2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


E.Aygül ÇELİK İNCİ
Psikolojik Danışman - Kocaeli
ÇİFT ve AİLE TERAPİSTİ & NLP UZMANI

E.Aygül ÇELİK İNCİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi31 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

31

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
E.Aygül ÇELİK İNCİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

93
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

E.Aygül ÇELİK İNCİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar E.Aygül ÇELİK İNCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
E.Aygül ÇELİK İNCİ'nin İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Ünv. (1990 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
E.Aygül ÇELİK İNCİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
NLP Master Practitioner,
Aile Ve Çift Terapisti,
Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmeni,

E.Aygül ÇELİK İNCİ Özgeçmis CV Psk.Dnş.E.Aygül ÇELİK İNCİ'nin Özgeçmişi
2000 - MEB UNICEF Deprem Bölgesinde Psikososyal Destek Projesi kapsamında “ Sınıf İçi Müdahale”
2000- MEB UNICEF Deprem Bölgesinde Psikososyal Destek Projesi kapsamında Psikoeğitim ”
2001- MEB UNICEF Deprem Bölgesinde Psikososyal Destek Projesi kapsamında “Sınıf İçi Müdahale” Formatörlüğü
2005- Temel Yetenekler Testi uygulayıcı eğitimi
2005- Communıty Stres Preventıon Center & Nord Cope Center . Israel. Family Therapy
Basic Training . ( Aile ve Çift Terapisi Temel Eğitimi)
2006- Uzman Psikolojik Danışman
2007- Communıty Stres Preventıon Center & Nord Cope Center . Israel. Family Therapy Advanced Training .(Aile ve Çift Terapisi İleri Düzey Eğitimi)
2008 - ICDFT. NLP Practitioner Training. (NLP Temel Eğitimi)
2008 - AÇEV. “Anne Destek Programı” Uygulayıcı Eğitimi
2008- Antalya Pusula Eğitim ve Kişisel Gelişim Danışmanlık Merkezi .” Modern Tekniklerle Eğitimcilerin Eğitimi”...[Devamı...]

E.Aygül ÇELİK İNCİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nuri ŞiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85396
Merhabalar, Ben Aygül Hanımdan 5-6 seans ders aldım. Şunu kesinlikle belirtmeliyim ki işinin ehli ve asla bu işi yapmacık yapmıyorlar. benim kişisel gelişim ile ilgili problemlerim vardı. içine kapanmış, toplum önünde konuşamayan, geçmişteki hatalarını beline yükleyip altında ezilen birisiydim. yıllardır heyecanımı yenemedim. içindeki ben hep gizli kalmıştı. ve hayallerim hep bu sorunlar sebebiyle yarım kalıyordu. Daha sonra Aygül hanımla tanıştım. nasıl yaptı bilmiyorum ama inanın bir anda değiştim. kendime güvenim geldi. artık sunumlarımı daha rahat yapabiliyorum. sorunlarımı çok profesyonel bir şekilde çözdü. Ayrıca müşterilerini paraya değişmiyorlar. bendeki problemi eğer başkası olsaydı uzatabildiği kadar uzatırdı. Ama Aygül hanım ben deki iyileşmeyi görünce artık gelmene gerek yok. EĞER KİŞİSEL PROBLEMLERİNİZ VARSA (heycanlanma, toplum önünde konuşmama, içine kapanma kekeleme vb.) KESİNLİKLE BU İNSANLA TANIŞMALISINIZ. BEN KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM. Aygül Hanıma teşekkür edip başarılarını devamını diliyorum..
     5 Beğeni    
Çiğdem A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71237
Aygün hanıma internetten bu siteden buldum ve gittim.danışmanlık hizmeti almaya başladığımda yıllardır evli olduğum eşimde aramızda ciddi çatışmalar başlamıştı ikimizde artık birbirimize her konuda kızar hale gelmiştik.danışmanlığa başladığımda ne kadar profesyonel kişi olsada ne kadar yardımcı olabilir.ama yine de denemekte fayda var düşüncesi ile gitmiştik. Daha ilk seansta aslında eşimde nasılda az paylaşımımız olduğunu yıllardır biriktirdiğimiz ufak kırgınlıklarımızın dağ gibi büyüdüğünü,bunun duygusal olarak paylaşımımızı nasılda etkilediğini farkettim ve ilk seans sonrasında evet danışmanlık faydalı olacak ve gitmeliyiz diye düşündüm.seanslarımız bittiğinde biz eşimde eskiden olduğu gibi birbirimizle konuşan birbirimizi anlamaya çalışan iki ayrı insan ama birbirini seven iki ayrı insan olduğumuzu farkettim.Aygül Hanım'a bizi tekrar birbirimizi seven, sayan bir çift olmamızı sağladığı için çok teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    
B.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71191
Değişim danışmanlık merkezine arkadaşım Aygül Hanımdan danışmanlık hizmeti almıştı. Onun tavsiyesi üzerine gittim. Hayata karşı kendimi çok yorgun,küskün ve çaresiz hissediyordum.Aygül hanımla çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra geleceğime güzel ve güvenle bakmaya başladım. Seanslarımızı sonlandırdığımız da geçmişime ait ne kadar taşınması zor ve çirkin anlarımı taşıdığım ve onları geçmişte bırakmam gerektiğini farkedip Aygül hanım'ın uyguladığı teknikler sayesinde arkamda bırakmayı öğrendim.geleceğe umutla,hayallerimle bakmamı sağladığı,yaşamın ne kadar güzel olduğunu fark ettirdiği için Aygül Hanım'a ve tüm Değişim Danışmanlık Personeline teşekkür ediyorum.Gönül rahatlılığıyla gidilecek bir yer hiç kuşkunuz olmasın.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70629
Merhabalar, Hayatımda değişmem gereken noktalar olduğuna karar verdim ve buradaki danışanların yorumlarını okuyarak (aynı şuan sizin yaptığınız gibi) Aygül Hocam ile tanışmaya karar verdim. Her şeyin dört dörtlük olmasını isteyen ve sanırım birazda ön yargılı bir insan olan ben Aygül Hocamla daha birkaç sohbet sonrası kendimi sorgulamaya başladım. Size bir yol haritası çizmiyor ya da al reçeten bu demiyor, bunların aslında sizde saklı olduğunu hatırlatıyor ve bulmanıza yardımcı oluyor. Sahip olduğunuz kaygıların, ön yargıların, çekincelerin hayatınızı ele geçirmesine müsaade etmeyin. Bana farkettirdikleri için kendisine çok teşekkür ediyor.
     8 Beğeni    
Sekreter
25.Aralık.2013
TavsiyeNo: 65033
Geçen yıl Değişim Eğitim ve Kişisel Danışmanlık Merkezinde sekreter olarak çalışmıştım.İşimden Haziran ayının sonunda şehir değişikliği sebebiyle ayrılmak zorunda kaldım.İnsanlar işlerini özler mi bilemiyorum ama ben özlüyorum.Aygül Hocam ve İlksen Hocamın bana karşı olan hoşgörülü davranışlarından çok memnundum. Hoşgörüden artı olarak bahsetmemin sebebi iş hayatında yaptığım bazı hatalar ve acemiliklerden kaynaklanıyor.Çevremde hep tek bir hatamla büyük yargılara maruz kalmamdan dolayı bu durumu hayretle karşılamıştım. İnanın bana çok zekiler. Ben biraz çekingen mizaçlı bir insan olduğum için beni anlamak güçtür.Fakat orada böyle bir sorunla karşılaşmadım.Çalışan olmama rağmen benim hayatımda bile bir sürü şey değiştirdiler. Değişimde değişimi yaşadığıma inanıyorum.Artık hayata pozitif bakıyorum. Bir filmde ''eğer hayatınızda gerçek mutluluğu yakaladıysanız ve birini gerçekten mutlu ettiyseniz cennete gidersiniz'' diye bir söz vardı.Bu sözden sonra düşündüm ki değişim danışmanlıkta çalışmaya başladıktan gerçek mutluluğu yakalamaya her gün biraz daha yaklaşıyorum.Ve şunu biliyorum ki eğer ben gerçekten mutlu olabilirsem birini gerçekten mutlu edebilirim.
     9 Beğeni    
Fatoş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63291
Eşimle birlikte DEĞİŞİME gittik ve değiştiğimizi fark ettik :) Kendimi ve eşimi tanımama ve saygı duymama yardımcı olduğu için öncelikle Aygül Hanıma teşekkür ederim. Profesyonel bir hizmet sundu bize. Verdiği önemli ödevler için ayrıca teşekkür ediyoruz :)) Evliliğimizin ilk yılını güzel hatırlamamıza ve daha fazla pişmanlıklar yaşamamamıza yardımcı olduğu için minnettarız. Samimi aynı zamanda güven veren tavrı insanı rahatlatıyor.
     8 Beğeni    
Ender
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63096
Beş yıldır aşamadığım panik atak ile ilgili sorunumu sadece iki seans ile çözümledi.Empati kurma yeteneği ve yaklaşımdaki profesyonelliği ile kafamdaki bir çok tabuyu yıktı.Sadece sorunumu çözmekle kalmadı kendimle ilgili benim farkında olmadığım yönlerimi de açığa çıkarttı.Kafamda bazı ön yargılar vardı fobi ile ilgili.Tüm bunları yıktı.Kendisine gerçekten çok şey borçluyum.Fobiler tedavi edilebiliyormuş.Beş yıldır denizde yüzmekle ilgili bir fobim vardı.Üstelik ben yüzmeyi çook seviyorum.Beş yıl boşa geçmiiiş.Kendisine çalışma hayatında başarılar diliyorum.Sonsuz teşekkürler..
     9 Beğeni    
Zeynep KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62799
Merhaba.. Günlük hayatımı aksatan, özgüvenimi alaşağı eden,içinden bir türlü çıkamadığım bir depresyona girmiştim..Değil bir uzmanın, kimseyle konuşmanın bir fayda getirmeyeceğine inanmaya başlamışken,kendimi bu sitede gezinirken buldum. Kendimi toparlayıp kapıyı çalarken kafamda çok fazla soru işareti vardı..Acaba kendimi ifade edebilecek miyim? Beni anlayıp yardımcı olacak bilinçli ,güveni hissedeceğim biri var mı?..vee Aygül hanım'la tanıştım..anlattım anlattım.. herşeyi..tüm korkularımı sorularımı ,sorunlarımı..Hayatımın miladlarından biri olarak seçtiğim o gün , yorgun ama mutlu bir tebessümle yanından ayrıldım..Hissettiğim duyguların kelimelerdeki tarifi şuydu...Güven,Güleryüz ve oldukça bilinçli sakin bir Uzman..Umudu yitirmemek,dışardan uzman bir göze kendini bırakmak gerekli..İyi ki varsınız..Ülkemin işini severek yapan uzmanlara böyle güzel merkezlere ihtiyacı var.Kocaeli'de olması harika bir durum tabi..Herşey için çok teşekkürler Aygül Hocam!!
     11 Beğeni    
Jale
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61746
Ben kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde gidebileceğim bir psikolojik danışman ararken tesadüfen buradaki yorumları okudum.dikkate aldım ve Aygül hanımda karar kıldım. Aygül hanım ile tanıştıktan sonra burada yorum yazanların ne kadar haklı, yorumların benim gibi karar vermekte zorlanan insanlar için ne kadar faydalı olduğunu gördüm. Özellikle yorum yazmak istedim. Çünkü kendimi çaresiz, tükenmiş,yolun sonuna gelmiş gibi hissettiğim bir dönemde bana sadece ben olduğum için ne kadar özel ve değerli olduğumu, bütün hatalarıma rağmen özümdeki dürüst ve o güçlü insanı yeniden görmemi, kendime olan saygımı yeniden kazanmama yardımcı olduğu için kendimi yeniden sevebildiğim için Aygül hanıma teşekkür etmek istedim. Aygül hanım ile görüşmelerimiz hala devam ediyor. Samimiyeti, güler yüzü, beni dikkatle dinleyişi anlattığım konularda hiçbir ayrıntıyı kaçırmayışı bana profesyonel ellerde gidebileceğim en doğru adreste olduğumu düşündürüyor. Teşekkür ediyorum ve bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum:)
     8 Beğeni    
Hatice
3.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59566
Aygül Hanımı arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Öğretim hayatım boyunca çok çalışmama rağmen hiçbir zaman çalışmamın karşılığını alamamış biriydim. Çalışıyordum ama iş sınavlara gelince bildiklerimin yarısını bile gösteremeyen bir öğrenci idim. Durum böyle olunca artık çalışmakta bana çok zor gelmeye başlamıştı ve günlük hayatımda da gergin, iletişime kapalı biri haline gelmiştim. Aygül Hanıma zar zor kazandığım üniversitede derslere çalışamadığım sınavlarda çok sıkıntılı olduğum için başvurdum. Aygül Hanımla çalışmaya başladığımız ilk seans itibariyle içimdeki enerjinin ve gücün harekete geçtiğini fark ettim. Sınavla, derslerle ilgili tüm sıkıntıların aslında benim beynimde ürettiğim sorunlar olduğunu fark etmemi sağladı. Artık rahatlıkla ders çalışabiliyorum, sınavlara sakin, rahat ve güvenle girebiliyor ,çalışmamın karşılığını alabiliyorum.Tüm bunları gerçekleştirince kendime olan güvenim daha da arttı ve artık daha mutlu daha pozitif daha iletişime açık biri haline geldim. Bana çalışmalarımın karşılığını almamı ve yaşamın güzelliklerini fark etmemi sağladığı için teşekkür ediyor ve yaşamla ilgili sıkıntılarınızda rahatlıkla başvurabileceğiniz biri olarak herkese öneriyorum.Teşekkürler Aygül Hanım……
     7 Beğeni    
Şerife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mart.2013
TavsiyeNo: 59198
Aygül Hanımı internet üzerinden buldum.Eşimle 24 yıldır evliydim ve son 5-6 yıldır artık birbirimize tahammül edemez, birbirmizle konuşamaz ve dinleyemez, isteklerimizi dile getirdiğimizde sürekli tartışan kavga eden insanlar haline gelmiştik.Birbirmizi çok sevmemize rağmen nasıl oluyordu da böyle davranıyorduk anlayamıyordum. Bu durumdan çocuklarımızda çok etkileniyordu.Sonunda bir uzmandan yardım almaya karar verdik ve Değişim Danışmanlıktan Aygül hanımı bulduk. Ofisine ilk gittiğimiz andan itibaren Aygül Hanım’ın sakinliği işine hakim olduğu anlaşılıyordu ve güven veren bir duruşu vardı.Bizler sorunlarımızı anlatmaya başladığımızda sanki bizim evde yaşıyormuşcasına bizim duygularımızı ve yaşadıklarımızı anlayabiliyordu. Çalışmalarımız sırasında eşimle bana birbirimiz için ne kadar önemli olduğumuzu ve aslında yıllar geçtikçe eş olmaktan çıkıp sadece anne baba olmaya çalıştığımızı aslında birbirimize ne kadarda eş olarak ihtiyacımız olduğunu farketmemizi sağladı. 7 seans sonrasında görüşmelerimiz bitti ve artık evimizde anlayış, sevgi ve saygı var. Mutluluğumuzu tekrar bulmamıza yardımcı olduğu için Aygül Hanım’a sonsuz teşekkür ediyorum.
     12 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54629
Aygül Hanımla görüştüğüm zaman gerek güler yüzlü olması,gerekse alanına hakim olması,kullandığı tekniklerle beni rahatlatması hayatıma yeniden anlamlı bir şekilde yön vermesine neden oldu.Yaşadığınız sorunlarla ilgili başvurabileceğiniz güvenilir bir kaynaktır..Hayatımın tamda karma karışık,gelecekten ümitsizliğe kapıldığım,kendimi kapana sıkışmış gibi hissettiğim bir zamanda hayatıma yeniden yön vermemi,kendimi mutlu,huzurlu ve güvende hissetmemi sağladığıiçin kendisine müteşekkirim.İyiki bu zorlu süreçte onunla görüşme imkanı bulmuşum ve onu tanımışım.Şimdi kendimi daha iyi,daha mutlu ve hayatan dahada zevk alır durumda hissediyorum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Muzaffer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2012
TavsiyeNo: 49374
ben aygul hanımla tanısmadan once yaklasık 5 senedır hayatımı tamamen cevreleyen takıntılarım vardı. ve yapacak oldugum herseyı takıntılarıma odaklayarak yapıyordum. ve hayatım cekılmez bı hale gelmıstı arttık . gercekten cok zor hareket eder olmustum ve dıkkatımı o takıntılarımdan baska hıc bırseye veremez hale gelmıstım. aygül hanımla tanıştıktan sonra gercekten sıhırlı bır el dokunmus gıbı benı bunlardan kurtardı . ve gecmıstekı 5 sene yanı hayatımın bellı kısmı olan bes seneden kurtardı . şimdi gercekten cok rahatım . aygül hanım gercekten güvenebılecegınız bir kişi.
     4 Beğeni    
Fatma
21.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45613
Aygül hanım, çok rahatlıkla sırtınızı dayayabileceğiniz bir dağ yada fırtınalı havalarda sığınanabileceğiniz bir liman gibidir.Onun kişiliği ve işindeki uzmanlığı bir araya geldiğinde kendinizi fazlasıyla güvende hissedersiniz. Aygül hanımın seminerlerinden birine katılan bir velim ,o seminerden sonra hayata bakış açısının değiştiğini ve ev hanımı iken artık kendisinin çalışan bir bayan olduğunu,bu durumu Aygül hanıma borçlu olduğunu söyledi.Duyduklarım beni çok mutlu etti. Bunu sizlerlede paylaşmak istedim.İnsanın hayatını ve hayata bakış açısını bu derece değiştirebilen bu insana teşekkür etmek istiyorum.Teşekkürler Aygül Hanım...
     7 Beğeni    
Ümmü KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44518
Kızım üniversite sınavlarına hazırlanıyor.Arkadaşları ile birlikte HIZLI OKUMA KURSU alarak okuma hızlarını arttırıp, performanslarını arttırmak için Aygül Hanım'ın hizmet verdiği merkezde karar kıldılar. Kurs sonunda hem okuma hızı arttı hemde vizyonu gelişti. Seçeceği meslek olan psikologlukla ilgili çok iyi bir rolmodelle tanışmış oldu. Aygül hanım ;hem kişiliği, hem de mesleki başarısı ile çok başarılı bir uzman.Amacını iyi belirlemiş ne istediğini bilen herkesetavsiye ediyorum
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Gülnazakçan
3.Eylül.2011
TavsiyeNo: 43948
Değirmendere'de Atatürk A. Lisesinde1993 te çok genç ve güzel bir öğretmendi... Yanımdaki arkadaşıma(İ. Güzelcik) ben çok inanırdım. Yorum ve değerlendirmelerine,sağduyusuna inanırdım.Bu hanımı övdü...O zamandan bu yana hayatta çok şey değişti... Bu tatlı hanımla aynı çalışmada yer aldım.Baktım, evet arkadaşım doğruları söylemiş:Çok büyük bir grupla çalışıyorduk.O FARKLIydı. gruptan olumlu yönüyle ayırt edilenlerin içindeydi. AKILLI ,ÇALIŞKAN.FUZULİ DAVRANIŞ VE LAFTAN KAÇAN... Zaman içinde rollerimiz değişti. öğrencisi de oldum.Bu yönden de+ puan aldı benden.:Sınıf kontrolü de iyi. Aynı ortamlarda oluyoruz,bazen.Hep saygın,hep dikkatli,gözlemci....size güven veriyor... Sözünü ettiğim kişi AYGÜL HANIM'dan başkası değil.Ona inanıyorum,ona güveniyorum.Onunla aynı ortamda olmak hoşuma gidiyor. inanıyorum ona tanısanız sevecek ve inanacaksınız kimbilir belki siz de... sevgiyle sağlıkla kalın
     8 Beğeni    
Onur ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41369
değişim danışmanlık merkezine gitmenizi kesinlikle tavsiye ediyorum. burada ders çalışmanız eğlenceli hale geliyor eğer kendinize güveniniz tam değilse ya da sadece size güç vericek bi çalışmaya ihtiyacınız varsa değişim danışmanlık tam size göre bir yer.. ben ders çalışmayı fazla sevmezdim bu yüzden de fazla ders çalışmazdım ama buraya gelip gittikten sonra herşey değişti diyebilirim kendime daha çok güveniyorum ve ders çalışmak eğlenceli geliyor.çoğu öğrenci gibi bende matematik ve feni sevmezdim ama burada bu dersleri nasıl eğlenceli hale getirebileceğimi öğrendim.burada bilinçaltınızın zenginliklerini keşfedebilirsiniz özellikle Aygül Hanımla çalışırsanız sizin için çok faydalı olur bence ders çalışmak istemiyorsanız ya da size güç vericek bişeyler arıyorsanız burayı kesinlikle denemelisiniz... buradan bana verdiği destek ve bana kattığı şeyler için Aygül Hanım'a bir kez daha teşekkür ediyorum
     15 Beğeni    
Nevcem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41109
Ben Değişim Danışmanlığa sınav kaygısı yüzünden gitmiştim. Çalışmama ve normal zamanlarda testlerde başarılı olmama rağmen SBS sınavında ve yazılı sınavlarda yeterli başarı gösteremiyordum. Sınava girdiğim an yapamayacağım korkusu beni sarıyor ve terleme, mide bulantısı beni çok rahatsız ediyordu. Aygül Hanım'la yaptığımız görüşmeler ve onun bana uyguladığı tekniklerden sonra çalıştığım sürece nerede ve ne zaman olursa olsun başarabileceğime olan inancım arttı ve artık istediğim her şeyi yapabileceğimi biliyor ve inanıyorum. Aygül Hanım'a desteği için çok teşekkürler...
     9 Beğeni    
Eğitim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2011
TavsiyeNo: 38545
bilginin yetenekle buluşması; Başarılı öğrencilerimden birinde son dönemlerde büyük bir düşüş gözledim konuyu görüşmek için annne ve babasıını görüşmeye çağırdım, görüşme sırasında ailede olumsuz bir durumun olduğunu farkettim, fakat aile bunun farkında değildi. Bir uzmandan yardım almalarını önerdim. Olaydan iki hafta sonra öğrencimin davranışlarında daha önceden gözlemleyemediğim olumlu hareketler başladı. Arkadaşlarına ve bana yaklaşımında, kendine güveninde önemli değişiklikler vardı.Sınıfın en gözde öğrencisi olmak üzereydı. Aileyi neler yaşadıklarını sormak için için tekrar görüşmeye çağırdığımda iki hafta önce gördüğüm insanlar değildi sanki şaşırdım, mutluluklarını yüzlerinden anlayabiliyordu insan öğrencinin değişiminden bu mutluluk olmalı diye sorduğumda aldığım yanıt beni şaşırttı. Biz birbirimizi yeni farkettik ve aile olduk dediler. Ailedeki bozuk iletişim ve hoşgörü eksikliğini farkettiklerini yaşamlarını tekrar duzenledıklerini söylediler ve bana danışman önerdiğim için teşekkür ettiler. Ben bu değişimin yaratıcısı danışmanı merak ettiğimi söyledim ve adını ve telefonunu istedim. Aygül Hanım'ı onlardan duydum ben ve randevü alıp teşekkür ve tanışma ziyaretine gitmek istediğimi belirttim. .... olay vesilesiyle Aygül hanımla bir sohbetimiz oldu ve farkettim ki bilgi gerçekten çok önemli, ama yöntemleriniz de önemli.Aygül Hanım bir ailenin hayatını değiştirdi belki de bende ona bu vesile ile teşekkür etmek istedim.
     8 Beğeni    
ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı HaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34220
emine hanımla tanışmadan önce sorunlarım açısından kendimi çok çaresiz hissediyordum. nişanlımla sürekli şiddetli tartışmalar içerisindeydim ve öfke kontrolümü sağlayamıyordum bundan dolayı isteğim dışında kırıcı davranışlar sergiliyordum.kısacası çok zor durumdaydım. emine hanımla bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tanıştım ve hayatımda ciddi anlamda birçok şeyin değiştiğini gördüm. arkadaş canlısı ve çok güleryüzlü olması sorunlarımı daha kolay çözmeme yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum. ihtiyaç duyduğum her an çalacağım bir kapı var artık...
     10 Beğeni    
DoğSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÇaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33745
Aygül Öğretmenle tanıştığımızda bana bir test yaptı ve benimle ilgili çok güzel şeyler söyledi. Daha sonraki görüşmelerimizde bana dikkat egzersileri verdi. Benim dikkatimi daha çok toplayabilmem için çeşitli şeyler yaptık. Çok güleryüzlü, dürüst ve samimi bir öğretmen. İş yeri de çok düzenli ve disiplinli. Bizi hiç bekletmediler ve hep güleryüzle karşıladılar. Artık çok daha fazla kendime güveniyorum ve dikkatimi derslerime daha fazla verebiliyorum. Etrafımdaki eşyların sayısının bu kadar çok olduğunu bu egzersizlerle fark ettim. Renk okuma egzersizi ile dikkatimi artırdım. Aygül Öğretmenim size ve Değişim Danışmanlığa çok teşekkür ederim.
     11 Beğeni    
Doğanay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31039
Ben aygül hocamla tanışmadan önce derslerim kötüydü dersimi okulumu pek umursamıyordum. Derslerim giddikce düşüyordu çalışma masama oturmamla kalkmam bir olurdu. Ama aygül hocamla tanıştıktan sonra derslerim de düzelme meydana geldi. Aygül hocam bana kendime güvenimi kazandırdı kendime güvenim arttı. Her gün üç- 50 dk çalışmamı önerdi ilk başlarda çok sıkıldım ama gittikçe zevkli olmaya başladı ve hoşuma gitti. Şimdi derslerim giderek güzelleşiyor.
     17 Beğeni    
Birgül HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30533
Aygül hanımla tanısmadan önce,kendimi ifade edemeyen,sorunları kendi içimde yaşayan,çözümlerimi bır sonuca bağlayamayan bir kişiydim.Aygül hanımla bir çok konuda konuştuk.Hayatta (EVET)ve(HAYIR)'ın nerde,nerede,nasıl kullanılacağını,çocuklarla nasıl iletişime geçeceğimi ve en önemliside hayata bakış açımı tamamiyle değiştirdi.Kısacası Aygül hanım mesleğinde uzman,hertürlü soruna çözüm üretibilen,sorunları en kısa sürede çözen, ciddi,sempatik ve en onemlisi benim için çok ozel mukemmel bir kişilik olması.Yakın çevremden dostlarımın öenerisi ile Aygül hanımı buldum.Sizlerinde sonuca baglanamayan sorunlarınız varsa,bence elinize geçmiş en buyuk fırsat Aygül hanım diye düşünüyorum.Aygül hanıma gerek özel yaşamında,gerek mesleğinde başarılar dilerim.
     17 Beğeni    
Sibel Sülüşoğlu
19.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29870
Bazı insanları birçok cümleyle anlatmak yerine onları tanımlayabilecek bir kelime sizi söz kalabalığından kurtarır. Evet, Aygül Hocamı tanımlayacak en güzel kelime İDİAALI… Neden mi? İddialı çünkü iyi bir psikolojik danışman… Güvenilir, samimi, gelişime fazlasıyla açık, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek biri. En önemelisi de iyi bir dinleyici. Sorundan çok çözüme yönelik tavrıyla da rahatlıkla yaşadıklarınızı paylaşabileceğiniz ve yardımını isteyebileceğiniz İDDİALI bir o kadar da hümanist bir psikolojik danışman. Benim hayatımda tüm bu özellikleriyle önemli bir yere sahip iyi bir arkadaş ve meslektaş. Bu arada bana uyguladığı NLP tekniğinden sonra kedi fobimden kurtulmamı sağladığını da söylemeden geçemeyeceğim… Başarılarınızın devamını diliyorum.
     8 Beğeni    
Zeynep Müge Kasaroğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28884
Yıllardır ülkemizde ben de bu sektörde hizmet veren ve kitapları bulunan bir uzmanım. Sürekli İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Antalya, Konya, Malatya, Gaziantep, Samsun başta olmak üzere bir çok ilimizde eğitim veriyor ve danışmanlık hizmeti yapıyorum. Firmamın bünyesinde çalışan eğitmenlerimiz ve psikologlarımızla birlikte binlerce kişiye destek olduk ve başarı yüzdesi en yüksek kurumlardan biri olma mutluluğuna eriştik. Bu süreçte Aygül hanım ile tanıştım. Yine meslektaşımız İlksen hanımla birlikte Kocaeli ilimizde hizmet vermekteydiler. Bugüne kadar bu sektörde çok fazla insanla tanıştım. Ama benim üzerimde iz bırakanlar çok az oldu. Mesleğimizin inceliği nedeniyle, çok seçici yaklaşırım ve meslektaşlarım içinde ciddi anlamda taktir ettiğim ve örnek gösterdiğim kişi sayısı çok azdır. Aygül hanim, sürekli kendini güncellemesi ve terapideki yeteneğiyle varlığını hepimiz adına şans saydığım bir uzmandır. Ve tavsiyeediyorum.com bünyesinde tanıdığım tüm uzmanlar içinde, gönül rahatlığı içinde bu satırları yazdığım iki uzmandan biridir. Umarım Kocaeli sahip olduğu bu değerin kıymetini bilir ve ondan destek almanın farkını yaşayabilir. Bunlar aynı sektörde bir uzman olarak benim görüşlerimdir ve Aygül hanımdan destek alan kişilerden dinlediğim o mutluluk verici geribildirimler, aslında onun hakkında, benim anlatmak istediklerimden çok daha fazlasını anlatmakta...
     20 Beğeni    
Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26785
Aygül Hanım’la evet ben artık insanlarla iletişim kuramıyorum , diğer insanlar benim ne kadar yakınım olursa olsun beni dönemde tanıştım ve kendisiyle danışma sürecine başladım.Kendisi ile çalışmaya başladıktan sonra kendi özelliklerimi, yeteneklerimi ne kadar küçümsediğimi ve farkında olmadığımı fark ettim.şu anda istediğim herkesle rahatlıkla iletişim kurabiliyorum ve kendimi rahatlıkla anlatabiliyorum.Ayrıca Aygül hanım’ın organize ettiği NLP eğitimine katıldım ve eğitim sonrasında da hayata bakışım olumlu birçok yönde değişti.Aygül hanım’a profesyonel bir danışman olduğu ve beni NLP teknikleriyle tanıştırdığı için teşekkür ederim.Çalışma hayatında başarılar diliyorum.
     10 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26784
Aygül Hanım'a çift danışmanlığıiçin gittim.Eşimle ciddi problemler yaşıyorduk ve ayrılmadan önce son olarak çift danışmanlığı almaya karar verdik.ilk seans da bile neleri yanlış yaptığımı daha doğrusu ben doğru yaptığımı düşünürken eşimin ne kadar farklı algıladığını gördüm.Çift danışmanlığımız bittiğinde eşim de ben de çok daha rahat ifade eder ve doğru algılar hale geldik.Bir başkası benim aile yaşantımı neden bilsin ve nasıl yardım etsin diye düşünürken evliliğimizi yeniden istediğimiz hale getirmemizde bize yol gösterdiği için Aygül Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
     13 Beğeni    
Doğa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26537
Aygül Hanımla tanıştığımda çok zorda idim.Daha doğrusu ailemle ilgili problemler yaşıyor ve bunların asla çözemeyeceğime inanıyordum. Aygül Hanımla danışma sürecine başladıktan çok kısa süre sonra problemlerime bakış açım değişti ve danışma sürecimizi sonlandırdıktan sonra artık ben biliyorumki benim çözemeyeceğim hiçbir problem yok ve her problem benim dahada gelişmeme neden oluyor.Danışma süreci içinde Aygül Hanım, sakinliğiyle, farklı bakış açısıyla, güvenirliliği ile bana herzaman destek oldu.Aygül Hanımla danışma sürecimiz bittiğinde kendimi çok kuvvetli hissediyordum, daha sonrada NLp organisazyonlarına katılarak NLP Prac eğitimi aldım ve şu anda artık her türlü sorunumu tek başıma çözebileceğimi biliyor ve çözüyorum.Kendinizi zorda hissettiğinizde işine inanan, işini ciddiye alan, profosyenel çalışan birine ihtiyaç duyduğunuzda gidebileceğiniz bir isim.
     11 Beğeni    
Aslı
13.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26386
Kızımın egitim hayatında ve sosyal yaşamında ihtiyaç duyduğum konularda rahatlıkla danışabildiğim ve verdiği tavsiyelerin yaşadığımız sorunlar üzerinde son derece etkili olduğunu gördüğüm bir uzmandır.Kendi adımada arkamda güvenilir bir destek olarak değer verdiğim,mesleğine gösterdiği özen,profesyonel yaklaşımı ve uzmanlığı ile sizinde güveninizi hak edeceğine inandığım bir eğitimcidir. Kendi hayatınıza dair oluşturduğunuz yapbozun yerine koyamadığınız her parçasında yanınızda olmasını isteyeceğiniz bir destek ... EMİNE AYGÜL ÇELİK İNCİ
     11 Beğeni    
Serkan Yazar
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26137
Aygül Hanım ile uzun zamandır birlikte çalıştım. Okula geldikten sonra kişilerle olan olumlu ilişkileri, alanında bilgili oluşu, sakinliği ve olaylara profesyonel yaklaşımı ile bende tam bir güven oluşturdu. Kişisel sorunlarımda, çocuklarla ilgili sorunlarımda sürekli kendisinden yardım aldım. Almış olduğu eğitimler (AÇEV-NLP Teknikleri-Çocuk Ve Aile Danışmanlığı-Hipnoz-Hızlı Okuma Ve Anlama gibi) onu daha güçlü ve daha profesyonel yaptı. Avrupada birçok ülkede kullanılan tekniklerle kendini donatmış. Olaylara yaklaşımı, nazik ve güleryüzlü oluşu, güven duygusunu karşısındakine hissettirmesi, konularına hakimiyeti onun en güçlü yanları... Aygül Hanım'dan danışmalık hizmeti almak istiyorsanız, kendinizi rahatlıkla ellerine emanet edeblirsiniz. Eminim ki Aygül Hanım ile görüştükten ve olumlu sonuçları aldıktan sonra her fırsatta ondan yararlanmak ve O'na danışmak isteyeceksiniz. Bana kendimi farketmemde ve olaylara bakış açımı değiştirmemde destek olan, aradığım her an yanımda olan arkadaşıma teşkkür eder, başarılar dilerim...
     14 Beğeni    
Demet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25563
kendimi zorda hissettiğimde kendisinden psikolojik danışma hizmeti aldım. bu hizmeti aldıktan kısa bir süre sonra kendimi toprlamaya ve daha iyi hissetmeye başladım. Aygül Hanım gerçekten işini iyi bilen ve kendi alanında uzmanlaşmış bir danışman. Aygül Hanım'ı tercih etmemin en önemli sebepleri güvenilir, profesyönel ve empatik oluşuydu... NLP teknikleri sayesinde fobimden çok kısa sürede kurtuldum. Onunla çalıştığımız süre içersinde yaptığı işi ciddiye alan biri olduğunu gözlemledim...
     17 Beğeni    

E.Aygül ÇELİK İNCİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
ÇATED

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 618 15 67
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Ünv.
Mezuniyet Yılı
1990
(34 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.E.Aygül ÇELİK İNCİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

E.Aygül ÇELİK İNCİ Mesleki Videolar Videoları
-
nlp eğitimi, alerji tedavisi, sbs danışmanlığı, aile danışmanlığı, dikkat eksikliği, sınav tenikleri, çift danışmanlığı, dikkat toplama, kocaeli danışman, psikolojik danışmanlık, başarı, konuşma problemi, hızlı okuma, sınav kaygısı, avatar, hafıza tenikleri, ders çalışmama, okul fobisi, konsantrasyon, takıntı, kocaeli nlp, fobi, kişisel gelişim, alt ıslatma, arabuluculuk, karanlık korkusu, yanlız kalma korkusu, iletişim problemleri, dikkat egzersizleri, anlayarak okuma, ders sevmeme, kocaeli aile danışmanlığı, kocaeli aile danışmanlık, izmit aile danışmanlığı, izmit aile danışmanlık, kocaeli psikoljikdanışman, izmit psikolojik danışman, kocaeli hızlı okuma, kocaeli hafıza geliştirme, kocaeli hafıza teknikleri, kocaeli aile danışmanı, izmit aile danışmanı

20:27
Top