2007'den Bugüne 78,655 Tavsiye, 25,354 Uzman ve 17,662 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Murat DİRİLDİR
Fizyoterapist - Giresun
bobath fizyoterapisti, pediatrik fizyoterapist ( çocuk fizyoterapisti )

Murat DİRİLDİR Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Fizyoterapist
İsim

Murat DİRİLDİR

Şehir

Giresun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Fzt.Murat DİRİLDİR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Murat DİRİLDİR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Murat DİRİLDİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Murat DİRİLDİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Murat DİRİLDİR Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
pediatrik fizyoterapi, bobath terapisi, duyu bütünleme, kinesiotape (bantlama ), riskli bebek takibi

Murat DİRİLDİR Özgeçmiş CV Fzt.Murat DİRİLDİR'in Özgeçmişi
2011-2012 - kayseri - özel eğitim kurumu
2012-2013 - gata, tsk rehabilitasyon merkezi, sağlık teğmen
2013-2014 - kayseri - özel eğitim kurumu
2014-halen - giresun fizik tedavi merkezi

katıldığı kurs, seminer ve kongrelerden bazıları :

*Temel bobath terapisi eğitimi
Josse De Cat–Senior Bobath Tutor,
PatrickAlgoet–Senior Bobath Tutor,
Koen De Wulf–Senior Bobath Tutor,
GenevieveVienne–Senior Bobath Tutor,
MarleenD’hondt-PT,SLT,PhD, Senior NDT Bobath Tutor,
Sabine Van Dale–Senior OT Bobath Tutor - EBTA, ABBV, BELÇİKA,
Prof.dr. Mintaze kerem Günel,
Uzm.fzt. Feride Bilir
ocak 2015-kasım 2015, Ankara (280 saat)

*Duyu bütünleme , (duyu – algı – motor)
Prof. Dr. Hülya Kayıhan PhD , Hacettepe üni. ergoterapi böl. 2014 Ankara

*İleri düzey bebek bobath kursu ( advanced baby bobath course )
0-12 ay arası:...[Devamı...]

Murat DİRİLDİR Tavsiye Yazıları Murat DİRİLDİR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Soner USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.170.25.YCC

17-08-2018
 TavsiyeNo: 105185
bebeğimizin doğumu esnasında bu zamana kadar Giresun'da hiç bir bebeğin yaşamadığı bir durum oldu. Bebeğimizin sağ dirseğinde humerus kemiği kırığı meydana geldi. Uzun araştırmalar sonunda bebeğimizin ameliyatını Prof.Dr Gürsel Leblebicioğlu gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında bebeğimizi dirseğinde 40 dereceyi bulan bir açı kaybı yaşadık. Prof.Dr Gürsel Leblebicioğlu'nun tavsiyesi üzerine Murat DİRİLDİR hocamızla tanıştık. 45 günü aşkın bir süre tedavi sürecimiz oldu. Kendisi işini severek, düzenli ve özverili bir şekilde yaptığını söyleyebilirim. 40 derecelik açı kaybımız şu anda 0'a kadar indi ve bebeğimiz normal hayatını sürdürüyor. Ankara'ya gittiğimiz Gürsel hocamızda bu kadar iyi olmasına çok şaşırdı ve tebrik etti. Giresun'da alanında bu kadar iyi ve yetenekli bir hocamızın olması bizim için büyük bir şans. Kendisini bu platformdan bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç bilirim
     Beğenin    

 Funda (Danışan)
 IP: 151.135.210.ZZZ

14-05-2018
 TavsiyeNo: 103745
Fizyoterapist Murat Dirildir beyle bundan 3 yıl kadar önce oğlumun boynundaki kaslarıya alakali rahatsızlığından dolayı tanışmıştık. O kadar moralsiz gitmiştik ki. Oğlumuzun durumu bizi çok üzüntüye boğmuştu. Ama Murat bey sayesinde oğlumun rahatsızlığı çok iyi bir hal aldi. Yapılan tedavi sonuç buldu. Ama tedaviden önce bizim asıl ihtiyaç duyduğumuz şey moraldi. Hem oğlum hemde bizim için. Tabiki fizyoterapistimiz o kadar güzel ilgi ve alaka gösterdi ki sabırla bize herşeyi anlatıp ilgilendi . Bizde sayesinde moral bulduk ve bize umut oldu. Iyiki Murat beyle karşılaştik.Oglum gördüğü tedaviler ve fizyoterapistimiz pisikolojik olarakta bizi en iyi şekilde yönlendirmesiyle başarılı bir şekilde sağlığına kavuştu. Bence Murat Dirildir Bey Giresun için kazanılan ve kaybedilmemesi gereken en güzel şeylerden biridir. Bence başarısı ,sabri ,azmi, çocuklara olan sevgi ve yakınlığı ailelere olan ilgi ve anlayişı ile mükemmel bir insan . Iyiki tanımışız. Giresunun böyle başarılı uzmanlara ihtiyacı var bence . Yolunuz açık olsun Murat bey . Her daim sihirli elleriniz , güzel yüreğinizle daha nice hastalara sifa arayanlara umut olun inşallah . Çünkü siz umutsuzluk anında insanların karşılaşabileceği en güzel şeydiniz.
     Beğenin    

 Nuray SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.79.ZW

25-01-2018
 TavsiyeNo: 101648
Giresun için büyük şans ve ödül olan fzt MURAT DİRİLDİR hocamla oğlum için yollarimiz Giresun Fizik Hastanesinde kesişti.oğlum için gerekli tedaviyi onun sayesinde alabiliyoruz. Gerçekten özverili,sabırlı,yetenekli,bilgili,yeniliklere açık ve işini seven bir fizyoterapist. Çocuk fizyoterapi bölümünün açılmasında ki emeklerini de unutmamak gerekli.Onun ve ekibinin sayesinde çok daha fazla çocuk fizik tedavi alabiliyor Kısacası kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edeceğim bir fizyoterapist.
     Beğenin    

 Hacer Noori (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.25.YCD

13-12-2017
 TavsiyeNo: 100887
Bir meslektaşı olarak kendisi ile tanışmak mesleğimiz adına çok büyük bir kazançtır.Zira sadece mesleğini en iyi şekilde icra etmeye çalışan yaptığı işin hakkını veren bir fizyoterapist değil çevresindeki meslektaşlarının da mesleki gelişmelerini önemseyen bir insandır.Toplumsal etik değerleri yaşam tarzına da yansıyan, çalışkan, özverili, sorumluluk sahibi, tuttuğunu koparan, idealleri uğruna doğru bildiği yoldan bir an olsun şaşmayan Giresun'daki özel çocukların en büyük şansıdır.Sadece Türkiye sınırlarında değil çok daha geniş yelpazede adını duyuracağına güvenim tamdır.. Başarıları daim olsun..
     Beğenin    

 Meryem uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.87.ZCZ

24-11-2017
 TavsiyeNo: 100469
Kızımın normal doğumda sinir damarlarını zedelediler doğduğu günden itibaren Fizik tedavi için samsun ankara bir çok doktora götürdük.giresun fizik hastanesinde kızım 3 yaşına geldiği zaman murat Dirildir hocamızla tanıdık. Tamamen umutlarim bitmiş ve kızım hayatını tek koluyla devam ettirecegini kabul etmeye çalışıyordum. MURAT hocamız la tanıştıktan sonra her şey değişti. Ve umutlarim tekrar başladı kendisi giresunumuz için çok önem bir fizyoterapist gerçekten işinin ehli bir uzman ve mükemmel bir insan çok samimi kızım Fizik tedaviye giderken çok Mutlu sanki parka gidiyor ve bu da bizi çok Mutlu ediyor çünkü çok uzun bir süreç tedavimiz Rabbim murat hocamizi başımızdan eksik etmesin bizim gibi yüreği yanan anne babaların derdine derman olsun Fizik tedaviye ihtiyacı olan çocuklarını mutlaka MURAT hocamıza götürmenizi tasviye ediyorumnm
     1 Beğeni    

 İBRAHİM (Danışan)
 IP: 46.154.101.YWD

17-11-2017
 TavsiyeNo: 100349
2 yaşında kızımın gelişim geriliği olduğu için fizik tedavi önerisinde bulundular.. Sonrasında hastane de murat beyle tanıştık ve gerçekten mesleğinin ve sorumluluklarının farkında olan bir doktordur.. Hatta kızımızı birçok ortapedi doktoruna göstermeme rağmen kalçasında açıklık olduğunu yine murat bey buldu ve tedavisini değistirip kızımızı sağlıklı bir şekilde yürümesini sağladı.. Eğer o açıkliğin farkında olmasaydı kesinlikle bir cerrahi işlem görecekti,Murat bey sayesinde gerek kalmadı.. Kesinlikle harika bir uzman,mesleğinde çok çok daha iyi yerlere gelmesi dileğimle..
     2 Beğeni    

 müzeyyen demir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.34.J

30-11-2014
 TavsiyeNo: 73679
fzt.Murat DİRİLDİR gerçekten özverili bir fizyoterapisttir. Pediatrik rehabilitasyon alanında kariyer planladığından birçok engele rağmen stajyeri olarak bizzat şahit olduğum çabalarıyla pediatrik rehabilitasyon salonunun açılmasını sağlamıştır. Bu çabasıyla Türkiye'de fizyoterapinin ilerlemesine büyük katkıda bulunmuştur. Sayın fzt. Murat DİRİLDİR i tebrik ediyor, aynı heyecan ve araştırmacı ruhuyla mesleğine devam etmesini temenni ediyorum. Hasta yakınlarının gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir fizyoterapisttir. Kendisi hastasını tedavi etmekle kalmaz aileyi hastanın durumuyla ilgili geniş çaplı bilgilendirir ve ailenin tedaviye katılımına çok önem verir. herkese sağlık diliyorum.
     3 Beğeni    

Murat DİRİLDİR'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
-Türkiye Fizyoterapistler Derneği
-Çocuk Fizyoterapistleri Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Giresun Fizik Tedavi Hastanesi
Giresun

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(454) 244 44 44
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Murat DİRİLDİR'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Murat DİRİLDİR Mesleki Videolar Videoları
-


01:48
Top