2007'den Bugüne 83,084 Tavsiye, 26,199 Uzman ve 18,438 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Erkan EZERÇE
Uzman Klinik Psikolog - Ankara
Psikoterapist, Evlilik & Çift Terapisti, Cinsel Terapist

Erkan EZERÇE Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 9 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

#EVDEKALIN Uzm.Psk.Erkan EZERÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.[Özel Mesaj Gönderin]

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Erkan EZERÇE

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Uzm.Psk.Erkan EZERÇE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Erkan EZERÇE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

31
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Erkan EZERÇE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Erkan EZERÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Erkan EZERÇE Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapiler: Anksiyete Bozuklukları, Depresyon,
Panik Atak, Fobiler, Takıntılar(obsesif-kompulsif)
Aile ve Evlilik Terapisi, Çift terapisi
Cinsel İşlev Bozuklukları: Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, Orgazm Olamama, İktidarsızlık(Empotans)
Ergen Terapisi

Erkan EZERÇE Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Erkan EZERÇE'nin Özgeçmişi
Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı “Klinik Psikoloji Bilim Dalı” yüksek lisansını tamamladı. Tezinde “Eşini Affetmenin Yaşam Doyumuna Etkisini” inceledi. Klinik Psikoloji Stajını “Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde” tamamladı. . Zonguldak Psikoteknik Değerlendirme merkezinde, Neşe Erberk Anaokulunda, Duygu Tıp Diyaliz Merkezinde, İlkadımlar ve Duyan Özel Eğitim Merkezlerinde, Kayseri Asker Hastanesinde, İmge Aile Danışma Merkezi gibi bir çok kamu ve özel kurum ve kuruluşta çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Evlidir ve bir kız çocuğu vardır. Çalışmalarını Ankara'da ve Zonguldak'ta sürdürmektedir.

Prof. Dr. Vamık VOLKAN’dan Prof. Dr. Cengiz GÜLEǒten Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi ( Bir yıl teorik ve pratik, altı ay formülasyon ve altı ay süpervizyon), CİSED Evlilik Terapi Eğitimi, İlişki Pusulası Direktörü Prof. Dr. Hürol FIŞILOĞLU Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimi, CİSED Cinsel Terapi Eğitimi, Prof Dr. Gerald Weeks’ten Evlilik ve Cinsel Terapi Entegrasyonu, Dr. Harville Hendrix’ten İmago Çift Terapisi Eğitimi, Prof Dr. Gerald Weeks’ten İleri Düzey Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi Eğitimini, Türk Psikologlar Derneğinden WISC-R( Weshler Çocuklar İçin Zeka Testi), Denver II Gelişim Testi ve Çocuk Değerlendirme Paketi eğitimlerini, Süleyman Demirel Üniversitesinden Aile Danışmanlığı Eğitimi, Psikotek-Viyana Trafik Test Sistemi Eğitimi, Omni Hipnoz Akademisinden Temel ve İleri Hipnoz Eğitimi tamamladı. Ayrıca Sağlık Bakanlığı “Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesi” Sertifikasına sahiptir.

İnsanı anlamanın tek bir psikoterapi ekolüyle mümkün olmadığını düşünen Uzm. Klinik Psikolog Erkan EZERÇE Bilişsel-Davranışçı Terapiler, Şema Terapi, Psikanalitik Psikoterapi ve Varoluşçu Terapi Tekniklerini içine alan Holistik (Bütüncül) yaklaşımı kendisine ilke edinmiştir.

On dört yıldır bireysel, evlilik ve cinsel sorunlarla ilgili psikoterapi yapmakta, yerel gazetelerde yazılar yazmakta ve çeşitli konularda seminerler vermektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Erkan EZERÇE Tavsiye Yazıları Erkan EZERÇE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 AHMET HASAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.242.21.YDB

27-02-2011
 TavsiyeNo: 39850
Erkan EZERÇE, bilimsel çalışmalarda önde gelen , işinin ve sorumluluğunun bilincinde olan bir meslektaşım.Psikolog ve Cinsel Terapist olarak vakalarında %100 başarılarısına tanık olmuşumdur.Sonuçlandırmadığı ve memnun olmayan müracaatçısı yoktur.Kendini sürekli geliştirir.Kdz.Ereğli'de bulunması bir şanstır Kdz.Ereğli'si ve bölgede yaşayanlar için.Problemli çocuklarda ,erken çocukluk dönemi , özel gereksinimli çacuklarda başarılı çalışmaları vardır. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
     14 Beğeni    

Erkan EZERÇE'nin Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
erkanezerce.com
Psikoterapi, Evlilik terapisi ve Cinsel Terapi hakkında bilgiler yer almaktadır
zonguldakterapi.com
Evlilik terapisi, çift terapisi, aile terapisi, depresyon panik atak, sosyal fobi gibi bireysel ve çift terapisi hakkında bilgiler yer almaktadır.
zonguldakcinselterapi.com
Vajinismus, erken boşalma, sertleşme bozukluğu,kadın ve erkeklerde cinsel isteksizlik gibi. kadın ve erkek cinsel sorunları hakkında bilgiler yer almaktadır.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aziziye Mah. Audrey Karlov Sokak (Karyağdı Sokak) Kar Apartmanı 24/1 Çankaya
Ankara  

Adres 2:
Mithatpaşa Mah. Nizam Cad. Şemsi Denizer Sk. Karaelmas Apt. Kat:2 No:11
Zonguldak  

Adres 3:
İmge Aile Danışma Merkezi
Meydanbaşı Cad. Keleşler İş Merkezi Kat:2 No: 11 kdz.Ereğli
Zonguldak  

Uzm.Psk.Erkan EZERÇE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(539) 616 33 69
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Erkan EZERÇE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Erkan EZERÇE Mesleki Videolar Videoları
-

zonguldak psikolog, takıntılar tedavi zonguld, vajinismus zonguldak, ankara aile danışmanı, psikoterapi zonguldak, kişilik bozuklukları, cinsel ilişkiye girememe, depresyon tedavisi, kdzereğli psikolog, borderline tedavi, zonguldakcinsel terapisti, ankara cinsel terapisi, psikolojik danışman, kişilik bozukluğu tedavi, kdzereğli cinsel terapisi, terapist zonguldak, kaygı bozuklukları, orgazm bozukluğu, depresyon zonguldak, cinsel terapi zonguldak, çift terapisi zonguldak, panik atak zonguldak, erken boşalma tedavisi, aile terapisi zonguldak, anksiyete zonguldak, ereksiyon sorunu tedavi, evlilik terapisi ereğli, sosyal fobi zonguldak, iktidarsızlık zonguldak, orgazm olamama tedavi, obsesif kompulsif tedavi, cinsel isteksizlik, aile danışmanlığı zonguld, zonguldak vajinismus, zonguldak cinsel terapi, zonguldak evlilik terapi, kdzereğli evlilik terapi, sertleşme sorunu, ankara cinsel terapi, cinsel terapist ankara, psikolojik danışma merkez, bağımlı kişilik zonguldak, zonguldak zeka testi, kdzereğli zeka testi, zonguldak çocuk psikoloğu, ankara evlilik terapisi, evlilik terapisi, panik bozukluk zonguldak, vajinismus tedavisi, kadındacinselisteksizilik


03:15
Top