2007'den Bugüne 83,528 Tavsiye, 26,241 Uzman ve 18,622 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Murat DİRİLDİR
Fizyoterapist - Giresun
bobath fizyoterapisti, pediatrik fizyoterapist ( çocuk fizyoterapisti )

Murat DİRİLDİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Murat DİRİLDİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Murat DİRİLDİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Murat DİRİLDİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Murat DİRİLDİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Giresun Fizik Tedavi Hastanesi
Giresun
Telefon 1 :
0(454) 244 44 44

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Murat DİRİLDİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
pediatrik fizyoterapi, bobath terapisi, duyu bütünleme, kinesiotape (bantlama ), riskli bebek takibi

Murat DİRİLDİR Özgeçmis CV Fzt.Murat DİRİLDİR'in Özgeçmişi
Seminerler veKurslar


Yıl
• Temel BOBATH terapisi eğitimi
Josse DE CAT – Senior Bobath Tutor, Patric ALGOET - Senior Bobath Tutor, Koen De WULF - Senior Bobath Tutor, Genevieve VİENNE - Senior Bobath Tutor, Marleen D’HONDT, PT,SLT,PhD - Senior Bobath Tutor, Sabine VAN DALE – Senior OT Bobath Tutor
EBTA, ABBV, BELÇİKA
Prof.Dr. Mintaze KEREM GÜNEL, Uzm. Fzt. Feride BİLİR - TÜRKİYE
Ocak – Kasım 2015 - ANKARA (280 saat)

• Duyu BÜTÜNLEME KURSU (duyu-algı motor)
Prof. Dr. Hülya KAYIHAN Phd, HACETTEPE ÜNİ. ERGOTERAPİ BÖL.
2014 – ANKARA

• İleri Düzey bebek BOBATH kursu ( advanced baby bobath course)
0-12 ay arası:
Bebeklerin normal gelişimi,
Milani-comparetti skalası,
Yönetim ve fasilitasyon,
Konuşma ve beslenme,
Prematüre bebeklerin fiziksel problemleri,
Doğru tutuş şekilleri
neonatoloji (Yenidoğan ) ve oftalmoloji...[Devamı...]

Murat DİRİLDİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özgenur
16.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110625
Yanında staj yaptım. Çocuklarla iletişimi çok iyi hoca çok şey öğrendim ve çok konuşkan, en çok beğendiğim yönleri her çocuğa karşı tedavi sırasında egzersiz verirken ezbere iş yapmayan neden-sonuç ilişkisi kuran, ilerlemelerini kayıt altında tutan, çok ilgili bir çocuk terapistidir. Aynı zamanda velilere bilgilendirme yapan, velilerin bütün soruları donanımlı cevap veren hoca.Tavsiye ederim ki düzen ve disiplinle bir çok çocuğu bir üst aşamaya taşıdığını kendi gözlerimle gördüm.
     1 Beğeni    
Beste BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110469
Kızımın brekiyal pleksus tanisi nedeni ile tanıştïk.Tanidigim en idealist ve kültürlü fizyoterapist. İşini en iyi sekilde yapmaya çalışıyor.maaşıma bakarim gerisinden banane zihniyeti de degil.umarim uzun yıllar giresunda kalır.yenilikçi ve ögrenmeye açık. Giresunda yasayan brekiyal pleksus lu çocuklu çocuklar çok şansli. Çocuk psikolojisindende anliyor ve ona gore hareket ediyor . .benim kızım kendisinden baska kimseden tedavi almak istemiyo. Konuskan ve iyi niyetli ayrica pozitif.telefonla her daim ulaşılabilir.ekip çalışmasınada oldukca yatkin oldugunu gozlenledim.
     Beğenin    
Meryem Ç
1.Mart.2019
TavsiyeNo: 108582
Fizyoterapist kelimesinin maddi manevi tüm hakkını veren bir fizyoterapist. İdol edindiğim yol gösterici süpervizörüm. Yanında staj yapan bir fizyoterapist olarak, iyi ki diyorum... Hayata bakışı, çocuklara bakışı o kadar güzel ki.. Her gün yeni bir bilgi daha edindim kendisinden. Hem stajyeri hem de meslektaşı olarak onun mesleki bilgisi ve bunu pratiğe dökme başarısını çok kıskanıyorum. Alanında çok başarılı ve bi çok fedakarlığı hiç gocunmadan yapabilen bir fizyoterapist. Pediatri bölümünü sevebilmek için gerçekten size çok ihtiyacımız var Murat hocam. Bu bölüm için verdiğiniz emek çaba takdire şayan. En önemlisi hastalarınıza verdiğiniz değer, verdiğiniz emek.. Eğer Murat Hocayı tercih etmek istiyorsanız mutlaka kendinize şu soruyu sorun: " Ben çocuğuma neler katabildim ve neler katabileceğim." Eğer siz emek verdiyseniz ve vermeye devam edecekseniz karşılığını da Murat Hocadan bulabileceğinize eminim.
     4 Beğeni    
Soner USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105185
bebeğimizin doğumu esnasında bu zamana kadar Giresun'da hiç bir bebeğin yaşamadığı bir durum oldu. Bebeğimizin sağ dirseğinde humerus kemiği kırığı meydana geldi. Uzun araştırmalar sonunda bebeğimizin ameliyatını Prof.Dr Gürsel Leblebicioğlu gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında bebeğimizi dirseğinde 40 dereceyi bulan bir açı kaybı yaşadık. Prof.Dr Gürsel Leblebicioğlu'nun tavsiyesi üzerine Murat DİRİLDİR hocamızla tanıştık. 45 günü aşkın bir süre tedavi sürecimiz oldu. Kendisi işini severek, düzenli ve özverili bir şekilde yaptığını söyleyebilirim. 40 derecelik açı kaybımız şu anda 0'a kadar indi ve bebeğimiz normal hayatını sürdürüyor. Ankara'ya gittiğimiz Gürsel hocamızda bu kadar iyi olmasına çok şaşırdı ve tebrik etti. Giresun'da alanında bu kadar iyi ve yetenekli bir hocamızın olması bizim için büyük bir şans. Kendisini bu platformdan bir kez daha teşekkür etmeyi bir borç bilirim
     3 Beğeni    
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103745
Fizyoterapist Murat Dirildir beyle bundan 3 yıl kadar önce oğlumun boynundaki kaslarıya alakali rahatsızlığından dolayı tanışmıştık. O kadar moralsiz gitmiştik ki. Oğlumuzun durumu bizi çok üzüntüye boğmuştu. Ama Murat bey sayesinde oğlumun rahatsızlığı çok iyi bir hal aldi. Yapılan tedavi sonuç buldu. Ama tedaviden önce bizim asıl ihtiyaç duyduğumuz şey moraldi. Hem oğlum hemde bizim için. Tabiki fizyoterapistimiz o kadar güzel ilgi ve alaka gösterdi ki sabırla bize herşeyi anlatıp ilgilendi . Bizde sayesinde moral bulduk ve bize umut oldu. Iyiki Murat beyle karşılaştik.Oglum gördüğü tedaviler ve fizyoterapistimiz pisikolojik olarakta bizi en iyi şekilde yönlendirmesiyle başarılı bir şekilde sağlığına kavuştu. Bence Murat Dirildir Bey Giresun için kazanılan ve kaybedilmemesi gereken en güzel şeylerden biridir. Bence başarısı ,sabri ,azmi, çocuklara olan sevgi ve yakınlığı ailelere olan ilgi ve anlayişı ile mükemmel bir insan . Iyiki tanımışız. Giresunun böyle başarılı uzmanlara ihtiyacı var bence . Yolunuz açık olsun Murat bey . Her daim sihirli elleriniz , güzel yüreğinizle daha nice hastalara sifa arayanlara umut olun inşallah . Çünkü siz umutsuzluk anında insanların karşılaşabileceği en güzel şeydiniz.
     2 Beğeni    
Nuray SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101648
Giresun için büyük şans ve ödül olan fzt MURAT DİRİLDİR hocamla oğlum için yollarimiz Giresun Fizik Hastanesinde kesişti.oğlum için gerekli tedaviyi onun sayesinde alabiliyoruz. Gerçekten özverili,sabırlı,yetenekli,bilgili,yeniliklere açık ve işini seven bir fizyoterapist. Çocuk fizyoterapi bölümünün açılmasında ki emeklerini de unutmamak gerekli.Onun ve ekibinin sayesinde çok daha fazla çocuk fizik tedavi alabiliyor Kısacası kesinlikle ve kesinlikle tavsiye edeceğim bir fizyoterapist.
     3 Beğeni    
Hacer Noori
13.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100887
Bir meslektaşı olarak kendisi ile tanışmak mesleğimiz adına çok büyük bir kazançtır.Zira sadece mesleğini en iyi şekilde icra etmeye çalışan yaptığı işin hakkını veren bir fizyoterapist değil çevresindeki meslektaşlarının da mesleki gelişmelerini önemseyen bir insandır.Toplumsal etik değerleri yaşam tarzına da yansıyan, çalışkan, özverili, sorumluluk sahibi, tuttuğunu koparan, idealleri uğruna doğru bildiği yoldan bir an olsun şaşmayan Giresun'daki özel çocukların en büyük şansıdır.Sadece Türkiye sınırlarında değil çok daha geniş yelpazede adını duyuracağına güvenim tamdır.. Başarıları daim olsun..
     3 Beğeni    
Meryem USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100469
Kızımın normal doğumda sinir damarlarını zedelediler doğduğu günden itibaren Fizik tedavi için samsun ankara bir çok doktora götürdük.giresun fizik hastanesinde kızım 3 yaşına geldiği zaman murat Dirildir hocamızla tanıdık. Tamamen umutlarim bitmiş ve kızım hayatını tek koluyla devam ettirecegini kabul etmeye çalışıyordum. MURAT hocamız la tanıştıktan sonra her şey değişti. Ve umutlarim tekrar başladı kendisi giresunumuz için çok önem bir fizyoterapist gerçekten işinin ehli bir uzman ve mükemmel bir insan çok samimi kızım Fizik tedaviye giderken çok Mutlu sanki parka gidiyor ve bu da bizi çok Mutlu ediyor çünkü çok uzun bir süreç tedavimiz Rabbim murat hocamizi başımızdan eksik etmesin bizim gibi yüreği yanan anne babaların derdine derman olsun Fizik tedaviye ihtiyacı olan çocuklarını mutlaka MURAT hocamıza götürmenizi tasviye ediyorumnm
     4 Beğeni    
İbrahim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100349
2 yaşında kızımın gelişim geriliği olduğu için fizik tedavi önerisinde bulundular.. Sonrasında hastane de murat beyle tanıştık ve gerçekten mesleğinin ve sorumluluklarının farkında olan bir doktordur.. Hatta kızımızı birçok ortapedi doktoruna göstermeme rağmen kalçasında açıklık olduğunu yine murat bey buldu ve tedavisini değistirip kızımızı sağlıklı bir şekilde yürümesini sağladı.. Eğer o açıkliğin farkında olmasaydı kesinlikle bir cerrahi işlem görecekti,Murat bey sayesinde gerek kalmadı.. Kesinlikle harika bir uzman,mesleğinde çok çok daha iyi yerlere gelmesi dileğimle..
     5 Beğeni    
Müzeyyen Demir
30.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73679
fzt.Murat DİRİLDİR gerçekten özverili bir fizyoterapisttir. Pediatrik rehabilitasyon alanında kariyer planladığından birçok engele rağmen stajyeri olarak bizzat şahit olduğum çabalarıyla pediatrik rehabilitasyon salonunun açılmasını sağlamıştır. Bu çabasıyla Türkiye'de fizyoterapinin ilerlemesine büyük katkıda bulunmuştur. Sayın fzt. Murat DİRİLDİR i tebrik ediyor, aynı heyecan ve araştırmacı ruhuyla mesleğine devam etmesini temenni ediyorum. Hasta yakınlarının gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir fizyoterapisttir. Kendisi hastasını tedavi etmekle kalmaz aileyi hastanın durumuyla ilgili geniş çaplı bilgilendirir ve ailenin tedaviye katılımına çok önem verir. herkese sağlık diliyorum.
     6 Beğeni    

Murat DİRİLDİR'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
-Türkiye Fizyoterapistler Derneği
-Çocuk Fizyoterapistleri Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Giresun Fizik Tedavi Hastanesi
Giresun
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(454) 244 44 44
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Murat DİRİLDİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Murat DİRİLDİR Mesleki Videolar Videoları
-

04:41
Top