2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Eda GÖKDUMAN
Psikolog - İstanbul
PSİKOLOG

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eda GÖKDUMAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

233
(%42.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eda GÖKDUMAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eda GÖKDUMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Eda GÖKDUMAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
D Psikiyatri
Bağdat Caddesi Aliye Hanım Apartmanı No:286 Kat:4 Daire:7 Çiftehavuzlar / İstanbul
İstanbul
(bağdat caddesi yeditepe diş hastanesini geçtikten sonra denizbank üstü)
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (2001 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eda GÖKDUMAN Özgeçmis CV Psk.Eda GÖKDUMAN'ın Özgeçmişi
1980 İstanbul doğumludur. EVLİLİK DOYUMU VE SOSYAL MÜBADELE KURAMI tezi ile mezun olmuştur. Çalışma hayatı boyunca psikiyatristlerle birlikte çocuk, ergen ve yetişkin ruh sağlığı alanında klinik çalışmalar yürütmüş olup aile ve evlilik terapisi alanında bir çok aileye danışmanlık vermiştir. Arkas Holding/ İzmir, Hürriyet Gazetesi/İzmir, Hugo Boss/ İzmir, Özel Tüp Bebek merkezleri, Psikodinami Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı merkezinde , Hasan Özkan Çocuk Hastalıkları Dal Merkezine danışman psikolog olarak hizmet vermiştir. İzmir Özel Altınordu Hastanesi’de psikolog olarak görev yapmış olup 2007 yılında kendi merkezinde çocuk, ergen ve yetişkinlere psikolojik destek vermiştir. Çocuk ve ergen psikiyatri Uzm Dr Gökçe Küçükyazıcı ve yetişkin psikiyatristi Uzm Dr Kazım Taşcıoğlu ile birlikte çocuk, ergen ve ailelere danışmanlık yapmaya devam etmektedir.( 2010 )
...[Devamı...]

Eda GÖKDUMAN'ın Makaleleri Eda GÖKDUMAN'ın Makale ve Yazıları
35 Makale
7 Yazı/Döküman

Eda GÖKDUMAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve MAMACI Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
26.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27498
Sevgili Eda Gökduman ile bir eğitim sürecinde tanıştık, mesleki fikir alış verişlerimiz kendisini tanımam da rol oynadı. Kendisi, saygıdeğer bir meslektaşım olmakla birlikte barındırdığı olumlu insani özellikler açısından da önemli bir şahsiyettir. İşine gösterdiği özen, çalışmalarında asla vazgeçmediği etik tutum ve mesleğine olan tutkusu başarısının bir parçasıdır. Çalışkan ve azimli olması da artı değerlerinin başında gelir. Çalışmalarının ve başarılarının devamını dilerim..
     6 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26766
merhaba ben serap Site Editörleri Tarafından Kapatıldı,ben eda hanımla tavsıye edıyorum.com sayesınde tanıstım, eda hanım,ınternet aracılıgıyla sorunlarımı paylastı ve bana cıddı anlamda cok yardımcı oldu,ustelık mesajımın yanıtını hemen aldım,cok mukemmel bır uzman sevgılı eda hanım sıze mınnettarım sorunlarımı benımle paylastgınız ve bana yardımcı oldugunuz ıcın.cok tesekkur ederım, tavsıye edıyorum.com sıtesının kurucularına da tesekkur etmek ıstıyorum gercekten cok faydalı bır sıte ayrıca eda gokduman gıbı cok mukemmel,ıcten,samımı,ısının ehlı uzmanlarla bızlerle tanıstırdıgı ve bızım fayda gormemızı sagladıgı ıcın
     3 Beğeni    
Yavuz Selim Gul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23985
Eda hanım benim şimdiye kadar gördüğüm en başarılı psikologtur. Kendisini pediatriportali.com'dan tanıyorum. Verdiği cevapları okuyorum ve faydalanıyorum. Binlerce soruya bıkmadan, sevgiyle cevap verdi. Hiç bir karşılık beklemeden yüzlerce saat emek harcadı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sabırlı, dikkatli ve özenlidir. Amatör ruhunu kaybetmeyen tam bir profesyoneldir. Gülen yüzü, bilgisi ve yaklaşımı ile çocukların ve anne babaların gönlüne çok etkili hitap edebiliyor. Çok daha fazla insanı tedavi etmesi dileğiyle..
     6 Beğeni    
Zafer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21802
Psikolog Eda Hanıma internet vasıtasıyla ulaştım. kimi insan için normal görünen durum benim yaşamımı negatif yönde etkilediği kanısında olduğum için bir profesyonelden yardım almak istedim.Sorunumu anlatmama mükabil kendileri hemen dönüş yapıp çok samimi bir şekilde yakınlık gösterdiler daha ilk seansda pozitif elektiriği insanı rahatlatıyor.Sıcak,samimi ve doğal tavırları hem size güven veriyor hem de işinin ehli olduğu anlaşılabiliyor.Psikolojik danışmana ihtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. saygılarımla...
     5 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20366
merhaba ben eda hanımdan hem destek aldım aynı zamandada yönetici asistanlığı yaptğım şirketin psikologudur kendisi.Akademik çalışmlarını titizlikle yürütür ve çözüm odaklı çalışır.Pozitif bir enerjisi vardır.Hem çocuklarla hem yetişkinlerle güçlü ve yerinde bir iletişim kurar.İhtiyacı olanların mutlaka tercih etmesi gereken biridir.Tanıdığım psikiyatris arkadaslarıma göre hastalarına çok daha fazla zaman ayırıp,gerçekten özveri ile dinleyip yardım etmeye çalışır.cana yakın ve güleryüzlüdür.bütün çalışma arkadasları arasında saygın bir yeri vardır.ben kendisini tanıdığım için çok mutluyum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Canan Baysal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19906
Eda GÖKDUMAN hanımla internet aracılığı sayesinde tanıştım. Ben 7 yıllık anasınıfı öğretmeniyim. Çocuklarımın gelişimlerini takip eder ve hangi basamağın da sorun yaşıyorsa ona yönelir çözmeye çalışırım. Yine böyle bir sorunuma çözüm aramak için internette gezinirken kitaplarını kullandığım bir yayının sitesin de "psikolojik danışmanlık hizmetlerimiz" başlığı vardı ve sorunuma yardımcı olur düşüncesiyle bir tık ta bulundum.. Ay iyi ki bulunmuşum. Önce psikologların özgeçmişlerini okudum. Eda Hanım'ın 7 yıllık psikiyatrik uzmanlığı olduğunu, halen ergen ve çocuk psikiyatristliği yaptığını okuyunca yardım edebileceği düşüncesine girdim. Ve bu yardımın da net aracılığıyla, bir mesaj ve bir mail arasında olacağını gördüm. Açıkçası önyargım şuydu; "kim bilir okunur mu sorum? okunsa da ne zaman cvp gelir belli değil!". Yine de denedim. 1 gün sonra soruma cvp verdi Eda Hanım. O kadr şaşırdım ki.. Sorum ve hatta hala devam eden sorularım hep çocukların gelişim problemleri hakkında oldu. Eda Hanım'ın çözümlerini dinledim ve gerçekten yararlı buldum. VE EN ÖNEMLİSİ DE BU YARDIMIN VE ÇÖZÜMÜN BANA SADECE BİR İKİ TIK UZAKLIĞINDA OLMASIYDI. Eda Hanım'a mesaj gönderiyorum netten, o da benim sorumun cevabını mail yolu ile gönderiyor. Ben İzmit' teyim. Fakat olur da bir gün Psikoloğa ihtiyaç duyarsam ( ki ben her velime ve çevremdeki insanlara tavsiye ediyorum) İLK ve TEREDDÜTSÜZ gideceğim kişidir. Bu yardım ve paylaşım şimdiye kadar hiç bir yerde olmadı. ya da ben rast gelmedim. Fakat kolay kolay da gelinemez bir durumdur. Mesleki açıdan da, işine olan sevgisi ve bilinçliliğinden de ve ondan destek isteyen kişilere karşı olan pozitif, yapıcı yardımlarından ötürü de kendilerini tebrik ediyorum. VE ÇOCUKLARINI SEVEN DÜŞÜNEN HER BİREYE TAVSİYE EDİYORUM. Eda Hanım tam bir KURTARICI MELEK .. Saygılarımla ve Eda GÖKDUMAN a sonsuz teşekkürlerimle..
     9 Beğeni    
Sedef Balakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Şubat.2009
TavsiyeNo: 19603
merhaba.eda hanımı pediatri portalında tanıdım.bu maili sizinde eda hanımı tanımanız için yazıyorum.pediatri portalına kızımla ilgili sorunumu ve ne kadar çaresiz olduğumu yazmıştım.eda hanım hemen beni cevapladı.bir doktor gibi değilde bir dost gibi yazmıştı.ben çözümsüz bir sorunum olduğunu sanıp korkarken beni çözümün olduğuna inandırdı ve yüreklendirdi.rahatlattı.hatta insana en yakınlarının bile yapmayacağı birşey yaparak maddi destek bile önerdi.eda hanıma nasıl teşekkür edebilirim bilmiyorum.ona çok teşekkür ediyorum.keşke onunla tanışabilseydim ve daha yakından tanıyabilseydim.çok iyi bir insan ve beni çok rahatlattı.elimden geldiği kadar eda hanımın tavsiyelerine uymaya çalışıyorum.mükemmel bir insan ve mükemmel bir doktor.umarım sizde eda hanıma ulaşıp bilgilerinden yaralanabilirsiniz.herkese sağlık diliyorum.
     4 Beğeni    
İlhan T.
28.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19364
eda hanımı burada tanıdım öncelikle yazdığım yardım mahıyetınde ki mesajıma aynı an aynı gun ilgi ile cevap vermesınden öturu teşekkür ederim...cevaben yazdığı mesajda dahi doktorluğunu hissedebildim,ne yapmam gerektiği konusunda bana yol çızdi,görsel olarak tanımasamda ruhsal olarak sıcaklığını hissedebildim,lakın semtlerımız çok ters tedavimin devamını eda hanımla sürdürmek isterdim eda hanıma yakın olanlar çok şanslı, yazdıklarımı okuyanların iltifat olarak değerlendirmesini istemem,ben bir okb hastasıyım ve yaklaşık on yıl tedavi gördüm ve bakırköy nevroz da yattım ve bir çok doktor tanıdım bütün doktorlar benim için aynı olsada ne bileyim dürüst olmak gerekırse ben yinede seçici oldum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     3 Beğeni    
Çiğdem
19.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19081
ben Eda hanıma tesadüf eseri internette çocuklarla ilgili makale ve yazıları ararken karşılaştım.Şahsen tanışmadık ama sorduğum sorulara ilgisiz kalmayarak,zaman ayırıp bana mail ler yolladı.Yayınlanmış olan makalelerini okudum,bende şu izlenimi bıraktı ;işine çok bağlı olduğu ve fotoğrafın da olduğu gibi güleryüzlü ve güzel bir bayan olduğuna inanıyorum kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum şahsen tanışmak dileğiyle diyorum. Tavsiye kriterlerinize uygun bir yazı oldu mu ?bilemiyorum ama yayınlanması dileğiyle
     3 Beğeni    
N.Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2008
TavsiyeNo: 12508
Bir arkadaş toplantısında taniştım. Belki cok basit bir konu idi ama yıllardır benimle yaşıyordu. Ben dr.kızıyım proflar.arasında büyüdüm ama nedense eda hanımı tanıyıncaya kadar bu konuyu başkaları ile konuşma ihtiyacı duymamıştım. En başta Edanın (artık o bana serap ben ona eda diyoruz 6 aydan sonra) gözlerindeki ışık, gülümsemesi, yaklaşması, yumuşacık sevgi dolu sesi, evet bir insanın bekledigi, huzur dolu sıcacık duruşu, her şeye sahipti. Bir psikologun bütün özelliklerine sahipti. Sizi saatlerce dinleyebilirdi, bütün dikkatini size odaklayarak hic sıkılmadan. Bir hasta ne isteyebilir? Zaten bir sürü vaka sevgisizliklerden özellikle cocuklukta yaşanan sevgisizliklerden kaynaklanmıyor mu? Eda bunları size anlatırken Eda bunları sizle birlıkte aşmanızı saglıyor cünki bir psikolog olarak bir dost olarak edaya inanıyorsunuz. Eda mükemmel, ayrıca cevresi cok geniş bir insan olarak. Neden psikiyatri uzmanları insanları sadece uyutarak bir sürü ilac vererek iyi etmiye calışırlar? Neden bir psigolokla beraber calışmak ihtiyacı duymazlar? Eda icin 3 sıfat 1- işini aşırı sevmesi 2- maddiyatcı olmaması 3-ADAM GİBİ ADAM OLMASI Bence şu an aranılan az bulunan bir şey.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     13 Beğeni    

Eda GÖKDUMAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
türk psikologlar derneği
çocuklar için çaışan serbest hekimler derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
D Psikiyatri
Bağdat Caddesi Aliye Hanım Apartmanı No:286 Kat:4 Daire:7 Çiftehavuzlar / İstanbul
İstanbul
(bağdat caddesi yeditepe diş hastanesini geçtikten sonra denizbank üstü)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 695 92 12
Telefon 2 :
0(216) 368 26 00
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2001
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Eda GÖKDUMAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eda GÖKDUMAN Mesleki Videolar Videoları
-

11:28
Top