2007'den Bugüne 83,124 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gülten İKİZOĞLU
Psikolog - İstanbul
Çocuk Ve Ergen- Yetişkin -Aile,Psikoterapist

Gülten İKİZOĞLU Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 10 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gülten İKİZOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Gülten İKİZOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülten İKİZOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

17
(%94.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Gülten İKİZOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gülten İKİZOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Uzm.Psk.Beria TOPTAŞ
Beria Hanım, Bütüncül Psikoterapi eğitimde tanıştığım ve iyiki tanımışım dediğim meslektaşım ve dostumdur. Kendisi eğitim esnasında doğru ve tam isab...
Kübra YILMAZTÜRK YILDIRIMDr.Psk.Kübra YILMAZTÜRK YILDIRIM
Bazı meslekler insanın kişiliği ile bütünleşmediğinde birşeyler eksik kalır. Bence bizim mesleğimiz de bu tip mesleklerin başında gelir. Başarılı bir...

Gülten İKİZOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Ergen Psikolojisi,
Kimlik bocalaması,
Travma,
Kaygı bozuklukları,
Sosyal fobi,
Okul fobisi,
Sınav kaygısı,
Performans Kaygısı,
Depresyon,
Panik Atak,
Obsesif Kompulsif Bozukluk,
Kişilik Bozuklukları,
Özgüven Problemleri,
Öfke kontrol Sorunu,
Dikkat Eksikliği Problemi,
Okul Sorunları,
Kendini Tanıma, Kendini İfade etme zorlukları
Yeme Bozuklukları,
İletişim Sorunları,
Eşler arası anlaşmazlıklar,
Kronik mutsuzluk,
Uyum Problemleri,
Duygusal problemler
Davranış Problemleri

Gülten İKİZOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Gülten İKİZOĞLU'nun Özgeçmişi
Gülten İkizoğlu, 1992 yılında ortaokul ve lise tahsilini Galatasaray Lisesinde tamamladıktan sonra, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılına kadar çeşitli dershane ve kolejlerde psikolojik danışmanlık görevini yürütmüştür. 2008 yılında ise SıraDışı Aile Danışma merkezini kurmuştur. Alanında birçok eğitimlere katılmış ve katılmakta, kongre ve seminerleri takip etmiş ve etmektedir. Çeşitli dernek ve vakıflarda gönüllü psikolog olarak çalışmalarda bulunmuştur.Çeşitli dergi ve gazetelerde makaleleri yayınlanmış olup, televizyon ve radyo programlarına uzman konuk olarak katılmıştır.İleri derecede İngilizce ve Fransızca bilen Gülten İkizoğlu evli ve 2 çocuk annesidir....[Devamı...]

Gülten İKİZOĞLU Tavsiye Yazıları Gülten İKİZOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Ayşenur KARAKÜLAH Fotoğraf  Psk.Ayşenur KARAKÜLAH
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

02-12-2016
 TavsiyeNo: 92504
Üç yıldır tanıdığım ama sanki çok uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi hissettiğim Gülten Hanım, işini çok güzel yapan, yaptığı işten çok keyif alan bir psikologdur. Her şeyden önce insani yanı sımsıcaktır ve karşısında kendinizi çok rahat hissedersiniz. Gerek arkadaş olarak gerek uzman olarak hangi yolla irtibata geçerseniz geçin kendinizi çok iyi hissedeceğinize ve de eğer danışanıysanız çok yarar göreceğinize inanıyorum. Deneyimlerinin zenginliğinin ve "ömür boyu eğitim" anlayışının hakkını veren Gülten Hanım'a psikolojik danışmanlık için çok rahatlıkla başvurabilirsiniz.
     2 Beğeni    

 Y.E. (Danışan)
 IP: 37.154.135.ZB

18-11-2016
 TavsiyeNo: 92102
gülten hanımla tanışalı yaklaşık 5 ay oldu ve beraber çok büyük bir yol kat ettik. size verdiği destek yönelttiği sorular sadece iyi hissetmeniz için değil, aynı zaman da gerçekle yüzleşip birşeyleri fark etmenize ve iyileşmek için en başta kendimizi kendimize öğreten mükemmel bir psikolog. bana göremediğim şeyleri gösterip asıl beni iyileştirecek şeyin o değil kendimiz olduğunu gösterdi bana. bu farkındalığı yaratması gerçekten hayranlık verici. gülten hanımdan tedavi gören biri inanın tedavisi bittiğinde tekrar geri dönmemek üzere tedavisini bitiriyor. size balık vermiyor direk o balığı tutmanızı öğretiyor ve temeli sağlam bir birey olmanıza destek oluyor. gerçekten gülten hanıma baş vurduysanız memnun olacaksınız. kesinlikle ve kesinlikle hatta şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Kübra YILMAZTÜRK YILDIRIM Fotoğraf  Dr.Psk.Kübra YILMAZTÜRK YILDIRIM
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-11-2016
 TavsiyeNo: 91734
Gülten Hanım ile uzun süredir hem yakın arkadaşlığım hem de profesyonel olarak ortak çalışmalarım bulunmaktadır. Kendisi ile 2010 yılında, alanla ilgili ortak bir eğitimde tanıştık ve sonrasında hem arkadaşlığımız hem de çalışmalarımız devam etti. Kendisini bir psikolog olarak alanda bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme ve derinleşme azmi ile tanımlayabilirim.Gülten Hanımın psikoloji alanındaki okumaları, aldığı eğitimler ve özellikle danışanlarıyla her birinin hikayesine özel olarak eğilip, her bir problemi özel ve benzersiz kabul ederek çalışması takdire şayandır. Kendisi ile, birlikte çalışan iki profesyonel olarak, kafa kafaya verip beyin fırtınası yapmaktan tutun, kendi yolculuğuna çıkmış iki uzmanın kendisi ile yüzleşmesine kadar birçok konuda fikir alışverişi yapmış biri olarak, onun danışmanlığını iyi bir psikolog arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Eda Ekinci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.163.81.YDC

03-11-2016
 TavsiyeNo: 91662
Gülten hanımla psikoterapi enstütüsünde ki toplantılarda tanıştım ve arkadaş oldum.Uzun yıllardır danışanlarına şifa dağıtan ,birçok kişinin hayatını aydınlatan Gülten hanım, mesleki gelişime ve yeniliğe açık bir psikolog olarak özverili bir şekilde yurtiçi ve yurt dışı toplantılarda bilgisini geliştirmeye devam ediyor.Kendisi, içten,samimi,önyargısız, en önemlisi danışanına faydası olmayacağına inandığı bir müdahaleyi yapmayacak kadar dürüst davranan bir psikolog.Canı gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Ş.K (Danışan)
 IP: 92.45.132.ZJB

10-02-2015
 TavsiyeNo: 75963
Gülten Hanımla terapilere başladığım günden beri umut doluyum. Gülten Hanımın sabırlı ve pozitif yanı bana dayanma ve savaşma gücü verdi. Her terapide daha da hafifledim, artık kendimden emin ve ne istediğimi bilen biriyim. Zamanla terapilerin sonuçlarından doğan, hayatıma dair aldığım olumlu gelişmeler sayesinde mutlu ve güçlüyüm. Gülten Hanımla çıktığım bu yolda edindiğim tüm tecrübeleri hayatım boyunca kullanacağımı ve bana faydası olacağını (olduğunu) görüyor ve attığım her adımıma güveniyorum. Kendisine her seansımız da olduğu gibi; buradan da teşekkür etmek istiyorum. Mutluluğun peşini bırakmamasını diliyorum.
     3 Beğeni    

 tayfun (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.98.132.FF

17-01-2012
 TavsiyeNo: 47366
Gülten hanımla aile danışmanlığı eğitimi vasıtası ile antalya da tanıştım iyi ki de tanışmışım diyebileceğim bir insan kendisi çünkü, öncelikle insanı özellik olarak; yardımsever ,paylaşımcı ,işbirlikçi,samimi, sıcak ,güven veren , dostane yaklaşımlarıyla bir insandan bekleyebileceğiniz tüm güzel özellikleri barındırıyor olması, mesleki anlamda uzun yılların verdiği birikim ve tecrübe ile yol gösterici olması, onunla olan dostluğumu uzun yıllara taşıyacak önemli etkenlerdir. Psikolojik olarak kendinizi güvenle ve tabiri caizse gözünüz kapalı emanet edeceğiniz ve hayatınızı pozitif anlamda değiştirecek olan bir insandır Gülten Hanım.
     6 Beğeni    

Aziz ZORLU Fotoğraf  Dr.Psk.Dnş.Aziz ZORLU
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-12-2011
 TavsiyeNo: 46495
Gülten hanım, yıllarca psikolog olarak çalışan, bilgisine ve tecrübesine güvendiğim bir meslekdaşımdır. Bu tecrübesi ile danışanlarına çok faydalı olduğuna inanıyorum. Ayrıca tecrübesine rağmen halen aldığı eğitimlerle hem kendisini sürekli geliştirmekte hem de mesleki gelişmeleri takip ederek bilgilerini güncellemektedir. Zaten kendisi ile bir eğitimde tanıştım, hem kişiliği ile hem de mesleğe bakış açısı ile kendisini bu eğitim sırasına yakından tanıma fırsatı bulabildim. Kişilik olarak kendisi bir psikologda olması gereken özelliklere sahip bir meslekdaşımdır. Gülten hanımı, kendisi veya çocuğu için psikolog desteğine ihitiyacı olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim... (Uzman Psikolog Aziz ZORLU)
     4 Beğeni    

 Hatice Kubra SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.238.108.DL

09-10-2011
 TavsiyeNo: 44751
Cocuk ve ergen psikologu olarak cok basarili bir uzman.Ben bir ogretmenim.Ozellikle ergenlik doneminde sorun yasayan ogrencilerim profesyonel anlamda yardim aldilar.Olumlu gelismelere bizzat sahit oldum.Davranis problemi ve sosyal uyum sorunu olan pek cok ogrencimde zamanla bu sorunlarin kayboldugunu gordum.Velilerim ve ogrencilerim memnuniyetlerini dile getirdiler.Baska yakinlarina da bu uzmani tavsiye ettiler. Ergenlerle kurdugu iliskiyi cok basarili buldum.En ulasilmaz dedigim cocuga bile ulasabildi.Bence bu cok ayirtedici bir ozellik.
     4 Beğeni    

 Nesrin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.251.ZJ

03-01-2011
 TavsiyeNo: 38437
Kendisinden 15 yaşındaki oğlum için yardım aldık .Bize samimi ve sıcak içten yaklaşımı vardı.Genel olarak ders başarı düşüklüğünün altta yatan sebeblerini bulma konusunda yardımcı oldu.Dikkat testi uygulandı Ergen sorunları ve iletişim de mesafe katettik Zaten kendisinin eğitimi ve sertifikaları da bizi etkilemişti .Kendisini güncelleyen eğitimlere devam eden bir psikolog .Kendi aile hayatı ve çocuk yetiştirme becerisi sosyal ilişkilerinin sağlıklı olması benim ve tabiki herkes için önemli olduğu için herkese gönül rahatlığı ile TAVSİYE EDİYORUM.
     8 Beğeni    

 tuğba dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.191.21.YDD

24-12-2010
 TavsiyeNo: 38232
Kardeşimin okulda ve evde yaşadığı sıkıntılar vardı. Annem çaresiz kalıyordu.Yardımcı olmak amacıyla sorunu nasıl çözebileceğimizi araştırırken bir arkadaşım Gülten hanımı tavsiye etti. Başka birinin(bu kişi uzman da olsa) bizi anlayıp yardımcı olabileceğine pek inanmıyordum.Yine de denemek için annemleri ikna ettim. Gülten hanım, yönelttiği sorularla sorunun temeline o kadar çabuk indi, yaşadığımız sorunu o kadar doğru tanımladı ki, kısa sürede verdiği çözüm önerilerini uyguladıkça kardeşimdeki olumlu gidiş çevremizdekiler tarafından bile farkedildi. Bence kişilik özellikleri, mesleğine çok uygun.Sizi dinlerken gerçekten yardımcı olmayı isteyerek dinlediğini hissediyorsunuz. Çocuğu ile problem yaşayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tuğba DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     10 Beğeni    

Gülten İKİZOĞLU'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Sözler : BUGÜN hayatının geri kalan kısmının İLK GÜNÜ...


Gülten İKİZOĞLU'nun Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü derneği- Hipnoz derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Sıradışı Aile Danışma Merkezi
Başak Mah.Yunus Emre Cd.Arc Çarşı 2.Blok Başakşehir
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 488 54 68

Telefon 2 :
0(507) 488 64 30
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1997
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gülten İKİZOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce-Fransızca


Gülten İKİZOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gülten İKİZOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-00:25
Top