2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Bahattin GÖKTAN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog,evlilik, Aile ve Çocuk Terapisti

Bahattin GÖKTAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bahattin GÖKTAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

275
(%97.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bahattin GÖKTAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bahattin GÖKTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz OKUŞ TEZELPsk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Uzun bir süredir tanıdığım ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığında beraber mesleğimizi icra ettiğimiz Psikolojik Danışman Filiz Okuş TEZEL mesleğini severe...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
merhaba 28 yılı aşkın birikimim ve deneyimim ile sorunlarınızın çözümüne destek olabilirim
 
Bahattin GÖKTAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Sezgi Psikolojik Danışmanlık
İstasyon Mah, Vatan Cad, No;102 Tuzla, İstanbul
Adres 2:
Sezgi Psikolojik Danışmanlık
Bağdat Cad No: 244 Ergun Ap Kat 2 Kadıköy İstanbul
Adres 3:
Medipol Üniversitesi (Öğretim Görevlisi)
Kavacık İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1970 (54 yaşında)
Doğum Yeri : Kdz Ereğli
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1991 Mezunu)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2007) ve Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bahattin GÖKTAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
--Aile Terapisi
--Bireysel Psikoterapi
--Travma Terapisi
--EMDR Terapisi
--Evlilik/Aile Terapisi
--Çocuk Ve Ergen Danışmanlığı
--Cinsel Problemler
--Hipnoz/Hipnopsikoterapi
--Psikodinamik Terapi
--Artterapi
--Grup Terapileri
--Psikiyatrik Tedaviye Destek Terapileri
--Psikoeğitimsel Uygulamalar

Aldığım Psikoterapi Eğitimleri

--Çocuk ve Aile terapisi, MARMARA ÜNİVERSİTESİ
--Aktarım Odaklı Dinamik Psikoterapi; CORNEL UNİVERSTY
--Grup Psikoterapisi; GATA
--Dinamik Psikoterapi;Masterson Yaklaşımı Psikoterapi Enstitüsü
--Zaman Odaklı Dinamik Psikoterapi; Hanna Levonsen Enstitü
--Art Terapi, AURA
--Gata Psikiyatri Kliniğinde Klinik Çalışma
--EMDR Terapisi; DBE
--Hipnoterapi; Psikoterapi Enstitüsü
--Psikolojik Testler, GATA
--Çözüm Odaklı Terapi; DBE
--Danışandan Hız Alan Görüşme Teknikleri; DZ.K.K...[Devamı...]

Bahattin GÖKTAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Bahattin GÖKTAN'ın Özgeçmişi
İş Deneyimi/Çalışma Alanı:

1991-1993: Poyraz Müşavirlik; Eğitim ve Yönetim İlişkileri Danışmanlığı
1995-1999: Türkiye Kızılay Derneği; Psikolog
1999-2009: Deniz Lisesi ve Deniz Harp Okulu Psikolojik Danışmanlık Bölüm Başkanlığı
2004-2008; Siba Psikolojik Danışmanlık ve Sağlık Aş; Psikoterapist
2009 ; Sezgi Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Kendi Merkezim) Uzman psikolog olarak çalışıyorum

Bahattin GÖKTAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
P.Ü
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103556
Bahattin beyle kısa sürede çok yol kateetik, kendisi nokta atışlarıyla danışanına mükemmel bir farkındalık yaratıyor. Kişi kendine farklı bir pencereden suçluluk duymadan bakabildiğinde gerçekten sorunlar çözülmüş oluyor. Danışanına yaklaşımı dinlerken duyarlılığı kısa vadede çok güzel geri dönüşümler sağlıyor. Anadolu yakası için bence şans verilmesi gerekilen bir psikolog.. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ayrıca aile terapisindede çok başarılı uzun zamandır hizmet alan danışanları var. Ben çok memnun kaldım ve onunla çalışmak gerçekten çok keyifli...
     2 Beğeni    
Y.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2018
TavsiyeNo: 102921
Her seans benim için değerli bir yolculuk.Bu yolculukta olaylara farklı açılardan bakmamı sağlayarak kendimi keşfetmeme , hayatıma daha fazla anlam ve değer katmama katkıda bulunan, bana yol gösteren çok değerli bir uzman. Konusunda gerçek bir profesyonel,objektif ve samimi. Çok değerli bir arkadaşımın referansıyla kendisini tanımış olma fırsatını elde etmiş olmam ve kendisinden destek almaya başlamış olmam bugüne kadar hayatım için yapmış olduğum en değerli yatırım! Herkese tavsiye ederim!
     6 Beğeni    
B. A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101209
2011 Şubat tarihinde başladığımız yolculuğumuzda 2018 Ocak tarihine geldik. 27 yaşımdaydım kapısını ilk çaldığımda, yaşıma rağmen toy ve deneyimsizdim. Kullanılmaya çok müsait bir yapım vardı her ne kadar dışarıdan öyle gözükmesem de. Kaygılarım, endişelerim, yok olup gitme isteğim, hatalarım, gizlilerim saklılarım, yeter ki sevileyim diye aileme çevreme arkadaş ve dost dediklerime kendimi karşılıksız feda edişim, ani parlamalarım sonra bir anda sönüşlerim. Öyle bir garantörlük bekliyordum ki artık kendimden, bunu bulup ortaya çıkartabilmem neredeyse imkansızdı. Derken, birisi sayesinde bulduğum ve bulana kadar 4 psikolog değiştirdim dünyamı değiştiren kişi çıktı karşıma: Bahattin Göktan. Yaratanın bu dünyaya düşmüş tohumu diyebileceğim bu toprak yürekli ve bereketli insan beni bana buldurdu. En ufak bir sıkıntınız bile varsa lütfen daha büyümeden (çünkü zamanla büyüyüp başka şeylere dönüşüyor) destek alın. Bu kişi dünyaya verilmiş bir el ve bu dünyadan göçmeden kendisinden nasibinizi alın... Ve Bahattin Bey; bu yazıyı yazan kişinin hangi danışanınız olduğunu siz biliyorsunuz, size her zaman çok ihtiyacım var.
     3 Beğeni    
Barış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73199
Dikkat eksikliği olan bir oğlum var. Biraz sıkıntı içerisindeyiz haliyle. Bu sıkıntılar ile boğuşurken bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Bahattin hocam ile tanıştık. Kendisine bize gösterdiği sabır, hoşgörü ve izleyeceğimiz yolları gösterdiği için çok teşekkür ediyorum. Her defasında bizi sakinleştiren, yatıştıran çözüm yolları gösteren hocama saygılar sevgiler sunar, nice dertli insanları içtenliği, samimiyeti ve hoşgörüsü ile aydınlık günlere kavuşturması dileğiyle iyi çalışmalar dilerim.
     8 Beğeni    
N.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57753
Bahattin Bey de bir baba, abi, kardeş ve dost sıcaklığını bulabileceğiniz ve kendinizi güvenle bırakabileceğiniz son liman... 'Hiçbir insan bir diğerini eli, ayağı, beyni var diye kabul etmez. Bir İnsanı diğeri için var kılan, karşısındakinin kendisiyle kurduğu anlam bağıdır -Ö.G. '' Böyle bir bağı kurabilmek için Bahattin Beyin gözlerine bakmanız yeterli! Gerçek anlamda affetmeyi öğreten ve bana mutlulukların en yücelerini yaşatan ender insana sonsuz teşekkürler:)
     8 Beğeni    
Hanife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2011
TavsiyeNo: 45994
Eşimle ilişkimizde yaşadığımız sorunlar nedeniyle bir uzmandan yardım almaya karar verdiğimizde kime başvuracağımızı bilmiyorduk. İnternet üzerinden bir iki arama sonucu tesadüfen bu site aracılığı ile Bahattin Beyi buldum ve onun yanına gittik. O günden sonra her şey bambaşkaydı. Bir başkasını düşünmeyin bile. Bahattin Bey müthiş bir psikolog! İşinde çok başarılı.Size güven, huzur, mutluluk veriyor. Hayatınız tümüyle değişecek. Onunla mutlaka tanışın!
     15 Beğeni    
Atilla
15.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37319
Bahattin bey benim kuzenim.çoçukluk yıllarımız beraber geçti.Üniversite yıllarında beni evinde 1 sene kadar misafir etti.İstanbulda'ki seçkin ortamlara onun sayesinde girdim.Kendime güvenim arttı.Çoçukluktan beri konuşma bozukluğu çekiyordum.Kekemelik diyebiliriz.Bahattin abi'nin psikolojik desteği sayesinde kendine güvenen bir yapıya kavuştum.Şuan 37 yaşında 2 çoçuk babasıyım.Kesintisiz konuşuyor ve kitap okuyorum.Teşekkürler kuzen. Selamlar Kdz. Ereğli'den ....
     17 Beğeni    
F.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33984
Bahattin beye bu siteden ulaştım ve kendisi ile yaptığım henüz iki seanslık terapi bile bende birkaç şey değiştirmeye başladı. Güleryüzü ve babacan tavırları kendimi daha rahat hissetmeme sebep oldu ve belki de uzun ve yorucu olacak olan yolumuzu biraz daha kısalttı. kendimi bir doktorda değil de uzun yıllardır tanıdığım bir abimin yanında gibi hissettim. Kendisine yine bu siteden teşekkür ederim. umarım yarın herkes için çok daha güzel bir gün olur.
     12 Beğeni    
Turgay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30263
eşim ile ben 2 aydır bahattin bey ile sorunlarımızın çözümü için görüşüyoruz. başta çok kavga ederek sorunlarımızı çözerken şimdilerde daha sakin ve kavga etmeden konuşabiliyoruz. bizbirimizi sanki daha iyi anlamaya başladık. Bahattin beyin bu durumda etkisi çok büyük kendi başımıza kalsaydık belkide çoktan boşanmıştık. Bahattin bey bizim birbirimizi daha iyi anlamamızı ve nasıl konuşmamamız gerektiğini birbirimizin ihtiyaçlarına duyarlı olmayı öğretti kendisine çok teşekkür ediyorum.
     13 Beğeni    
Filiz OKUŞ TEZEL Fotoğraf
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30116
Bahattin Göktan yaklaşık 10 yıllık arkadaşım ve meslektaşımdır. Alanında kendini yetiştirmiş, bir çok konuda uzmanlaşmıştır. Deniz Kuvvetlerinde çalıştığı dönemde, özellikle evlilik, aile terapisi, stres ve kaygı problemlerinde çok sayıda yetişkin ve ergenle çalışmış, çok başarılı sonuçlar alınmıştır. Psikolog Bahattin Göktan, bu alanlarla ilgili kesinlikle tavsiye edebileceğim bir isimdir. Özellikle evlilik sorunları, ilişki problemleri, ailelerin çocuklarıyla ilgili yaşadıkları sıkıntılar, kaygı problemleri ile ilgili ona güvenle başvurabilirsiniz.
     10 Beğeni    
Melek KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29731
Bahattin bey'den ikiz çocuklarım ile ilgili danışmanlık aldık. Ben çalışan anneyim ve yoğun iş temposu içindeyim haliyle akşamları eve geldiğimde çok yorgun oluyorum.Tabiki bu durumu çocuklar anlamıyor. Ana okulu çağına gelen çocuklarım küçükken yardımcımın desteğiyle idare ediliyordu. Şimdi ise ele avuca sığmıyorlar, onların bu durumu ile baş edebilmek için Bahattin bey ile ailece görüşmeler yaptık. Onun verdiği danışmanlık ve önerileri yaptıktan sonra çocuklarımla daha kaliteli vakit geçirmeyi öğrendim. Çocuklarımda bundan yarar gördüler diye düşünüyorum çünkü eskisi kadar zorlanmıyorum artık. Özellikle çalışan annelere Bahattin bey ile görüşmelerini öneririm.
     9 Beğeni    
Hakkı Fatih Dane
11.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29669
Uzman Psikolog Bahattin GÖKTAN ile yaklaşık 10 sene çalıştım. Gerek akademik bilgisi gerekse bilgileri psikolojik hizmetler alanında kullanma becerileri, kendisinin hem iyi bir uygulayıcı hemde iyi bir teorisyen olduğunu gözlemlememi sağladı. Kendisi bireysel, grup,aile ve ilişki terapileri konusunda yetkin ve tedavi konusunda gerçekten uzman bir kimlik. Profesyonel hizmet alacaklar için iyi bir tercih diye düşünüyorum. Ayrıca Sayın Göktan senelerce çok uluslu şirketlere eğitim alanında profesyonel hizmetler sunduğu gibi, kendisi firmalara kurum psikologu olarakta hizmetler sunmuş, Türkiyedeki büyük projeleri şirketler adına yönetmiştir.
     3 Beğeni    
Cevdet Mocan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29656
Bahattin Göktan bey ile bir süredir işbirliği içindeyiz gerek onun mesleki birikimi gerekse insan ilişkilerindeki başarısı bana çok önemli destekler sağladı. Bahattin bey bana destek olmasının yanı sıra benim müşterilerimle olan ilişkilerimde de önemli katkılar sağlamama neden oldu. Şirketler yönelik yönetim ilişkileri danışmanlığı yapıyorum ve bu süreçte bahattin bey ile çok etkin bir işbirliğimiz var. Ayrıca benim desteğe ihtiyacım olduğu dönemlerde tüm mesleki birikimi ile yanım da olmuştur.
     3 Beğeni    
Meltem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29580
Hepimiz insan olarak zaman zaman birçok sorunla karşılaşıyoruz.Bunlar ilk etapta günlük yaşamın getirdiği sıkıntılar gibi görünüp çoğumuz tarafından gözardı edilse de ileride çok daha büyük patlamalara sebep olabiliyor.Farkettim ki yoğun çalışma temposu,patron ve işyeri stresi, maddi kaygılar,sürekli birşeylere yetişme zorunluluğu hissetmek,bu arada da iyi bir aile hayatına sahip olmaya çalışmak beni çok yormuştu.Herşeye karşı ,tarif edemediğim bir isteksizlik,karamsarlık,yersiz öfke patlamaları yaşamaya başlamıştım.Fakat aklıma psikoloğa gitmek hiç gelmemişti.Birgün bir arkadaşım bana bu durumumun aslında pekçok kişinin başına geldiğini ve bir profesyonel yardımla bu sorunların çok kısa zamanda üstesinden gelebileceğimi söyledi ve bana Psikolog Bahattin Göktan'ı tavsiye etti.Açıkyüreklilikle söylemeliyim ki toplumumuzun genelinde psikoloğa gitmekle ilgili varolan önyargılar bende de mevcuttu.Fakat Bahattin Bey'le yaptığım ilk görüşme sonrasında bu düşüncemin ne kadar yersiz olduğunu anladım.3 seans ardından ise kendimi şu anda çok daha iyi hissediyorum.Bahattin Bey,danışanını kesinlikle sıkıntıya sokmadan ve zorlamadan ,sanki evinizdeymişsiniz ve bir arkadaşınızla sohbet ediyormuşsunuz havasında büyük bir sabırla dinliyor .Güleryüzlü ve sıcak ;ama aynı zamanda işinin ehli ve deneyimli bir uzman olarak bana öyle faydası oldu ki çevremdekiler bende kısa sürede gerçekleşen bu değişime şaşırdılar(çok da memnun oldular tabi ki) .Artık hayata daha pozitif bakıyorum,daha mutlu ve huzurluyum.Buradan kendisine çok teşekkür etmek istiyorum ve benim gibi sorunları olan herkese de diyorum ki " Lütfen psikoloğa gitmekten utanmayın ve çekinmeyin.Günümüz yaşantısında herkesin mutlaka Bahattin Bey gibi profesyonellere danışması gerekir.Hiçbir sorun çözümsüz değildir.Yeter ki doğru adreste çare arayalım.Ve tüm samimiyetimle söylemek isterim ki Bahattin Bey en doğru adres."
     15 Beğeni    
Mükremin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29571
O bir güzel insan.... O bir filozof... O bir sırdaş... O bir dost... O bir kardeş... Bu insanı tanımakla gerçekten hayatıma artı puanlar kazanmaya başladım. Mesleğine sevgi ve saygısını onunla konuşurken gözlerinde hissedebilirsiniz. Benim sorumluluğumda olan insanları tedavi yöntemlerine hep hayran kaldım.. 2 seans sonra kendi gözlerindeki ışıltıyı umutları karşı tarafa nasıl yansıttığını gördüm.. Danışmanlık yaptığı grupları nasıl motive ettiğine yakından şahit oldum.. Bu konuda ihtiyacı olan herkese Bahattin Bey i tavsiye ediyorum.. Bir Tavsiyemde Bahattin Bey e ; güzel düşüncelerini fikirlerini deneyimlerini yaşamını kitaplaştırarak ölümsüzleşeceğine ve yükselen bir yıldız olacağına inancım sonsuz.. Kitap yazmaya başlamanı ve kitabını okuyan herkesin fikirlerine ulaşmasını sağlarsan herkese ışık tutarsın.. Sadece seni bulan ve sana gelenleri değil herkesi aydınlatabilirsin.. Tünelin ucundaki Işığı görmeyi bilmeyen o kadar çok insan var ki...
     8 Beğeni    
Çiğdem Göktan
6.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29542
eşim bahattin göktan ile 17 yıldır evliyiz 2 çocuğumuz var mutlu ve paylaşımı olan bir evliliğimiz var her evlilikte olan çatışmalar gibi bizim evliliğimizde de var ancak eşim bahattin göktan psikolog olmanın avantajını ilişkimize de yansıtmayı başarabiliyor. sorunlarımızı ele alırken onun sakin olumlu tutumu benim güven duygumu artırıyor. eşimi önerdiğim arkadaşlarım gerek kendileri gerekse çocukları için aldıkları destekten dolayı son derece memnuniyetlerini de ifade etmekteler. eşime yaptığı işte başarılar diliyorum
     4 Beğeni    
Işılay Göktan
6.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29541
Babam Bahattin GÖKTAN gerek baba olarak gerekse mesleği psikologluğu yaparken çok başrılıdır. benim gibi zor bir çocukla başetmede ve çalışma saatleri dışında bana da psikologluk yapmaktadır :)) ben derslerinde başarılı okulun örnek öğrencisi seçilen biriyim bu durumda babamın etkisini inkar edemem zaman zaman bana kurallar getirsede o işini iyi yapan biridir. arkadaşlarım babamın psikolog olması nedeniyle şanslı olduğumu söylüyor onlara katılıyorum babama duygularımı rahatça açabiliyorum bu durum bana çok iyi geliyor. seni çok seviyorum baba
     8 Beğeni    
Uğur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27705
Üç ay önce kızımı uzman psikolog Bahattin Göktan a götürdüm ergenlik dönemimde olan kızımla iletişim kurmakta çok zorlanıyordum. Ayrıca kızımda sinirli olmaktan ve derslerine çalışmamaktan şikayetçi oldu. Bahattin bey sabırla bizi dinledi. Gerek bana gerekse kızıma kendimizi nasıl kontrol etmemiz ve birbirimizi anlayabilmemiz konusunda yardım ve destekte bulundu. 5 seans sonunda kızım ben birbirimizi çok daha iyi anlıyoruz ve sorunlarımızı çözebiliyoruz.
     5 Beğeni    

Bahattin GÖKTAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Okumak ve Balıkçılık

Sevdigi Filmler : Ölü Ozanlar Derneği, Babam ve Oğlum, Alyazmalım

Sevdigi Sözler : Tutunacak Dalın Olsun Ayağın Kök Salmışken, Hayaline Kuvvet, Yaşam Yolculuğu ve Madenci Işığı


Bahattin GÖKTAN'ın Kitap ve Yayinlari Bahattin GÖKTAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Lise Öğrencilerinin Kişilik Özellikleri ve Geleceğe Yönelik Kaygıları
(Yüksek Lisans Tezi Marmara Üniversitesi)

Bahattin GÖKTAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Bahattin GÖKTAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bahattin GÖKTAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Filiz OKUŞ TEZEL
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Uzun bir süredir tanıdığım ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığında beraber mesleğimizi icra ettiğimiz Psikolojik Danışman Filiz Okuş TEZEL mesleğini severe...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sezgi Psikolojik Danışmanlık
İstasyon Mah, Vatan Cad, No;102 Tuzla, İstanbul
Adres 2:
Sezgi Psikolojik Danışmanlık
Bağdat Cad No: 244 Ergun Ap Kat 2 Kadıköy İstanbul
Adres 3:
Medipol Üniversitesi (Öğretim Görevlisi)
Kavacık İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 446 05 32
Telefon 2 :
0(532) 570 16 93
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1970
(54 yaşında)
Doğum Yeri
Kdz Ereğli
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1991
(33 yıl önce)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans (2007) ve Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Bahattin GÖKTAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Bahattin GÖKTAN Mesleki Videolar Videoları
5 Mesleki ve Kişisel Video
psikolog, psikolojik danışman, tuzla psikolog, kartal psikolog, pendik psikolog, kurtköy psikolog, evlilik terapisi, aile danışmanı, evlilik danışmanı, çocuk psikoloğu, uzman psikolog, kadıköy psikolog, erkan boşalma, cinsel sorunlar, ergenlik, ergenlik danışmanı, yetişkin psikoloğu, terapi, boşanma, hiperaktivite, psikolog bahattin, uzman çocuk psikoloğu, uzmançocuk psikologu, uzman psikolog bahattin, bahattin göktan, aile içi sorunlar, bağdat caddesi psikolog, bostancı psikolog, emdr etrapi, emdr terapisi, bilişsel terapi, istanbul çocuk psikologla, klinik psikolog, çocuk pisikoloğu, psikoloji merkezleri, yaşam koçu, yönetim koçu, psikoterapist bahattin, uzman psikologlar, psikolog merkezi, evlilik uzmanı, caddebostan psikolog, bağdat cad psikolog, aile psikolojik danışman, aile terapisti, aile terapisi, çift- aile terapisi, tuzla evlilik, empotans, cinsellik

08:39
Top