2007'den Bugüne 92,403 Tavsiye, 28,230 Uzman ve 19,990 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nilüfer EVGİN
Uzman Eğitim Yöneticisi Ve Denetçisi - İzmir

Nilüfer EVGİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilüfer EVGİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

30
(%86.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nilüfer EVGİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilüfer EVGİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhabalar, tüm çabamız, çocuklarımız, gelecek nesillerimiz içindir. Onların sağlıklı, mutlu ve başarılı olmaları hepimizin amacı ve mutluluğudur. Mutluluğa giden yol eğitimden geçmektedir...
 
Nilüfer EVGİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pedagogonline Pedagojik Danışmanlık Merkezi
Huzur Mahallesi, Yiğit Sokak, No:10 Narlıdere
İzmir
Telefon 1 :
(GSM)
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce Fransızca
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Anadolu Üniversitesi- (1992 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Denetimi Ve Yönetimi Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilüfer EVGİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk Sağlığı, Gelişimi ve Eğitimi Pedagojik Danışmanlık
Okul Öncesi Eğitim Uzmanlığı
Çocuk Sağlığı, Gelişimi ve Hastalıkları Bilim Uzmanlığı
Eğitim Yönetimi ve Denetimi Planlanması Bilim Uzmanlığı
Çocuklarda Davranış Değiştirme Yönetimi
Anne Baba Becerileri Optimizasyonu
Çocuk Gelişimi İzleme, Değerlendirme ve Yönetilmesi

Nilüfer EVGİN Özgeçmis CV Uzm.Nilüfer EVGİN'in Özgeçmişi
Uzman Pedagog Nilüfer Evgin
Özgeçmişim
Çocuklara duyduğum sevgi ve Çocuk Gelişimi ve Eğitimine duyduğum ilgi nedeniyle, lise eğitimimden itibaren çocuk gelişimi ve eğitimi meslek dalını seçtim. Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği lisans eğitiminden sonra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yüksek Lisans Bilim Uzmanlığı, Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans Bilim Uzmanlığı eğitimlerini aldım.
İki alanda lisans eğitimi, iki alanda yüksek lisans eğitimleri almış olmamla birlikte sürekli eğitime devam edilmesi gerekliliğini düşünenlerdenim. İki yıl üniversite de öğretim elemanı olarak çalışma dönemi sonrası, bizzat sahaya geçip, 17 yıldır çeşitli eğitim kurumlarında kurucu, müdür ve uzman pedagog olarak çalışmaktayım. Şu anda ise İzmir Narlıdere Beta Kolejinde kurucu, müdür ve uzman pedagog olarak görev yapmaktayım. Evliyim ve iki çocuk annesiyim....[Devamı...]

Nilüfer EVGİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60719
Oğlumuzun davranışları ile ilgili sıkıntılarımız vardı. Ne yaparsak yapalım oğlumu mutlu edemiyor, isteklerini kabul ettirmek için ağlıyor, tepiniyor, bize saldırıyordu. Nilüfer hanımı internet üzerinden araştırma yaparken bulduk. Kendisi ile telefon yoluyla iletişime geçtik. Nilüfer hanım bize çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini çok güzel öğretti. Ona ne kadar teşekkür etsek azdır. kendisini dinlediğimiz de çok rahatlıyoruz. çocuğumuzu daha iyi anlıyoruz. Nilüfer hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Ayça ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52343
Nilüfer EVGİN ile 2007 yılından beri, Akıllı Çocuk Anaokulu'na devam ettiğimiz için tanışıyoruz. İlk kızım, okul öncesi eğitiminin tamamını Nilüfer Hanım'ın okulunda aldı; ikinci kızım da halen 4 yaş sınıfına devam ediyor. Okulun çocuklarım için çok olumlu katkıları olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Her çocuk kendine özeldir ve her çocuğun birbirinden tamamen farklı karakterleri vardır. Nilüfer Hanım'ın en takdir ettiğim özelliği, çocukları tek tek çok iyi tanıması ve buna göre hep doğru değerlendirmeler yaparak, hem çocuğu hem de biz ebeveynleri olumlu yönlendirmesidir. 2007'den beri, çocuklarım için sadece kaliteli bir okul öncesi eğitim almakla kalmıyoruz; aynı zamanda her ihtiyaç duyduğumda danışabileceğim, çocuklarımla ilişkilerim konusunda fikirlerine başvurabileceğim ve çoğu zaman doğru tespitleri yaptığını gördüğüm bir uzmanı da tanımış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Teşekkürler.
     14 Beğeni    
Elif Devrim Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52281
Deprem nedeniyle Tatvan'dan İzmir'e altı aylık bir süre için gelmitik.çocuğum çok mutsuz ve sinirli bir çocuk olmuştu.ayrıca önce yaşadığımız son derece olumsuz kreş deneyiminden sonra okul fobisi vardı.okul görünce ağlıyordu.okul araştırırken bu okulu gezdik beğendik.okulun fiziksel koşulları çok iyi.özellikle gezip görmenizi tavsiye ederim.nilifer hanım orada harikalar yaratmış.eğitime gelince çocuğumdaki değişikliklerden sonra söyleyecek söz bulamıyorum.artık mutlu,paylaşmayı seven.ağlamadan konuşan bir evladım var.Nilüfer hanım,didem hanım .nurhan hanım ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.iyki varsınız.
     14 Beğeni    
Dr. Oktay Sarıtaş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52185
Site Editörleri Tarafından Kapatıldı anaokulundan tanıdığım sayın Nilüfer EVGİN; Çok profesyonel , Sevecen, İşine son derece hakim ve İşine emek veren ; Çocuğumu gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim saygıdeğer bir bayandır. Ayrıca Site Editörleri Tarafından Kapatıldı AnaOkulu evden bozma ana okullarından değildir. Arsası alınarak merdiven basamakları dahil avrupa standartlarına göre yapılmış yeşillikler içinde izmirin en güzel anaokuludur. Çalışanları profesyoneldir.Ama yinede en önemlisi İş bilgisine çok güvendiğim Sayın Nilüfer Evgin Yönetiminde hizmet vermesidir. Hemen hemen İzmirde bakmadığım anaokulu kalmamıştır; Eğer benim gibi titiz iseniz size şiddetle tavsiye ederim. Görmenizde fayda var derim. SAYGILARIMLA.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin Tıp Doktoru olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     17 Beğeni    

Nilüfer EVGİN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Piyano Çalmak, Yürüyüş Yapmak, Yüzmek, Dalmak


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pedagogonline Pedagojik Danışmanlık Merkezi
Huzur Mahallesi, Yiğit Sokak, No:10 Narlıdere
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 252 19 34
(GSM)
Telefon 2 :
0(532) 294 67 50
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi-Anadolu Üniversitesi-
Mezuniyet Yılı
1992
(32 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Denetimi Ve Yönetimi Yüksek Lisans (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Nilüfer EVGİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Fransızca

Nilüfer EVGİN Mesleki Videolar Videoları
-
uzman pedagog, güzelbahçe kreş, özel anaokulu, pedagog nilüfer evgin, urla pedagog, uzman pedagoglar, balçova kreş, eğitim uzmanı, pedagog adresleri, okul başarısı, izmir pedagog, güzelbahçe anaokulu, izmir uzmanlar, tuvalet eğitimi, çocuk psikolojisi, narlıdere pedagog, okula uyumsuzluk, pedagog, pedagog ücretleri, gelişim psikolojisi, narlıdere anaokulu, okula başlama yaşı, okul öncesi eğitim, pedagog ofis adresleri, okula alışma süreci, narlıdere kreş, konak pedagog, okul öncesi uzmanı, anaokulu başlama yaşı, kardeş kıskançlığı, izmir pedagoglar, uzmanlar izmir, gelişim uzmanı, pedagoji, aile danışmanlığı, çocuk gelişimi, narlıdere uzman, izmir anaokulu, pedagogum, anaokulu eğitimi, balçova anaokulu, anaokulu, izmir anaokulları, balçova pedagog, uzman pedagoglar izmir, urla anaokulu, kreşler, nilüfer evgin, güzelbahçe pedagog, yuvalar

22:17
Top