2007'den Bugüne 92,471 Tavsiye, 28,238 Uzman ve 19,997 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Burcu BORAN SARI
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Burcu BORAN SARI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Burcu BORAN SARI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Burcu BORAN SARI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Burcu BORAN SARI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Burcu BORAN SARI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tepe Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kozyatağı, Şht. İlknur Keleş Sk. No:14 D:Aire: 3, 34736 Kadıköy/İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1989 (35 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Burcu BORAN SARI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Şema terapi, bilişsel davranışçı terapi, EMDR terapisi, deneyimsel oyun terapisi, ebeveyn danışmanlığı, cas testi, zeka testi, moxo dikkat testi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, duygudurum bozuklukları

Burcu BORAN SARI Özgeçmis CV Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI'nın Özgeçmişi
Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü bilişsel çarpıtmalar ve öz şefkat arasındaki ilişkinin incelenmesi konulu teziyle tamamlamıştır. Eş zamanlı olarak Marmara Üniversitesi'nden pedagojik formasyon almıştır ve bu süreçte mesleki anlamda alana dair birçok seminer ve eğitime katılarak kendini geliştirme fırsatı bulmuştur. Öğrencilik dönemi boyunca çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde, Adliye ortamında stajlarını tamamlamıştır. 2013 yılından 2020 yılına kadar özel okullarda anaokulu-ilkokul ve ortaokul öğrenci gruplarına psikolojik danışmanlık yapmıştır. Aynı zamanda psikolojik danışmanlık merkezlerinde terapötik görüşmelerini ve ebeveyn danışmanlıklarını sürdürmüştür...[Devamı...]

Burcu BORAN SARI'nın Makaleleri Burcu BORAN SARI'nın Makale ve Yazıları
1 Makale

Burcu BORAN SARI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Pınarg
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2023
TavsiyeNo: 126957
Burcu hnm ile 8 yaşındaki oğlumun aralıklarla alt ıslatma probleminin olduğu ve yeni bir hayata başlangıç yapacağımız bir dönemde tanıştık ve iyi ki tanıştık. Kendisi sadece oğluma değil bana da yol gösterdi ve sorunlarımızı kısa bir sürede aştık. Gülen yüzü ve enerjisi ile yolumuzu aydınlattı, şuan taşındığımız için aktif seans yapmasak bile yine aralarda görüşmek üzere bağımızı koparmadık. Ayrıca online destek ve seans sonrası geri bildirimleriyle kendisi yüzyüze dıışunda desteğini devam ettiriyor.
     Beğenin    
E.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126879
Burcu Hanım'ı bir arkadaşımın önerisi üzerine tanıdım ve yaklaşık 1 yıl süren seanslarımız da kaygı bozukluğum üzerine çalışmalar ve konuşmalar gerçekleştirdik. Bir dost gibi samimiyeti, arkadaş canlısı ve güler yüzlü olması seanslarda kendinizi iyi hissetmenize ve tedavimde oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. 5 yıl süren kaygı bozukluğum ve daha önceden 1 yıllık ilaç kullandığım dönemde kaygılarım geçse de ilaç kullanmayı bırakınca tekrarlıyordu kaygılarımın şiddetinin artmasıyla böyle bir karar alıp seanslara başladım ve Burcu Hanımla tanıştım ve iyi ki tanışmışım diyorum. Şu anki durumumdan oldukça mutluyum ve kendisine çok teşekkür ediyorum ve sizlere tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Bilal F
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126681
Kendisi çok pozitif bir insan, son derece arkadaşça ve samimi şekilde her türlü konuyu ele alırken hiçbir çekincem olmadı kendisine karşı. Metotları sayesinde gelecek dönemlerdeki problemleri çözümleme yetimi inanılmaz derecede gelişti, kendimi çok iyi tanımama ve anlamama yardımcı oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile 15-20 civarında görüşme gerçekleştirdim ve devamında daha ilk görüşmenin ardından çok doğru bir karar verdiğime emin oldum, Sonsuz teşekkürler...
     1 Beğeni    
Ebru S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126632
Burcu Hanım’ı hayatımla ilgili zor bir dönemeçte olduğu dönemde tanıdım. Terapist fikri çokta tercih ettiğim bir yöntem değildi. Ben kendim halledebilirim bana ne akıl verecek diye düşünmüştüm. Burcu Hanım la tanıştıktan sonra fikrim değişti. İnsan arkadaşlarıyla birbirine akıl vererek, hatta manipüle ederek birbirine yardımcı oluyor zannediyor, halbuki birbirimize belki de zarar veriyoruz. Burcu Hanım güler yüzlülüğü naifliği cana yakınlığıyla, bana ayna oldu. Bakmaya cesaret edemediğim yanlarımı görmeme yardım etti. Bakışımı anlayışımı değiştirecek metodları öğretti. Yolculuğumda bana eşlik ettiği için, mesleğini bu kadar severek yaptığı için minnetarım. İyi ki VARsınız Burcu Hanım.
     1 Beğeni    
Z.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126629
Burcu hanımla olan görüşme geçmişimiz 2 yıla dayanmaktadır. Bu süreçte neredeyse eksiksiz olarak her hafta görüştük. Kendisi benim için çok değerli biridir. Her zaman destek olmasının yanı sıra işini ticaret yapar gibi gerçekleştirmeyen ihtiyacın olduğu her an bana ulaşabilirsin diyen biridir. Bunu içten ve samimi bir şekilde söylediğine eminim. Biz online görüşme yapıyoruz, ancak benimle görüşme yaptığı yer her zaman sessiz sakin ve odağı her zaman ben de. Zaman zaman benim unuttuğum şeyleri bile kendisi hatırlayıp bana onunla ilgili sorular soracak kadar dikkatli biri. Kendisi aynı zamanda güler yüzlü ve sempatik biri. Benim çok zor zamanlarda hep yanımda oldu ve beni çok geliştirdi. Ben burdan kendisine bir kez daha bayıldığımı söylemeliyim. Teşekkürler Burcu hanım.
     1 Beğeni    
S.E.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Şubat.2023
TavsiyeNo: 125144
Kendisi ile tavsiye üzerine tanıştım. Kızım ile tahmin ettiğinden daha kısa bir sürede güvene dayalı bir bağ kurdu. Ebeveyn olarak bizlere de ayna tuttu. Kendisiyle seanslar haricinde ihtiyaç duyduğumuzda WhatsApp üzerinden bağlantı kurduk. Bizi asla yanıtsız bırakmadı. Çıktığımız bu yolda bize kazandırdıkları paha biçilemez. Asla yargılamadan, suçlamadan "Kızım ve biz ebeveynler olarak " her iki tarafı dinleyip yönlendirdi, rehber oldu. Oldukça güleryüzlü ve birikimli.Kendisine çok teşekkür eder ve ve bu yolcuğa çıkan tüm danışanlara da ışık olmasını dilerim.
     1 Beğeni    
Yüksel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124876
Mesafeleri anlamsız kılan, size profesyonel bir şekilde yaklaşıp, kısa sürede sizi tanıyarak doğru yönlendirmelerde ve yardımlarda bulunan ender psikologlardan biri. Yaptığı mesleği o kadar çok seviyor ve iyi yapıyor ki, kısa sürede olayları çözümleyip sizi hem sonuç odaklı hem de günlük yaşantınızla bütünleştirip hayatınızı anlamlandırmanızı sağlıyor. Özellikle de güven ve kaygı problemleriniz varsa Burcu hanım sizin için en doğru adres olacaktır.. Sevgilerimle.
     3 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124577
Klinik psikoloğa oğlumu götürdüğümde kendisiyle tanıştım. Kaygı bozukluğu yaşıyordum, yaklaşık olarak 14 seans sonucunda tamamen iyileştim. Artık korkmuyor nefes alıyorum iyi ki Burcu Boran Sarı iyi ki yollarımız keşismiş. Hasta psikolog değil de bi arkadaş gibi yaklaştı bana hep çok güvende hissettim. Güleryüzlü enyakının gibi ama tarafsız öyle samimi öyle içten ki… işini hakkıyla yapan nadir gördüğüm insanlardan birisi. Klinikteki tüm uzmanlar ve diğer çalışanlar çok samimi güzel bir sene geçirdim iyi ki onları tanıdım.
     2 Beğeni    
B.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 124011
Burcu hanım ile Tepe Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nden Enver beyin yönlendirmesi ile tanıştık. 4 buçuk yaşındaki kızım için kendisi ile görüştük ama Burcu hanım güleryüzü, şefkati ve profesyonelliği ile sadece kızımda değil tüm ailemizde çok olumlu gelişmelere vesile oldu. Terapi süreci boyunca yaptığı tüm analizler, tüm tespitler çok doğruydu. İşini çok severek yaptığından ve hep daha iyiyi hedeflediğinden asla şüphe duymadım. Terapi almak isteyen, terapi konusunda tereddüt eden ama ne yapacağını da bilemeyen herkese gönülden tavsiye ederim. Bir profesyonel desteği çok şeyi değiştiriyor.
     1 Beğeni    
Y. H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122707
Burcu Hanım ile tanışıklığımız yaklaşık 1 sene öncesine dayanıyor. Kendisiyle ilk tanıştığımda bazı özel problemlerim vardı oldukça depresif bir dönemimdeydim. Açıkçası biraz da dirençliydim terapi süreçlerine, korkuyordum. Burcu Hanım öyle şefkatli ve ilgili ki. Çok kısa süre içerisinde kendi düşüncelerimin nasıl olumlu yönde değiştiğini fark ettim. Seanslarımız boyunca birlikte çok yol katettik. Onunla geçirdiğim her seans çıkışı, yeniden nefes alabilmek gibiydi. Burcu Hanım çok empatik bir insan. Aynı zamanda çok da iyi bir dinleyici. Bu sayede kendi içimde bana karmaşık ve karanlık gelen pek çok konuyu kendisinin de uzmanlığı ve desteğiyle toparlamış bulunuyorum. Ne zaman kendimi bunalmış hissetsem, çıkış yolu için Burcu Hanım'ın yönlendirmelerini ve tavsiyelerini hatırlıyorum. Benim için gerçekten çok çok özel bir deneyimdi. Terapiye ihtiyaç hisseden herkes için öneririm. Kendisine de tüm desteği için buradan da teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Kk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122678
Oğlum 4. Sınıfa giderken öğretmenlerinin ‘dikkati dağılıyor, kendini derse veremiyor’ ifadeleri üzerine destek almaya karar verdik. Ne mutlu ki Burcu Hanımla yollarımız kesişti. Burcu Hanım önce bir test uygulayarak oğlumun öğrenme süreçleri ile ilgili bize detaylı geribildirim verdi. Ve nokta atışı yorumları karşısında eşim de ben de çok etkilendik. Sonrasında da oğlumla yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda oğlumun akademik durumu öncekine göre çok daha iyi bir noktaya geldi. Burcu hanımın samimi, sevgi dolu, şefkatli ve profesyonel yapısı oğluma ve bize çok iyi geldi. Şu an oğlum altıncı sınıfta. Hala ara ara kendisiyle görüşüp ebeveyn danışmanlığı alırım. Kendisini yürekten tavsiye ediyor ve bu vesileyle katkıları için teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Ezgi Bahadır
10.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122623
Burcu hanım -bir meslektaşım olarak- çocuk, ergen ve genç yetişkinlerle çalışma konusunda güvendiğim bir uzmandır. Kendisine yaptığım yönlendirmelerden her zaman olumlu geri bildirim, teşekkür almışımdır. Mesleki donanım ve tecrübesinin yanı sıra her danışanı için sanki ilk ve tekmiş gibi hazırlanır. Özenli, dikkatli ve etik bir yaklaşımm benimsemiştir. Kendini her daim geliştirmek ve güncel literatürü takip etmek için alanda araştırmalarına, yaşam boyu mesleki eğitimine devam etmektedir. Hem çocukla hem aileyle olan terapötik ilişkisi ve iletişimi oldukça samimi ve rahatlatıcıdır. Bütün bunların yanında her daim sıcak, şefkatli ve güleryüzlüdür.
     3 Beğeni    
Ecp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122619
Bir süre önce Psikolog Burcu Hanım ile çok ihtiyacım olduğunu düşündüğüm bir dönemde internetten araştırmalarım sonucu gayet donanımlı gözüken özgeçmişinden de etkilenerek iletişim kurmaya karar verdim. Kendisiyle tanıştığımız ve desteğini almaya başladığım ilk zamanlarda bana içinde bulunduğum son derece zor olan ruh halim için epeyce içime sinecek bir rota çizdi diyebilirim. Haftalar hatta aylar geçip süreç ilerledikçe gerçekten kendimi, bakış açımı, düşünce tarzımı değişmeye başlamış bir şekilde buldum diyebilirim. Her zor durumumda, her sıkıştığım bunaldığım anımda kendisinin tavsiyelerini ve yönlendirme biçimlerini düşünmeye başlar oldum. Kendi adıma rahatlıkla şöyle söyleyebilirim ki bu terapi sürecimiz benim için bir dönüm noktası oldu sanki galiba, bu dönemimi yeni ve çok daha güzel bir başlangıç olarak kabul ediyorum artık. Bir nebze olsun kendisine teşekkür edebilmek için bu düşüncelerimi ve görüşlerimi paylaşmak istedim. Bugün geldiğim noktada bu kadar vakit geçtikten sonra kendimi birçok şeyin üstesinden düşünce olarak kendime başıma gelebilecek, artık karamsar olumsuz düşüncelerde boğulmadan bunlarla baş etmenin yöntemlerini bilen biri gibiymiş hissediyorum. Bu tip terapilerin bu kadar hayatımın ilerleyişinde etkisi olacağını bilseydim keşke çok daha erken zamanlarda daha genç yaşlarda bunları keşfetmiş olsaydım diyordum bazen kendi kendime hatta fakat bu noktada bile bilmemiz gereken şu ki belki de bunu fark etmemiz için gereken en doğru zamanlama bu anmış. Olur ya dostlar arkadaşlar kendinizin böyle bir destek alma ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz Burcu Hanım ile bir iletişim kurmanızı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
H.A
28.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108563
Burcu Hanım’la Ekol Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde staj yaptığım dönemde tanışma fırsatı bulduk.Kendisi danışanlarına faydalı olmak için oldukça özverili çalışan,işini severek yapan,kendini her fırsatta geliştiren ve güleryüzlü bir uzman.Okul psikologluğu deneyimi de şüphesiz ki çocuk terapilerinde ona daha da tecrübe katan bir faktör.İyi ki tanımışım dediğim bir insan.Danışanları çok şanslılar.Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum:)
     8 Beğeni    

Burcu BORAN SARI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tepe Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Kozyatağı, Şht. İlknur Keleş Sk. No:14 D:Aire: 3, 34736 Kadıköy/İstanbul
Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 504 77 45
Telefon 2 :
0(507) 090 67 93  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(35 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Burcu BORAN SARI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Burcu BORAN SARI Mesleki Videolar Videoları
-

13:36
Top