2007'den Bugüne 82,795 Tavsiye, 26,159 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fulya CAN
Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni - İzmir

Fulya CAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Fulya CAN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Fulya CAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fulya CAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

8
(%87.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Fulya CAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fulya CAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aydın ALEGÖZAydın ALEGÖZ
Aydın Bey ile kısa bir süre aynı kurumda çalışma şansı buldum. Tanıdığım en özverili ve en idealist uzmanlardan birisi. Özellikle özel öğrenme güçlüğü...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
DOĞRU ZAMANDA DOĞRU EĞİTİMLE HERKES BAŞARABİLİR.

Fulya CAN Tavsiye Yazıları Fulya CAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Aydın ALEGÖZ Fotoğraf  Aydın ALEGÖZ
İzmir - Eğitim Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-12-2012
 TavsiyeNo: 56127
Fulya Hanım, iyi Bir eğitimci ve bunun yanında çocuklarla olan İletişimini ve İlgisini hep örnek aldığım bir arkadaşımdır. kendisi özellikle okuma yazma alanında bir çok yönteme hakim ve bu konda da kitap yazacak kadar da bilgi ve birikime sahip bir kişidir. Özellikle, çocuklar için hazırladığımız etkinliklerde kendisinden her zaman yardım almışımdır. Ben sadece ailelere değil, bu alanda çalışan kişilerede Fulya Hanımı tavsiye Ediyorum.Sizlerinde Fulya Hanıma Canı Gönülden güvenmenizi diliyorum.
     5 Beğeni    

 erdal (Danışan)
 IP: 88.251.156.YB

18-10-2010
 TavsiyeNo: 36667
Fulya Hanımla bir iş arkadaşımın çocuğunun ğretmeni olması sebebiyle tanıştık. Kızım ikinci sınıfa geçmişti ancak okuma yazması tam oturmamıştı. Fulya Hanım öncelikle kızımın okuma yazmada neden zorlandığını tespit etti. Ve daha sonra sorunun çözümü için gerekli olan şeyleri bize tek tek sistematik bir biçimde anlattı. Anne-baba ve öğretmen işbirliğinin çocuğun akademik gelişimi için ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Tespitlerini yaptıktan sonra kızıma okuma yazma ve toplama çıkarma gibi temel matematik işlemlerini öğretti. Ve kızım onun sayesinde yaşıtlarını akademik bilgi olarak yakaldı. Yaptığı tespitleri ayrıntılı olarak bizimle paylaşması,izleyeceği yolu ayrıntılı olarak anlatması bizim için çok önemliydi. Çünkü bu sayede kızımın nasıl bir yöntemle daha kolay öğrenebileceğini bizde anlamış oluyorduk. Ve kızımıza yardım etmemiz daha kolay oluyordu. Şu anda Fulya Hanımdan profesyonel yardım almıyoruz ama ihtiyaç duyduğumuz her an bize telefonda yardımını hiç esirgemiyor. Fulya Hanım disiplinli ama şevkatli,işinde titiz ama bir çocuk için oldukça eğlenceli. Ve önemlisi dürüst eğer yardımda bulunacağı çocukta başarı sağlanamayacaksa boş yere aileleri umutlandırmıyor. Bence en önemlisi.Çocuğun gelebileceği düzeyi net bir şekilde size söylüyor. Meslek hayatınızda başarılar diliyorum.
     6 Beğeni    

 DEMİR (Danışan)
 IP: 195.174.217.YFB

17-10-2010
 TavsiyeNo: 36631
Fulya Hanımla yaklaşık 3 yıl önce öğretmenimiz sayesinde tanıştık. Oğlum kardeşini bir türlü kabul edemedi. Bu durumu aşabilmek için oğlumun her istediğini yaptık bu defa da çok şımarık bir çocuk oldu. yaptığımız hatayı anlşadık ama hala nasıl davranacağımızı bilemiyorduk Öğretmenimiz FUlya Hanımı tavsiye etti Fulya Hanım bize ve oğlumuza çok sıcak davrandı bu orunumuzu hep beraber yavaş yavaş Fulya HAnımın tavsiyeleri ile çözdük. Şimdi de oğluma akademik çalışmaların da yardım ediyor. Çok sabırlı ve kararlı bir öğretmen...
     5 Beğeni    

 ebru (Danışan)
 IP: 88.253.221.YBB

17-10-2010
 TavsiyeNo: 36629
Kardeşim geçen yıl 4. sınıfa gidiyordu.Okullar açıldıktan bir süre sonra kardeşim okula gitmek istememeye başladı.Bu isteksizlik derslerini de çok olumsuz etkiledi.Sebebini bir türlü öğrenemedik.Okulumuzun rehber öğretmeni de bize tam anlamıyla yardımcı olamadı.Annem,komşumuzdan Fulya Hanım'ın telefon numarasını bulmuş.Komşumuz kızı için göüşmüştü.Çok memnun kalmıştı.Fulya Hanım bizi çok sıcak karşıladı.Kardeşimin sıkıntısını(kardeşimden) öğrendive çözdü.Sıkıntı ortadan kaldırıltıktan sonra ders çalışmaya da başladılar.Kardeşim 5. sınıfa geçti.Hala Fulya Hanım'dan ders alıyoruz.Başarıyı mutlaka elde ediyor çünkü sabırlı ve işini çok seviyor.
     3 Beğeni    

 ezgi (Danışan)
 IP: 195.177.206.DD

12-10-2010
 TavsiyeNo: 36476
Fulya hanımla ağabeyimin oğlu sayesinde tanıştık. Kendisi yeğenimin öğretmeniydi. Yeğenim dikkat eksikliğinden dolayı okula ve derslere adaptasyon sağlamakta zorlanıyordu. Bu yüzden de derslerinden geri kalıyor ve yaşıtları tarafından dışlanıyor, bu durum da psikolojisini olumsuz etkiliyordu. Kendisiyle çalışmaya başladıktan sonra yeğenimin derslere ve okula olan ilgisi arttı. Ders notları yükseldi ve psikolojisi de düzelmeye, daha uyumlu bir çocuk olmaya başladı. Fulya hanım öğrencisini yakınen takip eden, güleryüzlü bir öğretmen. Yeğenim de hatta kendisiyle ders çalışırken matematiği sevdiğini söyler. Halen bir problemimiz olduğunda bize yardımcı olmaktan çekinmiyor.
     3 Beğeni    

 HİCRAN (Danışan)
 IP: 88.245.51.ZC

11-10-2010
 TavsiyeNo: 36431
Fulya hanımla 2 yıl önce kızım 1. sınıfa giderken tanıştık.Kızımı ilk 1 ay kesinlikle sınıfa sokamadık. sürekli olarak ağlıyor ve hırçınlaşıyordu. Öğretmeni de sakinleştirremiyordu. Sınıfa doğru düzgün girmediği için okuma yazmada da geride kalmıştı. Komşumuz Fulya hanımı tavsiye etti.oğlu için görüşmüşler ve çok memnun kalmışlar. Fulya hanım bize çok sıcak davrandı, kızıma da çok sıcak, sabırlı ve otoriter davrandı. aralarında çok güzel bir bağ kuruldu.Kızım bir süre sonra okula ve sınıfa adapte oldu. bir yandan da okuma yazma çalışmalarına başladılar.kızım arkadaşaları ile aynı zamanda okuma yazmayı söktü. Hala kızımla ilgili bir sıkıntımız olsa Fulya Hanımı ararız ve elinden geleni yapar. Oldukça kararlı ve fedakar bir öğretmen. Amacına ulaşana kadar pes etmiyor.
     8 Beğeni    

Fulya CAN'ın Kitap ve Yayınları Fulya CAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
"ARKADAŞÇA İLKÖĞRETİM 1. SINIF OKUMA YAZMA GELİŞTİRME VE PEKİŞTİRME SETİ" ARKADAŞ YAYINEVİ-2009

Fulya CAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
ÖDESDER ÖĞRENEBİLEN ÇOCUKLARA DESTEK DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Sevgi Tohumları Özel Eğitim Okulu
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 486 77 47

Telefon 2 :
0(505) 493 16 17
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği
Mezuniyet Yılı
2007
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fulya CAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Fulya CAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fulya CAN Mesleki Videolar Videoları
-13:07
Top