2007'den Bugüne 90,094 Tavsiye, 27,730 Uzman ve 19,718 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Seda BOYACIOĞLU
Psikolog - İstanbul
Psikolog - Çocuk Psikoloğu - Ebeveyn Danışmanı - Ebeveyn Eğitimcisi

Seda BOYACIOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Seda BOYACIOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Seda BOYACIOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Seda BOYACIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülgün KURTAYUzm.Psk.Gülgün KURTAY
Merhaba, Gülgün ile aynı hastanede çalışıyor olmamız sebebi ile tanıştık. Sonrasında hem yakın arkadaşım hem de mesleki açıdan danışmanlığa ihtiyacım ...
Furkan KAYABAŞOĞLUOp.Dr.Furkan KAYABAŞOĞLU
İstanbul
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Filiz OKUŞ TEZELPsk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikodestek Psikolojik Danışmanlık merkezinde beraber çalışma imkanı bulduğum Filiz Okuş Tezel çok tecrübeli, işini ciddiye alan ve en iyiyi yapmayı h...
Nurhak SÖNMEZUzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ
Merhaba, Nurhak Sönmez'i üniversite 1. sınıftan beri tanıyorum. Kendisi hem eğitim hem mesleki hayatım boyunca -özellikle profesyonel anlamda- fikirle...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, bu sayfadan eğitimim ve mesleki yaşamım ile ilgili bilgilere ulaşabilir, çalıştığım alanlarla ilgili bilgi sahibi olabilir, benimle iletişime geçmek istediğiniz takdirde ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Esenlikler dilerim...
 
Seda BOYACIOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Acıbadem Caddesi Sakarya Apt No:45/5 Acıbadem/Kadıköy
İstanbul
Telefon 1 :
Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Seda BOYACIOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ALDIĞI EĞİTİMLER
- Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Seviye
- Kognitif-Davranışçı Terapiler Eğitimi (3. modül) Prof. Dr.
Mehmet Zihni SUNGUR
-WISC-IV
-Madde Bağımlılığı Tedavisinde Görev Alacak Personelin Sertifikalı Eğitim Programı
-Madde Bağımlılığında Yapılandırılmış Psiko‐Sosyal Müdahale Eğitimi, Prof. Dr. Kültegin ÖGEL
-Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi ‐ 1. & 2.
Modül ‐ CETAD (2011)

Seda BOYACIOĞLU Özgeçmis CV Psk.Seda BOYACIOĞLU'nun Özgeçmişi
EĞİTİM:
- 2006- 2009 Ocak: Yüksek Lisans - Eğitimde İnsan Kaynakları Geliştirme, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankara
- 2000-2005: Psikoloji, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankara

İŞ DENEYİMİ
- Deneyimsel Oyun Terapisi tekniklerini kullanarak çocuklarla çalışmaktadır.
- Ebeveyn danışmanlığı yapmaktadır.
- Hastanelerin yetişkin bölümünde ve AMATEM'de psikolog olarak görev yapmıştır.

Seda BOYACIOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nesrin Y.
10.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109651
Merhaba.Seda Boyacıoğlu ile sosyal medya üzerinden tanıştık.Yazilarini büyük bir keyifle okuyorum.Kendisini hala geliştirmekte olan bir psikolog.Her okuduğum yazısında kendimde bir şey buluyorum ve benim annelik yolculuguma ışık tutuyor.3 yaşında oğlumun bazı problemleri vardı.Once çekinerek acaba yardımcı olur mu diye düşünerek kendisine yazmıştım.Fakat büyük bir ictenlik ile cevap yazdı ve süreç boyunca çok ilgilendi.Yonlendirmelerde bulundu.Sehirlerimiz farklı olduğu için oyun terapisi konusunda bulundugum şehirde bir pedagog araştırıp yonlendirdi.Bu beni çok etkiledi.Sureci takip etti.Cocuklar üzerinde ve ebeveyni rahatlatmak konusunda çok başarılı.Kendisini çok seviyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Şeyma K.
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109631
Seda Hanım’ı sosyal medya üzerinden keşfettim.Oğlumu emzirmeyi sonlandırma sürecinde başarılı olamıyorduk ve çok zor zamanlar geçiriyorduk.Kendisi bu zamanlarımızda gerek tavsiyeleriyle gerek yönlendirmeleriyle gerek samimiyetiyle hem bende hem de oğlumla olan iletişimim üzerinde harika etkiler yarattı. Kendisini samimi doğal ve pozitif buluyorum ve iyi ki karşımıza çıktı, çünkü o kadar güzel destek oluyor ki bitti yapamıyorum dediğiniz noktada sizi tekrar ayağa kaldırabilecek güçte bir yanı var.
     1 Beğeni    
Ayşegül Çavuşoğlu
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109626
Seda Boyacıoğlu'nu ODTÜ Psikoloji lisans yıllarından beri tanıyorum ve profesyonel gelişimi yakından takip etmekteyim. Kendisi çocuk terapisi, oyun terapisi konularında uzmandır ve bu konularda eğitimler vermektedir. Herzaman literatürü yakından takip eder ve kendisini geliştirmek için çok okur ve bunları uygular. Çocuk gelişimiyle ilgili son derece faydalı eğitimleri ve makaleleri bulunmaktadır. Pozitif, çözüm odaklı ve başarılı bir psikologdur. Kendisini çocuk/ebeveyn eğitimi ile ilgili her konuda tavsiye ederim.
     Beğenin    
Gamze CiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109622
Seda Hanım'ı kardeşimin önerisi ile tanıdım. İki kızım var. Büyük kızım 1,5 yaşındayken tekrar hamile kaldım ve ikinci kızım doğduktan sonra evde tam bir kaos yaşanmaya başladı. Huzurlu hayatımız bir anda kabusa döndü. Büyük kızım geceleri uyumamaya, sürekli çığlık atmaya başladı. Ve daha bir sürü sorun. Seda Hanım bizimle o kadar güzel ilgilendi ki. Bu süreçte zaten benimde psikolojim alt üst olmuştu. Beni sakinleştirdi. Nerede hata yaptığımızı anlamaya başladık. o kadar zor zamanlardı ki. Seda Hanıma çok şey borçluyuz. Çok teşekkür ederiz. Selamlar.
     Beğenin    
Sercan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109621
Seda hanıma bir arkadaşımın önerisi ile ulaştım. 4,5 yaşındaki kızımın ağlama nöbetleri ve öfkeli davranışları oluyordu. Eşimle beraber çok kaygılandık ve ne yapacağımızı şaşırdık. Seda hanım bizimle ve kızımızla o kadar güzel ilgilendi ki. Çocuğa yaklaşımı inanılmazdı. Kızımız onunla konuşurken bile sakinleşiyordu. Daha seanslarımız bitmedi. Bir süre daha devam edeceğiz ama daha şimdiden öfkeli davranışları azalmaya başladı. Çocuğunuz ile ilgili gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.
     Beğenin    
Arş. Gör. Cihan Kocairi
8.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109620
Seda Hanımla uzun yıllardır tanışıyoruz . Birlikte Ruh Sağlığı kliniklerinde çalışma şansım oldu.Şansım diyorum çünkü kendisi sadece iyi bir psikolog değil,aynı zamanda hayata bakışıyla, şefkatiyle, hayatına dokunduğu kişide farklılık yaratan özel bir insandır. Ve her zaman, her konuda desteğine ve tavsiyelerine başvurduğum, güvendiğim bir arkadaşım olmuştur. Özellikle de çocuklar konusunda yaklaşımı ve bilgisi inanılmazdır.Çocuğunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Melis Wallin
3.Mart.2013
TavsiyeNo: 58543
Seda hanim'ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. Kendisi o günlerden beri kişiliğine güvendiğim bir arkadaş aynı zamanda da bir psikolog olarak bilgisine ve tecrübelerine güvendigim bir profesyoneldir. Kendisi eğitime önem veren, meslegi ile ilgili olarak her zaman kendisini geliştirmeye çalışan, işini sadece bir meslek degil, insanlara yardım aracı olarak gören ve bu anlamda kendisini mesleğine adamış bir psikolog. İsi konusunda inanılmaz derecede sogukkanlı, mükemmel bir dinleyici, aynı zamanda sonuna kadar güvenebilceğiniz, sevecen ve çözüm odaklı bir psikolog'dur. Yaşadığınız sıkıntılar ve problemler konusunda Seda Hanım'a başvurmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Seda hanım aynı zamanda bir eğitmendir. Organizasyon kültürü, iş veren ve çalışan psikolojisi üzerinde çalışmaktadır. Kendim bir insan kaynakları uzmanı olarak, Seda hanım'ın sadece eğitmen sıfatı ile degil, bilgisi ve tecrübesiyle bir psikolog olarak " Örgüt Psikolojisi" konusunda şirket içi eğitimler için mükemmel bir eğitmen oldugunu da rahatlıkla söyleyebilirim.
     4 Beğeni    
Dr.Okan Gürkan
24.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47549
Merhaba, Seda Hanım'ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. O yıllardan bugüne mesleki ve kişisel gelişimine şahit oldum. Seda Hanım mesleğini oldukça ciddiye alan, daha iyisini hedefleyen, özverili bir psikologdur. Gerek kendi problemlerimde, gerekse yakınlarımın sorularıyla ilgili ilk danıştığım, yorumlarına güvendiğim, tavsiyelerini dinlediğim kişidir kendisi. Bir hekim olarak, daha öncesinde de psikologlarla çalışma şansım oldu. Buna dayanarak diyebilirim ki Seda Hanım’ın çalışma stilini, hastalara yaklaşımını çok beğeniyorum. Seda Hanım'ı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Dr.Okan Gürkan
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    
Cem
1.Eylül.2011
TavsiyeNo: 43922
Kendisi ile eşim eskiden beraber çalışıyorlardı. Bir yuva ve çocuk kulübü olan bu iş yerinde çocukların kendisi ile iletişimini görme şansınız olsaydı kendisinin iletişimde ne kadar uzman olduğunu ve güven verdiğini görebilirdiniz. Bu duruşunu sadece iş ortamı ile sınırlandırmayan günlük hayatında da arkadaş çevresine karşı sıcak ve samimi tavırları ile kendisini sevdiren arkadaşımıza, her yaştan yardıma ihtiyaç duyanların çekinmeden ilk başvuracakları kişi olacağını söyleyebilirim.
     5 Beğeni    
Nihan
22.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37403
Merhaba, ben Psk. Seda KIYAR’ ın kuzeniyim. Onunla kuzen olmanın yanı sıra oldukça iyi birer arkadaşız. O, günlük sorunlardan kurtulmamı kolaylaştıran yaklaşımı, bana yardımcı olurken ortaya sürdüğü yaratıcı fikirler ile hayatımı kolaylaştırmaktadır. Günlük hayatında da çok iyi bir dinleyici olması, mesleki bilgilerini kendi hayatına da uygulaması, Ona bir şey danıştığınızda olaylara profesyonelce yaklaşması onu iyi bir psikolog yapan en önemli özelliklerdendir. Bu nedenle yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili olarak kendisine güvenle başvurabilirsiniz.
     12 Beğeni    
Nurhak SÖNMEZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37211
Seda Kıyar ile lisans eğitimimizden bu yana arkadaşlığımız sürüyor. Eğitim yıllarındaki öğrenme isteğini meslek hayatına taşıyabildiğini gördüğüm arkadaşım hem günlük hem de profesyonel hayatında güleryüzlü hali ve pozitif tavırları ile dikkat çeken biridir. Sizinle iletişimde rahat tavırları sizin de onunla iken rahat ve güvende hissetmenizi sağlar, insan doğası ve zihnin işleyişine dair merakıyla işini severek yapar. Kendisiyle mesleki anlamda paylaşımlarımızdan çok keyif aldığım arkadaşımı psikolojik destek almak isteyecek herkese tavsiye ederim.
     13 Beğeni    
Gülgün KURTAY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
1.Kasım.2010
TavsiyeNo: 37004
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Uzm. Psk. Seda Kıyar ile aynı hastanede çalışma şansımız oldu ve birbirimizi bu sayede tanıdık. Bu süreçte danışanlarına olan etik, ilkeli, saygılı ve ilgili yakınlığına bizzat tanık oldum. Dostluğumuzun yanı sıra mesleki açıdan da çok güvendiğim, yakınlarıma önerdiğim son derece duyarlı ve işinde başarılı bir psikologtur. Özellikle ilk kez yardım almak isteyen fakat çekinen danışanlara içtenlikle tavsiye ediyorum, eminim çekincelerinizi unutacak ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Uzm. Psk. Gülgün Kurtay
     8 Beğeni    
Filiz OKUŞ TEZEL Fotoğraf
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33781
Psikodestek Psikolojik Danışmanlık merkezinde beraber mesleğimizi icra ettiğimiz Klinik Psikolog Seda KIYAR çocuk ve ergen psikolojisi alanında deneyimli, mesleğini severek yapan bir uzmandır. Mesleki gelişimine önem verir ve bilimsel çalışmaları takip eder. Sanırım çocuklarla çalışmalarında, hem mesleki yeterliliği hemde sıcak ve güvenli duruşu başarısında ki en önemli faktörler. Bu yönleriyle Anne babalara çocuklarıyla ilgili karşılaştıkları her problemde danışabilecekleri ve tavsiye edeceğim bir uzmandır.
     14 Beğeni    

Seda BOYACIOĞLU'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Seda BOYACIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülgün KURTAY
Uzm.Psk.Gülgün KURTAY
Merhaba, Gülgün ile aynı hastanede çalışıyor olmamız sebebi ile tanıştık. Sonrasında hem yakın arkadaşım hem de mesleki açıdan danışmanlığa ihtiyacım ...
Furkan KAYABAŞOĞLU
Op.Dr.Furkan KAYABAŞOĞLU
İstanbul
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Filiz OKUŞ TEZEL
Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikodestek Psikolojik Danışmanlık merkezinde beraber çalışma imkanı bulduğum Filiz Okuş Tezel çok tecrübeli, işini ciddiye alan ve en iyiyi yapmayı h...
Nurhak SÖNMEZ
Uzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ
Merhaba, Nurhak Sönmez'i üniversite 1. sınıftan beri tanıyorum. Kendisi hem eğitim hem mesleki hayatım boyunca -özellikle profesyonel anlamda- fikirle...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Acıbadem Caddesi Sakarya Apt No:45/5 Acıbadem/Kadıköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 920 91 19
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Seda BOYACIOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Seda BOYACIOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

14:38
Top