2007'den Bugüne 81,121 Tavsiye, 25,802 Uzman ve 18,059 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Nadide MERAL

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Vet.Hek.Nadide MERAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nadide MERAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNadide MERAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nadide MERAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Op.Dr.Ercan DEMİR
Samsun
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Patişistlere Selamlar :)

Nadide MERAL Özgeçmiş CV Vet.Hek.Nadide MERAL'ın Özgeçmişi
2000 yılında İstanbul Üniversitesi, Veteriner Fakültesinden Lisans mezunu oldum. 2000-2001 yılları arasında Etilerde özel bir klinikte Veteriner hekim olarak çalıştım. 2001-2002 yılları arasında İstanbul Gürpınar'da Barınak Veteriner hekimi olarak çalıştıktan sonra, 2003-2004 yılında Bakırköy'de özel bir klinikte yine Veteriner hekim olarak çalıştım. 2004 yılında evlenmemi takiben Samsuna yerleştim. 2007-2008 yılları arasında Samsunda Mutena Et Entegre Tesisinin kurucu Veteriner hekimi olarak görev yaptım. 2008 yılında oğlum Ege'nin dünyaya gelmesi ile mesleğime bir süre ara vermek zorunda kaldım. 2010 yılında Samsun Atakumda İstanbul Veteriner Kliniğini açtım. 2014 yılında Kliniğimi şimdiki yeri olan Cumhuriyet mah. 30 sokağa taşıdım. Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, İç Hastalıklar Ab.D. öğretim üyesi Doç. Dr. Yücel MERAL ile evliyim. Ege adında bir oğlum, Bal ve Badem adında iki kedim var.

Nadide MERAL Tavsiye Yazıları Nadide MERAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Esra-Onur Birinci (Müşteri)
 IP: 95.5.51.YFC

16-11-2017
 TavsiyeNo: 100332
Nadide Hanımı kızımız pakizenin kisirlatirilma operasyonu için araştırma yaparken bulduk siz de takdir edersiniz ki kızımızı teslim edeceğimiz kişinin en iyisi olmasını istiyorduk çok şanslıymışız ki Nadide hanımla tanıştık Öncelikle telefon görüşmesi yaparak durumu anlattım ve bunu daha başka birçok veterinerle yaptım Ancak gönlümüzü ferahlatan sadece İstanbul Veteriner Kliniği oldu ve randevumuzu alıp o gün kızımızı götürdük operasyon başarılı geçti kızımızı Sağ Salim teslim aldık ancak ilk gecemiz beklediğimizden zor geçti ve bir gün sonra evde yalnız bırakamayacağınız da anladık ve sabahın altısında Nadide Hanım'ı arayıp Pakizeyi ona bırakıp bırakamayacağımizi sorduk ve o da çok kibar bir şekilde bunu kabul etti ve kızımızı bir gün ona teslim ettik Tabii ayrı kaldığımız O bir gün biz deliye dönerken Nadide Hanım video ve resim yollayarak hem içimizi rahatlattı hem de çok doğru bir karar verdiğimize bir kez daha ikna olduk daha sonra kedimizi aldığımızda da Nadide Hanım sürekli yazıp durumunu sordu bizimde sorularımız olduğunda ona rahatlıkla ulaşabildik bir hafta sonra dikişlerin almaya gittiğimizde de aynı şekilde İyi ki buraya gelmişiz dedi ki biz hem Nadide hanıma hemde kibar çalışanlarına cok ama çok minnettarız kızımız şu an çok İyi gözünüz kapalı ona güvenebilirsiniz kendi adımıza Çok teşekkür ederiz :)
     4 Beğeni    

 Şenol Saraç (Müşteri)
 IP: 149.0.42.CF

27-06-2015
 TavsiyeNo: 79820
Nadide hanımla telefon görüşmesi yaparak kedimin sorununu anlattım ve kendileri telefon konuşmamızda kedimin hastalığını test etmeden bildirdiler, şaşırdım. Başka bir şehirden geleceğimi duyunca da benim için Pazar günü kliniklerini açtılar. Gittiğimizde eşleri Yücel bey bizi beklemekteydi. Gerekli testleri gerçekleştirdiler ve gerçekten de Nadide hanımın hastalık tahmini tuttu daha da çok şaşırdım :) Gerekli tedavi için ilaçları aldım, şu an 5.gündeyiz kedimin hastalığı düzelmiş görünüyor. 2 gün daha tedaviyi uygulayıp bırakacağız. Görünen o ki başarılı bir tedavi olacak. Ayrıca hiçbir veterinerin tam bir tavsiye veremediği tüy dökülmesi içinde kendilerinden tavsiye alıp ilacı temin ettim. Eğer o da başarılı olursa favori veterinerimiz olacaklar kendileri. Gönül rahatlığıyla Samsunlu pati dostlarına öneriyor, işlerinde başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    

 C.Ceren (Müşteri)
 IP: 78.178.77.YZJ

15-08-2014
 TavsiyeNo: 70948
Samsun'a yabancı biri olarak kedim için endişeliydim. Bir önceki aşımızı başka bir veterinere yaptırdım ve 2 aşı, 1 ense damlasını zararlı ve gereksiz olmasına rağmen aynı anda yaptı. Kedimin aşılı yerleri kanamaya başladı ve kedim kendini eskisi gibi sevdirmemeye, tıslamaya başladı. 3 gün sonra yola çıkacağız ve aşı zamanı geldiği için bu siteden görüp gittim. Kedim daha sakindi, daha az acı çekti ve fazlasıyla gerekli bilgiler edindim. Hayvanı 'para' değil 'can' olarak gördükleri için fazlasıyla memnun kaldım. Kendim ve kızım adına çok teşekkür ederim:)
     6 Beğeni    

 seda aksu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.78.ZYY

24-08-2012
 TavsiyeNo: 53322
Sevgili arkadaşım, çok iyi bir hekimdir. Muayenehanesine bir kaç günde bir uğramama rağmen işine verdiği önem ve titizliği ile beni her seferinde kendine hayran bırakmaktadır. Ayrıca kendisi çok ama çok iyi bir hayvan severdir. Öyle ki bazen bir muayene ve tedaviden zarar edeceğini bile bile hastaya müdahalede bulunduğuna bir kaç defa şahit oldum. Devamlı vicdanın paradan daha önemli olduğunu söyler durur. Bu şekilde işlerini düşe kalka idare etmekte ama yine de hayvan sevgisi ile ilgili inadından vazgeçmemektedir. Bir hayvan için başında oturup ağlaması bana yaşamın ve sevginin değerini göstermiştir. Eşi üniversitede öğretim üyesi olmasına rağmen kendisi için o sadece bir yardımcıdır. Hiç bir işine karıştırmamaya çalışır. Gördüğüm kadarıyla da eşi yine de onun sağ kolu gibidir. Eşi ve kendisini biz çok seviyoruz. Hem bir hekim olarak hem de bir dost olarak kendisini bütün hayvanseverlere ve iyi insanlara tavsiye ediyorum. Nadiş seni çok seviyoruz... Seda.
     7 Beğeni    

 güvenç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.28.YBC

16-06-2011
 TavsiyeNo: 42521
Nadide abla İstanbul Veteriner Kliniğini açtığı zaman onun Samsundaki serbest Veteriner kliniklerine farklı bir boyut katacağını düşünüyordum. Bu düşüncemde haklı çıktım. Bu tatlı rekabet ise en çok hayvan severlerin işine yaradı. Şu an bence samsundaki veteriner kliniklerinin vizyonu, samsunda gelişen pet bilincinin önüne geçmiş bulunmaktadır. Daha iyi hizmet ise her zaman daha çok bilinçlenmeyi oluşturmaktadır. Samsundaki bu fitili ise nadide abla ateşledi. Ben sadece yola çıktığı bu yolda kendisine başarılar dilemek istiyorum. Yolun açık olsun...
     8 Beğeni    

 süleyman axu (Müşteri)
 IP: 178.246.139.YJ

27-04-2011
 TavsiyeNo: 41401
Nadide hanım ile sultandan sonra tanıştık. İstanbul veteriner'e gelene dek bir çok veteriner tanıdım tabi köpeklerimden ötürü fakat nadide hanım'ın ilgisi alakası hele o hayvan sevgisi yaklaşımı sizi ve özelliklede hayvan dostunuzu adeta o kliniğe bağlıyor. Öyleki oraya gittiğinizde köpeğiniz ona özel hazırlanmış bir klinikte olduğunu düşünüyor ve kendi yaşam alanındaymış gibi rahat davranıyor. İş böyle oluncada orada yapılacak her türlü müdehaleyi güven ve huzur içerisinde onaylıyorsunuz.çünkü biliyorsunuzki köpeğinize en az sizin kadar hassas davranıcak bir hekim söz konusu. Hekim demişken, nadide hanım köpeğinizle, hani çocuk doktorları vardır ya, hani yine çocukların çok sevdikleri işte öyle ilgilenir... Kısacası kedi köpek kuş vs hangi hayvana sahipsiniz bilemem ama veteriner hekiminiz nadide hanım veteriner kliniğiniz istanbul veteriner değilse mutsuz bir hayvana sahipsiniz demektir... Söz konusu sağlıksa her canlı en iyisini hak eder... hayvanınız var yada yok şayet siz bir hayvan severseniz en az sizin kadar hayvan sever olan veteriner hekim nadide hanım'ı tanımanızı ve istanbul veteriner kliniğini ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum...
     10 Beğeni    

 şükran (Müşteri)
 IP: 88.230.121.YBZ

17-04-2011
 TavsiyeNo: 41220
istanbul dan samsuna taşındığımızda veterinerimizi değiştirdiğimiz için çok üzülmüştük.ancak İstanbul veteriner kliniğiyle tanıştığımızda İstanbul u unutacağımız hiç aklımıza bile gelmemişti :) Nadide hanımın klinikte gösterdiği özel ilgi,arkadaşlığı ve samimiyeti bizi oraya bağladı.Köpeğim Bony de buraya hemen alıştı.Ve biz ondan çok memnunuz herkese tavsiye ederiz.Nadide hanım sadece bir veteriner değil aynı zaman da iyi bir hayvan dostudur.Bize sağladığı bütün imkanlar için ona minnettarız...
     7 Beğeni    

 esma (Müşteri)
 IP: 85.99.23.YFW

17-04-2011
 TavsiyeNo: 41200
nadide hanım hem kisiligi hemde hekimligi ile cok iyi bir insandır.dostlarımızı güvenle ona emanet edebiliyoruz.yaptığı herseyi sevgiyle yapıyor ve biz ondan cok memnunuz.kedm petyde nadide ablasını cok seviyorr..bir gun kedımız cok kotu sekılde ishal olmustu,aksam gec saatlerdi ve ne yapacagamı sasırmıstm.hemen aradk nadıde ablasını ve bıze o gece yardmcı oldu.ilerleyen gunlerde de buyuk bir fedakarlıkla kızmla ilgilendi ve onu tekrar hayata döndürdü.onu cok seviyoruz,iyiki tanımısız..
     7 Beğeni    

 yücel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.28.YBC

13-04-2011
 TavsiyeNo: 41124
Nadide hanım çok iyi bir hekim olmasının yanında çok iyi bir hayvan severdir. Kendisi İstanbul etilerde özel bir klinikte veteriner hekim olarak çalışmış, sonrasında istanbul-beylikdüzünde özel bir barınakta barık veteriner hekimi olarak görev yapmıştır. Yani kendisi bu mesleğin en yoğun kısmında yer almıştır. Çekirdekten yetişmiştir. Sonrasında istanbul-bakırköyde özel bir veteriner kliniğinde çalıştıktan sonra evlenip samsuna yerleşmiş ve hekimliğe kısa bir ara verdikten sonra samsun atakumda kendi özel veteriner kliniğini açmıştır. Eee İstanbulda bu kadar çok çalıştıktan sonra İstanbul özlemini kliniğinin adında yaşatmaya çalışmış ve kliniğinin adını İstanbul Veteriner Kliniği olarak koymuştur. Bu mesleğin en az donanımı olupta, daha çok hekimlik bilgisi ve tecrübesi gerektiren alanı olan barıkta da çalışmış, fiziksel donanımını tamamlamış çok özel aletlerin bulunduğu özel kliniklerde de çalışmıştır. 11 yıllık meslek hayatında pet hayvan çalışmış ve hekimlik mesleğinin gereklerini yerine getirmekle kalmamış üzerine hayvan dostu mayasını da katıp kendini çok iyi yetiştirmiştir. Bütün bunları nereden mi biliyorum? Çünkü eşiyim.
     11 Beğeni    

Nadide MERAL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Halk Oyunları


Nadide MERAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Samsun Veteriner Hekimler Odası


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Veteriner Kliniği Atakum/Samsun
Cumhuriyet Mah. 30. Sok. Sevgi Apt. B Blok No:1/D Atakum
Samsun
(Yıldız Kız Öğrenci Yurdu yanı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(362) 438 88 66

Telefon 2 :
0(555) 512 89 18
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(42 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2000
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal googleplus hesabı


Nadide MERAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nadide MERAL Mesleki Videolar Videoları
-19:20
Top