2007'den Bugüne 82,337 Tavsiye, 26,076 Uzman ve 18,278 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Çocuk İstismarı
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Google Plus'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
VİDEO #5337 | © Ekleyen Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK | Yayın Aralık 2018
.
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Çocuklarımıza iyi ve kötü dokunuş hakkında bilgi vermeyi lütfen ihmal etmeyelim. Onlarla bu durumu yaşlarına göre anlayabilecekleri şekilde konuşup, onlara bu konuyla ilgili videolar, resimler, animasyonlar vb. materyaller izleterek bu konuyla ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlayabiliriz. “Birisinin sana dokunuşu asla senin hatan değildir, her kim dokunduysa onun hatasıdır. Asla fikirlerini söylemekten korkma. Eğer birisi sana zarar veriyorsa açıkça söyle. Unutma, sen veya herhangi bir arkadaşın tuzağa düşürüldüğünü hissederse ona her zaman yardım edilir.” #Çocuksusarsensusma Alo 183’ ü arayın.
Yayınlayan Uzman
Merve Zeynep ŞİMŞEK Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK
İstanbul
Uzman Psikolojik Danışman
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi19 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

.
Psk. M. Berk KARAOĞLU
■ Çocuk ve Ergen Psikolojisi
■ Aile Terapileri
■ Bireysel Psikoterapi
■ Cinsel Terapiler
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK'in Makaleleri
► Çocuk İhmal ve İstismarı Uzm.Psk.Gizem HÜNERLİ
► Çocuk İstismarı Psk.Dnş.İdem TONOZ
► Çocuk İstismarı Uzm.Psk.Yasemin EYİGÜN
► Çocuk İstismarı Psk.Neslihan DURATEYMUR
► Çocuk İstismarı Uzm.Psk.Ziya ÜNLÜTÜRK
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 18,278 uzman makalesi arasında 'Çocuk İstismarı' başlığıyla benzeşen toplam 12 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.

Uzm.Psk.Dnş.Merve Zeynep ŞİMŞEK'in Diğer Videoları :
Video İsim/Açıklama İşlem
‘kadın Erkek Aşkı Farklı mı Yaşar?

Kadın ve erkek arasındaki beyin yapılarının farklılığından dolayı düşünce yapıları farklı olduğj için aşka bakış açılarıda farklılık göstermektedir. Kadınlarda beynin sağ yarımküresi, erkeklerde sol y...
Mutluluk, Yaşam ve Standartlar

“Bazı insanlar çok, çok fakirdir. Öyle fakirlerdir ki tek sahip oldukları yalnızca paralarıdır.” “Sizi mutlu eden yaşam standartlarınız değildir, standart yaşamınız sizi mutlu eder.
Çocukluk Çağı Tepkisel Bağlanma Bozukluğu

Çocukluk Çağı Tepkisel Bağlanma Bozukluğu 5 yaşından önce başlar. Sosyal iletişimde sorunlar ile kendini gösterir. Hayatın ilk yıllarında çocuk ile ona bakım veren kişi arasında sağlıklı duygusal ...

TavsiyeEdiyorum.com içinde yayınlanan tüm video görüntüleri uzman üyelerimizce site kütüphanesine eklenmiştir ve görüntünün orjinali youtube.com sitesi içinde bulunmaktadır. Video tavsiyeediyorum.com içinde barındırılmamasına rağmen, eğer herhangi bir video görüntüsü, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif haklarına aykırılık taşıyor, üyenin mensubu olduğu mesleğin meslek içi etik kuralları ile çelişiyor veya herhangi başka bir suretle yasalara veya kişisel haklara aykırı nitelikte bulunuyorsa, siteden kaldırılabilmesiiçin site yönetimine haber verilmelidir. Orjinal görüntü dosyaları YouTube sitesi içinde yer aldığından youtube.com adresine Türkiye'den erişimin engellendiği durumlarda bu videoların sitemiz içinde görüntülenmesi de mümkün olmayabilir.

06:50
Top