2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,989 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sedef TEZER
Fizyoterapist - İstanbul

Sedef TEZER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Sedef TEZER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%25.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sedef TEZER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sedef TEZER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Sedef TEZER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Care Gelişim
Altıntepe Mah. Zambak Sok. No:6 Maltepe
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabiliasyon Bölümü (1978 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sedef TEZER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
F.ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113821
Sedef Tezer, mesleğine aşk ile bağlı tek gayesi ve odak noktası aile-çocuk olan ,egosu ve hırsları olmayan harika bir anne-öğretmen-hekim kısacası bizim için herşey o.Oğluma bir tanı kondu bundan 3 yıl önce çok yoğun ve yorucu bir süreç geçirdik .Evladım neyi yapmakta zorlandıysa her seferinde bu tanıyı önümüze sundular sebebi bu bu yüzden yapamabilir dediler ben çok üzülsemde kulak asmadım eksik bir şey var dedim okudukça haklı olduğumu farkettim ve evet gerçekten duyusal hassasti çok engelliyor ve artık yol almakta sıkıntı çekiyorduk.Dil ve konuşma terapistimiz çok kiymetli hocamız bize tek adres var oda SEDEF Tezer dedi kafamız da milyon tane soru ile Sedef hocama geldik uzun bir degerlendirme yaptı ve oturup sohbet edince artık hiç şüphem yoktu ki bizim ilacımız buradaydı.Hafta da 6 saat olarak başladık seanslara son derece şeffaf ,huzurlu ve mutlu bir ortamda çalıştık (böyle diyorum zira aile hep işin içinde seanslara katılıyor ve öğreniyor) bu sebeple çok hızlı yol aldık ve sorun olan etkinlikte ne varsa bir bir ortadan kalktı hatta birçok alanda hızla ilerleme kaydetmeye başladık (davranış konuşma düşünme becerileri ve sosyal uyum) 3 ay da müthiş yol aldık ve doktor randevumuzda neredeyse bitmiş dedi bize ve her ne yapıyorsanız yapmaya devam edin dedi.Hâlâ devam ediyoruz ve hiç şüphem yok ki tamda olmamız gereken yerdeyiz Care Oyun Akademisinde Sedef hocamın güvenli kollarında oyun oynamaya devam edicez.Iyi ki varsınız sevgili hocam. Evet yürekten tavsiye ediyorum hocam bu işin en ehlidir ,sevgiler.💖
     3 Beğeni    
İkzleri A-D
2.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109107
Sedef hanımla yollarımız ben ikizlerimde olan farklılığı ilk keşfettiğimde kesişseydi ne ben o çaresiz hissettiğim karabasan günleri yaşardım ne de ikizlerim o bilmediğim, içine beni dahil etmedikleri farklı dünyalarında takılı kalırdı diye düşünmekten asla alamayacağım kendimi .Sadece çocuklarım değil biz de anne baba olarak büyük bir değişim yaşıyoruz. Sedef hanım, Merve hanım , Burçin hanım ve tüm ekip dolu dolu iyi ki varlar , iyi ki tanımışız dedirtiyorlar bize. Bir şeylerin yanlış olduğunu hissediyorsanız, eğitim alıyor ama ters giden birşeyler var diyor ama anlamlandıramıyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu ekiple Sedef hanımla tanışmanızı öneririm tüm içtenliğimle...
     4 Beğeni    
N.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Mart.2017
TavsiyeNo: 95615
Sedef Tezer : müthiş bir beyin... Kendisini birçok terapi merkezi sonrası tavsiye üzerine tanıdım. Dualarım basta Care terapi merkezini bana tavsiye eden Ş..... hanim ve sevgili kızı B.... olmak üzere Sedef Tezer ve titizlikle secilmis ve meslegini askla yapan Umut Aybarç, Merve hanim, Burçin hanim ve tüm ekiple. 3,5 yaşındaki dünyalar güzeli oğlumun gözündeki sis perdesini daha ilk değerlendirme görüşmesinde kaldırmaya başlayan sevgili Sedef Tezer üç hafta da oğlumun tirtildan kelebeği dönüşmesini bize izleten sevgili Umut Aybarç sizi tanımak bizim gibi umutlarını kaybetmiş Anne baba için dünyanın en güzel hediyesi oldu. Iyi ki oğluma o mucizevi beyinlerinizle dokundunuz. Daha önce gittiğimiz terapi merkezinde konuşma derslerinde ağlatarak zorla soyletmeye çalıştıkları harfleri değil de nasıl cümleler kurduğunu ve bunu hiç konuşma terapisi almadan nasıl yaptığını, hayranlıkla izliyoruz. Ve daha önce hiç yapmadığı birçok şeyi yapmaya başlamasını da ... Sedef Tezer ve sevgili ekibi bizim için dünyanın en büyük şansı oldunuz. İnşallah yolunuz sonsuza dek açık olur ve siz daha çok aileye ve çocuğa çare olursunuz. Merkeziniz için seçtiğiniz isim o kadar doğru ki bize çare oldunuz. Care olacağınız nice cocuklarin size ulaşmasını diliyorum Allah tan. Yolunuz sonsuza dek açık olsun .
     4 Beğeni    
I.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 87681
Sedef Hanım'la bundan 1 sene önce tanıstık. Prematüreliğe bağlı global gelisim geriliği yasayan ve o zaman 2.5 yasında olan kızımızın denge, farkındalık ve daha bir cok sorunu vardı. Bugun aradan 1 sene gecti... Sedef Hanım ve özenle sectiği ekibi kızımı 1 sene içinde farkındalıgı yuksek, sosyal ve bol bol yuruyen bir kız yaptılar... Bunları yazarken gozlerim doluyor cunku Sedef Hanım benim icin hayat boyu minnet duyacagım bir insandır... O bana evladımı kazandırdı. Bıkmadan usanmadan calıstırdı. Yetmedi, bir seye uzuldugumde, umudum azaldıgında gece 23:00'da bile aradıgımda telefonda beni sakinlestirdi. Sedef Hanım gibi Turkiye'de belki de dunyada baska bu isi bu kadar bilen biri var mı bilemiyorum. Keske olsa da daha cok cocugumuz kurtulsa veya maksimum kapasitesine ulassa... Buradan soylemek isterim; diger ünlü fizyoterapistleri de tanıyorum. 10 tanesi bir araya gelse 1 Sedef Tezer etmez. Keske etseler tabi... Keske kendilerini Sedef Hanım kadar bu ise adasalar. Allah Sedef Hanım'dan razı olsun. Tum dualarım ona ve ailesine... Ömür boyu minnet duyacagım. Sarısın mavi gözlü kızın annesi I.Y.
     4 Beğeni    
Songül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85387
Tek bir cümleyle Sedef Hanımı anlatmak isterim . Elinde bir sihirli değnek var ve mucizeler yaratıyor. Başka türlü yapabildiklerine inanmak biraz zor :) Bence artık o bizim manevi aile bireyimiz. Sizi seviyorum ve umarım herkes bizim kadar şanslı olur ve doğru adres olan sizin kapınızı çalar. Elinde sanki bir silgi var tüm kötü şeyleri siler geriye baktığımızda silgilinin kalıntılarını bile görmek imkansızdır. Çocuklarını ve mesleğini çok sever onu tanıyan herkes bence çok şanslıdır. Hayatımızın dönüm noktalarından biridir Sedef Hanım bu sebeple unutmakta imkansızdır. Sedece iş ilişkisi yada müşteri ilişkisi değildir onunla kurulan dostluk ve maneviyattır. ISRARLA TAVSİYE EDİYORUM.
     1 Beğeni    
F.S.C
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85182
Merhabalar, kızımın farklılıgını 18 aylıkken anlamıs ama goturdugum heryerden bir problemin olmadıgına inandirilmaya calişilmiştim. Ikna olmayan bir anne olaran bundan yaklasık 6 ay once Sevgili Sedef Tezer ile tanıştım. İyi ki tanımışım kendisini. Mucizevi dokunusları ile iletişim problemi olan, gelişim gecikmesi yasayan kızımı 6 ayda cok iyi bir duruma getirdi, Harika bir ekiple calısıyor. Hepsi birbirinden degerli. Hepsi cok sevgi dolu, inanarak ve severek yapıyorlar işlerini. Surekli kendilerini yenileyen bizlere en iyi sekilde ne yapmamiz gerektiğimi bıkmadan anlatan, bu zor surecde hep yanımızda olan basta Sedef hanım ve tum ekibe cok cok tesekkur ediyorum. Hepsini çok seviyorum. Iyi ki hayatımızdalar.
     3 Beğeni    
Canan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54855
Keşke Sedef Hanım'la daha önce tanışma fırsatı bulabilseydim. Yaşıtlarından farklı olan kızımı hızlı bir şekilde kendi bulunduğu çok özel dünyasından çıkarıp; uyguladığı duyu bütünleme programı ile bize yakınlaştırdı. İletişimini arttırdı. Yaşıtlarına olan ilgisi arttı. Kızımın eksiklerini tespit edip hedefe yönelik tedavisi sayesinde, konuşmaya her gün bir adım daha yaklaşıyoruz. Tecrübeleri ve sürekli kendisini geliştirmesi sayesinde kızıma çok yardımcı olmaktadır. Son derece iyi bir ekiple çalışmaktadır. Mükemmel bir fizyoterapist, harika bir insan. Her daim bizlere yardımcı olmak için sürekli çalışan, elinden gelen ne varsa bütün imkanlarını kullanan, hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan değerli bir insan. Tanıştığınızda çocuğunuz için ne kadar faydalı çözümler sunacağını göreceksiniz. Onu çok seviyor ve güveniyoruz. İyi ki varsınız..
     10 Beğeni    
E.P
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54632
Yıllarını bu mesleğe adamış son derece bilgili,zeki ve donanımlı bir insan Sedef Hanım.Her gecen gun hala kendini yenileyen ,araştırmadan bikmayan ve bu birikimleriyle etrafındaki tüm eğitimci,Fizyoterapist ve ebeveynleri aydınlatarak onların hayatını kolaylastiran,çözüm üretebilmeleri İcin yol gösteren idealist bir anne ,Fizyoterapist ve lider bir insan.uç yıldır aileme ve bana sağladınız katkılardan dolayı teşekkürler.İyi ki varsiniz iyi ki sizi tanimisiz!!saygı ve sevgilerimizle...
     5 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54624
16 aylık bebeğime otizme meyilli denildi ve kendi kozasında yaşayan bir bebekti. kaba motoru gelişmemişti konuşmuyor ve ismine tepki vermiyordu. daha sonra SEDEF HANIMLA tanıştık. oğlumu duyu bütünleme programına aldı. mucize gibi birşeydi. su anda oğlum 3 yaşında artık çok düzgün konuşuyor ismine tepki veriyor yuvada öğretmeni arkadaşlarıyla çok uyumlu oldugunu söylüyor. kaba ve ince motoru çok iyi durumda.bu durumda olan anne ve babalara sesleniyorum mükemmel bir insan ve mükemmel bir fizyoterapist çocugunuza elinden gelen çözümü sunacaktır eminim.
     10 Beğeni    
Nc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
8.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54578
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     2 Beğeni    

Sedef TEZER'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Care Gelişim
Altıntepe Mah. Zambak Sok. No:6 Maltepe
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 518 57 57
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabiliasyon Bölümü
Mezuniyet Yılı
1978
(46 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Sedef TEZER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Sedef TEZER'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Sedef TEZER Mesleki Videolar Videoları
-

21:29
Top