2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Özgür ATEŞ
Veteriner Hekim - İstanbul

Özgür ATEŞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi29 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

29

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özgür ATEŞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

59
(%79.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özgür ATEŞ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özgür ATEŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
7/24 Minik dostlarımızla ilgili her türlü konuda mesaj yoluyla veya durumun aciliyetine göre telefon ile ulaşarak bilgi alabilir, yakın bölgedeyseniz kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek ve miniklerimizin sağlık kalitesini koruyabilmek için bu kadar yakınız :)
 
Özgür ATEŞ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özgür Veteriner Kliniği
Ziya Erdem Caddesi No: 14 Yeşilköy
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Klinik)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1976 (48 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özgür ATEŞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR:

3. TSAVA "Anadolum" Continuing Education Congress
( İstanbul Teknik Üniversitesi 10-11 Ekim 2008 )

2. TSAVA "Anadolum" Continuing Education Congress
( Boğaziçi Üniversitesi 2-3 Kasım 2007 )

Köpeklerde Miyocardial ve Valvular Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi
( Waltham Pet Centre ve İ.V.H.O. Katkılarıyla 05 Aralık 2004 )

Özgür ATEŞ Özgeçmis CV Vet.Hek.Özgür ATEŞ'in Özgeçmişi
1976 Ankara doğumlu olan Özgür ATEŞ, ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 2004 Senesinde vatani görevini Adana'da yapan Özgür ATEŞ, öğrencilik yıllarında tanıştığı klinik hekimliğini, askerlik öncesinde ve sonrasında profesyonel olarak 2008 Ekim'e kadar devam ettirdi. 2009 Ocak ayından beri İstanbul Yeşilköy'de kurmuş olduğu Özgür Veteriner Kliniği'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Özgür Ateş, evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Özgür ATEŞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Arda İpekçi
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Mart.2014
TavsiyeNo: 67699
Özgür Bey ile kedim camdan atlayıp bacağını kırdıktan sonra tanıştım. Kendisi hem tam donanımlı cihazlarıyla röntgeni çekip bana durumu detaylı biçimde izah etti, hem de tecrübeli operatör bir hocamızı ayarlayarak zor bir operasyonun gerçekleşmesi konusunda yardımcı oldu. Eş zamanlı olarak kedinin kısırlaştırılması operasyonunu da gerçekleştirdi. Ameliyattan sonra gerekli profesyönel bakımı üstlenip 10 gün boyunca medikal bakımı kliniğinde gerçekleştirdi, kediyi eve aldığımızda da kısıtlı hareket alanı sağlayarak kemiğin iyileşmesine yardımcı olmak için kliniğindeki kafeslerden birini ödünç verdi. Kısacası Özgür Bey bütün süreç boyunca ve hatta ertesinde hem bize kedinin durumuyla ilgili detaylı açıklamaları yaptı, hem de bakım için başka bir yerden bulmanın hayal olacağı desteği sağladı. Umarım ihtiyaç olmaz, ancak olduğu takdirde gözünüz kapalı bir şekilde dostunuzu Özgür Beye teslim edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Merve OTÇEKEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Mart.2012
TavsiyeNo: 49878
Evimize cok yakın oluşunun avantaji ve Yeşilköy sahilinde köpek gezdirirken tanıştığım kisilerin oldukça ısrarlı tavsiyeleri sonucu köpeğimizi götürme kararı aldığımız değerli veterinerimiz sıcakkanli tavri , samimiyeti ve ictenligiyle ilk gunden bu yana verdigi inanılmaz bilgi ve tavsiyeler ile bize cok yardımcı oldu. Köpeğimiz gözünde oluşan bir problem hakkında o konuyla birebir çalışan tüm uzmanların listesini ve iletişimlerini vererek güvenimizi daha da arttırdı. Kendininde rahatlikla yapabilecegi bir operasyon iken profesör bir hocasinin yapmasini ilk secenek olarak onerdiTicari kaygılardan uzak, sosyal sorumluluk düzeyinde çalısmaları ve klasik olmayan yönelimleri ile sürekli kendini ve de tekniğini geliştirip bunu bizlerde paylaşmak konusunda girişimleri güven uyandırıyor. Klinik her türlü ihtiyaca cevap verecek nitelikte ornegin dün Amerikan cocker köpeğimiz ilk kez traş edildi ve o kadar sevecen ve şefkatle yaklaşıldı ki ilk deneyimi en az travmatik etkiyle noktaladı. Emegi gecen veteriner Serhat bey'e de sonsuz teşekkürler. İkisi de öncelikle harika insanlar ve hekimler. Belediye barınağı ile kurduğu olağanüstü duyarlı iletişimi takdir ediyorum ve her konuda rahatlıkla fikir alınabilecek sayılı uzmanlardan olduğunu gönül rahatlığıyla kendinizi ve petinizi ona ve ekibine teslim edebilirsiniz.
     3 Beğeni    
Buşra Yalanız
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Mart.2012
TavsiyeNo: 49214
Çok umutsuz olduğum bir anda Özgür Bey ile tanıştım.Dikkatsiz bi kısırlaştırma yüzünden kedimde parça kalmıştı.Kedim ve ben çok zor günler geçirdik.Ta ki Özgür Bey ile tanışana kadar.Kaç veterinere sorduysam hiçbiri doğru bilgi vermedi.Hepsi basit basit yöntemlerle geçiştirmeye çalıştı.Ama Özgür Bey derdimize derman oldu.Özgür Bey sayesinde kedim iyileşti.Yardımlarından dolayı Özgür Bey'e çok teşekkür ederim.Çok iyi,güler yüzlü,samimi bir hekim.Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum...
     7 Beğeni    
Selda Hacızade
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45474
kendisiyle tanışmam bir sokak kedisi satesinde oldu.evimin bahçesinde bulduğum ve rahatsız olan kediyle ilgili olarak işime yakın bir yer olduğu için gittim ve süper bir insan ve veterinerle tanışmış oldum.kediler konusunda çok bilgisiz olduğum için beni çok net bilgilendirdi ve sayesinde iyi bir kedi sever oldum:)))para ve ödemeler konusunda da çok makul ve güvenilir olması ayrıca önemli.kendisi hem işinde çok iyi ayrıca insan olarak da çok nazik ve yardımseverdir.şimdi yeni bir sokak kedisi yine beni buldu ve tabi ki özgür bey ilgileniyor.kendisine çok teşekkür ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum.
     5 Beğeni    
Fatih Danacı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34496
Özgür Bey ile yaklaşık 2,5 yıl önce tanıştık. Onun için her hayvan değerlidir. Önceliğinin para değil yardım etmek olduğunu hemen anlarsınız. Evimizi bizimle paylaşan 3 kedimiz var. Ayrıca dışarıda ilgilendiğimiz 15 civarinda sokak kedimiz var. Ne zaman bir problemimiz olsa soluğu Özgür Bey'de alırız. Kedicikler emin ellerdedir çünkü. Herşeyden önce bugün bu tavsiyeyi yazmama neden olan bir farkındalığı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bugün bir arkadaşımın veterinerine gittiğimde şunu fark ettim: Hem kendisinin hem de asistanının kıyafetleri kirliydi. Ve uzun zamandır da yıkanmadığı da aşikardı. Muayenehanelerine girdiğimde ise ameliyat masasının tüy içinde ve kirli olduğunu gördüm. Bir hekim için bunun geçerli bir mazereti olamaz! Ve işte o zaman Özgür Bey'in hijyen konusunda ne kadar titiz, dikkatli ve profesyonel olduğunu bir kez daha anladım. Özgür Bey'in muayenehanesinde ne böyle bir manzara ile karşılaşırsınız, ne de üzerindeki kıyafetleri kirli ve özensiz görürsünüz. Birlikte çalıştığı asistanlarını da her zaman kendi gibi hijyene dikkat eden, yaptığı işe vakıf insanlardan (Serhat Bey) seçer. Aslında Özgür Bey'in bilgisini, insanlığını, insan ilişkilerini, cerrahi yeteneğini, herşeyden önce dürüstlüğünü uzun uzun anlatırım ancak kelimeler, cümleler arttıkça yazımın okunmayacağını düşünerek yarıda kesiyorum. Saygılarımla...
     14 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
20.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25026
defalarca dördüncü kattan aşağıya atlayan kedim Simon'un kısırlaştırma ameliyatından sonra yaşadığı müthiş değişimden bahsetmek istiyorum. nisan ayının sonlarında havalar ısındıkça Simon'un dışarıya gitme arzusu güçlenmişti. 4 kez balkondan atlayıp firar etti. eve her dönüşünde yaralar içerisinde ve bitap durumda 10gün uyuyordu. 11inci gün yeniden kapılara miyavlamaya başlıyordu. 3üncü atlayışından sonra çok ciddi şekilde yaralandı. yine soluğu klinikte aldık. Simon'a her zamanki gibi çok iyi bakıldı. Özgür beyin iyi bir hekim olmasının yanında hayvanları sakinleştiren bir yapısı var. 10günün ardından kedim iyileşti ve tekrar balkondan atlayarak yaralandı. başına gelen onca şeye rağmen 4üncü kattan beton zemine atlama konusunda kararlı olduğunu ispatlamıştı. sakatlanacağından en kötüsü öleceğinden korkuyordum. o oyuncu hali gitmiş yerine sinirli huzursuz agresif bir erkek kedi gelmişti, saatlerce sokak kapısında miyavlıyor, severken tırmalıyor uyurken bile sanki sakinleşmiyordu. yaraları iyileştikten sonra 1 haziranda Özgür beyin kliniğine gittik, kısırlaştırma ameliyatı 40-50 dk kadar sürdü. Simon 3günde hiç bir ilaç almadan pansuman olmadan iyileşti. dikiş bile olmayan bir ameliyat hayal edemiyordum ama oldu. ne kendisini yalamasına mani olmak için takılan yaka, ne şırıngayla zorla içirilen antibiotikler hiç biri yok mucize gibi bir iyileşme süreci.. Simon bu ameliyattan sonra yeni bir hayata başladı diyebilirim. bizimle daha çok iletişim kuran, daha oyuncu, daha tatlı miyavlayan bir kediye dönüştü. sanki üzerinden çiftleşme ile ilgili bütün kaygıları atınca büyük bir stresten kurtulmuşcasına daha mutlu yaşamaya başladı. çevresine daha rahat odaklanan, oyuncakları seven bir kedi oldu. tatlı tatlı miyavlayarak gelip kendini sevdirmelerini anlatamam kedim 3 yaşındayken yeniden 1,5 yaşına döndü gençleşti diyebilirim. tüm bunları bize armağan eden sevgili Özgür beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. kısırlaştırma ameliyatı konusundaki tüm önyargılarımı açıklayıcı cümleleri ve güven veren hekimliği ile yıkmamış olsaydı Simon bugün ne durumda olurdu düşünmek bile istemiyorum. tekrar tekrar teşekkürler, sevgiler :)
     38 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24446
Kendisini bir arkadaşım sayesinde tanıdım, daha önce evimde hiç hayvan beslememiştim ve tavsiyesine uyarak eve bir köpek aldım, sağolsun herşeyi ile ilgilendi, sabahın 4ü demeden telefonlarıma çıktı; yaramaz kızım ağrı kesicinin kutusunu haplarla beraber yemiş, hemen kliniğine gittik sabahın 4ünde, gerekli müdaheleleri yaparak hemen kusturdu ve bütün hapları kutusuyla beraber çıkarttı kusunca, bu sırada göstermiş olduğu soğukkanlı davranışlar ve yapmış olduğu açıklamalarla hem kızımı kurtardı hem de beni inanılmaz sakinleştirdi. O an kızım ölecek diye düşünürken Özgür Bey sayesinde huzurlu ve mutlu bir şekilde evimize döndük. Kendisine bir kez de buradan teşekkürlerimi sunar, mesleğinde başarılar dilerim, o olmasa asla evcil hayvan beslemeye cesaret edemezdim
     36 Beğeni    
Ahmet
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24318
Özgür Beyle tanışmamız okuldan bir abimiz sayesindedir. İlk görüşmemiz telefon aracılığı ile oldu. kedimin kısırlaştırılması için yardım istedim. Bana ameliyat hakkında ve sonrasında telefonda konuşmamıza rağmen çok güzel izah etti. Telefondaki yakınlığı ve sıcakkanlılığına güvenerek kedimi Özgür Beye emanet ettim. Recup(kedim) operasyon öncesinde çok hırçın tavırlar sergiliyordu. ameliyattan sonra Recup çok sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamına devam ediyor. Özgür Beye ilgisinden dolayı teşekkür eder. Başarılı bir meslek hayatı dilerim.
     37 Beğeni    
Şebnem Ü.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24203
Özgür beyi bir arkadaşımın tavsiyesiyle bir buçuk yıl önce tanıdım.İran kedim Paspas hastaydı.İyileşmesi 2 ayı buldu.Bu süre zarfında Özgür beyi geç saatlerde bile aramak zorunda kaldım.Buradan tekrar özür diliyor ve teşekkür ediyorum.Kendisi son derece efendi,cana yakın.Mesleğini sadece para kazanmak için yapmadığı hemen anlaşılıyor.Sevdiğiniz dört ayaklılara(hayvan kelimesini bilerek yazmıyorum)önem veriyor. Kısa süre sonra aileden biri oluyor.Paspas da Özgür beyi çok seviyor.Kendisine çalışma hayatında ve yeni açtığı klinikte başarılar diliyorum.
     36 Beğeni    
Hanife
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
6.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23924
Oğlumuz çok kedi istiyordu ama anne baba olarak biz çeşitli zorlukları nedeniyle almaktan çekiniyorduk. Oğlumuzun arkadaşının kedisinin veterineri olan Özgür Bey i duyunca zor durumlarda kalınca başvuracağımız bir hekimin olması güvencesiyle kedimizi aldık. Gerçekten de güvenmekte yanılmamış. Yumağımızı eve getirdiğimiz anda Özgür Bey'i aradık. Gerekli bilgileri aldık ve en kısa zamanda muayenehanesine götürdük. Ne yazıkki Yumak 2 hafta sonra mantar oldu. 3 hafta boyunca Özgür Bey'de kaldı. İlk ziyarete gittiğimde çok üzüldüm ancak sonraki ziyaretlerde yumağın ordaki mutluluğunu görmek çok rahatlatıcıydı. Özgür Bey'e her zaman, çekinmeden ulaşabilmek beni en mutlu eden nokta. Aradığımızda her zaman son derece kibar ve açıklayıcı bilgiler vemesi çok güzel. Ayrıca bizde hekimiz ve bizi meslektaşı olarak görüp deontolojik davranışları da çok saygı duyulacak bir durumdur. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu site editörlerimizce doğrulanmıştır.
     40 Beğeni    
D.Engin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23898
evet,özgür beyi tavsiye ediyorum.neden mi?sevgili veterinerimle tanışmam 4 yıl önceydi.köpeğim mısırı aşıları için kendisine götürdüğümde göstermiş olduğu sıcak ve samimi tutum beni kendisine bağladı.o günden beri köpeğimin tek veterineri oldu.herşeyin para olmadığını bana gösterdi.umarım diğer veterinerlerimizde bu tutumu biraz da olsa benimser..köpeğim sayesinde güzel bir dost edindiğim için çok mutluyum..tüm yeşilköy halkına tevsiye ediyorum. bilgisi, tecrübesi, alakası, sıcak kanlılığı vede fiyat politikası olarak dört dörtlük bir veterinerdir.ne zaman olsa kapısını çalın,bir gün dahi sizi geri çevirmiycektir.tanışınca beni daha anlıycağınızdan eminim..
     36 Beğeni    
Ozkan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23884
Merhaba, İki yıl evvel, sevgili kızımız misi'yi henüz iki aylıkken elimize aldık. Yalnız keyfi yoktu ve kendini sürekli tüylerini kopartana kadar kaşıyordu. Problemi olduğunu düşünüp bir veteriner tanıdığımıza gittik. İki hafta sonunda misi'nin durumunun daha da kötüye gitmesi üzerine (kusma ve halsizlik de başlamıştı) tanıdık olmasına rağmen o veteriner ile ilişkimizi kestik. Başka bir tanıdığımız olmadığı için çaresiz bir halde ne yapacağımızı düşünürken, sürekli önünden geçtiğimiz bir yer gözüme çarptı ve bir şans vermeye ve daha doğrusu şansımızı orada aramaya karar verdik. İçeri girdiğimizde temizlik, titizlik, düzen dikkatimizi çekti. Özgür bey ile orada tanıştık, misinin bütün geçmişini sorgulamayla başladı ve daha sonra sorunu tespit edip tedaviye başladı. Hatta tedavi esnasında misinin evde bulunmasının olası zorluklarından bahsedince misi'yi kısa bir süreliğine kendisine emanet ettik. En kısa sürede kızımız sağlığına kavuştu ve bütün neşesi ve enerjisiyle evine geri döndü. Kızımızın sorunu gerçekten ciddiydi ve esasen başka bir veteriner bu durumda bir kedi ile bizi rahatlıkla daha fazla para kazanmak için yanlış yönlendirebilirdi. Özgür bey'in gerçekten bir veteriner olarak (yani demek istediğim sağlığı paradan önde tutuyor kendisi) yakından ve uzaktan misi'nin sağlığı ile gerçekten ilgilendiğini yürekten inanarak söylüyorum. Yukarıda anlattığım şekilde tanıştığım Özgür bey ile hala görüşüyoruz ve asla başka bir veterinere gitmeyi düşünmüyorum. Herkese kendisini tavsiye ederim. İyi günler dilerim herkese.
     36 Beğeni    
Mustafa Toprak
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23881
Doktorumuz ÖZGÜR ATEŞ bey ile telefonla görüşerek çok güzel bilgiler aldım ve çok faydasını gördüm.Bu şekilde çoğu doktorlarımız başların göndererek hareket ederler ama Özgür Bey tam tersi oldukca cana yakın bir şekilde yaklaşarak bilgiler verdi.Yardımları için çok teşekkür ediyorum.Bir çok arkadaşıma yakın çevreme önerebileceğim bir doktordur.Görevinde daha çok yükseleceğine ve başarılı olacağına inanıyorum. GÖREVİNDE DAHA DA BAŞARILI OLMASINI DİLERİM....
     36 Beğeni    
Mesut Temiz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23879
Özgür Beyle bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Kedimin bir rahatsızlığı vardı ve ben de öğrenciydim, haliyle çok para harcayamazdım. Özgür Beye geldim benden çok kedimle ilgilendi sagolsun (: Kedime ve bana göstergi ilgiye hayran kaldım. Hem bütçeme göre bir veterinere gelmiş oldum hem de ortalama üstü bir hizmetle karşılaştım. Çalıştığı yer ise çok düzenli ve temizdi, işini gerçekten ciddiye aldığını gösteriyordu. Kendisine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Saygılar sunarım.
     35 Beğeni    
Dilistan Sert
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23871
Özgür Ateş,yıllardır,sayısını benim bile hatırlayamadığım kadar çok kedimizle ilgilenmiştir.Bizim evdeki 2 miniğimiz dışında ki artık 14 yaşındalar,bahçemizde,mahallemizde veya sokakta karşımıza çıkan,yardıma ihtiyacı olan minik dostlarımızı,her zaman gönül rahatlığıyla Özgür Bey'e götürdük.Ve her seferinde,dünyada hala böyle duyarlı kişiler kaldığını bize hatırlattığı için şükrettik.Gerek hekimliği,gerek hem insanlara hem hayvanlara karşı sevgi dolu olan yüreğiyle,bizim hayatımızın vazgeçilmez isimlerinden biri olmuştur.İyi bir veteriner hekimde ve vicdanlı bir insanda olması gereken bütün özelliklere sahiptir. En önemlisi de,Özgür Bey,iyi ki tanıdık sizi,iyi ki varsınız.Teşekkürler,saygılar,sevgiler.
     Beğenin    
Yüksel
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23869
Çok nazlı büyüyen kedim Gümüş sayesinde tanıştık Özgür Bey ile 2007 yılıydı.Gümüşün tüm bakımı ile Özgür bey bizzat ilgilendi az da kahrını çekmedi. Hayvanları gerçekten seven bir Veteriner Hekim oluşu benim için işin en önemli kısmıydı. İşini çok iyi yapan,severek yapan ve yardımcı olmaktan asla kaçınmayan,güleryüzlü kişiliği sayesinde Gümüşüm kaybolana kadar her türlü sıkıntımızda bize fazlasıyla yardımcı oldu Son derece profosyonel olduğunu düşünüyorum ve sayesinde kedim benimle kaldığı sürece son derece sağlıklıydı.
     1 Beğeni    
Lugen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23863
Özgür bey ile tanışıklığım ailecek hayvan sevgimize dayanıyor, ilk başlarda sadece sokakta bulduğumuz yardıma muhtaç hayvanları götürürdük kendisine o da sağolsun hepsiyle ilgilenirdi. Daha sonra evimizde beslediğimiz Russian Blue cinsi kedimizin çok nazlı olması dolayısıyla tanışıklığımız daha da ilerledi. Özgür bey onunla iki sene boyunca bütün hastalıklarında çok ciddi anlamda ilgilendi ve onu her seferinde hayata döndürdü diyebilirim. Hepsi bu kadar da değil Minnoş'umuzun yavruları da kendisi gibi nazlı olduğundan Özgür bey onlarla da ayrı ayrı ilgilendi ve tedavilerini yaptı ayrıca hepsinin sağlıklarıyla da düzenli olarak ilgilendi. Biz daha sonra Yeşilköy'den taşınınca da kedilerimizin sağlıklarını ve gelişimlerini uzaktan takibe devam etti ve biz de görüşmeye devam ettik. Kendisi konuşkan, güleryüzlü ve iyi bir insandır. Bu site sayesinde kendisine bir kez daha teşekkür etme fırsatı bulduğum için çok mutluyum.
     1 Beğeni    
Ahmet Özer
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23832
Özgür beyle tanışmamız, muayenehanesinin önünde bulunan tabeladaki cep telefonunu gece 3 te arayarak oldu. Bir kaza sonucu ayağından yaralanan, iş yerimizde bulunan rottweiler cinsi köpeğimize gecenin bir yarısı gelerek gerekli müdahalede bulunmuştur. (ve aldığı ücret taksi parası bile değil.) .Bu durum ertesi günü patronumuzun çok hoşuna gitti. ve bundan böyle işyeri ve patronumuzun evindeki köpekler için her zaman özgür beyin çağrılmasını istedi . Teşekkürler Özgür Bey...
     39 Beğeni    
Mukadder Kaya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23829
Dr. Özgür Bey , köpeklerimizin veterineridir. Kendisiyle tanışmamız bundan 2 sene önce bir arkadasım vasıtasıyla oldu. Aşı amacıyla gittiğimiz kliniğine daha sonra köpeklerimizle ilgili her durumda başvurur olduk. Gerek hekimlik bilgisi, gerekse maniplasyonu iyidir. (bunu bir cok veteriner değiştirdikten sonra anladık) . Telefonla dahi yardımcı olabileceği konularda hep yanımızdaydı ki köpegimizin dogum yapması ve anne -7 minik yavru onun sayesinde cok saglıklı şu an :) Kendisini tavsiye ediyorum ,çünkü İŞİNİ İYİ BİLEN BİR HEKİM.
     5 Beğeni    
Tanju Başyiğit
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23817
Özgür Bey ile ilk tanışmamız, yaklaşık 4 ay önce kedimiz Buğday için bir veteriner ararken bir tanıdık tavsiyesi ile olmuştu. Kliniğe ilk gittiğimizdeki intibalarımız iş yerinin temizliği, işine olan profesyonel yaklaşımı ve hayvan sevgisi olmuştu. Kendisinin mesleğiyle ilgili her konuya hakim olduğunu ve sektöründeki gelişmeleri yakından takip ettiğini her görüşmemizde anlayabiliyoruz. Bu nedenle semtimizde çok sayıda veteriner hekim olmasına ve bize mesafe olarak uzak olmasına rağmen Buğday'ımızı oraya götürüyoruz.
     38 Beğeni    
Erhan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23814
kendisi tanışmamız küçük yavrumuz fırfır sayesinde oldu.önceden tanıdığımız veteriner sadece parayı düşündüğü için sürekli günleri beklemeden aşılarını sık yapmaya ve gereksiz bizleri yönlendirerek fazladan paralar ödememizi sağladı.bunların yanlış oldğunu özgür beyi tanıyınca oldu.fırfır a sadece para kazanılacak bir hayvan olmadığını bize kanıtladı ve fırfır şu an çok iyi.bu yüzden sadece hayvanınızı düşünen bir veteriner hekim arıyorsanız ben bütün kalbimle özgür beyi tavsiye ediyorum.
     36 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23674
Özgür bey'e site aracılığı ile ulaştım. Antalya'da yaşıyorum. Köpeğimin sağlık sorunlarıyla ilgili sürekli gittiğimiz veteriner var fakat Özgür bey'in bu konuda nekadar profesyonel olduğunu telefon aracılığı ile yaptığı yardımlardan bikez daha anladım. İşine gerçekten bağlı ve özverili bir hekim. Hiçbir ücret almadan sadece yardımcı olabilmek adına bana telefonda gösterdiği ilgi ve yardımı, bugüne kadar gittiğim hiçbir veteriner kliniğinde görmedim. bize zaman ayrıdığı için ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. işinde başarılarının devamını diliyorum.
     39 Beğeni    
Orkun G.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23620
Özgür ile diş hekimi olan eşimin, ilaç tanıtımcısı olan bir arkadaşı aracılığı ile tanıştık. O zamanlar Yağmur isimli bir Cocker cinsi köpeğimiz vardı (malesef kaybettik) ve onun tüm sağlık sorunları ile Özgür ilgilenirdi. Şimdi ise yine aynı ismi taşıyan bir tekirimiz var ve yine Özgür'e emanet. Özgür, mesleğini para kazanıp hayatını idame etmek için değil, aksine mesleğini küçük dostlarının hayatı için atfetmiş bir veterinerdir. Özgür her bakımdan kendini geliştirmeyi başarmış, tek kelime ile profesyonel bir veteriner. Ögür sadece veterinerimiz değil, aynı zamanda cana yakınlığı, güleryüzlülüğü ile yakın bir aile dostumuz.
     36 Beğeni    
Ceren Kılıç
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
27.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23596
Özgür Abi, Fazlasıyla güleryüzlü, konuşkan ve çok ilgili. Cookie'yle yakından ilgileniyor; hatta biz bile bazen aşılarını vs. takip edemezken Özgür Abi haber veriyor. Aynı zamanda kliniğine gittiğimizde de çok yakın ilgiyle karşılıyor bizi. Yanında çalışanlar da gerçekten çok iyi, aynı oranda çok ilgili ve güleryüzlüler. Klinik çok temiz, gönül rahatlığıyla hayvanlarınızı teslim edebileceğiniz bir ortam. Bence herkesin Özgür Abi gibi bir veterineri olmalı :)
     37 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22898
Sayın Özgür ATEŞ; öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederim. Özgür beyi şahsen tanımıyorum.kedimde bir hastalık olma ihtimalinden dolayı site aracılığı ile kendi hekimim dışında başka hekimlerden de bilgi almak için siteden birçok hekime mail attım. attığım genel bir maildi ve sadece özgür bey geri dönüş yaptı. bu mailde kedimle ilgili problemleri,gözlemlediklerimi yazmıştım. özgür bey yazdıklarımı dikkatle okumuş ve özenle bana olabilcek her ihtimali iletmiş.kedimdeki değişiklikleri tekrar mail yoluyla bildirip bana yardımcı olmasını rica ettim ve mail yoluyla her zaman ulaşma ihtimalinin olmadığını söyleyip telefon numaramı ilettim. özgür bey yazdıklarımı dikkate alıp beni aradı ve tecrübesiyle bilgilendirdi. aynı zamanda ne olursa olsun kendi veteriner hekimime güvenmem gerektiğini söyledi. Özgür beyin yapmış olduğu bu güzel davranış için, mesleği sadece maddi çıkarlar uğruna harcamadığı için ve en önemlisi güvenilir olduğu için kendisini tavsiye ediyor teşekkürlerimi iletiyorum.
     38 Beğeni    
Yigit Demirkaya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22495
Sayin Vet. Ozgur Ates'e sizin siteniz araciligiyla ulastim. Kiz arkadasimin chihuahua cinsi kopegi on ayagini kirmisti. Burada goturdugumuz, yuksek de bir muayene ucreti alan veteriner bize detayli bilgi verme geregi bile duymadan ameliyat edilmesi gerektigini ve ucretinin de 2600 dolar oldugunu ve tamami odenmeden de hic birsey yapamayacagini soyledi. Diger hastanelerden fiyat ogrenmeye calisiyordum ama elimde detayli bilgi olmadigi icin hekimlerin hepsi fiyat vermeden once muayene etmek istiyordu. Yabanci bir ulkede calismama ragmen gelirimin buyuk kismi okul ve yasam masraflarina gittiginden muayene bedellerini karsilamam imkansizdi. Ozgur bey, mesajimi yolladiktan bir kac saat sonra bana uluslararasi arama yaparak ulasti. Onu geri arama teklifimi bile onemli degil diyerek kabul etmedi. Herseyi detaylariyla anlatti. Buna en cok sasiran da yabanci olan kiz arkasimdi; Ozgur beyin karsiliksiz yardimi ona cok enteresan gelmisti. Ogrendigim detayli bilgiler sayesinde hastanelerden ameliyat fiyatini, muayeneye gerek kalmadan ogrenebildim. En ucuz fiyati veren hastanede, kredi de alarak ameliyati yaptirdik. Simdi ufaklik gayet saglikli ve omur boyu sakat kalmayacak. Burada en ufak bilgi icin bile cok yuksek muayene ucretleri istenmesine ragmen Ozgur beyin yardim etmek icin elinden geleni yapmasi benim icin cok manidardir. Kendisine cok tesekkur ederim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı ve ziyaretçimizin sitemiz üzerinden Sayın Ateş'e ulaştığı site editörlerimizce doğrulanmıştır.
     44 Beğeni    
Fatih Ergin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22162
Veteriner hekim Özgür bey ile 3 yıldır tanışıyoruz. Köpeğimle birlikte bir çok kliniği ziyaret ettikten sonra kendisinin güler yüzlü yaklaşımı, bilimselliği ve yakın ilgisi sayesinde kendisi ile tanıştığımızdan beri başka bir kliniğe gitme ihtiyacı duymadım. Eğer bir sorunuz olduğunda en azından bir telefon açıp danışmanızda fayda görüyorum. Veteriner hekim Özgür beyi İstanbul'daki tüm pet sahiplerine tavsiye ediyor, kendisine candan teşekkür ediyorum.
     34 Beğeni    
Gülfer Kama
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
4.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21843
9 senedir kedi sahibiyim. Kedilerimin benim hayatımda çok önemli bir yeri var. Bu zamana kadar hayvanları para kaynağı olarak görmeyen bir veteriner hekimle tanışmamıştım. Fakat yolda ufak kalçası kırılmış bir kedi bulup Veteriner Hekimimiz Özgür Ateş ile tanışana kadar. Sokağa bırakıldığında ölebilecek durumda olan kedime gerçekten en büyük ilgiyi ve özeni göstererek baktı ve tedavi etti. Veteriner Hekimimizin tavsiyeleri, deneyimleri sayesinde şu anda yaşamaz dedikleri kedim gayet sağlıklı yaşıyor. Daha sonradan ediğindiğim kedileriminde kısırlaştırma işlemlerini, aşılarını ve sağlık kontrollerini çok büyük bir özenle, dikkatle sanki kendi kedisiymiş gibi severek yapıyor. Kedilerimi gözümün arkada kalmayarak emanet edebileceğim tek veteriner hekimdir. Özgür Beyle tanışmak benim için gerçekten çok büyük bir şans oldu. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim..
     37 Beğeni    
H.Sahra
12.Ekim.2007
TavsiyeNo: 2235
Özgür Bey'i 2002 yılında tanıma şansını yakaladım.Ve tesadüfen internette gezerken ismine rastladım.Mesleğine aşırı düşkünlüğünü ve hayvanlara olan sevgisini bilmemden ötürü hakkında birkaç satır yazmak istedim. Özgür Bey hayvan sevgisini gerçekten içinde taşıyan bir hekimdir.Mesleğini sevgi ile icra etmesi ise kendisine olan güveni arttırmaktadır.Sevimli hayvan dostlarınızı hiç düşünmeden kendisine emanet edebilirsiniz. Hastalarına olan ilgisinin ve sevgisinin yanısıra siz hayvan dostlarını da bilgilendirmekte oldukça başarılı ve yapıcıdır. Sevgili Özgür Ateş'e işindeki başarılarının devamını dilerim... Saygılarımla
     50 Beğeni    

Özgür ATEŞ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Model Helikopter, Bilgisayar, Snooker seyretmek..

Sevdigi Muzikler : Kaliteli Müzik

Sevdigi Filmler : Lost, Prison Break


Özgür ATEŞ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İVHO ( İstanbul Veteriner Hekimleri Odası ),
KHVHD ( Küçük Hayvan Veteriner Hekimleri Derneği ),
FECAVA ( The Federation of European Companion Animal Veterinary Associations ),
WSAVA ( The World Small Animal Veterinary Association).

Özgür ATEŞ'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özgür Veteriner Kliniği
Ziya Erdem Caddesi No: 14 Yeşilköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 708 39 47
Telefon 2 :
0(212) 662 60 30
(Klinik)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1976
(48 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
2002
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Özgür ATEŞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Özgür ATEŞ'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari

16:57
Top