2007'den Bugüne 90,669 Tavsiye, 27,884 Uzman ve 19,776 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gökçe YILDIRIM
Psikolojik Danışman - Antalya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gökçe YILDIRIM Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gökçe YILDIRIM'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökçe YILDIRIM'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yetkin KUŞANPsk.Yetkin KUŞAN
Yetkin Bey ile son birkaç yıldır sık sık mesleki toplantılarda bir araya geliyoruz. Kendisi uzmanlığına güvendiğim, sürekli mesleki gelişim içinde ola...

 
Gökçe YILDIRIM'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Salt Psikoloji
Fener Mah. Bülent Ecevit Bulv. 1907 Sok. rüyam Kent 1 Sitesi A Blok D: 2 Muratpaşa\ Antalya
Psk.Dnş.Gökçe YILDIRIM internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1986 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Konya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Eastern Mediterranean University (2009 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gökçe YILDIRIM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çocuk ve ergen psikolojisi

Gökçe YILDIRIM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şerife
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113012
bana gökçe hanımı oğlumun okuldaki rehber öğretmeni önerdi.iyikide önerdi çünkü gökçe hanım sıcak kanlı sevecen samimi ve çocuklarla nasıl iletişi kuracağını bilen bir pedegog. ilk gideceğimizde çok endişeliydim acaba oğlum gökçe hanımla konuşacakmıydı yoksa bizi zorluyacakmıydı ama hiçte öyle olmadı ve diğer görüşmelerimize giderken gün bile sayıyorduk gökçe hanımın bence çocuklarla özel bir bağı var.kendisinde inanılmaz şeyler öğrendik ve oğlum şu an gayet iyi hiçbir sıkıntımız yok hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir pedegogdur kendisi.bu süreçte bana ve oğluma verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113007
Gökçe hanımla bir yakinimizin tavsiyesiyle tanisma firsatimiz oldu.Oyun ablamizin olmasinin yani sira kisa surede guler yuzuyle ailemizden biri gibi oldu.Yakınlığı, sevecenligi, çözüm odaklı olmasıyla kısa zamanda güzel yol katettik ve sonucu çok güzel oldu.Bakis acisiyla guzel yonlendirmeler yapip sonucun takipcisi olan, aradığınız zaman asla ertleemeden görüşmeler yapan, Ilgisi ve alakasiyla asla yalnız birakmayan, insana dokunan yapısıyla işinin hakkını en iyisiyle vermeye çalışan, anne sefkatiyle yaklaşan vicdan rahatlığıyla tavsiye edebileceğim pedagog.
     2 Beğeni    
Fulya SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2020
TavsiyeNo: 112993
Gökçe hanım konuştukça rahatlatan, sevgi dolu inanılmaz çözüm odaklı tanıdığım en muhteşem insan🥰nasıl teşekkür etsem az sadece kızımla ilgili (konuşamama ve yalan problemimiz vardı)sıkıntılarımızı değil ailemize yaşantımıza sihirli bir değnekle (güzel enerjisi) ile dokundu kısa zamanda harika sonuçlar aldık,kızım ki konuşmayan kolay kolay güvenmeyen açılamayan biriydi tedavimiz bitti evimizde Gökçe ablamız olarak kaldı . iyi ki sizi tanımışım Gökçe Hnm herşey için çok teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    
M. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112935
Gökçe Hanımı sosyal medya aracılığıyla bulup, 6 yaşındaki oğlumun kaygılarını ve yaptığı tikleri danışmak için ziyaret ettim. Kısa sürede hem oğluma hem de anne baba olarak bize göstermiş olduğu yaklaşımlarla sorunlarımızı çözmeyi başardık. Çocuklarla iletişimi harika, doğal, gerçekçi, yenilikçi, güven veren ve sürekli ulaşılabilir olması ebeveynin tam anlamıyla içini rahatlatıyor. Terapileri çözüm odaklı, sizi oyalamadan çok verimli geçiyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Tuğçe KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112931
Sevgili Gökçe ile oğlum 3,5 yaşındayken tanıştık. Okula uyum sürecinde ve sınırlar konusunda bir çok problemler yaşadık. Gökçe hanım bu süre boyunca oğlumun öğretmenleriyle ve bizimle iletişim içerisinde oldu. İlgisi alakası güler yüzü ve içtenliğiyle çok kısa bir sürede ciddi ilerleme kaydettik. Önce insanlığı sonra danışmanlığı ve mesleğine olan aşkı ile büyük desteğimiz oldu, sayesinde öyle çok şeyi aştık ki, yolumuzu çiçek bahçelerine ulaştırdığın için sana, bizi sana getirdiği için şansımıza minnettarım..
     1 Beğeni    
Yetkin KUŞAN Fotoğraf
Psk.Yetkin KUŞAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109977
Gökçe Hanım sıcakkanlı, çalışkan, disiplinli ve yeniliğe açık bir meslektaşımdır. Kendisiyle çalıştığımız projelerde mevcut ihtiyaçları kolay sezebilen ve buna pratik yaratıcı çözümler üretebilen bir profesyoneldir. bir çok konuda eğitim almış ve kendisini sürekli yenilemektedir. Bu yenilikleri de pratik mesleki hayatına adapte etmek konusunda başarılıdır. özellikle çocuk testleri uygulamaları, çocuk psikoterapisi, aile danışmanlığı, sunum ve seminerler konusunda çok başarılıdır. bu manada resim yorumlama, oyun terapisi, test çözümlemelerini başarıyla yaparak danışmanlığını güçlendirmiştir. kendisi başlangıçta iyi bir insan, iyi bir anne ve tüm bunları hayatına yansıtan başarılı bir psikolojik danışmandır.
     2 Beğeni    
Meryem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108070
Genel olarak mesleğine yaklaşım tarzı, profesyonelliği ve kendi kararlı duruşundan hoşlandım. Yönlendirmeleri ve takibi de güzel. Herkese tavsiye ediyorum. Bilgi ve donanımı sayesinde hayatımıza ışık olmuş ve olmaya devam etmektedir. Kendim ile ilgili aşamadığım sorunlarda ve kızım ile ilgili konularsa her zaman çok faydalı olmuştur. Kızım okula alışması, arkadas ilişkileri gibi bir cok konuda görüşlerinin faydasını gördük. İyi ki yollarımız kesişmiş:) kesinlikle tavsiye ediyorum.Sevgilerimi iletiyorum kendisine.
     3 Beğeni    
Hidaye Nur Küçük
30.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108064
Kendisiyle kütüphanemiz adına gönüllülük projemizde tanıştık. Bu güzel projede bize destek veren kendi dalında ilk kişiydi. Düşünmeden, güzel niyetlerle hemen iletişime geçtik. Kütüphanemizde toplumumuzun ihtiyaçları doğrultusunda konular belirleyerek seminerler vermekte. Daha sonraki sohbetlerimizden söyleyeceğim en önemli husus onun sadece psikolojik danışman olmaması. Aynı zamanda anne olması olayları sadece teorik değil tecrübeyle birleştirip size gerçekçi çözümler sunabilmesini sağlıyor. Güzel bir yaklaşımı var. Bir çok kitap bize çocukları robot gibi anlatırken, o her bir çocuğun ayrı bir dünya olduğunu ve çözümünde o dünyanın yetiştiği ailede olduğunu savunuyor. Güleryüzlü, işini önemseyen, kendini sürekli yenileyen, güzel tespitleri olan takip ettiğim ve takip etmeye devam edeceğim güzel bir insan. İyi bir psikolojik danışman..
     3 Beğeni    
Burçin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108050
Gökçe hanıma 19 aylık oğlum için danışmaya gittim. Kendisi çok güleryüzlü ve samimiydi. Tavsiyeleri somut ve uygulanabilir, seni anlayan ve içini rahatlatan nitelikteydi. Çalıştığı yer son derece nezih ve rahatlatıcı bir ortama sahip. İlk defa gitmemize rağmen tavsiyeleri çok işe yaradı. Kendisini bir arkadaşım vasıtası ile buldum. Öneri üzerine gitmiştim ve doğru karar verdiğimi anladım. Şuan oğlumla uyku eğitimi ve inatlaşma huyu- yabancılama huyları üzerine çalışıyoruz. 1 haftada bile çok yol katettiğimizi söyleyebilirim. Danışmaya devam edeceğim.
     3 Beğeni    
G.Y
29.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108049
Kendisi hem arkadaşım aynı zamanda da meslektaşımdır. Çok yakından tanıyorum ve her gün kendini bu denli geliştirmiş olmasına hayranlıkla bakıyorum. Her zaman öğrenmeye devam eden, yenilikçi biridir. Çok yönlü bir yapısı vardır ve elini neye atsa başarıyla tamamlar. Motive etme gücü çok yüksektir. (Şahsen benim için de mesleki anlamda çok iyi bir motivasyon kaynağı kendisi) işini çok severek ve başarıyla yapıyor. Ondaki bu pozitiflik ve güzellik işine de yansıyor.
     3 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108047
Gökçe hanımla güvenli bağlanma üzerine bir görüşme yapmıştık, çok samimi ve kendiside bir anne olduğu için içtenlikle anneliği den örnekler vererek konu üzerinde anlaşılır olmuştu. Konuya hakim ve bilgiliydi. Ayrıca danışmanlık süresini çok güzel kontrol ediyor konular dağılıp başka yerlere gittiğinde ana konuya dönüp çözüm üzerinde odaklanma konusuna önem veriyor. Yani bir sohpet havasından ziyade çözüme ulastirilmaya çalışılan bir süreç şeklinde ilerliyor danışmanlık saati. Tekrar bir sorun yaşıyacak olsam kendisini tercih ederim bu yüzden içtenlikle tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
İkizlerin Annesi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ocak.2019
TavsiyeNo: 108045
Biz çocuğumuzun hiperaktif olabileceği düşüncesi ile pediatri doktorumuzun önerisi üzerine gökçe hanımla tanıştık ve kendisi gerçekten mesleki yönden olsun insanlık yönünden olsun harika bir insan.. Yaklaşık 1.5-2 saat birlkte vakit geçirdik bizi bıkmadan usanmadan sabırla içtenlikle güler yüzünden hiçbirşey kaybetmeden dinleyip önerilerde bulundu sonuç mu sonuç çok şükür düşündüğümüz gibi çıkmadı sadece bir iki küçük taktikle bir takım ufak sorunları atlatabileceğimiz yönünde idi Gerçekten de taktikleri uyguluyrz ve sonuç olumlu ilerlemeye devam ediyor.. Teşekkürler gökçe hanım iyiki sizi tanımışz..
     4 Beğeni    

Gökçe YILDIRIM'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR derneği
EMDR derneği

Gökçe YILDIRIM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gökçe YILDIRIM'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Yetkin KUŞAN
Psk.Yetkin KUŞAN
Yetkin Bey ile son birkaç yıldır sık sık mesleki toplantılarda bir araya geliyoruz. Kendisi uzmanlığına güvendiğim, sürekli mesleki gelişim içinde ola...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Salt Psikoloji
Fener Mah. Bülent Ecevit Bulv. 1907 Sok. rüyam Kent 1 Sitesi A Blok D: 2 Muratpaşa\ Antalya
Psk.Dnş.Gökçe YILDIRIM internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(553) 392 26 29
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1986
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Eastern Mediterranean University
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Gökçe YILDIRIM Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Gökçe YILDIRIM Mesleki Videolar Videoları
-

15:20
Top