2007'den Bugüne 84,890 Tavsiye, 26,552 Uzman ve 18,911 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nazlı ŞİŞİK
Uzman Diyetisyen - İstanbul

Nazlı ŞİŞİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi14 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

14

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nazlı ŞİŞİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

17
(%88.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nazlı ŞİŞİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nazlı ŞİŞİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nazlı ŞİŞİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
İçerenköy Mah. Hastane Yolu Sok. No:102-104 Ataşehir / İstanbul
İstanbul
(Anadolu Yakası)
Adres 2:
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
Bağdat Caddesi, No:238 Göztepe / İstanbul
İstanbul
(Anadolu Yakası)
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Bağdat Caddesi Poliklinik randevuları için)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Samsun/Bafra
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nazlı ŞİŞİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Çiğdem K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92548
Uzman Diyetisyen Nazlı Şişik'in danışmanlığında, kişiye ve süreçlere göre belirlediği diyet listeleri sayesinde 70 kilodan 60 kiloya düştüm. Şimdide koruma sürecindeyim. En önemlisi nasıl sağlıklı besleneceğimi, sağlıklı miktarların ne kadar olduğunu sayesinde alışkanlık edindim. Kilo veremediğimi düşündüğüm sırada ihtiyaç duyduğum desteği, istikrarı kendisi sayesinde edindim. En önemlisi kafamda kilo veremememle alakalı önyargılarımdan kurtulmama büyük katkısı oldu. Şimdiki halimden de çok mutluyum.Sağlıklı kilo vermek isteyen herkese Uzman Diyetisyen Nazlı Şişik i tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Belma Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85464
Nazlı Hanım'la diyet serüvenime 2 eylül 2015 tarihinde başladım. Her hipoglisemi hastasının korkulu rüyası olan açlık atakları ile mücadele etme konusundaki başarısızlığım dolayısıyla aldığım kilolar nedeniyle çok mutsuzdum. Bir çok kez kendim diyet yapmaya kalkışmama ve çeşitli diyetisyenlerden profesyonel yardım almama rağmen bir türlü kilo vermeyi başaramadım. Dürüst söylemek gerekirse çok kez başardım ama verdiğimde fazlası ile geri aldım:(Derken Nazlı Hanım'la yollarımız kesişti ve 5 aylık süre zarfında yaklaşık 17 kilo verdim. Sadece sağlığıma değil kaybettiğim özgüvenime de yeniden kavuştum. Bu sancılı dönemde kendisi sadece ne yemem ne yememem gerektiğini söylemedi. En çok ihtiyaç duyduğum ve sürekli kaybettiğim motivasyonu geri kazanmam için çaba gösterdi. Benim diyetisyenim değil adeta bir yaşam koçum oldu. Ne zaman ona ihtiyacım olsa yazdığım mesajlara ve attığım e-maillere hemen cevap verdi. Güzel sözleri ile beni motive etti. Kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum ve kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Eğer bu yorumları okuyorsanız sizi seviyoruz Nazlı Şişik iyiki varsınız:)
     2 Beğeni    
Işık
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65929
Nazlı ile yaklaşık 2,5 ay önce tanıştık, daha önce 2 kez farklı diyetisyenlere gitmiş olmama rağmen son bir kez daha denemeye karar verdim ve tüm umutsuzluğuma rağmen güler yüzü ve sıcak kanlılığı ile beni de motive etti. 2,5 ayda vejetaryen olmama rağmen sıkıntı çekmeden son derece sağlıklı bir şekilde yaklaşık 10 kilo verdim. Hiç aç kalmadan ve strese girmeden kilo vermemi sağladı. Umarım kısa zamanda ve sağlıklı bir şekilde hedefime birlikte ulaşacağız. Sayesinde istekli ve mutlu bir şekilde kilo veriyorum. Son derece pozitif ve tatlı bir insan herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Oğuz IlSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2013
TavsiyeNo: 64089
Diyetisyen Nazlı Hanım'a 2 ay önce gitmeye başladım. Kendisi çok samimi, güleryüzlü ve işini çok profesyonel bir şekilde yapıyor. Aynı zamanda diet hakkında gerçekten bilgi dağarcığı çok geniş, hiç üşenmeden tüm sorularıma çok bilimsel ve ayrıntılı yanıtlar verdi. Henüz 1,5 ayda hafif bir diet programı ile 4,5 kilo verdim ve beni en sevindiren kiloların yağlardan gitmiş olmasıydı. Diyetisyenimi herkese tavsiye ederim, kesinlikle pişman olmazsınız. Böyle bilgili, güleryüzlü ve ilgili uzmanlar oldukça insan kendisini daha bir rahat hissediyor.
     6 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63336
Kendisi ile tanıştığımda başaracağıma inandım. Çünkü inandırdı. Burada hakkında yazılan tavsiyeler üzerine gitmiştim. Tüm söylenenler doğruymuş. 1 ayda 4 kg verdim. Hiç aç kalmadım, işin mantığını öğretti. Güleryüz ve canayakınlık konusunda inanılmaz samimi ve 7/24 sorularıma cevap yazdı, destek olup motive etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum, istenilen zaman erişilebilir olması büyük ayrıcalık. Binlerce tl verip paketler satın alıp nişantaşı na gitmedende oluyomuş. O kadar bilinçli ki brnim istediğim kiloya düşmeyeceğimizi bırakacağımız noktayıda söyledi. Sağlık herşeyden önce gelir düşüncesinde. Sonsuz teşekkürler
     3 Beğeni    
Funda BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2013
TavsiyeNo: 59086
Nazlı Şişik'e bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. 10 yaşındaki oğlum'un 12 kg fazlalığı olduğu için ilk başta onu götürmeye başladım, ama açıkcası hiç bir ümidim yoktu, bir çocuk nekadar diyete uyarki diye düşündüm ama yanılmışım; Nazlı Hanımın profesyonelliği, tatlı dili, bir çocuğun bu konuda nasıl motive edileceğine dair bigi sahibi olması v.s. tüm başarısını ortaya koydu. Deli gibi yemeyi seven oğlum, Nazlı Hanımın programına girdi ve şu an tam 6 kg verdi, hemde aç kalmadan, doyarak ! Şimdi artık bende kendisinin hastasıyım. Başlangıç olarak bende kilolarımı vermeye başladım ve devamı geliyor. Tatlı dili, motivasyonu, candanlığı ve en önemlisi mesleğindeki başarısından dolayı kendisini tebik ediyor, ayrıca herkeze tavsiye ediyorum. Bunca yıldır gitmediğim diyetisyen kalmadı, ama ben kendisini gerçekten çok başarılı buluyorum.
     3 Beğeni    
Yeter YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58435
nazlı hanımla hamileliğimin 24. haftasında ortaya çıkan gebelik şekeri nedeniyle tanıştım. zaten aynı hastanede çalıştığımız için ismini çok duyuyor, hem iş arkadaşları hem de hastalar tarafından sevildiğini biliyordum. bana verdiği diyet listesi sayesinde ek ilaç kullanmama gerek kalmaksızın gebelik şekerimi kontrol altına aldım. şu anda gebeliğim Nazlı Hanım sayesinde sorunsuz devam ediyor. Gerçekten klinik anlamda çok iyi bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum ve benim gibi risk gurubundaki hastalara tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Bulca DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57833
Nazlı hanımla, endokronoli doktorum tavsiyesi ile tanıştım. Daha öncede beslenme uzmanlarına gittim ancak hiçbiri Nazlı hanım gibi değildi.1.cisi, son derece pozitif, zaman zaman aksamalar yaşasamda hala diete devam etmemin temel sebebi kendisinin yaklaşımıdır.2.cisi beni anlayarak diet programımı yapılan testlerle birleştirerek hazırlıyor ki hayatımın en rahat dietini yapıyorum(2.5 ay 14 kg) 3.cüsü çok ünlü yada sık sık adı geçen beslenme uzmanları ile mukayese edildiğinde tamamen egolarından uzak ve işi ticarete Dökmemeiş biri.Kısacası sizde benim gibi yıllarca diet yapmış, çeştli farklı araçlar denemiş biriyseniz bence tek yapmanız görev yaptığı Yeditepe Üniveriste Hastanesinden kendisinden randevu almak.İyiki varsın Nazlı hoca...
     Beğenin    
Oguz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57683
Nazlı hanımla 3 ay önce tanıştık, beni gülümseyen yüzüyle karşıladığı günden beri tavsiyelerini dinliyorum. her zaman anlayışlı ve ılımlı yaklaşıyor, kilo verme süreci oldukça morel bozucu ve motivasyon gerektiren bir süreçti benim için fakat eğlenceli tavsiyeleri ve her zaman destekleyici davranışları bu süreçte bana oldukça yardımcı olmuştur.Kendisi profesyonelliğinin yanısıra insancıl davranışlarıyla insanları etkiliyor.Nazlı hanıma diyet esnasında sormak istediğiniz birseyi çekinmeden mesaj atmanız yeterli size hemen geri dönüp diyeti nasıl devam etmeniz konusunda yeni bir rota çizecektir..:)) Kendisine teşekkür ediyorum. Uzunca bir süre daha beraber olacağımızı düşünüyorum :) çok çalışmam lazım çooook.:))))
     2 Beğeni    
Nazan Şener
26.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57488
Merhaba ;Nazlı Şişik'i bir diyetisyen olarak tanımaktan çok mutluyum..Tıbbın diğer alanlarında ve özellilkle konu diyet ise,beni en rahatsız eden şey kendimi suçlu,beni dinleyen uzmanı da savcı gibi hissetmem olmuştur..Nazlı hanım ile ilşikideki ayırt edici ilişkim burda başladı..Empati yeteneği ve sıcaklığı muhteşem..Yaklaşımı çok doğru ,sağlıklı ve ikna edici oldu..Sadece kilo vermek değil,onun sayesinde yıllardır savaştığım tansiyon problemim çözümlendi ve ben doğru beslenip,yaşam tarzımda değişiklik yaparak ilacımın dozunu yarıya düşürmüş bulunmaktayım..Saygılı ve sevgi dolu insani yaklaşımı ile hastane korkumu yenip,kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım, her saat ulaşabiliyorum, sorularıma cok net cevap alabiliyorum bu nedenle esirgemediği ilgisi için kendisine tesekkur edip herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Işık T.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57425
Merhaba, Nazlı Hanım ile Ağustos 2012 de gebeliğimin 5.haftasında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'nde Doç.Dr.Gazi Yıldırım'ın yönlendirmesiyle tanıştık :) İyi ki tanışmışız, onun yönlendirmeleri, güleryüzlü ve pozitif ilişki kurması sayesinde diyetimi severek yaptım ve sonuçlarını çok kısa sürede aldım. Şimdi gebeliğimin 28.haftasındayım ve yönlendirmeleriyle sağlıklı bir şekilde devam ediyorum. İşine bağlı, her an ulaşılabilir ve iletişimi çok kuvvetli bir uzman. En zorlandığım noktalarda bile bana çıkış kapısı gösterdiği, mesleğini bu kadar severek yaptığı, henüz doğmamış bebeğimle bile iletişime geçtiği için sonsuz teşekkür ediyor ve kendisinin uzmanlığında tedaviyi herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aylin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57401
Nazlı Şişik diyetisyenimdir. Kendisi işinde çok başarılı, hastasını dinleyen ve onun ihtiyaçlarına göre hareket eden, basma kalıp diyetler yerine değişik,hastanın sıkılmadan yapabileceği diyetleri seçen, hastanın ihtiyaçları ve günlük hayatına göre diyeti düzenleyen oldukça anlayışlı bir diyetisyendir. Hastalarına önem vermesi, her an ulaşılabilir olması, hiç sıkılmadan her türlü soruya cevap vermesi ve ilgisi kendisinin en iyi özelliklerindendir. Diyetisyenim Nazlı Şişik'e kilo problemi olan ve sağlıklı yaşamak isteyen herkesin gitmesini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Arzu TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53908
Merhaba, 4 yıllık bir bankacı olarak hayatımın son birkaç senesini sürekli kendi başıma yapmaya çalıştığım diyetlerle geçirdim. Eski profesyonel sporcu olduğum içinde yaptığım sporlarla verdiğim kiloları hep çok kısa sürede fazlasıyla geri aldım. Asla diyetisyenlere inanmıyorken obezite seviyesine geldiğimde birazda mecburen Nazlı Şişik ile tanıştım. Çalışma tempom çok yoğun olduğu için ona göre bir diyet ile başladık ve gerçekten HİÇ AÇ KALMADAN ideal kiloma doğru emin adımlarla ilerlememde bana çok yardımcı oldu. Çok güleryüzlü, mesleğine çok hakim,şunu yap demek yerine bunu yapıyoruz çünkü... şeklinde herşeyi en ince detayına kadar açıklıyor ve bu sayede aklınızda en ufak birşey bile kalmıyor. En önemlisi diyeti büyük ölçüde sizin sevdiğiniz şekilde yönlendiriyor. Kendisine telefonla ya da sms ile de çok rahat ulaşılabilir olması ve diyetisyen olmasının yanı sıra adeta bir psikolog gibi de destek olması onu farklı ve özel kılan unsurlardan. Her kişi ve bünye farklı olduğu için ne kadar sürede ne kadar kilo verdiğimi yazmayacağım; ama gerçekten sıkılmadan ve inançla bu yolda yürümemi sağlayan en büyük destekçimdir. Nazlı Hanım'ı gözüm kapalı herkese tavsiye ediyorum. Syg,
     5 Beğeni    
Tilbe ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53441
Şans eseri tanıştım Nazlı hanımla sanırım dünyanın en şanslı insanlarından biriyim. Güler yüzlü, cana yakın, sizi çok iyi anlayan bir uzman kendisi. Neredeyse İstanbul da ki her diyetisyene gittim ama hiç biriyle anlaşamadım son bir şans verdim kendime Nazlı hanıma gittim ve iyi ki gitmişim diyorum. Gittiğim diğer uzmanların aksine kendini tamamen benim yerime koyuyor. Öss yılında herkes bana diyet yapma zorlanırsın dedi ama ben her dakikamı dershanede geçirsem bile diyet yapabildim çünkü Nazlı hanım programımı tamamen buna göre ayarladı. Haftanın iki günü ben bunu yemek istiyorum dediğimde bile programı değiştirip istediğim şeyi yememi sağladı. En güzel kısmı da 7/24 haberleşiyor olabilmemiz. En ufak sorum da bile mesaj atıyorum ve hiç bir zaman cevap vermemezlik yapmadı. Diyeti bozduğumda bile mesaj atıyorum o da ona göre bugün şunu yeme diyor bana. Eğer sizde benim gibi bir çok diyetisyene gidip anlaşamadıysanız kesinlikle Nazlı hanımı denemelisiniz pişman olmazsınız.
     15 Beğeni    

Nazlı ŞİŞİK'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeditepe Üniversitesi Hastanesi
İçerenköy Mah. Hastane Yolu Sok. No:102-104 Ataşehir / İstanbul
İstanbul
(Anadolu Yakası)
Adres 2:
Yeditepe Üniversitesi Bağdat Caddesi Polikliniği
Bağdat Caddesi, No:238 Göztepe / İstanbul
İstanbul
(Anadolu Yakası)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 578 41 10
Telefon 2 :
0(216) 467 88 60
(Bağdat Caddesi Poliklinik randevuları için)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Samsun/Bafra
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Yeditepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Nazlı ŞİŞİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Nazlı ŞİŞİK Mesleki Videolar Videoları
-

11:50
Top