2007'den Bugüne 83,068 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,428 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gülçin BALKI

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Dnş.Gülçin BALKI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gülçin BALKI Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

90
(%26.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Gülçin BALKI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gülçin BALKI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gökhan ÇINARPsk.Gökhan ÇINAR
Bir süredir Gökhan'la aynı kurumda çalışıyorum.Kuruma katıldığımdan beri Gökhan'ın sıcak ve sarmalayıcı kişiliği bana hep iyi gelmiştir. Gözlediğim ka...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama hoşgeldiniz... Çocuklarımız bizim en değerli varlığımız. Yıllardır çocuklar benim için de çok önemli olduğundan onların sorunlarına yoğunlaştım. Onların mutlu, sağlıklı, başarılı ve verimli olmalarını isteyenler olarak beraber çalışmaya ne dersiniz? Beraber güzellikler oluşturalım.Her türlü başvurunuz titizlikle cevaplanacaktır. Merkezimizdeki görevli tüm arkadaşlar adına da aynı sözü verebilirim. Ayrıca merkezimizin online sitesi olan www. anlatrahatla. com aracılığı ile de ister yü...

Gülçin BALKI Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve Ergen Sorunları, Özel Öğrenme Güçlüğü ( Disleksi ), Zeka Testleri, Sanatla Terapi,Aile rehberliği, Sınav kaygısı ve başetme yolları, konuşma ve dil sorunları, Ders başarısızlığı,Sınav tercihleri ( SBS )

Gülçin BALKI Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Gülçin BALKI'nın Özgeçmişi
N. GÜLÇİN BALKI, Psikolojik Danışman

Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldu. Mezuniyetinden sonra çeşitli okullarda Rehber Öğretmen ve Psikolojik danışman olarak görev yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde uygulanan “Yaşam Becerilerini Geliştirme” programının yeniden düzenlenerek uygulanmasında rol aldı, eğitimler verdi. Bu programa bağlı olarak okullarda öğrenci grupları kurdu ve grup lideri olan öğretmenlerle süpervizyon çalışmaları yaptı. Özel öğrenme güçlüğü, WISC-R zeka testi ve tipik performans testlerinin kullanımı, sanatla terapi, risk altındaki çocukların tanılanması konularında eğitimler aldı, rehber öğretmenlere bu konuda verilen eğitimlerde eğitimci olarak görev yaptı. Farklı birçok konuda yürütülen seminer ve çalışmalarda da eğitimci olarak görev yapan Balkı, Norm Psikodrama ve Psikolojik Danışma Merkezi’nin kurucuları arasında yer alarak çocuk, ergen ve ailelerine danışmanlık hizmetleri verdi...[Devamı...]

Gülçin BALKI Tavsiye Yazıları Gülçin BALKI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 osman kızılban (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.183.142.ZYC

28-05-2010
 TavsiyeNo: 33409
Gülçin'le Türkiyemizin uzak bir diyarında Uzun süre beraber çalıştım. Onda gördğüm insan ve çocuk sevgisi dünyada çok nadir insana verildiği inancındayım. kendisine biri başvurduğunda ona faydalı olmak için gösterdiği çabaya ve içtenliğe dafalarca şahit olmuşum. Gülçin çok iyi bir arkadaş ve çok iyi bir meslektaşım. ona başvuracak aileler hiçbir zaman pişman olmayacaktır. hane bir insanın işine verdiği önem için derler ya dört elle işine sarılır diye, gülçin kesinlikle dört elle değil sekiz elle sarılıyor. kendisini mesleki alanda çok güzel yetiştirmiş. ona başvuracaklar kesinlikle ondan memnun olacaktır.
     6 Beğeni    

Gökhan ÇINAR Fotoğraf  Psk.Gökhan ÇINAR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

07-09-2009
 TavsiyeNo: 26267
Gülçin Balkı ile aynı psikolojik danışmanlık merkezinde uzun süre birlikte çalıştık. Aynı zamanda çeşitli dönemlerde mesleki gelişim sürecinde ortak eğitimler de aldık. Gülçin ;samimi, güleryüzlü, güven veren ve alanında başarılı bir danışmandır. Gülçin'in çocuklar ve aileleriyle kurduğu iletişime, seanslarına ve danışanlarına gösterdiği özene ve mesleki anlamdaki başarılarına defalarca şahit oldum. Ailelerle kurduğu profesyonel ama sıcak iletişim de her defasında dikkatimi çekti. Alandaki uzmanlığında, uzun yıllar okullarda çalışmış olması ve çocuklar konusundaki deneyimi de fark yaratmaktadır. Site ziyaretçilerine,özellikle çocukları için güven duyacakları bir terapist arıyorlarsa Gülçin Balkı'yı tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Fatma O. (Danışan)
 IP: 88.238.113.YYZ

05-03-2008
 TavsiyeNo: 9845
Kızım okula başladıktan sonra sürekli kusma, ağlama nöbetleri geçiriyor ve okula gitmek istemiyordu. Çok çaresiz kalmıştım. Kızımın bu problemi için bir danışmana ihtiyacım oldu. Araştırmalarım sonucunda tavsiye üzerine Gülçin Hanım'a ulaştım. Kendisiyle bu problemi için sadece bir kez görüştüm. Benimle ayrı, kızımla ayrı görüştü. Ses tonunun yumuşaklığı, problemimize bakışı, verdiği tavsiyeler ve kızımla kurduğu ilişki çok samimi ve sıcak oldu. O seans sonrasında bir daha kusma veya ağlama problemi yaşamadık. Bu kadar çabuk düzelebileceğine inanamamıştım. Mesleğinde oldukça yetkin ve iletişim gücünün çok iyi olduğunu düşünüyorum. Şu anda kızım 10 yaşında 4. sınıfa gidiyor. Herhangi bir problemle karşılaştığımızda Gülçin Hanımla görüşüyoruz. O benim ve kızımın sürekli danışmanı oldu. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum. Herşey için çok teşekkür ediyorum.
     11 Beğeni    

 dilek ç. (Danışan)
 IP: 88.234.89.B

04-03-2008
 TavsiyeNo: 9789
Gülçin hanımla ilk kez altı yıl önce, boşanma arefesinde tanışmıştık. Oğlumun, babasıyla ayrılığımızı en az travmayla atlatması için yardım almıştık. O günden sonra da ihtiyacımız olduğu anlarda hep yanımızda oldu. Güzel olan oğlumun da kendisine çok güven duymasıdır. Şu anda oğuz on yaşında ve kimi zaman kendisi bana teklif eder, "bir de gülçin ablaya danışalım mı?" çocuğumla kurduğum sağlıklı iletişim için kendisine çok teşekkür ediyorum ve çocuklarıyla ilgili danışmanlık almak isteyen herkese gönülden tavsiye ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Etkileşim Danışma Merkezi
Halaskargazi Cad. Belde Apt. Kat :5
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 230 80 40
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1990
(30 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Gülçin BALKI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gülçin BALKI Mesleki Videolar Videoları
-14:21
Top