2007'den Bugüne 81,168 Tavsiye, 25,806 Uzman ve 18,067 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!



Gökçe YILDIRIM
Psikolojik Danışman - Antalya
Pedagog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 4 Makalesi varİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gökçe YILDIRIM

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Dnş.Gökçe YILDIRIM isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökçe YILDIRIM Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar







Gökçe YILDIRIM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gökçe YILDIRIM'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yetkin KUŞANUzm.Psk.Yetkin KUŞAN
Yetkin Bey ile son birkaç yıldır sık sık mesleki toplantılarda bir araya geliyoruz. Kendisi uzmanlığına güvendiğim, sürekli mesleki gelişim içinde ola...

Gökçe YILDIRIM Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergen psikolojisi

Gökçe YILDIRIM Tavsiye Yazıları Gökçe YILDIRIM için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Yetkin KUŞAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Yetkin KUŞAN
Antalya - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-05-2019
 TavsiyeNo: 109977
Gökçe Hanım sıcakkanlı, çalışkan, disiplinli ve yeniliğe açık bir meslektaşımdır. Kendisiyle çalıştığımız projelerde mevcut ihtiyaçları kolay sezebilen ve buna pratik yaratıcı çözümler üretebilen bir profesyoneldir. bir çok konuda eğitim almış ve kendisini sürekli yenilemektedir. Bu yenilikleri de pratik mesleki hayatına adapte etmek konusunda başarılıdır. özellikle çocuk testleri uygulamaları, çocuk psikoterapisi, aile danışmanlığı, sunum ve seminerler konusunda çok başarılıdır. bu manada resim yorumlama, oyun terapisi, test çözümlemelerini başarıyla yaparak danışmanlığını güçlendirmiştir. kendisi başlangıçta iyi bir insan, iyi bir anne ve tüm bunları hayatına yansıtan başarılı bir psikolojik danışmandır.
     1 Beğeni    

 MeryEm (Danışan)
 IP: 217.131.75.YJF

30-01-2019
 TavsiyeNo: 108070
Genel olarak mesleğine yaklaşım tarzı, profesyonelliği ve kendi kararlı duruşundan hoşlandım. Yönlendirmeleri ve takibi de güzel. Herkese tavsiye ediyorum. Bilgi ve donanımı sayesinde hayatımıza ışık olmuş ve olmaya devam etmektedir. Kendim ile ilgili aşamadığım sorunlarda ve kızım ile ilgili konularsa her zaman çok faydalı olmuştur. Kızım okula alışması, arkadas ilişkileri gibi bir cok konuda görüşlerinin faydasını gördük. İyi ki yollarımız kesişmiş:) kesinlikle tavsiye ediyorum.Sevgilerimi iletiyorum kendisine.
     2 Beğeni    

 Hidaye Nur KÜÇÜK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.154.4.FB

30-01-2019
 TavsiyeNo: 108064
Kendisiyle kütüphanemiz adına gönüllülük projemizde tanıştık. Bu güzel projede bize destek veren kendi dalında ilk kişiydi. Düşünmeden, güzel niyetlerle hemen iletişime geçtik. Kütüphanemizde toplumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda konular belirleyerek seminerler vermekte. Daha sonraki sohbetlerimizden söyleyeceğim en önemli husus onun sadece psikolojik danışman olmaması. Aynı zamanda anne olması olayları sadece teorik değil tecrübeyle birleştirip size gerçekçi çözümler sunabilmesini sağlıyor. Güzel bir yaklaşımı var. Bir çok kitap bize çocukları robot gibi anlatırken, o her bir çocuğun ayrı bir dünya olduğunu ve çözümünde o dünyanın yetiştiği ailede olduğunu savunuyor. Güleryüzlü, işini önemseyen, kendini sürekli yenileyen, güzel tespitleri olan takip ettiğim ve takip etmeye devam edeceğim güzel bir insan. İyi bir psikolojik danışman..
     2 Beğeni    

 Burçin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.75.YDD

29-01-2019
 TavsiyeNo: 108050
Gökçe hanıma 19 aylık oğlum için danışmaya gittim. Kendisi çok güleryüzlü ve samimiydi. Tavsiyeleri somut ve uygulanabilir, seni anlayan ve içini rahatlatan nitelikteydi. Çalıştığı yer son derece nezih ve rahatlatıcı bir ortama sahip. İlk defa gitmemize rağmen tavsiyeleri çok işe yaradı. Kendisini bir arkadaşım vasıtası ile buldum. Öneri üzerine gitmiştim ve doğru karar verdiğimi anladım. Şuan oğlumla uyku eğitimi ve inatlaşma huyu- yabancılama huyları üzerine çalışıyoruz. 1 haftada bile çok yol katettiğimizi söyleyebilirim. Danışmaya devam edeceğim.
     2 Beğeni    

 G.Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.43.195.YB

29-01-2019
 TavsiyeNo: 108049
Kendisi hem arkadaşım aynı zamanda da meslektaşımdır. Çok yakından tanıyorum ve her gün kendini bu denli geliştirmiş olmasına hayranlıkla bakıyorum. Her zaman öğrenmeye devam eden, yenilikçi biridir. Çok yönlü bir yapısı vardır ve elini neye atsa başarıyla tamamlar. Motive etme gücü çok yüksektir. (Şahsen benim için de mesleki anlamda çok iyi bir motivasyon kaynağı kendisi) işini çok severek ve başarıyla yapıyor. Ondaki bu pozitiflik ve güzellik işine de yansıyor.
     2 Beğeni    

 Pelin (Danışan)
 IP: 46.154.4.YWW

28-01-2019
 TavsiyeNo: 108047
Gökçe hanımla güvenli bağlanma üzerine bir görüşme yapmıştık, çok samimi ve kendiside bir anne olduğu için içtenlikle anneliği den örnekler vererek konu üzerinde anlaşılır olmuştu. Konuya hakim ve bilgiliydi. Ayrıca danışmanlık süresini çok güzel kontrol ediyor konular dağılıp başka yerlere gittiğinde ana konuya dönüp çözüm üzerinde odaklanma konusuna önem veriyor. Yani bir sohpet havasından ziyade çözüme ulastirilmaya çalışılan bir süreç şeklinde ilerliyor danışmanlık saati. Tekrar bir sorun yaşıyacak olsam kendisini tercih ederim bu yüzden içtenlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 İkizlerin Annesi (Danışan)
 IP: 5.176.41.ZYD

28-01-2019
 TavsiyeNo: 108045
Biz çocuğumuzun hiperaktif olabileceği düşüncesi ile pediatri doktorumuzun önerisi üzerine gökçe hanımla tanıştık ve kendisi gerçekten mesleki yönden olsun insanlık yönünden olsun harika bir insan.. Yaklaşık 1.5-2 saat birlkte vakit geçirdik bizi bıkmadan usanmadan sabırla içtenlikle güler yüzünden hiçbirşey kaybetmeden dinleyip önerilerde bulundu sonuç mu sonuç çok şükür düşündüğümüz gibi çıkmadı sadece bir iki küçük taktikle bir takım ufak sorunları atlatabileceğimiz yönünde idi Gerçekten de taktikleri uyguluyrz ve sonuç olumlu ilerlemeye devam ediyor.. Teşekkürler gökçe hanım iyiki sizi tanımışz..
     2 Beğeni    

Gökçe YILDIRIM'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji Antalya
Bahçelievler Mah. Konyaaltı Cad. No: 44/2
Antalya  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(553) 392 26 29  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Eastern Mediterranean University
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Gökçe YILDIRIM'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Gökçe YILDIRIM'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gökçe YILDIRIM Mesleki Videolar Videoları
-



15:02
Top