2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,987 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Halime Gamze KARSLI
Uzman Diyetisyen - İstanbul
Yüksek Lisans Mezunu

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi28 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

28

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Halime Gamze KARSLI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

20
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Halime Gamze KARSLI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Halime Gamze KARSLI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Halime Gamze KARSLI'nın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Atakent Diyet Merkezi
Atakent Mahallesi 222. Cadde No:1 Kat:2 D:25/Kayakardeşler İş Merkezi/Halkalı/Küçükçekmece
İstanbul
(Shell Benzin İstasyonu Yanı, Happy Center Üstü)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2014) ve Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi Tezsiz Yüksek Lisans (2019)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Halime Gamze KARSLI Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Halime Gamze KARSLI'nın Özgeçmişi
Eğitim

*Doktora: Medipol Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Doktora Programı (2020-Halen)

*Yüksek Lisans 2: Yeditepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fitoterapi Yüksek Lisans Programı (2017-2019)

*Yüksek Lisans 1: Haliç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Yüksek Lisans Programı (2012-2014)

*Üniversite: Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (2008-2012) (Başarı Bursu)


İş Deneyimleri

*Atakent Diyet Merkezi

*T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi Lüleburgaz Sağlıklı Hayat Merkezi

*Uzm. Dyt. H. Gamze Karslı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi (Muayenehane)

*Esenyurt Üniversitesi (Öğretim Görevlisi)

*Asya Hastanesi + Kaş Tıp Merkezi + Enerji Fitness Center (Part-Time)
...[Devamı...]

Halime Gamze KARSLI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ömer ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127306
Eylül 2023 yılında ufak bir kalp rahatsızlığı yaşadım ve bunun sonucunda kalp damarlarıma stent takıldı. Bu operasyon sonrası bir uzman desteğiyle artık daha sağlıklı ve düzgün beslenmeye karar verdim. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle Uzm. Diyetisyen Gamze Hanımla tanıştım. Diyet listesini hazırlarken kan değerlerine kadar dikkat edilip hazırlaması işini ne kadar ciddiyetle yapan bir diyetisyen olduğu kanısına varmamı sağladı. Asıl amacım sağlıklı beslenmek olsa da Gamze Hanımın yaptığı diyet programı sayesinde göbeğimde ciddi bir erime olması çok hoşuma gitti. Destekleri için yeniden teşekkür ederim. Diyetisyen arayan herkese tavsiye ederim😊
     Beğenin    
Nur ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109405
Merhabalar ; Uzun yıllar hep zayıflamak için uğraştım diyetisyen-akapunktur-ilaçlar denemediğim yöntem kalmadı ; kilolar verip yeniden fazlasıyla üzerine ekleyerek aldım. Gamze Hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bundan 5 yıl kadar önce tanıştık . Geçen 5 yıl içinde de üç kez diyet kararı alıp ; bu kadar maceradan sonra başka hiçbir diyetisyen düşünmeksizin oğlum ile birlikte kapısını çaldık. Görebileceğiniz en azimli ;pozitif enerjili, güler yüzlü ; motive edici bir uzman. Her randevumuzu sadece haftayı değerlendirmek için değil onun engin bilgi deryasında sohbet edebilmek için dört gözle bekliyoruz . Hatta her tartı da bizden daha heyecanlı, verdiğimiz her gram için sanki kendisi kilo vermiş gibi mutluluğu samimi ve içten gözlerinden okunuyor. Ofisine girdiğiniz andan itibaren ; çalan müzik nedeni ile içinizi huzur ve güven kaplıyor . Çok şükür bu sefer oğlum 20 kg vererek koruma programına geçti . Ben de 101 kg iken şu anda 84 kg a düştüm hedefime ulaşmak için daha yolum var; bu sefer kararlıyım. Kilo vermek benim için zorlu ve uzun bir süreç ; bu süreçte bizi düşünerek verdiği uygulaması kolay diyetler için müteşekkiriz. Diyet yolculuğu için karar almış herkese kendisini can-ı gönülden tavsiye ediyoruz . İyi ki varsınız Gamze Hnm .
     Beğenin    
Öznur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107258
Öncelikle Gamze hanımla tanısmadan evvel 5 diyetisyen değiştirdim. Herbirinde farklı olumsuzluklar oldu.Enerji Spor Klubunde tanıdım Gamze hanımı. İyiki iyiki karşıma çıktı. İlk görüşmede beni kalkıp kapıda karşılaması ve guleryuzle sarilmasi sanki uzun zamandır gormedigim bir dostum gibi hissettirdi bana.Ben diyet listelerinde motivasyonumu çabuk kaybediyordum.Çabuk pes ediyordum.Her istediğimde arayip ne yapacağımı sormak çok rahatlık oldu.Kendimi yanlız hissetmedim. Benim kilo problemleriyle birlikte dertlerimide dinleyip yol gösterdi.Zaten bir tanışmaniz yeterli.Onu 3 kelimeyle tanıtmak çok zor tatlı samimi ilgili çok disiplinli planlı başarılı bir insan. (Zaten cv ye bi baksanız kariyer çok sağlam ).Bana göre bir Diyetisyenin danışanlarıyla olan yakınlığı ilgisindeki samimiyet çok önemli. Ben bu ilgiyi Gamze hanim da buldum.Daha öncesinde çok iddalı diyetistenlerim oldu ama mesafeli ve ciddi olmaları benim geri adım atmama sebep oluyordu.Şimdi her hafta yanına giderken bile mutlu oluyorum. Çalıştığı yer zaten harikalar diyarı gibi biraz orman biraz yeni gelin evi gibi birazda kütüphane. Çalışanlarla ilgili naif kibar aile ortamı gibi.İkramları çayı her daim hazır. Mutlaka sitesine girip bakın derim.Bu başarılarla çok daha iyi yerlere geleceğine eminim. Hâlen eğitimine devam ediyor. Kilo probleminiz olmasa bile hayatınızda mutlaka tanımanız gereken çok değerli bir insan.Listeye uydugum sürece haftada en az 1 kilo rutin mutlaka eksiliyor.Ayrıca ödem atmak için lenf drenaj dı galiba adı 😊 o çok iyi geliyor.Kendimi o kıyafetleri giyince astronot gibi hissediyorum.Ama basınç başlayınca limon gibi sıkıyor insanı. Sloganımız yarım ye yarında ye....Bu arada o kadar çok beslenme ile ilgili bilmediğim şeyler öğrendim ki kendisinden .Bu konuda derya gibi maşallah. Kendime ne kadar kötülük etmişim. Yıllarca dengesiz beslenerek. Ona çok çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız Değerli Gamze Hanım.
     Beğenin    
Hazal Kaya
2.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107014
Gamze hocam, ablamla 2 sene önce beni ofisinde stajyer olarak kabul ettiğinde tanıştık. Yanında en güzel stajlarımdan birini geçirdim. Şimdi meslektaşız ve ofisinde part- time olarak çalışmaktayım. Bir diyetisyen gözüyle rahatlıkla söyleyebilirim ki kendisi çok başarılıdır. Şu an 2. yüksek lisansına ve doktorasına devam etmektedir. Beslenme programları sayesinde hastalığından kurtulup şifa bulan, benim de şahit olduğum birçok danışanı vardır. Sosyal medyaya veya popülerliğe ihtiyaç duymadan bu işi yürütür. Danışanlarına ve çevresine karşı oldukça ilgili, güleryüzlü ve samimidir. Sadece diyet için değil terapi niyetine bile kendisine gidebilirsiniz :) Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Zehra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105624
Gamze hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Kendisi çok cana yakın ve danışanlarına pozitif enerjisi ile karşılıyor. Daha öncede diyetisyene gitmiştim ama verilen diyet listesine tam uymayınca yada beklenen kiloyu veremeyince diyetisyenimden olumsuz tepkiler alıyordum fakat Gamze hanım kilo veremeyince büyük bir titizlikle sorunun nedenini araştırıyor. İşini Aşkla yapıyor 😊 en önemli sloganıda “ yarım ye yarın da ye “ diyor 😊😊😊
     Beğenin    
Hilal ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
18.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105622
Merhabalar Ben Gamze'nin hem ilk danışanlarından biri hem de arkadaşıyım. Kendisi benim üniversite yıllarında kaldığımız yurtta iyi ki tanımışım dediğim biri. Ben üniversite yıllarından önce de kilo problemi olan biriydim. Bir gün, genetik yakınlığımın olduğunu bildiğim bir hastalıktan korunmak adına düzenli olarak süt içmeye karar vermiştim. Gamze'nin yanına gidip ne yaparsam bu süt olayından dolayı kilo almam diye sormuştum. Henüz 2. Sınıf öğrencisi olan sevgili arkadaşım, zayıflamak isteyip istemeyeceğimi sordu. Ben de elbette isteyeceğimi söyledim ancak buna pek inanamıyordum çünkü yıllarca hiç normal kiloda olmamıştım. Ancak o desteği, bilgi paylaşımı ve bana olan inancıyla 4 ay gibi bir süre içinde 17 kilo vermeme yardımcı oldu. Hayatıma fiziksel aktivite katmamı sağladı. Onun disiplini ve inancı benim bu süreçte en büyük yardımcımdı. Kendisi ne yaparsa yapsın, gönlünü koyar o iş için. O yüzden kilo vermek ya da benzeri bir zor süreçte, eğer size sadece bilgi veren birini değil de bir yoldaş arıyorsanız, o kişi Gamze'dir. Ben bugün hayatımda ve yemek tercihlerimde daha bilinçli davranabikiyorsam, 8 yıldır hafifliğin rahatlığını yasayabiliyorsam, bu onun vesilesi ile, yardımları sayesindedir. Kendinizi onun uzman ellerine bırakmanızı şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Tuğba Sezgin
17.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105593
Gamze hanımı çok uzun yıllardır tanırım ve severek takip ederim. Aldığı eğitimler ile danışanlarını mutlu eden, motivasyonu yüksek, enerjik,güler yüzlü ve bilgili haliyle mesleğinde başarılı bir diyetisyendir. Kendini herzaman yenileyen, bilgi birikimini arttırmaya çalışan, danışanlarına ve çevresinde ki tüm tanıdıklarına yardımı kendine görev edinmiş meslek aşığı ve uzmanıdır. Başarılı iş hayatını ivmeyi yükselterek ilerletmektedir. Kendisini çok sevmekteyiz. Gönül rahatlığı ile başvurulacak ve olumlu sonuçlar ile yanından ayrılacağınız bir diyetisyen olduğunu size temin edebilirim. Gamze hanım, sevgilerimle...
     Beğenin    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105578
Merhaba, Gamze ablayla kız kardeşim dolayısıyla tanışmıştık ve tanıştıktan sonra benimde kilo vermem gerektiğine karar verdim ve bende ideal kiloma düşmek için bir sürece girdik ve ben o süreci başarıyla tamamlayıp beni mezun etti:) Daha öncesinde de başka başka diyetisyenlere gitmiştim ama onlarla hiçbir zaman hedefime varamadım. Ama dedimki bu sefer herşey farklı olucak ve sonuç olarakta oldu. Hiçbir zaman desteğini benden esirgemedi o yüzden ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Diyetin yanısıra verdiği diğer desteklerde benim için çok çook önemli. O yüzden gitmek isteyenler gözü kapalı güvenebilir ve söylediklerine uyulduğu takdirde de güzel bir şekilde kilo verebilirler veya alabilirler.. Teşekkür ederim Gamze Abla.
     Beğenin    
Merve Karslı Aydın
16.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105575
Onu tanımadan, o sıcaklığı, o enerjiyi asla hissedemezsiniz! Daha ilk mesleğe başladığı andan itibaren bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahip olan ablam için söyleyebileceğim tek kelime varsa o da ‘Başarı’dır. Ben hep onun bu azmi karşısında, meslektaşları arasında seçkin biri olacağına inanıyordum. Çünkü o, çalışmalarıyla bunu çoktan hak etti. Mesleğindeki bu büyük başarıyı yakalamasının bir diğer ve aslında en önemli sebebi, insanları mutlu gördüğü oranda, mutlu olmasıdır. Size her türlü bilgi, beceri ve yaratıcılığa sahip olan, bir diyetisyen olmasının yanı sıra, çok iyi bir sırdaş ve arkadaş olan H.Gamze Karslı'yı kendisiyle barışık olmayan ya da gerçek bir pozitif enerji arayıp, hayattan fazla fazla keyif almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum! Canım ablam :)
     3 Beğeni    
Secde NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105567
Sadece 3 seans görüşüp, 2 ayda 8.5 kilo verdim. Şuan ideal kilomun altında, kilo koruma evresindeyim. Gamze Hanım’ın seansları uzun ve detaylı ilgileniyor sadece kilo ölçümü yapıp, diyet listesi verip göndermiyor. Yeme bozukluğunuzun psikolojik nedenlerini iredeleyip, yönlendirmeler yapıyor. Süreniz bitse dahi bir sonraki hastası gecikmişse artan zamanını sizinle ilgilenerek geçiyor. Bekleme odasında her zaman sağlıklı atıştırmalıklar ve bitki çayları ile bekleme sürenizi keyifli hale getiriyorlar. Alanında yetkin bi diyetisyen ve iyi hizmet veriyor, kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105566
Gamze hanimi internette oturdugum bolgedeki diyetisyenleri ararken kesfettim. Randevu aldim ve gittim. Kendisi cok sicak kanli ve guler yuzludur. Oncelikle yeme sorunumun neden kaynaklandigini bulmaya calistik ve sonrasinda uygun program ile basladik.. kilo vermem takildiginda bana farkli opsiyonlar sundu ve motive etmeye calisti. Zaten kendisi cok donanimli birisidir, sorularinizla birebir ilgilenir ve yardimci olur. Kendisini tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ayşegül ArSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78909
Sevgili Gamzeyi ben geçen yıl Temmuz başı Ablam sayesinde tanıdım. Kendisi yaklaşık 1,5 ay evvel başlamıştı ve benide ısrarla götürmeye niyetli idi. Benim biraz öekincelerim vardı. Hem yaz olması hem de mesafe olarak bana biraz uzak olması. Sonuçta gittik. İyiki de gitmişim. Tanıyınca şimdiye kadar gittiğim diyetisyenlere göre çok farklı olduğunu gördüm. Bir kere güleryüzlü, samimi ve sıcak kanlı oluşu. Tahliller neticesi başladım. Hedefimiz 13 kilo kadardı ama ben 10 kiloya bile razı idim. Benim biraz rahatsızlığım nedeniyle 8 kilo verdim. Kendimi çok rahat hissediyorum. İyiki gitmişim iyiki tanımışım. Zor gibi görünen listeler onunla daha kolay oldu. Asla yermeden ve zorlamadan. Mesleğinde ve kişişiğinde tam bir hanımefendi. Gamzecim inanıyorum mesleki kariyerin çok çok daha güzel olacak. Seni iyiki tanımışım sana sonsuz başarılar diliyorum. Ben onun ablası oldum ara ara ziyaretine gidicem. Yardımcısı Esracım senin gülen yüzün hep gülsün ne mutlu Gamze ile çalışıyorsun. Merak edenlere tavsiyem gidin görün diyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Kalp güzelliğini görmelerini diliyorum. Kucak dolusu sevgilerimle.
     Beğenin    
Sevgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78510
Merhabalar; Gamze Hanım'ı yakın bir tanıdık vasıtasıyla tanıdım ve iyi ki de tanımışım.Güleryüzlü,samimi ve içten bir kişiliğe sahip bir insan.Daha ilk tanışmanız da bunu hissedebiliyorsunuz.Asistanı Esra Hanım'da aynı şekilde.Kapıdan içeriye ilk girdiğiniz andan itibaren kendinizi huzurlu bir ortamda hissedebiliyorsunuz.Kişinin vücut analizine göre kişiye özel diyet listesi programı hazırlanıyor.Diyet listesi hazırlanırken kişinin isteklerini de yer veriliyor.Hiçbir şekilde sizi sıkmıyor aksine kilo veremediğiniz durumlar da sizi motive ediyor.Ve en önemlisi hasta memnuniyeti,kilo durumunuz hiçbir şekilde diğer hastalar ile paylaşılmıyor.Hasta gizliliğine son derece Önem veriliyor.Ben Gamze Hanım sayesinde 9 kilo verdim ve 15 kilo daha verme hedefimize Gamze Hanım sayesinde ulaşabileceğimize inanıyorum ve bundan hiçbir tereddütüm yok.Kendisine iş hayatın da sonsuz başarılar diliyorum.Gamze Hanım sayesinde kilo vermek hayal değil sadece kendisiyle tanışmanız yeterli.
     1 Beğeni    
Yasemin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78500
Mesleğini seven, insan ilişkileri mükemmel bir diyetisyen uzmani sevgili gamze karslı. Sizi motive etmesi ve cesaretlendirmesi ile yolu baştan yarılamış oluyorsunuz. Verdiği enerji ise zaten tartışılamaz:) Elbette ki uyguladığı listeler ile de yolu artık mutlu bir şekilde tamamlamış oluyorsunuz:) Sizlere tavsiyem hiç uzaga bakmayın yakininizda gamze karsli varsa eğer. Teşekkürler Gamze Karslı...Sevgiyle kalın...dost sohbetinizde bulusmak dilegiyle. ..
     2 Beğeni    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70334
Kilolarimda kurtulmak istedigim bir donemde komsum leyla hanimin tavsiyesiyle solugu gamze hanimin kliniginde buldum giderken tereddut icerisindeydim ama klinige gidip gamze hanimla selamlastigim anda dogru yerde oldugumu hissettim.. Samimiyeti, guler yuzlulugu, pozitif enerjsiyle inanilmaz bir guven verdi bana.. Verdigi diyet listeleriyle saglikli bir sekilde kilolarimdan kurtuldum bu surecte gamze hanimin beni motive edisini sanirim hic kimsede goremezdim.. Devamli yazistik konustuk ve bundan ufacik bir rahatsizlik hissettmedi hissettirmedi.. Gamze hanimi aradigim zaman bir arkadasimla konusmus gibi hissediyordum cok keyifli bir kilo verme sureci gecirdim.. Diyet listeleri farkli ve hic zorlayici degildi.. Diyete basladigim donemde kansizlik ve demir eksikligi sorunum da vardi gamze hanimin onerisi ile vitaminlerimi kullandim korktugum gibi vitaminlerimi alirken kilo almadim aksine cok saglikli bir sekilde verdim.. Diyetim bitti ama gamze hanimla arkadasligimiz diyologumuz asla bitmeyecek.. Kilo sorunu olan herkese tavsiye ediyorum.. Gidin..
     4 Beğeni    
Eda Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69296
İlk başta şunu söylemeliyim ki Gamze Hanımla tanıstıgınıza çok memnun olucaksınız ve diyet programından cok cok memnun kalıcagınıza adım gibi eminim (diyet diyorum ama aslında saglıklı, düzenli beslenme programı) :) yorum yazan diger arkadaslarımla hemen hemen aynı seyleri yazacagm belki ama gercekten bütün yazılan seyler dogrudur. Aynı duyguları aynı heyecanları yasıyoruz. Dünyalar tatlısı, cok seker, işini cok güzel, isteyerek onu yasayarak yapan bir Hanım. Gittiginize hic pisman olmazsınız ve mutlaka birilerine tavsiye edersiniz. Bende ilk basta cok tedirgin olarak basladm, acaba yapabilir miyim, kilo verebilir miyim, veremezsem doktor bana nasıl davranır benimle ilgilenir mi gibi düsüncelerle basladm. İlk gün odasının önünde randevu saatimin gelmesini beklerken içeriden Gamze Hanım o gülen yüzüyle sıcacık kalbiyle bir cıkınca; tamam iste biz bu isi büyük bir basarı ile bitiririz dedm ve öyle de oldu. Bizde, bizim insanlarımızda her zaman bir önyargı vardır ve biz hep önyargılarımızla yapacagımız ise baslarız bende öyleyim ve öyleydim ta ki Gamze Hanımla tanısıncaya kadar sonra böyle birsey kalmadı onun sayesinde :) Gamze Hanım diyorm sanki cok resmi gibi görünüyodur ama yeri gelince bir abla bir arkadas herseyiniz olabilir :) burdan Gamze ablacıgıma sevgilerimi yolluyorum cok öpüyorum iyiki tanısma imkanı bulduk sizi cok seviyorm 😍 ve tavsiye ediyorm arkadaslar hic cekinmeden utanmadan sıkılmadan gidin ve iyiki gelmisim diceksiniz. Sizlere saglıklı günler diliyorum. 😊
     4 Beğeni    
Yesim USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69292
Size diyetisyen tavsiye etmiyorum. Size yoldas,arkadas,melek gbi bir insan tavsiye ediyorum. O insan gamze karsli.. daha 2 aydir hayatimda ama sanki yillardir taniyor gibiyim. Ilk gittigm zaman ön yargiyla gitmistim öff yinemo diyetsyene gidiyorum dye ama ilk gorusmeden ciktiktan sonra iyiki boyle bir yol arkadasim olmus diyorum. Ben cok benimsedim kendisini. Hayatimin her anina koyuyorm gamze hanimi. Asla diyetisyen gozuyle bakmiyorim o zmaman digerlernden bir farki kalmiyor. Benm icin ozel bir insan beni kendime getiren bazi seyleri farkina varnami saglayan samimi icten bir dost... bna diyet yapmayi ogreten degil bana saglikli yasamayi asilayan biri.. 2 ayda onun sayesinde guzel yol aliyorum. Benm gbi hayati boyunca 5 diyetsyene giden bir insanin gidebilecegi son yer. Cunku saglikli yasamak onunlaa muhtesem keyifli :):) tartilmaya gittigim gunler tartilmaya gidiyor gbi degilde arkadasimla kahve icmeye gider gbiyim... kendisinee cok tesekkur ediyorum bizim kendisiyle daha yolumuz var ama insallah herkesin yolu bir gun gamze karsli ve onun muayehanesine yolu duser...
     4 Beğeni    
S.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68574
Gamze hnm. dışardaki ilan üzerine buldum .Başvurmadan önce internette araştırdım .Hakkında yazılanlar çok hoşuma gitti. Ama gerçeğini söylemek gerekirse abartılıdır ,gittiğimde dedikleri gibi işini bilen klasik diyetisyenlerin dışında birini bulacağımı pek düşünmüyordum. Ama gerçekten konusuna hakim ,standart diyetlerin dışında kişiye özel, durumuna özel program uyguluyor. Birde en önemlisi size inanıyor ,sizi motife ediyor. Sizinde bir insan olduğunuzu ve bu kilo denilen hastalıkla mücadelenizi görüp anlıyor. Kilo vermeniz konusunda sizden fazla çabalıyor. Kilo verdiğinizde o daha çok mutlu oluyor . Gerçekten mükemmel bir danışman .
     5 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67253
gamze ablamla tanışmam yaş olarak biraz erken oldu aslında yaşım 17 gamze ablamla 16 yaşımda tanıştım bazı sağlık problemlerim vardı ve çok beğeni ve öneri üzerine kendisine baş vurdum gamze abla işinde oldukça başarılı azimli ve çok titiz çalışır benim gibi bir insana bile 2 haftada 3 kilo verdirdi (benim gibi diyorum çünkü ben dışarıdan beslenmeyi çok severdim) oldukça samimi bir kişiliği vardır gamze ablanın o sadece bir diyetisyen değil yeri geldiğinde psikolog bile olur ve sen ne zaman yeter artık bozuyorum dediğin zaman mutlaka hisseder ve seninle iletişime geçer ve bunu ben kaç kez yaşadım onun desteği olmasaydı bunu başaramazdım 82.7 ile 1 martta başladım bugün kontrolüm vardı 79.8 olmuşum hedef 65 gamze ablanın en güzel yanı al bunlar listeler uygula git gel diyip seni tek bırkamaması onun için kapıdan çıktığınızda iş bitmez iş kapıdan çıkınca başlar ve seni yalnız bırakmaz bu mücadelede hayatımın merkezinde yemek varken artık hayatımın merkezinde o var iyi ki de var :)
     7 Beğeni    
Ezgi Karataş
21.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66595
Nedeni ne olursa olsun diyete başlama kararı zor bir karardır. Ama bu karardan daha zor olan bu aşamada yanında olacak yol arkadaşını doğru seçmektir. Bilgisiyle sizi doğru yönlendirecek, tecrübesiyle önceden çıkabilecek sorunları çözecek, bitmeyen sabırla ve anlayışıyla duygusal anlamda yardıma ihtiyacınız olan bu dönemde sizin yanınızda olucak güler yüzü ve nesesiyle motivasyonunuzun düşmesine izin vermeyecek bir diyetisyenle çalışmak sizi güvende ve mutlu hissettirecektir. Gamze tüm bu vasıfları fazlasiyla taşıyan çok değerli bir diyetisyendir. Onunla ciktiginiz bu yolda size sağlıklı yarinlar diliyorum.
     2 Beğeni    
Damla Berrak
19.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66520
Merhaba ; Gamze hanım, öncelikle insani yanı ile sizi kapıdan içeri adım attığınız andan itibari ile kucaklayacaktır. Beklenilen despot,asık surat,vaktim az,denileni yap yeter, durumlarının hiç de vukuu bulmadığı biri ile karşılaşacaksınız. Bunun yanında aldığı eğitim ve tecrübelerinin harmanıyla size sunacağı öneriler doğrultuısunda eminim ki sonuçsuz oradan ayrılmayacaksınız... Biberbir danışanları ile görüşmelerine tanık olan biri olarak; kendinizi emin,samimi,çözüm odaklı biri ile beraber olacağınızı garanti ederim.
     3 Beğeni    
Meryem Nur
13.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66395
Kendisi düzgün kişiliği ve aldığı kaliteli eğitim ile branşında hızlı adımlarla ilerlemektedir. Güler yüzü, disiplini ve motive edici özelliği sayesinde danışanları kısa sürede olumlu geri dönüş almaktadır. Nitekim kendisiyle tanışma fırsatı bulan arkadaşların yorumları da bu yöndedir. Mesleğine sadece iş olarak bakmadığı ve insanlara gönülden yardım etmek istediğini yakinen bilen bir dostu olarak, kilo problemi olan arkadaşların gönül rahatlığı ile çekinmeden, sıkılmadan kendisine başvurmalarını öneriyorum.
     5 Beğeni    
Gurkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2014
TavsiyeNo: 66009
Herkese meraba ben aldigim kilolardan kurtulmak icin diyetisyene basvurmaya karar verdim.kilolardan kurtulmanin bu kadar kolay ve zevkli oldugunu gamze hanimla tanistiktan sonra anladim.onceden kilom 75.80 iken gamze hanimin bilgileri dogrultusunda 68 kiloya indim halen birlikte calismaktayiz hedefim 60 kilo :) hedefime gamze hanimla birlikte gorecegiz insallah herkese tavsiye ederrim arkadaslar ve gamze hanima cok tesekkur ediyorum. Diyet yapmayi dusunupte diyetisyen konusunda yardım isteyen arkadaslara önerebileceğim uzman bi diyetisyen.
     4 Beğeni    
Zeynep Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65996
Gamze hanımla tesadüfen tanıştık. Diyetisyene gitmeye karar verdiğimde evime yakın olan hastaneyi seçtim. Gamze hanım da o hastanedeki diyetisyendi. İlk gördüğümde güler yüzlülüğü çok hoşuma gitmişti. Diyetisyene giden arkadaşlarım sabit diyet listelerinden şikayet ediyorlardı. Açıkcası bende çok tedirgindim bu durumdan.ilk haftadan sonra farklı listeler vermeye başladı. Bu listeler benim diyetten kefim almamı sağladı. Randevularima diyetisyene gider gibi değil bir arkadaşımla sohbete gider gibi gidiyorum. Her soruma hiç sıkılmadan cevap veriyor. Diğer randevuya kadar yapacaklarımı ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Daha önceki diyet denemelerimde iki aydan sonra sıkılır bırakırdım. Gamze hanımla diyete başladığım da 91kg. idim ve insülin direncim varmış. Diyetisyene gidene kadar böyle bir rahatsızlıktan haberim dahi yoktu. Diyetisyensiz yaptığım rejimlerde verdiğim kiloların iki katını geri aldım. 4,5 aydır tedavimiz devam etmekte ve ben 78 kg. ya düştüm. Hedefimiz 65 kg. Çok mutluyum. Sizlerde sağlıklı ve mutlu birşekilde zayıflamak vede iyi bir arkadaşa sahip olmak istiyorsanız. Gamze hanımı şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    
Serpil GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65916
Ben Gamze hnla tanisali iki ay oldu. Arkadasimin sayesinde tanisma firsati bulabildik.76.1 kilo ile basladim. Suan 70.4 kilodayim . Gamze hnla zayiflamayi degil saglikli ve dengeli beslenmeyi ogreniyorumm. Gamze hnin en begendigim ozelligi danisanini cok iyi dinlemesi ve ona gore hareket etmesi...Aslinda enbasta guzeryuzunden bahsetmem gerekiyodu;-) cok basarili ve cok guclu biri Gamze hanim. kisisel olarak da cok seviyorum. ...Bu yaziyi okuyanlara ise kesinlikle tavsiyemdir...
     2 Beğeni    
Dilan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65904
Kilo verme kararı alıp Gamze Hanım'a gittiğimde odasından içeri girdiğim andan itibaren pozitif düşünce yaymaya başladı bana. Öyle güler yüzlü bi' diyetisyen ki insan 40 kilo olsa bile diyet yapıp zayıflamak ister o gülen yüzü görünce. Alanında ondan daha başarılı bi diyetisyen daha gördüğümü söyleyemem açıkçası. Verdiğim tüm kiloları kendisine borçluyum. Kilo vermeyi eğlenceli bir eylem haline getiren insandır benim için ayrıca. Diyet dönemimde kilo durumunu kontrol amaçlı belirli sürelerde yanına gideceğim günü dört gözle bekleyip, saatleri falan saydığımı bilirim. Bir diyetisyenden daha öte bir abla, bir kardeş gibi yakındır kendisi insanlara. Diyet yapma kararı alıp da diyetisyen konusunda yardım isteyen insanlara önerebileceğim tek ve en mükemmel diyetisyen.
     4 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65903
Epilasyona gelirken kilomdan dolayı da diyetisyene ihtiyacım vardı ve herkesle samimi olmadığım için sadece bir denemeydi. Gamze abla sadece doktor gibi değil bi abla gibi bana yardım etti ... basit programlar yazmak yerine hep benim icin uygun olanı yazdi. Kendisi çok cana yakın ve güleryüzlü :) Dedigim gibi sadece doktor değil bi abla benim için. Bence mesleğin de gayet başarılı. Onun sayesinde 12 kilo verdim insanlara kendimi ispatladım. Özgüvenim yerine geldi :D bana hep mesaj atarak kontrol etti nasıl gittiğini sıkılıp sıkılmadığımı sordu her konuda yardımcı oldu psikolojik açıdan da destek oldu. Yanında çalışan insanları da özenle seçiyor kendi gibi güler yüzlü ve neşeli :)) şimdi kendi bürosunu açtı, bana her ne kadar uzak olsada yinede gidiyorum, çünkü gamze abla bana inanıyor yapabileceğimi biliyor her konuda yardım ediyo :) iyi ki de var. O yüzden herkese şiddetle tavsiye ediyorum :D
     3 Beğeni    
Tuğçe Açelya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65885
Merhaba herkese Gamze Hanımı aldığım kilolardan kurtulmak için bir diyetisyene danışma kararı aldıktan sonra tanıdım ama iyikide tanımışım hayatınızda görebilcegeniz mükemmel bir uzman pozitif enerjisi,güler yüzü sayesinde kendıme güvenim arttı. Ben bundan 1 yıl önce diyete başladığım zaman 93 kiloyken sımdı 63 kıloya düştüm kilo vermek benım için cok zorlu süreçti ama bu zorlu süreci beslenme konusundaki güven verici bilgisi ve verdiği uygulması kolay diyetleriyle çok kolay geçirdim ve en önemlisi hedeflediğim kiloya düştükten sonra kilomu korumamı sağladı.Bu yüzden kendisine minnettarım sonsuz teşşekkürler.
     16 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Atakent Diyet Merkezi
Atakent Mahallesi 222. Cadde No:1 Kat:2 D:25/Kayakardeşler İş Merkezi/Halkalı/Küçükçekmece
İstanbul
(Shell Benzin İstasyonu Yanı, Happy Center Üstü)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 030 53 53
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2012
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans (2014) ve Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi Tezsiz Yüksek Lisans (2019)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Halime Gamze KARSLI Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Halime Gamze KARSLI Mesleki Videolar Videoları
-

10:51
Top