2007'den Bugüne 91,472 Tavsiye, 28,076 Uzman ve 19,897 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Kilo Nasıl Verilir
     1 Beğeni    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #5191 | © Ekleyen Dyt.Füsun BİLGİN ÇAKMAK | Yayın Eylül 2018
Yağ yakan besin var mıdır? Kilo vermede hedef vücutta bulunan yağ fazlasının atılmasıdır. Yağlar vücuttan nasıl yakılır ve atılır ?
Yayınlayan Uzman
Füsun BİLGİN ÇAKMAK Fotoğraf
Dyt.Füsun BİLGİN ÇAKMAK
Ankara (Online hizmet de veriyor)
Diyetisyen
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi52 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Dyt.Füsun BİLGİN ÇAKMAK'ın Makaleleri
► 1 Haftada 5 Kilo Nasıl Verilir? ÇOK OKUNUYORDyt.Turgay KÖSE
► Kilo Nasıl Alınır? Dyt.Perihan KOCA ÇELİKDELEN
► Nasıl Kolay Kilo Alabilirim Dyt.Zehra GÖKTAŞ
► Kilo Vermek: Neden-Nasıl? Dyt.Çağlayan ŞAHİN
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 19,897 uzman makalesi arasında 'Kilo Nasıl Verilir' başlığıyla benzeşen toplam 32 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Kilo Almanın Nedenleri Mayıs 2015
► Ramazanda Beslenme Temmuz 2014

Dyt.Füsun BİLGİN ÇAKMAK'ın Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
Antioksidant Besinler

Antioksidan ifadesi, vücudumuzda bulunan düzenli molekülleri oksidasyon adı verilen kimyasal süreçten koruyan bir çok çeşidi bulunan moleküller anlamındadır. Oksidasyon, birçok vücut işleminden sor...
1.Bölüm 2.Bölüm
Tokluk Duygusu

Neden daha çok yeme isteğimiz oluyor ? doyma duygusu neden geç oluşuyor yada neden sık acıkıyoruz ve bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissediyoruz.
Demir Eksikliği Anemisi

Demir eksikliğinde kullanılan ilaçların özellikle sindirim sistemi üzerinde sıkıntılr oluşturabildiği biliniyor. Ayrıca Kolonlardan emilen şeklinde olan formatlarında Kabızlık ta meydana gelebiiyor....
Sigara ve Kilo İlişkisi

Sigarayı bırakınca kilo almak kabusunuz olmasın. Bir kaç küçük önlemle sigarayı bıraktıktan sonra kilo almamayı başarabiliriz.
Obezite Nedir?

Detoks Sağlıklımı

Kilo Verme Neden Durur. Pik Kilo Nedir

Profesyonel destek aldığınız halde bir süre sonrasında kilo vermeniz durabilir. Bu videoda bu durumun nedenleri ve çözüm yollarını bulabilirsiniz.
Kanser ve Beslenme

D Vitamini ve Kilo İlişkisi

Günlük Besin Tüketiminin Kilo Alma Yada Verme Üzerine Etkisi

Günlük besin tüketiminin kilo alma yada verme üzerine etkisi

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

00:53
Top