2007'den Bugüne 90,067 Tavsiye, 27,722 Uzman ve 19,715 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Betül SALMAN
Psikolojik Danışman - İzmir

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Betül SALMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Betül SALMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hülya SOYDANPsk.Hülya SOYDAN
Hülya Hanım'ın yanında 1,5 ay süreyle geçen yaz staj yapma imkanı buldum. Kendisi insan ilişkilerindeki özverisi ve profesyonel tutumuyla beni çok etk...

Lütfen Dikkat!
Betül SALMAN siz misiniz? Sitemize giriş yaparak bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Betül SALMAN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2014 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Betül SALMAN Özgeçmis CV Psk.Dnş.Betül SALMAN'ın Özgeçmişi
Merhaba, 2014 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden mezun oldum. 2016' da İstanbul Üniversitesi'nin sertifikalı Aile ve Çift Danışmanı olarak eğitimime devam ettim. 8 yıldır meslekte aktif olarak çalışıyorum. Şuan İzmir Karşıyaka'da aktif olarak yetişkin, aile ve çift terapisti olarak çalışmaktayım.

Betül SALMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe Nur AKBULUT Fotoğraf
Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog - Pedagog
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123347
Betül Hanım bir süredir beraber çalıştığım deneyimli ve başarılı bir iş arkadaşım. Kendisi işinde profesyonel, kendisine her zaman bir şeyler katan bir meslektaşım. Oldukça deneyimlidir ve kendini her daim geliştirmeyi sever. Aynı zamanda kendisi bir çok konuda bilgili, ilgili ve gelişime açıktır. Mesleğine son derece saygılı,başarılı, araştırmacı ve güzel enerjisi ile danışanlara iyi gelen bir uzmandır. Meraklı, dikkatli, mesleğine karşı motivasyonu çok yüksek olan arkadaşım, meslektaşım Betül Salman gelişime açık ve güvenilir bir psikolojik danışmandır. İzmir’de yetişkin, aile ve çift konularında bir uzman arıyorsanız kesinlikle Betül Hanım’ı öneririm.
     2 Beğeni    
Semiha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123305
Henüz iki seans yapmış olmamıza rağmen çok daha rahatlamış hissediyorum. Bakış açımın değişmesini ve bireysel farkındalığımın artmasını sağladı. İlişkimde de olumlu değişiklikler oldu görüşmelerimizin ardından. İlk psikolojik danışman deneyimim olduğu için tereddütlerim vardı ama çok iyi geldi. Tereddüt eden herkese tavsiye ediyorum kesinlikle. Kendiniz için yapabileceğiniz en faydalı şey olabilir. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendisiyle. Betül Hanım rahatlığı ve samimiyetiyle benim de rahat etmemi sağladı. Asla yargılayıcı bir tavrı olmadı. Gönül rahatlığıyla her şeyi anlatabilirsiniz. Güler yüzü ve tatlılığı ile tüm süreci kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Çok teşekkürler her şey için;)
     3 Beğeni    
Sinem GÖKÇE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123303
Çok değerli meslektaşım Betül Hanımla üç yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık ve yıllar sonra tekrar aynı kurumda çalışma şansını elde edebildik. Hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyaç duyduğumda ilk başvurduğum kişilerden biri olur kendisi. Sorunlara karşı empatik ve çözüm odaklı yaklaşımı, kısa sürede sonuca ulaşması, mesleki bilgisi ve samimiyeti Betül Hanıma güvenebileceğiniz en önemli noktalardır. Bilgi ve deneyimiyle meslek hayatıma olan katkılarından dolayı kendisine teşekkür eder, sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabileceğiniz içten ve güleryüzlü bir danışmanlık hizmeti için Betül Hanımı öneririm.
     2 Beğeni    
Leyla BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2022
TavsiyeNo: 123293
Batıl hanımdan bir süredir danışmanlık alıyorum. Kısa sürede çok yol kat ettik . Genç,güler yüzlü, empati kurabilen ,kolay iletişim kurulabilen biri. Kendisini bende internetteki tavsiyeler üzerine tanımıştım.Kolayca iletişim kurduk ve kısa sürede seanslara başladık. Genç ve iletişimi güçlü olması kendimi daha rahat hissettirdi.Her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyorum. Okblerim azaldı.Yillardir başaramadığım şeyi birkaç seansta halledebildik. Çalıştığı kurumdaki insanlarda gayet güler yüzlü ve ilgili. Karşıyaka nin merkezinde oluşu ulaşılabilirliği kolaylastiriyor. Danışmanlık düşünen herkese tavsiye ediyorum .
     2 Beğeni    

Betül SALMAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Betül SALMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hülya SOYDAN
Psk.Hülya SOYDAN
Hülya Hanım'ın yanında 1,5 ay süreyle geçen yaz staj yapma imkanı buldum. Kendisi insan ilişkilerindeki özverisi ve profesyonel tutumuyla beni çok etk...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 014 44 92  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Betül SALMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Betül SALMAN Mesleki Videolar Videoları
-

15:31
Top