2007'den Bugüne 85,241 Tavsiye, 26,655 Uzman ve 18,979 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Yeşim MERSİN ÖZTÜRK
Psikolog - Kocaeli

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rabia GÖKSUPsk.Rabia GÖKSU
Rabia Göksu Hocam, mesleki olarak tanıdığım ve bir çok başarısını yakından gözlemlediğim çok değerli bir meslektaşımdır. Enerjisiyle çevresine ışık sa...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Karşılaşmış olduğunuz problemlerin çözümünde sizlere rehberlik eden, yetkinlik sahibi psikolog..
Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Panik Atak Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu ve OKB alanlarında Ergen ve Yetişkin danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Özgeçmis CV Psk.Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'ün Özgeçmişi
YEŞİM MERSİN KİMDİR?
İlk okul yıllarından beri insanı tanıma, anlama tutkusu olan Yeşim Mersin, lise döneminde psikolog olmayı hedeflemiş. Gebze Atatürk Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde öğrenim dili İngilizce olarak öğrencilik hayatını sürdürmüştür. Hazırlık sınıfı dahil 5 yıllık üniversite hayatında hastane (Fransız Lape Hastanesi, Çapa Hastanesi) , rehabilitasyon merkezi, huzur evi, danışmanlık merkezleri ve TÜBİTAK'ta stajlarını tamamlamış. Çeşitli yardım kuruluşlarında (TOÇEV, TODAP, SOYAÇ) gönüllü çalışmalarda bulunmuştur.

2018 yılında erken dönem mezun olarak, yarı dönemde Üsküdar Üniversitesi Nörobilim yüksek lisans programına başlamış ve halen devam etmektedir....[Devamı...]

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sedef
10.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111798
Yeşim Mersin Öztürk mesleki olarak bana mentörlük yapmakta, ben de psikoloji bölümü okumaktayım bana çok yardımı dokunmuştur. Düşünceleri benim için çok değerlidir. Ne zaman eğitim hayatımda bölümümle ilgili bir problemim olsa yardımcı olmuştur. Güleryüzlü, yardımsever ve samimi bir insandır. Bir çok çeşitli gönüllü projelerde bulunduğunu biliyorum. Kendisini çok başarılı buluyorum ve bende bölümümü bitirip psikolog olduğum da izinden gitmek istediğim kişilerden biridir. Hayatında bir çok başarıya imza atacağına inanıyorum kendisine başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Tuba
6.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111730
Yeşim Hanım iş arkadaşımdır. Onunla tanışma şansı iş ortamında oldu. Çok samimi ve içten bir insan. Son zamanlarda yaşadığım sıkıntılarımda ve önemli karar alma aşamalarımda bana çok fazla yardımcı oldu. Kendimi fark etmemi , aslında neyi isteyip neyi istemediğime dair rehberlik yaptı. Yeşim Hanımın mesleki açıdan başarılı bulduğum yönü iyi bir dinleyici ve insana yaklaşım tarzıdır. İnsanları çok iyi analiz edebilmekte ve onları kırmadan seansı sohbet havasında sürdürebilmektedir. Her uzman psikolog farklı bir alanla ilgilenmektedir. Yeşim hanım da sinir bilim üzerine çalışmalar yapmakta. Ve eminim çok başarılı olacaktır. Samimi, iyi bir hatip, rahatlatıcı halleriyle insanı iyi analiz edebilen iyi bir dinleyicidir. Yeşim hanım hem iş arkadaşım hem de bir kaç problemde bana uzmanlık yapan psikologumdur. Arkadaş canlısı, insanlarla mesafesini ayarında koruyabilen, samimi ve içten bir insan. Çalıştığı yerde yaptığı uzmanlık alanına kısmen uygun örneklemler olduğu için işini burda iyi yapacağına inanıyorum.
     2 Beğeni    
Rabia GÖKSU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106669
Yeşim Hocamı aynı kurumda çalışmaya başlamak vesilesiyle tanıdım. İçten, samimi ve anlayışlı kişilik yapısını mesleğiyle bütünleştirmiş Psikolog olmayı lisans eğitiminin öğretileri olarak gören değil yaşam boyu gelişim süreci olarak gören değerli bir meslektaşımdır. Birçok konuda güvenle destek alınabilecek, bilimselliğe bağlı, danışan - danışman gizliliğine sadık bir Psikolog tur. Akademik olarak da ilerlemeyi hedefleyen Yeşim hocam özenli ve titiz çalışmalarından ötürü tebrik ve tavsiye yazımı yazmış bulunmaktayım.
     3 Beğeni    
Merve GÜLKAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106522
Psikolog Yeşim Mersin Öztürk, benim Nörobilim Yüksek Lisans Programından tanıdığım çok kıymetli meslektaşımdır. Kendini mesleki anlamda sürekli yenilemeye özen göstermekte, bundan ötürüdür ki , yerli kaynakların yanı sıra yabancı kaynakları da sürekli olarak yakından takip etmektedir. Günümüz modern yaşamında, sürekli değişim gösteren psikolojik problemler konusunda başarısı üst düzeydedir. Her zaman danışanlarıyla ilgili ve psikolog olmanın getirmiş olduğu bireyselliğe önem vermektedir. Yolunuz Yeşim Hanım ile kesişirse şanslı olduğunuzu belirtmeliyim.
     3 Beğeni    
Mehmet Karadayı
30.Ekim.2018
TavsiyeNo: 106369
Merhaba; Sayın Yeşim Mersin ile profesyonel iş hayatında yürüttüğümüz projelerden tanıyorum. Türkiye genelinde bir çok sektör ve firmalara Stratejik yönetim konularında danışmanlık yapmaktayım. Yeşim hanımda danışmanlık projelerimizin Endüstriyel Örgüt ve Endüstriyel psikoloji alanlarında firmalarımızın üst düzey yöneticileri ve çalışanlarının psiko-sosyal analizlerini yaparak kişilerin iş hayatı ile ilgili gelişime açık noktalarının tespiti, işe adaptasyonu, iş verimliliğinin artırılması çalışmaları ve kişisel psikoloji ve psikososyal gelişim evrelerinin planlanarak takibi süreçlerini yönetmekte; danışmanlığını yaptığımız firmalarımız yöneticileri ve çalışanlarından olumlu geri bildirimler almaktayız. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim. Mehmet Karadayı Stratejik Yönetim Danışmanı
     3 Beğeni    

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Sözler : En güzel terapi insan sevgisidir.


Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Yeşim MERSİN ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Rabia GÖKSU
Psk.Rabia GÖKSU
Rabia Göksu Hocam, mesleki olarak tanıdığım ve bir çok başarısını yakından gözlemlediğim çok değerli bir meslektaşımdır. Enerjisiyle çevresine ışık sa...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 742 52 96
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
T.C Maltepe Üniversitesi Psikoloji (İngilizce)
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabı

Psk.Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Yeşim MERSİN ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

16:48
Top