2007'den Bugüne 89,872 Tavsiye, 27,682 Uzman ve 19,693 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cem ASLITÜRK
Psikolog - İzmir
Psikoterapist, Evlilik Terapisti ve Aile Danışmanı

Cem ASLITÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi49 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

49

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Cem ASLITÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

67
(%94.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Cem ASLITÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cem ASLITÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzun yılların verdiği deneyim ve birikimle, sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin en zorlayıcı problemlerini çözmek, psikolojik iyilik hallerini iyileştirmek, yaşam kalitelerini en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz.
 
Cem ASLITÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kaynak Psikoterapi ve Danışmanlık
Ali Çetinkaya Bulvarı No:19 K:4 D:4 Alsancak
İzmir
(Sevinç Pastanesi-Gündoğdu Meydanı Arası)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Bilgi ve Randevu)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1953 (69 yaşında)
Doğum Yeri : Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi (1985 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cem ASLITÜRK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
. Panik Atak ve Anksiyete Sorunları
. Depresyon Sorunları
. Hamilelik ve Lohusalık Dönemi Depresyon ve Anksiyete Sorunları
. Sosyal Fobi Sorunu
. Özgül Fobiler/Korkular
. Vajinismus Sorunu
. Evlilik/ Çift Terapileri
. Aile Danışmanlığı
. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
. Sınav ve Performans Kaygısı

Cem ASLITÜRK Özgeçmis CV Psk.Cem ASLITÜRK'ün Özgeçmişi
Doğum Tarihi ve Yeri..: 26.05.1953 - Aydın
Eğitimi........................: Ege Üni. Edebiyat Fak. Psikoloji Böl. (1985)
Çalışma Hayatı............: Lisans eğitiminden 2002 yılına kadar çeşitli işyerlerinde, Özel sektör kurumlarında çalışmış, Şubat 2002'den bu yana da kendi ofisinde çalışma hayatını sürdürmektedir. Çalışma Konuları..........: Özellikle depresyon, panik bozukluğu, özgül fobiler, sosyal fobi, bipolar bozukluk, ve vajinismus konularında yetişkinlere ve gençlere yönelik bireysel psikoterapi hizmetleri ile Evlilik/Çift Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.
Kısa süreli, çözüm odaklı ve bütünsel yaklaşımlardan ve kalıcı değişim oluşturan kendine özgü etkili tekniklerden oluşan psikoterapi çalışmaları ile, beklenti ve umutlarınızı farklı bir boyuta taşıyacaktır.

Cem ASLITÜRK'ün Makaleleri Cem ASLITÜRK'ün Makale ve Yazıları
1 Makale

Cem ASLITÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Doç. Dr. Caner Işık
22.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96858
Psikolog Cem Aslıtürk, varoluşçu ve ruhsal çözümlemelere açık, bu farkındalıkları anlamlı hale getirebilen Türkiye'deki nadir psikologlardandır. İnsana dair sorumluluğu ve kişilerin özgür iradelerine duyduğu saygı ürettiği çözümlerin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Kendisine yönlendirdiğim danışanlarının hepsine inanılmaz rehberlik etmiş ve benim akademik bilgim ve deneyimlerimle yetersiz kaldığım birçok konuda yol açıcı olmuştur. Tereddütsüz ve güvenle destek alınması konusunda tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Su
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
19.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93905
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    
Menekşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91905
Ailemin yardımları sayesinde Kaynak Psikoterapi Merkezine ulaştım.Cem Bey ile 4 seanstır çalışıyorum ve çalışmalarımız devam etmekte.Bu süreç içerisinde kendimi oldukça iyi hissetmeye ve iç motivasyonumu arttırmaya başladım.Gözle görülür bir farkla hem dış görünüşüm hemde iç dünyam oldukça değişti.Kaybettiğim kendimi tekrar geri kazanıyorum.Kaynak Psikoterapi evimin sıcaklığını aratmıyor.Herkese tavsiye ederim.Cem Bey'in mesleki tecrübesi bana güven veriyor.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Gülcan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91068
Merhaba yaklaşık bir yıldan beri Cem Bey ve ekibinden yardım almaktayım.Kendisiyle ondan yardım alan bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım.Faydalı ve iyi bir hizmet aldım.Bana hoşgörülü bir şekilde yaklaştı ve beni sabırla dinledi. Hoşgörülü sabırlı insanlara değer veren sağ duyulu pozitif ve işini çok önemseyen bir insan.Sorunların temeline iniyor En beğendiğim yönü konuşkan ve açıklayıcı olması. En beğenmediğim yönü ise bana alışkanlıklarımdan sürekli vazgeçmem gerektiğini vurgulaması.
     6 Beğeni    
Elif SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89690
Cem Bey ile tanışmadan önce şahsıma bipolar bozuklugu ve ardından bordeline kişilik bozuklugu teşhisi konuldu. Ardından arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cem Bey ile tanıştım ve hayatım değişti. Önce ilac tedavisinden sonra da stabil doktorumdan kurtulma şansım oldu. Her seansta kendimi daha çok keşfettim. Sonrasındada fark ettim ki Cem bey benim için bir abiden farksız olmuş. Cem Bey ve ekibi Esra Hanım-Buket Hanım ın yaptıklarını unutamam. Kendime çıktıgım bu yolculukta beni zirveye taşıdıkları ve aslında kim oldugumu tekrar gösterdikleri için sonsuz teşekkür ederim.
     6 Beğeni    
Aysel ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2016
TavsiyeNo: 86372
Cem Beyi rastlantı sayesinde buldum ama anladım ki rastlantı değilmiş karşılaşmam gerekiyormuş.. yaklaşık 3 ay seans aldım ve Cem Beyle ilğili söylemem gereken o kadar şey var ki; Cem bey işinde kesinlikle uzman birisi.Tamamen benim hayata bakış açımı değiştirdi, ne kadar hastalıklı düşüncelere, duygulara sahipmişim bunu seanslardan sonra çok rahat gördüm bunu; hayatın yaşanmaz, çekilmez bir yer olduğunu düşünürken şimdi hayat doluyum ve neşeliyim keşke demekten hoşlanmıyorum ama keşke Cem Beyi daha önce tanısaydım dedim çünkü bundan önce örümcek ağında yaşamışım gibi hissediyorum..İnsanın dönüm noktası vardır ya bu er ya da geç olur ya da olmaz, ben bu dönüm noktamı Cem Bey sayesinde yaşadım Cem Bey'e büyük bir teşekkür borcum var.. Bu arada ofiste her zaman güler yüzüyle bigilendirici sohbetleriyle beni karşılayan Buket Hanım ise süper bir yaşam koçu..İhtiyacı olan herkesin Cem Bey'le hayatının bir noktasında kesişmesi gerektiğin inanıyorum..
     6 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2016
TavsiyeNo: 86103
EBG Psikoterapi , İzmir'de psikolojik danışmanlığa ihtiyaç duyanlar için kesinlikle doğru adres. Cem bey ve Buket hanım , işinde son derece profesyoneller ve çok tecrübeliler. Ayrıca işlerini çok severek yapıyorlar ve danışanlara müşteri gibi değil son derece dostca yaklaşıyorlar . Gitmeden önce araştırarak ve sorarak EBG'de karar kılmıştım ve gidince gerçekten doğru karar verdiğimi anladım. Danışmak ve yardım almak istediğim iki farklı konu vardı . İlk gün yapılan test ve ardından devam eden seanslarla bu sorunları çözmemde çok yardımcı oldular .
     12 Beğeni    
Y.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84545
Benimde bir danışan olarak size tavsiyem ne tür yaşanmışlıklarınız olursa olsun artık taşıyamıyorum noktasına gelmeden ve ertelemeden kendiniz için birşey yapın Ve ilk randewunuzu alın.. Herşeyden önce sevgili büyüğüm cem bey'in; yılların verdiği tecrübeyle sorunları soğukkanlılıkla sabırla iyi niyet ve anlayışla çözmeye çalışmasıdan bununla birlikte saygılı samimi ve insana güven veren duruşundan dolayı kendinizi ve düşüncelerinizi ona emanet edebilirsiniz..Bu alanda profesyonel olduğunu düşünüyorum..ayrıca sevgili buket ablama da dost sıcaklığındaki yakınlığı için çok teşekkür ediyorum..
     6 Beğeni    
Y.YüSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84419
cem beyle danışmanı olarak büyük oğlumu getirdiğimde tanıştım.birkaç seans çalışmalarından sonra bende çalışmak istedim.Çünkü senelerdir panik bozukluk şikayetlerim sebebi ile antideprasan kullanıyordum ve artık bu ilaçlardan kurtulmak istiyordum.şu an itibari ile bu ilaçları kullanmıyorum ve çok mutluyum cem abime çok teşekkür ediyorum.Çalışmaya başladığımız gün cem bey bana bugün senin için milat olacak demişti öylede oldu,ona sağlığımı huzurumu ve mutluluğumu borçluyum. Ayrıca senelerdir üzerimde taşıdığım tüm yüklerimden kurtulduğumu hissediyorum.Cem bey i üç kelime ile tanımlamam gerekirse güvenilir sakin mütevazi derim.Eğer sizinde butür sıkıntılarınız varsa lütfen cem bey e gelin sizinde hayatınızda milat olsun o gün.Ayrıca yardımcısı buket hanımda bizim vazgeçemediğimiz bir dostumuz artık.Buket cim bize gösterdiğin yakınlıktan dolayı sanada teşekkürler...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Muhammet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84124
Herşeyden vazgeçtiğim, artık koşmaktan yorulduğum, inancımı tamamen yitirdiğim mutlu olmak için çok çabaladığım, küçücük çok küçük bir neden bulamadğım, yaşamıyor olma hayali yaşam hayalinden daha tatlı geldiği bir dönem. Ve kaderin beni E.B.G nin kapısına götürdü ve açılan o yuva sıcaklığındaki kapıdan geçtikten sonra içeride hayata ve mutluluğa açılan kapıları bulduğum harikalar diyarı.... Tüm çalışanlarına hayat boyunca minnettar kalacağım. Sayın Cem Aslıtürk ve Buket Dülgere sonsuz teşekkürler...
     5 Beğeni    
Filiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84113
Cem bey ve Buket hanim. Hani insan bir an gelir öyle bir uçurumdan asagi düşer ki hic gücü olmaz oradan cikmaya. İste beni o uçurumdan ellerimden tutup çıkaran kişiler onlar oldu. Cem bey güven veren tecrübesi ile Buket hanim huzur veren sesi ve dostluğu ile. Insanin ruhununda hastalınacağıni ve iyilesmeye ihtiyaç duyacagini düşünmemiştim hic. Onlar benim tekrar gücümü toparlayip hayatima daha emin adimlarla devam etmemi sağladılar. Gerçekten profosyonel yardim ise ihtiyaç kesinlikle Cem bey ve Buket hanim...
     8 Beğeni    
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83967
Alanım dışı olan bir seminere sadece merakımdan katılmıştım.Orada Cem Aslitürk beyefendiyle tanıştım.Yaptığımız sohbet sırasında günlük hayatımda ki rutin sıkıntılardan bahsederken terapiye ihtiyacım olduğunu fark edip terapi alamaya karar verdim.Sonraları kendisinden terapi almaya başladım.Halen daha terapilerim devam etmekte.Cem Bey ve Buket Hanım ın yanına gelirken aceleci davranmamın sebebi;her ikisinin de güler yüzü,hoş sohbeti ve rahatlatan seans içeriği.Ayrıca kurumların da evimde ki rahatıma benzettiğim bir rahatlık hissediyorum.Terapilerimin sonuna yaklaşmak beni hem mutlu ederken hem de hüzünlendiriyor.Çünkü buraya ve bu ekibe çok alıştım.Kesinlikle herkese yürekten Cem Bey i ve Ebg yi tavsiye ediyorum.Benim gibi geç kalınmış bir huzurdan ayrı kalmayın.Sevgiler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Derya ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82980
Cem Bey ile tanışmam kuzenimin tavsiyesi üzerine oldu. Korku Endişe ve Stres son zamanlarda yaşam kalitemi oldukça düşürmüş ve artık kesinlikle uzman ellerden yardım alma ihtiyaci duymaya başlamıştım. İşte Cem Bey ve Buket Hanım ile tanışmamız bu vesile ile gerçekleşti. Seanslarım başladı ve her geçen gün kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. Şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Seans günlerimi heyecanla bekliyor ve kendimi orda çok rahat mutlu ve güvende hissediyorum .Buket Hanımın güler yüzlü ve yapıcı tavırları Cem Beyin muhteşem enerjisi ile kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Kesinlikle uzman bir elden yardım almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
     6 Beğeni    
Derin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82747
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cem Bey'in danışanı oldum. Boşanma sürecinde yaşadığım travmayı atlatmam ve geleceğe yeniden umutla bakabilmemi sağladı. Rüyaları yorumlaması, olaylara farklı bir açıdan bakmayı sağlaması ve uyguladığı terapi yöntemi kısa sürede kendimi toparlamamı sağladı. Güvenilir, samimi ve gerçekten sizin iyi olmanızı isteyen biri. Seansları beklerken de sizi bir arkadaşınızın evine gitmişsiniz gibi sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Buket hanım ise dünya tatlısı biri. Her şey için her ikisine de teşekkür ederim.
     8 Beğeni    
Tayren Seçkin
31.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 81052
Yaklaşık olarak 2 yıldan beri Cem Hocamı tanırım.Bir abim vasıtasıyla kendisiyle tanıştım.Sahibi olduğu merkezde çoğu defa uzun süre bulundum.Cem Hocamın ve Buket in çalışma şekillerini,hastalarına olan davranışlarını,insanlara olan sabırlarını gördüm.Ve bu beni çok etkiledi.Her ikisi de gün içerisinde bir sürü insana sevgiyle yaklaşıp çözüm bulmalarına yardımcı olmaya çalışıyorlar.Bunu yaparken de asla yorulmuyorlar.Daha bir kez bile onların yorulduklarına şahit olmadım.Kendimde ve çocuklarımda Cem Hocam dan destek aldık.Ve bakış açım değişti.Kendimde olan bu faydanın herkes de olmasını istediğim için bu yazıyı yazıyorum.Bir psikolog arayan herkes bence Cem Hocam a ve Buket e gelmeli.Cem Hocamı 3 sıfatla tanımlayacak olursam bunlar ; sabırlı,anlayışlı ve fedakar bir insandır.Buket i 3 sıfatla tanımlayacak olursam ; güleryüzlü,samimi ve kendimi dost evindeymiş gibi hissetttiren .Artık bizim bir aile olduğumuzu ve dostlukla hayatı paylaştığımızı düşünüyorum.Ve onlara güven duyuyorum.Teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Görmeden Bilemezsin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80832
Cem Aslıtürk'ü internetten uzun arayışlar sonucunda buldum.Aile danışmanlığı hizmeti aldım.Mesleğine tam anlamıyla hakim olması ve kendine özgü tarzıyla ayrı bir güven oluşturması bizim için çok önemliydi.Bu sebepten kendimizi evimizde hissettik.İyi ki EBG çalışanlarını tanımışız .Ailemizden biri gibiler artık onlar bizim için.Hayatımızdaki olumlu gelişmeleri onlara borçluyuz.Hiç düşünmeden gidin ve kenidinizi EBG ailesine bırakın dertlerinizden tasalarınızdan planlı bir çalışmayla beraber kurtulun !
     6 Beğeni    
Müge K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80625
Cem Bey'e ilk önce eşim gelmeye başlamıştı.Bir iki seans sonrasında eşimde ki bu değişim beni şaşırtmıştı.Kendim de de bir psikologla görüşme ihtiyacımdan dolayı bende Cem Bey den seans için randevu aldım.Eşim kadar uzun olmasa da bende Ebg de terapi gördüm.Eşimin seanslarının bitmesini dört gözle bekliyorum,çünkü böylelikle ben de yarım kalan terapilerime devam edeceğim.Cem Bey ve Buket Hanım çok tatlı insanlar.Orada kendimizi evimizde ki gibi rahat hissediyoruz.Buradan da kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Orçun.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80598
13 yıldır bacaklarımda karıncalanma,uyuşma,sızlanma benzeri devamlı devam eden tarifi zor olan hayatı zindan eden şikayetlerim vardı bacaklarımdaki rahatsızlık ruh halimide bozmuş devamlı depresyonda yaşamakta hayattan zevk almamakta işten güçten kopmuş yaşamaktaydım gitmediğim uzman,denemediğim tedavi(ozon tedavisi,akupunktur vs) kalmadı en sonunda akupunturdan sonuç alamayınca akupuntur tedavisini yapan doktordan bir psikolog tavsiyesi istedim ve cem beyin bir meslektaşı vasıtasıyla kendisine ulaştım doğrusu cem beye giderken çokta ümitli değildim 13 yılda hiçbir sonuç alamayınca ümitsiz olmak normal olsa gerek Cem Bey ve buket hanım pozitif enerjileri ile ilk baştan sona etkilerini gösterdiler genelde diğer gittiğim tedavi merkez ve uzmanlarında gözlemlediğim ticarethane yada para odaklı yaklaşımı hiç görmedim hastaya para kaynağı olarak değil tedaviye ihtiyacı olan kişi gözü ile bakıyorlar buda insanı rahatlatıyor cem beyin tedavisinin sıradışı ve etkili olduğunu söylemeliyim daha önce gittiğim psikiyatristler ilacı verip yolluyorlar yada akıl verip gönderiyorlardı cem beye gittiğimde ilaçlar vücudumu esir almış karaciğerime zarar vermeye başlamıştı ve ruh halim çok kötüydü ilk seanstan sonra bile kendimi iyi hissetmeye başlamış 2.seansı sabırsızlıkla beklemeye başlamıştım yaklaşık 5-6 seans sonra kendime geldim aklımdaki kötü düşünceler,kaygılar,sıkıntılar sona erdi psikolog yada psikiyatrist çok olabilir ama doğru olanı arıyorsanız iyileşmek istiyorsanız Cem beyden randevu alın diğer kişilerle hem vakit hemde para kaybetmeden sağlığınıza kavuşun bu yazıyı okuyan herkes için söylüyorum bu yazı sizin için bir şanstır şimdiye kadar harcadığım zaman ,para dikkate değer düzeydedir zamanınız,sağlığınız ve maddi durumunuz önemli ise vakit kaybetmeden iletişime geçip dünyaya daha olumlu bakabilirsiniz
     6 Beğeni    
Mutlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 79962
7 sene önce sıkıntılarım başlamıştı . Çeşitli tekniklerle yardım aldım fakat sonuç alamadım . Hiç bir şey faydalı gelmiyordu . Annem Cem Bey i internetten bulmuş.Çok umutsuz olmama rağmen denemeyi kabul ettim .Seanslardan çıktıktan sonra rahatladığımı farkettim. ve Cem Bey in tecrübeli oluşu bana ayrıca güven veriyordu .bugün 5.seansıma girecek olmama ragmen eski halimden yavas yavas arınıyorum .Cem Bey e güvenim sonsuz.Bu sıkıntılarımın tamamen gececeğine inanıyorum . Seanslarıma genelde yarım saat önce gelirim.çünkü hem sabırsızlanıyorum hemde ofisin rahatlatıcı ortamı bana huzur veriyor .Buket abla benim her derdimi dinliyor , bana çok yardımcı oluyor .Onun güler yüzü ve sevecenliğiyle Cem Bey in tecrübesi beni çok rahatlatıyor.Hepinize tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     7 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79256
Eşimle boşanmak üzereyken son defa aile terapisini denemek ve bu kararımızı sağlıklı şekilde vermek için bir yol ararken eşim cem beyi buldu. İyi ki de buldu! Onunla karşılaştığımız için ikimiz de kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Sorunlarımızın aslında ne kadar da tahmin etmediğimiz şeyler olduğunu, çözümü ne kadar yanlış aradığımızı gördük. Özellikle ben daha önce defalarca yardım almayı denemiş ama hiç sonuç alamamıştım. Cem beyin kullandığı çalışmalar hayatımı değiştirdi. Sonsuz minnet duyuyorum. Cem bey de buket hanım da çok samimi, canayakın güleryüzlüler. Kendinizi onlara emanet ettiğinize asla pişman olmazsınız. Bizim ailemizin iki yeni üyesi oldular. Herkese tavsiye ediyorum. Şu hayatta keşke dediğim bişey varsa o da şudur: Keşke Cem beyle 5 yaşındayken falan karşılaşmış olsaydım :) emin olun ki o kadar sorunla kendinize yaşattıklarınızın hiçbirine değmeyeceğini aslında ne kadar da kolay olduğunu göreceksiniz. Buradan Cem bey ve Buket hanıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
     8 Beğeni    
Göksu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79186
Artik tükenme noktasina gelmek uzereyken , ustelik hic yardim almayi bile dusunmuyorken kendimi Buket Hanimla randevumu ayarlerken buldum. Daha once hic profesyonel yardim almamistim ve Cem Beyi tercih etmemin sebebi kullandigi teknigiydi. Konuya merakim vardi kendimce bir seyler yapmaya calisiyordum ama isin erbabindan bu yonde yardim almak emin olun hayatiniza katacaginiz en degisik deneyimlerden biri olabilir. Cok kotu bir durumum yoktu hatta ilk seanstan sonra bile bazi seylerde degisiklikler seziliyordu. Iki aylik surec sonrasinda Cem Bey artik yoluma kendi basima devam edebilecegimi soyledi. Hayatima cektigim seylerde degisiklik var mi diye sorarsaniz cok fazla degisim yok, degisen tek sey artik ayni olaylara eskisi gibi bakmadigimi ve eskisi kadar beni etkilemesibe izin vermedigni gozlemledim. Zamaninda haftalarca kendimi kemirdigim bir sey icin artik kisa bir surede bana zarar vermemesi icin kendimden uzaklastirdigim bir noktaya geldigimi gordum. Basta Cem Bey'e emekleri icin ve Buket Hanim'in sonsuz destegi icin size tesekkur etmek isterim. Inanin o huzurlu sessiz yerde gecirdiginiz bir saniyeden bile pisman olmayacaksiniz..
     5 Beğeni    
Y. Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79141
Cem beyle tanışmam bir arkadaşım aracılığıyla oldu. Yılların getirdiği birikmiş sorunlar, gerek çocuklukta gerekse evlilik hayatımda yaşadığım sıkıntılar sonucu hayata küsmüş, insanlardan tamamen soyutlanmış bir haldeydi m. Cem beyin seanslarına başlayalı iki ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen bunca yıldır biriken sorunlar artık çözülmez diye düşündüğüm sıkıntıların teker teker çözüldüğünü görüyorum. Cem beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Ayrıca buket hanıma güler yüzlü ve yardımsever yaklaşımları nedeniyle teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Hb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78779
Yaşadığım ilişkinin bitmesini bir türlü kabul edememe nedeniyle Cem Bey'le tanıştım. Başlangıçta son derece tedirgindim. Bir psikoloğa gidiyor olma fikri bile beni rahatsız ediyordu. Ancak, eski ilişkimi unutamamak günlük yaşamımı oldukça etkiliyordu. Kararlı olmam gerektiğini fark ettim. Cem Bey'le çeşitli çalışmalar yaptık. Sadece ben konuşacağım, beni dinleyecek ve gönderecek sanıyordum. Zamanla durumun öyle olmadığını anladım ve yaptığımız çalışmalar bana oldukça eğlenceli geldi. Kendimle ilgili birçok şeyi de fark etmemi sağladı. Bu süreçte gözle görülür şekilde değişiklik yaşadım. Yaşam kalitem arttı. Son derece huzurlu, mutlu ve gelecekten umutluyum. Artık sorunlara takılıp kalmak yerine bunlara çözüm bulmayı tercih ediyorum. Çevremdeki insanlar, arkadaşlarım da bunu fark ediyor ve değişikliğin nedenini soruyorlar. Cem Bey'le yaptığımız çalışmalardan bahsedince onlar da kesinlikle Cem Bey'e gitmek istiyorlar. Bir kere görüştüğünüz takdirde yaşamınızdaki -olumlu yöndeki- değişikliği siz de fark edeceksiniz.
     5 Beğeni    
Tansu BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78739
İzmirdeki en güvenilir , en huzurlu kapım desem yeridir ... Cem beye öncelikle bir danışandan öte , bir abi, bir arkadaş , bir dost yaklaşımı için sonsuz minnet duyuyorum.. Ofisin huzuru ve enerjisi ise beni oraya bağlayan ikinci büyük etmen .. Cem beye geldiğimdeki ' Ben geçmişi travmalarla dolu bir panik atak hastası oldum ! ' zihniyetinden kurtulmamı sağlayan , beni sağlıklı bir birey yapan , yolumu Cem bey ile kesiştiren kadere , evrene ve İlahi güce sonsuz şükranlarımı sunuyorum ..her ne sıfatla olursa olsun bir arkadaş , bir danışan , bir meraklı ; Cem bey ile bir kahve içmeden bu şehri terketmeyin !
     5 Beğeni    
Erman G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77433
bundan bir kaç ay önce bazı nedenlerden ötürü ve yaşadığım sıkıntılardan dolayı bir arkadaşımın vasıtasıyla Cem beyle tanışma imkanım oldu. kendisinin bana ciddi seviyede yardımları dokundu cem beyle olan seanslarımdan sonra hayatım bambaşka bi yönde gelişmeye başladı. kendisinin ve güleryüzlü çalışma arkadaşı Buket Dülgerin hayatıma kattıkları değerler gerçekten de çok büyüktür. iyi ki kendileriyle tanışma imkanım oldu. ben sadece psikolojik destek almadım bu sayede bir abi ve bir abla kazandım. artık kendilerini coşkulu hayatımla ziyaret ediyorum bu hissi sizinde yaşamanızı dilerim.. saygılarımla
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Armağan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2015
TavsiyeNo: 76918
Yaşamış olduğum panik atak rahatsızlığım için tedavi amaçlı İstanbul dan İzmir e gelmiştim..İnternette Cem Bey in yorumlarını okudum ve EBG yi ziyarete gittim.Görmüş olduğum yakınlık beni çok memnun etti.Böylelikle terapilere başladım ve halen devam etmekteyim.Yıllardır çektiğim panik atak rahatsızlığı şu an 4. seansım olmasına rağmen ortadan kalktı..Tamamen tesadüf eseri karşılaşmış olduğum Cem Bey beni büyük bir yükten kurtarmış oldu.Ve hayatıma tekrardan yaşama sevinci getirdi.Artık terapi saatlerimi iple çekiyorum.Çünkü başta Buket Ablam ve sonra da Cem Bey le sohbet etmek bana çok iyi geliyor.Uzaktaki evimi asla aratmıyorlar.Burda aile gibi olduk ve ben öyle hissediyorum.Bana yaptıkları herşey için çok teşekkür ediyorum.Cem Bey inanılmaz iyiliklerle dolu bir psikolog ve işini çok iyi yapıyor.Bu yazıyı okuyan herkese Ebg Psikoterapi Merkezini gönülden tavsiye ederim.Burada sadece terapi hizmeti almakla kalmıyorsunuz yeni dostluklarda kuruyorsunuz.Tekrar teşekkür ederim herkese .
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
E.H
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75399
Tanıdığım olan bayan arkadaşımın beni EBG PSİKOTERAPİ ye yönlendirmesiyle terapi sürecim başlamıştı.Yıllarca içimde biriken acılar vardı ve kendi çabalarımla bu acılarımın üstesinden gelememiştim.Cem hocamla olan ilk seansımızda birşeylerin hemen değişeceğine inanmıştım.Çünkü Cem Bey ve ekibi beni olağanüstü güzellikte karşıladı ve misafir etti.Sonra ki seanslarda da kendimi yıllar önce izini kaybettiğim ve tekrar bulduğum sıcacık bir dostevinde hissetmeye devam ettim.Çalışmalarımız boyunca tek bir sıkıntıyı değil bir çok sıkıntıyı yenmeyi başardım.Yıllarca üzerimde taşıdığım sorunlarımı sadece 6 seansta bıraktım.Kendi önümden çekilmem gerektiğini öğrendim.Şimdi hayatın bana sunacağı herşeye sevgiyle hazırım.Bu noktaya gelmemde bana yardımcı olan aileme ve en yakın arkadaşım İ...ye ve daha sonra da tüm Ebg Psikoterapi ailesine teşekkür ederim.Bu yazıyı okuyanlara tavsiyem şu olur ki ;psikolog seçerken buradaki güzel insanlarla ve tecrübelerle tanışın.Cem hocam kesinlikle en iyisi.Selamlar.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Aslı M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74582
Hayat hepimizin karşısına zaman zaman kötü yönlerini gösterir. Çocukluk ve ergenlik dönemlerimde başımdan geçen zorlu bir hastalık döneminde bu kötü zamanları ailemin de yardımıyla atlattığımı düşünürken,yıllar sonra üzerimde biriken olumsuzlukların beni en uç noktaya getirmesiyle cem beye gitmeye karar verdim. Arkadaş tavsiyesi üzerine uzun zaman cem bey ile görüşmek istedim ancak önyargılarım ve korkularım yüzünden bunu erteledim. Cem bey ile seanslarımız başlamadan önce kendimi umutsuz,mutsuz,güvensiz ve yalnız hissediyordum. Herkesten ve herşeyden uzaklaşmak ve hiçbirşey yapmamak tek çözüm yolu gibiydi benim için. Ancak ilk seanstan sonra kendimi hiç olmadığım kadar güçlü ve iyi hissettim. Aralıklarla devam eden seanslarla cem bey sayesinde kendimi daha iyi tanıdım. Hayatta herkesin karşısına engeller çıkabileceğini ama herşeyi duygusal ve mantıksal yönümü birlikte kullanarak nasıl yoluna koyabileceğimi cem bey sayesinde öğrendim. Her seanstan önce ve sonra Buket hanımın hoş sohbeti ve güleryüzü ile karşılaşmak gerçekten doğru yerde olduğumu her seferinde bana hissettiren şeydi. Yaşadığım,gittiğim,gördüğüm herşeyden gerçekten zevk almak, daha pozitif daha yapıcı olmak hayatı kendime zorlaştırmak yerine kolaylaştırmak.. Bunların hepsi artık benim için var. Cem bey sayesinde bu yolculukta benliğimle tanıştım ve şimdi herşey cok daha güzel,her şey cok daha güzel olacak.. Egb danışmanlık hayatımın dönüm noktası. Sonsuz teşekkürlerimle kesinlikle güvenle tavsiye ediyorum
     8 Beğeni    
Ö.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73528
Cem Bey ile tanışmamız ailevi problemlerimin beni çöküntü derecesinde umutsuzluğa mutsuzluğa ve yalnızlığa sürüklemesi sonucu bir psikoloğa ihtiyaç duymam ve araştırmalarım sonucu bu sitenin referansı ile oldu. Cem Bey ile konuştuklarımız, onun deneyimi,telkinleri,mütevazılığı,anlayışı,hoşgörüsü ile daha ilk seansta olmam gereken yerin orası olduğunu anladım.Üstelik Cem Bey ile Regresyon adı verilen teknik çalışmalar da yaptık işte bu noktada psikoterapinin ne demek olduğunu ilk kez o zaman anladım.Danışma süreçlerinde bu tür teknik çalışmalar yapıldığını ve bu çalışmaların bu derece mucizevi denilebilecek sonuçlar yarattığını bilmiyordum. Cem Bey ile yaptığımız regresyon çalışmalarında ruh halimi ,ilişkilerimi, ailemi bu neticeye sürükleyen geçmiş deneyimlerim ve tepkilerimi görmemi ve farkına varmamı sağlayan bilinçaltı yolculukları yaptık ve Cem Bey’in enerjisi deneyimi yardımı ile bilinçaltımdaki olumsuz izlenimlerimin duygu ve düşüncelerimin kaynağını bularak bunları olumlu his ve anlayışlara dönüştürdük seanstan çıktığımda kendimi olabildiğine huzurlu ve hafif hissettiğimde bu tekniğin mucizesini anladım, bu şekilde çalışmalarımızı sürdürdük ve kısa sürede kendimi,ilişkimi toparladığımı ve onardığımı hissettim. Kendimi yenilenmiş,enerjik,mutlu hissetmeye başladım hatta hiç istemediğim halde evliliğimi sona erdirmek üzereyken yaptığımız çalışmalar sonucu kendime güvensizliğimin, geleceğe dair umutsuzluğumun kaynağı olan yaşadığım olay ve verdiğim tepkileri Cem Bey ile onararak iyileştirerek bu kararımdan vazgeçtim. Cem Bey benim hayatımın dönüm noktası oldu. Bunun yanında Buket Hanım’la seans öncesi ve sonrası sohbetlerimizle, onun olumlu enerjisiyle,bilgileriyle ve telkinleriyle beni aydınlatmasıyla, güleryüzülüğü ve anlayışıyla Egb Danışmanlığın yeri her zaman benim için bambaşka olucak. Onlara çok çok teşekkür ediyorum, inanç ve güvenle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    
Meltem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72702
Zorlu olan bu sürece Buket hanımın sesi ve enerjisiyle başladım.Daha önce çok fazla psikolog ile çalıştığım için çok önyargılı başladım taki Cem Bey'le tanışana kadar.Çünkü uyguladığı psikoterapi yönteminde uyguladığı metodlar beni her defasında bir tık daha öteye götürdü.İşsizdim,mutsuzdum,güvensiz değersiz hissettiğim anlarımdan beni sıyırıp yepyeni bir ben çıkarmıştı ortaya.Seanslarımız tamamlandıktan sonra bir anda herşey çorap söküğü gibi gelişmeye başlamıştı hayatımda..Bu yüzden Cem Bey ve sonrasında ilgi ve samimiyetinden dolayı yeni bir dost kazandığım Buket Hanım'a çok teşekkür ediyorum.Bu yüzden kesinlikle tavsiye ediyorum ki etrafımdaki ihtiyacı olan herkesi yönlendirdim.
     6 Beğeni    
Şengül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72116
Hayatımda tesadüflere inanmam CEM bey ve BUKET hanımla tanışmam tamamen bir vesileyle oldu.Kız kardeşim çok zor bir dönem geçiriyordu ve intihar etmişti bu nedenle tavsiye üzerine EBG DANIŞMALIK MERKEZİ ne gittim .Orda CEM bey ve BUKET hanımla tanıştım. İlk olarak hayran kaldığım nokta kesinlikle danışan ve doktor arasındaki ilkerin tamamiyle gizli tutulmasıydı.İkinci noktada sadece danışan istediği sürece görüşme kabul edilmesiydi.Kız kardeşimle CEM bey ilgilenirken benimle de sevgili yaşam koçum,danışmanım BUKET hanım ilgilenmeye başladı.Hiç yorulmadan sıkılmadan tüm sıkıntılarımı dinledi,bana yol gösterdi,birlikte çalışmalar yapmaya başladık.Şu anki hayata bakış açım,hayata yaklaşımım,özgürlüğüm,düşüncelerim,davranışlarım tamamiyle değişmiş ve yepyeni bir insan olarak sanki yeniden can buldum. Bunun için başta CEM bey olmak üzere BUKET hanıma ve bütün EBG ailesine çok teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum, SEVGİYLE VE IŞIKLA KALIN.....
     7 Beğeni    
Ka
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71729
Cem Bey ve Buket Hanim ile zorlu bir donemden gectigim sirada tanistim. Kendileri bana cok sevecence bir dost edasi ile yaklasip bana yardimci oldular. Yasadigim uzucu ayriligin yukunu uzerimden atmama yardimci oldular. Cem Bey isinde cok iyi, ozverili calisan birisi. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Yaptigimiz terapilerden ciktigimda her seferinde kendimi yeniden dogmus gibi hissettim. Kesinlikle isinin ehli ve ne yaptigini bilen birisi. Eger bir psikolog gorme ihtiyaci hissediyor yada boyle bir dusunce icerisinde iseniz kesinlikle dusunmeden Cem Bey ve Dilek Hanimla tanismalisiniz.
     8 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71029
Eşimle boşanmanın eşigndeydik ve ben yaşayan bir ölüydüm.Cem bey ve buket hanım o kadar degstrdi ki hayatımızı.Cem bey psikologdan ziyade abi,baba,arkadaş oldu.Buket hanım güler yüzüyle,hoş sohbetiyle bizi canlandıran güneşti.Ailemin mutlulugunu,devamını kendilerine borçluyumher şeyden önemlisi Cem bey bana gerçek kişiligimi verdi.Hayattan ne istedigimi,önce ben olmayı,ben mutlu olmadan çevremin de mutlu edemeyecegimi gösterdi.Biz artık çok mutluyuz.Kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
     6 Beğeni    
Senem SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68696
Cem Bey ile 2012 Eylül ayında arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Seanslarmiz yaklaşık altı ay sıklıkla devam etti. Ardından devam seanslarını da tamamlayıp çalışmalarımızı sonlandırdık. Bu süreç içerisinde önceliği beni dinlemeye vermesi en çok dikkatimi çeken özelliğiydi. Çünkü genel olarak bilenenin aksine sadece tavsiyeler almıyordum, şunu şöyle yapmalısınız ya da bunu yapmamalısınız denmip süre doldurulmaya çalışılmıyordu. Benim aklımdaki sorular her zaman beni tatmin edecek şekilde cevaplanıyordu. Bir psikolog olarak alanıyla ilgili uzmanlığının yanısıra kültürel birikimi sayesinde keyifli birer sohbet biçiminde geçen seanslarımız oldu. Çevremde, bendeki değişimi farkeden bazı arkadaslarım da belki de içlerindeki tabuları yıkarak destek almak istediklerinde kendisini sevinerek tavsiye ettim ve hala da ederim. Çünkü çok mutluyum demeyeceğim. Bunu yazarsam size yalan söylemiş olurum. Kimi zaman mutlu kimi zaman da mutsuzum. Her insan gibi. Mutsuz olmaktan da korkmuyorum artık. Zorluklarla karşılaşabilirim ama mücadele edecek kuvvet içimde. Başarısız da olabilirim ,olsun bir daha denerim. Bu farkındalığa eriştiğim için kendimi şanslı buluyorum. Umuyorum ki bu satırları okuyan birçok kişi benim kadar şanslı olur.
     7 Beğeni    
F.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68688
Hayat herkes için çok zor,insanlar zaman zaman belli sınavlardan geçiyor.Ben de cem bey ile bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım.İnsanların sevdiği güvendiği insanlar vardır ama hiç bir zaman gerçeği size söyleyemezler.Cem bey görülmez bir rehber gibiydi benim için..Bazen karşımıza çıkan insanın kendimize uygun olmadığını bile bile çabalarız,kendimizi hırpalarız bir şeyler düzelsin isteriz takatten düşeriz.Bir elin uzanmasını,yardım etmesini isteriz en azından benim ihtiyacım olan bir rehberdi ve bu kişi cem beydi.Benim için hayırlı ve doğru olan kararı almam da yardım eden kişi cem beye sonsuza kadar minnettar olarak kalacağım. O benim görünmez rehberim..Her zaman görüşemesek de gittiğim de beni dinleyen anlamaya çalışan tek kişi..
     5 Beğeni    
E.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68668
Cem beyi hem arkadaş tavsiyesi ile hemde internet araştırması sonucunda buldum. Cem beyden çalışma isteksizliği, yaşam isteksizliği ve genel ruh halim için yardım aldım. Netice itibari ile hayat kalitem eskisine nazaran daha yüksek ve işimde ilerleyebiliyorum. Kendisi inanılmaz sakin her zaman seviyeli ancak sevecen bir baba gibi mesafeli ancak ilgili ve alakalı davrandı. Diyalog konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadık. Daha önce yardımlarını talep ettiğim uzmanlara göre beni anlaması daha kolay oldu. Çok yoğun terapiler yerine o dönem içerisinde bana uygun olan terapilerle, uygun olan ritimde yardım aldım ve bundan çok memnun kaldım. Mesleğime ( yazılımcılığa ) özel konularda daha fazla yardımını almayı dilerdim ancak bu çok özel meslek ve kendine göre çok özel problemleri var. Bu konuda umarım ilerleyen dönemlerde de yardımcı olabilecektir. Cem bey'i ziyaret ettiğinizde sadece kendisiyle değil kapıdan girdiğiniz andan itibaren herkes ile diyalog halinde oluyorsunuz, ilgili ve bilgili sekretaryayı bilhassa gittiğiniz her yerde görmek istiyorsunuz. Kendisine teşekkür eder, ihtiyacım olan her an yanımda olmasını dilerim.
     6 Beğeni    
E.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68007
Kısa bir süre önce özel hayatımda yaşadığım sorunlar yüzünden kendimi umutsuz ve yorgun hissediyordum.bu durum beni bir psikolog arayışına itmişti.İnternet üzerinde arama yaparken tesadüf eseri EBG PSİKOTERAPİ ile karşılaştım.Cem Bey in hakkında okuduğum yazılar bana iyi gelmişti ve birlikte çalışabileceğimizi düşünmüştüm.Seansımı gerçekleştirmek üzere Ebg ye gittiğimde gördüğüm karşılama bile bana kendimi çok değerli hissettirmişti.Seanslara başladıktan kısa bir süre sonra var olan sıkıntımın etkisi hafiflemeye başladı ve sonrasında da kayboldu.Şimdilerde kendimi oldukça iyi hissediyorum.Ben de ki tüm bu değişikliği gözlemleyenlere içim çok rahat olarak Cem Aslitürk ü ve EBG PSİKOTERAPİ yi tavsiye ediyorum.Hatta yakın çevremden birçok kişi de EBG PSİKOTERAPİ ailesi ile çalışmaya başladı .Tüm Ebg ailesine sonsuz teşekkürler.Onlarla aramızda kurulan bu bağın devam edeceğine inanıyorum.
     8 Beğeni    
Zec.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66759
Hayat, insanın karşısına tahmin edemeyeceği engeller çıkartabilir ve bu engeller hayatımıza dair her alanı bir anda tepe takla getirebilmekte hiç de zorlanmazlar. Ömrümün sancılı bir zaman diliminde Cem Bey ile aile dostumun aracılığı yla tanıştım. Daha ilk görüşmemizde benim yıllardır nereden ve nelerden etkilenip kendimi çıkmazda hissettiğimi anlamış ve tarifi olmayan sıkıntılarımın kökünü bulmuştu. Şimdi ise ailem ile birlikte tekrar huzur ile gülüp hayatımızı sürdürüyorsak bunda Cem Bey büyük bir paya sahiptir. Çünkü o işini titizlikle yapan, karşısındaki kişiye güven veren ve ne yapılması gerektiğini sade bir dille açıkça söyleyip, hizmet alanları doğruya yönlendirebilen çok iyi bir Psikologdur Eğer iyi olmak istiyorsanız ki bunu mutlaka hak ediyorsunuz. İşte bunun için Mutlaka Cem Aslıtürk ve Buket Dülger ile tanışın.
     6 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62350
Cem Bey le bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştık.Mesleki yönden her konuya hakim olması ve bunu karekteristlik özelliği ile birleştirmiş olması kendisini çok başarılı kılıyor.Bilinçaltına yönelik terapilerde kesinlikle çok başarılıdır.Ailemin bir kısmı yurtdışında yaşadığından bu özlemle ve onun getirdiği sıkıntılarla baş etmek zorlaşmıştı.Kendimi oldukça yanlız ve yarım kalmış hissediyordum.Cem Bey bana hayatın ne demek oldugunu,nasıl işlediğini,bu tutumumun altında yatan sebebin ne oldugunu gösterdi.Şimdi hem kendime olan saygımı ve sevgimi , hem de düşüncelerimin kalitesini oldukça yükselttim.Sadece düşüncelerim değişti,hayatım aynı kaldı ama sanki yeniden doğmuş gibi ve yeniden şahane bir hayat içindeymişim gibi yaşamaya başladım.EBG PSİKOTERAPİ ailesine Cem Bey ve Buket Dülger Hanım a çok ama çok teşekkür ediyorum.İyiki sizleri tanımışım.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Ceren
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60234
Sanıyorum bir öğrenci olarak gezip tozup yiyip içmek sınav zamanları ders çalışmak gerekirken ben öncelikle kendime yönelmeyi tercih ettim.çok değer verdiğim bir büyüğüm tarafından Cem Bey e yönlendirildim bir yıldır da geliyorum ve Cem bey ile çalışma arkadaşları sayesinde kendimi bulduktan sonra hayatın tadını daha çok çıkarmaya başladım.gezmenin de tozmanın da derslerinde hakkını veriyorum artık çünkü sorunlarla nasıl başedebileceğimi öğrendim.tam dibe düşecekken elimden tuttular onlara yani Ege Bireysel Gelişim'e minnettarım..ayrıca güleryüzünü bizlerden hiç esirgemeyen herkesle tek tek gönül bağı kuran sevgili Buket Dülger e de çok çok teşekkürler..bir insanı dünyaya kazandırmak kadar ulvi bir işi yapıyorlar ve bunu bir iş olarak değil manevi bir değer olarak görüyorlar..kesinlikle tavsiye ediyor ve onları çok seviyorum..
     5 Beğeni    
S.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2013
TavsiyeNo: 58758
Cem beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Aile danışmanlık hizmeti aldım, eşimle boşanmak üzereydik, düzeliceğine dair hiç umudum yoktu, ama Cem beyi tanıdıktan sonra herşey değişti eşimle yeniden denemeye karar verdik ve şimdi çok mutluyuz.Cem bey çok iyi bir pisikolog, ona ve ekibine özelliklede Buket Dülger e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Çok samimi bi ortam insan kendini evinde hissediyo ve ordaki herkes sanki senin ailen oluyo, onları tanıdığım için çok şanslıyım herşey için çok teşekkür ederim.
     6 Beğeni    
Psk.Dnş.Perihan ERTEM
10.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57926
Cem Bey ‘le Murat Dokur’un ’’ Aile ve Çift Terapisi’’ eğitimi- İFTİ psikoterapide İstanbul’da tanıştık. Cem Bey alanında tecrübeli bir psikologdur. Buna rağmen eğitimlere açık yanı örnek bir özelliğidir. Eğitim çalışmalarını sürekli takip eder. Sakin ama kesin ve net konuşmalarla belirlenen iletişimi güven vericidir. Meslektaşlarına karşı asla ayrım yapmaz, her zaman desteklemeye hazırdır. Terapi seanslarında hipnoterapiden ustalıkla yararlanır. Tecrübe diyorsanız Cem bey’le rahatlıkla görüşebilirsiniz. İyi bir baba ve örnek bir eştir. Çalışmalarınızda kolaylıklar dileğiyle.
     6 Beğeni    
Buket Dülger
2.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57702
Yaklaşık olarak 1,5 yıldan beri Cem Aslıtürk le EBG DANIŞMANLIK ta birlikte çalışıyoruz.Kendime ve alanımda aldığım eğitimlere çok güveniyordum ve bunu her fırsatta dile getiriyordum;ta ki Cem Bey in tecrübesini,bilgisini,yaklaşımını,çözüm üretme şeklini ve mesleğine bağlılığını görene kadar.Tesadüflere oldum olası inanmadım ve anladım ki Cem Aslıtürk ve onun kalitesi benim için bir tesadüf değil bir ödüldü.Kıymetli insanlığı ve bunun üstüne eklenmiş engin meslek bilgisi kendisini benim için bu yolda bir kaldırım taşı yaptı.Bana verdiği tüm imkanlardan,benim yeteneğime dair beslediği ümitlerden,mesleğimde bana yaptığı tüm yardımlardan,kendi önümden çekilmem için görmen gereken herşeyi önüme sunduğundan ve daha sayamadığım sevgi ve saygı duyduğum tüm unsurlardan dolayı kendisine,ekibine ve ailesine teşekkürü borç bilirim. 29 yıllık bir deneyim karşısında önünde saygı ve hürmetle eğiliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Yıldız D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46293
Cem Aslıtürk le tamamiyle tesadüf eseri tanıştım.Önyargılıydım,ürkektim..Daha evvel böyle bir hizmet almıştım ama fark yaratmamıştı.Cem Bey in mütevaziliği,işine verdiği değeri ve tecrübesini her seferinde hissettirmesi bana güven verdi..Cem Bey le tanıştıktan sonra doğru yerde olduğumdan emindim artık..Hayat bana kendini çok farklı şekilde sunmuştu.Adeta uçurumun eşiğindeydim ama Cem Bey sayesinde şuanda eskisinden daha da huzurluyum.çalıştığım diğer psikologa göre daha; mesleğine daha çok sahip çıkıyor ve erdem sahibi.Sadece Cem Bey değil EBG Danışmanlığın tüm çalışsanları ve o kurum çalışanlarından gördüğüm ilgi beni özel hissettirdi.Gözüm kapalı tavsiye edeceğim tek psikolog İzmir de.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Psk.Ayşegül ŞEVENK
28.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43892
3 yıl önce, henüz bir psikoloji bölümü öğrencisiyken Cem Bey' i arayarak yaz tatilimi değerlendirmek istememle kendisiyle tanıştım. 'Size yardımcı olmayı isterim' demişti ve gerçekten de oldu. Daha öğrenciyken bir aile danışma merkezinin işleyişini öğrenmemi sağladı. Hiç bir zaman beni diğer çalışanlarından ayırmadı. Eksiklerime ve ihtiyaçlarıma karşı herkese olduğu kadar bana da duyarlı davrandı. Danışanlarına karşı her zaman saygılı davranması, sorunlar karşısında soğukkanlı davranarak çözüm bulması ve sakin kişiliğiyle her zaman kendisini takdir etmemi ve örnek almamı sağlamıştır. Kendisine ilk adımımı atmamdaki yardımları için, duyarlılığı için ve bana öğrettikleri için çok teşekkür ederim.
     6 Beğeni    
Derya DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29810
İş yerinde measideydim,aslında ne artık çalışmak istiyor,nede yaşamak istemiyordum. Ama yaşamak ve hayatta kalmak zorundaydım çocuğum için,çok büyük kendimce aşamadığım aile problemlerim vardı.Öğle saati eve geldim internetten araştırdığım ve bulduğum numarayı aradım.Banada yardım edin dediğimi hatırlıyorum,gözyaşlarımı tutamadım hem ağladım hem kısaca sorunları anlattım ,hayatımda ilk kez biri beni içtenlikle dinliyor sakinleştiriyor ve yardım edeceğiz diyordu,karşıma Cem beyin çıkmış olması ve şu an hayatta olmamızıda Cem beye borçlu olduğumuzu söyleyebilirim.Yaklaşık 5 ay oldu.Bazen öyle zamanlar olduki ne yapabileceğimi sormak için aradığımda,o anlık kararlar verilmesi gereken acil durumlarda ,zamanlı zamansız aradığımda hiç bir gün geri çevirmedi.Yaşadıklarımız çok büyük sorunlardı.Nefesimi tuttuğum dakikalarda, sakin ,mantıklı ve kararlı adım atmam için canı gönülden destek verdi. Ailece devam etmeyi çok istedim,korkularım çok yüksek derecedeydi. Yaşamımda yarım kalan devam ettiremediğim taşıyamadığım duygular için kendimle çok mücadele ettim.Her mücadelemde içimdeki birikmiş hamamböcekleri ile dolu duygulardan zaman içerisinde temizlenip arındım.Beynimin içindeki karmaşık yapılanmalar Cem beyi bile zaman zaman hayrete düşüren olaylar ,beklediği olaylar,yaşanbilecekler karşısında her seferinde tedbirli olmamızı istemiştir.Cem bey dürüst ,direk kim ve ne olduğunuz ne yaptığınız kişiliğiniz ve yapabileceklerinizi ilk seansta ortaya koyan olanüstü zeki bir insan.Bir krize müdahale etmek ve yaşamları kurtarabilmek her uzman psikoloğun harcı değildir.Cem bey ilk gün den riski görmüş ,almış ve sorunlarla mücadele edebilmem için beni sürekli her seansta ikaz ediyor,uyarıyor ne yapmam gerektiğini ne konuşmam gerektiğini nasıl davranmam gerektiğini söylüyordu.Çünkü kontrol ve idare merkezi sistemim çökmüştü.Zaman süreci içinde hayatın nersindeyim bunuda yaşayarak ben öğreneceğim.Bir krizi Cem beyle atlatmaya çalıştım.Tüm yaşadıklarım ya kader ,yada tanrının bize sunduğu ikinci bir şanstı.Benim tanrım, güzel ve iyi insanlar,dürüst ve ahlaklı insanlar,inanış mutlak bir yaratıcının varlığını hissetmekti.Sonsuz teşekkürler ediyorum Cem bey. Hayatta yarım kalan o kadar çok şey var ki,Cem bey elle tutulur gözle görülür gerçeklerle yola çıkarak size tutunmanız gereken duygularınızı ön plana çıkaracaktır.İnsan hayatında bir kez bile olsa Cem bey'le tanışmalı o ne yaptığını bilen ve emin adımlarla yol alan gerçek bir insan gerçek bir uzman .Tavsiye ediyorum hayat rotanızı Cem bey'doğru çevirin bir gün sizinde doğru klavuz ihtiyanız olacak.
     18 Beğeni    
Gülümser
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2009
TavsiyeNo: 20666
Hayatımızın bazı dönüm noktalarında yaşadığımız çöküntüler,kırıklıklar yada herşey aslında yolundadır ama bizim algılarımızdaki farklılıklar ;yaşam kalitemizi olumsuz etkileyebiliyor.Oysaki yaşamımızın bir saniyesi bile çok değerli.Zaten her birey ayrı ayrı bu kaliteyi hak ediyor. Ben de yaşamımın bu noktasında destek almaya ihtiyacım oluğunu anladım ve buna karar verdim.Okadar şanşlıyım ki Cem Aslıtürk'e int.tavsiyeler bölümünden ulaştım. Sanki çözümü imkansızmış gibi olan ;emekli olmaktan bunalma,boşlukta olma hissi,en haklı benim herkes üstüme geliyor ,ben olmazsam ailem ,yakınlarıma birşey olacakmış gibi sorunlarla ,yaşamımın bir anlamı kalmadığını düşünürken Cem beyle son derece profesyönel bir yolculuğa çıktık.Cem bey'in mesleğine olan hakimiyeti,gerçekçi yaklaşımları ve İnsana verdiği değerle yaşamımı tekrar kazandım.çalışmalarımızın her safhasını zamanlama ,doyuma ulaşma açısından çok başarılı düzenledi.Başarışı,zamanlaması,güvenilirliği ve dostluğu açısından hiç bir kaygı duymuyorum. Eğer sizin yada yakınlarınızın psikolojik desteğe ihtiyacınız varsa yorulmayın.Cem Aslıtürk bir şanstır...
     22 Beğeni    
Şengül T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16419
merhaba öncelikle cem beye sonsuz teşekkürlerimi sunarak başlamak isteyiyorum bende oğlumun doğuştan sara hastası olduğunu öğrendiğim zamanlarda gerçekten kötü günler geçiriyordum ve psikolojik destek almam gerektiğine karar verdi hastane doktorları o zaman yaptığım araştırmalar sonucu cem beyle tanıştım ve bir hastadan çok kendimi arkadaş gibi bir abi gibi hissetmemi sağlayan yaklaşımı beni bu tedaviye ikna etti.Ben o zamanlarda tedavi oldum hem oğlumda terapi gördü ve yıllar sonra tekrar yaşadığım sorunlar ve ağır stresten dolayı panik atağım oluştu ve hiç düşünmeden cem beye gittim hem ailevi sorunlarım hemde panik atağım kalmadı cem bey gerçekten çok farklısınız ve mükemmelsiniz ayrıca şunuda belirmek isterim benim 17 yaşında bir oğlum var ve ergenlik dönemi zor bir süreç ve bu zamanda destek almadan geçirmek gerçekten mucize ama çocuklarımızda psikoloğa gitmek deli damgası yemek gibi düşünülüyor biz oğlumla cem beye gittiğimizde bu sorunu yaşamadık ve oğlum tek başına severek gidip geliyor ve bunun çok faydalı olduğunu düşüyor hala bile zorda kaldığı zamanlarda cem beyden destek almaya devam ediyor bence bizler burda ne yazsak boş deneyin hiçbirşey kaybetmezsiniz gerçekten çağımızda destek almadan yaşabilmek zor sonsuz teşekkürler ....
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı
     13 Beğeni    
Handan Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 11955
Bundan 15 sene önce geçirdiğim bir panikatak sonrası psikolog ve psikiyatristlerle tanıştım, tahmin edersiniz ki bunca senede onlarcası ile görüştüm.Arada iyi zamanlarım da oldu ama 4 sene önce yaşadığım bir acı nedeniyle herşey yeniden başladı.Eskiden tanıdığım psikiyatristlerle ve ilaç tedavileriyle hiçbir sonuca ulaşamadığım gibi giderek kötüleyerek sonunda evden değil odamdan çıkamaz hale geldim.Bu defa teşhis "Yaygınlaşmış Anksiyete Bozukluğu" idi.İşte tam bu sırada internet aracılği ile Cem Bey'e ulaştım.Daha ilk randevuda anladımki artık hayatımda iyileşme ümidine yer olabilirdi çünkü bunca senedir ilk defa gittiğim bir psikolog benimle konuşurken gözü saatte değildi !... Daha sonra anladım ki Cem Bey'in tek farkı bu değildi,danışanları ile empati kurabilmesi;iyileşme sürecini adeta birebir beraber yaşaması ve bunu kendine dert edinmesi;istendiği her an kendisine ulaşılabilmesi hemen sayabileceğim özelliklerinden bazıları.Birlikte yaptığımız 10 aylık çalışmalardan (ki bunlar özetle benim yaşamayı yeniden öğrenmemdi)sonra bugün bana artık hayatta kendi kanatlarımla uçabileceğimi söyledi. Ona, benim hayatı tekrar " insana yakışır " bir şekilde yaşamamı sağladığı için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve sizlere yani bu tavsiyeleri okuyup kendine bir çıkış yolu arayanlara da onu tavsiye değil israrla öneriyorum!...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     27 Beğeni    
Sena
17.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 455
Cem beyle güzel bir dostluğumuz oluşmuştu.Kendisinden terapi almamama rağmen bazı sorunlarımı kendisiyle de paylaşmış ve güzel bir iletişim kurmuştum. Ayrıca rüyalar üzerine güzel yorumlamalarımız olmuştu. Eğer izmir'de bir psikolog ararsanız Cem beyi düşünün derim. Çünkü o gerçekten çok şefkatli bir insan. Ve mesleğinde de son derece başarılı...
     51 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kaynak Psikoterapi ve Danışmanlık
Ali Çetinkaya Bulvarı No:19 K:4 D:4 Alsancak
İzmir
(Sevinç Pastanesi-Gündoğdu Meydanı Arası)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 465 13 39
Telefon 2 :
0(506) 531 03 39
(Bilgi ve Randevu)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1953
(69 yaşında)
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1985
(37 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Cem ASLITÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Cem ASLITÜRK Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog izmir, psikolojik danışman, psikoterapist, psikolojik danışmanlık, izmirde psikoterapi, izmirde evlilik terapisi, izmirde terapist, aile terapisi izmir, evlilik uzmanı, aile terapisi uzmanı, evlilik terapisi izmir, izmirde aile terapisi, depresyon uzmanı, panik atak, sosyal fobi uzmanı, anksiyete bozukluğu, izmirde aile terapisti, hipnoterapi uzmanı, ergenlik sorunları, depresyon nedir, izmirde evlilik terapisti, aile terapisi, evlilik sorunları, vajinismus uzmanı, vajinismus, cinsel sorunlar, evlilik terapisi, hiperaktivite tedavisi, dikkat eksikliği, duygudurum bozukluğu, izmirdeki psikologlar, evlilik terapisti, hiperaktivite bozukluğu, sosyal fobi, kaygı bozukluğu, deneyimli psikologlar, depresyon tedavisi, panik atak tedavisi, sosyal fobi tedavisi, vajinismus tedavisi, izmirde terapi merkezi, panik bozukluğu, aile danışma merkezi, agorafobi, panik atak uzmanı, panik bozukluğu tedavisi, aile danışmanlığı, anksiyete

04:23
Top