2007'den Bugüne 92,582 Tavsiye, 28,265 Uzman ve 20,026 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Mahmut KIZILBOĞA
Uzman Psikolog - Psikolojik Danışman - İçel (Mersin)
Psikolojik Danışman-Evlilik ve Aile Danışmanı-Öğrenci-Eğitim Danışmanı

Mahmut KIZILBOĞA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi58 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

58

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mahmut KIZILBOĞA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

90
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mahmut KIZILBOĞA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mahmut KIZILBOĞA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama Hoşgeldiniz. 05052475362 den bana ulaşabilirsiniz.
 
Mahmut KIZILBOĞA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kızılboğa Danışmanlık Merkezi
Güvenevler Mah. 1931 Sok. ankara Apartmanı No:1 Kat:3/3 yenişehir
İçel (Mersin)
(Forum Avm Yanı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Arama Saatleri: 09:00-20:00 Arası)
Kurumsal facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1976 (48 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce,
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (1998 Mezunu)
Yüksek Lisans
Toros Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mahmut KIZILBOĞA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikoterapi
EMDR Terapi
Aile ve Çift Terapilerinde
İlişki Pusulası

Mahmut KIZILBOĞA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA'nın Özgeçmişi
Lisansımı Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında, Mastırı psikoloji alanında tamamladım. 1998 yılından beri psikolojik danışman olarak binlerce saat bireysel psikolojik danışmanlık, onbinlerce kişiye yüzlerce seminerler verdim.

Çalışmalarımda ağırlık verdiğim konular 2005 te NLP ve Hipnoz üzerineyken Profesör Mehmet Sungur İle tanıştıktan sonra Bilişsel Davranışçı Terapiler alanında derinlik kazandı.

2007'de Uluslararası ölçülerde NLP Trainer eğitmenlik yetkisi aldım. Uluslararası standartlarda sertifikalı verdiğim eğitimler verdim. Eğitmen olarak eğitimlerim ve Alanının saygın bilim insanları ile eğitimlerim devam ediyor.
Mersin’de değerli hocalarımızdan

Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur
Prof. Dr. Tayfun Uzbay
Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu
Prof. Dr. Şükrü Uğuz
Doç.Dr. Onur Okan Demirci
Davetlim olarak Mersin’de eğitimler verdiler.
...[Devamı...]

Mahmut KIZILBOĞA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109387
Kekemelik tedavisinin psikolojik boyutuyla ilgilenen bu konuda duygu-düşünce-durum çalışması yapip bu konuyu derinlemesine irdeleyen süreç boyunca bu konudaki bilgi ve tecrübesiyle danışanlarına sonsuz yardım sunan mükemmel bir psikolojik danışmandır Mahmut hoca. Ben sürecin başınca bu konunun psikolojik boyutunu önemsemeyen bunun benim ruhsal durumumla ilgisinin olmadığını düşünen danışanlardandım. Ta ki Ailem ve yakın arkadaşlarımın yanında kekelemelik yaşamazken tanimadığım veya bir otorite karşında bu durumu yaşadığımı fark edene kadar... Kekemelik tedavisinde psikolojik destek olmazsa olmazmış meğer... kekemeliği çok boyutlu ele alıp süreç boyunca sonsuz destek sunduğu için mahmut hocama teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87813
Mahmut Bey'e yaklaşık 5 ay önce başvurdum. Onunla terapiye başlamadan önce çok büyük kaygı problemlerim vardı ve bunu çözmenin mümkün olduğuna inanmıyordum. Fakat 5 ay gibi kısa bir sürede bu inancım kırıldı ve çok büyük yol kat ettim Mahmut Bey sayesinde. İlk gittiğim zamanki halimi ve şimdiki halimi düşündüğüm zaman iyi ki gitmişim diyorum. Gerçekten işinde çok iyi. Her konuda çok anlayışlı, çok güleryüzlü bir insan. Hiçbir tereddütünüz olmadan gidebilirsiniz.
     2 Beğeni    
Ş.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2016
TavsiyeNo: 86596
Merhaba ben kıbrısta yaşıyorum. 23 yaşında üniversite psikoloji öğrencisiyim. Mahmut hocayı bu site üzerinden tavsiyeleriz sayesinde ulaştım. Kızılboğa danışmanlık olarak veysel hocam ve mahmut hocamla bağlantı kurdum. Tanışmamız gayet samimi ve professiyonel bir yaklaşımla oldu. Alanla ilgili bilgim olmasından kaynaklı işlerinde uzman olduklarını gördüm. Benim problemim kekemelik ve bilinçsiz bir şekilde oluşan endişe ve kaygılarımdı. Bu yüzden okul ve sosyal hayatımda birçok alanda geri kaldıgım zamanlar oldu. Fakat mahmut hocam sayesınde aslında kekemelik ve kaygılarımın bağlantılı olduğunu fark etmemi sağladı. Bilişsel terapi sayesinde bunları yenmemde yardımcı oldu. Daha sonrada veysel hocamla duyarsızlaştırma çalışmlarıyla terapiyi daha başarılı bir duruma getirtik. Bu sayede artık sosyal ve okul hayatımda daha aktif rol alabiliyorum ve hayatımda endişe ve kaygıya bundan kaynaklı oluşan kekemeliğe yer kalmadı diyebilirim. Bunları yapmamız çok uzun surmedi kısa bir seans süreçinde sonuça ulaştık. Mahmut hocamın işinde uzman olması bu kadar çabuk sonuça ulaşmamıza yardımcı oldu. Bu yazıyı tüm samimiyetimle kekemelik, kaygı, endişe vb sorunları yaşayan benim gibi arkadaşlara yardımcı olabilecek birisini tavsiye etmek için yazıyorum. Gerçekten tanışılması gereken insanlar, paranın ikinci planda tutulduğu işlerinin ve samimiyetin ön planda olduğu bir danışmanlık ortamı. Tekrardan veysel ve mahmut hocama teşekkür etmek istiyorum herşey için buna mahmut hocam forumda ısmarladığınız kahvelerde dahil :)
     1 Beğeni    
Zöhre Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2015
TavsiyeNo: 76694
Mahmut beyden profesyonel yardim aldim.daha once bir baska danismandanda profesyonel yardim almistim ama mahmut beyin beni anlamasi olaylara yaklasimi ve cozum adina yaptigi terepiler gercekten cok faydali oldu.Beni ilk gordugunde daha hic bir sey konusmadan sorunlarimi bildi.yaklasimi ve cozum yollari tam bir profesyonel.herkese tavsiye ediyorum .insanlarin yasadigi hayatta karsilastigi sorunlari bazen kendi basina yenemiyor ve yillarca bunu uzerinde bir yuk olarak tasiyor.bu yuk ilerleyen hayatinda aldigi kararlarida olumsuz etkiliyor.iste mahmut bey benim uzerimdeki bu olumsuz yukleri atip hayata baska bir pencereden bakmami sagladi.
     Beğenin    
Canan USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67140
Ben depresyon hastası bir yakınımı MAHMUT KIZILBOĞA'Y A götürdüm.Hastamız üç yıldır ilaç tedavisi görüyor ancak ilgilendirmiyordu.Mahmut Bey'den obsesyon tedavisi gören bir arkadaşımın önerisiyle hastamızı Mahmut Bey'e götürdüm ve dört seans gibi kısa bir sürede hastamızın davranışlarında gözlemlenebilir bir değişiklik gerçekleşti.Hastasının eğitim durumuna uygun güven veren üslubu ve örneklendirmeleriyle hastasına kolayca ulaşabildiğini gözlemledim Kendine çok teşekkür ediyoruz...
     1 Beğeni    
Rüya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64598
Danışanlarına hasta gibi yaklaşmayan bir arkadaş bir sırdaş gibi yaklaşan güler yüzle karşılayan kapıya kadar yolculayan Danışmanım Mahmut bey yöntem ve teknikleriyle kesinlikle başarılı ve başarılarına taktir katan bir insan panik atagımı verdiği yöntemleri hayatımın içine dahil ederek yeniyorum. Mahmut bey'i çok ihtiyacım olduğu dönemde bir arkadaşım sayesinde tanıdım,sıkıntılı ve hayatın artık benim için anlamsız olduğu bir dönemdi bana ışık tutan beni iyileştiren ve halen bunun için yanımda olan işini seven sevdiği için yapan danışmanım değil sırdaşım' a teş. ederim.
     3 Beğeni    
Sabri
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62980
İsmim sabri kekeme olduğum için mersinde dil ve konuşma terapisti veysel kızılboğa ya geldim o rda bulunan psikolog mahmut kızılboğa ile tanıştım zaten kendisini ilk gördüm anda sevmeye ba§ladım kendisi çok sıcakkanlı ve iyi bir insan mersine geldiğim ilk andan itibaren benimle ilgilenmeye başladı.benim aşırı derecede doğru bildiğim yanlışlarîm vardı biriyle konuşursam bu arkamdan ne der acaba derdim mahmut hocam dediki bi soralım arkandan ne konuşacaklar soralım dedi gittik sorduk ve arkamdan hiç bir şey konuşmadıklarini fark ettim ve bu düşüncemin yanlış olduğunu mahmut kızılboğa sayesinde fark ettim mersine geldiğim ilk andan itibaren veysel hocada mahmut hocada sanki ailelerinden biriymişim gibi benimle ilgilendiler mahmut kızılboğa gerçekten bilimsel çalışan ve uzman olan bir psikolog bende onu zaten abim gibi görüyorum ve mersinde ailemin eksiklerini hissettirmedikleri için çok teşekkür ederim .ve herkese mahmut kızılboğayi tavsiye ederim. ..
     3 Beğeni    
Feyza ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62887
Psikolojik danışmanlık hususunda büyük bir yardım aldım. Oğlum 16 yaş sendromunu yaşamaktaydı. Hiç bir sosyal aktivitesi de yoktu. Bilgisayar bağımsızlığı olan bir durumdayken MAHMUT KIZILBOĞA'dan aldığı terapiler neticesinde çocuğumun sıkıntılarını tükettik. Özellikle bilgisar bağımlılığı ve sosyal ilişkiler konusunda sıkıntı yaşayanlara kesinlikle tavsiyemdir. Mahmut Beyi bir hastasının tavsiyesi ile buldum. Önce benimle görüştü sonra çocuğumla grştü. Değişik teknikler uyguladı terapilerinde. Oğluma kendi kendine yetmesini ve huzurlu mutlu olmasını sağladı. Kendi kendinin doktoru olmayı öğretti.
     4 Beğeni    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62235
Merhabalar.Ben Mahmut Hoca ile YGS-LYS sınavı zamanında tanıştım,görüştüm.Sınav konusunda kaygılarım vardı.Bu konu hakkında nasıl davranmam gerektiği hakkında bir fikrim yoktu.Çaresiz kalmıştım her şeyi kaybedeceğim hissiyatındaydım.Tükenmişlik sendromu geçirdiğim konusunda tanı koydu.Bu konuda bana çeşitli testler yaptı hem kağıt üzerinde hem sözel olarak.Kendi gerçeklerimi anlamama ve anlatmama yardım etti bu konuda adım atmamda en büyük yardımcım oldu.Yaptığım yanlışlardan daha az korkamaya başladım.Nlp kurslarına katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mehtap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 62041
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle topluluk önünde konuşma zorluğu çektiğim için yardım almaya karar verdim. Sadece bir kaç seansta büyük faydasını gördüm. İşini ciddiye alan güleryüzlü bir ekipten yardım almak kendime olan güvenimi arttırdı. Yardım alanlar arasında konuşma zorluğu çeken daha önce de başka yerlerden yardım alıp faydasını görmemiş kişilerde vardı ve daha bir kaç seans gelmelerine rağmen çok memnun kaldıklarını söylüyorlardı. Eminim onlarda seanslarını tamamladıktan sonra burda tavsiyede bulunacaklardır... Profesyonel, samimi, ilgili ve işini ciddiye alan bir ekipten yardım almak isteyen herkese tavsiye ediyorum, ben çok memnun kaldım.
     5 Beğeni    
Nihat SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 61106
Bu uzmanla arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve kendisine kızımı götürdüm. ve çok iyi bir hizmet aldım kızıma psikolojik destek aldım çok yararlarını gördüm. kendisini uzmanlıgını ve kızım a olan ilgi ve alakasını çok beğendim. hocamızın konular hakkındaki başarılarının değerlendirilmeye gerek olduğunu düşünmüyorum alanında yeteri kadar uzman bence. mahmut hoca mız saygılı hoşgörülü ve başarılı bir uzmandır. yanında çalışanlarda saygılı ve hoşgörülü kişilerdi.
     2 Beğeni    
Erdal ÜNLÜ Fotoğraf
Erdal ÜNLÜ
Psikoljik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60011
Üniveriteden üst sınıfım olan Mahmut KIZILBOĞA Sıcak ,sevecen ,arkadaş canlısı ,güler yüzü ,yardımseverliği....vs daha birçok pozitif özelliği ile aslında tamda mesleğinin gerektirdiği niteliklere sahip bir insandır. Kendisinden bir dönem NLP Eğitimi de aldığım Mahmut'un aynı zamanda iyi bir Eğitmen olduğunu bu eğitimle de öğrenmiş oldum. Ofisine girdiğiniz anda benim de soluduğum o pozitif havayı soluyan herkes aslında doğru yerde olduğunu anlamakta pekte gecikmeyecekler kanımca . Tavsiye ederim. Erdal ÜNLÜ Psikolojik Danışman /Aile ve Çift Terapisti
     1 Beğeni    
P.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mart.2013
TavsiyeNo: 58652
Herkese merhabalar...Bu yazımı okuyor olmanız sanırım hayatınızda yolunda gitmeyen durumlarla ilgili bir arayış içinde olduğunuzun göstergesi.Kesinlikle doğru yerde ve doğru adreste olduğunuzu öncelikle belirtmek isterim. Ben yaklaşık 10 senedir takıntı, panik bozukluklar, vb. şikayetlerle kendi kendime mücadele etmeye çalışıp daha da batarken artık dayanamayıp tavsiyelerle MAHMUT HOCA' mdan yardım almaya karar verdim. Berbat durumdaydım.Anlamsız heyecanlar,boğaz düğümlenmeleri, ağlama krizleri ve yaşam kalitemi olumsuz etkileyecek ne varsa yaşıyordum.Kendisini ve ofisindeki samimi ve sıcak havayı görür görmez doğru yerde olduğumu anladım. Mahmut Hoca mükemmel bir insan,sorunlarımı teker teker dinledi,yanlış ve saplantılı düşüncelerimin farkında olmamı sağladı. Olumlu düşünebilmek benim için neredeyse imkansızken sayesinde artık çok daha olumluyum.1 ayda yeniden yaşam kalitemi sayesinde elde ettim.terapim hala sürüyor bu arada. Günden güne iyi ve pozitif,doğal olarak huzurlu bir yaşama kavuşuyorum. Sizin de benzer problemleriniz varsa lütfen ama lütfen kendisini tanıyın derim ben. Kendinize ve varolan potansiyelinize inanamayacaksınız... İyi ki varsın Mahmut Hocam...sayenizde artık hayata daha umutla bakan,özgüvenli bir kişiyim... :)
     3 Beğeni    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54091
merhabalar...ben almanyada yasıyorum ve uzun süredir yasadıgım panık atak durumları var,almanyada 3 senedir düzenli olarak pskologa gittigim halde hala bu durumu yasıorum ve bu seneki izin dönemınndede malesef kendimi cok kötü hisettim,arkadasımın tavsiyesile tanıdıgım Mahmut Kızılboga sadce 8 seanslık bır terapi sürecinde beni adeta farklı bir insan yaptı,yasadıgım duygudurumlarıi,korkular,kaygı,kızgınlık,tedirginlik....herseyi simdi daha farklı düsünebiliyor ve bunun sadce gelip gecici bir durum oldugunu sevgili Mahmut hoca sayesinde ögrendim,ofısındeki o güzel atmosfer dıger calısanlarıyla birlikte ınsanlara sunulan ıcten bir hizmet daha ne diyebilirimki iyiki tanıdım,veeeee iyiki varsın Mahmut Kızılboga..kesinlikle tanımanızı tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Ayse ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51381
güleryüzlü sevecen bir kişiliğe sahip biri oğlumun gece korkusu problemleri vardı bu konuda yardım aldın ilk terapide sonuç aldık çok teşekkür ederimdaha öncede birkaç yere gittik onlar oğluma korkularının normal olmadığını saçma olduğunu söylemişlerdi. ama mahmut hocam bunun normal olduğunu oğluma çok güzel örneklerle anlattı.oğlum şimdi sürekli görüşmek istiyor şimdi daha mutlu onun mutluluğu bizim mutluluğumuz bunu da mahmut hocama borçluyuz.saygılar
     1 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50608
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Tarık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50599
Öğretmenimin yönlendirmesiyle gittim. Ben rededilmekten korkuyordum.Okulda arkadaş çevrem yoktu, kendimi dışarda ve yalnız hissediyordum.Bu beni mutsuz ediyordu.Önceleri arkadaşlarıımın yanına gider bir şey ister ya da katılırsam istemezler redederler diye düşünüyordum.Mahmut abinin verdiği ödevlerle rededileceğim düşüncesi benim bir düşünce hatammış gerçek değilmiş bunu anladım ve kendimde daha çok deneme cesareti buldum.Şimdi arkadaşlık ilişkilerim daha iyi.Güleryüzlü ve sevecen Mahmut Hocayı bu konuda sorunu olan gençlere tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Seval
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50230
Arkadaşlar kendinizi iyi hissetmek, sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmak istiyorsanız KIZILBOĞA DANIŞMANLIĞI tavsiye ediyorum.Ben bir ygs öğrencisi olarak sınav anınındaki performansımı büyük oranda mahmut hocama borçluyum.Çünkü oraya gitmeden önce kaygı dolu ve güvensiz biriydim.Deneme sınavlarıma bile kendimi kasarak giriyordum.Bu ruh halim sınavlarımı etkiliyordu ve istediğim sonucu alamıyordum.Bu durum sürekli beni üzüyor, kaygılarımı arttirıyor ve güvenimi azaltıyordu.Hatta geçen yılki ygs sınavımda bayılma durumu yaşamıştım.Ama Mahmut hocam sayesinde sadece sorularıma odaklanmam gerektiğini öğrendim.Bu da sınavımı sorunsuz bir şekilde bitirmeme yardımcı oldu.Umarım beklediğim sonucu alıcam.Eğer sınavda sadece soruları düşünmek istiyorsanız sanırım tek adresiniz MAHMUT KIZILBOĞA:). Tekrar teşekkür ederim mahmut hocam.
     1 Beğeni    
Seren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48234
Yakın bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine bazı konular üzerine yardım almak için gittim. Muayenehanesine girdiğimde sıcak gülümsemesi merak etme bana güvenebilirsin dercesine bakışı benim hiç çekinmeden herşeyi anlatmama yardımcı oldu. yaşamış oldugum bir aşk hikayesinde kendime olan özgüvenime zarar geldi beynimde binlik bir puzzele vardı ve hiç bir parçasını yerleştiremiyordum. Sürekli aileme yakın çevreme yalan söylüyordum. Bana bu konularda yardımcı oldu. Ve kimseden çekinmemem gerektiğini artık benim de kendimce bir birey oldugumu öğretti. Belki bunlar çok basit olabilir ama onun konuşmaları ve düşünceleriyle bunlar hiç yapamayacagına inanan bir insanın fikirlerini degiştiriyor. kibar davranışları sakin ve anlaşılır konuşması sadece moralim düzelsin diye degil gerçek düşüncelerini söylediği için bana göre başarılı. Mahmut beyden önce devlet hastahanesinde bir psikolaga gittim yaşamımdaki olumsuzlukları anlattıktan sonra bana antideprasan ilacı önerdi ve bu benim hiç hoşuma gitmedi başından savarcasına hiç konuşmadan hemen ilaç verdi. Mahmut bey ise benimle dertleşti konuştu rahatlattı kendime olan güvenimi arttırdı. mahmut bey eşittir tatlı sempatik güvenilir :) muayenehanesi de kendi gibi insanın içini açıyor :) söyleyeceklerim bu kadar kendisini şiddetle tavsiye ediyorum :)
     3 Beğeni    
Seviye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47212
teyzemin tavsiyesi üzerine bürosuna gittim. daha sonra eğitim verdiği okulda seminerlerine katılma imkanım oldu son derece verimli bi çalışma olduğunu düşünüyorum. ayrıca arkadaş canlısı ve güler yüzlü bir insan. kendisini mesleğine adamış, işini profesyonelce yapan biri.bireysel ve kurumsal danışmanlıklarında başarıyı yakalama sırrının ,bilgiyi,yeteneği,doğallığı ve kültürel birikimini iyi birleştirebilmesine bağlıyorum.başarılarınızın devamını diliyorum hocam
     3 Beğeni    
Sevda Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47196
ben mahmut hocamla 8 haftalık aile eğitiminde tanıştım ve çok memnun kaldım hocama sonsuz teşekür ediyorum bize nasıl çocuklarla iletişim kurmayı öğretti ve çok işe yaradı son hafta olduğu için çok üzgünüm ve hekese tavsiye ediyorum çok saolun mahmut hocam benim kızım her yazılıda çok ağlıyordu ve hocam 1 kere konuşması bile onu etkiledi şimdi çok rahat benim için en önemli ergeni tanımaktı şimdi hocamın sayesinde onu da öğrendik şimdi tekrar olsa yine katılırım 8.30 da başlıyo 12 de bitiyodu ama okadar bilgi verecek konular anlatıyoki hiç saatin geçtiğini anlamıyosunuz ve sıkılmıyosunuz ve o anlattıkları aklınızda yer ediyor ...
     2 Beğeni    
Gulsen İzmirli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47184
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Hasan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47047
Ben Ygs sınavına hazırlanan bir öğrenciyim ve dershanenin her deneme sınavında vücudumun ve zihnimin aşırı tepkisiyle karşılaşıyordum, avucumun içlerinin terlemesi , sadece sınavlarda başlayan burun akıntıları , zihnimden sürekli yine gözümden bir şeyleri kaçıracağım, yine işlem hatası yapacağım , yine zamanım yetmeyecek… gibi şeyler geçiyordu haliyle sınavım kötü geçiyordu ve bunları kontrol altına almam için neler yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yoktu ta ki Mahmut Kızılboğanın bizim dershanenin rehberlik servisindeki broşürünü görene kadar, broşürdeki yazılanlardan etkilendim tamda benim Ygs stresini atmam için gerekli olduğunu gördüm ve böyle başladı. İlk gördüğümde kendisinden pozitif yönde elektrik aldım samimi gelmişti bana sanki hayatımda daha önceden bulunmuş gibi tanıdıktı.Ben insanları ya hep severim ya da hiç sevmem ama Mahmut abide bu olumluydu.İlk zamanlar pek inanmamıştım bana yardımcı olabileceğine ama hayatımda pişman olmayacağım bir şeyin ilk adımını atmıştım oysaki ve 3 – 4 seans sonra artık vücudum bana değil ben vücudumun hakimiydim. Mahmut abi olayları çok farklı değerlendiriyor benim bakmadığım açılardan bakıp söylemesi en çok hoşuma giden özelliğidir.Sezgileri ve olayları değerlendiriş tam yerinde ve kullandığı tekniklerin şaşırtıcı derecede olumlu yanlarını görüyorsunuz bu özellikleri onu diğerlerinden ayırıyor bence. Ben tanıştığım süre zarfında olumsuz bir yönünü göremedim tek diyebileceğim davranışlarını bu yönde devam ettirmesi.Üç sıfatla tanımlamak istersem Mütevazi , Şaşırtıcı , İş Bitirici. Kişisel özelliklerine gelince herkesle her konuda konuşabiliyor olması , mesafeyi iyi koruyor olması , davranışları kişilere göre değişmiyor onun gözünde herkes eşit , iyi bir analizci , sevecen . . . Yanında çalışanlar ise gerçekten çok ilgili ve cana yakın duruyorlar olması gerekende bu sanırsam , çalıştığı yer hoş , sade ve bir o kadarda düşündürücü. Artık kendime bir şeyler daha katmış, daha tecrübeli , hayatımdaki bazı boşlukların yerini daha da azaltmış ve kendime her gün güvenimin biraz daha artmasını sağlayan hocama burdan teşekkürlerimi sunuyorum iyi ki tanımışım sizi :)
     4 Beğeni    
Şehmus
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44132
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2011
TavsiyeNo: 43997
Üniversite sınavı için çok stresli ve kaygılıydım. Sınav için ilk senemdi ve sanki ikinci seneye kalırsam herşey biticekmiş gibi geliyordu. Dersanede istediğim başarıyı yakalayamıyordum ve bu beni gittikçe daha çok üzüyordu. Bunun üzerine bir danışmana ihtiyacım olduğunu fark ettim ve Mahmut hocayı da tanıdığımız birinin tavsiyesi üzerine buldum. Şimdi iyiki gitmişim diyorum. Görüşmelerimiz hiç sıkıcı sıradan ya da ben anlatıyorum o dinliyor şeklinde geçmedi. Güldük düşündük zaman zamansa çok eğlendik ve bu sırada büyüdüm ve kaygımı atlattım. ilk senemde güzel bir ünversitede elektrik elektronik mühendisliğini kazandım. O olmasaydı başaramazdım. Tekrar teşekkür ediyorum hocam. Ve özellikle kendini sınav konusunda çaresiz hissedenlere tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Eylül.2011
TavsiyeNo: 43952
Mahmut hocamla ablam sayesinde tanıştım ve ben lise yi 2010 yılında bitirdim tabi bir sonuç alamadım ama bu sene Mahmut hocamdan destek aldım.İlk başta faydalı olacağını düşünmüyordum ama gidince kuşkularımın yalan olduğunu anladım Mahmut hocam bana bir abi gibi yaklaştı her türlü sıkıntılarımı rahatlıkla konuşabildiğim tek insandı ben tanımadığım insanlara konuşmadıklarıma hayatta güvenmem ama sağolasın hocam burda yanıldığımı hatırlattı bana...daha söylecek şey çok fazla... hani bir yerden bir eşya alırsınızda size işte şu garantiyi veriyorum diyorlar ya bende Mahmut hocamın heryönüyle garantisini veriyorum bütün samimiyetimle söylüyorum ki %100 yardımcı olacaktır...:)
     4 Beğeni    
Ezgi DSite Editörleri Tarafından Kapatıldıl ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43859
mahmut hocamla yeni bir yola başladığım bir süreçte tanıştım.. üniversite sınavına girdiğim ilk senemde istediğim başarıyı elde edemedim,stres ve panik başarımın önüne büyük bir duvar örmüştü... ikinci sene tekrar sınava girme kararı aldım ve bu 2, sene yolculuğumda mahmut hocam bu duvarları yıkmama yardımcı oldu, yalnızca bir öğretmen danışman olarak değil bir abi bir baba gibi dertlerimi dinledi sorunlarımı çözmeme yardım etti bana elini uzattı,güçlü olmayı öğretti, hayallerim uğruna savaşmam gerektiğini, asla vazgeçmemeyi öğretti..kısacası üzerimde emeği büyüktür:) bu sene istanbul yeni yüzyıl üniversitesi eczacılık fakültesini tam burslu kazandım ve hayallerimi gerçekleştirmiş olmanın keyfini ve mutluluğunu yaşıyorum:) mahmut hocam alanında çok çok başarılı olduğu gibi çok yardımsever samimi içten ve güvenilir bir insandır... hiç bir baskı altında kalmadan gönül rahatlığıyla öneriyorum:):)
     5 Beğeni    
Çağdaş CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43720
Mahmut Hocam benim çok eskiden beri tanıdığım bir insandır. Çünkü hayatımda bir takım yolunda gitmeyen bir çok şey baş gösterdiğinden beridir ona danışırım sürekli. Hayatınızda yolunda gitmeyen ne varsa onun ofisine girdiğiniz andan itibaren geçmeye başladığını rahatlıkla hissedebilirsiniz. En azından ben öyle hissediyordum. Başarı,otokontrol sağlama yolları,iradeye hakim olabilmek ve bir takım problemler adına bir çok kez destek aldım Mahmut Hoca'dan. Hiç aklınıza bile gelmeyecek yol ve yöntemlerle inanılmaz derecede aşama kat ettiğinizi gittikçe göreceksiniz eminim. Bir çok sorunu aşmanın aslına gerçekten göründüğünden çok kolay olduğunu, içinizde ki o inanılmaz güç ve yetenekleri kullanabileceğinizi anlıyacaksınız zamanla. Bütün yardımlarınızdan ötürü çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum hocam...
     4 Beğeni    
G.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2010
TavsiyeNo: 31305
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Kemal
4.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26898
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
İlker
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26287
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Hakan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26108
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Diren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 26029
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
M.Meriç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25929
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
Selahaddin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25310
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     5 Beğeni    
C.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25214
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     6 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23116
mahmut beyle çok umutsuz olduğum bir zamanda tanıştım.okb ve depresyon hastasıydım.bir yılı geçkin zamandır ki ilaç kullanmama rağmen tedavide hiç bi ilerleme yoktu hatta daha da kötüye gidiyordu.hayattan bıkmış,umutsuz,yorulmuş vaziyetteyken takıntılarla başedemezken mahmut beyi tanıdım.hiç bitmeyecek kurtulamayacağım dediğim anda mahmut bey bütün sorunlarımla başetmemi ve takıntılarımdan kurtulmamı sağladı.gerçekten mesleğinde uzmanlaşmış bir psikolog ve en önemlisi çok arkadaş canlısı,samimi ve güleryüzlü biri.mahmut beyi tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.hayatı ve yaşamayı tekrardan bana kazandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Kemal
7.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23026
Mahmut Beyle bir ögretmen arkadaşım aracılıgıyla tanıştım.Yaşamımda önemli degişiklige ihtiyacım oldugu zamanda kendimi nlp egitimi içinde buldum.Mahmut Bey alanında kendini yetiştirmiş,aynı zamanda hala kendini yeni şeyler ögrenecekmiş gibi kosullandıran geniş bir yürege sahip.nlp konusunda mersinde 1 numara olarak algılıyorum.Almış oldugum nlp egitimini gerek yasamıma gereksede meslegime bakış açımı degiştirdigine inanıyorum.bu alanda bana büyük katkıları oldu.Meslektaşları arasındaki en önemli fark bana göre bilgilerini bizimle sevgiyle dostlukla ve koşulsuz paylaşmasıydı.Bu paylaşımın devam edecegine inanıyorum.Kişisel özelliginin en önemli özelligi samimi bilgisini nasıl verecegini bilen yürekten bir dost olması.Yanında çalışan gülen gözle hanımefendinin de hocama güç verdigini inanıyorum.Her türden kişilerin ve meslek sahiplerinin Mahmut beyle dialoga girebilecegi önerebilirim.Sevgili Mahmut Hocam;bilgilerin yüreginden çıkarken bir türkünün en güzel notaları olsun!
     6 Beğeni    
Güler
4.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22945
Kendisi 15 yıllık arkadaşım ve meslektaşım olup,15 yıl önce nasıl samimi, insalcıl ve güvenilir idi ise bu kadar yıl sonra bile hala aynı özelliklerini kaybetmeden kendisini sürekli geliştiren ve kendisini mesleğine adamış , işini profesyonelce yapan biri. Kendisinden almış olduğum NLP eğitimi sonucunda gerek mesleki yaşamımda gerekse kişişel gelişimimde önemli faydalarını gördüm.Sürekli okuyan ve bilgilerini paylaşmaktan son derece keyif alan bilgi küpü arkadaşıma çok teşekkür ediyorum ve psikolojik danışman olarak çalışan meslektaşlarıma Mahmut Kızılboğa tarafından verilen NLP eğitimlerine katılmalarını tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Mahmut E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22630
İyi günler çoğu ailenin başından geçen bir olayı yaşadım belkide ;12 yaşında bi kızım var ve ben kızımın dagınıklıgından, haylazlıgından,derslerine olan ilgisizliginden oldukça şikayetçiydim.Bu tip konularda bir psikologdan yardım alacagımızı hiç düşünmemiştim.Bir öğretmen arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Psikolog / Psk.Danışman MAHMUT KIZILBOĞA'nın ofisine kızımı götürdüm. Çok disiplinli bir şekilde pisikolojik destek aldıgımızı söyleyebilirim öncelikle ebeveynleri sonrada kızımı odasına alarak bizlere yardım etti.3. seans sonrasında kızımdaki davranıs degişikliklerini görmeye başladım.Sadece kızımda degil annesi ve babası olarak bizlerde de degişiklikler oldu. Ben bu destegin cok yararlı oldugunu dusunuyorum doktorumuza cok tesekkür ediyorum benim gibi kızı ile böyle sorunlar yasayan ailelerin Psikolog / Psk.Danışman MAHMUT KIZILBOĞA tarafından destek almalarını tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Hatice Z.S
24.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22614
Sevgili meslektaşım Mahmut ile aynı iş yerinde çalışma fırsatım oldu. Bir zaman sürecinde birbirimizi göremedik daha sonra yeğenim aracılığı ile tekrar görüştük. Yeğenim kendisine danışan olarak gidiyordu. Yeğenim çok yararını gördü sınav kaygısı ile ilgili sorununu aştık. Mahmut Bey'le eğitim konularında görüşlerimizi zaman zaman paylaşıyoruz. Kendisinden NLP kursu aldım. Gerçekten çok derin bilgiler ve bu bilgileri kullanma konusunda müthiş deneyimler kazandım. mesleğinde bir numara olduğu kanısındayım. Azimli,sabırlı ve hoşgörülü biri. Ayrıca işinde çok ciddi , güleryüzlü,sıcakkanlı. Çalışma ortamı pozitif enerji almanızı sağlıyor.Çalışma odasından dışarı baktığınızda deniz ile bütünleştiğinizi görürsünüz. İyi ki tekrar görüşme fırsatımız oldu. Sevgilerimle . Herkes bu iyi insanla tanışmalı mutlaka onun o enerjisinin size yansıdığını farkedeceksiniz.
     4 Beğeni    
Armağan Murat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22366
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     4 Beğeni    
Songül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21817
mahmut beyle bir yıl önce tanıştık ruhşen hanımın tavsiyesi üzerine kızıma onun daha çok yardımı olacağını pişman olmayacağımızı memnun kalacağımızı söyledi ve kesinlikle pişman degiliz sizede tavsiye ediyorum kızım şuanda 7.sınıf öğrencisi bir yıl önce istenmeyen bir çocuktu derslerinden başarısız ne yapacağını bilmeyen kendine güveni olaymayan bir çocuktu şimdi geriye dönüp baktığımda çok yol kat etmişiz dahada iyi olacağımıza inanıyorum evet herkese tavsiye mahmut kızılboğaya da destegi için teşşekkür ediyorum
     5 Beğeni    
Bayram
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20229
(Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     7 Beğeni    
Aysel
10.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18807
Değerli meslektaşımla bir arkadaşım sayesinde tanıştım. O zamanlar mesleğimin çok çok başlarındaydım. Meslek elemanları arasında gizli-açık hep bir rekabet vardır; Mahmut'ta beni destekleyen, mesleki gelişimimi sağlayan bir tavır gördüğümde şaşırmıştım açıkçası. Sayesinde üç ayrı eğitim aldım.. Çözümsüz kaldığım ya da zorlandığım her konuda rahatlıkla ulaşabildiğim ve desteğini aldığım manevi ağabeyim diyebilirim. Kişiliğini burada belirtmeme gerek yok, bilen bilir ancak mesleki kimliğinden bahsederken bu kadar mütevazı olamayacağım: Kısa sürede büyük işler başarmasını var olan potansiyeline ve geçmişinden getirdiği kültürel birikimine borçlu olduğunu biliyorum. Gözlerine baktığınızda gözlerinizdeki derinliğe baktığını fark edersiniz. Doğal ve samimi tavırlarıyla bir "biz" den görürsünüz. Bireysel ve kurumsal danışmanlıklarında başarıyı yakalama sırrının bilgiyi, yeteneği, doğallığı ve kültürel birikimini iyi birleştirebilmesine bağlıyorum. Terapötik süreçleri iyi takip edebilen ve bununla ilgili danışanına farkındalık kazandırmayı başarabilen bir danışmanın danışanı olmak özel bir şeydir herhalde. Herkesin mesleğini ne derece iyi yaptığını tartıştığımız günümüz dünyasında Mahmut Kızılboğa'nın ve sahibi olduğu ANADOLUPDR'nin kısa sürede tartışmasız isimler arasında yer alacağını umuyorum. Başarılarının devam etmesi dileğiyle..
     10 Beğeni    
Dilek
27.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18360
Mahmut Beyle, Anadolu Psikolojik Danışmanlık olarak organize ettikleri ve yurtdışından getirdikleri Logoped Susanne Rosenberger'in verdiği "kekemelik terapisi eğitimi"ni almak üzere İstanbul'dan Mersin'e gittiğimde tanıştım. Katılmayı çok istediğim bu seminerin yaşadığım kente çok uzak olması önce biraz tereddüte düşürse de beni, iyi ki gitmişim ve çok değerli iki insanı Mahmut Beyi ve Veysel Beyi tanıma fırsatını bulmuşum. Sayın Mahmut KIZILBOĞA insanlarla kurduğu sıcak ve içten iletişimi, güleryüzlü yaklaşımıyla birlikte uzmanlık alanındaki derin bilgisinden etkilendiğim çok yönlü bir kişi. Kendini sürekli geliştiren bilgisini ve deneyimlerini paylaşabilen, verdiği konferanslar ve seminerlerle de geniş kitlelere ulaşabilen kendini ispat etmiş değerli bir isim. İhtiyacım olduğunda internet aracılığıyla desteğini ve yardımını esirgemediği için buradan kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Deneyimli, bilgili, dürüst bir terapiste ihtiyaç duyan herkese Mahmut KIZILBOĞA'yı tavsiye ederim. Saygı ve selamlar..
     13 Beğeni    
Netice
19.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18137
Mahmut isinde iyi oldugunu bildigim ve ihtiyaci olanlarin guvenle basvurmalari gerektigini dusundugum, isi insanlarin hayatini kolaylastirmak olan biri. Sinav kaygisi, stress, gunluk hayatta karsilastigimiz ve kendi basimiza basetmekte zorlandigimiz bir cok konu onun cozumunu iyi bildigi alanlar.. Zaman zaman cesitli kurs ve seminerler de veriyor ve kendini alaninda kanitlamis oldugundan cevresinde isindeki uzmanligiyla taniniyor. Eger yasadiginiz sorunlara bir uzman cozumu ariyorsaniz Anadolu Danismanliga ugramanizi oneriyorum..
     10 Beğeni    
Sultan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2008
TavsiyeNo: 17518
kendilerini insanlara adamış,hiç bir çıkar gözetmeyen bir kişi ve kurumla karşılaşmak istiyorsanız anadolu pdr'ye mutlaka uğrayın.ben birebir görüşmesem bile hiçbir beklenti olmaksızın msn yoluyla o kadar çok yardımcı oldular ki....annem için başvurduğumuzda ilk defa bir terapi merkezi bizimle maddiyatı konuşmadan aile yapımızı tanımaya çalıştı ve maddi konuyu biz açtık.ve gereken kolaylığı sağladılar her anımızda.harika bizlerin sizin gibi insanlara ve kurumlara ihtiyacımız var.çok teşşekkür ederiz
     8 Beğeni    
Zühal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12379
Merhabalar. Halam tavsiye etmişti bana Mahmut hocayı. iyikide halamın tavsiyesine uymuşum.Mahmut hocayı tanıyalı iki yıl oldu.Bu iki yıl içerisinde hayatımda olumlu değişiklikler oldu.Başta sınav kaygım için çok yardımcı oldu. Sınavda aşırı heyacan oluyordu bende. Ne yapacağımı şaşırıyordum sınavda ama Mahmut hocayı tanıdıktan sonra bu heyecanım yavaş yavaş yok oldu.Zaten hocamın gülümsemesi, içtenliği yetiyor insana. Pozitif enerji veriyor.Trene binmeye korkardım.Bu korkumu da yendirdi.Güçlü,hayata bağlı,insanları seven bir kız olmamı sağladı.Hocam bu destekleriniz için size çok teşekkür ederim.
     11 Beğeni    
Esin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12312
Kızımın kendine güvenini tamamen kaybettiği, derslerinin ve arkadaşlık ilişkilerinin dibe vurduğu, ailecek ne yapacağımızı şaşırmış vaziyetteyken tanıdık Sayın Mahmut Kızılboğa'yı. İyi ki böyle bir uzmanı tanımışız. Bizi ailecek ele aldı, kendine özgü yöntemlerle hem kızımızı eğitti, hem de anne babalığı öğretti bize. Adım adım tavsiyelerini yerine getirdik. Üzerinden çok da geçmeden, kızımın ders başarısı artmaya, kendine güveni gelmeye , ders çalışırken daha sabırlı ve dikkatli olmaya başladı. arkadaşlık ilişkilerindeki başarısı da artıyordu. Bunu öğretmenleri de hemen farkettiler. Kızımla ilgili herşeyden ümidimizi kesmişken bulduğumuz, tanımış olmaktan ve desteğini almaktan her zaman mutlu olacağım bir uzman Sayın Kızılboğa. Buradan şunu da öğrendim: Kendim de bir eğitimci olmama rağmen, bu konuda ne çok bilmediğim şey varmış meğerse. Önemli olan, doğru uzmana gitmek, ona inanmak, güvenmek ve dediklerini de uygulamak. İşte, Sayın Kızılboğa bizim için doğru zamanda doğru bir kişi oldu. Ona buradan çok teşekkür ediyorum ve onunla yolumuza devam edersek , kızımla ilgili daha birçok güzelliğe, ilerlemeye şahit olacağımıza inanıyorum.
     12 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 8 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Mahmut KIZILBOĞA'nın Kitap ve Yayinlari Mahmut KIZILBOĞA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
2011 Hacettepe üniversitesi pdr kongresinde bildiri sunum
2011 Anadolu üniversitesi dkb kongresinde bildiri

Mahmut KIZILBOĞA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk pdr

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kızılboğa Danışmanlık Merkezi
Güvenevler Mah. 1931 Sok. ankara Apartmanı No:1 Kat:3/3 yenişehir
İçel (Mersin)
(Forum Avm Yanı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(324) 237 95 07
Telefon 2 :
0(541) 212 61 20
(Arama Saatleri: 09:00-20:00 Arası)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1976
(48 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İnönü Üniversitesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
1998
(26 yıl önce)
Yüksek Lisans
Toros Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabı

Uzm.Psk.Mahmut KIZILBOĞA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce,

Mahmut KIZILBOĞA Mesleki Videolar Videoları
2 Mesleki ve Kişisel Video
nlp trainer mersin, aile danışmanlığı, depresyon tedavisi mersin, sınav kaygısı çözümü, okul korkusu, hafıza teknikleri, mersinde pdr, psikolojik danışman içel, cinsel terapi mersin, nlp eğitimleri, nlp pratisyen eğitimleri, nlp serifikaları mersin, panik atak mersin, stresle başa çıkma, hipnoz mersin, kekemelik, van riper, kekemelik çözümü, mersinde psikolg, mersinde pedegog, mersinde hipnoz, mersinde nlp, mersinde psikyatr, vajinusmus mersin, cinsel sorunlar mersin, mersinde çocuk psikoloğu, evlilik ve aile terapisi, aile danışmanlığı mersin, mersinde aile psikoloğu, takıntı tedavisi mersin, mersinde depresyon tedavi, iyi psikolglar mersin, obsesif tedavisi mersin, kişisel gelişim mersin, eft mersin reiki, alt ıslatma tedavisi, kaygılardan kurtulmak, mersinde öğrenci koçu, eğitim danışmanlığ mersin, kurumsal danışmanlık, firma danışmanlığı, mersinde psikolog arıyor, öss danışmanlığı mersin, sbs danışmanlığı mersin, anna baba eğitimi mersin, tikler için tedavi, menapoz psikolojisi, boşanma terapisi mersin, evlilik terapisi mersin, mersinde terapist

19:21
Top