2007'den Bugüne 73,549 Tavsiye, 24,414 Uzman ve 16,660 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Erkan EZERÇE
Uzman Psikolog - Zonguldak
Uzman Klinik Psikolog Psikoterapist

Erkan EZERÇE Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi1 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Erkan EZERÇE

Şehir

Zonguldak

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Uzm.Psk.Erkan EZERÇE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Erkan EZERÇE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Erkan EZERÇE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Erkan EZERÇE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Erkan EZERÇE Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapiler: Anksiyete Bozuklukları, Depresyon,
Panik Atak, Fobiler, Takıntılar(obsesif-kompulsif)
Aile ve Evlilik Terapisi
Cinsel İşlev Bozuklukları:Vajinismus, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, Orgazm Olamama, İktidarsızlık(Empotans)
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

Erkan EZERÇE Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Erkan EZERÇE'nin Özgeçmişi
Dicle Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji Anabilim Dalı “Klinik Psikoloji Bilim Dalı” yüksek lisansını tamamladı. Tezinde “Eşini Affetmenin Yaşam Doyumuna Etkisini” inceledi. Klinik Psikoloji Stajını “Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde” tamamladı. Zonguldak Psikoteknik Değerlendirme merkezinde, Neşe Erberk Anaokulunda, Duygu Tıp Diyaliz Merkezinde, İlkadımlar ve Duyan Özel Eğitim Merkezlerinde, Kayseri Asker Hastanesinde, İmge Aile Danışma Merkezi gibi bir çok kamu ve özel kurum ve kuruluşta çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Halen Zonguldak’ta yaşamaktadır, evlidir ve bir kız çocuğu vardır.
Prof. Dr. Vamık VOLKAN’dan Prof. Dr. Cengiz GÜLEǒten Psikanalitik Psikoterapi Eğitimi, CİSED’den Cinsel Terapi Eğitimi ve Evlilik Terapi Eğitimi, Dr. Harville Hendrix’ten İmago Çift Terapisi Eğitimi, Prof Dr. Gerald Weeks’ten Evlilik ve Cinsel Terapi Entegrasyonu ve İleri Düzey Evlilik Terapisi ve Cinsel Terapi Eğitimini, Türk Psikologlar Derneğinden WISC-R( Weshler Çocuklar İçin Zeka Testi), Denver II Gelişim Testi ve Çocuk Değerlendirme Paketi eğitimlerini, Süleyman Demirel Üniversitesinden Aile Danışmanlığı Eğitimi, Psikotek-Viyana Trafik Test Sistemi Eğitimi, Omni Hipnoz Akademisinden Temel ve İleri Hipnoz Eğitimi tamamladı. Ayrıca Sağlık Bakanlığı “Psikolojinin Tıbbi Uygulamaları Yetki Belgesi” Sertifikasına sahiptir.
İnsanı anlamanın tek bir psikoterapi ekollüyle mümkün olmadığını düşünen Uzm. Klinik Psikolog Erkan EZERÇE Bilişsel-Davranışçı Terapiler, Şema Terapi, Psikanalitik Psikoterapi ve Varoluşçu Terapi Tekniklerini içine alan Holistik (Bütüncül) yaklaşımı kendisine ilke edinmiştir.
Yaklaşık 11 yıldır bireysel, evlilik ve cinsel sorunlarla ilgili danışmanlık yapmakta, yerel gazetelerde yazılar yazmakta ve çeşitli konularda seminerler vermektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Erkan EZERÇE Tavsiye Yazıları Erkan EZERÇE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 AHMET HASAN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.242.21.YDB

27-02-2011
 TavsiyeNo: 39850
Erkan EZERÇE, bilimsel çalışmalarda önde gelen , işinin ve sorumluluğunun bilincinde olan bir meslektaşım.Psikolog ve Cinsel Terapist olarak vakalarında %100 başarılarısına tanık olmuşumdur.Sonuçlandırmadığı ve memnun olmayan müracaatçısı yoktur.Kendini sürekli geliştirir.Kdz.Ereğli'de bulunması bir şanstır Kdz.Ereğli'si ve bölgede yaşayanlar için.Problemli çocuklarda ,erken çocukluk dönemi , özel gereksinimli çacuklarda başarılı çalışmaları vardır. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
     9 Beğeni    

Erkan EZERÇE'nin Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
zonguldakcinselterapi.com
Vajinismus, erken boşalma, sertleşme bozukluğu,kadın ve erkeklerde cinsel isteksizlik gibi. kadın ve erkek cinsel sorunları hakkında bilgiler yer almaktadır.
zonguldakterapi.com
Evlilik terapisi, çift terapisi, aile terapisi, depresyon panik atak, sosyal fobi gibi bireysel ve çift terapisi hakkında bilgiler yer almaktadır.
erkanezerce.com
Psikoterapi ve evlilik terapisi hakkında bilgiler yer almaktadır


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İmge Aile Danışma Merkezi
Meydan Başı Cad.Keleşler İşhanı Kat:2 No:11 Kdz.Ereğli
Zonguldak

Adres 2:
Ruhsed
Bahçeli Evler Mah. Sendika Cad. Ahmet Dinçer Apt. No:6/B Merkez
Zonguldak

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(539) 616 33 69
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dicle Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Gelişim Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Erkan EZERÇE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Erkan EZERÇE Mesleki Videolar Videoları
-

zonguldak psikolog, takıntılar, vajinismus, düzce cinsel terapi, psikoterapi, kişilik bozuklukları, cinsel ilişkiye girememe, düzce psikolog, kdzereğli psikolog, borderline, zonguldakcinsel terapisti, düzce cinsel terapisi, psikolojik danışman, narsisistik, kdzereğlicinsel terapisi, terapist, kaygı bozuklukları, orgazm bozukluğu, depresyon, cinsel terapi, çift terapisi, panik atak, erken boşalma, aile terapisi, anksiyete, ereksiyon sorunu, evlilik terapisi, sosyal fobi, iktidarsızlık, orgazm olamama, obsesif kompulsif, cinsel isteksizlik, aile danışmanlığı, zonguldak vajinismus, zonguldak cinsel terapi, zonguldak evlilik terapi, kdzereğli evlilik terapi, sertleşme sorunu, bartın cinsel terapi, cinsel terapist, narsisizm kişilik bozuk, bağımlı kişilik, zonguldak zeka testi, kdzereğli zeka testi, zonguldak çocuk psikoloğu, kdzereğliçocuk psikoloğu, zonguldak ergen terapisti, panik bozukluk, vajinismus tedavisi, erken boşalma tedavisi


18:52
Top