2007'den Bugüne 83,135 Tavsiye, 26,208 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Seda BOYACIOĞLU
Psikolog - İstanbul
Psikolog - Çocuk Psikoloğu - Ebeveyn Danışmanı - Ebeveyn Eğitimcisi

Seda BOYACIOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Seda BOYACIOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Psk.Seda BOYACIOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Seda BOYACIOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Seda BOYACIOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Seda BOYACIOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülgün KURTAYUzm.Psk.Gülgün KURTAY
Merhaba, Gülgün ile aynı hastanede çalışıyor olmamız sebebi ile tanıştık. Sonrasında hem yakın arkadaşım hem de mesleki açıdan danışmanlığa ihtiyacım ...
Furkan KAYABAŞOĞLUOp.Dr.Furkan KAYABAŞOĞLU
İstanbul
Doktor
Kadın Hastalıkları ve Doğum - Jinekoloji
Filiz OKUŞ TEZELPsk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
Psikodestek Psikolojik Danışmanlık merkezinde beraber çalışma imkanı bulduğum Filiz Okuş Tezel çok tecrübeli, işini ciddiye alan ve en iyiyi yapmayı h...
Nurhak SÖNMEZUzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ
Merhaba, Nurhak Sönmez'i üniversite 1. sınıftan beri tanıyorum. Kendisi hem eğitim hem mesleki hayatım boyunca -özellikle profesyonel anlamda- fikirle...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, bu sayfadan eğitimim ve mesleki yaşamım ile ilgili bilgilere ulaşabilir, çalıştığım alanlarla ilgili bilgi sahibi olabilir, benimle iletişime geçmek istediğiniz takdirde ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Esenlikler dilerim...

Seda BOYACIOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
ALDIĞI EĞİTİMLER
- Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Seviye
- Kognitif-Davranışçı Terapiler Eğitimi (3. modül) Prof. Dr.
Mehmet Zihni SUNGUR
-WISC-IV
-Madde Bağımlılığı Tedavisinde Görev Alacak Personelin Sertifikalı Eğitim Programı
-Madde Bağımlılığında Yapılandırılmış Psiko‐Sosyal Müdahale Eğitimi, Prof. Dr. Kültegin ÖGEL
-Cinsellik ve Cinsel Tedaviler Eğitimi ‐ 1. & 2.
Modül ‐ CETAD (2011)

Seda BOYACIOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Seda BOYACIOĞLU'nun Özgeçmişi
EĞİTİM:
- 2006- 2009 Ocak: Yüksek Lisans - Eğitimde İnsan Kaynakları Geliştirme, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankara
- 2000-2005: Psikoloji, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Ankara

İŞ DENEYİMİ
- Deneyimsel Oyun Terapisi tekniklerini kullanarak çocuklarla çalışmaktadır.
- Ebeveyn danışmanlığı yapmaktadır.
- Hastanelerin yetişkin bölümünde ve AMATEM'de psikolog olarak görev yapmıştır.

Seda BOYACIOĞLU Tavsiye Yazıları Seda BOYACIOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nesrin Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.171.BC

10-05-2019
 TavsiyeNo: 109651
Merhaba.Seda Boyacıoğlu ile sosyal medya üzerinden tanıştık.Yazilarini büyük bir keyifle okuyorum.Kendisini hala geliştirmekte olan bir psikolog.Her okuduğum yazısında kendimde bir şey buluyorum ve benim annelik yolculuguma ışık tutuyor.3 yaşında oğlumun bazı problemleri vardı.Once çekinerek acaba yardımcı olur mu diye düşünerek kendisine yazmıştım.Fakat büyük bir ictenlik ile cevap yazdı ve süreç boyunca çok ilgilendi.Yonlendirmelerde bulundu.Sehirlerimiz farklı olduğu için oyun terapisi konusunda bulundugum şehirde bir pedagog araştırıp yonlendirdi.Bu beni çok etkiledi.Sureci takip etti.Cocuklar üzerinde ve ebeveyni rahatlatmak konusunda çok başarılı.Kendisini çok seviyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Şeyma K. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.253.250.CJ

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109631
Seda Hanım’ı sosyal medya üzerinden keşfettim.Oğlumu emzirmeyi sonlandırma sürecinde başarılı olamıyorduk ve çok zor zamanlar geçiriyorduk.Kendisi bu zamanlarımızda gerek tavsiyeleriyle gerek yönlendirmeleriyle gerek samimiyetiyle hem bende hem de oğlumla olan iletişimim üzerinde harika etkiler yarattı. Kendisini samimi doğal ve pozitif buluyorum ve iyi ki karşımıza çıktı, çünkü o kadar güzel destek oluyor ki bitti yapamıyorum dediğiniz noktada sizi tekrar ayağa kaldırabilecek güçte bir yanı var.
     1 Beğeni    

 Ayşegül Çavuşoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.214.BL

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109626
Seda Boyacıoğlu'nu ODTÜ Psikoloji lisans yıllarından beri tanıyorum ve profesyonel gelişimi yakından takip etmekteyim. Kendisi çocuk terapisi, oyun terapisi konularında uzmandır ve bu konularda eğitimler vermektedir. Herzaman literatürü yakından takip eder ve kendisini geliştirmek için çok okur ve bunları uygular. Çocuk gelişimiyle ilgili son derece faydalı eğitimleri ve makaleleri bulunmaktadır. Pozitif, çözüm odaklı ve başarılı bir psikologdur. Kendisini çocuk/ebeveyn eğitimi ile ilgili her konuda tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Gamze CiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 194.27.38.ZJZ

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109622
Seda Hanım'ı kardeşimin önerisi ile tanıdım. İki kızım var. Büyük kızım 1,5 yaşındayken tekrar hamile kaldım ve ikinci kızım doğduktan sonra evde tam bir kaos yaşanmaya başladı. Huzurlu hayatımız bir anda kabusa döndü. Büyük kızım geceleri uyumamaya, sürekli çığlık atmaya başladı. Ve daha bir sürü sorun. Seda Hanım bizimle o kadar güzel ilgilendi ki. Bu süreçte zaten benimde psikolojim alt üst olmuştu. Beni sakinleştirdi. Nerede hata yaptığımızı anlamaya başladık. o kadar zor zamanlardı ki. Seda Hanıma çok şey borçluyuz. Çok teşekkür ederiz. Selamlar.
     Beğenin    

 Sercan (Danışan)
 IP: 46.155.29.YWW

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109621
Seda hanıma bir arkadaşımın önerisi ile ulaştım. 4,5 yaşındaki kızımın ağlama nöbetleri ve öfkeli davranışları oluyordu. Eşimle beraber çok kaygılandık ve ne yapacağımızı şaşırdık. Seda hanım bizimle ve kızımızla o kadar güzel ilgilendi ki. Çocuğa yaklaşımı inanılmazdı. Kızımız onunla konuşurken bile sakinleşiyordu. Daha seanslarımız bitmedi. Bir süre daha devam edeceğiz ama daha şimdiden öfkeli davranışları azalmaya başladı. Çocuğunuz ile ilgili gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz.
     Beğenin    

 Arş. Gör. Cihan Kocairi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 194.27.38.ZJZ

08-05-2019
 TavsiyeNo: 109620
Seda Hanımla uzun yıllardır tanışıyoruz . Birlikte Ruh Sağlığı kliniklerinde çalışma şansım oldu.Şansım diyorum çünkü kendisi sadece iyi bir psikolog değil,aynı zamanda hayata bakışıyla, şefkatiyle, hayatına dokunduğu kişide farklılık yaratan özel bir insandır. Ve her zaman, her konuda desteğine ve tavsiyelerine başvurduğum, güvendiğim bir arkadaşım olmuştur. Özellikle de çocuklar konusunda yaklaşımı ve bilgisi inanılmazdır.Çocuğunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda gönül rahatlığı ile başvurabilirsiniz. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 Melis Wallin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 84.55.98.J

03-03-2013
 TavsiyeNo: 58543
Seda hanim'ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. Kendisi o günlerden beri kişiliğine güvendiğim bir arkadaş aynı zamanda da bir psikolog olarak bilgisine ve tecrübelerine güvendigim bir profesyoneldir. Kendisi eğitime önem veren, meslegi ile ilgili olarak her zaman kendisini geliştirmeye çalışan, işini sadece bir meslek degil, insanlara yardım aracı olarak gören ve bu anlamda kendisini mesleğine adamış bir psikolog. İsi konusunda inanılmaz derecede sogukkanlı, mükemmel bir dinleyici, aynı zamanda sonuna kadar güvenebilceğiniz, sevecen ve çözüm odaklı bir psikolog'dur. Yaşadığınız sıkıntılar ve problemler konusunda Seda Hanım'a başvurmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Seda hanım aynı zamanda bir eğitmendir. Organizasyon kültürü, iş veren ve çalışan psikolojisi üzerinde çalışmaktadır. Kendim bir insan kaynakları uzmanı olarak, Seda hanım'ın sadece eğitmen sıfatı ile degil, bilgisi ve tecrübesiyle bir psikolog olarak " Örgüt Psikolojisi" konusunda şirket içi eğitimler için mükemmel bir eğitmen oldugunu da rahatlıkla söyleyebilirim.
     4 Beğeni    

 Dr.Okan Gürkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.233.84.ZF

23-01-2012
 TavsiyeNo: 47549
Merhaba, Seda Hanım'ı üniversite yıllarından beri tanıyorum. O yıllardan bugüne mesleki ve kişisel gelişimine şahit oldum. Seda Hanım mesleğini oldukça ciddiye alan, daha iyisini hedefleyen, özverili bir psikologdur. Gerek kendi problemlerimde, gerekse yakınlarımın sorularıyla ilgili ilk danıştığım, yorumlarına güvendiğim, tavsiyelerini dinlediğim kişidir kendisi. Bir hekim olarak, daha öncesinde de psikologlarla çalışma şansım oldu. Buna dayanarak diyebilirim ki Seda Hanım’ın çalışma stilini, hastalara yaklaşımını çok beğeniyorum. Seda Hanım'ı gözüm kapalı tavsiye edebilirim.Dr.Okan Gürkan

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    

 Cem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 144.122.156.ZBL

01-09-2011
 TavsiyeNo: 43922
Kendisi ile eşim eskiden beraber çalışıyorlardı. Bir yuva ve çocuk kulübü olan bu iş yerinde çocukların kendisi ile iletişimini görme şansınız olsaydı kendisinin iletişimde ne kadar uzman olduğunu ve güven verdiğini görebilirdiniz. Bu duruşunu sadece iş ortamı ile sınırlandırmayan günlük hayatında da arkadaş çevresine karşı sıcak ve samimi tavırları ile kendisini sevdiren arkadaşımıza, her yaştan yardıma ihtiyaç duyanların çekinmeden ilk başvuracakları kişi olacağını söyleyebilirim.
     5 Beğeni    

 Nihan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.179.185.ZF

22-11-2010
 TavsiyeNo: 37403
Merhaba, ben Psk. Seda KIYAR’ ın kuzeniyim. Onunla kuzen olmanın yanı sıra oldukça iyi birer arkadaşız. O, günlük sorunlardan kurtulmamı kolaylaştıran yaklaşımı, bana yardımcı olurken ortaya sürdüğü yaratıcı fikirler ile hayatımı kolaylaştırmaktadır. Günlük hayatında da çok iyi bir dinleyici olması, mesleki bilgilerini kendi hayatına da uygulaması, Ona bir şey danıştığınızda olaylara profesyonelce yaklaşması onu iyi bir psikolog yapan en önemli özelliklerdendir. Bu nedenle yaşadığınız sıkıntılar ile ilgili olarak kendisine güvenle başvurabilirsiniz.
     12 Beğeni    

Nurhak SÖNMEZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Nurhak SÖNMEZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-11-2010
 TavsiyeNo: 37211
Seda Kıyar ile lisans eğitimimizden bu yana arkadaşlığımız sürüyor. Eğitim yıllarındaki öğrenme isteğini meslek hayatına taşıyabildiğini gördüğüm arkadaşım hem günlük hem de profesyonel hayatında güleryüzlü hali ve pozitif tavırları ile dikkat çeken biridir. Sizinle iletişimde rahat tavırları sizin de onunla iken rahat ve güvende hissetmenizi sağlar, insan doğası ve zihnin işleyişine dair merakıyla işini severek yapar. Kendisiyle mesleki anlamda paylaşımlarımızdan çok keyif aldığım arkadaşımı psikolojik destek almak isteyecek herkese tavsiye ederim.
     13 Beğeni    

Gülgün KURTAY Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülgün KURTAY
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-11-2010
 TavsiyeNo: 37004
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Uzm. Psk. Seda Kıyar ile aynı hastanede çalışma şansımız oldu ve birbirimizi bu sayede tanıdık. Bu süreçte danışanlarına olan etik, ilkeli, saygılı ve ilgili yakınlığına bizzat tanık oldum. Dostluğumuzun yanı sıra mesleki açıdan da çok güvendiğim, yakınlarıma önerdiğim son derece duyarlı ve işinde başarılı bir psikologtur. Özellikle ilk kez yardım almak isteyen fakat çekinen danışanlara içtenlikle tavsiye ediyorum, eminim çekincelerinizi unutacak ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Uzm. Psk. Gülgün Kurtay
     8 Beğeni    

Filiz OKUŞ TEZEL Fotoğraf  Psk.Dnş.Filiz OKUŞ TEZEL
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-06-2010
 TavsiyeNo: 33781
Psikodestek Psikolojik Danışmanlık merkezinde beraber mesleğimizi icra ettiğimiz Klinik Psikolog Seda KIYAR çocuk ve ergen psikolojisi alanında deneyimli, mesleğini severek yapan bir uzmandır. Mesleki gelişimine önem verir ve bilimsel çalışmaları takip eder. Sanırım çocuklarla çalışmalarında, hem mesleki yeterliliği hemde sıcak ve güvenli duruşu başarısında ki en önemli faktörler. Bu yönleriyle Anne babalara çocuklarıyla ilgili karşılaştıkları her problemde danışabilecekleri ve tavsiye edeceğim bir uzmandır.
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Acıbadem Caddesi Sakarya Apt No:45/5 Acıbadem/Kadıköy
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 920 91 19  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Seda BOYACIOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Seda BOYACIOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Seda BOYACIOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-01:34
Top