2007'den Bugüne 87,036 Tavsiye, 26,996 Uzman ve 19,257 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ahmet SERT
Uzman Klinik Psikolog - İçel (Mersin)
Emdr Uygulayıcısı, Wısc-4 Uygulayıcısı, Oyun Terapisti

Ahmet SERT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi24 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

24

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Ahmet SERT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet SERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLUUzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla hocamla 2017 Ekim ayında telefonda konuşarak ilk iletişimimizi kurduk. Kendisi mesleki gelişimimde çok önemli bir yere sahip. Verdiği bilgiler v...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatın içerisindeki bütün duyguları anlamlandıran çocuklar yetiştirmek dileğiyle...
Ahmet SERT'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Akdeniz Psikoloji ve Danışmanlık
Yeni Mahalle, 33163 Sokak, Maxima Plaza, Kat: 5 No:5 
İçel (Mersin)
Uzm.Psk.Ahmet SERT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ahmet SERT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
KULLANDIĞI YÖNTEMLER

* OYUN TERAPİSİ
* DUYUSAL NÖROTERAPİ
* EMDR
* ÇOCUK VE ERGENLERDE BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ
* NARRATİVE TERAPİ
* KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ


UYGULADIĞI TESTLER

- WİSC-IV ZEKA TESTİ
- MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI)
- TEMATİK ALGI TESTİ (TAT)
- DENVER II GELİŞİMSEL TARAMA ENVANTERİ
- Porteus LABİRENTLERİ TESTİ
- BENDER-GESTALT Testi
- BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ
- FROSTIG GÖRSEL ALGI TESTİ
- METROPOLITAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ
- ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)
- CATTELL 2A ve 3A
- GOODENOUGH BİR iNSAN ÇİZ TESTİ
- GESSELL GELİŞİM FİGÜRLERİ TESTİ
- PEABODY TESTİ

Çalışma Alanları

* 0-18 yaş arası duygusal, sosyal, fiziksel ve bilişsel gelişim değerlendirilmesi ve geribildirimi...[Devamı...]

Ahmet SERT Özgeçmis CV Uzm.Psk.Ahmet SERT'in Özgeçmişi
AHMET SERT

Ahmet Sert, Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesi ile mezun olmuştur. Lisans yıllarında 0-12 yaş çocuklarla yakından çalışabileceği gönüllü stajlar yapmıştır. Özel İnci Gündüz Anaokulu’nda 1.5 yıl boyunca staj yapmış ve bu dönemde 24-72 ay arası çocukları yakından gözlemleme ve çalışmalar yapma fırsatı bulmuştur. 2017 yılında Çağ Üniversitesi’nin desteği ile başlatılan Travma Odaklı Psikososyal Destek Projesi kapsamında yaklaşık 8 ay boyunca birçok eğitim almıştır ve çeşitli illerde psikolojik travmayı önleyici hizmetler kapsamında birçok çalışma yapmıştır.

Çalışma Alanları
• Çocuklarda Davranış Bozuklukları
• Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
• Özgül Öğrenme Güçlüğü (Okuma, Yazma ve Matematik Bozukluğu)
• Çocuklarda Kaygı Bozuklukları (Sosyal Fobi, Özgül Fobi, Yaygın Anksiyete, OKB)
• Travma ve İlişkili Bozukluklar
• Çocuklarda Beslenme ve Uyku Bozuklukları...[Devamı...]

Ahmet SERT'in Makaleleri Ahmet SERT'in Makale ve Yazıları
2 Makale
1 Yazı/Döküman

Ahmet SERT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Okan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ22.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119958
Merhaba, konuya şurdan başlamak istiyorum, yıllardır psikolojik tedavi almaya ihtiyacım varken önyargılarım ve kaygılarımdan dolayı hiç cesaret edemiyordum Ahmet bey ile de aynı önyargı ve kaygı ile görüşmeye başlamaya karar verdim fakat ilk seanstan itibaren tüm ön yargı ve kaygılarımı kırmayı başardı. Kendisiyle sosyal fobi ve panik atak üzerine görüşmeye başladım. Kendisi hayal satmaya çalışan değil gerçekten soruna çözüm bulmaya çalışan ve bunun için gayret gösteren bir davranış sergiledi. Yaklaşık 8 seans sonucunda oluşan panik atak ve korkularımı EMDR tedavi yöntemi ile minimuma düşürmeyi başardı. Kaybettiğim özgüvenim yeniden oluşurken, vücudumda oluşan semptomlarla da baş etmeyi öğreterek daha sağlıklı bir sürece doğru yönlendirdi. Son seansımda kendimi o kadar enerjik ve mutlu hissettim ki keşke bu seanslara çok daha önce başlamış olsaydım hissini çok yoğun yaşadım. Tüm yaptıkları için Ahmet bey’e teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Tuğba Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2021
TavsiyeNo: 119530
Merhaba. Boşanma aşamasında olan bir evililiğim ve 7buçuk yaşında bir kızım var. Herşeyin farkında.Ben kızımla anlayabileceği herşeyi paylaşırım . Bu durumda kızımda bir kaç değişimler farkettim ve yardım almamız gerektiğine karar verdim. Psikolog bir arkadaşım var. Ona anlattım durumu. Onun alanı farklı olduğu için çocuklar üzerinde uzmanlaşmış piskolog bir arkadaşım var o görsün dedi. Açıkcası aklımda çok soru işareti ile gitmiştim. Kızımda bir sorun var mı bu süreçte ne yapmam gerekiyor ? Ve Ahmet bey ile tanıştık. İlk ben görüşme yaptım daha sonra kızım görüşme yaptı. Kendisi güleryüzlü,samimi kendinizi hiç yabancı gibi hissetmiyorsunuz. Çok şirin bir kliniği var . Ahmet beyin mesleki açıdan başarılı bulduğum yönleri empati yapabilmesi , dürüst olması ( örn ; Benim anlattıklarıma karşı dürüst olmayıp geçiştirebilirdi ama yapmadı yanlış oldugunu zaman zaman kendını benım yerıme koyup nasıl başa çıktığımı düşündü. ) aynı zamanda özgüveni yerinde bir birey olması. Kızım çok heyecanlıydı gittiğimizde. Ahmet bey ve kızım çok güzel anlaştılar. Tabi ki bunun nedeni Ahmet beyin güleryüzlü olması , sevecenliği , çocuklarla iyi anlaşabiliyor olması . Birlikte resim yaptılar sohbet ettiler kızıma küçük bir hediyesi oldu. İnanın küçüçük şeyden o kadar çok mutlu olabiliyor ki çocuklarımız. Mutlu edebilmek o anı yakalayabilmek çocuklarımız için çok önemli. Ve mutlu son kızım normal babasından kaynaklanan bir kaç sorun var onlarda aşacağız inşallah . Bir ebeveyn olarak arka plandaki göremediklerimiz çözemediklerimizi kısa vadede çözüp size sunabiliyor . Ahmet beyi herkeze tavsiye ediyorum . Çocuklarla ilgili zaten çok iyi geliştirmişsiniz kendizi ama daha da çok fazla geliştirin hep çocuklarla ilgilenin. Çünkü çocuklarımızın sizin gibi psikologlara ihtiyacı var günümüzde pek normal karşılanmıyor piskologa gitmek götürülmek ama şuan ki çağda ergenlik yaşı bu kadar düşmüşken hayatımızda sizin gibi insanlara her zaman yer var. İyiki hayatımıza dokundunuz.
     1 Beğeni    
Tuuba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mart.2021
TavsiyeNo: 119345
Merhaba Sayın Ahmet Sert ile 4 yıldır tanışıyoruz. Oğlumun gittiği kreşte psikolog görevi yürütüyordu. Son 4 aydır da oğlum için oyun terapisi hizmeti alıyoruz. Oğlumdaki değişim mükemmel. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Oğlum daha iyi olmasına rağmen terapiyi bitirmiyoruz, çünkü her hafta keyifle gidiyor ve oyun terapisini iple çekiyor. Her problemimizde bize destek oluyor. Gerekirse telefon desteği veriyor. Boşanma gibi bir süreci çok iyi yönettik. Bizim için Ahmet Sert bir şans oldu. Kendisi anlayışlı, bilgili, deneyimli, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık ve samimi bir psikologdur. Herkese tavsiye ediyoruz. Ayrıca Akdeniz Danışmanlığın tüm çalışanları işlerinde uzman ve deneyimli. Aynı zamanda sıcakkanlı ve içtenler. Biz Akdeniz Danışmanlığı evimiz, yuvamız gibi görüyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
Nadide GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mart.2021
TavsiyeNo: 119276
Ahmet Bey ile birlikte bir kaç kişi daha araştırdım, en sonunda Ahmet Bey de karar kıldım, iyi ki kararım Ahmet Bey’den yana olmuş. Güler yüzü, ilgisi alakası, samimiyeti harika. Sorunumuza hızlı bir şekilde çözüm buldu. Akabinde sürekli takibi ayrıca ilgimizi çekti. Her kafamıza takılan noktada ulaştığımız ve çözüm bulabileceğine inandığımız harika bir psikolog. Kesinlikle herkese gönülden tavsiye ediyorum. İyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki tanımışız.
     2 Beğeni    
Berna
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118994
Ahmet hocam ile bir uygulama sayesinde tanıştık. Başta tereddütlerim oldu haliyle ama tanıdıktan ve bir kaç seans görüştükten sonra tabularimi yıktı diyebilirim. Yeri geldi sadece dinledi, yeri geldi karşılıklı sohbet ettik yeri geldi fikir verdi. Bana bir psikologtan fazlası oldu. Arkadaş, dost, sırdaş vs. Ayrıca zaman kavramı pek olmadı yani Ahmet hocama ihtiyaç duyduğum her vakit ulaşabildim. Mesajlarımi aramalarımi, görüşmelerimi hiç gecistirmedi. Para kaygısı hiç olmadı, karşısındakine de müşteri ya da hasta gözü ile hiç yaklaşmadi. İyi ki tanımış, iyi ki Ahmet hocamı tercih etmişim. Bizim gorusmelerimiz ayrı şehirlerde olmamız sebebi ile online olarak gerçekleştirildi ama buna rağmen ictenligini, samimiyetini, duyarlılığını yüz yüzeymissiniz gibi hissedebilirsiniz. Yollarımızın kesiştiği güzel bir dost, arkadaş edinmiş olduk. Olaylara hatta hayata bakış açımi dahi değiştirdi danışmanlığı boyunca. Burada anlattıklarımdan daha fazlasıdır kendisi. Emeğine, yüreğine sağlık hocam.
     3 Beğeni    
Didem Esenkaya
15.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118992
Bir rehber öğretmen olarak öğrenci yönlendirebilme ümidiyle çok tesadüfi bir şekilde yollarımız kesişti hocamla. Sadece travmatik değil özellikle 8 ve 12. Sınıf gibi riskli gruplardaki sınav hazırlık öğrencilerimi gerek teknoloji bağımlılığı gerekse sınav kaygısı , dikkat eksikliği gibi çocuklarımızın gelecekleri konusunda hayati önem taşıyan noktalarda gözüm kapalı emanet edebildiğim, her konudan önce vicdani duyarlılığı ve iş takibi konusunda şehirdeki tek psikolog olduğunu samimiyetimle ifade edebiliyorum. Tek seans sonucunda bir çok öğrencim için seansın devamına gerek olmadığını bizzat benimle iletişime geçerek de bilgilendirmiş olması günümüzde neredeyse ulaşamadığım ender danışman olduğunun kanıtıdır. 🙏🏻🙏🏻
     2 Beğeni    
Burak ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118987
Ahmet beyi bir arkadaşım tavsiye etti.Dışarı çıkarken araba kullanırken tedirgin oluyordum. İnsanlarla iletişimim çok kötüydü ve en önemlisi kendimi tanımıyordum. Olaylar karşısında neler hissettiğimi anlayamıyordum. Çok şükür hepsini geride bıraktık ve tamamen hayatımı değişti.Seanlarımızın başında bu kadar ilerleyeceğimizi tahmin edemezdim. Emdr yöntemiyle çalıştık ve çok başarılı olduk.Bu ve bunun gibi her türlü psikolojik sorun yaşanlara tavsiye ederim.Büyük insan ahmet bey saygılar sevgiler...
     2 Beğeni    
Ayşegül ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118487
Merhabalar, Ahmet bey ile bir psikolog arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Geçmişte fark etmediğim ama günümüzde özel - sosyal hayatımı fazlasıyla etkileyen travmalarımı ve problemlerimi fark etmemi sağladı. EMDR tekniğini kullanarak bu sorunlarımı çözmemi sağladı. Son yıllarda Panik atak ve Vertigo rahatsızlıklarım çok fazlaydı. Bu sıkıntılarımı ortadan kaldırmak için zamanında bir çok psikiyatriste gitmiştim ve uzun yıllar antidepresan ilaçları kullanmıştım. Tabiki antidepresanlar Vertigo ve Panik atağımı ortadan kaldırmadı. Ama Ahmet bey ile terapiye başladıktan sonra Vertigo ve Panik atak krizlerim olmadı. Seanslar arasında kendimi kötü hissettiğim zamanlarda dahi telefonla da olsa hep bana yardımcı oldu. Mesleğine çok hakim olan, profesyonel ve de güler yüzlü birisi. Hayata ve durumlara karşı, bakış açımı ve duruşumu değiştirdiği ve de sırtımdaki onca yükü kaldırmama yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Mazide Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118486
Merhaba, Ahmet hocamla öğretmenimizin tavsiyesi üzerine tanıştık. İlk etapta kafamızda bir sürü soru işaretleriyle gittik eşim ve kızımla birlikte. Ama kapıdan girer girmez samimi tavırlarıyla bizleri rahatlattı. Gözlemleri ve tavsiyeleri sonuçlarını çok kısa zamanda vermeye başladı.istediğiniz zaman problem olduğunda çekinmeden yazabilirsiniz dedi. Oda güven veren bir davranış oldu bizim için. Güleryüzlü ve samimi davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Düşünmeden kendisini ziyaret edebilirsiniz🙏🍀
     2 Beğeni    
Muhammed ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118457
Sevgili danışmanım ahmet sert e bana sağladığı katkılar için çok çok teşekkür ediyorum. Ona gelene kadar yaklaşık 6 uzman gezen Panik bozukluk anksiyete rahatsızlığı bulunan 29 yaşınds kendi işinin sahibi bi aile babasıyım. O kadar zor bir dönemim de ve bir sürü uzman gezmiş biri olarak umudu çok yitirmiş ve artık işi gücümü yapamaz hale gelmiştim . Terapilerdeki yaklaşımı , beni cesaretlendirmesi, ve daha sayamadığım o kadar çok konuda yardımcı olduki 7/24 saat ve seans farketmeksizin bu kadar danışanı ile ilgilen bi uzmana rast geldiğim için allaha şükrediyorum. Yaklaşık olarak 6 ay içinde neredeyse tamam aştım sorunlarımı terapiye başladığımız gün ile şimdi arasında baya fark var kendisine çok teşekkür ediyorum ve muhtemelen hayatımın her döneminde kendisinden destek almaya devam edeceğim Çok zeki çok iyi bir dinleyici ve mükemmel analitik zekaya sahip psikoloğum ahmet sert iyi ki varsın.
     3 Beğeni    
Serenay
10.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118456
Biz Ahmet beyle kendisininde görev aldığı okul öncesi özel bir kurumda eğitim alan kuzenimiz vesilesi ile tanıştık. Oldukça samimi ve akademik bilgilerinin verdiği bilinçle yakın bir şekilde ilgilendi. Tek bir seansta hiç bir detay atlamadan özgeçmiş ve kişilik analizi yaparak bize uyulması gereken davranışlarımızın neler olduğu hakkında bilgilendirmeler yaptı. Bu konuda mesleğini severek yapan uzmanları tenzih ederek açıkça söylemek gerekirse hassas duyarlı ailelerin zaaflarından yola çıkarak insanların daha çok kafa karışıklığına sebep olan olumsuzluğa iten bir çok danışmana göre oldukça empati güdüsü ve gerçekliği ile biz ebeveynlerin içini rahatlatacak bir görüşmeydi. Biz kendisiyle ikinci kez seans yapmaya bile gerek duymadan sorunlarımızı en aza indirgeyen çözümler bulduk ve tekrar bir destek almamız gerekirse hiç tereddütsüz kendisine başvuracağız. Akademik başarılarının devamı diliyorum ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum🌸🙏
     3 Beğeni    
Gazi ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117174
Merhabalar oglum 6 yasinda metropolitan testi yaptirmak ve oglumdaki kaygi bozuklugu icin bi uzman ariyorduk bize Ahmet Hocayi tavsiye ettiler ve gittik.Gittigimizde bizi cok sicak ve guleryuzlu karsiladi.Oglumla cok guzel iletisim kurdular.seans sirasinda gayet icten bi sohbet gerceklestirdik.Bize verdigi tavsiyleri elimizden geldigince gerceklestirmeye calistik ve cocugumuzdaki olumlu degisiklikleri cok kisa bir surede gozlemledik ve bu bizi cok mutlu etti.Suanda Ahmet Bey sayesinde oglumun ozguveni daha da gelismis oldu. Dikkatimi ceken noktalardan birisi de oglumla ilgili en ufak bi ayrintiyi bile daha sonra gittigimizde hatirlayabilmesiydi.ve en onemlisi ne zaman ulasmak istesem bi paylasimda bulunmak bi bilgi almak bisoru sormak istesem bi telefonla bile cok rahat bunlari yapabiliyor olmak bizi cok mutlu ediyor.
     2 Beğeni    
Elif BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115730
Ahmet bey ile internette tavsiye edilen oyun terapisini araştırırken buldum ve ulaştım. Gerek telefonda gerek yüz yüze görüşme esnasında oğlumun doğumdan itibaren olan süreciyle ilgili veya anlık gelişim durumuyla ilgili çok iyi şekilde alakadar oldu. Oğlumda daha önce çözdüğümuzu düşündüğümüz uyaran eksikliğine bağlı bazı problemler ile ilgili gittik. Kendisi bizi kurumunda çalışmakta olan bir uzmandan da destek almamız için yönlendirdi. Şuan hem kendisi hem de yönlendirdiği terapist ozgecan hanım tarafından oğlumla ilgileniliyor. Kendileriyle yaptığımız görüşmeler neticesinde kendimizdeki eksikliklerin de farkına vardık ve uzun zamandır başlamaya cesaret edemediğimiz tuvalet eğitimine dahi başladık. Kendisi oldukça cana yakın, insana kendini rahat hissettiren, çocuğa abi şefkatinde size ise dost samimiyetinde yaklaşan bir terapist. Sizi dinliyor anlıyor ve söylediklerinize değer veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Görüşmelerin oğlumun gelişimi açısından oldukça faydalı olmaya devam edeceğine eminim. Başarılarının daim olmasını temenni ederim.
     4 Beğeni    
Esma ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115208
Ahmet Bey ile yaklaşık 2.5-3 ay önce tanıştık ve beraber zorlu bir sürece başladık. (en azından benim açımdan bol ağlamalı, zorlu bir süreçti :) ) Kendisi EMDR tedavisi ile geçmiş tramvalarıma ve bu tramvalarin neden olduğu günümüz sorunlarını profesyonel ve etik bir şekilde sorunları ele aldı ve bana bu süreçte her anlamda desteği sağladı. Kendisi sayesinde geçmişteki anılarımda yaşadığım suçluluk ve pişmanlık duygularımı silmeme, insanlarla daha iyi iletişim kurmama ve en önemlisi de kendi değerimi anlamama vesile oldu. Sürecimiz henüz bitmedi ama daha seyrek olarak devam edecek. Güleryüzü, mesleki bilgisi ve desteği ile profesyonel yardım almaya olan çekincelerimi de ilk seanstan çözmüş olduk. :) Kendisi ile tanıştığım için çok mutlu ve şanslı bir danışanım. Gözünüz kapalı olarak kendinizi Ahmet Bey'in emin ellerinize bırakabilirsiniz.
     5 Beğeni    
Au
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115206
Ahmet Bey ile en zor zamanımızda tanıştık ve hem bize hem de çocuğumuza tabir-i caizse sihirli dokunuş yaptı ve hala da yapıyor. Çocuğumuz eski kreşindeki bazı yanlış tutumlar yüzünden içine kapanmıştı. Sosyal becerileri, konuşması bile gerilemişti. Ne yapacağımızı, nasıl davranacağımızı bilemediğimiz için bir türlü düzelme olmuyordu. Üstüne üstlük eski okulunda yanlış bir takım yönlendirmeler olmuştu. Tavsiye üzerine Ahmet Bey'e geldik. Çocuğumuza oyunlarla, terapilerle bize de konuşmalarıyla ışık tuttu. Onu çok seviyoruz hem insan olarak hem psikolog olarak. Öyle ki onun çalıştığı kreşe yazdırdık çocuğumuzu. Güleryüzüyle, rahatlatıcı ve aydınlatıcı açıklamalarıyla gerçekten işini seven çalışkan bir psikolog. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki var.
     7 Beğeni    
Ö.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112852
Çocuğum Ahmet Bey’in görev yaptığı anaokulunun eski öğrencisi. Fizyolojik bir neden bulamadığımız ve gün içerisinde sıkça tekrarlanan, çocuğun aynı sıklıkta şikayetçi olduğu kafa kaşıntısı sebebiyle bir psikolog ile görüşme yapmayı düşünürken eski okulundan Ahmet Bey aklıma geldi ve Ahmet Bey’in danışmanlık merkezinden randevu aldım. Randevumuza gidene kadar ödev yapmada veyahut ev içi düzen/rutin konularında gün içerisinde yaşanan ve ev içi herkesin modunu düşüren tartışmalar gibi danışmak istediğim konularıda not ettim. Eski öğrencisi olmasına rağmen dün okuldan ayrılmış gibi çocuğumla ilgili herşey aklındaydı. Yaptığımız görüşme sonunda anne olarak bana verdiği tavsiyeleri uygulamamla ev içi çatışmalarımızı yaşamaz olduk, buna paralel olarak kısa zaman içinde kaşıntı sıkıntısınında geçeceğini umuyorum. İşin açığı çocuğum için psikoloğa gittim ama ebeveyn olarak daha doğru davranmam gereken noktaları görmüş oldum. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Gülsen
7.Mart.2019
TavsiyeNo: 108689
Kızımın gittiği kreş vasıtasıyla Ahmet Bey ile tanıştım. Güler yüzü ve samimiyeti ile çocukları ve ebeveynleri gerçekten dinliyor ve anlıyor oluşu dikkat çekiciydi. Kızımın uyku problemine önerdiklerini uyguladığımda, sanki sihirli sözcükler söylemişim gibi bu problemi çözdük ve ardımızda bıraktık. Ebeveynliğim hakkında yaptığımız sohbette kendimi gerçekten çok rahat hissettim. Verdiği tavsiyelerin kolay uygulanabilirliği kızımla daha verimli zamanlar geçirmemizi sağladı. Oldukça anlayışlı, sabırlı olmasının yanı sıra hep birşeyler öğrenip kendini daha da geliştirmeye çalışan ve tam anlamıyla mesleğinin hakkını veren bir psikolog. Bu özellikleri ile iş arkadaşlarının ve ortamının profesyonelliği birleştiğinden çocuğumu her gün neşeyle ve gözüm arkada kalmadan kreşe gönderebiliyorum. Kendisiyle tanışmamız büyük şans..
     3 Beğeni    
Eray
31.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108090
Öncelikle mesleki duruşu ve samimiyetine gıpta ile baktığım bir insan olan Psikolog Ahmet Sert’in iş ahlakı ve çocuk sevgisi tartışılamaz. Psikolog Ahmet Sert ile Akdeniz bölgesinde düzenlemiş olduğu eğitim esnasında tanıştım. Renkli kişiliği ve güler yüzü ile kriz çözme becerisi üst düzey bir insan kendisi ve yaptığı çalışmalar son derece başarılıdır. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptığı işin hakkını verenlerden Mersin’de bulunmaz bir şans... Başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Merve Boz
31.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108087
Sevgili meslektaşım Ahmet Sert ile lisans zamanından arkadaşlığımız bulunmaktadır. Kendisiyle projelerde ve eğitim organizasyonlarında birarada bulunma şansını yakalamış olup kendime çok şey katmışımdır . Yaşam boyu gelişmeye inanan, atılgan, içten, empati yeteneği yüksek, etik değerlerin bilincinde, iletişimi-aktarımı güçlü, sınırlarının farkında ve paylaşımcı olması dolayısıyla her daim gıpta ile baktığım, örnek aldığım ve birçok noktada danıştığım bir meslektaşımdır. Akdeniz bölgesine eğitim organizasyonları noktasında farkındalık kazandırmış olup birçok öğrenci arkadaşa ve meslektaşlarına donanım katmıştır. Mesleki hayatı boyunca birçok hayata temas edebilmesi dileğimle başarıları daim olsun.
     4 Beğeni    
D.Yaramış
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105037
Ahmet Beyi oğlumun gittiği kreş sayesinde tanıdık.Kreşe alışma sürecinde bize çok yardımcı oldu.Ayrıca sadece oğluma değil ebeveyn olarak bize de birçok konuda yol gösterdi.Uyguladığı oyun terapileriyle oğlumu daha iyi tanımamıza yardımcı oldu.Kendini sürekli geliştren,bilgilerini paylaşmayı seven,çocukları daha doğrusu insanları çok iyi dinleyen ve anlayan bir insan.Bence karakteri ve mesleğiyle mükemmel bir uyum yakalamış.Kreşte profesyonel öğretmenlerle birlikte uyum içerisinde.Onların sayesinde içim çok rahat.Ahmet Beyi canayakın,anlayışlı,sabırlı ve sevgi dolu olarak tanımlayabilirim.Verdiği her tavsiye,bilgi benim için altın niteliğinde.Aldığım hizmetten kesinlikle çok memnunum ve iyi ki Ahmet Bey hayatımızda var.
     4 Beğeni    
Çağla Tuğba SELVEROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104869
Psikolog Ahmet Sert ile daha öğrencilik yılllarından tanışıyoruz. Kendisi proaktif kişiliği ile beni oldukça etkilemiştir. Daha öğrenciyken kendisini geliştirmek için eğitimler alması gerektiğinin farkına varmış ve bu eğitimlerin bulunduğu şehirde eksik olduğunu düşünüp alanında uzman birçok kişiyi şehrine davet ederek eğitim organizasyonu yapmıştır. Kendisi ile de bu vesile ile tanıştık. Psikolog olmanın hayat boyu kendini geliştirmekten geçen bir yolculuk olduğunu erkenden öğrenen sevgili meslektaşım Ahmet; hem çalışkan, hem akıllı hem de organizasyon becerisine sahip biridir. Özellikle çocuklarla ilişkisi gayet güzel olan Ahmet'in alandaki erkek terapist ihtiyacına cevap olacağına inanmaktayım. Terapi eğitimlerini erkenden almaya başlayarak Mersindeki ailelerin ihtiyacına karşılık verebilecektir. Özellikle okulöncesi dönem çocukları konusunda donanımlı olduğuna inanıyorum. Mersin bölgesinde destek almak isteyen ailelere gönül rahatlığıyla öneririm.
     9 Beğeni    
M.Y.
21.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104801
Güler yüzlülüğü ve çalışkanlığı ile tanıdım Ahmet Bey'i. İşinde dinamik olması ve severek yapması onu farklı kılıyor. Bol bol eğitim alan (kendini geliştiren) öğrendiklerini de bizlerle paylaşan biri. Yanında çalışanlara karşı saygılı davranan, 'ben' dilini kullanan Ahmet Bey yeri gelince insanların hatalarını güzelce söyleyebilen biri. Böylelikle hem çalıştığı kurumu yükselten hem de çalışma arkadaşlarıyla iş birliği içinde olabilen kendimizi ve çocuklarımızı emanet edebileceğimiz bir psikologtur 😊
     5 Beğeni    
Gülnihal Bilim
21.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104800
Başarılı bir psikolog olan Ahmet Bey ile birçok eğitim ve çalışma ortamında eş zamanlı bulunduk. Aldığı eğitimler ve edindiği deneyimler ışığında her zaman danışanlarına hassaslıkla yaklaşması ayrıca mesleğini her zaman etik kurallara uygun bir şekilde yönetmesi sebebi ile sahip olduğu psikolog ünvanını hakkıyla taşıyan ve her zaman tebriği hak eden bir meslektaşımdır. Ayrıca kendisi her zaman gelişime ve araştırmaya açık birisidir. Tüm bu sebeplerden ötürü her zaman meslektaşımdan akıl alır işbirliği halinde çalışır ve tavsiye ederim. Kendisine başarılar diliyorum.
     7 Beğeni    
Ayşegül Sert
21.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104798
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem içten yaklaşımı olsun hep de işinin ehli oluşu ile sorunlarınıza çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Aldığı eğitimler ile kendisini alanında geliştirmiş ve geliştirmeyede devam eden bir psikolog. İşini severek yapan bulunduğu her ortamda farkını yaratan iş ahlakına sahip bir kişidir. Ahmet beyin çalışma alanlarıyla ilgili bir sorununuz var ise kesinlikle önceliğiniz Ahmet Sert ' i aramak ve ona danışmak olmalıdır. Böylece emin olabilirsiniz ki herşey yoluna daha kolay bir şekilde girecek.
     3 Beğeni    

Ahmet SERT'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Kamp Yapmak, Bilmediğim Yerleri Gezmek, Araştırmak, Yürüyüş Yapmak

Sevdigi Yazarlar : Sabahattin Ali, Irving Yalom, Engin Geçtan


Ahmet SERT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ahmet SERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Uzm.Psk.Çağla Tuğba SELVEROĞLU
Çağla hocamla 2017 Ekim ayında telefonda konuşarak ilk iletişimimizi kurduk. Kendisi mesleki gelişimimde çok önemli bir yere sahip. Verdiği bilgiler v...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Akdeniz Psikoloji ve Danışmanlık
Yeni Mahalle, 33163 Sokak, Maxima Plaza, Kat: 5 No:5 
İçel (Mersin)
Uzm.Psk.Ahmet SERT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(531) 394 20 40
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
Yüksek Lisans
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Uzm.Psk.Ahmet SERT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ahmet SERT Mesleki Videolar Videoları
-
çocuk psikolojisi, hiperaktivite, üstün potansiyelli çocuk, enürezis, disleksi, boşanma, davranış problemleri, kardeş kıskançlığı, gece korkusu, mersin psikolog, travma, sınav kaygısı, okula hazırlık, fobi, duyusal nöroterapi, alt ıslatma, kaygı, okula alışma, tikler, oyun terapisi, uyum bozuklukları, anksiyete, tuvalet eğitimi, ölüm, gelişimsel değerlendirme, danışmanlık, depresyon, anne baba okulu, obsesyon, ebeveyn tutumları, erken çocukluk dönemi, somatizasyon, çocuklarla iletişim, tükenmişlik, sınır koyma, ince motor becerisi, korku, hizmetiçi eğitim, şiddet, duygusal gelişim, okul olgunluğu, beslenme bozuklukları, öğrenme güçlüğü, konuşma gecikmesi, mersin terapi, mezitli psikolog, mersin psikolojik danışmanlık, yetişkin terapisi

00:21
Top