarak devam ediyor ve kendimi önceki halime göre çok daha iyi hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Şeyma KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122269
Beria Hanım ile ilgilenmekte oldukları instagram hesabına attığım mesaj ile tanıştım. Ne yapacağımı şaşırdığım, düşünceler içerisinde boğulmakta olduğum bir vakit tanıdık vasıtasıyla keşfettiğim hesaplarına mesaj attım. Beni samimi bir dil ile karşıladı ve içinde bulunmakta olduğum halden çok az bahsetmiş olmama rağmen, (bence) ön sezgisinin kuvvetli olmasıyla beraber yol alabileceğimizi söyledi. Ben kendimde olamadığım, kaybolduğum o günlerde bir el hissettim omzumda. Kendimle barışık olamadığım, eleştirel sesimin çok çıktığı, dolayısıyla önümü göremediğim günlerde her hafta yaptığımız o bir saatlik seanslar ile farkındalığımı kazanmama çok yardımcı oldu. Beria Hanımın ilk zamanlar anlam veremesemde sonradan bana ne büyük iyilik yaptığını anladığım, en beğendiğim yönü beni direk yönlendirmek yerine daima sorular yönelterek, sıkıntılı olduğum durumun hikmetini anlamak için maddeleştirerek kendi keşfimi sağlamasıdır. Bu aslında en yaygın benzetme ile elime balık vermedi, balık tutmayı öğretti. Zamanla bu tekniği onsuz uygular oldum. Onunla olan iletişimimiz benim ona bağlılığım ve ihtiyaç hissetmem üzerinde yürümedi, aksine rehber oldu bana, tavsiyeleri benimleydi ama ben onun bende oluşturduğu güdüler ile kendim harekete geçtim. Bu sebeple devam etmeyi, ayakta kalmayı kendim öğrendim. Her zaman güler yüzlü, içten ve sabırlı davrandı, bana daima güven verdi. Bu sayede hiç kimseye anlatamadığım meseleleri bana tanıdığı zaman içerisinde ona anlatabildim. Öncesinde sormadı, beni bekledi. Yine onda en sevdiğim özelliklerden birisi her ne kadar çok arkadaş canlısı olsa da olması gereken mesafeyi korudu. Ben onun şefkatli ve merhametli kalbini çok defa hissettim ama bununla beraber onu daima Beria Hanım olarak niteledim. Çünkü o benim hayatımda danışman kimliği olan biricik psikoloğum idi. Ona dair anlatabileceğim çok daha fazlası var ama kısaca bunları söyleyebilirim. İyi ki Beria Hanım ile tanışıp kendime, kendimi hediye edebilmişim. Hayat yolculuğumda yaşım daha gençken, onun vesilesi ile kendime yaptığım en büyük iyilik oldu sanırım. Ona tüm kalbimle teşekkürlerimi sunuyorum yeniden.
     11 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Miftah Psikoloji Danışmanlık ve Akademi
Vatan Mahallesi, Süleyman Binek Caddesi, Yavuz Tok İş Merkezi, No:79, D:1, Sakarya/Serdivan 
Psk.Dnş.Beria Nur GÜRKAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 090 37 75
(Miftah Psikoloji)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2019
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel twitter hesabıKişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Psk.Dnş.Beria Nur GÜRKAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Beria Nur GÜRKAN Mesleki Videolar Videoları
-

12:38
Top