2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Belgin ALTOP
Uzman Psikolojik Danışman Ve Psikolog - İstanbul

Belgin ALTOP Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Belgin ALTOP

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman Ve Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Uzm.Psk.Belgin ALTOP isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Belgin ALTOP Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

86
(%87.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Belgin ALTOP'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Belgin ALTOP'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Belgin ALTOP Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Duygusal Zeka, "dogru iletisim" calismalari ve sosyal uyum amacli rasyonel-duygusal egitim calismalari (bireysel ve/veya ciftlere yonelik)

Belgin ALTOP'un Makaleleri Belgin ALTOP'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Belgin ALTOP Tavsiye Yazıları Belgin ALTOP için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 G.K (Danışan)
 IP: 85.103.98.J

14-08-2007
 TavsiyeNo: 849
Her ne kadar üniversitede ingilizce öğretmeni olarak tanınsa da bence hayat bilgisi dersleri veren günümüzün Tolstoy'u sayılır benim öğretmenim.Hayatımı daha yaşanılabilir kıldığı,sorunlarımın kaynağını ortaya çıkarıp kendi çözümlerimi üretmemde bana yardımcı olduğu için ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Onun hayat felsefesine göre bir çocuğa ayakkabılarını bağlamakla sadece bir seferlik yardımcı olursunuz,biraz ilerde bağları çözüldüğünde yine sizin yardımınıza ihtiyacı olacaktır.Ama ona ayakkabılarını bağlamayı öğrettiğinizde ona hayatı boyunca yardım etmiş olursunuz.Bu nedenle o sadece karşılaştığınız özel durumlarla ilgili size yardımcı olmakla kalmaz ilerde karşılaşabileceğiniz benzer sorunların da üstesinden gelebilmeniz için size yol gösterir. Onunla konuştuktan sonra mevcut sorunlarınızın tamamına,ilerde karşılaşabileceğiniz sorunların da birçoğuna çözümler bulabileceğinize eminim.
     25 Beğeni    

 T. Gürsoy (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.214.75.YZY

31-07-2007
 TavsiyeNo: 621
Belgin herkesin tanıması, en azından hayatında bir kere konuşmuş olması gereken, bu dünya ve ötesi ile ilgili ve bilgili bir pozitif enerji istasyonudur, gelincik tarlasıdır, ağustos sıcağında ayçiçeklerinin üzerinden esen ferahlatıcı bir meltemdir, vahadır, hoşgörü abidesidir, 24 saat görevde bir iyilik meleğidir. Ve çok şanslıyım ki Belgin Altop benim can arkadaşımdır. Çok uzun sürelerden beri hem çok sevilen bir İngilizce hocasıdır hem de işini çok farklı icra eden bir psikolog ve terapisttir. Belgin bir tanedir.
     14 Beğeni    

 İpek Candaş. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.251.130.YYD

25-07-2007
 TavsiyeNo: 541
O benim arkadaşım, dostum, kardeşim. O benim yaşam koçum, enerji kaynağım.Tam 31 yıldır benim yanımda. Tüm diğer arkadaşlarının, öğrencilerinin ve yolu onunla bir şekilde kesişen insanların da ömür boyu yanlarında olduğu gibi. O zaten gönüllü psikologluk yapıyor hepimize. Bu ona mutluluk veriyor. O gün boyu yolda, takside, vapurda karşılaştığı insanlara da şifa veriyor. Sadece gözleriyle değil, ruhuyla gülümsüyor size. Siz de onunla birlikte gülerseniz hayata, kazancınız sorununuzu sizin göremediğiniz farklı bir bakış açısıyla ele alışı, yaratıcı çözüm önerileri, size bu sorunun mutlaka olumlu bir şekilde çözüleceğine dair verdiği inanç ve tabii ki çözüm oluyor.
     13 Beğeni    

 Gamze A. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.95.FD

24-07-2007
 TavsiyeNo: 522
Belgin Altop'un psikolog olarak bir insana katabileceklerini ve sağlayabileceği yardımın büyüklüğünü anlamak için "danışan" olarak başvurmanız gerekli değildir. Herhangi bir anda (hiç beklemediği bir anda ağlayarak onun yanına gitmeniz dahil) herhangi bir yolla (yüzyüze ya da uzaklardan gönderilmiş bir e-mail ile) ona ulaştığınız anda bilirsiniz ki içinizi rahatlatacak, olayı ya da durumu başka bir açıdan değerlendirmenizi sağlayacak ve gözlerinin içindeki ışığı ve umudu sizinle de paylaşacaktır. Kendisi benim için okuldaki herhangi bir hocadan çok daha fazlasıdır. Hayatım boyunca sıkıştığım anda yardımını isteyebileceğimi bildiğim sihirli bir insandır. Hal böyle olunca bazen de şöyle dedirtir insana: "Umarım bir gün psikoloğa ihtiyacım olduğunda onun bir zamanlar hocam olduğunu ve şimdiye dek konuşulmuş-paylaşılmış şeyleri bir kenara bırakıp onun danışanı olabilirim." Çünkü onun gibi birini tanıdıktan sonra başka bir psikolog aramak çok zor olur, bulmaksa neredeyse imkansızdır.
     15 Beğeni    

Belgin ALTOP'un Kitap ve Yayınları Belgin ALTOP'un Basılı Kitap ve Yayınları
Yardım Et Çözeyim Düğümlerimi
Kadınlar, Erkekler ve Onları İlgilendiren Monolog-Öyküler Kitabı
Yayınevi:Geniş Kitaplık
Basım yılı:Istanbul, Mart, 2012


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 369 74 92
(Ofis hafta içi 13:00-18:00 arasında ulaşılabilir.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1979
(41 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma Ve Rehberlik (1980 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Belgin ALTOP'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Belgin ALTOP'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Belgin ALTOP Mesleki Videolar Videoları
-09:39
Top