2007'den Bugüne 82,332 Tavsiye, 26,075 Uzman ve 18,275 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Zeyniş MERT

Şehir

Tekirdağ

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Zeyniş MERT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zeyniş MERT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Zeyniş MERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Zeyniş MERT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Zeyniş MERT Özgeçmiş CV Psk.Zeyniş MERT'in Özgeçmişi
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden 2011 yılında mezun oldu.
Alınan Eğitimler;
2013-2014 / Bütüncül Psikoterapi Teorik
2014-2015 Bütüncül Psikoterapi Formülasyon
2015-2016 Bütüncül Psikoterapi Süpervizyon
Ekim 2013 Duygu Odaklı Psikoterapi
Mart-Haziran 2015 Masterson Yaklaşımı Psikoterapi
Nisan-Mayıs 2016 Kişilik Yönelimli İlişkisel Psikoterapi
Rorschach Testi
T.A.T, C.A.T. Testi

Zeyniş MERT Tavsiye Yazıları Zeyniş MERT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Esra Nur Y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 185.202.242.BC

18-09-2019
 TavsiyeNo: 111424
Büyük heveslerle çıktığım eğitim hayatımda kendime bi yoldaş, meslektaş ,kılavuz ararken kesişti yollarımız. Ümit dolu bi ricayla kendisine gittiğimde tüm içtenliğiyle elimden tuttu. Naif , sakin anlayışlı tavirlarıyla mesleğinin hakkinı veren Zeyniş hanım iyiki tanımişim dediğim kıymetli hocam. Birlikte geçirdiğimiz yaz stajı boyunca bana kazandırdığı mesleki ve insani tutumlar için teşekkürü borç bilirim . Psk. Zeyniş Mert , sahip olduğu İyi eğitim , çokca tecrübe ve karakter özellikleriyle kesinlikle güvenilir bir adres. Çorlu yada tekirdağ çevresinde olup psikolojik desteğe ihtiyaç duyanların gönül rahatlığiyla ulaşabilecekleri gerçek bir uzman. Kendi meslek hayatımın yol göstericisi olmasının yanı sıra aileme ve yakın çevreme tavsiye ettiğim bir terapist. Yaşadığım yerde kendisine rastladığım ve bilgilerinden faydalandığım için kendimi şanslı hissediyorum. Iyi bir psikolog olma yolunda bana ışık oldu. Açtığı yeni ufuklarla ve emin adımlarla bu yolda yüruyeceğim. Hocama çok teşekkur ediyorum. Ruh sağlığını önemseyen ve destek almak isteyen herkese öneriyorum.
     2 Beğeni    

 Nisan (Danışan)
 IP: 85.105.125.WD

16-09-2019
 TavsiyeNo: 111397
İnsan kendinden memnun olmaz mı? İnsan hiç kendini sevmez mi? Bi girdabın içindeymişçesine debelenip depelenip çıkmamak... öyle davranmak istemedim deyip yine aynı davranmak.. ben kendimden şikayetçiyim memnun değilim acı çekiyorum diyerek çaldım kapısını. İyi ki çalmışım, neler bulduk neler.. kendimi tanımamda keşfetmemde beni yüreklendirdi, içimdeki küçük çocuğu sevdik beraber yaralarına baktık, kaçmadık yüzleştik yanımdaydı, ışık tuttu karanlık köşelere, bana kendimi sevdirdi, çok şükür artık iyiyim. Uzun süre depresyon ve anksiyete tedavisi için ilaç kullandım, bir yıla yakın bir süre başka bir psikologdan yardım aldım ama iyileşme olmadı. Yeniden arayışlarım sayesinde tanıdım kendisini, iyi ki tanıdım. Kendisi, içtenliği, mesleki bilgisi ile iyi bir uzman benim şifam oldu, ihtiyacınız var ise kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Burcu (Danışan)
 IP: 78.190.145.YDZ

29-06-2019
 TavsiyeNo: 110354
Herkese Merhaba, yaklaşık 7 ay önce kendimi endişe, korku ve güvensiz hissettiğim bir anda internette karşıma çıktı Zeyniş Hanım. İyi ki hayatım tam da o noktada Zeyniş Hanım ile kesişmiş. Arayıp randevu istediğim o anda bu yolculuğu birlikte tamamlayacağımızı hissetmiştim. En çok kendimi tanımama ve o alıştığımız yolun dışında daha farklı ve içten gelen bir yolun varlığını fark ettirdi bana. Sürekli başkaları tarafından önemsenme beklentisi içerisinde olduğumda beni o dipsiz kuyudan çıkarttı. İletişim yöntemi o kadar sağlam ki bir anda kendinizi tamamen açabiliyorsunuz ki bunu farketmeden yapıyorsunuz. Beni, kendimi tanımam konusunda cesaretlendiren yegane kişi. Zeyniş Hanım'dan önce bir kaç uzmanla görüşmüş ama devamlılığını getirememiştim. Tabi ki yarım kalan çalışmalar cesaretimi kırmış ve kendimi bu şekilde kabul etmek dışında bir yol olmadığını düşünmüştüm. Ama şimdi görüyorum ki karşınızda ki kişinin enerjisi, tavrı ve diyalogları sizi bu süreçte ilerleme konusunda cesaretlendiriyor. Zeyniş Hanım'ı kesinlikle herkese tavsiye ederim, emin olun ki çok büyük farkındalıklar yaratacak. Her terapi sonrası birçok şeyin farkındalığına varırken, tavrı ve güler yüzü sayesinde keyifte alıyorsunuz. Bu nedenle görevmiş gibi değil istediğiniz ve içinizden gelerek gidiyorsunuz. Böyle bir desteğe ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden o büyük adımı atın derim..
     3 Beğeni    

 Gönül CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.145.YLJ

25-05-2019
 TavsiyeNo: 109922
Herkese merhaba, Zeynis Hanim'a internette kendisine ulasarak gittim. Gercekten surec boyunca cok destekleyici oldu. Kendisi cocukluguma degindi kiskancligimin kokenindeki detaylara birlikte baktik. Onun sayesinde daha once farkedemedigim ve gelismesi gereken yonlerimi kesfettim, uzerinde calistim. Kendisini samimiyetle tavsiye ederim. Corlu da klinigi merkezde ulasim acisindanda gayet kolay ve rahat bir ofis kullanim alani var. Guvenilir bir psikolog tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Gulten (Danışan)
 IP: 176.227.100.DZ

01-03-2019
 TavsiyeNo: 108593
Uzun yillardir ansiyete bozuklugu ve okb hastaligi yasiyordum. Birkac yere tedavi icin gittim ama istedigim sonucu alamadim. Zeynis Hanim la tanismadan once iyilesecegime bile inanmiyordum.Zeynis Hanim la sadece dort seans gorustum ve kendimde inanilmaz degisimler oldu. Ben bile bu kadar kisa zamanda iyilesecegime inanmiyordum. İyiki Zeynis Hanim la tanistim.Benim gibi hastaligi olan butun insanlara hic dusunmeden tavsiye ediyorum onlarda benim yasadigim mucizeyi yasasin. Zeynis Hanim a guler yuzu anlayisi icin cok tesekkur ederim.
     1 Beğeni    

 B.Ç. (Danışan)
 IP: 88.247.139.WC

01-10-2018
 TavsiyeNo: 105842
Merhabalar, Mesleki açıdan birini değerlendirebilecek yeterlilikte kendimi görmüyorum fakat yorumumu iletmem gerekirse naçizane mesleğinin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışan naif bir hanımefendi. Farklı düşünmeme, göremediklerimi görmeme özetle aynam olup şeffaflaşmama yardımcı oldu. Henüz bir başarıya ulaşılmış sayılmam ama bunun nedenini kimsenin mesleki başarısına yıkamam. Dilerim yakın zamanda tekrar gidip sizlere daha net fikirler sunabilirim.
     1 Beğeni    

 Cihangir FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.166.BZ

20-09-2018
 TavsiyeNo: 105663
Eğer aklınızda psikolojik açıdan en ufak bir soru işareti varsa hiç çekinmeden ve düşünmeden mutlaka gidilmesi gereken bir uzmandır.Seansların faydasını görmeniz veya faydalı olabileceğini anlamanız çok uzun sürmeyecektir.Tekirdağ içindeki diğer meslektaşlarını kıyaslayıp en iyisi diyemem çünkü diğerleri ile görüşmem olmadı ama Zeyniş Hanımla görüşmemden sonra “DAHA” iyisini arama ihtiyacı duymadığıma göre alanının en iyisi :).Tercih etmeden önce aldığı eğitimleri ve yaptığı çalışmaları gözden geçirmeniz de fayda var.Kendisiyle birlikte uzun süre daha terapi çalışması yapmayı düşünüyorum.Fakat burada önemli noktalardan biri burayı son çare olarak görmeyin işler büyümeden çözüme kavuşturmak için erkenden önleminizi psikoterapi ile alın mutlu kalın :)
     2 Beğeni    

 M. MuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.43.140.YZC

15-07-2014
 TavsiyeNo: 70184
Tüm ziyaretçilere merhaba, psikolog Zeyniş Mert ile Bornova belediyesinin düzenlediği resim sergisinde eserlerini incelerken tanışmıştim. Okulunun son yılında olan psikoloğumda istanbulda olduğu yollarda Danışman olarak yardım aldım. Özellikle zamanı etkin ve verimli kullanma konularında yönlendirmeleriyle hayatımı düzenlememe yönelik gözle görülür yararları oldu, bunun yanında işyerinde kişilerle yaşadığım anlaşmazliklarimda uygulamamı tavsiye ettiği yöntemleri uygulayarak yaşadığım birçok can sıkıcı durumları geride bırakmama etkileri çoktur diyebilirim. Problem yaşadığım konuları çok iyi dinleyerek sunduğu önerilerin gelişimini yakından takip ederek ilgisini sürekli canlı tutması motivasyonumu sürekli üst seviyede tutmuştur . Kendisiyle halen görüşmeye devam ettiğim değerli psikoloğuma çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum, sağlıkla kalın .
     8 Beğeni    

Zeyniş MERT'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği üyesiyim.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Vakıf İş Merkezi
Şeyhsinan Mah. Salih Omurtak Cad. Vakıf İş Merkezi No:143 K:1 D:107 Tekirdağ Çorlu Merkez
(Çorlu)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(282) 408 62 66

Telefon 2 :
0(544) 521 62 26
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1989
(31 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı


Zeyniş MERT'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Zeyniş MERT Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video23:10
Top