2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,278 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Selda GÖL BERBER

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Selda GÖL BERBER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selda GÖL BERBER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Selda GÖL BERBER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Selda GÖL BERBER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Erkam ÜNAL
Danışanlarının değişimlerine yardımcı olabilmek adına kendisinden ödün vermekten kaçınmayan, aldığı eğitimlerle kendisini hep bir adım ileriye taşıy...
Nazlı BALKANLIPsk.Nazlı BALKANLI
Nazliyla beraber kısa bir süre çalışma fırsatı buldum; fakat bu kısa sürede ondan çok şey öğrendim. Iş disiplini, etik ilkelere bağlılığı, danisanla...

Selda GÖL BERBER Özgeçmiş CV Psk.Selda GÖL BERBER'in Özgeçmişi
Selda GÖL BERBER 2010 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmustur. Lisans eğitimi boyunca Ege Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Polikliğini,Panda Anaokulu ve Ufuk Özek Egitim Merkezinde gönüllü stajyerlik programına katılmıştır. Ege Cagdas Egitim Vakfinda 3 dönem çocuklarla sosyal beceri eğitimi programını yürütmüştür.
2015 yilinda Arel Universitesi Klinik Psikoloji Programina baslamıstir.
İs Deneyimleri:
2011 yılında Tekirdag İl Sağlik Müdürlüğune atanmıştır. Ruh Saglıgı Subesinde Tekirdag ili genelinde projelerde gorev almıstır. 2011 Van Depremzedelerine yonelik psikososyal destek gorevinden dolayi Tekirdag Valiligi tarafindan ödüllendirilmiştir. ...[Devamı...]

Selda GÖL BERBER Tavsiye Yazıları Selda GÖL BERBER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Psk.Erkam ÜNAL
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-05-2017
 TavsiyeNo: 97040
Değerli dostum ve meslektaşım Selda ile birlikte keyifle çalıştığım süre zarfında çocukları ve de mesleğini ne kadar sevdiğini, önemsediğini ve işini içtenlikle yaptığını görme fırsatım oldu. Faydalı olabilmek motivasyonuyla mesleğindeki gelişmeleri takip ederek, mesleki gelişimi için özveri ve azimle, içinde bulunduğu şartlar ne kadar zorlayıcı olsa da eğitim hayatına devam ettiğine şahitlik edebilirim:) Kararlılığının, iradesinin ve öz disiplininin çevresini de motive ettiğini söyleyebilirim. Çocuklar konusunda hassasiyetinin doğal olarak terapi odasına yansıdığını görmek mümkün. Devlet hastanesinde kendi imkanlarıyla 'oyun odası' oluşturmasını hala takdir ediyorum. Gönül rahatlığıyla kendisinden destek alabilirsiniz.
     Beğenin    

 ayşe mine beypazar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.212.YD

17-10-2016
 TavsiyeNo: 91127
Psikoloji ile serüveninin en başından beri tanıdığım, iyi ki bu serüvende yol arkadaşım olmuş dediğim kişidir. Güler yüzlü, sevecen, ilgili, güvenilir kişiliğinin yanında danışanlarına değer veren, onları rahatlatan harika bir psikologdur. Mesleki açıdan kendisini güçlendirmeye ve kişisel olarak geliştirmeye çok önem verir ve bu konuda karşılaştığı zorluklar onu hiç yıldırmamıştır. İş ahlakı ve işine olan tutkusunu örnek alınacak meslektaşımdır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     Beğenin    

Nazlı BALKANLI Fotoğraf  Psk.Nazlı BALKANLI
Manisa - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-10-2016
 TavsiyeNo: 91110
Selda Hanım, hem dostum hem de değerli bir meslektaşımdır. Mesleğini yaparken oldukça hassas ve özverili olmasının yanı sıra kendini aldığı eğitimlerle sürekli yineleyen ve ahlaklı çalışmayı her şeyin üstüne koyan bir terapisttir. Tecrübeli ve fayda görmek istediğiniz bir psikolog arayışı içindeyseniz, temas kurduğunuzda iyi ki gelmişim diyebileceğiniz bir psikologla ( terapistle ) temas kuracaksınız demektir. Sizi tarafsız dinleyecek, anlayacak olan ve size ihtiyacınız olan desteği vereceğinden şüphem olmayan Selda Hanım'a gönül rahatlığıyla gidebilirisniz
     Beğenin    

 Betul sevgi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.212.YFJ

16-10-2016
 TavsiyeNo: 91080
Selda hanim yakinen tanidigim cok sevdigim ve begendigim bir meslektasimdir.kendisiyle 3 seneye yakin ayni kurumda calistik.sunu soyleyebilirim ki calisma disiplini titizligi konusunda her zaman takdir etmisimdir. Isini en iyi sekilde yapmaya calisan bir arkadasimizdir.kendisi mesleki gelismeleri ve egitimleri yakindan takipeden, kendi alaninda uzmanlasmis bir psikologtur. Calistigi kurumlarda bir cok vaka ile calismis gerekli ve yeterli tecrubeye sahip biridir.Kendisini gonul rahatligiyla herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Eda Uygar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.0.67.F

14-10-2016
 TavsiyeNo: 91033
Kendisi ile 4 sene önce farklı mesleklerin yer aldığı bir projede beraber çalışma fırsatımız oldu. Bu çalışma süresi ve arkadaşlığımız süresince kendisini geliştirmek adına ne kadar çaba harcadığına bizzat tanık oldum. Mesleğini seven, mesleki yönden kendisini sürekli geliştiren, eğitimlere katılan, yeniliklere açık, donanımlı bir psikolog. Kendisi ve çevresiyle barışık, toplumsal sorumluluk projelerinde yer alan,duyarlı, vefalı ve sevgi dolu pozitif bir insandır.Gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz, güler yüzü ile sizleri karşılayacaktır. Memnun kalacağınıza eminim.
     1 Beğeni    

 Özlem KOÇ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.0.67.F

13-10-2016
 TavsiyeNo: 91014
Konusunda gerçekten çok donanımlı, bilgili ve iletişim becerileri en üst düzeyde bir psikolog arkadaşım. Kendisini sürekli geliştiren, gereken eğitimleri alamaya çalışan, büyük bir azimle işini yapan biri. Kendisini gözüm kapalı tüm ihtiyacı olabilecek kişilere tavsiye ediyorum. İşine olan saygısı her şeyin ötesinde oluşu ve işinden keyif alması, bunu bir zorunluluk değil de mutluluk vesilesi görmesi beni oldukça etkiledi. Şiddetle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Selda GÖL BERBER'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Turk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Karsıyaka
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 502 32 08
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Doğum Yeri
İzmır
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Selda GÖL BERBER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Selda GÖL BERBER Mesleki Videolar Videoları
-18:43
Top