2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hülya ARSLAN KABA
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog/ Çift ve Aile Terapisti/ Cinsel Terapist/Yetişkin Terapisti

Hülya ARSLAN KABA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi105 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

105

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hülya ARSLAN KABA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

160
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hülya ARSLAN KABA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hülya ARSLAN KABA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Hülya ARSLAN KABA'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul.Perlavista Residence A Blok Kat:11 Daire:101 Beylikdüzü/Beykent
İstanbul
(Perlavista Alışveriş Merkezi Üzeri)
Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1975 (49 yaşında)
Doğum Yeri : İzmir
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
(2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hülya ARSLAN KABA Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
Aile ve Çift Danışmanlığı
Evlilik Danışmanlığı
Evlilik Öncesi Danışmanlığı
İlişki Danışmanlığı
Cinsel Danışmanlık
Vajinismus
Boşanma Danışmanlığı
Eğitim Uzmanlığı

Hülya ARSLAN KABA Özgeçmis CV Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA'nın Özgeçmişi
1975 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini, Psikoloji Bölümünde tamamladıktan sonra Aile ve Çift Danışmanlığı alanında yüksek lisans yaparak “Uzman Psikolog “ ünvanını almıştır. 2.yüksek lisansını Esenyurt Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına çocuk danışmanı olarak başlamıştır. Bu doğrultuda oyun danışmanlığı, Denver II Testi, Gessell, Goodenough, Frostig Görsel Algı Testi, Peabody, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama testi, Stanford Binet Zeka Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, WISC-R çocuklar için zeka testi, Löisa Düs ve CAT testi eğitimlerini almıştır.

Mutlu çocuklar için mutlu ailelere ihtiyaç olduğu düşüncesiyle rotasını Çift ve Aile Danışmanlığına doğru yönlendirmiştir. Görüşmelerinde , eğitimini almış olduğu, Stratejik Aile Danışmanlığı, Bilişsel Aile Danışmanlığı , Duygu Odaklı Çift Danışmanlığı, Gottman Çift Danışmanlığı ,Çözüm Odaklı Aile Danışmanlığı ve Sistemik Aile Danışmanlığı yöntemlerinden yararlanmaktadır. Aile ve çift Danışmanlığında, 18.000 üzerinde danışmanlık tecrübesi bulunmaktadır.

Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CISED) cinsel danışmanlık eğitimlerini tamamlamış olup, Cinsel Danışman’ ünvanını almıştır. Aile ve Çift Danışmanlığını Cinsel Danışmanlık ile birleştirmektedir. Cinsel İşlev Bozukluğunda 400’ün üzerinde Vajinismus Danışmanlığı yapmıştır.

EMDR derneğinde travma eğitimi almıştır. Travma sonrası stres bozukluğunda EMDR uygulamaktadır.

Boşanma Danışmanlığı sertifikasına sahiptir. Boşanma Danışmanlığını, boşanma öncesi, boşanma süreci ve boşanma sonrası olmak üzere 3 aşamada yapmaktadır.

Ailelere, yetişkinlere ve alanda çalışan uzmanlara çok çeşitli konularda eğitim ve seminer çalışmaları yürütmüştür, halen eğitim ve seminer çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma alanları; Bireysel Danışmanlık, Evlilik Öncesi Danışmanlığı, Çift ve Aile Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Vajinismus, İş Analizi, İlişkide problem çözebilme becerileri, Boşanma Danışmanlığı,

Mesleki platformda; Türk Psikologlar Derneği, Çift ve Aile Danışmanlığı Derneği (ÇATED),
EMDR Türkiye Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği(CİSED) üyesidir.

Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi’nin Genel Koordinatörüdür.

Evli ve 2 çocuk annesidir.

Hülya ARSLAN KABA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Z.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2023
TavsiyeNo: 125024
Hülya Hanım'a bir tanıdığımın önerisi ile ulaştım ve bu sitedeki yorumları da okuduktan sonra içim rahat bir şekilde kendisine başvurdum. Depresyondaydım, umutsuz ve bitkin dönemlerimin en dayanılmaz zamanlarıydı ve kimsenin bana yardım edebileceğine inancım yoktu. Sürekli geçmişte yaşamaya başlamıştım. Her şeyin benim sorunum olduğuna ve karakterimin bu şekilde oturduğuna, artık değişmeyeceğime emindim. Sadece 23 yaşındayım ama kendimi en sevmediğim halimle kabullenmeye çalışıyordum ve kendime sürekli haksızlık ediyordum. Ta ki Hülya Hanım ile yollarımız kesişene kadar. İyi ki kendisinin danışanıyım. Sayesinde kendimle tanıştım diyebilirim. İlk seansımızdan itibaren içime umut tohumları yerleştirdi, yaşadığım tüm olumsuzluklara karşı bakış açımı değiştirdi. Bana umutla yaşamayı Hülya Hanım öğretti. Kendisi inanılmaz tatlı güleryüzlü, pozitif, her ne anlatırsanız anlatın hoşgörüyle karşılayan ve gerçekten empati yapan biri. En yakınlarımdan çekinip kaçan ben Hülya Hanıma kendime bile açıklayamadığım sorunlarımı açık bir şekilde anlatabildim. Kendimi Hülya Hanımın güvenli ellerine bıraktığımda zamanla nasıl da iyi gelmeye başladığını farkettim. Bir iki seansta değil gerçekten sabırlı bir şekilde devam ettiğinizde büyülü bir şekilde arkaya bakıp nasıl iyileştiğinizi görüyorsunuz. Bu benim için paha biçilemez. Sekreteri Ebru Hanım çok içten, güleryüzlü ve samimi bir hanımefendi. İçeri ilk girdiğim andan itibaren bana hep evimdeymişim gibi sıcacık davrandılar ve bana bunu hissettirdiler. İlk seansımızda Hülya Hanım elinde sihirli bir değnek olmadığını ve beni bambaşka birine dönüştüremeyeceğini söylemişti. Şimdi kendime baktığımda Hülya Hanımın sihirli bir değneği olduğunu düşünüyorum :)
     4 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122602
Eyvah! Her şey bitti! bir dönemde tanıştım Hülya Hanımla. Birlikte yıkılmaz duvarlarımı yıkıp, karanlık odalarımı aydınlattık. Hülya hanım öncesi/sonrası olarak yorumlarsam daha doğru olur aslında :)Samimiyeti, sabrı ve içtenliği ile tekrar ve daha dolu bir yaşama adım attım. Yaşamımda hep sıcak bir tebessüm ve iyi kilerle hatırlayacağım. Ve elbette ki TAVSİYE EDİYORUM. Kendisi ile tanıştığınız an tavsiyemin o olumlu enerjisini alacağınız şüphesiz...
     4 Beğeni    
Goldie
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91066
Hülya hanım; kendisini bu sitede yapılan yorumları okuduktan sonra tanıdım ve iyiki tanıdım. Karakterimden gelen ve beni yıpratan mükemmeliyetci yapının artık bana zarar vermeye başladığını anlamistim. ve bu duygunun yarattığı korkular her geçen gün artıyordu. Sonunda bunu sadece ilaçla yenmenin doğru olmadığına inandım ve kendimi hülya hanımın karşısında otururken buldum. Terapilerin bana göre en önemli başarısı yaşadığınız tüm duyguların normal ve yenilebileceğine sizi inandırması... sizi dinlerken not tutmayıp, size dair herseyi hatırlaması takdir edilecek en önemli özelliklerinden... çünkü göz temasıni herzaman koruyorsunuz. İyi bir anne olmasi bence onu diger teorinin icinde bogulmus psikologlardan ayiriyor. Kendiniz icin güzel bir hamle yapın ve ilaclarla korkularınızdan kurtulmak yerine, hülya hanimla tanisin derim Dip not : hulya hanimin asistani gorkem hanim... simsicacik gulumseyisiyle sizi karsiliyor ve kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardimci oluyor. Yaptigi bitki caylari meshur... hayatima iyiki katildilar...mutluyum...
     2 Beğeni    
A.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119160
Karanlık bir odam vardı Odama güneş girmez Hep perdelerim yanardı Bir melek tanıdım Adı Hülya Aslan Kaba'dı Sevgiyle bakan güzleri Sıcacık gülüşüyle sarardı Hayatınızdaki dertleri gizleri Dökülü veririsiniz ona Sorgulamaz,yargılamaz. Anlatırsınız bir solukta Gider gelirsiniz güvenle mutlulukla Bir bakarsınız iyi gelmiş size melek Sihirli yıldızıyla dokunu vermiş Omuzunuza,yüreginize Artık sizi dinleyen anlayan biri var Mesleginde bir yıldız Yagdırır üzerinize Barlar gözleriniz artık iyisiniz,iyisiniz Aramayın artık o yıldız elinizde Hülya Aslan Kaba iyiki varsınız iyiki sizi tanıdım...:):)
     7 Beğeni    
Mucize
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96502
Merhabalar. Hülya Hanım ile bir seneden fazla bir zaman önce tanıştım. Üç yıllık evliyim ve maalesef vaginusmus hastasıydım. Daha önce bir kaç psikoloğa gittim fakat kendimi hiç rahat hissedememiştim. Hülya Hanımın sıcak, ilgili yaklaşımı sayesinde kendimi rahat ve huzurlu hissettim. Herşeyi rahatlıkla konuşuyorduk. Çok çalışkan bir öğrenci olmamama rağmen beni hiç sıkmadı. Tavsiyelerini ağır ağır uyguluyor olsam da, bana hep yol gösterici oldu. Sayesinde ilerleme yaşadım. Ve şuan 8 aylık hamileyim. Kendisine güleryüzü, samimiyeti ve ilgili olmasından dolayı teşekkür ederim. Kendisini tanıdığıma çok memnunum. Benim durumumda olan hiç kimse pes etmesin. İyi bir yol arkadaşı ile birlikte herşey çözülür. Kendisini benim gibi olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Umut herzaman olmalı.. Hoşça kalın.. Sevgiler..
     3 Beğeni    
Şükran
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93838
Merhaba inanın nerden başlayacağımı bilmiyorum.Ben 6 sene önce mutlu bir şekilde evlendim.Tabi ilk gece o ana kadar. Daha önce adını bile duymadığım sorun gelip bizi bulana kadar. Evet maalesef vajinismustum.İlk zamanlar heyecandandir diye ertelediğimiz sorun git gide içinden çıkılmaz bi hale donusuyordu. Sonra gittiğimizde doktorlar paramızı alip bir çözüme ulastirmadan kapıyı yüzümüze kapatiyorlarDi. Hani bir tabir varya Denize düşen yılana sarılır diye kulaktan duyma her doktora her hocaya gittik.Bu süreçte eşim hep yanimdaydi ve en büyük destekcim esimdi. Bu yönden çok şanslıyım. Sonra hülya hanımı duydum ve ne kaybedicez diyerek gittiğimiz hülya hanım hayatımın en kötü günlerini bitirmemde bana çok yardımcı oldu. Güler yüzlü, sevecen tavrı ve sıcacık sohbetiyle sanki psikoloğa değilde ablamla sohbet etmeye gidiyormusum gibi hissediyordum. Ve sonunda bu sorunumdan kurtuldum.Bu sorununla boğuşan herkese tek tavsiyem daha fazla zaman kaybetmeden hülya hanımın kapısını calip bi kahvesini icmeleridir.Aklıma geldiğinde bile yüzümde tebessüme sebep olan hülya hanıma çok çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93829
Kesinlikle tavsiye ediyorum... Hülya hanımın yaklaşık 1 yıldır danışanıyım. Yaşım genç olmasına rağmen bugüne kadar çok fazla uzmana başvurdum. Ancak Hülya Hanım gerekse kurduğu mesafeyle, samimiyetiyle ve olaylara farklı bakış açısıyla beni diğer uzmanlara göre çok daha fazla etkiledi. Yurt dışında eğitim almış olması ve bitirdiği üniversite, bireysel terapist olmasının yanısıra aile terapisti, cinsel terapist, çift ve çocuk terapisti olması beni ona götüren etkenlerden biri oldu. Ben Hülya hanıma bir tavsiye üzerine gittim ve çok memnun kaldım. Karşılaması, anlayışı gerçekten çok güzel. Ses tonuyla ve sakin duruşuyla söylediklerini çok etkin bir biçimde karşı tarafa aktarıyor. Hülya hanımla konuşurken sanki Bir doktorla konuşuyor gibi değil de çok yakın olduğunuz biriyle sohbet ediyor gibi hissediyorsunuz :) kesinlikle baskı yapmıyor, dediklerini yaptırma çabası yok ve en önemlisi anlık çözümler sunmuyor. Problemin çözümünü söylemek yerine sizi kendi problemlerinizi çözebilecek hale getiriyor. Önceden küçük şeyler kafamı çok kurcalardı, en ufak bir şeyi bile büyütürdüm. Hülya hanım sayesinde birçok şeyi hafife almayı öğrendim. Sadece konuşma olarak değil, karşılanma biçiminiz, ofisinin konumu ve iç dizaynı da gerçekten çok huzur verici. Bir gittiğinizde bir daha gitmek isteyeceğiniz bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum, Hülya hanım bu meslekteki en iyilerden biri :)
     4 Beğeni    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92336
15 aylık evliyim ve eşimle severek evlendik.Hiç aklıma gelmezdi böyle bi problem yasayacagim ama maalesef yasadim.Basta kabullenemedim bugün olur yarın olur diye hep erteledik ve psikoloğa gitmeyi gerek görmedik ama çok büyük bi hata yapmışız.Her denememiz hüsran la sonuçlandı ve sonunda bi uzmandan destek almaya karar verdik.İnternette araştırma yaparken Hülya hanim i buldum iyiki de bulmuşum daha ilk seansta güler yuzlulugu ve tatlı yaklaşımı ile kendimi çok iyi hissetmemi sağladı.Tabi canım eşim de herzaman yanımda oldu anlayisliligi sayesinde bu rahatsızlığı 5 seansta atlattim.Evet 15 ay sonra evli ve kadın olduğumu hissettim.Hülya hanima ne kadar teşekkür etsem azdır onun sayesinde bu rahatsizliktan kurtuldum.
     2 Beğeni    
Reyhan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
13.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91010
Merhabalar , Ben esinle beraber basladim hulya hanimdan yardim almaya bole yazdigima bakmayin bunun ne kadar yararli oldugunu bilsemde onyargilarimla gittim ve inanin cok sorunlu bir kisilige sahibim hulya hanimin anliyamadigim bir gucu var bu yuzden ben cok cabuk etkisini gordum diyebilirim her danisan farkli yorumlar yapmistir cunku hulya hanim sizi taniyor ve size gore tepkiler veriyor ses tonu konusmasi hatta mimikleri bile size ozel buda durumu degistiriyor bence farki ortaya koyuyor onceleri sunu dusunmustup evet gidip konusuyoruz bize yapmamiz gerekeni soyluyor bizde yaparsak iyi oluyoruz yani hersey bizde bitiyor . Asla ole degil size yapmaniz gerkeni degil hayata buda var bu secenegi de dusunuebilirsiniz diyor farkindaliklarinizi arttiyor ve siz farkina basladiginiz anda hayatiniz bir anda bambaska boyutlari ile yasiyorsunuz .gittigim sure boyunca hic olumsuz bir an yasamadim hersey seffaf ve guzeldi daha cok cok sevdiginiz bir arkadasiniz ama olmasi gereken sinirlariniz olan biri gbi aslinda tum insanlarlada bole olmaniz gerekmez mi ben tavsiye ediyorum cunku hayatin ve yasamin her aninin farkinda olun ...
     3 Beğeni    
N.M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87388
Vajinusmus Tedavisi İçin Danışman Arama Yolundayken Tamamen Tesadüfi Bir Şekilde Hülya Hanımı İnternet'te Araştırma Yaparken Buldum. Ve İyi Ki Buldum İyi Ki Tanıdım. Harika Bir Danışman, Tedavi Sürecim Boyunca Her defasında Koşarak Gittim Seanaslarına ve verdiği Tüm Ödevleri Yerine Getirdim :) Sonuç 5 Seansta Bu Soruna Son Verdim. Danışanları Motive Etme Şekli, Dialogları Harikaydı... Çok Doğru Bir Seçimdi... Gözünüz Kapalı Gidebileceğiniz Tek Adres Diyebilirim.. Ama Lütfen Verilen Ödevleri İtina İle Yerine Getirelim :) :)
     1 Beğeni    
Can-Can
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82828
Merhaba.Ben Hülya hanımını belki en zor zmanım sayılacak bir dönemimde tanıdım yenı evli ve gerçekten eşine her konuda alışmaya çalışan biri olarak kendimi en eksik gördüğüm bir zman.. Evet yazıma başalayacak olursam ben bir VAJİNUSMUS vakasıydım.aslında kendini etiketlemenın yanlış olduğunu düşünüyorum geçici bir korku diyelim.bu korku eksik bilgi ve gözümüzde bazı şeyleri büyütmemizden kaynaklanıyor.biz oyle aylarca beklemedik balayından sonra ilk işimiz bir jinekoloğa gitmek oldu ardın dan bir psikoloğa.. Bana kalsa internette bulduğum ilk psikoloğa gidecektim fakat eşim gerçekten günlerce araştırma yaptı ve Hülya hanımı buldu. iyiki de öle yapmış verdiğimiz en iyi karar oldu karşımıza çıkması yoksa bu süreç bize iyice sıkmaya başlamıştı. ( uykusuz geceler -ağlama krizleri-ne yapacağını bilememe-özel bir konu herkese söyleyemeyip ne yapacağımızı bilememiz-her deneme de yaşanılan hayal kırıklıkları vs.) çok uzatmayıp kısa bir kaç şey söyleyip yazımı tamamlıycam.Hülya hanım gerçekten bu konuda çok iyi bir uzman 3 ayda bu sorunumuz ortdan kalktı( arada boşluklar olmasına rağmen ) çok şükür.kesinlikle terettüt etmeden gidin uzatmanın hiçbir faydası yok tam tersi ilişkinize zararı var.biz çok mutluyuz şuan her şey yoluna girdi.inanın geldğiniz noktayı siz bile inanmacaksınız.ve nasıl olduğunu anlayamayacaksınız.Yaşadığınız sorun eşiniz aranızda sır olarak kalsın sadece Hülya hanımın bilmesi yeterli yoksa bu süreçte daha çok yıpranabilirsiniz.İnşallah bu yazdıklarımın size bir faydası olur.Panik yok Hülya hanım bu işte çoook iyi.zaten güler yüzü ve işindeki hassasiyetini görmek için bir kere gitmeniz yeterli. Not : verilen ödevleri zamnında ve büyük bir sabırla yaparsanız daha kısa bile sürebilir.Tabi kide eşinizin desteği her şeyden önce geliyor.birbirinizi üzmeden kırmadan güzel bir tedavi süreci diliyorum..
     8 Beğeni    
Gozde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2015
TavsiyeNo: 77487
Biz 8 aylik evli bir ciftiz suan bu yaziyi da esimle birlikte yaziyoruz.Hersey cok yolunda giderken evlendigimiz gun malesef hic aklimiza gelmeyecek bir seyle karsilastik ve vajinismus hastasi oldugumu ogrendim.Fiziksel olarak bir problem yoktu durum tamamen psikolojikti daha dogrusu hulya hanim sayesinde bunun farkina vardik.Onceleri bu durumu kabullenmedik zamanla gecebilecegini dusunerek erteledik ta ki bir aksam aglama krizlerine girene kadar... Esim de benim durumumun farkina vardi ve arastirmaya basladik hulya hanimla ilgili olumlu seyler okuduk ve kendisiyle gorusmek icin randevu aldik. Ilk gittigim zaman aslinda kendime inancim yoktu sadece inaniyor gibi davraniyordum esime karsi oyleydim. Hulya hanim o kadar cok guven duygusunu hissettirdii ki cok rahat her seyi anlatabildik esimle.Hulya hanim 5-6 seansta durumu duzeltebilecegini soyledi ilk seansimiz baslamisti bile.. Her seansta kendime olan inancim artti kesinlikle yapamam edemem dedigim seyleri yapmaya baslamistim artik.. iki hafta once son seansimiza gittik tamamen sorun cozuldu ve suan cok mutluyuz iyiki yollarimiz kesisti hulya hanim iyiki varsiniz tekrar cooookkk tesekkur ederiz:)
     16 Beğeni    
A.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73092
Zor bir süreç geçiriyor idim.Ne yapacağımı bilmiyor , tutunacak bir dal arıyordum.Yalnızca bir arkadaşım , dostum ile paylaşabilmiş idim gönlümü ve yaşanmışlıkları.Arkadaşım da ben de işin içinden çıkamadık uzun bir süreçten sonra.Sanki benim için bir çare yok gibi idi. Sonunda, direnmekten vazgeçebildim. Arkadaşımın tavsiyesi ile uzman psikolog Hülya hanım ile tanışma fırsatım oldu , arkadaşım da aynı benim ruhi durumumdaki iken tanımıştı kendisini.Arkadaşım ile birbirimizi destekler ve durumlarımızın üstesinden gelebilir düşüncesi ile , bir uzmanın yardımını hep ötelemiştik.Şimdi anlıyorum ki yalnızca zaman kaybetmiş ve çıkmazın içine girecek kadar hırpalamışız kendimizi.Bazen dostllar da farkında olmadan birbirine zarar verebiliyormuş anlaşılan.Çünkü dostumla birbirimizin hayatının içinde iken tarafsız olamamışız.Uzman danışmanımız Hülya hanım sayesinde artık dostum ile dertlerimizden çok daha fazlasını , hayatımızın göremediğimiz güzelliklerini paylaşıyoruz kahve keyfi zamanlarımızda. 42 yaşında , gecikmeli olarak öğrenmiş olduğum şu dur ki , hayatın içinde iken gözümüz ve gönlümüz kör olabiliyor .Dışarıdan bir uzman yardımı ile içimizdeki gizlerin dışarı çıkması ve her kapının aşılabilir , açılabilir ve hayatın yolunun aslında düşündüğümüz kadar da zorlu bir yol olmadığının farkına varmak çok daha kolay oluyor , üstelik bir çoğumuza maddi olarak ulaşılmaz , imkansız gibi görünen uzman desteğinin , ürkek adımlarla gidip , girmiş olduğum kapıdan çıkarken hiç de öyle olmadığını fark edebiliyorsunuz.Hülya hanım , mesleği gereği profesyonelliğinin yanı sıra , maneviyatı ile de hayatın bir başka yönünü farketmemi sağladı. Kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.Hayattan vazgeçmek üzere iken , karşıma böylesi bir uzmanın çıkmış olmasının dahi ne kadar şanslı bir insan olduğumun farkına varabileceğim kıvamdayım artık. Hayat güzel hem de çok........ Ben ve benim gibi hayattan vazgeçmiş çok kişinin gerçekleri görebileceği pencereyi açmanın hiç de zor olmadığının farkına varmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum Artık daha verimli ve mutlu bir anne , eş , herşeyden ötesi ben.......
     8 Beğeni    
Kezban
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115578
Ben yeni taşınmıştım ve bir uzman desteğine çok ihtiyacım vardı.Eski oturduğum semtte ara ara gittiğim bir Danışmanlık yeri vardı ama gidemezdim mesafeden dolayı Bir arkadaşımla konuşurken bana Hülya hanımı tavsiye etti.çok önemli bir kritere değinmişti.Uzmanında evli olması ve anne olması seni çok daha iyi anlamasını sağlar dedi ve ben ilk randevumu çekinerek almıştım İlk 3-5 görüşmelerim ağlaya zırlaya omuzlarım çökmüş bir şekilde geçiyordu ama sonra Hülya hanım o kadar güzel yorumlarla gerçeklerin farkındalığını yaşattı ki bana anlatmama uygun kelimeleri bulmam gerçekten çok zor..Tavsiye ettiği kitapları okurken birkaç gün enn dibe indiğimi görüyordum.Tabi sonraki yükselişim ve davranışlarımda ona göre oluyordu.. Hülya hanım yıllardır kaybettiğim kendimi ve gülüşlerimi kazanmamı sağladı.Halâ da sağlamaktadır Çocuklarımla ve eşimle olan hayatım düzene girdi.. Kendisi o kadar merhamet dolu bir kalbe sahiptir ki ne zaman ihtiyaç duysam sıkılmadan aynı şeyleri tekrar tekrar dinleyip nazikçe doğru olanı göstermeye çalışmıştır. Tabiki kararlar size ait olduğu için hiçbir etki altında kalmadan gerçeklerle yüzleşip yolunuzu çiziyorsunuz 8 aydır danışanı olarak gittiğim yerde İYİKİ tanıdım sizi diyerek her seansımızda tekrar ederim :) Bana kalsa hergün gidip görmek sohbet etmek isterim İnsanın hayatında Hülya hanım gibi bir arkadaşı keşke olsa derim :) Hülya hanım Ona olan hislerimin bir bağımlılığa dönüşmemesi için çizgisini de çok güzel koyarak tatlı tatlı mesajlarını vermiştir her defasında Aşamadığınız yada sürekli tekrar eden sizi üzen bir sıkıntınız var ise lütfen yolunuzu Hülya hanımla kesiştirin derim.Sonra boşa giden hayatınıza ve yıllarınıza üzülmemek için benim gibi en iyi uzmanı seçmenizi tavsiye ediyorum Bu arada şunuda belirtmek isterim ki Daha önce aldığım yardımların sadece dost sohbeti gibi geçip aynı yerde adımlarımı tekrar etmek olduğunu üzülerek fark ettim Hülya hanımı tanıdıktan sonra Yine söylüyorum..İYİKİ HAYATIMA DOKUNDUNUZ İYİKİ TANIDIM SİZİ...♥
     3 Beğeni    
Fatma B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74456
Köşeye sıkıştığım , kime neyi nasıl anlatacağımı bilemediğim ama en zoru da yalnız kaldığım bir dönemde tanıştım Hülya hanımla . . İlk kez bir psikolog desteği alacaktım . Bu ilk deneyimi , desteğini seans saatleriyle sınırlamayacak kadar özverili davranan bir uzman tarafından aldığım için çok şanslıyım . Her seans sonrası hissettiğim şey derin bir huzur . Hani herkesin içinde şefkatle büyütülmeyi bekleyen bir çocuk vardır ya ; ben içimdeki çocuk için aradığım şefkati Hülya hanımda buldum . Yoluma tuttuğu ışık , zor zamanlarımın sakin bir şekilde geçmesini sağladı , hala da sağlıyor . Durduğum yeri değiştirdim , değiştirdiğim yerde güçlendim . Bir sonraki seansı heyecanla , istekle bekler oldum =) Hülya hanım ' Hayatıma iyi ki girmiş . ' dediğim insanlardan . .
     11 Beğeni    
F.N.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118931
Yaklaşık 7 ay önce evlendim. Evlenmeden önce aslında ben kendi senaryomu çizmiştim. Ben vajinismusum diye Ve evlendikten sonra bu problemle yüzleşince hemen doktor arayışına girdim. Malesef 2/3 kötü doktor tecrubesi yaşadım ve süreç benim için daha zorlaştı psikolojik olarak daha kötüleştim. En son ayrıldıgım doktordan cıkıp eve geldigimde bütün yol ağlamaktan gözlerim şişmişti ve asla doktora gitmiycem diye karar almıştım. Yakın arkadaşım bana Hülya hanımı söyledi ilk başta yok gidemem ben iyi doktora denk gelemicem galiba diye reddetmiştim. Gündüzleri hep evde ağlıyordum. Ve vajinismus diyince araştıranlar bilir ilk akla ödevler geliyor. Ödevleri yapmayı geçtim bunu düşünmek bile beni geriyordu. Reddediyordum devamlı. Bir gün evde ağlarken aklıma Hülya hanım geldi. Ve hiç beklemeden en yakın tarihe randevu alıp eşimle birlikte gittik. Çok heyecanlıydık ve tekrar hayal kırıklığı yaşamaktan korkmuştuk. Kapıdan bizi karşılayan asistanı o kadar pozitifti ki tamam dedim devamıda böyle gelicek. Samimi söylüyorum Hülya hanım o kapıdan içeri girdi ağzından çıkan ilk kelimede içimde öyle bi rahatlama oldu tarif edemem bunu. Bu kadar samimi, sıcakkanlı, empati yapabilen, pozitif bir psikologla ilk kez karşılaştım diyebilirim. Daha tanışma seansından eve dönerken yol boyu eşimle o kadar şükrettik ve inandık ki, inaniyorum başarıcam ve başka doktora gerek bile kalmayacak dedim. Henüz 1. Basamaktayken ben bu hastalıktan kurtulmuşçasına sevindim diyebilirim. Bir süre sonra seanslarımıza online olarak devam ettik. Yüz yüze nasılsa yine aynı etki/enerji vardı. Birlikte hiç pes etmedik bazen ben pes edicek gibi oldum Hülya hanım o güzel enerjisiyle beni ayağa kaldırdı. Asla yapamam dedigim o ödevler ah onlar benim için kabustu diyebilirim. Ve şuan nasıl onları kolaylıkla yaptıgıma, akıp gitmiş olduguna inanamiyorum. Gerçekten benim naif/hassas yapim var. Ben bile başardıysam herkes başarır diyorum. Bunda doktorunuzun rolü gerçekten çok çok büyük. Çok şükür her gün Hülya hanıma dua ediyorum. Allah böyle güzel doktorları başımızdan eksik etmesin ve herkesin karşısına çıkarsın. Bu yazımı okuyorsanız, benimle aynı problemleri yaşıyorsanız eğer lütfen hiç zaman kaybetmeyin. Her gününüzün kabusa dönüşmesine izin vermeyin ve Hülya hanımdan randevu alın. Her şey için çok teşekkür ederim. !
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114699
Konuya nasıl başlayacağımı bilmiyorum , bir erkek olarak bu durumu anlatmak zor olsa gerek. Neysee...Eşimle severek bayılarak geçirdiğim bir flört dönemim oldu ve sonunda evlendik. Ama zaman ilerledikçe evliliğimin ev arkadaşlığından bir farkının kalmadığını farkettim. Nedeni, adını bile bilmediğim vajinüsmus diye bir sorunla karşı karşıyaymışım...Bu şekilde geçirdiğim 3 yılım oldu. Anlayışsızlık ,kontrolsüz tartışmalar , 0(sıfır) tahammül ile geçen 3 yıl. Eşimin psikolojik destek alarak bu sorunu çözebiliriz demesine rağmen ben hep karşı çıktım. Çünkü çok anlamsız , benim eşimle olan bu problemime 3. bir kişi ne kadar etkili olur diye , çok saçmaydı... Artık evlilik adına çok bir şeyin kalmadığınıda düşünerek , gitsem de bir şey kaybetmeyeceğim deyip mantıksız da olsa psikolojik destek için araştırmalara başladık. İnternet üzerinde gezinirken Hülya hanıma denk geldik. Randevu aldık ve hayatımın saçmalığının başladığını düşündüğüm zamanın içine girmiş oldum :D 40 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek şeyleri yaşamaya başladım. Psikolojik destek alıyorum eşimle beraber :D Seansların başlarında ben halen aynı düşüncedeyim , bu saçmalığın içerisinde benim ne işim var diye :D Fakat seanslar ilerledikçe bazı şeylerin değiştiğini farketmeye başladım. Ya Hülya hanımdan aldığımız destek bize iyi gelmeye başladı ya da ofisi efsunlu kapı açılır açılmaz etkisi altına alıyor :D ben ikinci seçenekten yanayım :D :D :D Hülya hanımla geçirdiğimiz 3-4 aylık süreç sonrasında artık her şey ilk baştaki gibi olmaya başladı.Evli olduğumuzun farkına vardık ve vajinüsmus diye bir problemimiz kalmadı, dolayısıyla kaybetmiş olduğumuz saygıyı tekrardan kazanmış olduk.Şu an eşim hamile ve sabırla zamanın geçmesini bekliyoruz. Hülya hanım gerçekten çok kaliteli bir kişilik , süreç boyunca bize fazlasıyla yardımcı oldu. Psikolog konusunda halen aynı fikirdeyim ama Hülya hanım hariç :D Çünkü Hülya hanımı bir psikolog gibi görmüyorum. Resmen aile bireyi gibi oldu bizim için :D Ya da dış sesimiz de diyebiliriz. Size çok teşekkür ediyorum Hülya hanım. Dünyanın ve ülkemizin sıkıntılı günleri geri kaldıktan sonra ilk işimiz sizi ziyaret etmek olacaktır. Sağlıcakla kalın...
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ekim.2016
TavsiyeNo: 90981
Esimle birlikte bir yola cikmaya hazirlaniyorduk. Tatli telaslar yasiyorduk. Imzalar atildi iyi gunde kotu gunde diyerek. Hersey iyi gidiyordu cok guzeldi. Ve evimizi kurduk. O guzel olan gunler bir anda husrana ugradi. İliski yasayamiyorduk bugun yarin derken seneler gecti. Esim benim aglamalarima dayanamiyordu.Artik bir kabus cökmustu evimizin ustune vajinusmus. . Vajinusmus oldugumu anladigimda şaşkindim nasil olur diye. Utandim herkesden ailemden etrafimdakilerden kimseye soyleyemiyordum. Gecelerce agladim uykularim tedirgin. Hep dua ediyordum. Allahim bu skntidan kurtulayim diye. Cok sukur ki internette arastirma yaparken hulya hanimi buldum. Ve seanalara basladik esimle beraber. Guler yuzle karsilandik. Iyi sohbetler yapdik. Odevlerimizi verdi hulya hanim. Odevlerimin tamamini guzel bir sekilde tamamladim. Esimin destegiyle tabiki. 6 yillik evliligim ya biticekti yada devam edicekti. Ve hulya hanim sayesinde biz evliligimizi kurtardik bu evlilikte emegi olan hulya hanima cok tesekkur ediyorum. Ayrica bir tesekkurde gorkem hanim icin yuregi guzel anne :) tavsiyem şuki once kendine guven onemli gerisi hulya hanimin yardimiyla oluyor zaten.
     4 Beğeni    
Ö.C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73345
Hülya Hanım'dan evlilik terapisi aldık eşimle beraber. Bizim evliliğimiz bitmek üzereyken son bir kurtarma denemesi ile Hülya Hanım'a gittik. Daha önce Hülya hanıma giden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Hülya hanıma gittik. Aslında hiç rahat değildik sorunlarımızın başka birisinin bilmesinden ama Hülya hanım çok profesyonel bir psikoloğ profesyonelliği, güler yüzü, almış olduğu eğitimler ve bilgileriyle bizi tatmin etti. Şimdi eskisindende iyi bir evlilik hayatımız var. Size çok teşekkür ederiz Hülya Hanım, kesinlikle tavsiye ediyoruz.
     10 Beğeni    
Nurcan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111031
Muhtaçlık,eksiklik,boşluk ve tutunma isteğimin en üst noktada olduğu bir zaman annem sayesinde buldum ve sekreteri akşam 9.30 10 gibi aradım hemen sonraki güne randevu istedim yoktu yer tabi, rica ettim ve karşımdaki kişi mesleğindeki farkındalıktan ve insanlığının kişiliğinin ona kattığı mükemmel kalbinden ötürü benim için bir saat erken geldi ofise.. Böyle tanıştık,iki yıla yakındır birlikteyiz ve hayatımın her alanında kendisiyle olan birlikteliğimizi devam ettirmek istiyorum. Çünkü,benim kurtuluşum ayağa kalkmam kendimi tanımam kendime güvenmem hayatımın şekillenmesi ve en önemlisi ne istediğimden daha çok ne istemediğimi bilmeme ve daha bir çok şeye öncü oldu. Göz göze geldiğimizde hiçbir şey söylemesem ne demek istediğimi anlar,hep şükür ettiğim aklımdan asla gitmeyecek asla unutmayacağım ve her zaman minnettar olacağım biridir kendisi. Bende psikoloji öğrencisiyim ve kendisi sayesinde mesleğime saygım isteğim farkındalığım arttı çünkü çok başarılı bilgisiyle kültürüyle mesleğine olan saygısıyla kendime örnek aldığım biri. Şuan bunları gözümden yaşlar akıtarak yazıyorum eğer okuyorsan, her şey için hayatımı bana kazandırdığın ve beni ben yapan şeyleri keşfetmeme yol yardımcı olduğun için teşekkür ederim seni çok seviyorum vw hayatımdaki en güzel iyiliklerimden birisin 🙏🙏💕
     4 Beğeni    
Hanife K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75050
Merhaba Ben Hülya Hanım'dan 2 sene önce eşimle beraber psikolojik destek aldım. Çok zor zamanımda tanıdım kendisini. Eşim tarafından aldatılmıştım. Eşimle boşanmaya düşünüyordum. Boşanmadan önce kurtarabilir miyiz ? diye gittik. Eşim terapileri gereksiz bulduğu için gelmek istemedi ama Hülya Hanım ile tanıştıktan sonra benden daha hevesli geldi terapilere.İlk tanıştığınız anda hissettirdiği sıcaklık ve güler yüzle inanılmaz güven sağladı. İlk seanstan çıktığımızda birşeylerin düzeleceğine inandırdı bizi. Çok zor ama bir o kadarda güzel bir yolculuk yaptık. Biz bile inanamadık olan değişimlere. Şimdi eşimle Hülya Hanım'ın söylediği gibi ' problemsiz bir çift değil ama çok iyi problem çözen çifte ' dönüştük. Seanslar bitmesine rağmen hala ailemizden biri Hülya Hanım.Çok yoğun olmasına rağmen, her telefonumuza cevap verip . bizi sabırla ve incelikle dinleyen birisi. Biz iyiki tanışmışız , iyiki yollarımız kesişmiz, iyi ki bize destek olmuş diye düşündük her zaman. Kendisine mesleki duruşu ve güler yüzü için sonsuz teşekkür etmek isterim. Gönül rahatlığı ile herkese teşekkür ederim
     11 Beğeni    
Tuna TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107650
Geçirdiğim Major Depresyon ve çeşitli sorunlardan sonra bana adeta annelik yapan kusursuz mükemmel bir insan. Okul rehberlik servisinin bana psikoloğa gitmen gerekiyor dediğinde bir akrabamın araştırmaları ile bulduğum biri. Her zorlu anlarımda benim yanımda durmuş mesleğinde kusursuz mükemmel biri. Samimiyetiyle insanın kilidini açan, güler yüzlülüğü ile insanı rahatlatan, ses tonu ve mimikleriyle, bilgisi ve içtenliliği ile size ışık tutan insan. Bir umut, bir dayanak, bir ışık. Ne denebilirki kusursuz... İyi ki varsınız!
     6 Beğeni    
Latife G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98119
Bir KADIN OLARAK VE EN ÖNEMLİSİ BİR ANNE OLARAK; Bazen yorulursunuz , bu yorgunluk ile aslında hiç kapanmamış sizi incitmiş ve hala incitmeye devam eden anılar birden ortaya çıkıverir ☺ Tam zamanıymış gibi 😧 Bilirsinizki artık iyileşmeli ve kapanmalı geçmiş hesaplar. Şanslı iseniz HÜLYA HANIM gibi işini sevgi ile yapan bir uzman ile karşılaşırsınız. Size dokunur , yaralarınızı iyileştirenileceğiniz gücü çıkarır ortaya ve bir gün bakmışsınızki kendi elleriniz ile kendi yaranıza dokunup dahası kendinizi iyileştiriyorsunuz .... bir yabancının size öğrettiği bu tecrübe ve kendinizin dahi yapamadığı fakat onun ortaya çıkarttığı kendi gücünüz , bence mucize denebilecek kadar EŞŞİZDİR .... Bu mucize için sonsuz teşekkürüm Hülya Hanım 'a sonsuz sevgiler ....
     12 Beğeni    
Fatma İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94273
Hülya hanımı tavsiyeediyorum.com adresinden buldum. Hayatımdaki zorlukların üst üste geldiği, iş, evlilik, sağlık yani pekçok konuda sıkıntı yaşadığım, en yakınlarımla bile iletişim problemlerimin en üst düzeye çıktığı bir dönemde -pek işe yarayacağına inanmamakla birlikte- son çare olarak ve aileminde ısrarıyla destek almaya karar verdim. Psikolojik destek alma konusu benim için çok zor oldu çünkü bunu kendime yetememek ve kendi problemlerimi çözememek olarak görüyordum. İlk görüşmeye giderken ayaklarım geri geri girmişti sanki, önce Hülya hanımın güleryüzlü asistanı karşıladı beni ve sonra Hülya hanımla tanıştım. İstemeyerek gittiğim ilk görüşmeden sonra bişeylerin değişip değişmeyeceğini merak etmeye başladım yani umutsuzluk yerini acabaya bıraktı daha sonra bikaç görüşme sonrasında hayatımı yoluna koyabileceğime inanmaya başladım. Hayatımı yönetebilmeye başladım ve en önemlisi yaşadığım problemlerinin kaynağını bulmakla ilgili çalışmalardan sonra kendimi yeniden keşfetmeye başladım. Ailemide rahatsız edecek derecede öfke ve kaygı problemleri yaşarken bunlarında zaman içinde azaldığını hep beraber gözlemledik. Artık Hülya hanımla her görüşmemize keyifle gidiyorum. Onun güleryüzlü, sabırlı ve profesyonel bir psikolog olmasından dolayı kendimi ve hayatımı rahatlıkla açabiliyorum. Kendimi yeniden keşfe çıktığım bu süreçte profesyonel bir yol arkadaşı ve sırdaşım olan Hülya ARSLAN KABA ya çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
A.A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2023
TavsiyeNo: 125262
Bundan yaklaşık 1 sene önce, son derece ürkek, kendini suçlayan, düşündüklerini asla yüksek sesle ifade edemeyen, köşeye sıkışmış çaresiz bir kadındım. İnsan cehennemin dibindeyken, çoğu zaman cehennemin dibinde olduğunun farkına varamıyor. Hülya hanımla yolum kesiştiği günden itibaren benim hayatım tamamen değişti. İyi bir terapist çok önemli... Daha önce de aldığım terapilere istinaden söylüyorum. Sizi yerin dibine de sokabilir, zaten dipteyseniz sizi orada kaybededebilir. Hülya hanım önce beni dinledi... Uzun uzun, etraflıca, sabırla… Bana sadece sorular sordu. Yaklaşık 6- 7 seans boyunca kendimle alakalı yaşadığım hayatı etraflıca düşünmemi sağladı, istemsizce süreç beni hayatımı sorgulamaya, sesli düşünmeme, kendimin farkına varmama ve bir karar vermeme yol açtı. En nihayetinde hayatımla alakalı önemli bir kararı verebilmiştim. Ama uygulayacak gücüm yoktu. Bana yine sadece sorular sorarak, ihtimalleri değerlendirmemi sağladı ve kararlarımın arkasında durabileceğim gücümün olduğunun farkına vardırdı. Zor bir süreçti. Ama zor bir süreç zor bir hayattan yeğdi. Şu an bambaşka bir hayatım var. Her gün şükrediyorum halime. Hülya hanımla tanıştığım güne... O yaşayamayan, ürkek kadını yüreğimin derin bir yerinde şefkatle saklıyorum. Şimdi ise kendini seven, kurduğu dengeye gözü gibi bakan, içtiği bir yudum çaydan bile sonuna kadar zevk alan, hayata sıkı sıkı tutunan halimi hayranlıkla izliyorum. Her şey Hülya hanımın sayesinde oldu. Benim hayattaki şansım oydu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayağınıza taş değmesin canım Hülya Hanımcım. İyi ki varsınız…
     2 Beğeni    
K.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121376
Hülya Hanım ile tanıştığımda yaklaşık 1,5 yıllık evliydim. Vajinismus hayatımı alt üst etmişti. İlk baslarda acaba sorunum fiziksel mi diye düşünüyordum, öncelikle Jinekolog'a gittim, fiziksel bir sıkıntı olmadığını, muayenenin sonunda konusunda uzman bir psikiyatrist veya psikoloğa giderek konuyu kolaylıkla cozebilecegimi söyledi. Ardından bir psikiyatrist ile görüştüm, o da ilaçla bir tedavisi olmadığını uzman bir psikologtan yardım alabilecegimi söyledi. Ben de internette araştırırken Hülya Hn'ın ismine rastladım. Evli oluşu, 2 çocuğunun oluşu, mesleki tecrübesi bana güven verdi. Artık daha fazla kaybedecek zamanım yoktu, çünkü 1.5 yıl boyunca hep çeşitli bahanelerle bir uzmana danışmayı geciktirmistim. Eşimin beni bu konuda zorlamaması, pandemi, işlerimin yoğunluğu, lisans mezunu kariyer sahibi biri olarak bu sorunu kendime yedirememem, vs derken hep bir bahane ile psikoloğa gitmeyi ertelemiştik. En sonunda boşanma noktasına gelince, artık daha fazla erteleyemeyecegimi anladim ve eşimle birlikte Hülya Hn'ın kapısını çaldık. Hülya Hn sayesinde 7 seans gibi kısa bir süre içinde sorunu çözdük 😊 simdi geriye dönüp baktığımda keske bu kadar ertelemeyip, daha önce Hülya Hanım'a gitseymisim diyorum. Hülya Hanım'a ilk gittiğimiz gün eşimin bunu çözeceğimize dair hiç umudu yoktu, benimse umudum cok düşüktü. Hülya Hanım guleryüzü, enerjisi ile bize hep destek oldu, cozecegimize inandırdı, her seansta motive etti. Daha İlk ödevde ben denemeyi reddedip, yapamayacağım deyip birakmistim, eşim de belliydi zaten senin hayatının her alanında korkuların var, tek sorun Vajinismus değilki diyerek zaten benim yerlerde olan motivasyonumu daha da düşürmüştü ama Hülya Hanım bizi her zaman motive etti, ilk ödevi başarı ile sonuçlandırınca devamı çorap söküğü gibi geldi. Bir de ilk başlarda eşim psikoloğa gitmeye de karşıydı, bunun sadece benimle ilgili olduğunu düşünüyordu ama Hülya Hanım sayesinde bu konuyu ilk seans sonunda aştı. Özetle vajinismus evliliğinizi bitirme noktasına getirmesin, böyle bir sorununuz varsa eşinizin de desteğini alarak Hülya Hanım'a gidin 😊 bu konu tek başınıza zamanla cözebileceginiz bir konu değil. Hülya Hn ve asistanı Ebru Hanım' a bir kez de buradan çok teşekkür ediyorum. Hülya Hn sayesinde bu konuyu aştık ve şu an hamileyim 😊
     Beğenin    
B.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119845
Merhabalar. Kendimi bildim bileli bir problemim olduğunun farkındaydım çünkü cinselliğin konusu bile açılsa geriliyordum. İlk gece korkusu deyip geçiştirdim hep; ta ki evlenene kadar. Evlendiğimizde de 3 ay kadar bir süre tam birleşme yaşayamadık. Semptomları internetten araştırdığımda vajinismus olabileceğimi düşündüm ve psikolog arayışına girdim. Hülya Hanım ile ilk randevumuza tamamen ümitsiz gittim, "bunu da denemedik denemeyiz" demek için. Fakat ilk seans itibariyle Hülya Hanım'ın pozitifliği ve gerçekçiliği sayesinde öncelikle psikolojik, sonrasında fiziksel tedavimize başladık. 8 haftalık bir süreç ardından vajinismus problemimize elveda dedik. Tüm süreç aynen Hülya Hanım'ın dediği gibi ilerledi, hiçbir zorluk yaşamadık. Harfi harfine uyguladığımız her şeyin sonucu bize olumlu döndü. Son seansımızda kendisine yüz yüze teşekkür ettik ancak burdan da etmek isteriz. Tüm hayatımı etkileyen, benim için dev görünen problemimi tüy gibi hafifletip sonunda yok eden Hülya Hanım'a sonsuz teşekkürler :)
     Beğenin    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2021
TavsiyeNo: 119194
Temmuz ayında evlendim. İlk geceden çok korkuyordum. Eşime durup durup ilk gece ile ilgili, o korkunç kan ile ilgili bir sürü soru soruyordum. Bu korkular balayımızda ilişkiye girememe şeklinde kendisini gösterdi. İlişki sırasında her yerim kas katı kesiliyor ve cinsel birleşme olamıyordu. Balayında daha sorunun ne olduğunu anlamıştık. Döner dönmez kapsamlı bir araştırma ile cinsel terapi konusunda uzman ve önemli sertifikaları olan Hülya hanımı tercih ettik. Eşimle gittiğimiz ilk seansta daha anlatırken sorunun vajinismus olduğunu anladı ve oldukça kolay olan tedavisine başlamak istedi. Beni ve eşimi, geçmişimizi, ilişkimizi öğrenip hikayemizi ortaya çıkardıktan sonra tedaviye başladık. Bizim çok az bir seansa ihtiyacımız olduğunu ve bu kadar çabuk sorunu kabullenip geldiğimiz için oldukça şanslı olduğumuzu söyleyerek bizi tebrik etti. Doğru bildiğimiz yanlışlarımızı düzelterek bizi güzel bir tedavi sürecinin içerisine soktu. Evliliğin getirdiği kavgalarımızın, iş yoğunluğumuzun da sebebiyle seanslarımızda aksama yaşadık. Süreç içerisinde ona sormadan kendimiz insiyatif alarak yaptığımız hatalar da olmasaydı 6-7 seansta, 2-3 ay gibi bir sürede sorunun üstesinden gelecektik. Fakat bu süre hatalarımız yüzünden bizde 6-7 ayı buldu. Bu süreç çok stresli. Özellikle kadınlar açısından. Kendilerini çok yetersiz hissettikleri bir dönem. O yüzden erkeğin anlayışlı olması tedavi sürecini oldukça kolaylaştırıyor. Eşimin anlayışı ve Hülya hanımın uzmanlığı ile çok şükür bu sorunun üstesinden geldik. Cinsel birleşmeyi ilk sağladığımız geceki heyecanımı hala unutamıyorum. Ne kan ne saçma korkularım. Bildiğim bütün yanlışlar hayatımı zindana çevirmiş aslında haberim yokmuş. Üstümden büyük ama çok büyük bir yük attım sanki. Hülya hanıma ne kadar teşekkür etsek az. Vajinismus ve evlilik terapisi konularında gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir danışman. İlk gittiğiniz seans sonrası bile bu işin üstesinden gelebileceğinize inanarak çıkıyorsunuz odadan. Bizde bıraktığı izlenim bu şekildeydi. Bu süreçte bize sadece vajinismus tedavisi değil evlilik terapisi de uyguladı. Bu yüzden her ay kendisine gitmeye devam etmeyi planlıyoruz. :))
     Beğenin    
Seda Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119062
Merhaba 20 yıldır süregelen ve kronikleşmiş depresyonun beni artık tükettiği yaşama dair hiç bir sebebimin kalmadığını düşündüğüm, en basit işleri bile yapmanın çok zor olduğu o dönemde (Eylül 2020) artık bir karar vermem gerekiyordu. En zoruda buydu sanırım. Bütün cesaretimi toplayıp internetten araştırmaya başladım. Ben uzman arıyordum nerden bilebilirdim bir peri ile karşılaşacağımı. İlk randevumu oluşturdum. Bir gece önce hiç uyuyamadım. Değişime doğru adım atmak korkutucuydu. Ertesi gün stres için de Hülya hanımın kapısını çaldım. Oda ya geçtim ve beklemeye başladım. Hep kalkıp gitsem mi diye düşündüm. Ta ki perim kapıdan girinceye kadar. O dakikadan sonra herşey değişmeye dönüşmeye başladı. Daha 3. Seansta ben sanki bambaşka biri gibi hissediyordum kendimi. Hülya hanım bana şöyle demişti. "Keşke sihirli bir değneğim olsa sizi hemen iyileştirebilsem". Vardı ve o farkında değildi. Empati duygusu onun sihirli değneğiydi. Uzmanlığı çok iyi olabilir. Ama insanlığı paha biçilemez. Şimdi her hafta seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Korktuğum şey başıma geldi😁Değişiyorum. Ama artık çok mutluyum. Siz de kendinize bakış aşısı yaptırın. İyi ki Hülya hanımla tanıştım. Herkese sevgiyle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115251
Hayat içinde kaybolduğum, tüm neşemi, mutluluğumu, hedeflerimi, isteklerimi kaybettiğim, öfke kontrolümü kaybettiğim bir dönemdi. Daha öncede bir kaç kez aynı duyguları yaşamış ve kendi kendime aştığımı düşünmüştüm. Ama her seferinde bir öncekinden daha ağır şekilde yaşamaya başlamıştım. Ailemin ısrarı üzerine sonuç alacağıma inanmama rağmen bir kez denemek ve onları mutlu etmek için aramalara başladığım dönemde İnternet üzerinden buldum Hülya Hanım'ı. Pek çok kişi gibi psikologa gitmek benim içinde kabul etmesi zor bir durumdu, ben güçlü ve kendi sorunlarını kendisi çözebilecek birisiydim. Hızlı sonuç almak, belkide bir işe yaramayacağından emin olmak için ilk seansımı iki seans üst üste yapmak istedim. Yorucu olacağı konusunda beni uyararak kabul ettiler sağ olsunlar. İlk seansa giderken yaşadığım sorunlara ek olarak yenilmişlik hissi kaplamıştı içimi, bir yabancı bana nasıl yardımcı olacaktı? Seans başladığında çok huzursuzdum. Fakat ilk tanışma faslının geçtiği kısa bir süreden sonra kendimi çok eski bir dosta kahve eşliğinde içini döker halde buldum. Hatta nasıl oluyordu bilmiyorum ama daha önce düşünmediğim ve konuşmadığım birçok konuyu anlatıyordum. Hemde öyle bir anlatıyordum ki sanki yıllardır burada anlatmak için konu biriktirmiş gibi. İki saat bittiğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım bile. Seans sonunda bir sonraki seans için planlama yapmak istemedim, gerçekten bir işe yarayıp yaramayacağından emin değildim hala. Seanstan çıkıp arabaya oturduğumda nasıl anlatacağımı tam bulamıyorum ama sanki büyülü bir yerden çıkmış gibiydim. Ben nasıl bu kadar konuşmuştum? Kendime bile anlatmadığım, içimde olduğunu unuttuğum bir sürü şeyi, duyguyu bir yabancıya anlatmıştım. Evet söyledikleri gibi çok yorucuymuş, yarım saat olduğum yerden kıpırdayamadım. O yarım saatte, yol boyunca ve sonraki günlerde şaşkınlıkla hissettiklerimi, anlattıklarımı ve bunları neden anlattığımı düşündüm hayretler içinde. Sonunda psikologa gitmenin bir faydası olduğuna inanmaya başlamıştım, içimdeki gizli bir şeyler ortaya çıkıyordu. İçimdeki gizli tuttuğum şeylerin ortaya çıkmaya devam ettiği takip eden her seanstan sonra kendimi daha farklı hissediyordum. Seanslarda bazen ağlıyordum, bazen öfkeleniyordum ama her seanstan sonra bir şeyler değişiyordu, hatta boş bir seans geçirdiğimizi düşündüğüm, hiç birşey hissetmediğim seanslardan sonra bile. En dikkatimi çeken şeylerden birisi de konuştuğumuz her ayrıntıyı unutmadan daha sonraki seanslarda bile hatırlamasıydı, hafızasına, dikkatine ve işine verdiği öneme hayran olmuştum. Yaşadıklarımın asıl sebeplerini bulmama yardım ettiği bu süreçte bana verdiği enerji, gösterdiği sabır, güler yüz en önemlisi de hissettirdiği güven ile yönümü bulmamı sağladığı için sonsuz teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
S.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112870
Merhaba ben 22 yaşındayım ve 6 aylık evliyim eşimle ne kadar uğraşsakta cinsel birliktelik yaşayamadık benim korkularım yüzünden 1 ay 2 ay derken zaman hızla geçiyor internetten araştırma yaparken Hülya hanım’ı buldum yorumlarını okudum çok ümitlendim hemen arayıp randevu aldım. Gittiğimiz de asistanı bizi çok güzel karşıladı.Çok heyecanlı ve hevesliydim. Sonra Hülya hanım ile tanıştık kendisi çok Güler yüzlü ve cana yakındı bizimle konuştu neler yapıp yapmamız gerektiğini anlattı her verdiği ödevde nasıl yapıcam diye tereddüt ettim ama hepsini de teker teker yaptım Hülya hanım’ın desteğiyle. Ve sonuca 5 seans kadar kısa bir süre de vardık ve ben vajinusmusu yendim. Yersiz korkularım gitti belki biraz klasik olacak ama bu muymuş benim korktuğum şey dedim. şu an çok mutluyum iyi ki Hülya hanım’ı tanımışım ona gitmişim. Ben yaptıysam herkes yapar vajinusmus tedavisi olan birşey boşa vakit kaybetmeyin Hülya hanım ile iletişime geçin. Kesinlikle pişman olmazsınız 🥰🙏
     1 Beğeni    
Ö.Doğu
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112667
Merhaba, Hülya hanımı iyi tanıdığımı düşünüyorum. İnsanlara olan yaklaşımınından, sezgisel olarak düşünceleri, insanların psikolojisine yaklaşımını kolaylaştırdığına inanıyorum. Çünkü, insanlarla olan dialoğu gerçekten çok kuvvetlidir. Danışanlarının düşüncelerinin derinliklerine vardıkça, sezgilerindeki doğruluğun ispatı kendisine olan güvenini daha da tetikliyor.. İnsanların düşünceleri, davranışları, yaklaşımlarını çözmek kendini mesleğinden öte o yaşamın içindeki yolculuğun bir parçası olarak görmesidir... Yani insan psikolojisine yaklaşımları, karşısındaki kişinin düşüncesini anlayarak, faydalı çözümler getirmeyi kendine idol edinmiştir. Hülya hanım için herşeyden önce insanların sıkıntıları her ne konuda olursa olsun çözülebilir ve yerini mutluluğa bırakır... Ben kendisiyle çalışmaktan,konuşmaktan,güler yüzünden inanılmaz keyif alıyorum. Bir bakımdan kendimi çok şanslıda hissediyorum. Sizlerin de Hülya hanımın yaklaşımından,verdiği pozitif enerjiden fazlasıyla memnun kalacağını düşünüyorum. İşini severek, benimseyerek yapan nadir insanlardan biridir. Huzurlu, sağlıklı günleriniz için tavsiye ediyorum...
     3 Beğeni    
İrem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111184
Hülya hanımla hayatımız bir noktada kesiştiği için çok şanslıyım. Beni tüm tereddütler, olamamisliklar (olumsuz herşeyi sıfırladığım için negatif hiçbir kelimeyi yazmak bile istemedim ) vb. zincirinden çıkartıp direk özüme döndürdü. Anlattığınız her hikayeyi sizden iyi anlayıp ,uzatmadan net ve doğru noktalara ufak temaslarla sizin gerçeği keşfetmenizi sağlıyor. Çift olarak ve tek olarak danısani oldum ,iyi ki onu tanıdım. Mutluyum hemde çok, hayat üzülmek için çok kısa, ihtiyaç duyan herkese yürekten tavsiye ediyorum .
     1 Beğeni    
Gulhan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2018
TavsiyeNo: 102971
Merhabalar , 6 aylık evliyim fakat evliliğimizin ilk gününde ilişkiye girememenin korkusunu yaşadım ,aslında en başından biliyordum belkide ,hep canım çok yanıcakmış gibi hissederdim ama durumun bu kadar vahim olacagını tabıkı düşünmemiştim . Balayımız çokta istediğimiz gibi geçmemişti aslında ..Balayından sonra hemen bır Jinekologa gıttım ve tedavı oldum , herşey normaldi ..ama normal olmayan hala birşeyler vardı , biz ilişkiye giremiyorduk . Arkadaşımla paylaşınca onunda bir arkadasının basından buna benzer birşey gectıgını ve bu hastalıgın adının Vajinusmus oldugunu soyledi. Hiç vakıt kaybetmeden internetten evime yakın yerler arastırmaya başladım kı o an tavsiyeediyorum.com'dan Hulya hn linkini gördüm . Çok pozitif güleryüzlü bir tanışmanın ardından derslerımıze başladık , ilk zamanlar çok uğraştım -1 haftada bıtırmem gereken ödevi 3 haftada bitirdim , zaman zaman ben başaramayacağım galiba diye düşünürken her gittiğim seansta Hulya hn'dan öylesine güzel pozitif güven aldım ki her başa döndüğümde yeni bir başarıyla ilerlemenin keyifini yaşıyordum :) Eşimle olan katılımlı seansların ardından başarıya dahada yakınlaştıgımı hissediyordum -eşim bana çok iyi geliyordu , o inanmasa ve bana bu desteği vermese belkide daha çook uzun sürecekti. 10 seansın ardından hedefe ulaşmıstık ve sonuc başarılı olmuştu ve çok mutluyduk :) Bu kadar zor görünen şeyin aslında bu kadar basit olduğunu anlamıştım. Yeter ki kendinize inanin ve verilen odevli dogru bi sekilde yerine getirin gerisi kendiliğinden geliyor inanin . Hulya hn' a sonsuz teşekkurlerımı iletiyorum -Müthiş pozitif yüklü ve enerjisi sayesinde bu başarayı onun sayesinde ulaştık . Yardımcısı Görkem hn'da sonsuz teşekkurlerimi iletiyorum ,özel nedenlerden dolayı bır çok seansa katılamadım ve kendısı o güleryüzüyle her zaman destek oldu . Yolunuz bir yerlerde düşerse mutlaka Hulya Arslankabaya tanışma fırsatı edinin .. Sevgiler ..
     2 Beğeni    
N.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100249
Hülya hanımı çok çaresiz bir animda internetten bir uzman ararken buldum yorumları okudum ve kendisine gitmeye karar verdik. Problemimiz ne yazık ki VAJINISMUSTU . Gitmekte çok fazla çekindim kimi zaman ise yaramayacağını düşündüm umutsuzluklar yaşadım takı gidene kadar O kadar talihli ve güzel bir seçim yapmışız ki 6 seans da verdiği güven tatlı dili yaklaşım biçimiyle sorunumuzu çözdü . Sevecen işinde 1 numara mükemmel bi insan . Kendisine ve yanında çalışan Görkem hanim a güler yüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Handane.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99053
merhabalar 5 yıllık sevgililik dönemimizin sonunda evlenmiştik eşimle. evlenir evlenmez de hiç aklımıza gelmicek bi sıkıntıyla vajinismusla tanıştık.kulaktan duyma bilgiler kurkulu rüyam olmuştu. 7 ay boyunca kendi başımıza bu sorunla uğraşmaya çalıştık fakat başarılı olamadık. tavsiyeediyorum.com daki yorumları da görünce Hülya hanıma geldik. hem asistanı çok güler yüzlüydü hemde Hülya hanım o yüzden de hemen ısınmıştık ortama. hem çok umutluydum hemde korkularım umudumun önüne geçiyordu. tedirgin başladık terapiye ama eşim en büyük destekçim oldu her zaman beni hep yönlendirip güç verdi bana cesaretlendirdi ve onun bu desteğinin boşa çıkmaması için bende Hülya hanımın ödevlerini her zaman zamanında yaptım ve hedeflediğimiz tarihten bile önce sonuçlandı dört seansta kurtulmuştum vajinismus hastalığından. bende bumuymuş dedim. etrafımdaki kimselerle paylaşmamıştım bu hastalığımı ve yeni evlenen herkese bize yapılanın aksine destek olup onları korkutmuyorum. herşey yolunda olcak korkulcak bişey yok diyorum. zamanında bizi de böyle yönlendirselerdi böyle bi hastalıkla karşılaşmayabilirdik. neyse ki ben kurtuldum umarım başına gelen herkes kurtulur. Hülya hanım gerçekten çok güzel yönlendirdi. ona çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
S. Mavi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97569
Hülya hanımı bu sayfa sayesinde buldum. Yapilan yorumlari olumlu hasta/danisan görüslerinden etkilenmistim. Bir uzmana ihtiyacim vardi.kendisiyle tanismadan burda okudugum yorumlar beni ona goturdu. İyikide onunla tanismisim. Bir abla-anne sefkatiyle yaklasan, samimi icten biri. Bi karar vermeliydim onun yardimi olmadan veremeyecegim bi karardi.o karar hayatimi baska bi yone goturecekti.asla dedigim bi durumda beni ikna etmeyi basardi. kendisine cok tesekkur ediyorum.
     5 Beğeni    
Marry
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97070
1 sene once cok Severek evlendik, eşimle evlenmeden öncede sonrada hep mutlu enerjik bir çifttik.fakat tek sorun benim cinsellige isteksizligim ve eşimi cok sevdigim halde dokunmasinin verdigi rahatsizlikdi. Uzun süre isterim, düzelir olur dedim . Eşimde hic bir zaman sikayet etmedi ama ben rahatsiz oldum Bu durumdan . Hülya hanim bi arkadasimi vajinusmustan kurtarmisti ve onunda tavsiyesiyle evliligimizin 7. Ayindan İtibaren gittik. Hülya hanim-bilmedigim bir cok konuda beni aydinlatti bazi seyleri ortaya cikardi . En onemlisi cinsellik icin yorgunlugun hastaligin birer bahane olmadigini . Eşiminde ustume her zamankinden daha az dusmesini sagladi ona verdigi tavsiyeler dengeleri kurduk. Kendisine cok tesekkur ederiz ... iyiki gitmisiz .
     2 Beğeni    
Ayşegül ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97042
Hülya Hanım'la tanısmam cok uzun bir zaman once olmadı. Birkac aydır suregelen bir yolculuga basladık beraber. Genellikle kendini guclu hisseden, hayata karsi dik durmaya calisan biriyimdir ama hayatınızda bazı donemler geliyor ki kendinizi dunyanın en gucsuz insanı gibi hissediyorsunuz. Kolunuz kanadınız kırılıyor, sevilmediginizi, yalnız kalmakla cezalandırıldıgınızı dusunuyorsunuz. Ben şu anda oyle bir dönemden geçiyorum. Hayalkırıklıkları yaşadım, yaralarımı sarmaya çalışıyorum. Hülya Hanım gerçekten çok pozitif, ilgiyle dinleyen ve sizi tanımaya, anlamaya çalışan biri ve her hafta yaptıgımız buluşmalarda dünyanın aslında yaşanabilecek bir yer oldugunu, yeni bir gune uyandıkça umutlu olmak gerektiğini hissediyorum. Belki kendimi daha iyi hissetmem biraz zaman alacak, ama inanıyorum herseyin ustesinden gelebildiğim gibi şu anki sorunlarımın da üstesinden gelecegim. Hülya Hanım'a yanımda olduğu için cok tesekkur ederim, eğer kendinizi çaresiz hissediyorsanız bence kendisiyle tanışmalı, sohbet etmeli ve destek almalısınız..
     2 Beğeni    
Şule ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96956
Hülya Hanım ile tanışmamız; Kızım Eylemin ilk kreş hayatına başlaması ile oldu. Zor bir süreci sayesinde atlattık. Karşınızdayken asla sizi kasmayan, olduğunuz gibi görünmekten çekinmeyeceğiniz, değer verdiğiniz insanları rahatlıkla teslim edeceğiz çok güzel bir insan.... Hülya Kaba'nın hayatımda varolduğunu bilmek, bir telefon kadar yakın olduğunu bilmek, bir anne olarak bana büyük bir rahatlık hissettiriyor.Kızımla birlikte önümüzdeki uzun yolda yaşanabilecek sıkıntılarda yardım alabileceğim, sevgi dolu,sıcacık,samimi ve aynı zamanda mesleğini layıkıyle yapan bir uzman*dost.. Sevgili asistanı Görkem Hanım'da kapıdan içeriye girdiğinizde herdaim samimi gülümsemesiyle sizi rahatlatan çok değerli bir insan... Sevgiler.....
     1 Beğeni    
Sıkıntılı Hatun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96678
Hülya Hanım hayatımda tanıdığım en pozitif enerjili insan. Mesleğini layıkıyla yerine getiren,güleryüzlü, dikkatli biri.Evliliğimin sıkıntılı bir zamanın da tanıştık ve ne zaman gergin olarak gitsem yanına hep hafiflemiş ve gülerek ayrıldım. Sizi anlayan ve çözüm üreten bir insan.Herşeyden inçe insanın kendisini mutlu etmeyi becerebilmesini başarıyor.Hülya Hanımla konuşmak insanı negatif düşüncelerden uzaklaştırıyor. Kendisine çok teşekkür ederim 🙃
     2 Beğeni    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96349
Ben Hülya hanımı internet aracılığıyla buldum çok güleryüzlü tatlı bir insan kendisi çok sevdim işini gerçekten hakkıyla yapabilen çok samimi bi insan ben Hülya hanımdan sonra çok değiştim eşimle ailemle çocuklarımla iletişimim güçlendi hatta Hülya hanımın beni değiştirmesiyle 4. Çocuğu yapma kararı aldık artık pozitif bi insan oldum hayatı seviyorum çok üzüleceğim bi olay bile beni çok sarsmıyor artık problemleri daha kolay çözüyorum hayatı çok seviyorum artık her anın tadını çıkarmaya başladım teşekkür ederim Hülya hanım sizi tanıdığım için çok şanslıyım
     1 Beğeni    
A.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96310
Merhabalar Hülya hanımla ilk tanışmam kızımın yaş sendromları ile ilgili yardım almak için olmuştu.kendisi kızımla ilgili tüm testleri yaparak onun bütün gelişimini gözden geçirdi.kizimin bana anlatmadığı pek çok şeyi Hülya hanım sayesinde öğrendim ve bu konuda bana ne yapmam gerektiğini çok sabırla ve incelikle anlatti.bu süreçte kızımın babasıyla boşandık ve çok sıkıntılı bir süreç daha gecirdik.ama kendisinden asla vazgeçmedim.o bize hep bir köprü oldu hep bir yol gösterdi ve belki yalnız olsam bu süreçte atlatamayacagimiz sıkıntıların içinde bulabilirdik kendimizi.kendisi hem çok sabırlı hem sakin hemde gerçekten bir yoldaş sırdaş oldu bana.4 yıl oldu tanışalı kendisiyle ve ondan başka kimseye bu kadar içtenlikle anlatıp rahatlamadim.suan ikinci evliliğimi yaptım ve inanın herşey hiç abartmıyorum onun sayesinde bu kadar düzgün ve duzenli.hem kızım hem ben hemde eşim Hülya hanıma gerçekten çok teşekkür ediyoruz . Bir anne olarak tavsiye edeceğim tek kişi diyerek sozumu bitirmek istiyorum.Hulya hanım ve asistanı Görkem hanıma çok teşekkür ediyorum.Guzel insanliklari ve destekleri icin..
     4 Beğeni    
E. V.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96194
Eşim ile çok sıkıntılı bir dönem geçiriyorduk. Yakın çevremin tavsiyesi ile Hülya Hanimla tanıştık.ikimizinde iş hayatı çok yoğundu. Bu yoğunluktan artık birbirimize vakit ayıramiyorduk birbirimizi anlayamaz hale gelmiştik. Birbirimizin her söylediği sözle tartışmaya başlıyordu. Konuşamaz hale gelmiştik. Hülya hanim yanlış davranislarimizi bizi hiç kırmadan ama açıkça söyledi bize. Dışardan bakınca gerçekleri daha net gördük. Artık birimize karşı daha saygılı ve anlayisliyiz. Yitirdiğimiz saygımızı sevgimizi tekrar kazandık. İşimiz ne kadar yoğun olursa olun birbirimize mutlaka vakit ayırıyoruz minik sürprizlerle birbirimizi mutlu ediyoruz. Hülya hanim bize kattıklarıniz için çok teşekkür ederiz
     2 Beğeni    
E.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96193
Çok sancılı bir sınav süreci yaşıyordum. Deneme sınavlarımda bildiklerimi stres yüzünden yapamıyordum. Bir çözüm arayışındayken araştırma sürecinde onu buldum ve sonu güzel bitecek bir yola girdim. Tedavi sürecinin ilaçsız olması ve tedavinin yakın zamanda işe yaraması deneneme sınavlarımda başarımı arttırdı. Önümdeki sınavlara onun sayesinde emin adımlarla ilerliyorum. Hedefime ulaşırsam bunda benim emeğim kadar onun katkıları da ön plandadır. Bu tarz problemler yaşayan bireyler için kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Endemolll
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96192
İşsiz kaldığım zamanlarda yaşadığım problemleri çözmeme yardımcı olan psikoloğum Hülya Hanıma sonsuz teşekkürler. Hayata dair motivasyonumu yükselten ve dikkat dağınıklığını ortadan kaldıran doktorumu, dostlarıma ve yakın çevremdeki insanlara tavsiye ediyorum. Seanslardaki güler yüzü ve samimiyeti ile pozitif düşünce ilk seansta başlıyor. Ayrıca asistanı olan Görkem Hanıma da ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum. Şimdi daha dikkatli ve duyarlıyım iş ve özel hayatımda. Benim gibi sıkıntı içinde olanlar ve bir çıkış yolu arayanlara destekçi olması için muhakkak psikolojik destek almalarını ve bunun bir sağlık hastalığı olduğunu kabul etmeleri için rica ediyorum.
     1 Beğeni    
î.B.
21.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96169
Merhaba Hülya Hanımı 4 yıl once kızım vasıtasıyla tanıdım. Kizimin cok yakin bir arkadaşı. Kendileriyle sık sık görüşüyoruz. Çok saygılı güler yüzlü içten bir insan, kızımdan farkı kalmadı benim için. Benim gördüğüm en başta çok iyi bir anne, çok yoğun çalışıyor ama çocuklarını ve esini hicbir zaman ihmal etmiyor.Herzaman işinde kendini geliştirmeye çalışıyor, hep daha iyisini yapmak için çok çalışıyor. Kimin sıkıntısı olsa yetişmeye çalışıyor. Hülya kızım başarılarının diler gözlerinden öperim.
     2 Beğeni    
D.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96161
2 yıllık evliyiz. 6 aylık bir bebeğimiz var. Özellikle bebek olduktan sonra eşimle çok fazla fikir ayrılıklarımız başladı.Çok zor bir lohusalık dönemi geçirdim. Eşim zamanla benden daha çok uzaklaşmıştı.Ayrılmaya karar vermiştik.O an ikimiz içinde en doğrusu bu gibi gelmişti. Avukat görüşmesine gittiğimizde bizi aile danışmanına yönlendirdi. İnternette araştırırken Web sitesi aracılığıyla Hülya hanıma gitmeye karar verdik. Eşimi sadece tek seanslık için ikna edebilmiştim.İkimiz de artık evliliğimiz için yapacak bişey yokmuş gibi geliyordu.Hülya hanım la ilk seansımızdaki samimiyeti,içtenliği ve önerdiği tavsiyeleri ile bizi çok etkiledi .Çok çekimser başladığımız seansın sonuna doğru sanki aileden biriyle dertleşiyormuş hale geldik.ikimizi de çok iyi anladı ve bizi orta bir noktada buluşturdu. Bize Hayatımıza başka bir pencereden bakmayı gösterdi. Kontrol seanslarımıza halen gidiyoruz. Hatta gitmeyi iple çekiyoruz, çok eğlenceli oyunlar oynuyoruz, hayatımıza renk katan ödevlerimiz oluyor.Bebeğimizle birlikte çok mutlu bir hayatımız oldu. Bizi toparladığınız için çok ama çok teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
D.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96144
Merhaba, Hülya hanım ile tanışmamızın açıkçası eşim ve benim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum, kendisini tanıyana kadar ne kadar çok konuda eksiklerimizin olduğunu farkına varmamızı sağladı, adıma söylemek isterim ki, kendisi ile konuşunca eksik olduğunu düşündüğüm konuların üzerine daha kararlı bir şekilde gidebiliyorum ve bu durumu düzelen aile hayatımla birlikte hızlı bir şekilde işlerime de yansıyor olması gerçekten takdire şayan. Hayata bakış açımı değiştirdiği için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
F.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96133
Merhaba ben hülya hanımda 5-6 ay gibi bir süre tedavi gördüm onun sayesinde herşey yolunda bütün şikayetlerimi atlattım. Problemlerimin çözümü oldu. Gittiğim hergün hep olumluklarla döndüm . kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum . iyi ki tanımışım iyi ki hayatıma girmiş. Geleceğimin olumlu olmasında ki en büyük güzel etkenim canım psikoloğum Güzel sonuçlarınızın olmasını istiyorsanız psikoloğum en doğru adrestir. Ben psikoloğumu seçerek en güzel seçimi yaptım iyi ki de yapmışım
     2 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 55 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Hülya ARSLAN KABA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Mesleki platformda; Türk Psikologlar Derneği, Çift ve Aile Terapisi Derneği (ÇATED),
EMDR Derneği, Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği(CİSED) üyesidir.

Hülya ARSLAN KABA Mesleki Videolar Videoları
1 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi
Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul.Perlavista Residence A Blok Kat:11 Daire:101 Beylikdüzü/Beykent
İstanbul
(Perlavista Alışveriş Merkezi Üzeri)
Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 873 61 01
Telefon 2 :
0(533) 938 10 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1975
(49 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Mezuniyet Yılı
2011
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Aile Eğitimi ve Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Hülya ARSLAN KABA Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hülya ARSLAN KABA Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
beylikdüzü psikolog, ataköy psikolog, ıstanbul psikolog, esenyurt psikolog, avcılar psikolog, silivri psikolog, büyükçekmece psikolog, çatalca psikolog, ataköy cinsel terapist, büyükçekmece cinsel terap, florya psikolog, küçükçekmece psikolog, şirinevler psikolog, bakırköy psikolog, bahçelievler psikolog, uzman psikolog, psikolog, terapist, evlilik terapisti, aile danışmanı, boşanma, boşanma danışmsnı, aldatma, ilişki terapisti, evlilik öncesi, vajinismus, cinsel terapist, bireysel terapist, depresyon, mutluluk, psikolog ataköy, cinsel terapist istanbul, cinsel terapist beylikdüz, cinsel terapi beylikdüzü, cinsel terapi ataköy, evlilik terapisi ıstanbul, bireysel terapi istanbul, vajınismus tedavi, vajinismus tedavi istanbu, vajinismus beylikdüzü, beylikdüzü aile terapisti, beylikdüzü aile danışmanı, beylikdüzü çift terapisi, avcılar çift terapisi, beykent psikolog, beykent evlilik danışmanı, beykent cinsel terapi, bahçeşehir psikolog, bahçeşehir cinsel terapist, bahçeşehir terapist

19:25
Top