2007'den Bugüne 80,263 Tavsiye, 25,603 Uzman ve 17,918 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sedat BAYRAK
Fizyoterapist - Antalya
manuel terapi,felç(inme),DENGE BOZUKLUKLARI),IMS tedavisi,kuruiğneleme,yürüme bozukluğu,bel ve boyun

Sedat BAYRAK Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Fizyoterapist
İsim

Sedat BAYRAK

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Fzt.Sedat BAYRAK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sedat BAYRAK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

32
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSedat BAYRAK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sedat BAYRAK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Prof.Dr.Hasan OĞUZ
Konya
Doktor
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Fzt.Esma Dilek SOYTÜRK UYSAL
esma ile 2007 yılının temmuz ayında tanıştım beraber atandık devlet hastanesine,aynı dönemlerde de ankara da okumuşuz meğer, tabi o ve ben farklı üni...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
---HAREKET ÖZGÜRLÜKTÜR--- Bel, boyun, sırt,diz,düşük ayak,skolyoz,problemlerinde,Fibromiyalji kuru iğneleme IMS TEDAVİSİ Canınız sıkılmasın Arayın yardımcı olalım. Fizyoterapist SEDAT BAYRAK

Sedat BAYRAK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
sporcu sağlığı ve ortopedik rehabilitasyon,denge ve koordinasyon bozuklukları,manuplatif tedavi(bel-boyun-sıtr),kinesiotape,kraniosakral terapi,core stabilizasyon , six pack,kuru iğneleme, IMS TEDAVİSİ ,manuel terapi ,

Sedat BAYRAK Tavsiye Yazıları Sedat BAYRAK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Dr.adem bilgili (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.254.122.YJW

23-05-2010
 TavsiyeNo: 33310
merhaba ben dr.adem bilgili sedat beyle tanışıklığımz 8 ay öncesine dayanmaktadır.Antalyaya daha önce gelmemiştim bana tamamiyle yabancı olan bir şehirdi, başlarda buraya alışmam da zor oldu tabiki.Sedat beyin yardımı ve arkadaşlığı sayesinde antalyaya alışmam pek de zor olmadı.Fizik tedavi ünitesine gelen hastalara karşı göstermiş olduğu alaka önemlidir.Özellikle omuz problemi olan hastalara karşı yaklaşımı ve bilgisi, tedavi sürecinin kısalmasına ve hastaların memnuniyetinin yükselmesine sebeb olmştur. Kendisi fizyoterapideki son gelişmeleri sürekli takip eden kendini yenileyen ve yeniliklere açık bir fizyoterapisttir.Bilgilerini paylaşmayı seven yardımsever bir fizyotrapistir.Kendisine bundan sonraki meslek yaşantısında başarılar dilerim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     6 Beğeni    

 Batuhan Saracoglugil (Danışan)
 IP: 62.248.3.WB

08-11-2009
 TavsiyeNo: 27923
Slmlar...Antalyaspor Paf takımın kalecilik yaparken sağ omzumdan ağır bi sakatlık geçirdim ve ameliyat oldum.Ameliyattan hemen sonra fizik tedavim başladı.Doktorumun özellikle sporcu olduğum için beni Sedat Bayrak'a yöneltti ve onunla fizik tedaviye başladık.İlk gittiğimde omzumun durumunu gören diğer fizyoterapistler bile korkumuşlardı ilerde spor yapabilmem konusunda sıkıntı yaşanacağnı düşünmüşlerdi.Sedat abi ilk günden beri tek söylediği rahat olmamdı ve iyi noktaya geliceksin demişti.Öylede oldu.2 ay süren bi tedaviden sonra omzum yeterli seviye geldi.Sedat abi'nin çalışırken hastasına verdiği moral ve enerjisi tedaviyede olumlu yansıyor.İşinide çok dikkatli yapıyor.Sayesinde ocak ayında futbola geri dönicem inşallah.Kendisine burdan da tekrar çok teşekkür ediyorum.Altından kalkamıcağı bir tedavinin olmadığını düşünüyorum.
     1 Beğeni    

 Hacer Ofluoğlu (Danışan)
 IP: 81.213.243.YBB

25-06-2009
 TavsiyeNo: 24352
Bu mesajı annem Servet Güven adına yazıyorum.77 yaşındaki Anneme İstanbulda diz kapağı ameliyatı yapıldı.Taburcu olduğunda Antalyaya evimize getirdik.Araştırma hastanesinde Sedat Bayrak'la tesadüfen tanıştık.Annemin fizyoterapi tedavisine başladı.Önceleri annem çok ızdırap çekti çok bağırdı.10 gün süren tedavi başarıyla sonuçlandı, aradan 5 gün geçmesine rağmen,ağrıları olsada merdiven inip çıkabilcek duruma geldi.Sedat Bey Anneme daima güleryüzle ve sabırla davrandı.Sedat Beye ailece çok teşekkür ediyoruz.Sedat Bey olmadan bu hareketleri anneme asla yaptıramazdık.Gerçekten çok ızdırap veren bir tedavi,ama yapılması zorunlu.İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Gizem YILDIZ Fotoğraf  Fzt.Gizem YILDIZ
Antalya - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

03-06-2009
 TavsiyeNo: 23839
Sedat beyle bu site sayesinde tanıştık. Ben de onun gibi bir fizyoterapistim. Kendisiyle kurumumuzda uyguladığımız bi yöntem hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bana göre mesleki deneyiminin daha fazla olmasına rağmen mütevazi yaklaştı ve yeni sayılabilecek bir yöntem olan therasuit hakkında bilgi paylaşımımız oldu. Eminim ki bu denli yeni ve farklı yöntemler konusunda araştırmacı olan bir fizyoterapistin hastaları da çok şanslıdır. Fizyoterapi açısından farklı ve yeni konular hakkındaki bilgisine güvenebileceğinizden eminim. Ben de bu konuda paylaşımda bulunabileceğim bir meslektaşım olduğu için mutluyum. Umarım başarıları artarak devam eder. Fizyoterapist Gizem YILDIZ
     Beğenin    

 mehmet arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.229.130.YJC

22-10-2008
 TavsiyeNo: 16339
ben mehmet arslan.2005 yılı nisan ayında motorlu trafik kazası yaptım.bunun sonucunda antalya ssk hastanesinde 15 gün kaldıktan sonra taburcu oldum.her iki uyluk kemiğimde de önemli derecede parçalı kırıklar olmuştu.,ve uzunca bir süre yürüyemedim.antalya eğitim ve araştırma hastanesinde çalışmakta olan fizyoterapist sedat beyden yardım aldım bana ne tür egzersizler yapmam gerektiğini anlattı.bazende kendisi ilgilenerek bana yardımcı oldu.kendisine bana yapmış oldugu yardımdan ötürü tesekkür ederim.
     Beğenin    

 fatih yüksel (Danışan)
 IP: 88.229.130.YJC

22-10-2008
 TavsiyeNo: 16338
iyi günler ben fatih yüksel.Isparta uluborlu beldiyesi temizlik işlerinde çalışmaktaydım.birgün çöp arabasını temizlerken arkasındaki hidrolik aksam yanlışlıkla kapandı.her iki uyluk kemiğim kırıldı sağ el başparmağım ile ayak başparmagım da cok ağır ezikler oluştu.süleyman demirel üniversitesi tıp.fak.de 2.5 ay tedavi görüm.ancak yürüme kabiliyetim,yeterli olmadıgından,antalya eğitim ve araştırma hastanesi fizyoterapistlerinden sayın sedat bayrak a tavsiye üzerine gittim,kendisinden 1 ay boyunca günde bir birbuçuk saate yakın fizik tedavi aldım.fizik tedavi neticesinde ortez ve sedat beyin tavsiyeleri üzerine şu anda kendi ihtiyaçlarımı giderecek duruma geldim.benim durumumda olan herkese bilgilenmesi amacıyla bu form sitesine yazmayı uygun gördüm.sayın sedat bayraktan allah razı olsun.
     Beğenin    

 hatice sibel aksöz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.224.138.Z

14-09-2008
 TavsiyeNo: 15276
fizyoterapist sedat bey, az biraz kardeşim olur.kendisinden gecen sene calıştığı kütahya yoncalı hidroterapi ve fizik tedavi hastanesinde çalışırken hizmet aldım.bel fıtığı teşhisi koyulmuştu,beni 10 gün boyunca tedaviye aldı.egzersizlerimi hergün yaptırdı,aynı zamanda kaplıca tedaviside gördüm.1 sene boyunca ağrılarımda önemli ölçüde bir azalma meydana geldi.benim gibi olan tüm hastalara,kad-rdeşim diye demiyorum ama tavsiye ederim.son olarak canım kardeşime meslek yaşantısında başarılr dilerim.
     Beğenin    

 bahattin yavuz (Danışan)
 IP: 78.161.72.YYJ

09-09-2008
 TavsiyeNo: 15134
sedat bayrak'ın hastaları çok şanslı çünki; kendini işe veren ,sanki bunu iş değil bir spor gibi yapan bir arkadaş.. fizyoterapi odasının en hareketli ve en renkli siması olduğu kanaatindeyim. Başarılı olduğunu söylememe gerek olmadığını düşünüyorum.tedavisini alan kişiler onun bu işi nekadar severek yaptığını çok iyi bilirler... sedat bey'den tedavi alacak kişiler inanın çok şanslısınız ...tedavinizi aldıktan sonra menun kalıcanızdan eminim .. şimdiden geçmiş olsun..
     Beğenin    

 selma doğan (Danışan)
 IP: 88.248.12.ZCB

08-04-2008
 TavsiyeNo: 11044
fzt. sedat beyle bir hastası vasıtasıyla tanıştım.Annem felç hastası idi.Kendisine annem hakkında sorular sordum,oda bana sagolsun sabırla davradı ve yardımcı oldu.Daha sonra kendisinden profesyonel olarak yardım almak istediğimi söyledim,anneme sürekli olarak psikolojik yönden de destek oluyordu.Bu hastalıkta sabırlı olmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendim.İlk başlarda annemde hiç hareket yoktu,3 ay sonra yavaş yavaş desteksiz oturmaya,sonra ayakta durmaya başladı. sedat bey bilgili,sabırlı,ve cok yardımsever bir insan,ayrıca çok güleryüzlü birisi.annem gibi felç geçirmiş tüm hastalara sedat beyi tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Sedat BAYRAK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : SÖRF,FUTBOL,MASA TENİSİ,SİNEMA

Sevdiği Yazarlar : DOSTAYEVSKİ,Sabahattin Ali

Sevdiği Muzikler : POP,THM,ÖZGÜN

Sevdiği Filmler : CESUR YÜREK,GLADYATÖR,NOTHİNG HİLL,DÖVÜŞ KULÜBÜ

Sevdiği Sözler : Hareket özgürlüktür.


Sedat BAYRAK'ın Kitap ve Yayınları Sedat BAYRAK'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Antalya evde sağlık eğitim el kitabı

Sedat BAYRAK'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye fizyoterapistler derneği
Manuel terapistler derneği antalya şube Başkan'ı


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Soğuksu
Antalya

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 681 43 77
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Isprata
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Sedat BAYRAK'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Sedat BAYRAK'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sedat BAYRAK Mesleki Videolar Videoları
-18:33
Top