2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Aykut BÜYÜKEKMEKCİ
Diyetisyen - İstanbul
DİYETİSYEN-YAŞAM KOÇU-NLP UZMANI

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Dyt.Aykut BÜYÜKEKMEKCİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

25
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAykut BÜYÜKEKMEKCİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aykut BÜYÜKEKMEKCİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
HOŞGELDİNİZ "Yemek için yaşamak değil, Yaşamak için yemek" Sağlık demek denge demek...

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yaşam koçluğu
NLP uzmanlığı

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Özgeçmiş CV Dyt.Aykut BÜYÜKEKMEKCİ'nin Özgeçmişi
1976 Konya doğumlu olan Diyetisyen ve Yaşam Koçu Aykut Büyükekmekci,1998 yılından beri sağlıklı beslenme,diyet danışmanlığı yapmaktadır.
Ocak2013- Formklinik Nişantaşı Dr.Atilla Okçal Muayenehanesi
Ağustos-2006 / Haziran- 2013
Fizyomed poliklinikleri Şişli, Bakırköy ve Beylikdüzü şubeleri
Mart-2005 Ağustos-2006
Nutraslim Etiler şubesi
Ocak-2004 Nisan-2005
Türkmed diyaliz kurumları Sultanbeyli ve Kartal şubeleri
Ekim-2003 Ağustos-2006
Aqua medikal estetik Etiler ve Nişantaşı şubeleri
Ekim-2003 Kasım-2004
Datalab Labaratuarları- Kadıköy şubesi Dr Lâtif Abik muayenehanesi
Ağustos-1998 Ekim-2003
Internetional Slimming Center iş yeri sahibi-Nişantaşı
Katıldığı kongre ve seminerler
1998-Diyabet ve Metabolik, Biyokimyasal değişiklikler ve beslenmenin önemi
1999- Diyabetik ürünler-İnülin ve oligofruktozun besinlerde kullanımı ...[Devamı...]

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Tavsiye Yazıları Aykut BÜYÜKEKMEKCİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 E.Ö. (Danışan)
 IP: 212.156.37.JF

08-01-2016
 TavsiyeNo: 84800
Önce verdiği moralle sonrasında da doğru beslenme teknikleri ile hedeflediğim sağlıklı kiloya ulaşmama yardımcı olmuş başarılı bir diyetisyendir. Kendini her zaman geliştirmeye önem verdiği ve sağlığı ön planda tuttuğu her görüşmede anlaşılmaktadır. Her ne kadar benim bünyem zor da olsa Aykut Hanım sayesinde 3 ayda istediğim hedefe ulaştım ve beslenme biçimimi çeşitlendirerek diyetimi yaşam tarzı haline getirdim. Geçmişte de diyetisyen tecrübem olduğundan bu konuda oldukça seçiciyim ve kesinlikle Aykut Hanım doğru bir tercih oldu. Görüşmelerimiz bitmiş de olsa halen desteğini esirgemiyor. Maddiyatı düşünmeyip insanlara yardımcı olma ve sağlıklı beslenmeye teşvik etme konusundaki azminden ötürü kendisine teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 M.İyibaş (Danışan)
 IP: 92.45.145.YBZ

12-05-2015
 TavsiyeNo: 78673
Merhaba.Ben Aykut hanımla aralık ayında tanıştım.Kendisi beni ilk tanışmamızda güleryüzü,samimi tavırları ile karşıladı.Daha sonra bana kişisel bir program hazırladı.Diyet demiyorum çünkü bu bana daimi bir yeme ,beslenme düzeni oldu.Geçirdiğim tiroid ameliyatı sonrası bana verdiği moralle birlikte önerdiği sağlıklı beslenme programı,sebze çorbaları ve çaylar uzun zamandır ilgilenemediğim kendime zaman ayırmamı sağladı.Bana güvenmesi,kendimle barışık yaşama önerileri beni yaptığım diyette fazlasıyla motive etti.Her randevuda gösterdiği gülen yüzü ,içten sohbeti beni ziyadesi ile memnun etti.Annemi de iki aydır götürüyorum kendisine.O da memnun kaldı.Buradan kendisine sevgi ve saygılarımı yolluyorum.
     3 Beğeni    

 B.K (Danışan)
 IP: 88.235.230.YJL

16-01-2014
 TavsiyeNo: 65587
Bir dostumun önerisi üzerine Aykut Hanım'a gittim. Dengeli beslenmek ve kilo vermek için kendisine ulaştım. 3 Aylık bir programa başladım.Kendisinin önerdiği programı tam olarak yerine getirememe rağmen beni motive etti. Daha önce gittiğim beslenme uzmanlarına göre daha anlayışlı ve kibardı. Güleryüzlü,nazik ve arkadaş canlısı biri. Bana bir müşteri gibi değil bir tanıdık gibi davranmaması çok hoşuma gitti. Aykut Hanım sayesinde 3 ayda hedeflediğimiz kiloya ulaştım. Sağlıklı beslenme ve kilo vermeyi düşünen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

Sümeyra ÖZTÜRK Fotoğraf  Uzm.Sümeyra ÖZTÜRK
İstanbul - Dil Ve Konuşma Terapisti
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-01-2014
 TavsiyeNo: 65322
Aykut Hanımla bir süredir beraber ENT Kulak Burun Boğaz Tıp Merkezinde çalışmaktayız. Şimdiye kadar kendisine beslenme alışkanlıklarıyla ilgili şikayeti olan bir kaç hasta yönlendirdim. Yönlendirdiğim kişilerde meydana gelen olumlu gelişmeler beni de mutlu etti. Kendisine mesleki anlamda çok güvenirim ve danışanlarıyla kurduğu yakın ve sıcak iletişimi takdir ederim. Danışanlarıyla çoğu zaman arkadaş gibidir ve seansları keyifli geçer. Kendisine bireysel olarak da beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda danıştığım olmuştur ve bana verdiği tavsiyelerin faydasını görmüşümdür.
     5 Beğeni    

 Tugba SaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.30.YFF

20-02-2013
 TavsiyeNo: 58232
Merhabalar, Aykut Hanım'ı yaklaşık 8 aydır tanıyorum, kendisiyle 6 aylık zayıflama programı için anlaştık ancak ben 2 ay devam edip, zaruri nedenlerden dolayı ara vermek zorunda kaldım, kendisine durumu izah edince gayet anlayışlı bir şekilde hizmete kaldığımız yerden 1 ay önce tekrar başladık, ara verdiğim dönemde doğru beslenme alışkanlığı kazandırdığı için kilo almayı bırakın kilo bile vermişim, şimdi toplamda 9 kilo verdim hedefimiz doğrultusunda istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz kalan 3 ayda da 9 kilo verip inşallah bitireceğiz. Herkese tavsiye ederim, içtenliği ile siz yol gösterici ve motive edici olacaktır.
     7 Beğeni    

 tülay çSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.234.40.YB

04-07-2010
 TavsiyeNo: 34260
ondan başka kimse beni zayıflatamazdı tartıya her çıkışımdan sonra yengeç dansı yaptım kendisinden 4 aydır liste alıyorum ve çok rahat zorlanmadan 11 kilo verdim ve eşimde benden sonra aykut hanıma geliyor ve biz karı koca her cumartesi ailecek aykutun ofisindeyız en güzel tarafı evde herkese ayrı yemek pişirilmiyor çocuklarım bile yemekleri zevkle yiyor yani evde diyet pskolojisi yok aykut hanım mesleki kariyerinde gayet profesyonel onu çok seviyoruz
     10 Beğeni    

 BURCU ATSAN (Danışan)
 IP: 81.214.121.YZW

12-03-2008
 TavsiyeNo: 10309
Aykut hn ı Temmuz 07 tarihinde tanıdım.Kendimden kaynaklanan geçikme ile kontrolune Eylül ayının 17.sinde basladım.Başladıgımda 79,8 kiloydum (kendime göre rekor)yaklasık 5 aydır ortak çalışma içersindeyiz ve suandaki kilom 66,4 dur. Aykut hnla kontrolu bir sekilde çalışmaya basladıgımızda kendise cok hızlı kilo vermek istemediğimi ifade ettim.Aykut hn bu isteğim dogrultusunda bana yol gösterdi. Aykut hn felsefesi "kazanc beslenme sistemini yasam tarzı haline getirme"dir. Bu sebeble KESINLIKLE Aykut hnı TAVSIYE EDIYORUM.
     10 Beğeni    

 Zeynep K. Bıyık (Danışan)
 IP: 88.239.69.JW

15-09-2007
 TavsiyeNo: 1567
Aykut Büyükekmekci'nin kontrolünde yaklaşık 4 aydır bir zayıflama programına devam ediyorum. Aykut Hanım bu süre içinde sağlıklı bir şekilde kilo vermemi sağladı. İş ve sosyal hayatımda meydana gelen her türlü değişime göre yemek listemi sürekli güncelledi. Bu sayede sıkılmadan ve aç kalmadan kilo verdim ve vermeye de devam ediyorum. Aykut Büyükekmekçi'nin en takdir ettiğim özelliği, kilo veremediğim haftalarda, sorunun nedenini araştırması ve son derece pozitif yaklaşımıyla motivasyonumun azalmasına izin vermemesidir. Aldığım olumlu sonuçlar, diyet yapmayı aklından bile geçirmeyen kardeşimi o kadar çok etkiledi ki, o da Aykut Hanım'a gelerek sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladı. Kendisine buradan teşekkür ediyor ve kilo vermek isteyen herkese Aykut Hanım'ı tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

 Karin (Danışan)
 IP: 160.83.73.L

14-09-2007
 TavsiyeNo: 1536
Aykur hanım ile olan tanışıklığımız çok eskiye dayanmaktadır. Kendisi mesleğinde başarılı bir hanımdır ve çok arkadaş canlısı bir yapısı var ki bu da sizi rahatlatır. Kendisi bizim tüm aileyi zayıflatmıştır diyebilirim :). Diet esnasında sizi kasacak sıkacak dietler vermektense sizin hayat standardınıza ve yaşam şekilinize uyan bir diet önerir ve canınızın çektiği yiyecekleri de size sorarak onlara muadil daha az karolili yiyecekler size tavsiye eder. Diet esnasında yapılan kaçamaklara kızgınlıkla değil çözüm önerileri ile yaklaşır neden kaçamak yapıldığını canınızın ne çektiğini sorarak sizinle ilgilenir ve gereken yiyecekleri önerir. Mazman&Kasapyan&İsrailyan aileleri olarak onu çok seviyoruz
     6 Beğeni    

 E.U (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 199.67.203.YBZ

14-09-2007
 TavsiyeNo: 1535
Aykut Hanım ile uzun yıllardır süren bir arkadaşlığımız var. Kendisinden doğrudan hizmet almadım ancak mesleği diyetisyenlik olduğu için her zaman bana ve çevresindekilere doğru beslenme, beslenme alışkanlıkları, zayıflama konularında tavsiyelerde bulunmuştur. Onun tavsiyesi ve desteği ile beslenme ve kilo problemlerinden kurtulan ve doğru beslenme alışkanlıkları kazanan pek çok tanıdığım oldu. Ben de sıklıkla kendisine danışırım. Aykut'u dost canlısı, içten ve hayat dolu sıfatlarıyla tanımlamak çok doğru olur. Çalıştığı kurumlarda işverenleri ve üyeleri tarafından takdir gören, bilgisine başvurulan ve beğenilen bir uzmandır. Özel hayatında ve meslek hayatında her zaman yapıcıdır. Bilgisini paylaşmaktan ve kişileri desteklemekten kaçınmaz. Mesleğiyle ilgili alanlarda araştırmaya, yeniliklere ve gelişmeye hep açıktır. Zaten gelişmeye açık olduğu için kendisini geliştirebileceği yönler konusunda da duyarlıdır. Mesleki olarak kendisini tanıtmaya, yaptığı işleri daha iddialı ve yaygın bir şekilde ortaya koymaya önem verebilir.
     10 Beğeni    

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE DİYETİSYENLER DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Formklinik
Rumeli Cad. No:1 Kat:2 Nişantaşı-Şişli
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 224 86 84

Telefon 2 :
0(538) 041 36 04
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1976
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Ünv.Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
1998
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aykut BÜYÜKEKMEKCİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aykut BÜYÜKEKMEKCİ Mesleki Videolar Videoları
Mesleki ve Kişisel Video
 
1 Diğer Video
Tatlı ve Öldürücü02:33
Top