2007'den Bugüne 82,774 Tavsiye, 26,153 Uzman ve 18,360 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Dilek ÜNSAL

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Fzt.Dilek ÜNSAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilek ÜNSAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDilek ÜNSAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dilek ÜNSAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dilek ÜNSAL Tavsiye Yazıları Dilek ÜNSAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 A.O. (Danışan)
 IP: 78.173.244.WZ

12-12-2016
 TavsiyeNo: 92747
89 yasindaki annem iki yil once ciddi bir ameliyat gecirdi. Ameliyat oncesi walker ile yurur durumda iken ameliyat sonrasi ayaga kaldiramadik. Dilek Hanim'i anneme bakan hekimin tavsiyesi ile bulduk. Haftada bes gun gelerek sabirla yuruttugu seanslarla annemi ayaga kaldirdi ve tekrar yurur hale getirdi. Ayrica guler yuzlu ve insancil yaklasimiyla anneme psikolojik olarak da muthis faydasi oldu. Dilek Hanim'in insani yormadan surekli gelismeye odaklanmis cok sistemli bir yaklasimi var. Ayrica zorluklardan yilmiyor. Bu nedenle annemdeki gelismeyi surekli izleyebildik. Annem de sagladigi asamalarla basariya odaklanir oldu. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum. Tesekkurler Dilek Hanim.
     2 Beğeni    

 Emel OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.156.YFC

25-04-2014
 TavsiyeNo: 68350
Merhaba ben Emel Oylum,Dilek hanımla eltimin tavsiyesi üzerine tanıştım.Aynı zamanda Dİlek hanımın eşi Serkan beyde uzun zamandır yeğenimize terapi yapıyor,ben Şubat ayında meme kanserinden dolayı ameliyat oldum.memeden ve koltuk altından kitle alındığından ağrılarım vardı, kol ve omuz hareketlerim kısıtlıydı.Dilek Hanımla haftada üç gün birer saat solunum egzersizleriyle birlikte klinik plates,kol ve omuz egzersizleri çalıştık.Allaha şükürler olsun,bir ay gibi kısa bir zaman içinde toparlandım.bunda sadece egzersizlerin değil,Dilek Hanımın güler yüzü, psikoterapistleri aratmayacak öneri ve tavsiyeleri de çok etkiledi diye düşünüyorum.terapim bitti ama Dilek Hanımla görüşmemiz devam ediyor, egzersizleri alışkanlık edinmem için devamlı mesaj göndererek hatırlatıyor.onun gibi birdost kazandığım için çok mutluyum,kendisinden Allah razı olsun.
     6 Beğeni    

 Halil ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.3.106.YL

08-04-2014
 TavsiyeNo: 67966
Dilek Hanım'ı Kızkardeşim tavsiye üzerine buldu Annem beyin kanaması geçirmesi sebebiyleevde Yoğun bakımda Dilek hanım Allah razı olsun Anneme haftanın Beş günü egsersiz ve fizik tedavi uyguluyor. Ben uzun seneler yurt dışında yaşadım,Almanya'da geçirdiğim bir kazadan sonra 12 hafta Rehabilitasyonda Fizik tedavi gördüm. Dilek Hanımın Anneme uyguladığı tedaviyi benim Almanyada aldığım tedaviyle eşdeğer buluyorum ve kedisine saygı duyuyorum, insan sevgisiyle dolu yardımsever ve okadar da alçakgönüllü olan bu insana teşekkürlerimi sunuyorum ve onun sayesinde Annemin tekrar bizi kucaklayacağını ümit ediyorum İyi ki varsınız Dilek Hanım Halil ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1997
(23 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Dilek ÜNSAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dilek ÜNSAL Mesleki Videolar Videoları
-06:49
Top