2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hülya SOYDAN
Psikolog - İzmir
PSİKOLOG (YETİŞKİN, AİLE, EVLİLİK VE İLİŞKİ DANIŞMANI, YAŞAM KOÇU, EMDR TERAPİSTİ)

Hülya SOYDAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi137 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

137

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hülya SOYDAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

191
(%99.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hülya SOYDAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hülya SOYDAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Çatışmaların kaynağı, aslında doğru ifade edilemeyen duygulardır... Bakışlarımız başka bir aile ferdine odaklanır, oysa görüş alanına kendimizi almamız gerekir... Kaçar ya da üstünü örteriz...Yüzleşmek gerekir... Bazen kulaklar birbirine tıkanır... Açmak gerekir... Unutulmaması gereken, her işin başının DİYALOG olduğudur! Diyalog kurmak üzere bizi arayınız...
 
Hülya SOYDAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Diyalog Psikolojik Danışmanlık
Cemal Gursel Cad.No:101/7 Gaye Apt. Bostanli-Karşıyaka / Izmir
İzmir
Psk.Hülya SOYDAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1958 (66 yaşında)
Doğum Yeri : Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü (1980 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hülya SOYDAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile danışmanlığı, aile içi iletişim,aile içi çatışma, evlilik öncesi danışmanlık, evlilik danışmanlığı, çift danışmanlığı, ilişki danışmanlığı, cinsel sorunlar, evlilik sorunları, boşanma, aldatma, EMDR uygulama, bireysel danışmanlık, özgüven, kariyer planlama, yaşam koçluğu, meslek danışmanlığı (insan kaynakları)

Hülya SOYDAN Özgeçmis CV Psk.Hülya SOYDAN'ın Özgeçmişi
09.12.1958-Manisa doğumluyum.
-1980 yılında Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümünü okulumuzun ilk mezunlarından biri olarak, iyi bir dereceyle Psikolog ünvanı alarak bitirdim.
- 1984/1993 yılları arasında Yenal Çakaloz Yönetim Danışmanlığı’nda Endüstri Psikologu ve şirket ortağı olarak çalıştım. Görevim işe almada kullanılan çeşitli psikoteknik testlerin uygulanması ve yorumlanması ile elemanların mülakatlarının yapılması ve psikolojik açıdan değerlendirilmeleri gibi konuları içeriyordu.
- 1996-2010 yılları arasında çeşitli eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak görev yaptım ve emekli oldum. Bu yıllarda çocuk ve ergenlerle çeşitli konularda çalışmalar yaptım.
Bunlardan bazıları;SBS danışmanlığı, LGS-LYS danışmanlığı,tercih danışmanlığı, öğrenci koçluğu, sınav kaygısı, dikkat eksikliği, ders başarısızlığı, ergenlik sorunları, kardeş kıskançlığı, özgüven eksikliği, iletişim-empati kurma, kariyer planlama, yaşam koçluğu...[Devamı...]

Hülya SOYDAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dilek OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104511
Uzmanımızı eşimin arkadaşı tavsiye etmişti eşim kesinlikle aile danışmanına gitmemizi istemiyordu bir gün karar verdik ve gittik karşımızda gayet profesyonel bir duruşu olan nazik Güler yüzlü oldukça deneyimli olan bir bayan ile karşılaştık bizi bir anda samimiyetiyle ve açık kişiliği ile kendisine çekti. Boşanmanın eşiğindeydik. Sayesinde evliliğimiz kurtuldu şimdi bir bebeğimiz var. Kendisine minnettarız. Ofisi merkezi bir yerde koalylıkla ulaşım sağlanabilir yanında çalışan asistanı oldukça ilgili güleryüzlü samimiydi. Danışanı olarak ofise girdiğim anda Pozitifleşip beklerdim öyle bir enerji alıyordum ki sanki bir dostumu ziyarete gitmiş gibi huzurlu oluyordum
     Beğenin    
Behice Temel
8.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103169
Hülya Soydan ile İzmir Şirince'de bir eğitim sayesinde tanıştım. İki güzel gün boyunca beraber, dolu dolu bir eğitim geçirdik. Bu süreç içerisinde kendisinin ne kadar deneyimli ve mesleğine hakim olduğunu anlama fırsatım oldu. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren, mesleğinde bir noktada durup yerinde saymayı kabul etmeyen, örnek alınacak bir duruş sergileyen Hülya hanım bunun yanında ayrıca hanimefendiligi ve güler yüzü ile de gönlünüzde yer edinecektir.
     Beğenin    
I.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97045
Evliliğimizde yaşadığımız sorunlar dolayısıyla eşimle sayısız psikolog'a gittik. Ancak eşim ilk 2 seanstan sonra uzmanlara hep bir kusur buldu ve seanslara gitmeyi bıraktı. Her seferinde başa dönüyorduk ve bu durum artık çok yorucu olmaya başlamıştı. Yine böyle bir dönemde internetten Hülya Hanım'ı buldum. Hakkında yazılan olumlu yorumlara rağmen eşimden dolayı pek umudum yoktu. Ama hiç korktuğum gibi olmadı. Eşimin Hülya Hanım'a tek bir kusur bile bulamaması bir yana seanslara isteyerek gitmeye başladı. Eleştirileri dahi kızmadan dinliyor ve dikkate alıyordu. Hülya Hanım, sabırlı, anaç ve samimi yaklaşımıyla eşimi bir hasta olarak kazandı. Bu sayede ilerleme kat edebildik. O güne kadar gittiğimiz sayısız psikolog ve psikiyatristin bulamadığı sebepleri çok kısa zamanda buldu ve gerekli yönlendirmelerle doğru yardımları almamız için bize destek oldu. Hülya Soydan, benim seansım bitti-işim bitti gözüyle bakmayan, her ihtiyaç duyduğunuzda elinden geleni yapmak için uğraşan, size verdiği değerde samimi olan ve en önemlisi empati yapabilen bir psikilogdur. Bana kattıklarından dolayı hayatımdaki yeri bir psikologtan öte, çok özeldir. Kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Mühendis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86194
Hülya hanımı , psikolojik olarak dipte olduğum bir dönemde bu site aracılığıyla buldum. Eşim ile ilişkimiz çok kötüydü, sürekli ağlama krizlerine girip boşanma planları yapıyordum. Bir karar vermem gerekliydi. Ya eşimden ayrılcakatım ya da sorunlarımızı çözüp devam edecektim. Gerek yalnız gittiğim seanslarda gerekse eşimle gittiğimiz seanslarda sorunlarımızı çok iyi analiz ederek yüzleşmemize yardımcı oldu. İkimizin ortak bir noktada buluşmasını sağladı. Tabiiki şu anda da tartışmalarımız oluyor ancak sevgi depolarımız dolu olduğu için konuyu uzatmadan kolayca çözüme bağlayabiliyoruz. Özellikle güler yüzlü ve samimi yaklaşımı en özel konuları bile konuşurken tedirgin olmanızı engelliyor. Özellikle psikoloğa gitme konusunda önyargısı olanlara tavsiye edebileceğim bir isimdir kendisi.
     3 Beğeni    
Erkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72419
İnsanın hayattaki en büyük varlığının evlatları, en büyük servetinin ise evlatlarının güler yüzü olduğunu yaşayarak öğrendik. Tecrübe yaşananlardan alınan ders demekmiş. Kızımızın ; elimizde olmayan ve tarafımızdan kaynaklanmayan nedenlerle devam etmeyen ve çok kısa bir sürede biten evliliğinin sonrasında ne yapacağımızı, nasıl davranacağımızı bilemez durumdaydık. Her denilene inanıyor, her söyleneni yapmaya çalışıyorduk. Bu zor zamanlarımızda Hülya hanım bize tam bir güneş gibi doğdu. Çünkü doğru bildiğimiz yanlışlarımızı bize gösterdi. Bu yanlışlardan vazgeçerken İlk başta tereddüt etsek de haklı olduğunu çok kısa sürede gördük. Görüşmelerimiz o kadar sıcak, o kadar sevgi dolu ve o kadar huzurlu bir ortamda geçiyordu ki kendisi ile 40 yıllık bir dostluğun verdiği samimiyetle irtibat kuruyorduk. Hatta hiç unutmuyorum ilk seans sonrası olmasına rağmen, Pazar günü gitmiş olduğu piknikten dönerek sadece bizim için bürosuna geri gelmiştir. Kendisine ben ve eşim olarak müteşekkiriz... Çünkü yazımın başlangıcında da belirttiğim gibi servetimize geri kavuşmuştuk, hem de çok kısa bir sürede...
     2 Beğeni    
Ok
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71779
Hülya Soydan`ı netten araştırıp buldum.Bir süre terapi yaptıktan sonra maddi durumum yüzünden ara verdim. Güvenilir ve güleryüzlü bir psikiyatrist, sohbet etmekten zevk alabileceğiniz insanlardan, üstelik sizin seviyenize göre kendi hayatından yaşanmışlıklarla durumları daha net ortaya koyabiliyor.İşte anlattığım bu sebeplerden dolayı , bütçemi düzenleyip yaklaşık bir yıl sonra tekrar randevu alıp derslerimize başladık.EMDR denen yöntemle sayesinde tanıştım.Bence bu yöntem tramva tedavilerinde sonuca ulaşan bir yöntem, mutlaka araştırın. Daha önceleri senelerce depresyon ilacı kullandım, uzun süre terapi gördüm, ama EMDR`nin etkinliği hiç birinde yok.İlaç konusu zaten muamma?! Hülya Hanım benim hocam çünkü hem bana öğretiyor, hem de EMDR yöntemi ile olumsuz düşünen beni değiştiriyor.Bu yazıyı okuyacağını biliyorum.Bu yazı ona olan teşekkürümün bir.ifadesi olsun.Sizlere de Hülya Hanım`lı EMDR` yi tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Firdevs Tunçay
9.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69320
Değerli Psikplog Hülya SOYDAN ile bir tesadüf eseri karşılaştım. 2013 yılının Eylül ayında Ege Tv'de "Hayat Sevince Güzel" programına davetliydim. Edebiyat öğretmenliğinden emekliye ayrıldıktan sonra yazdığım "Kalbim Rumeli'de Kaldı" adlı ilk kitabımı tanıtacaktım. Ege Tv'nin basamaklarından çıkarken kalbim hızlı hızlı çarpıyor, ellerim titriyordu; bu, benim ilk Tv programımdı çünkü. İki konuk vardı, ben ikinciydim. Sıramın gelmesini beklerken ekranda Psikplog Hülya Soydan konuşuyordu. Ne kadar içten, ne kadar şefkatli, konusuna ne kadar hakimdi! Onu dinlerken yavaş yavaş heyecanımın azaldığını fark ettim. Ara verildiğinde sütüdyoda Hülya Hanım'la tanıştık. Kitabıma ilgi gösterdi, güleryüzü ve konuşkanlığı ile heyecanım tamamen gitmişti, O kısacık zamanda ısınıvermiştim Hülya Hanım'a. Programım da çok başarılı geçmişti. İlk fırsatta kendisini muayenehanesinde ziyarete gittim. Aynı güleryüzle kırk yıllık dostmuşuz gibi karşıladı beni. Mekan, denize nazır, zevkli ve çok rahatlatıcıydı. Yanında çalışan genç bayana davranışları da çok iyiydi. Mesleğine bir ömür adamış Psikolog Hülya Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum; hem de gönül rahatlığıyla. Benim ya da çocuklarımın bu konuda ihtiyacımız olduğunda bir başkasını asla düşünemem...
     2 Beğeni    
Eda Keser
13.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68752
Hülya Hocamı ile yaklaşık bir senedir tanıyorum. Kendisi Ege Psikoloji Bölümü'nün ilk mezunlarından, çok donanımlı, tecrübe ve deneyimleri ile bir çok kişiye yardımcı olmuş ve olmaya devam eden, psikologluk mesleğini gururla taşıyan ve öğrencilere de idol olabilecek çok değerli bir insan ve çok değerli bir uzmandır. Ben bir öğrenci olarak yardıma ihtiyacım olduğu bir zamanda kendisiyle tanıştım ve desteği ve ilgisi sayesinde bir çok kere bir çok şey başardım. Son derece sıcak, yetenek, deneyim ve donanımları kendisini ulaşılmaz kılmamış, karşısında olduğunuzda ilgisinin ve yardımlarının ne kadar değerli olduğunu hissedebileceğiniz, güven verici, samimi ve sevgi dolu az sayıda uzmandan biri. Kendisine çok içten teşekkürlerimi sunuyorum ve tüm içtenliğimle herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yasemin
13.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68734
Hülya Soydanı çok uzun yıllardır tanıyorum kendisi yakın arkadaşım olur ben kendisinden bir hizmet almadım fakat tavsiye ettiğim arkadaşlarım oldu onlardan hep güzel şeyler duydum hakkında hizmet alan arkadaşlarım Hülya hanımın arkadaş canlısı, güleryüzlü, temkinli olduğunu ,olaylara pozitif bakarak ,onları yönlendirdiğini söylediler bana ve teşekkkür ettiler Hülya arkadaşlık ilişkilerinde de her zaman sakin pozitif bir kişidir herkes tarafından sevilir ve sayılır ...meslek tecrübesi olan bir kişidir .....
     Beğenin    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68622
Hülya hanimla geçen yil sonbaharda yeni taniştiğim şimdiki eşimle almakta kararsiz kaldiğimiz bir evlilik karari arifesinde taniştik. Yoğun bir araştirma sonucunda kendisinin izmirde bu konuda sayili uzmanlardan birisi olduğunu öğrendik. Hülya hanimin herşeyen önce mutlu bir ailesi olan iyi bir gelin, iyi bir eş ve iyi bir anne olduğunu anlayinca en azindan ilk bakişta doğru kişiye geldiğimiz konusunda hiçbir şüphemiz kalmadi. Kendisi yaptiği işin profesyonellik boyutunun haricinde kendinde geliştirdiği samimi ve anaç anne yaklaşim tarziyla kisa zaman içinde saygimizi ve güvenimizi kazandi. Birlikte olduğumuz seanslarda bize çeşitli testler uyguladi , ödevler verdi. Bize sorduğu sorularla kendisi söylemeden biz kişiliklerimizin ve yaşamlarimizin bilmediğimiz çeşitli yönleriyle karşilaştik. Bu durum evlilik karari almamizdan önce bizim için hiç bir şeyle ölçülemeyecek kadar değerli bir deneyim oldu. Şimdi sayamayacağim onca gerçekçi yaklaşimin ardindan birkaç tavsiye ile birlikte bizim neslihan hanimla(eşim) evlenmemizde her hangibir sakinca bulunmadiğini bize söylediğinde kendimizi olimpiyatlarda yariş kazanmiş gibi hissetmiştik. Hiç zaman kaybetmeden durumu ailelerimize açikladik ve tanişmamizdan 7 ay sonra 1 martta evlendik ve şimdi allah nasip ederse çocuk planlari yapmaya başladik :) bence devletin hülya hanimi klonlamasi lazim :) eminim ülke genelinde mutlu aile orani tavan yapar ve uluslararasi çapta rekorlara imza atariz. Ayrica kendisinin başarili iş yapiş prensipleri ve tarziyla ele aldiği diğer konularda da bizim görüğümüz başariyi gösteriyor olduğuna eminiz , sonuç olaraktek cümleyle allah bin kere razi olsun kendisininde yolunun açik olmasini dilerim.
     4 Beğeni    
Çaresiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66511
Öncelikle tüm sistemi kuranlara ve bizleri bu değerli insanlarla karşılaştıranlara teşekkür ederim.Sevgili Hülya Hocamı bu sayfalardan tanıdım.Daha sonra kendisiyle bir telefon görüşmem oldu ve danışanı da oldum.Ben ayak fetişistiyim ve bu konu bu ülkede hastalıkmı,sapkınlıkmı fantezimi nedir bilemiyoruz.Kaldı ki benim gibi bir çaresiz için de ülkede de çok daha önemli sorunlar varken zaman ayırmış olması benim için çok değerliydi.Çok fazla bu konularda danışanı olmadığı halde beni kırmadı ve büyük bir özveriyle dinledi.Tüm anlamda mesleğine çok hakim ve çok bilgili.İnsan onun yanındayken daha fazla sorunu olsun istiyor.Bende birçok travmam olduğunu öğrendim.Sürekli gelişime açık bir insan ama artık ihtiyacı yok bana göre.Bu saatten sonra anca bizim gibi çaresizler için umut olabilecek bir insan. Kendinden ve tecrübesinden emin olduğunu görünce, emin güvenli ve bilgili sıfatlarını mesleği için söyleyebileceğim gibi kendisi içinde güler yüzlü,mesafeli ve konuşkan diyebilirim. Çalıştığı yer İzmir'in en güzel manzaralı ofislerinden biri ve ofis çalışanları da kendisi kadar nazik ve güler yüzlü. Sorununuzun ne olduğu hiç önemli değil. Bence her türlü sorunun çözülebileceği bir ortam yeter ki gerekli zamanı ve enerjiyi verin. Özellikle benim gibi sorunları olup ta bununla yüzleşemeyenler veya bundan kurtulmak isteyenler hiç tereddüt etmesinler. Katkılarınız için çok teşekkür ederim Hülya Hanım Allah sizlerden razı olsun.Tekrar görüşmek üzere...
     Beğenin    
Gökül KARLUK ER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
8.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66231
Psk. Hülya Soydan'ı yaklaşık 7-8 yıl önce çalıştığı kurumda tanıdım. O dönemde tez çalışmamda bana olan yardımı ve ilgisini kesinlikle unutamam. Hülya Hanım mesleğini profesyonel olarak yapan, sevgi dolu, sıcak, bitmeyen bir enerjiye sahip olan ve her şeyden önce iki çocuk annesi olmanın da verdiği anaç bir tarzı olan meslektaşımdır. Özellikle aile ve çift danışmanlığı ve cinsel terapi açısından bilgisine ve deneyimine sonsuz güveniyorum. Yardım almak isteyenlere PSK. HÜLYA SOYDAN'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Hiç bir şekilde pişman olmayacaklarına ve özellikle sorunlarını çözmüş olmanın rahatlığıyla kendilerini daha da iyi hissedeceklerine inanıyorum...
     5 Beğeni    
Hayriye S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65134
Hulya Hanim sicak ve guven verici kisiligiyle beni karsiladi. Kendisi cok icten ve samimi bir uzman. Onunla konusmasi cok kolay. Hulya Hanim a gittigim seanslarda kendimi, kisiligimi acabildim. Icinde oldugum ailesel sorunlar, karamsar, endiseli ve kendi kendini yipratan ruh halim nedeniyle basladigimiz seanslar sonunda hayata bakisim degisti. Eskiden beni cok uzen ve dusunduren sorunlardan kendimi kurtarmaya basladim. Bugun cok daha iyiyim. Karamsarligim kalmadi ve kotu olaylari ve problemleri hayatin akisina birakabiliyorum ve kendimi sorunlardan ayirabiliyorum. Hulya Hanim in tecrube ve bilgisi ve tavsiyeleri sayesinde daha saglikli dusunebiliyorum ve kendimi yipranmaktan koruyorum. Hulya Hanim i memnuniyetle tavsiye ediyorum ve kendisine burada sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.
     2 Beğeni    
Ta
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65073
Hülya Hanımla 8 ay önce tanıştım. Günümüzde hemen herkesin yaşadığı aşırı stresle baş edemiyordum. İşyerinde, evde, sokakta, trafikte yaşadığım stres, artık bedenimde kendini göstermeye başlamıştı. Özellikle işyerinde yaşadığım stres, sağlığımı bozmaya başlamıştı. Kabızlık, nefes darlığı, yorgunluk, saçkıran, gastrit ... Eşimin de desteğiyle, sorunun kafamın içinde olduğunu ve destek almam gerektiğini farkettim ve araştırmalarım beni Hülya hanıma ulaştırdı. Profesyonel ve uzman desteği sayesinde, stresle baş edebilir hale geldim. Birçok kişinin ilk tavsiyesi olan, işimden ayrılmadım, fikirlerimi değiştirmedim. Ama algılamam değişti, olaylara bakışım ve yaklaşımım çok değişti. Etrafımdaki herşey aslında aynı. Ben stres kaynaklarına gülüp geçtim. Etrafımdakiler benden çekinen insanlar yerine gülümseyen insanlara dönüştü. En önemlisi, canım kızımla artık sohbet edip hoş vakitler geçiriyorum. Eşim de büyük bir sorundan kurtuldu. Şiddetle değil, keyifle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Fatih YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64816
Hülya Hanım gerçekten hayat tecrübesi çok olan herşeye pozitif yaklaşan bir insan. Evlilik danışmanı olarak kendisi ile bir süre çalışma fırsatı bulduk. Bu süreçte yaptığımız görüşmelerin sonucunda evliliğimizdeki yanlışlıkları ve nasıl düzeltebileceğimizi açık bir yüreklilikle bize açıkladı. Normalde bizimde yapabileceğimizi düşündüğümüz ama aslında hiçbir zaman yüzleşmek istemediğimiz konuları karşımızda görerek hayatın gerçekleri ile yüzleştik. Sonuç olarak daha gerçekçiyiz ve evliliğe bakışımız değişti.
     Beğenin    
Ma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64801
Hülya Hanım'ı Ege tv programında gördüm ve kendisiyle görüşmek istedim, ekrandaki tavrı bana çok güven verdi. Kendisini tanıdığım ilk andan itibaren beni güler yüzlü ve profesyonel tavrıyla etkiledi. Bürosu da çok merkezi olmakla birlikte çok ferah bir ortama ve huzur veren bir manzaraya sahip. Hülya Hanım'ın katkıları sayesinde her seanstan sonra kendimdeki ve yaşamımdaki değişimi fark etmeye başladım. Çevrem de bendeki değişimi fark ediyordu. Hayatım olumlu yönde düzelmeye başladı. Her seansı iple çekiyordum. Sorununuz ne olursa olsun size her konuda destek olacak, terapi yöntemlerini çok iyi bilen ve uzman olan bir psikolog. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Dilan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64117
İzmire taşındığım sene başladığım ilkokulda tanışma şansım oldu Hülya Hocamla. Gerek kişisel şeyler olsun gerek arkadaş ilişkileri olsun her türlü konuda herzaman yardımcı oldu :) Kardeşimede banada olan yardımlarını yazmazsak ayıp olurdu :) Her zaman yaşım ne olursa olsun karşısında olgun bir insan varmışçasına ciddiye alması, sorunlarım ne kadar küçük olursa olsun dinlemesi ve objektif olması sanırım onu mesleğinde çok iyi yapıyor :) Kesinlikle tavsiye ediyorum eminim ki eğer biri tavsiyeme uyarsa pişman kalmayacak
     1 Beğeni    
Burcu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2013
TavsiyeNo: 63773
Hülya Hanım'ı bu site aracılığı ile buldum. Müthiş bir enerjisi ve samimiyeti olan işini severek yaptığı her halinden tavrından belli olan bir kadın. Sizi dinlerken hem profesyonelliği elinden bırakmıyor hem de anlattıklarınıza karşı olan merakı ve ilgiyi hissedebiliyorsunuz. Öyleki bir sonraki seansı bekleme, mutlaka bana ne olduğunu haber ver beni ara diyebilecek kadar ilgili ve samimi. Hayatımın her yönden çok karışık olduğu bir dönemde, doğru kararları almamda yardımcı olduğu, bana ne düşündüğümü ve hissettiğimi buldurttuğu için çok çok teşekkür ederim kendisine. Hiç içinden çıkamayacağımı düşündüğüm sorunlarımı çok kısa bir sürede yıllara dayanan tecrübesi ve bilgisi sayesinde çözdük birlikte :) İhtiyacınız olduğunu hissediyorsanız, her konuyu çekinmeden danışabilirsiniz. Size doğru yolu göstereceğine, huzuru ve mutluluğu bulmanızı sağlayacağına emin olun.
     7 Beğeni    
Serpil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62803
Oncelikle hülya hanimla tanistigim icin kendimi şanslı hissediyorum.mesleginin hakkını verdiğini dusunuyorum.kendisinin benimle emdr calismalari olucak.ilk gorusmeden su aşamaya kadar aklimdaki herseyi ona cekinmeden, guvenerek aktarabildigimi dusunuyorum.meslekte tecrube sahibi olmasida hulya hanimla irtibata gecmemin gecerli nedeni olmustur.ilk seansta 180 lira diger seanslarda 150 lira veriyorsunuz.iyilestiginizi gordugunuzde giden paraya uzulmediginizi goruyorsunuz.ayrica diyalig danismanliktaki sekreteri aysen hanimda cok seker bir bayan :) kesinlikle tavsiye ediyorum.hülya hanimi seviyorum.com :)
     1 Beğeni    
B.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62518
Hülya Hanım’la tanışıklığımız bu site vasıtasıyla oldu. Kendime iyi bir psikolog arıyordum ve karşıma Hülya Hanım çıktı. En büyük sorunum özgüven eksikliğiydi ve kendimi umutsuz vaka olarak görüyordum. Fakat Hülya Hanım’la görüşmelere başladıktan sonra sorunumun aşılabilir olduğunu anladım. Hülya Hanım aynı zamanda bir yaşam koçu. Hayatıma yön vermemde bana yaptığı yardımlar için ve ufkumu açtığı için de ona çok teşekkür ederim. Kendisi güleryüzlü, samimi ve konuşkandır. Bence en belirgin özelliklerinden birisi de hayata ve olaylara iyimser, olumlu yaklaşmasıdır. Onunla beraber artık ben de hayatta olumlu olanı görmeye başladım. Hülya Soydan’ı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ö.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62127
Psikoloğumla güzellik salonunda tanıştık. Kendisinin samimiyeti ilk önce dikkatimi çekti. Seanslarımız esmasında en çok hoşuma giden şey sadece susan ve karşımda kasıntılı oturan birinin olmamasıydı. Mesleğini gerçekten severek yaptığı her halinden belliydi. Bu tavrı ona rahatlıkla açılabilmemi sağladı. Evlilik ile ilgili bazı problemler ve kafamdan silemediğim olumsuz düşüncelerimle gittiğim seanslarım sonrasinda artık kendimi daha rahat ve pozitif düşünebilen biri olarak görüyorum. Çok teşekkür ederim Hülya hanım. Sorunların çözümünü ertelemeyi bırakmak ilk adımdı benim için. Sonra gerçekten beni anlayan bir danışman vardı karşımda.
     6 Beğeni    
Hülya (Özel) Kaya
10.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61718
Psikolog Hülya Hanım, iş çevresinden arkadaşımdır.Kendisiyle mesleki eğitim,seminer ve grup eğitimlerinde birlikte çalışma ortamım oldu. Tanıdığım süre zarfında ikna becerisi yüksek,olaylara farklı açılardan bakan,işinde tecrübeli olduğu gibi işini çok severek yapan biri olduğunu gördüm.Ayrıca arkadaş canlısı,girişken, güler yüzlü ve paylaşımcı,..özelliklerinin ona çok şey kattığını düşünüyorum. Çalışma ortamı ve kurduğu ekibiyle danışan kişilere faydalı olacağını düşünüyor ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Özlem B.
23.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60936
Çok sevdiğim ve iyi ki tanımışım diyebildiğim Hülya Hocamla aynı kurumda uzun yıllar birlikte çalışma fırsatım oldu. Onun gibi birini tanımanın benim için ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Sevgili Hülya öğretmenimi tanıdığımdan beri etrafındaki büyük küçük herkese tavsiyelerde bulunarak, fikirlerini sunarak, deneyimlerini ve engin görüşlerini paylaşarak, olaylara her zaman öncelikle dostça, güler yüzle, samimi, içten ve olumlu yaklaşarak, hiç bir şeyin çözümsüz olamayacağını en güzel şekilde anlatışına yıllarca bizzat tanıklık etmişimdir. Bu sebeple bulunduğu her ortama yakışan gönlü güzel, kendi güzel böyle bir insanı tavsiye etme fırsatını kaçırmak istemedim. Hepimizin zaman zaman yaşadığı ve kafaların karıştığı, çözüm yolları aradığımız o karmaşık anlarda size önce arkadaş, sonra yol gösterici olabilecek Hülya Hocamı tanımanızı isterim. Mutlu ailesi ile birlikte sürekli artan başarısının daim olmasını en içten duygularımla diler, verdiği tüm destek ve arkadaşlığa teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60380
sevgili Hülya Hanımla yaklaşık altı ay önce tanıştım.çok zor bir döneme girmiştim ve destek almak istiyordum.araştırmalarım ve tanıdığımz doktorların tavsiyesiyle Hülya Hanım'dan yardım almaya karar verdim.kendisiyle tanıştığım ilk andan itibaren bana hissettrdiği pozitif enerjisi,güleryüzü,içtenliği beni çok etkiledi.daha önce de bazı pisikologlardan yardım almıştım ama hiçbirine ikinci kez gitmedim..hülya hanım'la yaklaşık altı aydır görüşüyoruz.iş hayatındaki tecrübesini,bilgilerini gerçekten çok iyi değerlendirdiğini düşünüyorum.görüşmelerimiz sayasinde hayatımı çok farklı bir açıdan yaşamaya başladım ve çok daha mutluyum.danışma merkezinin sıcaklığı,ortamı ve yanında çalışan yardımcılarının da en az hülya hanım kadr iyi niyetli,güleryüzlü olmaları insanın içine huzur dolduruyor.hayat kısa ve çok değerli.hayatını en güzel şekilde yaşamak isteyen ve bunun içn profosyonel kişilerden destek almak isteyenler için hiç şüphesiz tek tavsiyem hülya hanımdır.kesinlikle çok memnun kalacağınızdan emin olabilrsiniz.
     1 Beğeni    
Hediye Serier Yelmen
4.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59575
Merhabalar, Ben Hülya Hanimi yillardir taniyorum.bizim komsumuzun kiziydi.ve de komsumuz.. .kendisinin Psikolojik danismanlik merkezinden defalarca yardim aldim.cok memnun kaldim.Zaten kendiside kisisel olarak yardim sever,insanlarin ihtiyaclarina cevap veren cok iyi bir insandir. Kisi yalnizca bunalimda oldugunda veya psikolojik bir sorununda illaki psikologa gitmesi gerekmiyor.Bir konu hakkinda karar vermeniz gerektiginde celiskideyseniz eger,yardim alabilirsiniz.Birde bakmissiniz ki kus gibi rahatlayarak evinize gidiyorsunuz.Bilmiyorum ben genelde hep kafami bosaltarak evime gittigim icin sizede tafsiye ediyorum....
     Beğenin    
Mürnur
4.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59573
Hülya hanım bizim aile dostumuz ve çok sevdiğim bir ablamdır.Onun düşünceleri,samimiyeti ve sıcak kanlılığı daima bize hep örnek olmuştur.Mesleğini tam kendi kişiliğine yakışır bir biçimde yaptığına inanıyorum.Bize çok yardımları ve desteği olmuştur.Her konuda kendisinin fikirlerini almayı severim.Herşeyden önce çok iyi bir anne bir arkadaş ve dosttur.Bir danışman olarakta kesinlikle tanışılması gereken biri olduğunu düşünüyorum.Başarıların devamını diliyorum hülya ablacığım....
     Beğenin    
Ozgur Sisik
3.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59571
Hulya hanim, uzun yillardir tanidigim ve pozitif enerjisinden oturu, sohbet etmketen, fikirlere danismaktan memnuniyet duydugum bir arkadasimdir diyebilirim. Yasca kendisinden kucuk olmama ragmen, kendinden arkadasim diye bahsedebiliyor olmam dahi, iletisimimiz hakkinda anlatabileceklerimin en guzel ozetidir diye dusunuyorum. Kendisinden profesyonel danismanlik alan arkadaslarimin da olumlu geri bildirimleri, Hulya hanimi tereddutsuz tavsiye edebiliyor olmamda onemli bir sebeptir.
     Beğenin    
Meral Aslanboğa
2.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59519
Hülya Hocamla Aile Danışmanlığı Eğitiminde tanıştım.Vermiş olduğu dersler aracılığıyla hocamınızın bilgi ve becerisinden yararlanma fırsatım oldu. Bu şekilde alanında Uzman bir Psikologla tanışmış olduğum için şanslı olduğumu düşünüyorum. Derslerinde güncel örnekleri ve güleryüzlülüğüyle sıkılmamıza hiçbir zaman fırsat vermedi. Mesleğinde başarılı,,güvenilir,içten ve bunların yanında iyi bir eğitici. Burdanda bir kez daha verdiği bilgiler ve öğrettiği herşey için hülya hocama teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Kübra Tınlaş
2.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59515
Hülya hocamla aile danışmanlığı eğitim programında tanıştım kendisinin öğrencisi olmaktan çok keyif aldım işini gerçekten çok seven, gerek sıcak ve samimi yaklaşımlarıyla gerekse bilgi paylaşımlarıyla çok şeyler öğrenmemi sağladı.Özellikle güler yüzüyle karşısındaki kişiyi kolaylıkla rahatlatabilen, çekinmeden herşeyi rahatlıkla anlatabilme duygusunu yansıtıyo bende özellikle aile içi iletişim,aile içi çatışma,evlilik sorunları,boşanma,evlilik danışmanlığı,ilişki danışmanlığı gibi daha birçok alanda size yardımcı olabilecek bir psikolog,kesinlikle hocamın tecrübelerinden bilgilerinden yararlanmanızı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Selman Biçer
1.Mart.2013
TavsiyeNo: 59491
Hülya hocam ile aile danışmanlığı sertifika programında tanışma fırsatı buldum.kendisi bizlere cok yararlı bilgiler verdi.sayesinde bir çok konuda fikir sahibi olduk.Bizlere olan ilgi ve alakası,güleryüzülüğüyle ve en önemlisi tecrübeleriye bizlere ışık tuttu.Uzun zamandır bu mesleğin içinde olmasının verdiği tecrübeleri bizlerle paylaştı.tüm kalbimle ve samimiyetimle tavsiye edebileceğim, işinde uzman ve son derece profesyonel bir psikologdur.
     Beğenin    
Burcu Özavcı
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59483
Hülya Hocayı, Aile Danışmanlığı Eğitimi'nde tanıma fırsatım oldu. Kendisinin öğrencisiyim. Eğitimimiz hala devam ediyor. Kendisi son derece mesleğine aşık, özverili, her şeyden önemlisi meslek ahlakına önem veren birisidir. Hocamızın diğer eğitimlerine de katılmayı düşünüyorum. İyi ki tanımışım. Gerek mesleki anlamda, gerek özel yaşantımda danışmanlığına başvurabileceğim insanlardan bir tanesidir. Bir danışan olarak da koşulsuz gidebileceğimi düşündüğüm için hocamızı, tavsiye ediyorum. Bize emeği geçen Sayın hocamız Hülya SOYDAN' a sonsuz teşekkürler...
     Beğenin    
Sunakan
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59480
Kendisini aile danışmanlığı sertifika programında tanıdım. Bilgi birikimini sakınmadan bizlerle paylaştığı için hem kişisel hem de mesleki gelişimimize büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Mesleki anlamda gelişime açık ve sürekli kendini yenileyen bir hocamız. Güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla insanı rahatlatan bir enerjiye sahip Bunu da karşısındaki insanlara çok güzel geçirmeyi başarıyor. Alanındaki uzmanlığıyla samimiyetini ve sıcaklığını birleştirmesi onu aranan bir psikolog yaptığını düşünüyor ve şiddetle tavsiye ediyorum :) saygılar hocam...
     Beğenin    
Seda KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59479
Hülya Hocam ilk okulumda rehberlik öğretmenimdi ve ben de şu an bir süredir ondan destek alıyorum. Kişiliği, karakteri olsun o gerçekten çok iyi bir insan ve gerçekten bilgili bir kişi.. Hastalarına problemleriyle yüzleşmesinde çok yardımcı oluyor.. Kendisi gerçekten işini çok seven bir psikolog ayrıca hastalarına oldukça nazik davranan biri ve çok iyi bir yol gösterici. Çok iyi bir dinleyici ve insanı gerçekten iyi hissettiriyor.. Problemlerinize yardımcı olmak için elinden geleni yapar bu yüzden onun danışmanlığından çok memnunum..
     Beğenin    
Ümmü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59468
Hülya hocanın aile danışmanlığından öğrencisiyim ve onunla süpervizyon yapmanın ayrıcalığını yaşadığım için mutluyum. Hülya hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü mesleki bilgi ve becerisiyle olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşıp ışık tutuyor. Özellikle aile danışmanlığı, cinsel terapi ve boşanma süreci yönetimlerinde ve bunun gibi her konuda danışabilecek samimi, başarılı, güleryüzlü ve içten bi danışman arıyorsanız Hülya hocanın ayrıcalığını yaşamalısınız.. Emeğiniz için çok teşekkürler hocam sizden çok şey öğrendik.
     Beğenin    
Gamze Katırcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59464
Merhabalar Hülya Hanımla İzmir Aile Danışmanlığı Kursu'nda tanıştım. Kendisi uygulama derslerimize girdi. Birlikte oldukça eğlenceli bir eğitim süreci geçirdik. Verdiği eğitim sırasında mesleğini nasıl severek yaptığını görme şansım oldu. Tecrübeli, pratik ve gerçekçi çözümler üreten dinamik bir psikolog. İnsanlarla diyaloğu iyi olmakla beraber eğlenceli de. Aile içi iletişim, cinsel sorunlar gibi hassas konularda danışmana dair endişeleriniz varsa tüm bu endişelerinizi Hülya Hanımla tanıştığınız andan itibaren atabilirsiniz. Hülya Hanımla birlikte sıkıcı olmayan ve güvenli bir danışma sürecinden geçeceğinize emin olabilirsiniz. Engin tecrübeleriyle bize de ışık tuttuğu için teşekkürlerimi sunuyorum.
     Beğenin    
Eda Şensoy
31.Mart.2013
TavsiyeNo: 59463
Hülya hocam ile aile danışmanlığı eğitiminde tanıştık ve kendısinin bize sunduğu eğitimden çok memnunum.Sayesinde fazlasıyla şey öğrendim,tecrübeli birikimlerinden ve bilgisinden herkesin yararlanmasını isterim.Hülya hocanın güleryüzü ve işine olan özeni ile size kendinden birçok şey katacağına inanıyorum.İyi bir psikolog, iyi bir danışman en önemlisi mesleğinde uzman, profesyonel,sosyal hayatta iyi bir arkadaş olması onu özel kılan en belirgin özelliklerindendir.
     Beğenin    
Mine Özöztürk
30.Mart.2013
TavsiyeNo: 59457
Hülya hoca ile aile danışmanlığı kursunda tanıştım doğallığı, alçak gönüllülüğü, mesleki bilgisi ve donanımıyla herkesin hayatının bir bölümünde tanıması gerektiğine inanıyorum. Ben kendisini öğrenci olarak tanıdım fakat danışman olarak birine gitmem gerekirse ilk arayacağım kişi Hülya hoca olacaktır. Çevremde yararlanacağını düşündüğüm insanlara tavsiye ediyorum ama siteniz sayesinde daha çok kişiye ulaşıp yardım edebileceğine inanıyorum. Bir öğretmen ve bir danışman olarak bize katkılarından dolayı Hülya SOYDAN' a sonsuz teşekkürler.
     Beğenin    
Tayfun
22.Mart.2013
TavsiyeNo: 59173
Herkese merhaba; Hülya hanımın teknikleri hem pratik hem de kolay uygulanabilir olduğundan, sonuç verici ve duruma göre kısa vadede etkisini gösteren tekniklerdir. Ayrıca eşsiz ullbu da, seanslarına bir o kadar güç katıyor. Onu tanımak da bana ayrıca bir onur veriyor. Tecrübesi tartışılmaz! Hülya Hanım gerçek ve güvenilir bir uzman. İzmir'de Psikolog arayan her kişi bence Hülya Soydan'ı bulmalı. Fırsat bulduğumda, kendisiyle birkaç seans yapmayı düşünüyorum.
     Beğenin    
Sinan Dayıogulları261
21.Mart.2013
TavsiyeNo: 59161
Hülya Soydan arkadaşımızı Fethiye lisesinden tanırım.Ozamanlar bıle son derece olumlu ve sevgi dolu yaklasımlarıyla tüm arkadaslarımızın göz bebeğiydi.Şu an kendileri İzmirde uzman bir psikoloktur.genclık yıllarımızda bıle arkadaslarının her turlü sorunlarını comekte son derece basarılı olan bu arkadasımız tam olarak yapabılecegı bır meslek secmiştir kendilerine basaarıların devamını dilerim.Hülya hanım son derece guler yüzlü insan psıkolojisinden cok iyi anlayan ve meslegınde son derece tecrübeli bir arkadaşımızdır.arkadas canlııs bu arkadasımızın meslegındede basarılı olcağından hiç şüphem yoktur.
     Beğenin    
Seçil
20.Mart.2013
TavsiyeNo: 59109
benim Hülya Hanım ile tanışmam 2011 senesinde gerçekleşti. Ailem ve sevgilimle ilgili sorunlarım vardı. Hülya Hanım gerek fikirleri gerekse önerileriyle değişik bakış açıları sundu . Hülya Hanımın iyi bir psikolog olmasının yanı sıra bana herzaman güleryüzlü ve pozitif yaklaşmasıda benim sorunlarımı ve problemlerimi daha ifade etmemi sağladı.Sorunlarımın halolmasına rağmen hala kendisini sık sık ziyaret etmem belkide bu sebeptendir.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Batun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2013
TavsiyeNo: 59069
Hülya hocam ile aile danışmanlığı sertifika programında öğrencisi olmam dolayısıyla tanıştım ve Hülya hocanın öğrencisi olduğum için mutluyum :)) Süpervizyon eğitiminde deneyimlerinden faydalanabilme fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mesleğini çok seven, bilgisini, deneyimlerini paylaşmaktan tereddüt etmeyen, işini profesyonelce yapan ve daha da önemlisi insana huzur ve güven veren bir kişiliğe sahip. Hülya hocam iyi ki sizi tanımışım :))
     2 Beğeni    
Melike ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58980
hülya hocamı lise yıllarımdan tanıyorum.bundan 14 yıl öncesi.okulumuzda rehber öğretmeni idi.mesleğine aşık bir öğretmen .psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanında en iyisii.profesyonel yardım aldım uyguladığı yöntemler sonucunda farkındalığımın farkına varmamı sağlayan değerli bir insan.psikolojik danışmanlık,aile danışmanlığı,anne baba çocuk ilişkileri konusunda uzman.çok pozitif,çevresine ışık saçan,inanılmaz güzel insann.hülya soydanı şiddetle tavsiye ediyorum.yolun aydın olsun öğretmenim.
     2 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2013
TavsiyeNo: 58975
Psikolog Hülya Soydan ile İzmir aile danışmanlığı eğitiminde tanıştık.Sorunlara yaklaşım biçimi ve dönüşümlerle ilgili yönetme becerisini fark ettim. Kendisinin yoğun ve çözüm odaklı bilgisinden faydalandığımı dile getirmek isterim.Uzun ve deneyimle dolu olan mesleki hayatında birçok insana ışık tutacağına inanıyorum.Ayrıca sabırlı ,iyi bir dinleyici,aile terapilerinde ve daha birçok alanda uzman olduğunu düşünüyor herkese tavsiye ediyorum.Bundan sonraki dönemler için de mesleği ile ilgili gelişimini sürekli yenilediğini biliyor ve kendine özgü duruşuyla takdir ediyorum.Sevgiler.....
     2 Beğeni    
Ertürk Atmaca
13.Mart.2013
TavsiyeNo: 58899
Hülya SOYDAN hocamın bizlere yaptığı önderlik ve rehberliklerden dolayı kendisine sonsuz teşekürlerimi sunar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.Çalışmalarında özveri, bilgi ve brikimlerini ustalıkla sergilerken yanınızda bir dost bir can bulacaksınız. Hülya hocamı tanıdığınızda içinizde hep yeni bir dünyayı keşfetme isteği uyanacak ve o keşfe hiç farkına varmadan başaladığınızı göreceksiniz.İyiki Hülya hocamı tanımak bana da nasip olmuş içimdeki o keşfe inanılmaz katkıları oldu. İyiki varsın saygılarımla..
     7 Beğeni    
Atakan Aslan
12.Mart.2013
TavsiyeNo: 58856
Psikolog Hülya hanımla 2011 yılında düzenlemiş olduğu bir eğitimde tanıdım. Kendisi alanında profosyonel olduğu kadar çevreinde ki meslekdaşlarının da alanlarında uzmanlaşması için çok desteği olan bir uzmandır. Çalışmış olduğu merkezinin tertibi , düzeni ve muhteşem manzarası beni çok etkiledi. Bir insan iş yerine bu kadar önem veriyorsa verdiği hizmete son derece güveniyor demektir. Yılların vermiş olduğu tecrübeden faydalanmanızı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Günay Turan
11.Mart.2013
TavsiyeNo: 58840
Psikolojik Danışmanlık mesleğimin ilk yılında Hülya Hanım' ın yanında staj görme şansım oldu. Bunu bir şans olarak adlandırma nedenim bir mesleğe başlarken yol göstericinin ilerleyen yıllarda ne kadar önemli olduğunu bilmemden kaynaklıdır. 9 senelik çalışma hayatım boyunca baz aldığım mesleki kriterler kendisinin bana aktardıklarıdır. Bir görüşmeye hazırlanmak, gözlem yaparken insan sıcaklığını asla gözardı etmemek, mesleki gelişimi aksatmamak, planlı ve organize hareket edebilmek, yaşı veya eğitim düzeyi ne olursa olsun her insana maksimum özeni gösterebilmek, işine ve herşeyden önemlisi kendine değer verebilmek benim Hülya Hanım' dan öğrendiğim kavramların bazıları. Bir psikolojik danışman olarak Hülya Hanım için seçeceğim tek sıfat benim için MİHENK TAŞI olmasıdır.
     3 Beğeni    
Bugra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2013
TavsiyeNo: 58814
Hülya hanımın en başta samimiyeti beni çok etkiledi. Hayatımdaki sorunları çözmeme profesyonel bakış açısıyla çok yardımcı oldu. Kendisiyle çekinmeden konuşabiliyorsunuz ilk seanstan itibaren size o enerjiyi veriyor ve hayatınız düzelmeye başlıyor. Nişanlımla kafamıza takılan bir kaç sorunla ilgili evlilik öncesi danışma almaya karar verdik. Hülya Hanım bize sadece istediğimiz konuları değil bizim göremediğimiz sorunlarımızı çözmemizde de yardımcı oldu. İkimiz de ilişkimizdeki olumlu değişikliği hissediyoruz. Kendisine bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum, bir uzman olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Mine Sezen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2013
TavsiyeNo: 58810
hülya hocamızla aıle danısmanlığı kursunda tanıstım.derslerinden verim alıyorum.Mesleki bilgi ve becerisine tekdir ediyorum.profesyonel destek almak isteyen herkese samimiyetle tavsiye ederim. Özelllikle aile, çift danışmanlığı ve boşanma sürecinin yönetimi ile ilgili deneyimleri ve bilgi birikimine dayanarak söyleyebilirim ki; alanda kendini ispatlamış bir terapisttir. Çalışma ahlakı ve yardımsever kişiliği ile birçok terapiste örnek olacak bir psikologtur.Kendini sürekli olarak geliştirmekte ve mesleğinin getirdiği sorumlulukları layıkıyla taşımaktadır.
     2 Beğeni    
Tülay TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2013
TavsiyeNo: 58801
benim çocuklarımın okulunda görevliyken tanıştık.hülya hanım çocuklarımla ilgili konularda danıştığımda bana çok yardımcı oldu. kendisi okullarda çalışan rehber öğretmenlerinden çok ilgili bir kişiydi. özel işyerinede gittiğinizdede aynı ilgiyi gösteren biridir ben şahsen onunla konuşurken çok rahat diyolog kurabiliyorum herkese hülya hanımı tavsiye ediyorum tanışınca beni daha iyi anlarsınız.ben kızım için yardım almıştım .çalıştığı arkadaşlarıyla değerlendirip beni yönlendirdiler .
     1 Beğeni    
Sema Ayçenk
9.Mart.2013
TavsiyeNo: 58776
Hülya Hanım ile tanışıklığımız çocukluk yıllarımıza kadar uzanıyor.İletişimimiz uzun süre kopmasına rağmen, tekrar iletişim kurduğumuzda sıcaklığından,dost canlılığından ,hayata olan bağlılığından ,titizliğinden ,işine olan saygı ve sevgisinden hiç bir şey kaybetmediğini tam tersine yılların bunlara daha çok katkısı olduğunu gördüm. Hem mesleki anlamda hem de bir dost olarak her zaman yanınnızda olmasını isteyeceğiniz ender insanlardan biri.Biliyorum ki daha uzun yıllar severek yaptığı , gönül verdiği mesleğine devam edecek ve bizlerden hem mesleki anlamda hemde dostluk anlamında ilgisini esirgemeyecektir.Sevgili Hülya başarılarını gururla izliyorum.Yolun her zaman açık olsun.
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 87 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Hülya SOYDAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : İnternette araştırma yapmak, insan kaynakları ile psikoloji ve eğitim alanlarındaki gelişmeleri-yenilikleri takip etmek, gönüllü olarak mesleki çalışmalar yapmak, evcil hayvan beslemek, çiçeklerle ve bahçeyle uğraşmak, amatör fotoğrafçılık.


Hülya SOYDAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Türk PDR Derneği
Aile Danışmanlığı Merkezleri Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyalog Psikolojik Danışmanlık
Cemal Gursel Cad.No:101/7 Gaye Apt. Bostanli-Karşıyaka / Izmir
İzmir
Psk.Hülya SOYDAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 323 03 03
Telefon 2 :
0(232) 323 40 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1958
(66 yaşında)
Doğum Yeri
Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1980
(44 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Hülya SOYDAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hülya SOYDAN Mesleki Videolar Videoları
11 Mesleki ve Kişisel Video
Aile İçi İletişim
aile danışmanlığı, anne baba çocuk, özgüven eksikliği, izmir psikolog, iletişim sorunları, kariyer planlama, sınav kaygısı, karşıyaka psikolog, ergenlik çatışmaları, çatışma çözümü, çift danışmanlığı izmir, psikolog izmir, yaşlılık problemleri, çift danışmanlığı karşıya, psikolog karşıyaka, ders başarısızlığı, stresle başa çıkma, yetişkin psikoloğu, evlilik sorunları, yaşam koçluğu, psikolojik destek, aile psikoloğu, psikolog, psikolojik danışmanlık, grup terapisi, ergen psikoloğu, kişisel gelişim, ayrılık kaygısı, ergenlik sorunları, boşanma, kardeş kıskançlığı, izmirdeki psikologlar, davranış problemleri, karşıyakadaki psikologlar, karşıyaka psikolojik dan, güvensizlik, psikolojik danışmanlık ka, karşıyakada psikolog, izmirde psikolog, karşıyakada psikolojik da, aile danışmanlığı karşıya, bireysel danışmanlık karş, çift danışmanı izmir, çift danışmanı karşıyaka, ilişki danışmanı izmir, ilişki danışmanı karşıyak, evlilik danışmanı izmir, evlilik danışmanı karşıya, yetişkin psikoloğu izmir, yaşam koçu karşıyaka

08:56
Top