2007'den Bugüne 82,344 Tavsiye, 26,082 Uzman ve 18,283 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Reşit TUNA

Şehir

Şanlıurfa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Reşit TUNA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Reşit TUNA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(%40.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Reşit TUNA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Reşit TUNA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ferit KARADAŞPsk.Ferit KARADAŞ
Ferit bey ile kısa süre önce 21 günlük bir stajda tanıştım. Ferit Bey, kendi alanında epey yetkin bir psikologdur. Ayrıca, kısa sürede etkili bir şeki...

Reşit TUNA Özgeçmiş CV Psk.Reşit TUNA'nın Özgeçmişi
Lisans: Psikoloji / Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ankara
Lise: Özel Doğa (Şanlıatalar) Lisesi, Şanlıurfa

Kurslar/Seminerler/Sertifikalar:
2016 - Çocukla Adli Görüşmeci Sertifikası – Sağlık Bakanlığı
2015 - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitim Sertifikası Hasan Kalyoncu
Üniversitesi

İş/Staj Deneyimi:
2016- Adli Görüşmeci, Uygulamalı Staj, Diyarbakır Çocuk İzlem Merkezi
2015-2016 Psikolog, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2013 - Klinik Psikoloji, Uygulamalı Staj - Balıklıgöl Devlet Hastanesi

Hobiler:
Kitap okuma / Araştırma okuma / Film analizi yapma / Tiyatroya gitmek

Reşit TUNA Tavsiye Yazıları Reşit TUNA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Barış (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.233.20.DY

22-12-2017
 TavsiyeNo: 101079
Merhabalar herkese. Reşit lisanstan arkadaşım ve aynı zamanda meslektaşım. Meslek hayatımda edindiğim en temel kazanım şu ki kendi duygularını, davranış örüntülerini, tepkilerini, tavırlarını ve anlam arayışlarını sorgulamayan kimse başkalarına da terapötik bağlamda başkalarına da yardımcı olamaz ve empatik düşünce kırılgan bir hal alır. Reşiti ilkin böyle anlatmak isterdim. Kendi yaşam deneyimlerini ölçüp biçen, bunları sorgulayan ve en acı zamanlarda bile anlam arayışını devam ettirebilen bir insan. Bu onun mesleki kimliğine de aynı zamanda yansımıştır. Psikoloji de farklı literatürleri eş zamanlı takip edebilen, gerek akademik gerek pratik bağlamda kendisini sürekli geliştiren ve bunu farklı perpektifler ışığında deneyimleyebilen birisidir. Bu yüzden "hiç böyle düşünmemiştim"in karşılığını alabiliyorsunuz Reşitten ve bunu yaparken de yargılamamayı( empatik düşünce ve duygu bağlantılarını kurmanın doğal sonucudur bu) , sizin kendi iç dinamiklerinizi sorgulamanıza yardımcı olabilecek ve bunu başarıyla yapabildiğine güvendiğim, inandığım birisidir. Yıllar yılıdır kendisini sayısız kez arayıp akıl fikir danışmışımdır ve biliyorum ki ihtiyaç duyduğumda yardımını esirgemeyen, yanında olan ve de profesyonel davranabilen nadir dostlarımdan, arkadaşlarımdan, meslaktaşlarımdan biridir. Bu vesileyle kendisine de teşekkürlerimi iletiyorum burdan:)
     1 Beğeni    

 MERVE ÖZGER (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.145.62.DD

19-12-2017
 TavsiyeNo: 101017
Reşit'i ODTÜ'deki lisans yıllarından beri tanırım, kendisi hem meslektaşım hem de yakın arkadaşım olur. Kendisini tanıyan herkes empati gücünün çok güçlü olduğunu bilir. Bu doğrultuda Reşit'in kendisinin farkında olan bir insan olarak bu mesleğe yöneldiğini düşünmekteyim. Ayrıca hem lisans eğitiminde aldığı derslerle hem de üstüne aldığı eğitimlerle özellikle çocuk danışmanlığı konusunda yetkin bir psikolog olduğunu düşünüyorum (ki zaten bunlar aldığı diploma ve sertifikalarla da ispatlanabilir). Ayrıca etik ilkeleri ve hasta/danışan hakları konusunda da bilinçli bir meslektaşımdır.
     1 Beğeni    

 ezgi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.71.CF

19-12-2017
 TavsiyeNo: 101014
Birlikte çalıştığımız dönemde kendisini tanıdım. Çok iyi bir arkadaş olmasının yanı sıra mesleki bilgisine güvendiğim, işine saygılı ve bunun için devamlı kendisini geliştiren, danışanı için uygun yaklaşımı sunan bir psikolog. Kimi zaman problemler çözümsüz gibi görünebilir, bir çıkış yolu bulamayacağınızı düşünürsünüz; böyle zamanlarda farklı bakış açılarıyla bakmanızı sağlayan, çaresizlik ve umutsuzluk duygularıyla yaşamınızı devam ettirmekte zorlanırken olumsuz duygu ve düşüncelerle baş etmenizi kolaylaştıran, alanında güvenilir ve saygı duyduğum bir meslektaşımdır.
     1 Beğeni    

Mahmut PAKDEMİR Fotoğraf  Uzm.Psk.Mahmut PAKDEMİR
Diyarbakır - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

18-12-2017
 TavsiyeNo: 101000
Reşit ile 2016 yılında tanıştık, kendisi bizim çalıştığımız kurumda staj için bulunmaktaydı, hem duruşu hem görüşü hem de psikolojiye hakimliği cidden takdir edilir bir şekildeydi. ODTÜ mezunu olmanın yanında kişilere ve hastalara yaklaşımı kendisini ne denli geliştirdiğini göstermektedir. Urfa için güzel bir kazanım olduğunu düşünmekteyim. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Bir çok alanda insanlara yardımcı olacağını düşünmekteyim. Umarım hem Urfa hem Reşit Tuna için hayırlı olur.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Reşit TUNA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Reşit TUNA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Reşit TUNA Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, psikiyatri, urfa, şanlıurfa, peded, depresyon, kaygı bozukluğu, fobi, aile terapisi, uzman psikolog, cinsel terapi, aile danışmanlığı, çift terapisi, bilişsel terapi, bipolar, anksiyete, anksiyete bozukluğu, şanlıurfa psikolog, panik atak, terapi, terapi ücretleri, borderline, çocuk psikolojisi, zeka testleri, evlilik terapisi, psikolog numaraları, psikolog aile danışmanı, panik atak tedavi merkezi, iyi bir psikolog, psikolog klinikleri, psikolog terapi ücretleri, aile danışmanlığı ücret, psikolog öneri, terapi fiyatları, kişilik bozukluğu, manik depresif, psikolog urfa, stres bozukluğu, aile uzmanı, panik atak tedavisi, en yakın psikolog, psikolog tavsiyeleri, psikolog isimleri, duygu durum bozuklukları, tedavi merkezleri, obsessif, bağımlılıklar, psikolog şanlıurfa, travma tedavi, travma


15:35
Top